Exkluzivně: Když nemohou Zemana sesadit a hrozí jim i jeho znovuzvolení, rozhodli...

Exkluzivně: Když nemohou Zemana sesadit a hrozí jim i jeho znovuzvolení, rozhodli se najít cestu, jak funkci prezidenta v ČR zrušit! V pozadí Soros a londýnská schůzka! “Nulové řešení” je na stole!

Exkluzivně: Když nemohou Zemana sesadit a hrozí jim i jeho znovuzvolení, rozhodli se najít cestu, jak funkci prezidenta v ČR zrušit! V pozadí Soros a londýnská schůzka! “Nulové řešení” je na stole!

Kauza “Bradygate”, o které náš server jako první přinesl informace před 2 dny zde, dostává úplně hrozivé a neskutečné obrysy. Přitom náznaky bylo možné sledovat už dříve, ale teprve nyní dochází k odkrývání karet. Neuvěřitelná zdravice a patetické vystoupení několika desítek “umělců” a “osobností” v pořadu Show Jana Krause na TV Prima odhalila překvapivou souvislost, na jejíž detaily byla dnes redakce AE News od našeho zdroje upozorněna. Neziskový sektor v ČR selhal ve své práci proti prezidentu republiky. To je podle našeho zdroje stanovisko londýnské centrály Open Society Fund amerického miliardáře George Sorose. Tuto informaci ze zákulisí této mamutí neziskovky jsme získali dnes dopoledne.  Už před dvěma dny v kauze Brady jsme upozornili, že máme indicie, že v útoku a zpravodajské hře proti prezidentovi se angažují zahraniční subjekty. Ovšem nová informace pro nás je opravdu znepokojivá. Neziskovky zjistily, že prezident Zeman je kandidátem globalistů a je pod jejich ochranou. Nemohou ho “sejmout”, pokud bych měl použít tento slovník.

1477666437-470074ce342576013a75c8365dfe689a.jpg
Provolání pár desítek “Pragováků” k národu. Projev zoufalství v boji proti globalismu.

Podle našich informací v Londýně došlo koncem srpna tohoto roku k přijetí rozhodnutí a plánu na zrušení funkce prezidenta v ČR. Na jednání v londýnském City bylo přítomno několik představitelů českých neziskovek, ale také zástůpcu české kulturní fronty a dokonce jeden politik parlamentní strany, která je nyní v parlamentu v opozici. Zjišťujeme podrobnosti a bez konkrétních důkazů nechceme zatím vynášet jména o těchto lidech. Kauza “Brady” je podle názoru naší redakce přímo produktem této londýnské schůzky. A důkazy máme celou dobu před sebou, ale nevěnovali jsme jim pozornost. Na Primě v pořadu u Krause tento názor a tato výzva zazněla dokonce před miliony diváků. Tu samou výzvu na zrušení funkce prezidenta vypustil i senátor Kubera. Více zde. Nelíbí se mu nápad na zrušení Senátu, a proto vyzval, aby raději byla zrušena funkce prezidenta.

[VIDEO] Návrh na zrušení funkce prezidenta v čase videa 11:35

Poprvé v ČR tento nápad zazněl nahlas od Tomáše Klvani (profil zde) už v roce 2015 [1], který pomáhal zakládat Aspen Institute Prague [2]. To je česká a pražská pobočka think-tanku amerických neoconů se sídlem v Coloradu [3]. Tato pobočka je přímou linkou mezi operačním centrem neoconů, americkou ambasádou, a neziskovkami v ČR. Klvaňa dnes mj. řídí neziskové aktivity Zdeňka Bakaly [4]. Viceprezidentem pobočky je Michael Žantovský, který také u Krause měl hlavní slovo. Právě z okolí těchto lidí začala být do českých médií prosazována myšlenka zrušení funkce českého prezidenta, protože americké elity již nemohou ovlivňovat v ČR přes senátory a poslance budoucí volbu prezidenta. Už není možné dosadit do funkce prezidenta alkoholika s krátkými nohavicemi. Václav Klaus byla jiná story. Ten Američanům nevadil, protože je národní elitář a zarytý antiglobalista. A to americkým elitám velmi vyhovovalo. Jenže poté, co prošla změna ústavy a lidé si volí prezidenta sami, došlo k přeseknutí vlivu amerických neocons na chod Pražského hradu.

[VIDEO] Tomáš Klvaňa prezentuje pražskou pobočku Aspen Institute v angličtině americkým nadřízeným

Náš informační zdroj, který nám poskytuje z nejvyšších kruhů tyto informace a souvislosti, upozorňuje a zdůrazňuje, že procesy řízení proti prezidentu republiky v ČR selhaly. Neziskový sektor nesplnil svojí úlohu a podpora prezidentovi je mezi lidem obrovská. Americké elity podle našich informací už sondovaly mezi českými politiky, zda-li by bylo možné legislativně přímou volbu prezidenta zrušit a vrátit do původních kolejí, aby byl prezident volen sněmovnou a senátem. Možné to je, ale byla by to politická sebevražda, žádná z vládních stran do toho nechce jít. Vzít lidem přímou volbu už není politicky únosné. Ve spolupráci s londýnskou centrálou Open Society Fund tak koncem srpna došlo k okamžité aktivaci tzv. nulového řešení. Protizemanovská opozice v ČR nedisponuje žádným kandidátem a leaderem podle analýzy Aspenu, který by dokázal Zemana ve dvoukolové volbě porazit. Vyprázdněnost opozice je tristní, nominace pana Horáčka, kterého 98% obyvatel nezná, je drsným přiznáním reality, že Zeman nemá protikandidáta.

Americké neocon elity chtějí získat ČR pod svůj vliv stejně, jako získali Polsko po posledních parlamentních volbách. Centrum světového Židovstva (Praha) nesmí přejít pod kontrolu globalistů, tím by byl ohrožen i samotný Izrael! Cílem je militarizace země a fašizace země proti východnímu partnerství, myšleno proti jakýmkoliv vazbám, politickým nebo ekonomickým, se zeměmi na východě, především proti Rusku a Číně. Neziskovkám v ČR dosud nedošlo, že řízení světové moci, nástroje světové moci (kapitál) se přesunují do Číny. Postupně toto začínají politici chápat, vyšší procesy řízení postupně působí na lidi tak brutálně, že jim to pomalu otevře oči. Miloš Zeman je kandidátem globalistů v ČR pod ochranou euroasijského křídla globálního prediktora, a proto je prezident nedotknutelný, bez ohledu na to, kolik munice, kolik červených karet nebo vajíček na prezidenta neziskovky a cizí ambasády nahází. Procesy řízení světové moci se přesouvají ze západu na východ, Brexit pouze zahájil demisi západní moci, postupně bude následovat útlum vlivu v USA v Evropě, poté vliv americké armády, demise NATO a také restrukturalizace a zmenšení Evropské unie na ose Eurozóny, protože to je diktátem Číny a prediktora. Kdo se nepodřídí jednotnému trhu a měně, globalisté ho odepíší.

ELI66e945_showjanakrause.jpg
Umělecká a havlistická fronta u Krause na Primě.

Česko a zejména Praha je centrem kabalistické moci, centrem světového Židovstva a kontrola nad tímto městem a potažmo státem rozhoduje kroky a dějiny celé Evropy. V Čechách začala II. sv. válka (Mnichovská zrada), v Čechách také skončila (myšleno na evropském území, ne v Pacifiku). Američtí neocons mají od počátku 90. let v ČR své lidi. Veřejnost je veskrze začala označovat jako havlisty, havloidy, sluníčkáře, havlérku, Pražskou kavárnu. Jsou to tradičně dvě skupiny lidí. Jednak to jsou umělci, umělecká fronta, která mění informační pole v médiích. Druhou skupinou jsou vyškolení politici, kteří získali studiem v USA, v Británii a na západních školách informace a schopností pro tzv. “leadership”, tedy vůdcovství. Skrze tyto “vůdce”, které organizují po světě americké think-tanky (pozor, to nejsou neziskovky, ale jejich řídící ideologické orgány!) a ty financují jednotlivé neziskové organizace v cizích zemích, ale také mají kontakty do mainstreamu, novin a televizí, kde postupně ovládnou média.

Na televizi Prima u Krause došlo k zoufalému výkřiku havlistů o pomoc směrem k USA. Je to vyhlášený poplach. Všichni vrcholní havlisté skrze televizi vykřikli do světa zoufalství, že nemohou nic udělat se Zemanem. Je to důkaz toho, jaké zoufalství havlisty obklopilo poté, co zjistili, že americká moc v ČR upadává a klíče od ČR přebírají globalisté z rukou prezidenta Zemana, který je pod jejich ochranou. Vůbec ani nejde o Zemana Američanům. Koneckonců, Miloš Zeman vystoupil na AIPAC zasedání v USA a sklidil potlesk. Američanům by ani Zeman nevadil. Ale vadí jim Zemanův globalismus a jeho mocenské napojení na Čínu a Rusko. Proti tomu nemohou nic udělat, a proto se rozhodli pro tzv. nulový plán. Když nemohou mít na Hradě svého prezidenta, pokusí se zařídit, aby tam nebyl už v budoucnu žádný prezident!

Tímo vás všechny zvu k dnešnímu pořadu na Svobodném rádiu od 19:00 hodin, kde se budeme hlavně zabývat kauzou “Bradygate” a snahou o likvidaci funkce prezidenta. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
.B.
Návštěvník

A co tohle? Týdny občanské neposlušnosti! Majdan?

http://zpravy.idnes.cz/vyzva-k-obcanskemu-neklidu-dde-/domaci.aspx?c=A161028_122611_domaci_cen

Hrozí i stávka divadel! 😀

Nobody
Návštěvník

V divadle jsem nebyl od roku 1990, pro mě je klidně mohou zavřít. Jediný problém by nastal, že by se o několik tisíc blbečků zvýšila nezaměstnanost, protože 90% z nich by se nikde neuchitilo, no, možná tak jako prodavačka v nějaké marketu.

Donda sprtspudlak
Návštěvník

Já to mám Nobody to samé a to tu generaci Pivců,Pešků,Štěpánků i Nového mám rád.
Současné divadlo i film,herce i herečky píšící si před jméno Mgr. neuznávám.Nemáme jedinou krásnou herečku a herce,ani duševně,ani fyzicky.Vládne sprostota,hulváctví.
Jedna ludra horší než druhá,při pohledu na herce Lišku mám pocit,že pustili ústav na vycházku.V pracovním procesu by ani jeden nepřežil,avšak podívejte-na post ministra obrany za Bureše,to jde tlamě Stropnické neskutečně,nakonec i jeho synek má místečko v zastupitelstvu.

Jajka
Návštěvník

To mě taky pobavilo, že vyhrožují, že nebudou hrát, no představte si to: kašpaři nebudou hrát svoje divadýlka, a my si asi z toho půjdeme hodit mašli, ne? Jenže časy Kopeckého jsou už dávno dávno pryč, a oni za nás už dávno nemluví.

Přerovské strojírny
Návštěvník
Milan
Návštěvník

Prosím admina,aby zde více nedával fotky těch degenerátů. Málem jsem se poblil. Jeden židák vedle druhého a jeden ksicht odpornější předešlého a všichni zralí na kulku.

M.C.
Návštěvník

Zkus se překonat. My potřebujeme vidět jejich ksichty.
Na každou svini se vaří voda….

Jajka
Návštěvník

To ano, vizualizace je třeba, ale pocit hnusu je úporný.

Michael Chertoff
Návštěvník

To je naprostá komedie. Pražská kolaborantská havlárna se dovolává pomoci s demokracií u US satanistů… Tito havlomatláci jsou po celé 21. století totálně mimo a vedli by národ jedině do pekel, jak už prokázali.

9/11: Press for Truth (české titulky)
https://www.youtube.com/watch?v=Qn4bGP3ze0g

tana
Návštěvník

Při “oslavách sjednocení” v Německu dav volal na Mercelovou a spol. ” Putine pomoc!” Politici se dost hodně vylekali.
Valoni /francouzkojazyčtí Belgičané/ vyrazili v Bruselu do ulic, a papalášové z EU propadli panice.
Smlouva s Kanadou sice bude, ale bez arbitráží a s ochranou zemědělství.
Páni umělci sice hledají štědrého Mecenáše, ale asi zvolili špatného koně.

Jedinec
Návštěvník

comment image

Carlos IV
Návštěvník

Super !

Petr
Návštěvník

Jsou pekne v kyblu a ja se smeju. Zemana jsem nevolil ale svym pristupem si muj hlas v druhe volbe zaslouzi. Pevne verim ze nejsem sam a zadnej nastrcenej smrad ho neporazi. Jsem hrdy Cech a svou zemi miluju. Jsem ateista. Verim ve spravedlnost a dohled Andromdske rady ktera nas (chapej planetu zemi) nenecha dojit do toho nejhorsiho konce kdy budeme ocipovani v klecich bezmilosti slouzit elite. Hlavne je nas ukol a udel to nedospustit. Jsme cesi a musime si nasi zemi chranit jak pred slimaky tak ostatni verbezi ktera nas chce dostat do klepet. My zvitezime !!!

paa tal czechia
Návštěvník

Ta rubanice mezi ARCHONY a POZITIVNÍMI ve čtyřce holt proniká i do TROJKY..,,Kdyby ta Národní fronta na Staroměstském nám.VĚDĚLA,co podporuje,tak by i zešílela..Proto se musí POMALU,UDÁLOST bude hustá..To je jako se PROBUDIT z ticiciletého spánku..

Zlomeny
Návštěvník

Ctu to, souhlasim, je mi smutno, potece krev.. musime to vzit do rukou.

karpi
Návštěvník

..tedy… pochopil jsem to správně..?
Zrušit přímá volba prezidenta nejde, protože je to “neprůchodné” protože by to obyčejným lidem vadilo…
A tak raději zruší úřad prezidenta v tomhle státě sakum perdum úplně jako celek!
Protože ..to je jistě mnohem průchodnější a …lidem už to vadit nebude?!?!…

Geniální.
Jenom zírám.

Ještě že je nenapadlo ho zlikvidovat fyzicky.

Jedinec
Návštěvník

Neříkejte dvakrát.

Joejoe
Návštěvník

Smrduta zumpa zapadu s prasivymi psy z lidu ceskeho je nebezpecne zlo pro narod.

Stara mama
Návštěvník

Hezky clanek.Jestli v tom jede napojeni na neziskovky tak je to naprosto jasne. Milos Zeman (i kdyz neni dokonaly), je posledni bastou CR proti migraci a vsemu, co s migraci souvisi. Navic uzavrel s Cinou dohodu o investicich v rade desitek miliard zrejme na ukor USA a EU. A krome migrace o penize jde v politice vzdy az v prvni rade.Jenze kavarna ma smulu. Lide v CR nejsou blby. My v CR zadne vycurane migranty nechcem a hotovo! Pane Zemane, drzte se.
A falesny Dalajlama v tom utoku na CR jede taky.

Nobody
Návštěvník

Dukovany za 150 miliard.

wpDiscuz