Evropský parlament schválil rezoluci proti Andreji Babišovi, ten si tím zajistí drtivé...

Evropský parlament schválil rezoluci proti Andreji Babišovi, ten si tím zajistí drtivé vítězství ve volbách v roce 2021! Text rezoluce lze označit za atentát na Andreje Babiše, v textu usnesení padají bizarní výroky o tom, že Evropský parlament dokonce “vítá” obnovení vyšetřování Andreje Babiše v kauze střetu zájmů! Právníci kroutí hlavou nad zněním rezoluce, která připomíná likvidační dekrety na nepohodlné osoby z počátku 50. let minulého století! Je trestné být politikem a současně miliardářem v roce 2020? Voliči budou mít jasno a z Andreje Babiše se stane mučedník! Hynek Blaško a Ivan David podrželi Andreje Babiše!

19Evropský parlament schválil rezoluci proti Andreji Babišovi, ten si tím zajistí drtivé vítězství ve volbách v roce 2021! Text rezoluce lze označit za atentát na Andreje Babiše, v textu usnesení padají bizarní výroky o tom, že Evropský parlament dokonce “vítá” obnovení vyšetřování Andreje Babiše v kauze střetu zájmů! Právníci kroutí hlavou nad zněním rezoluce, která připomíná likvidační dekrety na nepohodlné osoby z počátku 50. let minulého století! Je trestné být politikem a současně miliardářem v roce 2020? Voliči budou mít jasno a z Andreje Babiše se stane mučedník! Hynek Blaško a Ivan David podrželi Andreje Babiše!

Sotva skončil můj pořad na Svobodném vysílači CS, tak došlo přesně k tomu, o čem jsem v pořadu hovořil. Evropský parlament právě přijal další sebevražedné usnesení, které pouze potvrzuje, že i Evropský parlament je ve vleku stovek konceptuálně slepých poslanců, kteří naprosto nechápou, co právě provedli. Evropský parlament totiž drtivou většinou hlasů odhlasoval usnesení B9-0192/2020 s názvem Obnovení trestního stíhání předsedy vlády České republiky v souvislosti se zneužitím finančních prostředků EU a potenciálními střety zájmů [1].

K dispozici už je i výjezd hlasovací svodky [2], která odhaluje, že oba europoslanci za SPD, tedy pan generál Hynek Blaško a MUDr. Ivan David hlasovali proti tomuto usnesení a Kateřina Konečná z KSČM se zdržela. To jenom na okraj toho, že v tomto hlasování se nepřidali na stranu globalistů a naopak se postavili za Andreje Babiše. Alespoň minimálně tím prokázali, že nebudou podporovat hon na Andreje Babiše v Bruselu, když každému musí být jasné, jaký to bude mít výsledek na procesy řízení.

Andrej Babiš a Vodňanské kuře, součást koncernu Agrofert.

Samotné hlasování v EU o Andreji Babišovi je od začátku až do konce jedním obrovským vzkazem a hrozbou Andreji Babišovi, že pokud ČR nezačne plnit migrační kvóty, postupně půjdou Babišovi nejen po krku a jeho kariéře, ale i po jeho Agrofertu a působení jeho podniků na trhu v Evropské unii.

Vytahovat možný střet zájmů na premiéra členské země EU v Evropském parlamentu je de facto akt naprostého zoufalství Milionu chvilek a jejich koordinátorů z Londýna. A tady si musíme vysvětlit, proč tomu tak je. Milion chvilek je v koncích. Demonstrace proti Andreji Babišovi nefungují, dokonce se začaly objevovat už články [3], že lidé přestávají toto hnutí podporovat, protože nemá žádné výsledky a hnutí si monopolizuje nárok na pravdu.

Demonstrace na Letné proti Babišovi nezabraly, takže to poslali do Bruselu a toto je výsledek

Lidi nebaví demonstrovat bez výsledku. Globalistům tak dochází trpělivost, a když nic nezmohly demonstrace na Letné, tak se začíná žalovat v Bruselu a v EU parlamentu. Jediným výsledkem ale bude další posílení Andreje Babiše. A když si přečteme text přijaté rezoluce, doslova se zděsíme. V dokumentu zaznívají neuvěřitelné perly, jako např. výrok, že Evropská unie “vítá” obnovení vyšetřování Andreje Babiše, doslova jako by z toho EU měla radost. Tato rezoluce tak de facto postaví Andreje Babiše v očích voličů do role českého národního mučedníka. Tupost bruselských politiků a poslanců tak nezná mezí. Podívejme se tedy na plné znění usnesení:

Jak sami můžete z oskenovaných stránek dokumentu v galerii vidět, jedná se o dokument, který lze označit za atentát na Andreje Babiše a jeho Agrofert. Celé to působí dojmem, že Andrej Babiš se provinil tím, že je vlastníkem Agrofertu a současně dělá politiku. Přestože převedl Agrofert do svěřenského fondu, toto usnesení ho přesto obviňuje ze střetu zájmů, že je nadále majitelem Agrofertu.

V důsledku to vede k tomu, že usnesení má doslova nádech kolektivizačních dekretů z počátků 50. let minulého století v Československu, kdy nikdo, kdo měl nějaké majetky, nesměl být ve výkonných funkcích, protože byl považovaný za kulaka, anebo za člena buržoazie. Miliardář prostě nesmí být premiér. Premiérem může být jenom chudý člověk, který je co? Ano, který je úplatný, kterého si lze koupit a potom kontrolovat.

Andrej Babiš nevzešel z ulice a není možné ho odstranit protesty z ulice, takto totiž procesy řízení nefungují

Přesně takto to působí a ironické na tom je, že ona to je dokonce pravda. Ano, Andrej Babiš vadí Domu Sion v tom, že disponuje moc velkými penězi a majetkem, což dělá Babiše těžko kontrolovatelným. Jenže, tento pohled je do značné míry nepravdivý. Právě tito nejbohatší lidé mají nejvíce co ztratit a tím jsou nejsnáze vydíratelní. Neuděláš, co my chceme, tak přijdeš o své miliardové podnikové impérium.

Proto Andrej Babiš mění své názory ze dne na den, mnoho lidí si toho všímá. To je právě tím, že má co ztratit a mění postoje podle toho, kdo zrovna na něho a z jaké strany více udeří. Toto se týká všech oligarchů, včetně Donalda Trumpa. Je sice pravda, že miliardář je neúplatný, protože penězi ho neuplatíte, ale o to snadněji je vydíratelný, protože má co nejvíce ztratit.

Foto z pořadu Čau, lidi!

Konceptuální slepota Milionu chvilek je nekonečná, oni vůbec nechápou, že Andreje Babiše nelze porazit z náměstí a z ulice, protože odtamtud Andrej Babiš nevzešel. Andrej Babiš může být poražen jen skrze moc, ze které vzešel, tedy skrze svůj Agrofert. Pouze skrze útok na Agrofert je možné Andreje Babiše konceptuálně oslabit a případně donutit k odchodu z politiky, jenže o anti-babišovských politicích platí ono rčení, že éto děbily. V Bruselu totiž vůbec nepochopili, že pokud někdo chtěl zastavit Andreje Babiše, měl to udělat na začátku a ne ve chvíli, kdy jako konceptuální gigant a lídr davoelitářského Hnutí ANO už válcuje všechny volby a průzkumy.

Nikdo dnes už nechce volit politiky, teď frčí miliardáři, realitní magnáti, samurajové, herci z reality show

Pokud v této chvíli kdokoliv sáhne na Andreje Babiše a jeho Agrofert, pouze dojde k mohutnému posílení Andreje Babiše uvnitř ČR a o to větší nedotknutelnost i samotného Agrofertu. Každý konceptuálně gramotný politik už ví, jak se to dělá. Dělají to jako Donald Trump. Modelem davoelitářského řízení je oligarcha, řekněme miliardář, který říká to, co chtějí slyšet obyčejní lidé, který provokuje, vyčnívá a prohlašuje o sobě, že není politik, ale že přišel dělat pořádky. Taková nabídka oslovuje voliče a přitahuje je jako magnet. Nikdo nechce dnes volit korektní, chudokrevné, politické a tradiční strany, do koše s nimi!

Anti-babišovský server č. 1 v ČR. Ani jeho redakce stále nepochopila, co se v Evropě děje v rámci globalizačních procesů v politice v Evropě a v USA.

To je heslo, které visí na zdi už od Brexitu v roce 2016, ale pořád spousta politiků to heslo nevidí a nepřečetla si ho. Nikdo dnes už nechce volit politiky, teď frčí miliardáři (Andrej Babiš), realitní magnáti (Donald Trump), samurajové (Tomio Okamura), agenti KGB (Vladimir Putin), herci z reality show (Volodymyr Zelensky), aktivistky z komunální skládky (Zuzana Čaputová). Taková je realita procesů řízení a kádrů, které se dostávají k moci doslova přes noc, a přesto je všude dost politiků, kteří to stále pořád nechápou, nevidí, neslyší a hlavně nerozumí, co se to proboha okolo nás děje.

Andrej Babiš není politik, a proto je vítězem v politických procesech

Proto ani v Bruselu nechápou, že Andrej Babiš jako vítěz voleb a lídr všech průzkumů není žádným náhodným jevem v politice, je to vzorec, který se opakuje a bude opakovat v mnoha a mnoha zemích v následujících letech. Útočit na Andreje Babiše v Bruselu je projevem naprostého konceptuálního diletantismu. Andrej Babiš je totiž produktem globalizované společnosti, výsledkem procesů za posledních 30 let v populaci. Je to objektivní produkt a výslednice ve společnosti. A to je důvod, proč útoky proti Andreji Babišovi mají jalový účinek, anebo dokonce ho posilují, což bude přesně případ tohoto evropského usnesení.

Záznam pátečního pořadu na Svobodném vysílači CS

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

371
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Veškeré URL linky v komentářích musí být uvedeny s popisem obsahu, např. link na video na YouTube musí v komentáři obsahovat doprovodný popis, čeho se video týká, o čem pojednává. Linky bez popisu budou považovány za spam, off topic odkazy a neplacenou reklamu.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Bumbukac
Návštěvník
Bumbukac

Pan Babiš na as hraje s EU mediální divadélko. Nejvíce proevropskych zákonů schválila vláda Andreje B. Zrušil i domobranu. Má své superaktivni europoslance Jourovou. Kdyby byl skutečný Čech, tak se jí zbaví. Aby nás Čechy oblbli, tak ho jako v Bruselu pranyrujou, ale ve skutečnosti se nic neděje. Je to jen neškodné mediální pranyrovani. Mezitím se dále schvaluje eu legislativa, vydávají se Nikulinove do USA bez azylového řízení, kupují se předražené helikoptery z USA, radary z izRaele, zisky se odvadi na západ, Bakala chrochtat ve Svycarsku, teď vás zadluzi kvůli Covidu až po uši, že to Euro a ty migranty prijmout budete muset. Levné pracovní síly z východu sem doslova proudí. Pan Babiš jich zamestnava tisíce díky EU. Takže tyhle řeči že EU honí pana Babise si prosím nechte pro sebe. Lide v CR si myslí že Babis je vlastenec, ale je to Evropan a Globalista. Trojský koník Bruselu a Washingtonu. Chce hlavně své nemovitosti v Evrope. Tak slouží dvěma pánům a medialne se vydava za vlastenec, ale fakta jdou jasně proti němu.

ijn
Návštěvník
ijn

nechává sežrat lesy kůrovcem, podvádí voliče a krade přes roušky,…….grázlové všichni v čele s největším,,…..!!!!!!!!!!

mikessska
Návštěvník
mikessska

Dobrý den, nejsem člověk, co všechno rád komentuje a zaobíral by se diskuzí, i když číst si, co píší jiní, mě někdy dost pobaví…Nechci ani nikoho urážet. K tomuto článku ovšem něco sdělím. Nevolím Babiše, volit nebudu, neznám ve svém okolí nikoho, kdo jej volil, a kdo jej volit bude…
Mám o něm své mínění, a dobré není. Myslím si, že by měl odstoupit jako premiér a vrátit se na své Slovensko, kde jej odsoudili, jako agenta StB…
Spousta lidí, co znám mi říkalo, že už cítili z Billboardů, že jde o haj–a na entou a ono se to čím dál potvrzuje. Miliardář? V pohodě, ale to se nemusí nutně ztotožňovat s rovnou osobou, co má páteř…vše dělal a dělá, jen pro posílení svého “impéria”. Na lidi on z vysoka….
Mno nic, jen můj názor a naštěstí i lidí okolo mě.
Přeji hezký den.

konzerva
Návštěvník
konzerva

A odpověď z Ruska- na nás zaútočila celá Evropa? a soroš hujeři na podseznamu řvou? https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Z-ruskeho-tisku-V-roce-1941-na-nas-zautocila-hitlerovska-Evropska-unie-628194

tehu
Návštěvník
tehu

Ona pravda je někde uprostřed. A to proto že je snad nějaký politik, který by nebyl ve střetu zájmů? A na toto téma byla velmi zajímavá debata v neděli 21.6. na ČT 24 – Otázky V, Moravce.

Bylo to klubko kroutících se hadic: Ve jménu zlého Babiše, zlé EU / nebo Svatého Babiše a nedotknutelné EU, ale pořád nám v budování “těch nejlepších zítřků” ( ty lepší snad už byly …) vadí: Jaro, léto, podzim, zima, EU a opozice…

Pravdy se nelze dobrat a veškerý tem šum okolo je jenom šum, který nic nesmí řešit – máslo je tu všude kolem nás a neustále teče – možná již lépe a radostněji než včera…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

tehu
očekávat , že by se někdo dobral pravdy, či že by vůbec padlo slovo pravdy u toho vlastizrádného kuřbuřta Moravce snad ani nikdo nepředpokládá. Spíš překvapuje, že se ještě někdo na polřady toho gaunera dívá.

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

Tak jsem se vrátil z teska a mírně podroušen rouškou, hammáčkovým požehnáním, a po následné intoxikaci korporátními jelity a tlačenkou 🙂 se mi zjevil Velkej Tvrdej “passy” flojd a řekl mi, Bůdží, ta revoruce co jede v usa , tak ta vypukla kvůlima dvěma vjecem 🙂

Za prvé kovid… buzny, čmoudí , no verbež obecně, si nemohla bahnit na socce venku , poflakovat se po parcích a tak vůbec a tak se napružila, navíc a to je podstatné, demograti dali jako kandidáta Bajdena a to posrali, bo buzny, ženy, čmoudí a tak vůbec čekali nějakou buznu, čmouda, v nejhoršim ženu nebo nejlépe kombinaci všeho… a vono NIC… uprděnej starej bílej dědek z jihu… starej vobhráblo… (imho skvělá volba :))
… takže jak soudruzi… Trump nebo toto???

Pak zaklelki flojda a revoluce vzplála. Přece nebudou čekat další generaci 🙁 …. to , jestli flojda zaklekli schválně, na objednávku… to nevadí… imho ani ne, tam zakleknou takovejch flojdů pět do měsíce i teď , po flojdovi , a tak to muselo přijít.
TEDY… né zakleknutí flojda , ale Bajden a Kovid jsou důvodem.

Konec vysílání pod vlivem Tlačenky.
Cvak.

Radek
Návštěvník
pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Radku, víš, co je pro mne silné přijmout z tohoto? Fakt, že lidi v USA zdegenerovali až tak hluboko. Ale pořád si myslím, že mají šanci si to uvědomit. Přiliš dlouho byli vláčeni vírou ve svou vyjímečnost z pohledu pomáhání celému světu, jejich bohatství a skvělé živvotní úrovni založené na dluzích. Když jsem tam byl, nemohl jsem se dočkat dne, kdy vypadnu. Každodenní střet s debilitou mi decimoval rovnováhu.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Už to kromě USSA začíná i eu chalifátucomment image
V čele ze cnn

Tapeta odstraněna. Admin.

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

sííí en en 🙂
a ten medvídek s rudou hvězdou na brříšku , ten je poslední stupeň , na to nezapomínat 🙂

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Kulychu, ty jeden starej šmelináři, to není poslední stupeň, dovzdělej se.

tana
Návštěvník
tana

Nejvyšší čas podívat se na majetkové poměry všech členů EP nejlépe od r. 1945.

To, co u nás nastalo po r. 1990 odpovídá přibližně situaci po 2. světové válce v západní Evropě.
Ovšem s výhradou, že ani tam válka nenapáchala takové škody, jaké proběhly za posledních 100 let u nás.
Začalo to rozpadem monarchie a následným majetkovým oddělením nástupnických států, poválečným odsunem 1/3 obyvatelstva, znárodněním a následnou privatizací – po 100 letech nezůstal kámen na kameni z toho, co celé rody budovaly po staletí.
Takže by to chtělo zkontrolovat nejlépe majetky dědečků poslanců EP, jestli tam náhodou není “něco arizovaného”, něco ukradeného / kde je 1/2 našeho zlatého pokladu, kterou nepoužila “exilová vláda” na financování “naší” armády v zahraničí?

To se jim to moralizuje, když ručičky si špinili jejich tatínkové, dědečkové a pradědečkové – oni mají vše zcela legálně zděděné – co na tom, že ty majetky vysáli např. z kolonií?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Pomatená zlodějka rohlíků a poslankyně za zloděje z ODS opět perlila. Všichni živnostníci a podnikatelé by se prý měli chovat jako Babiš a kontroly považovat za pomatené. Jednak “objevila ameriku” protože všichni ty kontroly za blbce považují už dávno. A jednak na rady od hloupé slepice ,která se nechala čapnout při krádeži rohlíků v sámošce je tak akorát někdo zvědavej. A samozřejmě
že u těch duchaplných keců byla nastrojená v jedné ze svých bílých halenek s fižím po babičce.

J.V
Návštěvník
J.V

MANIFEST OBČANŮ POŠKOZENÝCH STÁTEM
30 let od sametové revoluce 17. listopadu 2019

https://manifestiav.cz/