Ex-post: Česká televize vystřihla šokující informace z reportáže o muslimech v ČR!

Ex-post: Česká televize vystřihla šokující informace z reportáže o muslimech v ČR!

Ex-post: Česká televize vystřihla šokující informace z reportáže o muslimech v ČR!

Reportáž ČT z roku 2005 o infiltraci do mešity na Černém Mostě v Praze, kterou jsme zde na AE News nedávno publikovali (video zde), má po 10 letech dohru. Hlavní představitel (Habíb), český muslim, který skrytou kamerou natáčel uvnitř muslimské komunity reakce a názory jednotlivých členů společenství, nyní poskytl rozhovor o věcech, které se do původního dokumentu před 10 lety nedostaly. Česká televize byla tehdy před lety natolik zhrozena některými skutečnostmi, které Habíb zjistil, že se rozhodla je z původní reportáže před 10 lety zcela vypustit.

Muslimská komunita v Praze už tehdy byla napojena na Muslimské bratrstvo, čeští muslimové jsou radikalizovaní, dokonce radikálnější, než arabští muslimové, uvnitř jejich komunit panuje hierarchický systém podobný řídícím strukturám mafie, bití žen, extrémistické pojetí víry, to všechno v původní reportáži ČT nezaznělo. Toto svědectví je tak dalším střípkem do mozaiky děsivé reality, která začíná v Česku nabírat ty samé konkrétní obrysy islamizované Evropy, které už teď zažívá Německo, Švédsko, Francie nebo Velká Británie.

Za upozornění na toto video děkujeme našemu čtenářovi, panu Karlovi.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
vlast.
Návštěvník
vlast.

Myslím, že letošní rok, bude zlomový, příjem z turismu bude letos na bodu mrazu v celé přímořské Evropě, což vyvolá mega nepokoje. Jestli v Turecku čeká 2-3mil.muslimských čmoudů na cestu do Německa a i kdyby polovina, tak kdo tu masu zastaví až se vydaj na pochod??? Sjednotěj se, nebotˇ je to v nich a půjdou. Stačí semknutej 10.000 dav a jak ho zastavíte? až doleze k náké té “uzavřené hranici”? Nákej plot?To je k smíchu a co vše se bude muset stát, než dá někdo z papalášu povel k masivní likvidační střelbě? Když už ted se z politických důvodů ovladaj media a nepotírá se ta pakáž při trestné činnosti. Když koukám na videa z Paříže a Německa tak Evropa si nic jiného než občanskou válku s těma čmoudama nezaslouží, jinak to beztak skončit nemůže. V německu jim zatím zavíraj hubu prachama, ale ta kasa není bezedná a až se oteplí, tak se ta verbež rozuteče z těch center a to teprve bude rachot, němci z braně doma nemají a čmoudi s kudlou v ruce budou páni. To aby benga místo pistolí začali fasovat samopaly. Hmm a jsme u toho, ten kdo tu migrační vlnu zpunktoval ten na tom zbrojení vyvaří, bez tak je to jenom i byznyse a lidi jsou jen takový přerostly mravenci na jednom světovém mraveništi, s kterýma si pár vyvolených hraje.

Jan Ulrich
Návštěvník
Jan Ulrich

Hmmm-naprosto neobjektivní video.Pouhá nahraná propaganda…

tana
Návštěvník
tana

Naši předci nám dali mocnou zbraň, proč ji čeští politici nepoužijí?
V Rakousku již v loňském roce novelizovali náboženský zákon konce 19. st. , platící pro všechny, nejen muslimy.
Podle tohoto zákona musí všichni kazatelé, provozující svá kázání na území Rakouska-Uherska, být absolventy R-U theologické fakulty, vídeňská universita znovuotevřela r. 2015 katedru Islámu, zároveň jsou povinni kázat v místním /německém/ jazyce. Podle tohoto zákona je zakázáno náboženským obcím přijímat jakékoli dary ze zahraničí.
Na dotaz rakouští muslimové vyjádřili vůli se zákonu podřídit-důležité bylo, že zákon nebyl nový, ale jednalo se o novelu.
Co na to Bělobrádek? Neměl by být obnoven, tak jako za dob Rakouska-Uherska a později Československa, pro všechny duchovní státní souhlas, který může být v případě nevhodného chování duchovního /jako např. arcibiskupa Khona, nebo v současnosti kolínského biskupa/ odvolán např. z důvodů pedofilie, nebo rozmařilého života?

Podporovatel
Návštěvník
Podporovatel

Tak proč jste ten materiál = důkazní materiál nezveřejnili, to nejde dát na youtube? Nebo kamkoliv jinam? K čemu potom ten celý rozhovor, když to není podložené zdokladovatelnými fakty a důkazy… Hergot už…

Bojim se o sve blizke
Návštěvník
Bojim se o sve blizke

Stále s větší obavou sledují dění (ač enormně filtrované a překrucované), které se týká “uprchlíků”. Organizovaní nájezdníci, kteří neberou a s postupujícím časem a jejich množstvím nebudou brát ohled vůbec na nic. Nemůžu stále uvěřit, že může vůbec existovat někdo, kdo se může stavět na obranu těchto kolonizátorů. Tohle bude hodně bolet. Nás všechny a hodně brzy…
Přijdeme o kulturu, o svá práva, o možnost vyjádřit svůj názor již přicházíme (cenzoři, ideově znásilněné debaty rádoby odborníků)…bojujme za sebe, své rodiny, svou identitu. Nechci se dožít strachu o své blízké, protože nevyznávají islám, nebo si dovolily se narodit jako ženy.
Je mi z toho tak zle a těžko a každým dnem můj strach oprávněně narůstá…

tana
Návštěvník
tana

Kdo se bojí, s**e v síni. Zkuste zvednout potomky ze židlí a nahnat je do tělocvičen, do přírody nařídit dietu. S lepší fyzičkou se zlepší i psychika – “Ve zdravém těle zdravý duch”. S lidičkama 170 cm a 120 kg si poradí každý, a nemusí být muslim.

Hussain
Návštěvník
Hussain

p.Vrabeli, uz platite sve zamestnance ?? nebo jste porad stejnej dick head?

Monty
Návštěvník
Monty

Není Vám na té reportáži něco divné…?

Ilona
Návštěvník

USA a EU odmítly přijmout od Ruska seznam 87 000 islámských teroristů . Absolutně šokující zpráva pro vnitřní potřeby Kremlu připravená ruskou SVR (Zahraniční výzvědná služba) a FBS (Federální bezpečnostní služba) praví, že americká CIA a Interpol dnes ráno odmítly převzít obrovský seznam islámských teroristů již přítomných či právě na cestě do USA a Evropy, sestavený ruskými výzvědnými službami, a prohlásily, že odmítají seznam proto, že „v současné atmosféře není politicky použitelný“.

Podle této zprávy president Putin dnes na schůzce v rámci Organizace Smlouvy o kolektivní bezpečnosti (CSTO ) povolil vydání tohoto obrovského seznamu nejméně 87 000 „známých/podezřelých“ teroristů spjatých s terorem ISIS/ISIL dnes na schůzi s Radou šéfů státu v hlavním městě Tadžikistánu Dušanbe a varoval, že tento Islámský stát má plány pro svatá města Mecca, Medina a Jeruzalém, a ohrožuje Evropu a Rusko. ,, Cvalín (KSČM): Seznam tajné služby FSB obsahuje jména bojovníků ze Sýrie, kteří operují i v ČR : http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Cvalin-KSCM-Seznam-tajne-sluzby-FSB-obsahuje-jmena-bojovniku-ze-Syrie-kteri-operuji-i-v-CR-384403

Pozorovatelka
Autor

Mimořádná schůze PS k migraci živě
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/zive/ct24/

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Uf, to je silné kafe. Chci tu zachovat mír, klid, rovnoprávnost, toleranci, svobodu!
Habib působí jako inteligentní, mladý muž. Na konci zmínil zajímavou věc a to, že považuje za psychologickou poruchu, když lidé nedokáží vnímat realitu situace.