Exkluzivně: Nejnovější záběry nočního vlaku ze Slovenska, který veze americké tanky M1A2...

Exkluzivně: Nejnovější záběry nočního vlaku ze Slovenska, který veze americké tanky M1A2 Abrams a transportéry Bradley z České republiky na Ukrajinu! Válka s Ruskem se blíží mílovými kroky, na Ukrajině se hromadí americká pouštní technika z Iráku! Transporty probíhají za nejpřísnějšího utajení v noci, poslední šílené výroky ministra vnitra USA a velvyslankyně v NATO nejsou náhodné! A v Česku se prý musí zpevnit mosty kvůli přejezdům amerických tanků!

Exkluzivně: Nejnovější záběry nočního vlaku ze Slovenska, který veze americké tanky M1A2 Abrams a transportéry Bradley z České republiky na Ukrajinu! Válka s Ruskem se blíží mílovými kroky, na Ukrajině se hromadí americká pouštní technika z Iráku! Transporty probíhají za nejpřísnějšího utajení v noci, poslední šílené výroky ministra vnitra USA a velvyslankyně v NATO nejsou náhodné! A v Česku se prý musí zpevnit mosty kvůli přejezdům amerických tanků!

Redakce AE News obdržela stovky emailů ze Slovenska od slovenských občanů, kteří poskytli naší redakci mnoho zásadních informací o průjezdech vlaků s americkou technikou na Ukrajinu, ovšem nejvýbušnější materiál nám poskytl pan Michal z Kraľovan nedaleko Žiliny na Slovensku. Pouze před pár hodinami, v hluboké noci ze středy na čtvrtek, projel místním nádražím na trati č. 180 ve směru z Žiliny do Košic další z tzv. “temných vlaků”, které projíždějí mimo drážní grafikon bez zastávky z České republiky přes Slovensko na Ukrajinu.

Pan Michal pohotově popadl mobilní telefon a stihl natočit alespoň poslední úsek dlouhého vlaku, který vezl americké tanky M1A2 Abrams a také obrněné vozy pěchoty Bradley. Opět se jednalo o vozy v pouštní irácké kamufláži “Sandman” a vlak opět mířil do Košic na seřadiště širokorozchodné trati dále na Ukrajinu. Celé nádraží v Kraľovanech bylo ztemnělé, a tak prosím omluvte vysoký šum obrazu ve videu, ne každý má nejdražší iPhone, aby točil kvalitně i v noci, ale jako důkaz to myslím postačuje. Redakce AE News toto video získala exkluzivně a přinášíme ho jako první v úvodu tohoto článku.

Obrněné vozy Bradley v Pobaltí, ilustrační foto.

Přesně o těchto nočních transportech na Slovensku jsme psali už v článku zde a situace opravdu dramaticky eskaluje. Právě včera jsme publikovali článek o tom, že americký ministr vnitra Ryan Zinke vyzval k námořní blokádě Ruska, zatímco americká velvyslankyně v NATO Kay Hutchinsonová varovala, že USA mohou preventivně udeřit a zničit ruská odpalovací zařízení raket SSC-8 Novator na ruské raketové základně Kapustin Jar.

Nezavírejte oči a všímejte si příprav na válku, neopakujte slepotu z roku 1938

V článku jsem vyzval, aby si čtenáři konečně začali dávat věci do souvislostí, protože znamení a signály jsou všude, chystá se válka proti Rusku. Nejšílenější myšlenka dochází k postupné realizaci, všechno postupuje s naprostou precizností. Tyto noční přesuny americké vojenské techniky z Hamburku, přes Českou republiku na Slovensko, jindy přes Rakousko na Slovensko, a potom dále na Ukrajinu, probíhají neustále a bez přerušení. Jak video dokládá, poslední transport byl ze středy na čtvrtek.

Pásové vozidlo pěchoty, nakládka ve Gdaňsku, ilustrační foto.

V této souvislosti nadále platí naše výzva a prosba na slovenské čtenáře, aby byli ve střehu a natáčeli všechny průjezdy vlaků s americkou technikou a záznamy nám posílali do naší redakce přes kontaktní formulář. Nemusíte videa posílat přímo, nahrajete je na nějaké úložiště a pošlete nám jenom URL odkaz ke stažení, spolu s popisem, kdy bylo video natočeno (čas) a kde (místo). Je to nutné ke zmapování časů a periodicity transportů. Vím, že je to těžké a prakticky nemožné, ale pokud by se někomu povedlo zjistit evidenční čísla podvalníků, na kterých jsou tanky převáženy, naše redakce by ve spolupráci s německou AfD mohla dopátrat další informace o těchto transportech. Prozatím máme potvrzeno, že tyto tanky a transportéry jsou vykládány z lodí v Hamburku.

Noční vlaky vozí na Ukrajinu kompletní tankové prapory americké armády, sdělil naší redakci zdroj

Další informaci, kterou jsme získali od člověka z blízkosti americké armády (sloužil v ní několik let) se nejedná o transporty nadbytečné techniky pro potřeby ukrajinské armády, ale podle obrazových záznamů potvrzuje, že jde o kompletní tankové prapory US Armored Infantry Regiments, tzn. obrněné americké pěchoty. Každý americký tankový prapor se skládá z pevně daného počtu tanků Abrams, podpůrné pěchoty převážené v transportérech Bradley, z doprovodných vozů zdravotní péče pro zraněné vojáky a nákladních aut pro přepravu munice. Pokaždé je toto složení totožné, tanky, transportéry, sanity a nákladní vozy. Jedná se tedy nikoliv o transporty vyřazené techniky pro Ukrajince, ale o transporty kompletních tankových praporů americké armády na Ukrajinu.

Denní transport strojů Bradley, nádraží Sabinov na východním Slovensku.

A pokud chcete pecku do hlavy, facku do tváře v dnešní den voleb do senátu a komunálu v ČR, tak slyšte, co se stalo včera. Tomu neuvěříte, nebo vám zřejmě praskne žilka. Server Novinky.cz totiž včera naprosto jakoby náhodou informoval [1], že česká ministerstva obrany a dopravy plánují v České republice vyztužit mosty kvůli tankům NATO! Je to prý kvůli tomu, aby vojska NATO se mohla rychleji přesunovat přes Českou republiku po vlastní ose přes české mosty.

A protože pro transporty těžké techniky se obvykle používá železnice, tak je jasné, o co se jedná. Protože vás mohu ubezpečit, že zesilování mostů se rozhodně v ČR nebude konat kvůli Dragounským propagačním jízdám americké armády jednou nebo dvakrát za rok. Ne, kvůli tomu se nebudou sypat desítky miliard korun do zesilování mostů po celé republice. Toto je příprava na pozemní rozvinutí operačních tankových sil NATO na území ČR v největší válečné operaci v historii.

Zpevněte v ČR mostní konstrukce pro alianční těžkou techniku, přikázalo NATO!

Mosty musí být zpevněny, protože po nich budou jezdit sem a tam tanky, samohybné houfnice, ženijní vojska, protiraketové komplexy, transportéry raket krátkého a středního doletu a to všechno jsou transporty, které váží desítky a desítky tun, na což nejsou české mosty připraveny. Znovu připomínám a opakuji, že přímo před sebou vidíte další signál a znamení, co se děje.

Výroky amerických politiků proti Rusku, noční utajené transporty amerických tankových praporů na Ukrajinu, zesilování českých mostů pro alianční těžkou techniku. A pokud vás zajímá částka, kolik ta sranda bude stát, tak vězte, že to prý zatáhne evropský fond, do něhož do roku 2021 přiteče 6,5 miliardy EUR a cílem fondu bude hradit náklady na zesilování mostů v celé východní Evropě, tzn. přístupové cesty na východní frontu na ruské bojiště!

Dragounská jízda. Kvůli těmto americkým Strikerům se mosty v ČR zesilovat nebudou. To je potřeba pro americké tanky Abramsy, pro německé Leopardy a britské Challengery.

A korunu tomu nasadil místopředseda branného výboru české sněmovny Radovan Vích, který navrhl, aby prostředky na toto zesilování mostů v ČR byly převedeny z rozpočtového rámce ministerstva dopravy do rozpočtové kapitoly ministerstva obrany, aby tyto vynaložené prostředky na mosty mohla ČR deklarovat jako navýšení svého závazku na zvyšování zbrojních výdajů pro NATO.

O nasazené koruně mluvím proto, že pan Radovan Vích je poslancem za SPD, a ten by měl bojovat proti NATO, měl by navrhovat, aby peníze byly směrovány jinam, do školství, do zdravotnictví, českým sirotkům v dětských domovech, na pomoc dlouhodobě nemocným, a ne na zesilování mostních konstrukcí v ČR pro průjezdy aliančních tanků a nosičů raket středního doletu! To chce SPD zase před volbami na alternativě nasrat vlastence?

Hrozí válka s Ruskem a česká vláda kouká, jak zesílit mostní konstrukce pro pozemní přesuny spojeneckých tanků po vlastní ose na východ

Jak vidíte, dámy a pánové, situace začíná být opravdu vyhrocená. Na Slovensku se tankové transporty nezastaví a v Česku se už plánuje zesilování mostů, aby unesly americké, britské a německé tanky a transportéry s nosiči raket. Tady už se nehraje o nějaké teoretické úvahy, co by bylo kdyby, tady už jsme svědky válečných příprav a přesunů bojové techniky na čelo budoucí plánované fronty a naši politici, které jsme podporovali, naši lidé, kteří vzešli z alternativy, se vůbec nijak proti NATO nestaví, dokonce se někteří i staví za plnění aliančního závazku k navyšování zbrojního rozpočtu ve vztahu k NATO. No nezlobte se na mně, dámy a pánové, ale to si rovnou můžeme hodit provaz a jít se oběsit, když jsme si zvolili do parlamentu zástupce, kteří nyní vyzývají k plnění imperialistických závazků k NATO!

Vítání Dragounů v Česku. Podobně vítali v Praze i německou armádu v březnu 1939…

Všichni si musí strhnout růžové brýle z očí a pohlédnout realitě do očí, proti NATO se nikdo v poslanecké sněmovně nijak zásadně nevyjadřuje. Všechno to jsou jenom jalové kecy a proklamace, které ovšem nejsou podpořený reálnými kroky. Zbrojní rozpočty pro NATO se navyšují, mostní konstrukce se zesilují, přes Českou republiku na Slovensko projíždí vlaky s americkými tankovými prapory na Ukrajinu. Národní ukotvení nelze vybudovat na navyšování zbrojních výdajů pro NATO, ani zesilováním mostních konstrukcí pro průjezdy aliančních tanků.

Národ žije v předklonu s hlavou zastrčenou jednou na východ, potom na západ, ale pokaždé hodně, hodně hluboko!

Národ má být jinde, v srdcích lidí a v rodině, ve vnitřním kruhu, jehož obraz se kopíruje do kruhů vnějších, kruhu životního prostoru a kruhu národa. Kam dojde národ, který se v roce 1938 nepoučil, který se nepoučil ani z II. světové války? Kam spěje národ, jehož synové a dcery lížou nepříteli anus a druhou rukou mávají vlajkou liberalismu a demokracie? Kohorty zrádců zakroutí krky našim dětem, zatímco alianční závazky uhoří v ohni další světové války. Země našich otců bude znovu územím pro přeskupování skupiny armád, která si budou lízat rány po utržených porážkách na východě.

Bude to ale beze mně a doufám, že i bez lidí, kteří se cítí být vlastenci. Zatímco na Slovensku je veřejnost pohlcena kauzou Kuciak a Kočner, tak mezitím probíhají v tichosti a bez zájmu hlavních médií masivní a pravidelné transporty amerických vojsk přes Slovensko na Ukrajinu. Jako kdyby snad kauza Kuciak měla někomu sloužit na odvedení pozornosti od těchto nočních přesunů americké techniky. Sdílejte prosím tento článek, aby se lidé dozvěděli, co se děje.

Nejen o vojenských transportech a bezpečnostní situaci v Evropě budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechny aktuální události z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zakola
Návštěvník
zakola

No co se divíte? Války byly co svět světem stál. V historii lidstva nikdy nebylo dlouhé období míru. Oni totiž lidé si rádi hrají na vojáčky. Od roku 1945 , tedy od konce druhé světové války do dnešních dnů se počet obyvatel na celé zeměkouli ” ztrojnásobil” , z cca 2,5 miliardy, na dnešních 7,5 miliardy. A to nejde do nekonečna , takže jediná možnost jak zastavit tu populační explozi je pořádný masakr. Ohledně tak jak to dělá sama příroda , když se někde nějaká populace přemnoží , tak to sama “zreguluje” většinou nějakou epidemií. Takže to budou muset za ní udělat sami lidé. Podívejte se na tento server : http://www.worldometers.info/world-population/
a půjde vám z toho mráz po zádech. Jan nám to pěkně přibývá.

zakola
Návštěvník
zakola

Omlouvám se správně je : Jak nám to pěkně přibývá.

Jaroslav
Návštěvník
Jaroslav

Skvělé kdyby to byla pravda, což bohužel asi není, jsem pro posílání co největšího množství techniky k ruským hranicím, alespoň okupantského trpaslíka přejdou roupy 🙂 Jediná škoda že víc nejezdí po silnicích, rád mávám skvělé US Army 🙂 Krásné by bylo kdyby v ČR byla stálá americká základna, jako o to usilují i Poláci…rudé krysy by zase zalezly do kanálů…

ChaChá
Návštěvník
ChaChá

idealistický bambula 😀 do kanálu polezeme my, protože to bude jediné co budeme moct dělat pokud bude válka.

Ivan
Návštěvník
Ivan

Klasický TRÓL 🙂

jerry
Návštěvník
jerry

Jmenuji se take Jaroslav a ziju na zapade.Tenhle Jaroslav je bud provokater,nebo totalni dusevni ubozak. J

bjukemen
Návštěvník
bjukemen

debil

Josef
Návštěvník
Josef

POPLAŠNÁ ZPRÁVA, NA TOHLE JSOU PARAGRAFY !

Jarda
Návštěvník
Jarda

Dnesni natlak na Rusko ale i dlouha staleti pred tim jiste souvisi s timto obrazkem. Sjednocene slovanske staty nahani Zapadu hruzu.

Nevim jak se sem pridava obrazek.

jostom
Návštěvník
jostom

Prosím vás nestraste tu lidi válkou USA proti Rusku. Americané nejsou tak prastení, aby si neuvedomili, ze by se jednalo o válku s jadernými zbraneni a ze by nebylo zádných vítezú, nybrz jenom porazených.

RUDA
Návštěvník
RUDA

Oni Amerikáni dobře vědí proč tímhle provokují.Válku proti Rusku spustí tak jako tak.Jsou horší než-li Hitler a to byl pořádná svině.Potřebují aby při válce bylo pobito co nejvíce lidí.A že to odneseme i my?To vědí a je jim to jedno.Copak oni někdy nám pomohli?Jenom jsme tak hloupí,že se zabýváme blbostmi a jim tohle trpíme.Kolik už jich mašírovalo k ruským hranicím na tzv.dlouhodobé cvičení?

Iva
Návštěvník
Iva

Právě proto, že jsou tak praštění -viz Nůlandová, že do toho půjdou. Ale půjdou do toho opět v Evropě, neboť proč by si mrvili svoji Ameriku? Evropa bude zničená jako za II. světové a oni budou mít prostor opět na úkor Evropy zbohatnout. Tak doufám, že jim to tam Putin práskne a bude konečná po největší “demokracii” všech dob. Lidi už mají Amíků plný zuby po celým světě.

jostom
Návštěvník
jostom

Ke komentárím Forever Slav a Julius
Vázení pánové, podle vás za vsechno zlo na svete mohou zidé. Nebudu vám to vymlouvat, je to vás názor, máte na to demokratiské právo, jen musím ríci, ze vase konspiracní teorie proti zidovskému národu nemají hranice. Nezlobte se, ale vy jste úplne mimo s temito vasimi názory.

Jarda
Návštěvník
Jarda

Zide nejsou narod ale nabozenska selta

dsK40Kf
Návštěvník
dsK40Kf

Bohužel to asi někdo myslí vážně. Nicméně to mají být tanky pro směr přes kazachy? Nebo to bude muset “levná” mobilizovaná pracovní síle přefóliovat? Tak ať to dopadne jak to dopadne, tak po válce budu chtít po těch hadech co to způsobili (politici a vybraní podnikatelé) vynášeli v 10 minutových intervale tzv. mexickou kadibudku ….

Vlastimil Čech
Návštěvník
Vlastimil Čech

S Ruskem není radno začínat válku na zimu… Napoleon by mohl vyprávět. V létě začal válku s Ruskem Hitler… nu, jeho konec nebyl oslnivý, že.
Tak že by chtěli Pindosové zkusit podzim? I když Pindosové… možná chtějí nastrčit Chochly… Bože dej, at válka není! A když bude, tak at je krátká a ne moc krvavá.
A Bože, dej, at se Rusové k poraženým chovají lidsky.

Iva
Návštěvník
Iva

Rusové války nezačínají, Rusové války končí …

zakola
Návštěvník
zakola

Nebýt Rusů , tak my by jsme tu nebyli , a celá Evropa by mluvila německy. No alespoň by se tu nehádali.

BLM
Návštěvník
BLM

Americká technika sa preváža cez Slovensko už od roku 2014 smerom na východ. Na FB je množstvo fotografií za bieleho dňa na nádraží – vagóny naložené tankami -Nitra, Košice, Lučenec…. Včera prechádzali cez Bratislavu po Bajkalskej us obrnené vozidlá, v meste cez križovatku. Rádiá hlásili iba to, že je dopravná zápcha. Po cestách hlavne na východnom slovensku sa pohybujú americké vojenské vozidlá a mávajú havárie, lebo nezvládajú úzke cesty na SK a vyhýbajú sa civilným autám a bicyklom tak, že radšej skončia v jarku pri ceste.

oblakyprevaskyho
Návštěvník
oblakyprevaskyho

dovolim si prispevok ktory suvisi s okupaciou nielen zeme, tou co sa deje vo viditelnych vyskach ale uz aj tych vyssich je vysokopravdepodobne analogia migracnej riadenej katastrofy

analogicky aj globalne oteplovanie je riadene, rubu sa lesy a odvodnuje krajina (to sa este da povazovat za obycjanu chamtivost a kvazi nedbalost), ale dokonca aj najvacsia celebrita pre mna fake “älternativnej” sceny ocenena ludmi ktori su priamo alebo nepriamo napojeni na najvacsich spoznorov modifikacie pocasia (napr Bill gates) – Michal Kravcik (tu je v sidle najvaciseho brigadnika demokracie, vlastizradcu Demesa ) napriek 20 rocnemu “vyskumu” nikde do svojich rovnic nezaratal najvacsi chybajuci faktor, celoplanetarne vyrabane umele oblaky

Cela alternativa bud riesila len migraciu a ak umele oblaky tak len hladanie nezmyselnych odpovedi na otazku co a ako rozprasuju, unikla zakladna vec co je priamo pred ocami – umele oblaky, tie zasdne menia pomery teplotne aj pomery vodne, a oblaky mozu aj oteplovat nielen ochladzovat, zavisi to od podmienok, napr v noci zadrzuju teplo vyzarovane zo zeme a cez den teplo od slnka

dalej, je mozne dokonca zvysit UV ziarenie ak sa pouziju vhodne materialy

urychlim to, cielom je ovladnut vodny cyklus (spolu s migraciou sa to navzajom zosilni ten efekt, vysusovanie urychli migraciu) , tym sa dosiahne dokonale zotrocenie, su uz korporacie co ponukaju v saudskej arabii na velkej skale na poziadanie zmenu hladiny podzemnych vod, zmenu teploty a podobne a zavadzaju kryptomenu jednotkou je barel vody, totalne zotrocenie, len blazna nenapadne ze to oteplovanie a sucho nebolo vyvolane zamerne, plan napr roztopit pol kvoli survinam bol davno, to je dalsia ciastkova agenda a bolo spocitane ze na to treba oteplenie max 2C preto sa vsade roky onmiela ze ak sa otepli o 2C bude zle ale tui hajzli to o viac nechcu v tom je ta sranda, celkovo ide o vladu tehcnokratov, chcu ovladnut vodny cyklus tym aj polnoghospodarstvo, vsetko to zapada, aj ked niekltore agendy su aj protichodne, ked je viac megalomanskych zaujomv logicky si aj odporuju, takze je mozne ze sa zlikviduju aj ti co to spomzoruju a riadia

http://climateglobal.net/about-us.html
http://climateglobal.net/features-of-our-technology.html

pocasie je najvacsia zbran a navse vykonavanie modifikacie je tazko dokazatelne tazsie ako jadrove vybuchy tie sa davno dokonale monitoruju , je pravda ze to je vidiet volnym okom ale je to tazko meratelne pretoze sa v principe pouzivaju schvalene materialy, je to v skrake zalozene na NATO single fuel Concept pre USA a Europu, zaklad je Carbon Black Dust (spomeute jeho uvedenie do praxe v roku 2005 v materiael Owning the weather by 2025, bola to studia vypracovana pre Air Force), sira (mimochodom oceanske lode jazdia na “bunker fuel” co je totalny odpad z hladiska siry a maju tiez brutalnu schopnost menit pocasie) a stopove mnozstva napr hlinniku, vyera ze vo vyssich vrstvach to ma negativne dopady na ozonovu vrstvu, ten karbon sa ohriatim vznasa do vyssich vrstiev

nechem viac rozpisovat ale dualisticky postaveny problem chemtrails-contreils dokazal vyse desat ropkov odvadzat pozornost od podstaty, chemtrails je tzv high level descriptor, kazdy si pod nim predstavuje nieco ine tazze nik nevie o com sa bavi

low level descriptor je pojem “umele oblaky”, to nevyvrati nik, pojem chemtrails bol zavedeny aby sa dehonestovala akakolvek debata a tak sme sa dostali do stavu ze hoci tu bezne denne nad mensim mestom je kazdu hodinu, pokial bezi kampan aj 50 preletov za hodinu ktore podla letovych drah evidentne nie su civilne a vidime ze to ma okamzity dopad na pocaise tak sme skoncili v stave ze uz ani tie oblaky nevidime

https://climateviewer.com/2014/04/06/the-anatomy-of-political-slavespeak/
https://climateviewer.com/cirruscloudsmatter/

Su to stranky Jim Lee-ho, podla mna jediny clovek v celom internete co namiesto fam a tzv fear porn (strasenie morgellonmi a podobne nezmysly) zredukoval vec na pointu a vsetko ma zozdrojovane, pracuje velmi systematicky, ostatna tzv alternativa aj ked od neho preberie clanky tak neuvadza ze su od neho a zaroven jeho blokuju v prispevkoch a doprucuju svojim navstevnikom ho nesledovat, ti co maju desatisice fanusikov su prakticky vsetci manuipulatori alebo egoisti, nehladaju pravdu

tu je jeho kanal, je to poklad internetu, nic podobne som ked som hladal 3 roku co sa to vlastne deje nenasiel a on mi potvrdil ze som videl umele oblaky a ze viac nei je potrebne hladat, ziadne swenzacie
https://www.youtube.com/user/R3zn8D/videos

a este tu je historia modifikacie pocasie sp[racoval encyklopediu ako neuroil nik, kto nepozna historiu zopakuje si ju, ta huistoria je vyse 100 rocna:
https://weathermodificationhistory.com/
ja som si spravil malu krizovatku/rozcestnik na http://oblakyprevaskyho.wordpress.com aby som vyprovokoval zobudenie, nie je to diskusna strtanka ale provokacia na zobudenie zo sna, su tam len dva blogy a zoznam linkov, tie asi budem upgradovat

oblakyprevaskyho
Návštěvník
oblakyprevaskyho

este doplnim, hoci nie je najucinnejsie zaoberat sa druhymi, tak spomenuty environmentalista Michal Kravcik pracujuci 20 rokov na novej vodnej paradigme (ktora sama o sebe vyvracia nabozenstvo CO2 a celkovo co tvrdi je podlozene) nezaratal a je iste ze ani nezarata celoplamnetarne prevadzkovanu zmenu pocasia (a zaroven warfare) proste preto lebo upadol do iluzie ze radi svetovym cebritam a osobnostiam ako napravit tuto klimaticvku genocidu co prevadzkuju prave tie iste osoby ktorym sa klania

odsrasujuce by uz malo byt, ze bol v relacii u Demesa, najvacsieho brigadnika americkej demokracie ktory skodi slovensku vysoko profesionalne, nenavidi narodne staty a podla neho aj autoritarskwe rezimy, ale ze on je nastroj vytvarania najtotalitnejsieho rezimu ako na planete bol to ten uboziak podla mna nevie napriek svojej kultivovanosti a vzdelanosti

http://tv.teraz.sk/svet-tu-a-teraz/x6ue74q181040-002-030_svet_tat_20181001/15577/
https://www.youtube.com/watch?v=NljBxBNMCew
https://www.youtube.com/watch?v=unz0ya-gs60

preto odstrasujuce lebo Michal kravcik sa nechal zlakat symptiami ktore mu prejavuju rozne organizacie najma v zharanici, sam hovori je doma neoceneny, tieto kruhy ktore ho pouzivaju ako zastierku globalnej klima genocidy (samzorejme nielen neho, je to ten isty princip ako xele green peace bolo vytvorene ako umela opzicia)

otvorene vyjadruje potesenie z priazne klintonovcov, na screenshote vlavo dolu:
comment image

je to velka skoda a tragedia pre nas a celu europu aj svet, tragikomedia v priamo prenose, ze clovek s takymi vedeckymi vysledkami sa nezhal a nechava zneuzivat tymi co tento globalny klimaticky holokaust priamo sponzoruju a prevadzkuju a jeho pouzivaju na vytvarania dojmu ze svojimi opatreniami sa nieco napravi, nenapravi lebo ta masioneria a tehnologicke moznosti su uz davno take ze je to len tragicke divadlo:
comment image
https://www.theguardian.com/environment/2012/feb/06/bill-gates-climate-scientists-geoengineering

pisem to preto, ze podobne ako ludia stale hladaju aj v politike vzory, vedie to len stale hlbsie do marazmu, jedina cesta je ryxchlo sa vzdelavat, ziskavat informacie, stel su dostupne ale pride cas ked nebudu, treba pocjopit tie analogie, ze ak budem chciet sa priblizovat k pravde nepotrebujeme opravovat nelegalny neustavny rezim nastrojmi co nam ten isty rezim dava, ak tie nastrioje odmietneme a ziskame vedomie, ten rezim sam zanikne, ak nie je to iluzia lahsieho zomierania, sebaklamu

na slovensku uz par ludi to praktizuje a netreba na to ani 10-20 percent naroda, mozno par stovak ludi na priame veci a informovat dalsich, ale chyba odvaha sa postavit, ja sam ju nemam za to na co mame pravo z ustavy, nepachame tym ziadny zlocin, namieto toho akceptujeme zlocinecky rezim a nahovarame si ze tym ze budem slusnejsi, tak sa polepsia

je to manipulacia a myslenie otroka, lebo sme si nechali nahovorit, ze ak nehrame ich pdovodnu hru, sme teroristi, ten dualny princip a len dve moznosti (teroriszmus alebo neustavne ilegalne volby), stat za ustavou (odmietnut ich hru) nie je terorizmus, ak budeme dalej hrat ich hru tak sme kolaboranti a zlocinci:
https://www.youtube.com/watch?v=G3EaK4n6Q-A

tu je inspiracia, my vseci zijeme v jednej spolocnej konspiracii:
https://www.youtube.com/watch?v=b-fJE1fHDfc

nedavam to preto ze je to moj vzor, ale je to zhrnute namiesto mna co som uvidel

to manipulovane pocasie je dalsi level a trest po imigracii ze cakame na zazrak a harme “ich” hru, oni ziskavaju nas suhlas na migraciu aj manipulaciu pocasia, nie je to len ich hra ale aj nasa, su vyssie a maju viac prostriedkov a vplyvu ale ziju z nasej energie

este je cas ziskat na svoju stranu aj policiu, radovi policajti sami nevedia co je stat a ustava ale nie su proti nam, aj oni su v nevedomi, ked tu bude europolicia ta uz nebude na nasej strane