Exkluzivně: Nejnovější záběry nočního vlaku ze Slovenska, který veze americké tanky M1A2...

Exkluzivně: Nejnovější záběry nočního vlaku ze Slovenska, který veze americké tanky M1A2 Abrams a transportéry Bradley z České republiky na Ukrajinu! Válka s Ruskem se blíží mílovými kroky, na Ukrajině se hromadí americká pouštní technika z Iráku! Transporty probíhají za nejpřísnějšího utajení v noci, poslední šílené výroky ministra vnitra USA a velvyslankyně v NATO nejsou náhodné! A v Česku se prý musí zpevnit mosty kvůli přejezdům amerických tanků!

Exkluzivně: Nejnovější záběry nočního vlaku ze Slovenska, který veze americké tanky M1A2 Abrams a transportéry Bradley z České republiky na Ukrajinu! Válka s Ruskem se blíží mílovými kroky, na Ukrajině se hromadí americká pouštní technika z Iráku! Transporty probíhají za nejpřísnějšího utajení v noci, poslední šílené výroky ministra vnitra USA a velvyslankyně v NATO nejsou náhodné! A v Česku se prý musí zpevnit mosty kvůli přejezdům amerických tanků!

Redakce AE News obdržela stovky emailů ze Slovenska od slovenských občanů, kteří poskytli naší redakci mnoho zásadních informací o průjezdech vlaků s americkou technikou na Ukrajinu, ovšem nejvýbušnější materiál nám poskytl pan Michal z Kraľovan nedaleko Žiliny na Slovensku. Pouze před pár hodinami, v hluboké noci ze středy na čtvrtek, projel místním nádražím na trati č. 180 ve směru z Žiliny do Košic další z tzv. “temných vlaků”, které projíždějí mimo drážní grafikon bez zastávky z České republiky přes Slovensko na Ukrajinu.

Pan Michal pohotově popadl mobilní telefon a stihl natočit alespoň poslední úsek dlouhého vlaku, který vezl americké tanky M1A2 Abrams a také obrněné vozy pěchoty Bradley. Opět se jednalo o vozy v pouštní irácké kamufláži “Sandman” a vlak opět mířil do Košic na seřadiště širokorozchodné trati dále na Ukrajinu. Celé nádraží v Kraľovanech bylo ztemnělé, a tak prosím omluvte vysoký šum obrazu ve videu, ne každý má nejdražší iPhone, aby točil kvalitně i v noci, ale jako důkaz to myslím postačuje. Redakce AE News toto video získala exkluzivně a přinášíme ho jako první v úvodu tohoto článku.

Obrněné vozy Bradley v Pobaltí, ilustrační foto.

Přesně o těchto nočních transportech na Slovensku jsme psali už v článku zde a situace opravdu dramaticky eskaluje. Právě včera jsme publikovali článek o tom, že americký ministr vnitra Ryan Zinke vyzval k námořní blokádě Ruska, zatímco americká velvyslankyně v NATO Kay Hutchinsonová varovala, že USA mohou preventivně udeřit a zničit ruská odpalovací zařízení raket SSC-8 Novator na ruské raketové základně Kapustin Jar.

Nezavírejte oči a všímejte si příprav na válku, neopakujte slepotu z roku 1938

V článku jsem vyzval, aby si čtenáři konečně začali dávat věci do souvislostí, protože znamení a signály jsou všude, chystá se válka proti Rusku. Nejšílenější myšlenka dochází k postupné realizaci, všechno postupuje s naprostou precizností. Tyto noční přesuny americké vojenské techniky z Hamburku, přes Českou republiku na Slovensko, jindy přes Rakousko na Slovensko, a potom dále na Ukrajinu, probíhají neustále a bez přerušení. Jak video dokládá, poslední transport byl ze středy na čtvrtek.

Pásové vozidlo pěchoty, nakládka ve Gdaňsku, ilustrační foto.

V této souvislosti nadále platí naše výzva a prosba na slovenské čtenáře, aby byli ve střehu a natáčeli všechny průjezdy vlaků s americkou technikou a záznamy nám posílali do naší redakce přes kontaktní formulář. Nemusíte videa posílat přímo, nahrajete je na nějaké úložiště a pošlete nám jenom URL odkaz ke stažení, spolu s popisem, kdy bylo video natočeno (čas) a kde (místo). Je to nutné ke zmapování časů a periodicity transportů. Vím, že je to těžké a prakticky nemožné, ale pokud by se někomu povedlo zjistit evidenční čísla podvalníků, na kterých jsou tanky převáženy, naše redakce by ve spolupráci s německou AfD mohla dopátrat další informace o těchto transportech. Prozatím máme potvrzeno, že tyto tanky a transportéry jsou vykládány z lodí v Hamburku.

Noční vlaky vozí na Ukrajinu kompletní tankové prapory americké armády, sdělil naší redakci zdroj

Další informaci, kterou jsme získali od člověka z blízkosti americké armády (sloužil v ní několik let) se nejedná o transporty nadbytečné techniky pro potřeby ukrajinské armády, ale podle obrazových záznamů potvrzuje, že jde o kompletní tankové prapory US Armored Infantry Regiments, tzn. obrněné americké pěchoty. Každý americký tankový prapor se skládá z pevně daného počtu tanků Abrams, podpůrné pěchoty převážené v transportérech Bradley, z doprovodných vozů zdravotní péče pro zraněné vojáky a nákladních aut pro přepravu munice. Pokaždé je toto složení totožné, tanky, transportéry, sanity a nákladní vozy. Jedná se tedy nikoliv o transporty vyřazené techniky pro Ukrajince, ale o transporty kompletních tankových praporů americké armády na Ukrajinu.

Denní transport strojů Bradley, nádraží Sabinov na východním Slovensku.

A pokud chcete pecku do hlavy, facku do tváře v dnešní den voleb do senátu a komunálu v ČR, tak slyšte, co se stalo včera. Tomu neuvěříte, nebo vám zřejmě praskne žilka. Server Novinky.cz totiž včera naprosto jakoby náhodou informoval [1], že česká ministerstva obrany a dopravy plánují v České republice vyztužit mosty kvůli tankům NATO! Je to prý kvůli tomu, aby vojska NATO se mohla rychleji přesunovat přes Českou republiku po vlastní ose přes české mosty.

A protože pro transporty těžké techniky se obvykle používá železnice, tak je jasné, o co se jedná. Protože vás mohu ubezpečit, že zesilování mostů se rozhodně v ČR nebude konat kvůli Dragounským propagačním jízdám americké armády jednou nebo dvakrát za rok. Ne, kvůli tomu se nebudou sypat desítky miliard korun do zesilování mostů po celé republice. Toto je příprava na pozemní rozvinutí operačních tankových sil NATO na území ČR v největší válečné operaci v historii.

Zpevněte v ČR mostní konstrukce pro alianční těžkou techniku, přikázalo NATO!

Mosty musí být zpevněny, protože po nich budou jezdit sem a tam tanky, samohybné houfnice, ženijní vojska, protiraketové komplexy, transportéry raket krátkého a středního doletu a to všechno jsou transporty, které váží desítky a desítky tun, na což nejsou české mosty připraveny. Znovu připomínám a opakuji, že přímo před sebou vidíte další signál a znamení, co se děje.

Výroky amerických politiků proti Rusku, noční utajené transporty amerických tankových praporů na Ukrajinu, zesilování českých mostů pro alianční těžkou techniku. A pokud vás zajímá částka, kolik ta sranda bude stát, tak vězte, že to prý zatáhne evropský fond, do něhož do roku 2021 přiteče 6,5 miliardy EUR a cílem fondu bude hradit náklady na zesilování mostů v celé východní Evropě, tzn. přístupové cesty na východní frontu na ruské bojiště!

Dragounská jízda. Kvůli těmto americkým Strikerům se mosty v ČR zesilovat nebudou. To je potřeba pro americké tanky Abramsy, pro německé Leopardy a britské Challengery.

A korunu tomu nasadil místopředseda branného výboru české sněmovny Radovan Vích, který navrhl, aby prostředky na toto zesilování mostů v ČR byly převedeny z rozpočtového rámce ministerstva dopravy do rozpočtové kapitoly ministerstva obrany, aby tyto vynaložené prostředky na mosty mohla ČR deklarovat jako navýšení svého závazku na zvyšování zbrojních výdajů pro NATO.

O nasazené koruně mluvím proto, že pan Radovan Vích je poslancem za SPD, a ten by měl bojovat proti NATO, měl by navrhovat, aby peníze byly směrovány jinam, do školství, do zdravotnictví, českým sirotkům v dětských domovech, na pomoc dlouhodobě nemocným, a ne na zesilování mostních konstrukcí v ČR pro průjezdy aliančních tanků a nosičů raket středního doletu! To chce SPD zase před volbami na alternativě nasrat vlastence?

Hrozí válka s Ruskem a česká vláda kouká, jak zesílit mostní konstrukce pro pozemní přesuny spojeneckých tanků po vlastní ose na východ

Jak vidíte, dámy a pánové, situace začíná být opravdu vyhrocená. Na Slovensku se tankové transporty nezastaví a v Česku se už plánuje zesilování mostů, aby unesly americké, britské a německé tanky a transportéry s nosiči raket. Tady už se nehraje o nějaké teoretické úvahy, co by bylo kdyby, tady už jsme svědky válečných příprav a přesunů bojové techniky na čelo budoucí plánované fronty a naši politici, které jsme podporovali, naši lidé, kteří vzešli z alternativy, se vůbec nijak proti NATO nestaví, dokonce se někteří i staví za plnění aliančního závazku k navyšování zbrojního rozpočtu ve vztahu k NATO. No nezlobte se na mně, dámy a pánové, ale to si rovnou můžeme hodit provaz a jít se oběsit, když jsme si zvolili do parlamentu zástupce, kteří nyní vyzývají k plnění imperialistických závazků k NATO!

Vítání Dragounů v Česku. Podobně vítali v Praze i německou armádu v březnu 1939…

Všichni si musí strhnout růžové brýle z očí a pohlédnout realitě do očí, proti NATO se nikdo v poslanecké sněmovně nijak zásadně nevyjadřuje. Všechno to jsou jenom jalové kecy a proklamace, které ovšem nejsou podpořený reálnými kroky. Zbrojní rozpočty pro NATO se navyšují, mostní konstrukce se zesilují, přes Českou republiku na Slovensko projíždí vlaky s americkými tankovými prapory na Ukrajinu. Národní ukotvení nelze vybudovat na navyšování zbrojních výdajů pro NATO, ani zesilováním mostních konstrukcí pro průjezdy aliančních tanků.

Národ žije v předklonu s hlavou zastrčenou jednou na východ, potom na západ, ale pokaždé hodně, hodně hluboko!

Národ má být jinde, v srdcích lidí a v rodině, ve vnitřním kruhu, jehož obraz se kopíruje do kruhů vnějších, kruhu životního prostoru a kruhu národa. Kam dojde národ, který se v roce 1938 nepoučil, který se nepoučil ani z II. světové války? Kam spěje národ, jehož synové a dcery lížou nepříteli anus a druhou rukou mávají vlajkou liberalismu a demokracie? Kohorty zrádců zakroutí krky našim dětem, zatímco alianční závazky uhoří v ohni další světové války. Země našich otců bude znovu územím pro přeskupování skupiny armád, která si budou lízat rány po utržených porážkách na východě.

Bude to ale beze mně a doufám, že i bez lidí, kteří se cítí být vlastenci. Zatímco na Slovensku je veřejnost pohlcena kauzou Kuciak a Kočner, tak mezitím probíhají v tichosti a bez zájmu hlavních médií masivní a pravidelné transporty amerických vojsk přes Slovensko na Ukrajinu. Jako kdyby snad kauza Kuciak měla někomu sloužit na odvedení pozornosti od těchto nočních přesunů americké techniky. Sdílejte prosím tento článek, aby se lidé dozvěděli, co se děje.

Nejen o vojenských transportech a bezpečnostní situaci v Evropě budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechny aktuální události z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

604
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Josef
Návštěvník
Josef

POPLAŠNÁ ZPRÁVA, NA TOHLE JSOU PARAGRAFY !

Jarda
Návštěvník
Jarda

Dnesni natlak na Rusko ale i dlouha staleti pred tim jiste souvisi s timto obrazkem. Sjednocene slovanske staty nahani Zapadu hruzu.

Nevim jak se sem pridava obrazek.

jostom
Návštěvník
jostom

Prosím vás nestraste tu lidi válkou USA proti Rusku. Americané nejsou tak prastení, aby si neuvedomili, ze by se jednalo o válku s jadernými zbraneni a ze by nebylo zádných vítezú, nybrz jenom porazených.

RUDA
Návštěvník
RUDA

Oni Amerikáni dobře vědí proč tímhle provokují.Válku proti Rusku spustí tak jako tak.Jsou horší než-li Hitler a to byl pořádná svině.Potřebují aby při válce bylo pobito co nejvíce lidí.A že to odneseme i my?To vědí a je jim to jedno.Copak oni někdy nám pomohli?Jenom jsme tak hloupí,že se zabýváme blbostmi a jim tohle trpíme.Kolik už jich mašírovalo k ruským hranicím na tzv.dlouhodobé cvičení?

Iva
Návštěvník
Iva

Právě proto, že jsou tak praštění -viz Nůlandová, že do toho půjdou. Ale půjdou do toho opět v Evropě, neboť proč by si mrvili svoji Ameriku? Evropa bude zničená jako za II. světové a oni budou mít prostor opět na úkor Evropy zbohatnout. Tak doufám, že jim to tam Putin práskne a bude konečná po největší “demokracii” všech dob. Lidi už mají Amíků plný zuby po celým světě.

jostom
Návštěvník
jostom

Ke komentárím Forever Slav a Julius
Vázení pánové, podle vás za vsechno zlo na svete mohou zidé. Nebudu vám to vymlouvat, je to vás názor, máte na to demokratiské právo, jen musím ríci, ze vase konspiracní teorie proti zidovskému národu nemají hranice. Nezlobte se, ale vy jste úplne mimo s temito vasimi názory.

Jarda
Návštěvník
Jarda

Zide nejsou narod ale nabozenska selta

dsK40Kf
Návštěvník
dsK40Kf

Bohužel to asi někdo myslí vážně. Nicméně to mají být tanky pro směr přes kazachy? Nebo to bude muset “levná” mobilizovaná pracovní síle přefóliovat? Tak ať to dopadne jak to dopadne, tak po válce budu chtít po těch hadech co to způsobili (politici a vybraní podnikatelé) vynášeli v 10 minutových intervale tzv. mexickou kadibudku ….

Vlastimil Čech
Návštěvník
Vlastimil Čech

S Ruskem není radno začínat válku na zimu… Napoleon by mohl vyprávět. V létě začal válku s Ruskem Hitler… nu, jeho konec nebyl oslnivý, že.
Tak že by chtěli Pindosové zkusit podzim? I když Pindosové… možná chtějí nastrčit Chochly… Bože dej, at válka není! A když bude, tak at je krátká a ne moc krvavá.
A Bože, dej, at se Rusové k poraženým chovají lidsky.

Iva
Návštěvník
Iva

Rusové války nezačínají, Rusové války končí …

BLM
Návštěvník
BLM

Americká technika sa preváža cez Slovensko už od roku 2014 smerom na východ. Na FB je množstvo fotografií za bieleho dňa na nádraží – vagóny naložené tankami -Nitra, Košice, Lučenec…. Včera prechádzali cez Bratislavu po Bajkalskej us obrnené vozidlá, v meste cez križovatku. Rádiá hlásili iba to, že je dopravná zápcha. Po cestách hlavne na východnom slovensku sa pohybujú americké vojenské vozidlá a mávajú havárie, lebo nezvládajú úzke cesty na SK a vyhýbajú sa civilným autám a bicyklom tak, že radšej skončia v jarku pri ceste.

oblakyprevaskyho
Návštěvník
oblakyprevaskyho

dovolim si prispevok ktory suvisi s okupaciou nielen zeme, tou co sa deje vo viditelnych vyskach ale uz aj tych vyssich je vysokopravdepodobne analogia migracnej riadenej katastrofy

analogicky aj globalne oteplovanie je riadene, rubu sa lesy a odvodnuje krajina (to sa este da povazovat za obycjanu chamtivost a kvazi nedbalost), ale dokonca aj najvacsia celebrita pre mna fake “älternativnej” sceny ocenena ludmi ktori su priamo alebo nepriamo napojeni na najvacsich spoznorov modifikacie pocasia (napr Bill gates) – Michal Kravcik (tu je v sidle najvaciseho brigadnika demokracie, vlastizradcu Demesa ) napriek 20 rocnemu “vyskumu” nikde do svojich rovnic nezaratal najvacsi chybajuci faktor, celoplanetarne vyrabane umele oblaky

Cela alternativa bud riesila len migraciu a ak umele oblaky tak len hladanie nezmyselnych odpovedi na otazku co a ako rozprasuju, unikla zakladna vec co je priamo pred ocami – umele oblaky, tie zasdne menia pomery teplotne aj pomery vodne, a oblaky mozu aj oteplovat nielen ochladzovat, zavisi to od podmienok, napr v noci zadrzuju teplo vyzarovane zo zeme a cez den teplo od slnka

dalej, je mozne dokonca zvysit UV ziarenie ak sa pouziju vhodne materialy

urychlim to, cielom je ovladnut vodny cyklus (spolu s migraciou sa to navzajom zosilni ten efekt, vysusovanie urychli migraciu) , tym sa dosiahne dokonale zotrocenie, su uz korporacie co ponukaju v saudskej arabii na velkej skale na poziadanie zmenu hladiny podzemnych vod, zmenu teploty a podobne a zavadzaju kryptomenu jednotkou je barel vody, totalne zotrocenie, len blazna nenapadne ze to oteplovanie a sucho nebolo vyvolane zamerne, plan napr roztopit pol kvoli survinam bol davno, to je dalsia ciastkova agenda a bolo spocitane ze na to treba oteplenie max 2C preto sa vsade roky onmiela ze ak sa otepli o 2C bude zle ale tui hajzli to o viac nechcu v tom je ta sranda, celkovo ide o vladu tehcnokratov, chcu ovladnut vodny cyklus tym aj polnoghospodarstvo, vsetko to zapada, aj ked niekltore agendy su aj protichodne, ked je viac megalomanskych zaujomv logicky si aj odporuju, takze je mozne ze sa zlikviduju aj ti co to spomzoruju a riadia

http://climateglobal.net/about-us.html
http://climateglobal.net/features-of-our-technology.html

pocasie je najvacsia zbran a navse vykonavanie modifikacie je tazko dokazatelne tazsie ako jadrove vybuchy tie sa davno dokonale monitoruju , je pravda ze to je vidiet volnym okom ale je to tazko meratelne pretoze sa v principe pouzivaju schvalene materialy, je to v skrake zalozene na NATO single fuel Concept pre USA a Europu, zaklad je Carbon Black Dust (spomeute jeho uvedenie do praxe v roku 2005 v materiael Owning the weather by 2025, bola to studia vypracovana pre Air Force), sira (mimochodom oceanske lode jazdia na “bunker fuel” co je totalny odpad z hladiska siry a maju tiez brutalnu schopnost menit pocasie) a stopove mnozstva napr hlinniku, vyera ze vo vyssich vrstvach to ma negativne dopady na ozonovu vrstvu, ten karbon sa ohriatim vznasa do vyssich vrstiev

nechem viac rozpisovat ale dualisticky postaveny problem chemtrails-contreils dokazal vyse desat ropkov odvadzat pozornost od podstaty, chemtrails je tzv high level descriptor, kazdy si pod nim predstavuje nieco ine tazze nik nevie o com sa bavi

low level descriptor je pojem “umele oblaky”, to nevyvrati nik, pojem chemtrails bol zavedeny aby sa dehonestovala akakolvek debata a tak sme sa dostali do stavu ze hoci tu bezne denne nad mensim mestom je kazdu hodinu, pokial bezi kampan aj 50 preletov za hodinu ktore podla letovych drah evidentne nie su civilne a vidime ze to ma okamzity dopad na pocaise tak sme skoncili v stave ze uz ani tie oblaky nevidime

https://climateviewer.com/2014/04/06/the-anatomy-of-political-slavespeak/
https://climateviewer.com/cirruscloudsmatter/

Su to stranky Jim Lee-ho, podla mna jediny clovek v celom internete co namiesto fam a tzv fear porn (strasenie morgellonmi a podobne nezmysly) zredukoval vec na pointu a vsetko ma zozdrojovane, pracuje velmi systematicky, ostatna tzv alternativa aj ked od neho preberie clanky tak neuvadza ze su od neho a zaroven jeho blokuju v prispevkoch a doprucuju svojim navstevnikom ho nesledovat, ti co maju desatisice fanusikov su prakticky vsetci manuipulatori alebo egoisti, nehladaju pravdu

tu je jeho kanal, je to poklad internetu, nic podobne som ked som hladal 3 roku co sa to vlastne deje nenasiel a on mi potvrdil ze som videl umele oblaky a ze viac nei je potrebne hladat, ziadne swenzacie
https://www.youtube.com/user/R3zn8D/videos

a este tu je historia modifikacie pocasie sp[racoval encyklopediu ako neuroil nik, kto nepozna historiu zopakuje si ju, ta huistoria je vyse 100 rocna:
https://weathermodificationhistory.com/
ja som si spravil malu krizovatku/rozcestnik na http://oblakyprevaskyho.wordpress.com aby som vyprovokoval zobudenie, nie je to diskusna strtanka ale provokacia na zobudenie zo sna, su tam len dva blogy a zoznam linkov, tie asi budem upgradovat

oblakyprevaskyho
Návštěvník
oblakyprevaskyho

este doplnim, hoci nie je najucinnejsie zaoberat sa druhymi, tak spomenuty environmentalista Michal Kravcik pracujuci 20 rokov na novej vodnej paradigme (ktora sama o sebe vyvracia nabozenstvo CO2 a celkovo co tvrdi je podlozene) nezaratal a je iste ze ani nezarata celoplamnetarne prevadzkovanu zmenu pocasia (a zaroven warfare) proste preto lebo upadol do iluzie ze radi svetovym cebritam a osobnostiam ako napravit tuto klimaticvku genocidu co prevadzkuju prave tie iste osoby ktorym sa klania

odsrasujuce by uz malo byt, ze bol v relacii u Demesa, najvacsieho brigadnika americkej demokracie ktory skodi slovensku vysoko profesionalne, nenavidi narodne staty a podla neho aj autoritarskwe rezimy, ale ze on je nastroj vytvarania najtotalitnejsieho rezimu ako na planete bol to ten uboziak podla mna nevie napriek svojej kultivovanosti a vzdelanosti

http://tv.teraz.sk/svet-tu-a-teraz/x6ue74q181040-002-030_svet_tat_20181001/15577/
https://www.youtube.com/watch?v=NljBxBNMCew
https://www.youtube.com/watch?v=unz0ya-gs60

preto odstrasujuce lebo Michal kravcik sa nechal zlakat symptiami ktore mu prejavuju rozne organizacie najma v zharanici, sam hovori je doma neoceneny, tieto kruhy ktore ho pouzivaju ako zastierku globalnej klima genocidy (samzorejme nielen neho, je to ten isty princip ako xele green peace bolo vytvorene ako umela opzicia)

otvorene vyjadruje potesenie z priazne klintonovcov, na screenshote vlavo dolu:
comment image

je to velka skoda a tragedia pre nas a celu europu aj svet, tragikomedia v priamo prenose, ze clovek s takymi vedeckymi vysledkami sa nezhal a nechava zneuzivat tymi co tento globalny klimaticky holokaust priamo sponzoruju a prevadzkuju a jeho pouzivaju na vytvarania dojmu ze svojimi opatreniami sa nieco napravi, nenapravi lebo ta masioneria a tehnologicke moznosti su uz davno take ze je to len tragicke divadlo:
comment image
https://www.theguardian.com/environment/2012/feb/06/bill-gates-climate-scientists-geoengineering

pisem to preto, ze podobne ako ludia stale hladaju aj v politike vzory, vedie to len stale hlbsie do marazmu, jedina cesta je ryxchlo sa vzdelavat, ziskavat informacie, stel su dostupne ale pride cas ked nebudu, treba pocjopit tie analogie, ze ak budem chciet sa priblizovat k pravde nepotrebujeme opravovat nelegalny neustavny rezim nastrojmi co nam ten isty rezim dava, ak tie nastrioje odmietneme a ziskame vedomie, ten rezim sam zanikne, ak nie je to iluzia lahsieho zomierania, sebaklamu

na slovensku uz par ludi to praktizuje a netreba na to ani 10-20 percent naroda, mozno par stovak ludi na priame veci a informovat dalsich, ale chyba odvaha sa postavit, ja sam ju nemam za to na co mame pravo z ustavy, nepachame tym ziadny zlocin, namieto toho akceptujeme zlocinecky rezim a nahovarame si ze tym ze budem slusnejsi, tak sa polepsia

je to manipulacia a myslenie otroka, lebo sme si nechali nahovorit, ze ak nehrame ich pdovodnu hru, sme teroristi, ten dualny princip a len dve moznosti (teroriszmus alebo neustavne ilegalne volby), stat za ustavou (odmietnut ich hru) nie je terorizmus, ak budeme dalej hrat ich hru tak sme kolaboranti a zlocinci:
https://www.youtube.com/watch?v=G3EaK4n6Q-A

tu je inspiracia, my vseci zijeme v jednej spolocnej konspiracii:
https://www.youtube.com/watch?v=b-fJE1fHDfc

nedavam to preto ze je to moj vzor, ale je to zhrnute namiesto mna co som uvidel

to manipulovane pocasie je dalsi level a trest po imigracii ze cakame na zazrak a harme “ich” hru, oni ziskavaju nas suhlas na migraciu aj manipulaciu pocasia, nie je to len ich hra ale aj nasa, su vyssie a maju viac prostriedkov a vplyvu ale ziju z nasej energie

este je cas ziskat na svoju stranu aj policiu, radovi policajti sami nevedia co je stat a ustava ale nie su proti nam, aj oni su v nevedomi, ked tu bude europolicia ta uz nebude na nasej strane

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Kde jsou ty časy, kdy vládcové ještě věděli, že VLÁDNOU Z BOŽÍ MILOSTI.
comment image

comment image

Vládu králů a císařů, vládnoucích z BOŽÍ MILOSTI, nahradila vlády lůzy, zvaná “DEMOKRACIE” – systém, kde, jak jej označil William Pierce, je HLUPÁKŮM DOVOLENO VOLIT A PODVODNÍKŮM VYKONÁVAT SVOU FUNKCI. A židům, kteří jsou mistři lži a nejschopnější podvodníci a manipulátoři, je takový systém přesně šitý na míru.
comment image

Není náhodou revoluce a demokracie VZPOUROU PROTI BOHU? Proti BOŽÍMU ŘÁDU?

“1Každý ať se podřizuje vládnoucí moci. Veškerá moc je totiž od Boha, takže současné vlády jsou zřízeny od Boha. 2Kdo odmítá vládu, bouří se tedy proti Božímu zřízení; a vzbouřence čeká jistý trest. 3Vládcové přece nejsou postrachem pro ty, kdo konají dobro, ale zlo. Chceš se nebát vlády? Konej dobro, a vláda tě pochválí; 4je přece Božím služebníkem pro tvé dobro. Pácháš-li však zlo, boj se! Vláda netřímá meč nadarmo; je přece Božím služebníkem, jenž po zásluze trestá pachatele zla. 5Proto se musíme podřizovat – nejen kvůli hrozbě trestu, ale i kvůli svědomí. 6Proto také platíte daně – vždyť jsou to Boží služebníci a pilně se věnují své práci. 7Každému dávejte, co jste povinni: komu daň, tomu daň, komu clo, tomu clo, komu vážnost, tomu vážnost, komu čest, tomu čest.” (Římanům 13,1-7)

Zopakujme si Boží řád ve fungování lidské společnosti:

Hlavou Církve je Kristus!
Hlavou lidu je panovník!
Hlavou ženy je muž!
Úcta mladších ke starším (viz boží přikázání: “Cti otce i matku svou!”)!

Posledních pár staletích jsme svědky vzpoury proti tomuto Božímu řádu. Revolucí proti autoritám – proti Bohu, proti Církvi, proti panovníkům, proti mužům a tradiční rodině. A za všemi těmito revolucemi stojí “náhodou” vždy židé. Pokud se podíváme do Talmudu, který je obrazem národní duše židovského národa, pochopíme – v Talmudu se žid rouhá Bohu, staví rabíny na úroveň Boha, ruší boží přikázání a předpisy, stanovené v Písmu, degraduje Boha na úroveň pouhého člověka, protlačuje pohanské zvrácenosti v podobě magie, modloslužebnictví, čarodějnictví, satanismu, pedofílie, homosexualismu, atd. To dokonale vysvětluje židovský národní charakter – ŽIDÉ UŽ OD PŘÍRODY TÍHNOU KE VZPOUŘE PROTI BOŽÍMU ŘÁDU. ŽIDÉ JSOU SATANOVY DĚTI, SATANOVA SYNGOGA. Židé nebyli schopni udržet v čistotě boží Hospodinova přikázání, daná lidstvu skrze Mojžíše a daná židům k opatrovnictví až do příchodu božího Mesiáše. Židé neposlouchají Mojžíše, kamenují a zabíjejí boží proroky, ukřižují příchozího božího Mesiáše, Syna Božího, Ježíše Krista. A usilují (do dnešních dnů) o zničení Kristovy Církve.

A proto není též překvapivé, že za všemi demokratickými (a obecně) revolucemi, které svrhly vlády, vládnoucích z boží milosti, židé.

Ať už to byla Cromwellova revoluce v Anglii, Velká francouzská revoluce ve Francii či Únorová revoluce v Rusku, která vydláždila cestu VŘSR. A všechny tyto revoluce přivedly všechny tyto země (Anglii, Francii a Rusko) pod židovskou vládu. A ve všech těchto zemích tak židé učinili skrze zmanipulovanou gojímskou lidovou masu. Pod záminkou “svobody a demokracie”.

#ChristianMonarchyMustReturn!

Július
Návštěvník
Július

Neviem, či existuje vo svete nejaká skutočná kresťanská monarchia, pretože žiadnu nepoznám.
Katolícka kresťanská šlachta už bola odstavená od moci a tá, ktorá ešte vo svete existuje a tvári sa, že je kresťanská navonok, tak tá len preto existuje, pretože kolaboruje s tými, čo tu vládnu.
O záujmy “poddaných” sa už nestarajú…
Kresťanská šlachta prehrala boj o moc vo svete a značná časť aj zradila.
Boh to dovolil, pretože neplnila to, čo po nej žiadal.

Jarda
Návštěvník
Jarda

Katolicka cirkev v podstate nebyla tak moc krestanska. Presneji, jsou pokracovanim pohanskeho Rima a jen prevzali viru, protoze uz vedeli ze se blizi konec rimske rise.

Július
Návštěvník
Július

Forever S.

Čítal som tu vaše príspevky. Nechápem však to, prečo ste taký selektívny a zameraný výlučne proti Putinovi. Prečo neposudzujete všetko rovnakým metrom ?
Chcete tvrdiť, že naše vlády v Európe sú lepšie a menej sionistické, ako tá ruská ? K nám neprichádzajú moslimskí imigranti do Európy. Globálny pakt o imigrácií, Marakéš, dobrovoľné prijímanie islamských náplav nie je u nás na programe dňa ? Je u nás viac slobody a demokracie ako v Rusku ? To ťažko.
Nie sú v Európe mimo Poĺska schválené propotratové zákony ?
Ste si 100 % istý, že Putin je žid, ktorý pracuje pre NWO ? A čo keď je to tak, že má obmedzenú možnosť presadzovania proruskej a proslovanskej politiky, pretože Rusko nie je plne zvrchované ?
Tvárite sa, ako keby ste mali vo všetkom jasno, ale také jednoduché to nie je.

Čo sa týka Hitlera, tak ho vidíte ako bojovníka proti židobolševizmu v Rusku.
Pričom to bol Hitler, ktorého začiatky aj NSDAP financovali židovské banky z USA , UK, čo nie je problém dokázať…Vy sa tvárite, ako keby ste o tom nič nevedeli, pretože Hitler prenasledoval židov…Prenasledoval však aj bohatých židovských sionistov ? To ťažko, inak by riešil aj Švajčiarsko.
Napadlo vás niekedy, že Hitler to bol, ktorý vyhnal z Nemecka hlavných predstaviteľov nemeckého národného socializmu a zariadil, aby sa národne socialistický režim zmenil na nacizmus, čo je forma fašizmu ?
Kto zabránil realizácií hlavného bodu programu NSDAP o nutnosti znárodniť monopoly ? Bol to Hitler.
Kto vytvoril jednotky SS, ktoré prisahali vernosť Hitlerovi a nie nemeckému národu ? A súčasne nesmeli veriť v Boha, aby mohli v jeho prospech lepšie vraždiť a páchať zločiny ? Kto odstránil SA jednotky a prečo asi ? Jednotky SA totiž požadovali, aby sa program NSDAP, vrátane znárodnenia monopolov realizoval, čo Hitler, ktorý bol nástrojom svetového sionizmu dovoliť nemohol…Kto zaviedol v Nemecku eutanázie, prenasledovanie RKC, ktorá nespolupracovala s nacizmom ? Kto podporoval ustašovský režim, ktorý vraždil hlavne pravoslávnych Srbov ?
Prečo Hitler zaútočil na ZSSR a Švajčiarsko, kde bolo cca vyše 35 % súkromného svetového kapitálu, vrátane židovského diskrétne obišiel a nechal na pokoji ? A to ho máte za bojovníka proti židom…
Prečo Hitler zaútočil na ZSSR a začal vybíjať ruských Slovanov ? Len preto, že ZSSSR ovládali židia ?
Vás pletie to, že nechápete dobre ani známu rotschildovskú zásadu o tom, že nedávajte všetky vajíčka do jednej ošatky…
Znamená to, že židia kontrolujú obe strany konfliktu, oba akože protipóly moci…Téza, antitéza a ich konflikt povedie k syntéze, ktorú potrebujú židia v ďalšom kroku smerom k NWO. Hegelovská dialektika. O tom bola tiež II.svetová vojna.
Stalina máte za osobu, čo kontrolovali židia, teda Kaganovič a Hitlera nekontrolovali ? To jedine vo vašej naivnej predstave.
Viete, FS. keby chcel Hitler dobre nemeckému národu, tak ho nepošle do vopred prehratej bikty proti ZSSR, kde šlo o to,aby sa tam vybili a oslabili slovanské národy, pretože áno, aj Nemci sú Slovania, čo sa dá ľahko dokázať aj archeologickými nálezmi…

Viete, čo bolo vlastne úlohou Hitlera ? Zlikvidovať politiku a ekonomiku národného socializmu v Nemecku, ktorá skutočne ohrozovala židovskú moc tým, že sa postavil do jeho čela a nenápadne ho zmenil na fašizmus, (deformáciou skutočného programu národného socializmu) a jeho intelektuálov, z rad nemeckého národa vyhnal a prenasledoval.
Ďalej likvidácia a dehonestácia tohto režimu, aby sa národný socializmus spájal s nacizmom, čo nie je to samé, čo sa mu aj podarilo, teda po prehratej vojne zakázanie národného socializmu. Ďalej likvidácia a oslabenie Slovanov v prospech anglosionistikej moci a USA. A mnoho ďalšieho…Takže, prosím, obmedzte glorifikáciu Hitlera. Až by vyhral, tak by nastala genocída Slovanov. Plány pripravené už mal. Ako si počínali nemecké vojská v Bielorusku a čo tam robili, na to je tiež dosť faktov…

Rovnako vidídte príliš čierne Stalina..Isteže aj on s nimi spolupracoval, ale odstránenie vplyvu Trockého je zásluha Stalina a až vtedy sa začali podmienky v ZSSR trocha zlepšovať.
Nebolo to len od roku 1950, teda 3 roky pred jeho smrťou…

Rovnako neberete v úvahu, že ekonomická politika Stalina ohrozovala západný kapitalizmus…Čo sa dá rovnako dokázať.
Stalin, hoci nebol žiadny priateľ kresťanstva bol zlikvidovaný preto, že sa nedokázal ubrániť vnútornej infiltrácií vedenia ZSSR židmi a v závere života vykonal kroky, ktoré mu neodpustili.
A preto bol otrávený.
Ale bol to Stalin a jeho vláda, ktorá zanechala ZSSR ako jadrovú veľmoc a takmer plne odtránila vysokú negramotnosť, ktorá bola v Rusku ešte aj za cára.
Z toho, čo vybudoval Stalin i keď terorom vďačí a využíva Rusko doteraz.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Július

Nic ve zlém, ale naletěl jste na židovské dezinformace.

Hitler nebyl sponzorován židovskými bankami. Je to hoax. Hitlera sponzorovali především lidé jako Henry Ford, samotní němečtí občané (na základě dobrovolných finančních příspěvků), antikomunistická ruská emigrace, atd. Zapomněl jste též dodat, že právě že Hitler zabavil majetky nejbohatším židům na území Třetí říše – zejména na území Německa.

Kdybyste hodnotil po ovoci, nemohl byste tvrdit to, co tvrdíte.
Kdyby nebylo Hitlera, Německo by bylo už dávno v háji. Hitler Německo zachránil před totální likvidací a zánikem a odsunul židovský NWO nejméně o 100 let dál. Z umírajícího německého národa vytvořil opět houževnatý a silný národ a obnovil ztracené velmocenské postavení Německa. To by těžko činil, pokud by sloužil židům. A určitě by mu židé nevyhlásili r. 1933 svatou válku.
Hitler válku nikdy nechtěl. Celou dobu nabízel mír Británii, Francii a Polsku, ale židy ovládané západní země, Británie a Francie, všechny tyto Hitlerovy mírové nabídky zamítly. Že Hitler neměl útočit na SSSR? Nic jiného mu nezbývalo. Pokud by Hitler nezaútočil na SSSR, SSSR by zaútočil na Německo a dokráčel by až ke břehům Atlantiku. A to by byl pro bílou rasu definitivní konec. Došlo by k definitivní judaizaci-bolševizaci Evropy. Židovskému NWO by již nic nestálo v cestě. Svým útokem na SSSR Hitler zabránil tomu, aby došlo k úplné sovětizaci Evropy a odsunul židovský NWO nejméně o 100 let dál.
Navíc bylo svatou povinností každého zničit ten satanský marxistické sovětský stát, který právě že zotročil Slovany – Rusy a Ukrajince.

Hitler též neměl v úmyslu vyhladit Slovany. Stejně jako neměl v úmyslu vyhladit židy. Tvrzení o snaze Hitlera vyhladit Slovany je HOAX.

Naopak Stalin sloužil židům. Kdyby ne, asi těžko by se podílel na masovém vyhlazování ruského národa. Že se Stalin rozešel s Trockým? I Putin se rozešel s Duginem, Berezovským či Chodorkovským. A změnilo se něco? Ne, židovské jařmo nad Rusí stále trvá. A židovská genocida Rusů nerušeně pokračuje – v plné síle, jako předtím (šlo jen čistě o vnitro-židovský spor a židovské handrkování o přerozdělování moci). To samé platí i v případě odchodu Trockého do exilu – odchodem Trockého z SSSR se nic nezměnilo: židovské jařmo nad Rusí stále trvá a žido-bolševická genocida Rusů pokračovala nerušeně dál. A Stalin se na tom všem podílel. Kdyby Stalin nesloužil židům, asi by též těžko se podílel na výrobě HOLOHOAXU a vzniku satanského Izraele. Stalin nezaplatil životem kvůli tomu, že nedokázal očistit SSSR od židů, ale proto, že se nakonec židům [teprve] v 50. letech vymkl zpod kontroly (jedna z mála věcí, která mu slouží ke cti). To však nic nemění na tom, že Stalin napáchal ruského národu více škody, než užitku. Považovat proto Stalina za zachránce Slovanů či snad, nedejbože, samotné bílé rasy je velmi, ale velmi naivní.

Btw. to Stalinovo “vymýcení negramotnosti” se tedy strýčkovi Kobovi fakt povedlo – ti jeho “vzdělaní” sovětští mužici pak následně vyznásilňovali půlku Evropy. To je tedy fakt vskutku velký “úspěch”.

Július
Návštěvník
Július

Forever S :

Nemecko počas Hitlera nemalo možnosť za svoju menu, ríšsku marku nakupovať suroviny a iné veci, ktoré potrebovali dovážať zo zahraničia. Takže potrebovali sprostredkovateľa týchto nákupov. To boli hlavne švajčiarske banky, ktoré zlato z Nemecka zamieňali za devízy, švajčiarske franky a iné meny, za ktoré kupovali pre Nemecko vojnový materiál a suroviny.
Sprostredkovateľov robilo aj kopec spoločností zo zahraničia a dokonca sú v tom namočené aj rodiny US prezidentov…Bez tohoto sprostredkovania Švajčiarska a jeho bánk by Nemecko nemohlo viesť žiadnu vojnu.Toto nechce chápať len totálny ignorant alebo nevedomec. Švajčiarsko sa takto dostalo k vyše 300 tonám ríšskeho zlata, ktoré Nemecko ukoristilo z dobitých krajín.
Takže, o čom píšeš o akom hoaxe ? Henry Ford mal na to, aby financoval vojnové potreby III ríše ? Alebo tie tony zlata, ktoré Nemecko potrebovalo získalo od ožobračených Nemcov po I. svetovej vojny ? Sorry, F.S, ale nerob zo mňa hlupáka…
Buď si fakt nevedomý v základoch ekonomiky, alebo vedome manipuluješ…
A švajčiarské banky, kto vtedy vlastnil ? Rodilí Švajčiari alebo Židia ? Polož si otázku a odpoveď nie je ťažká..
Mohol by som dať sem spústu odkazov a faktov, čo toto, čo píšem potvrdí, ale nechcem tu tapetovať…
Nemecko nemalo suroviny pre vojnovú mašinériu, okrem uhlia. Všetko toto muselo dovážať, aby mohla vojna pokračovať a to v prostredí zákazov a embarga sa muselo realizovať len cez prostredníkov…Vobec nechápeš ten fakt, že bohatým sionistom bolo u prdele, že zomierali ich chudobnejší súkmeňovci, pokiaĺ sa na tom obchode mohli nabaliť a nielen židia a realizovať svoje doležitejšie plány…
Vznik Izraela bol založený práve na existencií koncentračných táborov…Ako jednému z dovodov obhajoby jeho vzniku.

Čo sa týka najbohatších Židov z Nemecka, tak by si mal vedieť, že dostali dávno echo dopredu, aby si presunuli svoje majetky do zahraničia a aj svoje rodiny. Mnohí sa priamo aj finančne vykúpili. Že o tom nevieš je len tvoja nevedomosť. Dokonca aj taká M. Dietrichová, herečka o tom vedela a dopredu emigrovala…Gestapo aj SS priamo s bohatými židmi obchodovalo a až sa vykúpili finačne tí, čo nestihli včas emigrovať, tak takto dostali druhú šancu…

Hitler nemá zásluhu na odsune NWO, práveže má Hitler zásluhu na tom, že definitívne zlikvidoval Nemecko tým, že vo vojne vybil elitu nemeckého národa, množstvo mužov, ponížil dlhodobo nemecký národ a dal im stigmu fašistov, vrahov Európy, čo sa tiahne do dnešných dní a rovnako aj zámerné pestovanie pocitu viny a znemožnil pokračovanie národného socializmu, dal do rúk moc sionistom cez USA a UK, urobil z Nemecka protektorát USA = teda židov a to platí dodnes, čo vidíme na tom, ako v Nemecku prebieha šialená imigrácia moslimov. Pretože desiatky rokov židia indoktrinovali nemecký národ pocitom viny a neomarxizmom.
Nemci stratili schopnosť sa brániť a pud sebazáchovy.Dovolia sionistým politikom ako merkelbaba, aby s nimi robili, čo chcú.
Rovnako Hitler sposobil to,že celý východný blok a stredná Európa sa dostala do područia komunistov, ktorí prenasledovali kresťanov a persekuovali ich.

Zaujímavé, že glorifikuješ ten fakt, že Hitler pozdvihol ekonomicky Nemecko, ale už nevidíš to, že to pozdvihnutie Nemecka využil na to,aby potom v zbytočnej vojne zlikvidoval nemecký národ…

Ale to, že Putin vyzdvihol ruský národ pred likvidáciou v roku 2000, to nevidíš. Na Putinovi nenájdeš nič pozitívneho, ako na Hitlerovi. Nepripadá ti to zvláštne ?

Július
Návštěvník
Július

pokračovanie :

Keby Hitler vojnu nechcel, tak nezaútočí prvý na Poĺsko a ZSSR.
Tie tvoje špekulácie o tom,že keby Hitler nezaútočil prvý, tak ZSSR dokráča až k brehom Atlantiku je len tvoja špekulácia…
Stalin vobec nemal totiž v tých rokoch plán napadnúť Nemecko. Uvedomoval si jeho silu a mal aj pakt o neútočení s Nemeckom. Ešte deň pred vojnou ruské vláky zásobovali pšenicou III.ríšu.Stalin robil, čo mohol, aby vojnu oddialil, ZSSR na ňu nebolo dostatočne pripravené.
Dokonca zakazoval ruským vojakom v prvých dňoch útoku na ZSSR, aby sa ruskí vojaci bránili.
Nemecko nemuselo útočiť na ZSSR ako prvé. Ani nebolo na to pripravené, pretože nemalo ani zimné oblečenie pre vojakov, rátalo len s bleskovou vojnou a nie s dlhodobejšou. Hitlera nemeckí generáli varovali, ale neposlúchol, pretože v armáde I.svetovej vojny bol len pešia spojka na západnom fronte, čo ten mohol vedieť o stratégií vojny…

Svatá povinnosť každého zničiť bolševické Rusko, píšeš ? Bola vyhlásená pápežom križiacka výprava ? Nevšimol som si. Bolo povinnosťou ruského národa, aby sa vysporiadal s židobolševizmom a nie,aby tam vpadli Nemci a začali vraždiť ruský národ a ich vojakov, ktorých donútili bojovať za systém…
Nemali na to žiadne právo.
Kresťanstvo neučí, že máš právo začať agresívnu vojnu voči iným národom, máš právo sa len brániť , keď teba priamo napadnú a nevšimol som si,že by ruskí vojaci ako prví napadli Nemecko…

Július
Návštěvník
Július

Takže si zrovnaj v hlave aj zásady kresťanstva…
Na ruskom národe a kresťanstve bolo, aby si poradili so židobolševizmom. Nemecko im v tom mohlo pomáhať roznou formou, ale nie tým,že tam šlo vraždiť ruských vojakov a národ…

Hitler nemal v pláne vyhľadiť Slovanov ? Tomu veríš ? To je fakt smiešne, zvlášť po tom, akú politiku zaviedol pre Wehrmacht na Ukrajine a v Bielorusku. Takže podĺa teba, keby Hitler dobil ZSSR, tak by potom odstránil židov a nechal ruskému národu nezávislosť ? A Nemecko by len tak odišlo ? Bez odmeny opustilo dobití územie, ktoré potrebovalo pre Lebensraum ? Kde to žiješ ?
Pre Hitlera boli Slovania len untermensch…A tak sa správal a ešte viac by to bolo vidieť, keby vojnu vyhral.

Odchode Trockého a jeho kliky sa nič v ZSSSR nezmenilo ? Tak to je fakt tvrdá lož…Stačí porovnať rozdiel života v ZSSR počas moci Trockého a potom, kdeď Stalin v 30 rokoch zlikvidoval Trockého kliku…
Ty fakt asi nemáš ani páru, čo sa dialo v ZSSR za Trockého a čo všetko potom Stalin zmenil, vrátane zákazu potratu, zrušenia komunistických skúšobní žien, vieš o tom vobec niečo ? Pochybujem.

Stalina ty nie si schopný reálne zhodnotiť.

https://www.hlavnespravy.sk/zssr-za-stalina-iba-fakty/1119290

Si fakt zaujatý a neobjektívny…

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Július

Vy jste z těch židovských dezinformacích vážně už zmatený. Nedivím se, že píšete co píšete, když vycházíte z podobných nesmyslů a dezinformací.

“Bez tohoto sprostredkovania Švajčiarska a jeho bánk by Nemecko nemohlo viesť žiadnu vojnu.”

Krásně jste si zde svou teorii odkopal. Jelikož Hitler NIKDY NECHTĚL VÉST ŽÁDNOU VÁLKU.

Kdyby Hitler chtěl skutečně válku, určitě by nečinil následující:

1) Proč by strávil tři roky budováním obrovské a nákladné Siegfriedovy linie k ochraně Německa před Francií? (Na agresi doslova “dělaný”)

2) Proč by začal válku bez námořní flotily, bez transportérů pro pěchotu a s pouze 29 ponorkami?

3) Proč nestavil strategické bombardéry, namísto dvou motorových Dornierů a Heinekelů, které ani nemohly doletět z Německa do Británie?

4) Proč by nechával britskou armádu prchnout od Dunkerku?

5) Proč nabízel Británii mír, dvakrát po pádu Polska a znovu po pádu Francie?

6) Proč, když padla Paříž, si Hitler nečinil nárok na francouzskou flotilu, obdobně jak si Spojenci činili nárok na Kaiserovu flotilu? Proč si nečinil nárok na Francouzi ovládanou Sýrii k útoku na Suez?

7) Proč prosil Benita Mussoliniho, aby neútočil na Řecko?

To je chování hotového “agresora”, který chce ovládnou celou Evropu či dokonce svět. 🙂

Hitler VE SKUTEČNOSTI chtěl válku ukončit už v roce 1940, téměř dva roky před tím, než dorazily do koncentračních táborů (kde měli nacisté údajně vyhlazovat židy) první vlaky.
Čímž se vaše teorie sesypala jako domeček z karet.

A nakonec, jako poslední hřebíčky do rakve do vaší teorie:

1) ŽÁDNÝ HOLOCAUST ŽIDŮ SE NEKONAL. Je proto nelogické, že by ve válce umírali je “chudí židé” a ti “bohatí židé” ne, jelikož žádné masivní vyhlazování (ani trochu) neprobíhalo. Židé se Hitlera a nacionálních socialistů nemuseli bát.

2) Židé měli v plánu totální sovětizaci Evropy. Navíc SSSR židé kompletně ovládali. Samotní židé se (Joseph Trimble, 3. května 1938, American Hebrew) chlubili, že mají Židy v předních vlivných pozicích v Británii, SSSR a Francii, a že tito „tři synové Izraele, pošlou nacistického diktátora do pekel.“ Je proto nelogické, aby židé podporovali Hitlera a velmocensky posílili Německo.
A určitě by židé nevyhlásili Hitlerovi a Německu r. 1933 válku:comment image

Vaše logika s tím, že Hitler vlastně může za komunistické pozření východní Evropy (kdyby nebylo Hitlera, došlo by k totální bolševizaci celé Evropy), je už takovým úsměvným umíráčkem vaší teorie. Btw. což je stejná logika, jako že za znásilnění oběti může ten, kdo se jí před znásilněním snažil zachránit. Což je takový vtip týdne. 🙂

A jestli považujete Putina jen trošičku za zachránce Ruska a Slovanů, pak se nelze divit, že píšete, jak píšete.

Co se týče Stalina:

Ne, za Stalina se fakt NIC NEZMĚNILO. Ovoce hovoří za vše:
– vyhlazení 40 000 000-60 000 000 Rusů a miliony dalších národů bývalé ruské carské říše
– dokončení vyhlazení ruské národní inteligence
– dokončení vyhlazení pravoslavné církve
– Holodomor: řízený hladomor na Ukrajině, který zahubil až 7 000 000 Ukrajinců a 3 000 000 Rusů
– gulagy, kde zahynuly miliony až desítky miliony Rusů a příslušníků dalších národů bývalé ruské carské říše
– podíl na vymyšlení podvodu “židovského holocaustu”
– podíl na vzniku satanského Izraele
– pokračující degenerace ruského národa

Skutečnosti výše jasně hovoří za vše – židovské jařmo nad Rusí nadále pokračovalo – a žido-bolševické vyhlazování Rusů též. Stalin (jakožto židovská loutka) jen dokončil to, co započal Trocký.comment image

Zrušení potratů? Ty nebyly zrušeny kvůli nějaké morálce, ale kvůli masivnímu úbytku obyvatelstva. Což si židovští páni SSSR na druhé straně nemohli dovolit – potřebovali mladé maso na vývoz sovětské revoluce. Proto byly zrušeny potraty. Svou funkci v rámci likvidace ruského národa navíc už splnily. Víc už jich nebylo třeba.
Za Stalina byla dokončena totální duchovní a kulturní likvidace ruského národa – z Rusů, kdysi hrdého slovanského národa, se stali BÍLÍ NEGŘI.
Ovocem této duchovní proměny ruského národa je skutečnost, že později tito “bílí negři” (též doplňuji, že na masovém znásilňování se velkou měrou podíleli také Mongolové aj. žluté asijské národy) později vyznásilňovali půlku Evropy. Jen v Německu rudoarmějci znásilnili 1 000 000-2 000 000 německých žen.
Aneb DUCHOVNÍ a KULTURNÍ VÝTVOR ŽIDO-BOLŠEVISMU (na němž se podílel i Stalin):comment image?w=712

Zvláště tyto dítka strýčka Koby milovali též znásilňování dětí a starých lidí. A dokonce i mrtvol – řada rudoarmějců stála dlouhé fronty, aby znásilnili mrtvé ženy. A také rudoarmějci hodně milovali vrážení nožů, bajonetů či košťat do vagíny svých obětí – často nejen po, ale během samotného aktu znásilňování.

To tedy Stalin Rusům a Rusku fakt “pomohl”.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Též to máte popletené i s financováním NSDAP a Třetí říše – Hitler měl hodně významných sponzorů (který se židovským spiknutím neměli nic společného):
http://www.inconvenienthistory.com/3/3/3157

Hitler též šel po nejvýznamnějších židech a společnostech:comment image?w=216&h=480

http://smoloko.com/?p=10628

Židovský autor Norman Finkelstein ve své knize “Průmysl holocaustu – Úvaha o zneužití utrpení Židů” vyvrací mýtus o údajné nacistické-švýcarské konspiraci ve věci “ukradeného zlata”:

Průmysl holocaustu – Úvaha o zneužití utrpení Židů (2006)
http://www.nwoo.org/download/knihy/Norman_G_Finkelstein-Holocaustovy_prumysl.pdf

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Július

Žijete v mýtech sovětské propagandy o “mírumilovném SSSR” a “agresivní Německu”. Moje tvrzení není spekulace, ale skutečnost, potvrzená ruskými historiky – např. Viktorem Suvorovem (bývalý agent GRU) a Markem Soloninem.
Sovětský svaz (za Stalina se na tom nic nezměnilo) ve skutečnosti nadále usiloval o vývoz revoluce do celé Evropy a masivní územní expanzi. Okupace Pobaltí, východní části Polska a sovětský útok na Finsko toho bylo názornou ukázkou. O sovětské podpoře komunistické revoluce ve Španělsku (v letech 1936-1939) ani nemluvě.

Německu nic jiného nezbývalo. Btw. asi jste trochu zaspal v této věci, ale papež vyhlásil odpor a defacto křížovou válku proti komunismu. I proto byli němečtí vojáci na východní frontě přezdíváni jako křižáci. Němečtí vojáci přišli Rusko a Rusy osvobodit od okovů žido-bolševismu. Řada Rusů a Ukrajinců (a řada dalších národů SSSR) vítala Němce jako osvoboditele a houfně se přidávali do řad Wehrmachtu. Vlasovce (Rusy) a banderovce (Ukrajince) netřeba připomínat. A to byly jedny z mnoha příkladů.
Ano, Němci nebyli čistí. A nemusíte s Hitlerovou politikou úplně souhlasit. Ale byla to v tu chvíli pro Rusy a ostatní národy bývalé ruské carské říše ta nejlepší možnost, jak se zbavit žido-bolševických okovů.

A ruské vojáky Rudé armády ani nepřipomínejte. Oni nepřišli zachraňovat, nýbrž zabíjet a vraždit pod vedením židovských důstojníků. Východní Evropa a Německo toho bylo názornou ukázkou. Rudá armáda byla armádou těch nejodpornějších bestií – největší spodiny ze všech národů SSSR. Armáda ožralých mužiků, s vymytými mozky bolševickou propagandou, schopných bez soucitu zabíjet, ničit a rabovat.

Btw. Hitler před válkou nabízel mnohokrát Polsku mír. Ale Polsku, manipulované židy ovládanou Británií a Francií, všechny tyto mírové nabídky zamítlo a připravovalo se na útok na Něměcko. Nemluvě o polské genocidě Němců na území Polska. Připomínám též, že Polsko r. 1933 přesvědčovalo Francii k útoku na Německo.