Exkluzivně: Český překlad projevu Roberta F. Kennedyho Jr. na milionové demonstraci v...

Exkluzivně: Český překlad projevu Roberta F. Kennedyho Jr. na milionové demonstraci v Berlíně, která zlámala všechny rekordy! Česká i světová média nehorázně lžou a tvrdí, že na demonstraci bylo jen 20 000 lidí! Důkazní porovnávací fotky z demonstrací v Minsku a z pražské Letné jsou tvrdým důkazem nehorázného lhaní světových médií o demonstraci, kde synovec JFK varoval národy před nástupem otroctví a totality pod rouškou opatření proti koronavirové pandemii! Robert Kennedy Jr. varoval před Billem Gatesem, připomněl vládu strachu podle slov Hermanna Göringa, varoval před zotročením lidí digitální měnou!

Exkluzivně: Český překlad projevu Roberta F. Kennedyho Jr. na milionové demonstraci v Berlíně, která zlámala všechny rekordy! Česká i světová média nehorázně lžou a tvrdí, že na demonstraci bylo jen 20 000 lidí! Důkazní porovnávací fotky z demonstrací v Minsku a z pražské Letné jsou tvrdým důkazem nehorázného lhaní světových médií o demonstraci, kde synovec JFK varoval národy před nástupem otroctví a totality pod rouškou opatření proti koronavirové pandemii! Robert Kennedy Jr. varoval před Billem Gatesem, připomněl vládu strachu podle slov Hermanna Göringa, varoval před zotročením lidí digitální měnou!

Celá evropská i americká alternativa žije v těchto hodinách dozvuky největší demonstrace v dějinách Berlína za posledních několik desítek let. V sobotu 29. 8. 2020 se v berlínském Tiergarten na hlavní berlínské třídě od náměstí Großer Stern až po Brandenburskou bránu shromáždilo podle matematických propočtů ze záběrů z dronů odhadem 1 až 1,3 milionu lidí z celé Evropy. Záběry zachycují úplně zaplněnou třídu Bundesstraße od Großer Stern až po Brandenburger Tor a zaplněné byly i paprskovitě připojené ulice ke Großer Stern, Altonaer Straße. Spreeweg a Hofjägerallee.

Robert F. Kennedy v Berlíně, 29. 8. 2020

Záběry z dronu (foto o dva odstavce níže) jsou dechberoucí, tak obrovský dav se nedá srovnat s ničím v Evropě, s žádnou demonstrací v poslední době. Neměl jsem bohužel čas na cestu do Berlína, ale takto monstrózní akce otřásla režimem nejen v Berlíně, ale v celé Evropě a v tiskových světových agenturách vypukl poplach a naprostá panika. Zpravodajské agentury začaly chrlit lživou zprávu o 20 000 demonstrantech, včetně českých médií jako je Česká televize [1] nebo server Eurozprávy [2]. Strach globálních elit z dopadů demonstrace je strašlivý do takové míry, že se rozhodly lhát stovkám milionů lidí ve světě o průběhu berlínské demonstrace.

Média mají občany za kretény, když milionovou demonstraci zdokumentovanou fotografiemi vydávají za setkání zhruba 20 tisíc lidí

V naší redakci jsme se proto rozhodli, že dezinformace mainstreamových agentur dáme do kontrastu s fakty, které pochází od nich samotných, tedy rovněž od agentur Velké trojky (AP, AFP a Reuters). Vzali jsme do ruky fotografie z demonstrace v Minsku z našeho článku [3], kde zpravodajské agentury tvrdí, že 23. srpna se demonstrace zúčastnilo 100 000 Bělorusů v centru běloruského hlavního města.

Toto je podle médií 100 000 demonstrantů v Minsku, no budiž…
Minsk, 23. srpna, demonstrace proti Alexanderu Lukašenkovi. Podle západních médií na obrázku vidíte 100 000 Bělorusů.

Na fotografii výše tedy vidíte 100 000 Bělorusů. Fotografie zachycují jak samotný prostor před běloruským sídlem prezidenta a parlamentu, tak i ulici, kterou průvod přicházel. Z fotografií jistě vidíte, že ten dav má určitou mohutnost, ale rozhodně ne takovou, jako byla demonstrace v sobotu Berlíně. Pokud tedy toto, co vidíme na snímcích z Minsku, je 100 000 lidí, jak potom proboha v Berlíně mohla být účast jen 20 000 lidí, když se díváme na záběr z dronu? Ano, nosaté lhaní tiskových agentur, to známe, to umí velice dobře. Ale pojďme se podívat na další srovnání. Nejprve fotka sobotní demonstrace v Berlíně pořízená z vysoko letícího dronu.

Tohle níže je prý 20 000 lidí v Berlíně, tvrdí německá policie a spolu s ní nosatá mainstreamová média
Berlín, 29. 8. 2020: Großer Stern Platz, nahoru zaplněná Bundesstraße až k Brandenburg Tor. Vedlejší ulice jsou rovněž zaplněny, viz. další fotografie níže. Reálný odhad pořadatelů: 1 milion lidí. Tvrzení německé policie: 20 000 lidí. Takhle se v roce 2020 dělá politika.

A teď tuto fotku srovnáme s Prahou. Minulý rok v červnu proběhla na pražské Letné mohutná demonstrace Milionu chvilek proti Andreji Babišovi. Podle oficiálních údajů mobilních operátorů a podle analýz z dronů se na Letné sešlo plus mínus necelých 300 000 lidí. Jenže, dámy a pánové. Máme tady velký problém. Přestože Letná není nijak malá, ve srovnání s Großer Stern a Bundesstraße je Letná naprosté prd, doslova mrňavý plácek na kopání s mičudou v několika přátelích a tím to hasne.

A tohle níže je podle médií 300 000 lidí…
A tohle je prý 300 000 lidí na Letné, dne 23. 6. 2019

Sami se na to podívejte a řekněte si, jestli vás nešálí zrak. Tohle, co vidíte na Letné, je mnohem menší dav než v Berlíně, ale přesto na Letné bylo prý 300 000 lidí a v Berlíně jenom 20 000 lidí. Dámy a pánové, to co vidíte, ten rozpor, ten konflikt mezi fakty, tomu se říká v jidiš Chucpe (Chutzpah), čili nehorázná drzost tak odporného rozměru, že se to nedá nežidovskými slovy ani vyslovit. Sionistické mediální agentury tak gójům nestydatě lžou do očí takovým způsobem, že z nich doslova dělají debily s mašličkou na hlavě, vyplazeným jazykem a tupým pohledem do ztracena.

Zpravodajské agentury si ověřily na 11. září, že mohou lhát i o faktech a skutečnostech, ke kterým existují důkazy a svědectví

Lidé tam byli, lidé viděli, lidé to natočili, záběry z dronů jsou k dispozici, ale nic z toho nosatým agenturám nezabrání v tom, aby lhaly gójům do očí tak sprostě stejně, jako lhaly 11. září 2001, když média tvrdila, že do Pentagonu narazil dopravní Boeing, ale nikdy se ho nepodařilo najít, protože tam nebyl. Ve zdi Pentagonu, než se po zhruba 15 minutách kvůli poškození zhroutila, byla jen kulatá, černá a očouzená díra, zatímco okenní skleněné tabulky ve vedlejších oknech zůstaly nepoškozené.

Letadlo asi nemělo křídla, nemělo motory, ale přesto letělo a vešlo se celé do kulaté díry o průměru cca. 2 metry. Vidíte, lež jako věž, ale to nic nemění na tom, že ta lež už 19 let je prohlašována za pravdu. Média to neustále opakují. Takže se nemůžete divit, že v roce 2020 ta samá média lžou i o počtu lidí, kteří přišli v Berlíně demonstrovat proti globální totalitě, což je hlavní procesní nástroj světového sionismu. A cože tak děsivého na demonstraci zaznělo?

Zaplněná vedlejší berlínská ulice při sobotní demonstraci.

Největší dopad mělo vystoupení Roberta F. Kennedyho Jr., tedy synovce Johna F. Kennedyho, který na demonstraci vystoupil a začalo rodeo. Nejprve se zmínil o tom, že americká liberální média tvrdí, že přijel do Berlína promlouvat asi ke 3 až 5 tisícům nacistů. Následně zopakoval stanoviska a informace, která znáte z Aeronetu, že současná koronavirová pandemie má pouze za úkol dost lidi a populaci pod absolutní kontrolu, a to prostřednictvím strachu.

Robert Kennedy Jr. citoval Hermanna Göringa a jeho výrok na tribunálu v Norimberku, že nacisté získali absolutní kontrolu nad Němci prostřednictvím jediného nástroje, že v Němcích podněcovali strach, konkrétně strach o přežití Němců. Ty samé procesy dnes používají globální elity a lidé jako Bill Gates a Tony Fauci k tomu, aby lidé souhlasili dobrovolně s opatřeními, ke kterým by jinak nikdy souhlas nedali. Strach je tak společným nástrojem, který používali nacisté, i dnešní globalisté. Není divu, světový sionismus to má dokonale zmáknuté a může čerpat z historie, kterou sám pomáhal vytvářet v minulosti.

Synovec JFK varoval v Berlíně před novou globální totalitou

Robert F. Kennedy Jr. rovněž varoval před 5G sítěmi, které mají přinést éru permanentního a celoplanetárního sledování lidí a rovněž digitální měnu, kdy dojde k úplnému zrušení hotovosti kvůli poslušnosti populace. Lidé, kteří budou mít peníze jen ve formě digitální měny, tedy v elektronické podobě, budou velice dobře ovladatelní, protože režim může potom jakémukoliv nepohodlnému člověku zablokovat účet a tím ho ekonomicky a krátce poté i fyzicky popravit, protože bez funkčního účtu si člověk nenakoupí ani potraviny a umře hlady.

Robert F. Kennedy se zdraví s účastníky demonstrace

Na demonstraci přijeli lidé z celého světa, z Evropy, z Asie, z Afriky, z Austrálie, z Ameriky, byla to obrovská akce a reakce globálních elit je jaká? Lži! Chápete? Na nic jiného se nevzmůžou, nezaznívají žádné protiargumenty, prostě nic. Místo toho globální nosatá média vyprodukují nabubřelé chucpe, že v Berlíně bylo jen 20 000 lidí. Tečka. A to je co za proces? No, to je na Odporovém gradientu proces na 1. stupni, tzv. bagatelizace, resp. marginalizace. Média vyprodukují lež, která má bagatelizovat dopad obří demonstrace. Připravil jsem proto pro vás český překlad videa a vystoupení Roberta F. Kennedyho Jr. v Berlíně, protože to byl zlatý hřeb celé demonstrace, která byla zvukovými aparaturami a obrazovkami přenášena i ve vedlejších ulicích okolo Großer Stern.

Nastává civilizační střet o podobu světa mezi Brave New World a Good Old Ages

Tato demonstrace bude mít historický dopad, protože se ukazuje, že média nejsou všemocná a sionistické agentury, přestože se snaží lhát a dezinformovat, postupně ztrácí dech. Dříve bychom slyšeli kritické komentáře a diskusní panely, dnes už se to omezuje pouze na nehorázné lhaní veřejnosti o bagatelní účasti na demonstraci. Všechny společenské procesy v západní civilizaci vedou nevyhnutelně ke katarzi a postupně se začne společnost v Evropě, v USA a obecně v západní společnosti štěpit, a to na neoliberální a zdegenerovaný svět Brave New World, ve kterém žena nemá prsa a muž se chová jako lolitka, a na ochránce Good Old Ages, tedy ochránce tradiční rodiny, svobody a národních států.

Robert F. Kennedy se zdraví s účastníky demonstrace

Tento civilizační a ideový střet se ovšem postupně bude vyostřovat. Cílem světového sionismu je rozpoutání rasové války mezi bělochy, tzn. mezi tzv. západní civilizací, mezi sebou. A k tomu nesmí nikdy dojít, světový sionismus by tím nad národy gójů zvítězil v obrovském triumfu. Nepřítelem nesmí být příslušník naší rasy, ale pouze ten, který bílého muže či ženu pokřivil, zdegeneroval, rozvrátil jejich hodnoty, odcizil jejich rasovou příslušnost a zničil jejich tradiční rodinu. A právě o těchto vinících, kteří za tyto procesy mohou, o nich mluvil Robert F. Kennedy, i když nepojmenoval Dům Sion otevřeně, pouze jejich emisary, protože by to nepřežil. Přesto ale je skvělé vidět, že v Berlíně zahřmělo a z nebe padají mediální lží tak mocně, jako kdyby někdo prokopl konev plnou vody. Takže, až zase uslyšíte bláboly o 20 tisících lidech v Berlíně, tak už víte, že všechno je jinak.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá poslední den a zatím jsme vybrali jen cca. 87% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lubomír
Návštěvník
Lubomír

VK tipuje zavření V4 do poloviny září.
Někdo tipuje zavření základek k 1.10. Uvidíme.
Apple iPad, vsaďte na akcie. Tablet pro každého žáka, jako rouškovné.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Coronavirus je jen zkouška, jak se lidi naučí držet hubu pod náhubkem. Dnes Novinky přinesly informaci, o novém Stavebním zákonu a zde je ten náhubek již viditelný v praxi. Všichni budou držet hubu a není odvolání proti ničemu.
Prohlížela jsem nové projekty pro Prahu, a kromě toho, že to je extrémně ošklivé, zejména sklobetonový hnus, který plánují na místo historického Masarykova nádraží, tak v projektech se nepočítá prakticky s žádnou dopravou lidí. Auta naprosto vyloučena z provozu, jen pěší zóny, dokonce ani tramvaje či autobusy.
Žádné zastávky MHD, žádná parkoviště. Tak to je naprostá budoucnost bez aut, jen odporné otevřené pĺochy na pěší průchod. Zvláště chutné v zimě, za mrazu a větru. Zcela evidentně se do budoucnosti nepočítá s automobilovým provozem pro běžného občana. Je jisté, že nové byty nebudou kupovat žádní chudáci, tedy je i předpoklad, že na auto by měli, ale zde se s auty do budoucna naprosto viditelně nepočítá. Zdá se, že ani s těmi elektrickými ne. Prostě makat, do práce a z práce, platit hypotéku, držet hubu a zbavení se pohybu.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pet-pater-a-dost-co-se-skryva-v-novem-stavebnim-zakonu-117380#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=jBsSmizEz5a-202009011441&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

hovořil o tom VK v pátek na SVCS. “Ořezání příjmů, minimální výdaje”.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

net
Přeci se nebudeme chovat jako sionistický nácek a fašoun z Řeporyj ,který pokud neprojde ústavní péčí je odsouzen se stát celoživotním duševním mrzáčkem řeporyjským.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Mnozí se tu tak chovají.

Nicméně jako dlouholetý oddaný čtenář tohoto serveru – můj názor vyjádřený podrobněji níže zapadne – děkuji panu Adminovi za cenzuru mých nepohodlných příspěvků. Nesouhlasil jsem s prorokem, s guru…, to jsem si dovolil hodně. A nešlo o názor, výklad, ale počet, pouhé faktické informace. (Ne, žádné zapadnutí někam, ne žádný akismetek, když to nevyjde za 2 dny a vše ostatní vyjde a je to poněkolikáté – je to cenzura – ale i tak dík za možnost diskutovat (aspoň něco – buďme spokojení s tím, co máme a co je k dispozici), ale ani zde není svoboda slova, i když jsou názory nevulgární, neoplzlé, nejsou trestné.)

Myslel jsem, že sektu tu vytvářejí čtenáři, ne vytváří si ji správci serveru sami. Buď pochválen Otec VK, Syn Administrátor i Server Svatý.

Tak pozor, až budete, čtenáři vyzváni “abyste skákali z okna”. Jistě, že ne k tomu. Ale manipulace probíhá i zde. – Díky za poznání.

Děkuji za to, že vás od teď beru s rezervou a výrazným odstupem, jste velmi sofistikovaní, ale také prosazujete něčí, někoho politiku a nejste nezávislí, nejste. – Ostatně, kdo by se tak namáhal, že? Za vším jsou prachy. Díky moc, že jste mi umožnili názorově vystřízlivět.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

No tak nebreč Andrjušo, už je zase líp, už je zase nátlamník povinnej.

Armica
Návštěvník
Armica

Panu VK děkuji za překlad. Zajímavé .Jako by mi mluvil z duše 🙂 Jen mě překvapuje, že Kennedy má chuť ve svém věku provokovat satanovu synagogu. Buď je v tom skrytý cíl, vyvolat v Evropě něco na způsob “black lives matter”, anebo že by se rozhodl poslechnout volání rodové krve a spustit ofenzívu ?! To by bylo jistě to nejlepší, co by se mohlo přihodit ! Úplně každý převrat, který se kdy na naší planetě odehrál, tedy ono úplné předání kormidla jinému systému, jiným typům lidí, jinému království, vyžadoval vždy někoho, kdo se pohybuje mezi vládnoucí vrstvou.
Ať už to byl biblický Ježíš se svými apoštoly, nebo Mojžíš se svojí družinou, nebo Napoleon se svojí partou, tzv. komunou…převrat musí mít jistá pravidla. Bez nich to neklaplo nikdy.
.Kennedy by byl na takovou věc plně ideální. Zná se se všemi tam těmi lokaji satanáše, ví velmi dobře, jak se dělá totální převrat a politika. Pěkně mluvit umí také, lidé by ho jistě poslouchali. No, počkám si, jestli to nebude mít pokračování. Že jsme v pěkné brindě, dá se říct v koncích, o tom se nedá už pochybovat ! Jen malý krůček už chybí k tomu, aby nás formou 5G totálně ovládli a zotročili .To říká p. Kennedy dobře. Skončí papírová měna a jsme v háji. A tak, nějaký zázrak už by to opravdu chtělo. Jinak Bůh s námi .

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Armica
přesně ….hned mně to také napadlo.

zazracne_dieta
Návštěvník
zazracne_dieta

Prezident Bieloruska Alexander Lukašenko hovorí ako mu WHO ponúklo 92 miliónov dolárov za zavedenie rovnakých opatrení proti Koronavírusu ako platia v Taliansku.Odmietol.

https://youtu.be/ztifmICbDjo

V.N.
Návštěvník
V.N.

Stále nám lžou. A osobně nevěřím ani US synovci. Žádnej politik to s náma nikdy nemyslel dobře. Pravičák nebo levičák, je mi fuk z jaký strany to huláká. Pořád je to vlk a rve se o své ovce. Takže musíme být stále ve střehu. Ať nás nikdo neoblbne kecama o míru a svobodě.

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Dobrý večer! Neviem ako ostatným, ale mne to video nejde. Píše error has ocruptted a nejaký kód. Ale to je jedno som zvyknutý, že systém maže všetko, čo by ho mohlo ohroziť. Ale díky za info, vôbec som nevedel o tej megademonštrácii v Berlíne. Ak sa dobre pamätám, tak Anti Sion neraz písal, že jeden z Kennedyovcov, myslím najznámejšieho JFK bol Sionista. Tak neviem no, je to v celom klane? Samozrejme však som proti budovaniu 5G a čipovaniu ľudí( odstránenie hotovosti), aj proti korona očkovaniu. To sú posledné kroky k totalitnej svetovláde.

CHINA
Návštěvník
CHINA

Soudruh z ODS, pan Miloš Vystrčil prý bude mít dlouhodobý problém, sám se sebou.

Dáša
Návštěvník
Dáša

On jej už má. Syndrom duchovního a fyzického pidižvíka, kterému kdosi vnuknul, aby se stal velikánem.

Soukup a buzeranti
Návštěvník
Hermes
Návštěvník
Hermes

Doufám, že podobných demonstrací proti Satanově synagoze a meziárodnímu židáckému tisíciletému spiknutí bude přibývat. Židácký mainstream neustále lže a jede si svoje, ale na to stejně dojede. Nejhorší je pro ně totiž uvědomělý gojím, a to je jo sakra problém. O to jim jde, poštvat nás proti sobě, a to nesmíme dopustit:

“Nepřítelem nesmí být příslušník naší rasy, ale pouze ten, který bílého muže či ženu pokřivil, zdegeneroval, rozvrátil jejich hodnoty, odcizil jejich rasovou příslušnost a zničil jejich tradiční rodinu.”

Na to je třeba myslet. Je to pořád dokola. Jinak projev byl super, alespoň trošku v tom vidím světlo na konci tunelu. Snad ti, co zaprodali duše temňáckým entitám budou jimi samotnými sežráni v plamenech a poraženi.