Evropské hodnoty zaútočily snůškou lží a pomluv na kandidáta SPD, který usiluje...

Evropské hodnoty zaútočily snůškou lží a pomluv na kandidáta SPD, který usiluje o post předsedy bezpečnostního výboru ve sněmovně. Sdílel prý na Facebooku dezinformace Aeronetu a dalších serverů alternativy! Pamflet pochází od propagandisty z Evropských hodnot!

Evropské hodnoty zaútočily snůškou lží a pomluv na kandidáta SPD, který usiluje o post předsedy bezpečnostního výboru ve sněmovně. Sdílel prý na Facebooku dezinformace Aeronetu a dalších serverů alternativy! Pamflet pochází od propagandisty z Evropských hodnot!

Již včera se začal českým mainstreamem šířit dehonestační a diskreditační materiál proti panu Radku Kotenovi z SPD, kterého Tomia Okamura již v pondělí na tiskové konferenci označil jako oficiálního kandidáta na post předsedy bezpečnostního výboru. Netrvalo dlouho a zkorumpovaný neziskový sektor začal okamžitě produkovat tuny špíny a pomluv na tohoto politika, že prý na svém Facebooku sdílel dezinformace a proruské články z našeho serveru. Nezisková organizace Evropské hodnoty vydala tiskové prohlášení [1] odvozené z blogu jejich zaměstnance Romana Mácy, že není správné, aby sněmovna podpořila pana Kotena do funkce předsedy bezpečnostního výboru, protože je to prý proputinovský politik, který šíří dezinformace z proruských webů.

Radek Koten, poslanec (SPD).

Kromě toho prý sdílel i další materiály z ostatních serverů alternativy, které mají taktéž prý dezinformační a proruský náboj. Kromě našeho Aeronetu prý sdílel i články AC24, Parlamentních listů, Sputniku a dalších serverů. V samotném tiskovém prohlášení Evropských hodnot se kromě jiného uvádí následující:

Pan poslanec Koten je absolutně nekvalifikován na pozici předsedy bezpečnostního výboru Poslanecké sněmovny, a to zejména díky tomu, že systematicky a proaktivně šíří ty nejhrubší lživé konspirační teorie a dezinformace. Česká kontrarozvědka BIS ve svých výročních zprávách varuje před ruskými dezinformačními aktivitami, které pan poslanec Koten přímo naplňuje.

Jeho aktivity přímo napadají strategické bezpečnostní zájmy České republiky dle platné Bezpečnostní strategie ČR, tudíž by zvolení pana poslance do čela bezpečnostního výboru bylo nebezpečným krokem.Kterákoliv politická strana, která by podpořila zarputilého proputinovského konspirátora na pozici předsedy bezpečnostního výboru Poslanecké sněmovny tak bude proaktivně sabotovat český bezpečnostní systém, který má předseda tohoto výboru ze své funkce kontrolovat.

Nezisková organizace Evropské hodnoty zde zásadním způsobem přestřelila. V České republice proběhly demokratické volby a žádná neziskovka nebude určovat politiku a personální obsazení výborů poslanecké sněmovny a nebude špinit a pomlouvat zvolené poslance a servery alternativy. Zároveň je potřeba, aby Tomio Okamura a SPD zahájili spolu s ostatními politickými stranami v poslanecké sněmovně jednání na téma reformy zákonů České republiky ve vztahu k neziskovému sektoru, které je nutné z bezpečnostních důvodů přepracovat a přijmout stejné obranné mechanismy proti politizaci a lobbingu neziskového sektoru, jako např. mají v USA nebo v Rusku, kde neziskové organizace nesmí přijímat peníze ze zahraničí, ani se nesmí účastnit vnitropolitické lobbistické činnosti a politické angažovanosti, nejsou-li registrováni jako lobbisté a agenti cizí mocnosti.

Úkolem číslo 1 pro SPD musí být zákon o tvrdé regulaci neziskového sektoru v ČR, který ve skutečnosti provozuje zejména politický nátlakový lobbing namísto sociální a humanitární činnosti

Je absurdní, že USA mají jedny z nejpřísnějších zákonů na (vnitropolitické) působení neziskovek ve své zemi (asi vědí proč), ale přitom většina neziskovek v zahraničí je financována právě z amerických zdrojů. Hádejte, proč to tak je, proč Američané podporují neziskový sektor ve světě, sypou do něho peníze, ale doma drží všechny neziskovky pod krkem? Neziskový sektor v ČR musí být regulován na základě státních licencí a státního dozoru, činnost neziskového sektoru musí být omezena jen na humanitární a sociální péči o české občany, neziskový sektor musí mít zákaz činnosti v zahraničí a peníze na provoz mohou neziskovky přijímat jen od českých firem, které nemají ve své vlastnické struktuře většinový zahraniční kapitál nebo vlastníky.

O toto by se měla začít zajímat tajná služba. Roman Máca, úplně vpravo, na akci organizované neziskovkou George Sorose v Praze, Open Society Fund.

Nabízíme SPD odbornou pomoc i legislativní expertízu odvozenou od tvrdých regulačních zákonů proti politizaci a lobbingu neziskového sektoru v USA, které by bylo opravdu dobré uplatnit v reformě zákona o neziskovkách v ČR. Redakce Aeronetu se rovněž důrazně ohrazuje proti lživým pomluvám Romana Mácy z jeho zmíněného blogu na iDnes.cz, kde uveřejnil pomlouvačný článek [2] nejen o panu Radku Kotenovi, ale také o našem serveru. AE News nepublikuje žádné dezinformace, ale necenzurované a tvrdé informace, které se musí občané České republiky dozvědět a jsme rádi, že nezávislí politici z alternativy sdílí a rozšiřují naše články svým přátelům a příznivcům. Pronárodní strana, jakou bezesporu SPD Tomia Okamury je, získala ve volbách přes 10% hlasů, přes půl milionu lidí hlasovalo pro SPD a pan Radek Koten bude předsedou bezpečnostního výboru, který dohlédne na to, aby třeba Česká republika už nadále se nepodílela na sebevražedné politice destrukce vlastní národní bezpečnosti, kdy naše česká armáda nemá kapacity na obranu země před migranty, zato ale se hledají kapacity na další a další mise do zahraničí, do Pobaltí, Afghánistánu atd.

Mediální útoky proti Aeronetu narůstají, protože náš vliv roste

Je potřeba, aby SPD spolu s KSČM a Hnutím ANO pomohli přeformátovat bezpečnostní politiku České republiky do takové podoby, aby byla vyřešena otázka územní ochrany České republiky na jedné straně a územní ochrany Schengenu před nelegální migrací na straně druhé a naopak, aby nebyla destabilizována bezpečnost Evropy nasunováním vojsk NATO do Pobaltí, na Ukrajinu a do dalekých zemí v Asii. Server AE News podporuje politiku SPD, podporujeme kandidáty SPD a podporujeme Tomia Okamuru, bez ohledu na personálie a některé neuvážené mediální výroky jistých politiků SPD na České televizi, které se nedávno staly předmětem kritiky z naší strany, protože SPD spolu s KSČM budou garantovat ve sněmovně pronárodní charakter vlády Andreje Babiše. Občané ve volbách překreslili charakter české politiky, zvítězilo Hnutí ANO a politická alternativa v podobě SPD bude garantem pronárodních zásad v parlamentu, protože ve spojení s KSČM bude zaručeno, že zahraniční politika ČR už nepojede v sebevražedném směru do vojenské konfrontace s Ruskou federací.

Roman Máca v diskusním panelu po boku Heleny Langšádlové.

Hanlivý a pomlouvačný pamflet Romana Mácy z jeho blogu převzal pro své tiskové prohlášení nejen jeho zaměstnavatel Evropské hodnoty, ale informaci převzaly i další servery mainstreamu, které všechny opakují tyto lži a diskreditační útoky, jak proti panu Kotenovi, tak i proti našemu serveru. Tak např. server Euro.cz publikoval informaci [3] o této lživé kampani odkazem na náš článek o skandálním výletu české školy z Východních Čech do Londýna [4], kde děti bez jejich předchozího vědomí nebo bez informování rodičů byly po vystoupení z autobusu ubytovány v muslimských rodinách, bez dozoru učitelů se potom děti volně procházely po setmění po Londýně, kde o několik dní předtím proběhly teroristické útoky na London Bridge. Přinesli jsme o tom článek ve spolupráci se Svobodným rádiem a přinesli jsme fakta, svědectví, doklady, fotografie. Kde bere pan Máca právo nazývat naši investigaci dezinformacemi? Co si to dovoluje?

Lži a pomluvy mainstreamu, nekonečná záplava nálepek Aeronetu, od dezinformačního média až po Putinovo hlásnou troubu

Stejně tak server Info.cz převzal tiskovou zprávu Evropský hodnot a komentoval nálezy a obvinění Romana Mácy, že pan Radek Koten sdílel dezinformace ze serveru Aeronet, který označila BIS za zdroj jakési prý údajně nebezpečné propagandy [5]. Ano, pravda je nebezpečná, pravda bolí, pravda je nepříjemná a pravda opravu může být nebezpečná. Ale pravda nikdy nemůže být propagandou. Jedině snad v zemi, kde lidé zapomněli číst, zapomněli se ptát, zapomněli se dívat sami sobě do očí před zrcadlem a přestali se snažit o záchranu vlastní rodiny a vlastního národa. Nepohodlná pravda se označí za propagandu, případně za ruskou dezinformaci, protože kdokoliv, kdo odporuje migraci, EU a NATO, tak každý takový člověk prostě dostane od mainstreamu a od neziskového sektoru nálepku.

Takhle vypadá práce “české” neziskovky The Prague Security Studies Institute. Češtinu ani nehledejte.

Nikomu přitom nevadí, že jen před 2 dny jistá jiná neziskovka z Prahy, která má celý web jenom v angličtině a česky se tam nedomluvíte, která je celá financovaná ze zahraničí, přinesla studii, ve které je náš Aeronet vykreslován jako mediální síla, která ovlivnila volby v kauze lithium [6]. Pokud je to pravda a náš server s rozpočtem na úrovni hrubé mzdy německé uklízečky toto opravdu dokázal, tak to prostě znamená, že tahle série útoků proti Aeronetu, tzn. útoky od Reflexu [7], útoky Bakalových médií [8], České televize [9] a teď i útok Romana Mácy z Evropských hodnot jsou prostě jakousi alergickou reakcí po volbách.

Zřejmě se ukazuje, že jsme pomohli do sněmovny SPD, že politici SPD jsou aktivní vlastenci, že sdílejí informace z našeho serveru a pomáhají tak voličům se orientovat v dnešním světě, který je prostoupený dezinformacemi, ale nikoliv z alternativy, ale dezinformacemi z mainstreamu. Když ve Francii došlo k explozi v jaderné elektrárně ve Flamanville a Francie zakázala vstup ruským pozorovatelům z ruské agentury pro atomovou bezpečnost na místo havárie, tak nikdo z mainstreamu se nad tím nepozastavil. Nikdo! A když jsme my na to upozornili, že nad Evropou se valí mrak radionuklidů [10], tak pomalu jsme byli ti nejhorší, že co jsme si to prý dovolili na to upozornit.

Úlohou alternativy je kontrola a dohled nad politikou a selhávajícími mainstreamovými médii v ČR a potažmo v celé západní civilizaci

Každý, kdo zažil rok 1986, tak ví moc dobře, že režim pravdu nikdy nezveřejní, protože se bojí paniky. Kdyby explodovala jaderná elektrárna, v televizi byste slyšeli chlácholení, stejně jako to udělaly japonské televize, když došlo k jaderné havárii ve Fukušimě v březnu 2011. Japonské televize opakovaly každých 5 minut zprávu, že radiace je nulová, zatímco lidé na Facebooku ukazovali pravdu, jak jim dozimetry ukazují takové dávky radiace, že v noci by nebylo potřeba ani svítit. A co dělal Facebook? Fotografie lidí s dozimetry z Fukušimy mazal a blokoval účty, aby nebyla šířena panika.

Úlohou alternativy je kontrola mainstreamu a politiků, dále připravenost občanů, aby byli připraveni na všechno, aby uměli získávat pravdivé informace, aby uměli ochránit svoji rodinu a aby byli připraveni třeba i na jadernou havárii. V Německu doporučila minulý rok vláda Angely Merkel, aby si Němci nachystali zásoby potravin a vodu na 10 dní a německé Cáchy začaly rozdávat obyvatelům jodové tablety [11]. Preventivně. To samé učinila Belgie [12]. Nikde jsem nezaregistroval, že by to někdo tlumočil jako poplašnou zprávu. Když ale takové preventivní doporučení zazní od nás z Aeronetu, je to okamžitě onálepkováno jako dezinformace a poplašná zpráva. Takže, co to má znamenat?

Radiace z Černobylu v době, kdy nejen československá, ale všechna evropská média, včetně západních, uklidňovala obyvatele, že se není třeba ničeho obávat.

Tomio Okamura a SPD musí ve vlastním zájmu ve spolupráci s KSČM připravit novelu zákona o neziskovém sektoru. Pokud nedojde ke změně a regulaci neziskovek v ČR, které místo humanitární a sociální úlohy pro české občany provozují politický lobbing, potom se dá očekávat, že zahraniční fondy a neprůhledné vlastnictví zahraničních trustů budou skrze takto zpolitizované neziskovky, jako jsou Evropské hodnoty, destabilizovat politickou situaci v České republice, budou provádět politický lobbing ve prospěch zahraničních mocností a budou poškozovat nejen SPD, ale i další politické strany, které se rozhodnou nedržet striktní transatlantickou politickou linii, která v dnešní Evropě už stejně není udržitelná. Naše redakce plně podporuje SPD a podporujeme Radka Kotena v kandidatuře na post předsedy bezpečnostního výboru. Musíme se postavit proti lžím a pomluvám jednotně. Podpořte SPD, podpořte Tomia Okamuru a hlavně pana Radka Kotena. Potřebuje naši morální podporu!

Server Aeronet je pilířem české nezávislé alternativy a pokud se vám líbí naše zpravodajství, naše články, reportáže, investigace, titulkovaná videa a třeba i mé pořady na SVCS, přispějte nám prosím jakoukoliv částkou na provoz našeho serveru na darovací stránce zde. Nezávislá žurnalistika stojí a padá na finanční pomoci čtenářů. Nestojí za námi oligarchové, ani státní rozpočty nebo cizí západní fondy. Bez Vaší pomoci tento boj za svobodu neustojíme. Předem Vám všem moc děkujeme! A držme při sobě, držme spolu!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
M.C.
Návštěvník
M.C.

Tak nám nezvolili místopředsedu. Petr Fiala z ODS je dotčen, že nebyl zvolen místopředsedou sněmovny. Byl jediným kandidátem za takzvaný demokratický blok.
Jeho kolegové blekotají něco o tom, že ve sněmovně chybí velkorysost a jenom se tam demonstruje síla.
Teď jim to naráz vadí. Když měli většinu oni a mohli si prohlasovat co chtěli, tak jim to nemístné nepřipadalo. Například církevní restituce prosadili většinou jediného poslance, který už byl v té době pravomocně odsouzen.
Dokud nebude schváleno zrušení církevních restitucí od samého počátku, tak bych se s nimi vůbec nebavil. Protože takovýto bezdůvodný zářez do státního rozpočtu se (naštěstí) moc často nevidí.
Howgh.

Pavla Fořtová
Návštěvník
Pavla Fořtová

Je třeba si vzpomenout jak 3 dny před volbama Aeronet útočil proti SPD! Protože panu VK vyhodili kámoše!! Pak přešel na SVCS kde vystupuje vedle pana Chobota který přiotrávil na 40 lidi.!! A byl za to soudem označen za nesvépravného. To ale panu VK nevadí. Ba ani to že jeho pořadu klesla poslechovost více jak o 50 procent a nadále padá.

Deinokok
Návštěvník
Deinokok

Porušení diskusních pravidel: Diskreditace serveru a dehonestace autora článku. Komentář odstraněn. -Admin-

Suchoj
Návštěvník
Suchoj
Kokin
Návštěvník
Kokin

Našim zemím vládne špatnej král kterej nehlídá západní hranice.

https://www.youtube.com/watch?v=Mj4aQ9NCnOk

Alekon
Návštěvník
Alekon

Ač se to mnohým nebude pozdávat, Rusové jsou jediní, kteří jsou nám bližší než celá západní Evropa v čele s Němci, Francouzi, Brity, atd.
Západní Evropa je již bohužel natolik a nevratně prosáklá jakýmsi multikulturarismem, který chce zničit náš dosavadní způsob života.

Iva
Návštěvník
Iva

Souhlas. Ať se to komu líbí nebo ne, my v ČR prostě na Západ nepatříme.
Jsme střední Evropa, vždy jsme byli a doufám, že i nadále budeme.
Člověk by neměl ze sebe dělat něco, co není, a MY NEJSME ZÁPAD.
Také jsem jej kdysi obdivovala, ale už mne to dávno přešlo, dnes jej spíš lituju.

.B.
Návštěvník
Viera
Návštěvník
Viera

No coby coby?
Zprávy na iděs. Autor neznámý, “aha”, asi zase nějaký vy….ný m…k.
(miluju češtinu)

Jenda
Návštěvník
Jenda

https://www.novinky.cz/ekonomika/455786-ze-zasob-ceske-nafty-v-bavorsku-zmizelo-sest-milionu-litru-za-sto-milionu-korun.html
Dokáží “EVROPSKÉ HODNOTY” zajistit (když jim pařáty sahají až do vašingtónu) vyšetření KDO JAK a CO? Nebo když kradou jejich živitelé tak prostě ticho, nic…..Viz slovenský p-rezident kiško!

Pozorovatelka
Autor

A opět jsme u Ruska
https://www.finance.cz/501002-ceny-ropy-kvuli-nervozite-investoru-pred-zasedanim-opec-klesaji/
https://www.irozhlas.cz/ekonomika/ceny-ropy-vyskocily-na-dvoulete-maximum-da-se-ocekavat-zdrazeni-benzinu-i-nafty_1709261202_jra
Washington přes ISIL kradl na Blízkém východě, teď trne, co bude, jestli se OPEC opět dohodne (mlžení o amerických zásobách nevydrží věčně a tím pádem i dolar také ne)

A Česko nedodržuje směrnici o zásobách na 90 dnů (a ještě ho okradou…)
https://www.euro.cz/politika/vlada-nenecha-doplnit-zasoby-ropy-cesko-pritom-neplni-smernici-1356608
Ale taková směrnice asi Evropským hodnotám nevadí – však radiátory hřejí, teplá voda teče, plamen na sporáku je a tam nevadí, že EU bude bez Ruska ve p.deli… Teda – správně je, že vadí, ovšem už se neřekne, že nejvíce vadí, že ruská ropa a plyn neříká “pane” Washingtonu…. A že neodevzdá – li Rusko dobrovolně, jistí to NATO!

M.C.
Návštěvník
M.C.

ANO, radiátory zatím hřejí, teplá voda zatím teče, plamen na sporáku zatím je….

Nevíte kdo to napsal?
….
teplá voda teče a plyn dává jasný plamen
proč zaobírat hlavu starostmi, co bolí
mám snad jenom já na duši kámen
co mysl tíží a páteř drolí
ne, nepřestanu budit vaše svědomí a city
zvlášť v době, co nastává – mí drazí
naše domovy, brzy budou jen kryty
a za nimi násilníci a vrazi

zůstaň mým domovem, bez bojů a válek
zůstaň mým domovem, mou vlastí matko má
prosím zůstaň mým domovem, křičím teď do dálek
zůstaň mým domovem, mou vlastí matko má

místo jednoty, pokory, síly a rozumu
vládnoucí tělesa kapsy své mastí
hledáme hodnoty ve slevách v konzumu
a za branou vetřelci, zbrojí svou chrastí
až naše památky, klenoty předků
v ruiny a popel se nadobro promění
budeme zpívat si těchto pár řádků
se strachem v slzách tiše a potají

pozdě je prstem vlastizrádce značit
vlastí už nebude tvá rodná zem
kterou nám předali dědové naši
vybojovanou proti všem
snad jednou můj hlas uslyší,
celý ten národ, pro který dýchám
až výbuchy světových velmocí utiší,
zakřičí tato prosba má do ticha

zůstaň mým domovem, …..

Holy
Návštěvník
Holy

Jak Agent cizí mocnosti “Evropské” hodnoty řiťopicha Jandy maskují podporu od Sorose přes inkasní agenturu SAB Fiance. Vypichuji též zajímavé “příspivatele” nepřátele republiky a lidu ČR.

20.11.2017 27 000,00 CZK Bezhotovostní příjem EMBASSY OF ISRAEL
Evropske hodnoty1213/2017
0308 0 EMBASSY OF ISRAEL

15.11.2017 10 000,00 CZK Bezhotovostní příjem Úřad vlády ČR
ZAJISTENI KULATEHO STOLUPYORD052442171007
0308 171007 0 Úřad vlády ČR

13.10.2017 75 064,50 CZK Bezhotovostní příjem AMERICAN EMBASSY +
/RFB/VENDOR PAYMENTGRANT 17 GR 123
0 AMERICAN EMBASSY +

19.09.2017 104 319,98 CZK Bezhotovostní příjem KONRAD – ADENAUER – 0308 171006 KONRAD – ADENAUER –

01.08.2017 66 275,43 CZK Bezhotovostní příjem GLOBSEC European Pro
/DO2017-07-31/SPINVOICE 172006, EVROPSKE HODNOTY
GLOBSEC European Pro

19.07.2017 127 323,35 CZK Bezhotovostní příjem EUROPEAN COMMISSION
1770231958 172005, 1792069141
EUROPEAN COMMISSION

01.06.2017 131 213,50 CZK Bezhotovostní příjem AMERICAN EMBASSY +
/RFB/VENDOR PAYMENTGRANT 17 GR 058
0 AMERICAN EMBASSY +

24.05.2017 320 678,00 CZK Bezhotovostní příjem CITIBANK EUROPE PLC
NIDB/165792INVOICE PAYMENTCZP021805172017-05-18
0000 0 0 CITIBANK EUROPE PLC

27.04.2017 55 682,16 CZK Bezhotovostní příjem CESKO-NEMECKY FOND B
4177543KONTO NR:CZ3320100000002300405420RATE: 1, E2E6759
CESKO-NEMECKY FOND B

01.03.2017 285 000,00 CZK Bezhotovostní příjem Centrum SEBEVĚDOMÉ Č
Program pro soudržnou společnost vevisegrádském kontextu – spoluprácev oblasti bezpečnostní a migračnípolitiky
1 Centrum SEBEVĚDOMÉ Č

28.02.2017 66 049,45 CZK Bezhotovostní příjem SECRETARIAT INTERN O
1ST PAYMENT – STRATCOM SUMMIT CONF. MAY 2017-RS322 ,,,,, 49274
SECRETARIAT INTERN O

11.01.2017 124 846,45 CZK Bezhotovostní příjem AMERICAN FRIENDS OF
CONTACT PERSON: JAN FAMULE AFOCR GRANT TEL +420 773 064 169 ABIC/FIO BCZPP BNY CUST RRN – O/B CITIBANK NY
AMERICAN FRIENDS OF

Hermes
Návštěvník
Hermes

Zase chorošovské zvrácené barevné (ne)ziskovky, kterým šéfují úchylové a řiťopichové? Zakázat jejich činnost. Co jim je vůbec do toho? Ti, co tam dělají jsou vlastizrádci, úchyláci – prostě odpad. Prakticky se jedná o spiknutí a protistátní činnost. Už slovo “Evropské hodnoty” mi zvedají žaludek dost vysoko. Pro mě je evropská hodnota jen jedna, a to jsou zdravé morální hodnoty včetně selského rozumu našich Slovanských předků. Ale to je jasné, že podsvinčata začínají kvičet – žumpy opět začínají vypouštět fekálie. Normální jedinci je neberou vážně.