Evropská unie se zasekla na odporu zemí severní Afriky, které nechtějí záchytná...

Evropská unie se zasekla na odporu zemí severní Afriky, které nechtějí záchytná centra Frontexu na svém území. Staly se země V4 obětí podrazu a globalistického majstrštyku Sebastiana Kurze? Otevření hotspotů Frontexu v Alžírsku by mohlo odpálit největší migrační vlnu v dějinách Afriky a Evropy. Bylo by to jako rozsvícení zářivé lampy uprostřed černé noci na přilákání migrantů jako hmyzu z celého širokého okolí!

Evropská unie se zasekla na odporu zemí severní Afriky, které nechtějí záchytná centra Frontexu na svém území. Staly se země V4 obětí podrazu a globalistického majstrštyku Sebastiana Kurze? Otevření hotspotů Frontexu v Alžírsku by mohlo odpálit největší migrační vlnu v dějinách Afriky a Evropy. Bylo by to jako rozsvícení zářivé lampy uprostřed černé noci na přilákání migrantů jako hmyzu z celého širokého okolí!

Dnes začal dlouho očekávaný dvoudenní summit leaderů Evropské unie v Bruselu. A hned zkraje došlo k obrovskému překvapení, které nikdo neočekával. Dvě největší severoafrické země, Alžírsko a Libye, se ostře postavily proti návrhu Sebastiana Kurze a skupiny V4 na vytvoření záchytných center Frontexu v těchto zemích, které by řešily žádosti migrantů o azyl ještě na africkém území [1]. Návrh minulý týden přednesl rakouský premiér Sebastian Kurz a představitelé skupiny V4 v Budapešti minulý týden s návrhem souhlasili. Obecně se očekávalo, že souhlas afrických zemí je formalita, jenže to se dnes tvrdě vymstilo. Dvě hlavní země Afriky, ze kterých proudí do Středozemního moře na lodičkách nejvíce migrantů, dnes v Bruselu skrze své zástupce tento návrh ostře odmítly. Podle jejich slov má Evropská unie dostatek prostředků, aby migrační vlny zvládala sama a aby si sama hlídala své hranice.

Andrej Babiš a Jean-Claude Juncker, prezident Evropské komise.

Tento postoj afrických zemí reflektuje jednoduchý kalkul pašeráků migrantů, kteří by se začali orientovat na odmítnuté žadatele o azyl, které by Frontex na svých pracovištích v Alžírsku a Libyi odmítl. Tito odmítnutí migranti by opět skončili v rukách pašeráků, ale jediné, co by se změnilo, by byla cena za přepravu po moři, ta by se několikanásobně zvedla, protože dostat se do Evropy by už bylo dražší a komplikovanější. Hlavním problémem je prostor Libye, kde zuří občanská válka a jde o zemi nikoho, přičemž pobřeží monitoruje nedostatečný počet lodí.

Alžírsko pro změnu řeší vlastní provozované uprchlické tábory a pokud by Frontex zřídil na území Alžírska hotspoty Fronetxu, nasměrovalo by to migrační trasy z celé Afriky směrem do jediného místa, do Alžírska a do těchto center. Na pochodu je v Africe přes 8 milionů migrantů, ale dvě třetiny z nich zatím migrují jen uvnitř Afriky mezi jednotlivými zeměmi černého kontinentu. Zatím. Jakmile by se rozkřiklo, že v Alžírsku jsou centra Frontexu, kde se rozdávají azyly do zemí EU, sami si dokážete představit, jaký efekt by to mělo na všechny tyto migrační vlny v Africe. Všichni by okamžitě začali proudit do Alžírska, které by nápor nezvládlo a vyvolalo by to kolaps.

Za jaký team vlastně kope Sebastian Kurz? Nachystal snad past na země V4?

Bohužel, tento Kurzův nápad se dá přirovnat k přistavení zmrzlinového stánku před mateřskou školku s dětmi, kde jim dávají k jídlu jenom tu hnusnou brokolici. Otevření stánků Frontexu s vízy v Africe by vyvolalo “run” nejen již migrujících Afričanů, ale i těch, kteří zatím jsou doma a dosud se neodvážili vyrazit na cestu přes nebezpečné Středozemní moře. Přistavení evropského stánku s evropskými vízy přímo do Alžírska by nastartovalo další miliony ekonomických migrantů, protože cesta do EU by rázem už nebyla tak nebezpečná a ani tak drahá, protože už by Afričané nemuseli platit pašerákům nekřesťanské peníze.

Vzniká tady ale jeden nebezpečný fenomén. Země V4 totiž možná dost dobře a hlavně naivně skočily někomu na špek, protože nápad Sebastiana Kurze ve světle těchto informací z Alžírska vrhá na myšlenku otevření středisek Frontexu v severní Africe úplně jiné světlo. Po jejich zprovoznění by totiž došlo k nastartování obrovské a mamutí migrační vlny uvnitř Afriky. A vláda Alžírska i Libyjci to evidentně vědí a tuší, co by to nastartovalo. Evropští politici to ale nevidí? Nebo nechtějí vidět?

Federica Mogherini, vysoká komisařka EU pro zahraničí a bezpečnost EU, na summitu západu a balkánských zemí ve Vídni, po levé ruce má Sebastiana Kurze jako loutku.

Musíme si položit otázku, co by se stalo s miliony migrantů v Alžírsku a v Libyi? Dostali by všichni azyly v EU? No to určitě ne. Ale co by se stalo s těmi, kteří by azyl nedostali a byli by odmítnuti? Vrátili by se domů tisíce kilometrů někam do zemí vnitrozemské Afriky? Nebuďme naivní, došlo by totiž okamžitě k aktivaci jejich záložního plánu B. Když už došli tak daleko, na pobřeží Středozemního moře, nepůjdou domů, ale zkusí cestu přes moře. Jestli je pašování lidí přes moře z Afriky dnes dobrý business, tak po otevření center Frontexu v Africe by to byl rázem doslova zlatý důl. Agenti pašeráků a kontaktní osoby by ve dne i v noci čekali před hotspoty Frontexu a odmítnutým žadatelům o azyl by hned po východu ze dveří úřadu nabízeli cestu do EU, za “mírný” poplatek. Afričané nevyrážejí na tyto cesty bez peněz, doma obvykle všechno prodají.

Nikdo jako kdyby nechtěl říct nahlas otázku, která hrozivě visí ve vzduchu: “Co se stane s migrací v Africe ve chvíli, kdy tam EU otevře azylové úřady?”

Dnes stojí na černém trhu v Alžírsku “jízdenka” do EU na lodičce od 1,500 do 3,000 EUR. Pro Afričany to jsou velké peníze, ale ne nedosažitelné. Pašeráci jsou cenově velmi flexibilní a dokáží srazit ceny dokonce i na pouhých 500 EUR, za cenu maximalizace výtěžnosti lodičky. Takové lodě jsou přeplněné a velmi často se převracejí. Většina Afričanů přitom neumí plavat, obvykle více jak 98% Afričanů se nikdy nesetkala s evropskou buržoazní zábavou “plaváním”, které se i v Evropě rozšířilo až ve druhé polovině 19. století.

Do té doby bylo plavání nehodné pro lidi z vyšší třídy, šlechty apod., protože plavání bylo vyhrazeno jen pro námořníky a piráty, a také pro spodinu ve společnosti, která neměla peníze na mostní mýto, aby mohla přejít přes řeku suchou nohou. Spolu s tím souvisela i neochota ke koupání z hygienických důvodů, ve Viktoriánské Anglii se nižší stavy nemyly vůbec, měšťané a šlechta obvykle několikrát za rok, obvykle na hromnice (očista duše), na sv. Annu (koncem léta) a pravidelně na Vánoce. Tradovalo se, že mytím se tělo zbavuje ochranné vrstvy před nemocemi, a proto časté mytí prý způsobuje churavění.

Skupina V4 minulý týden v Budapešti, kde nadšeně přijala návrh Sebastiana Kurze z Rakouska na vytvoření hotspotů Frontexu v Africe.

Z toho potom vyplývá, že když migranti z Afriky vyrazí na moře a loď se převrhne, mnoho z nich to nepřežije, protože nemají záchranné vesty. Nejde o to, že by byly drahé, ale oblečené na lidech zvyšují objem v prostoru na lodi až o jednu třetinu. Do lodičky nejde nacpat tolik lidí ve vestách, jako když se natlačí na loď bez záchranných vest. Prostě ekonomika provozu jednosměrné cestovky je neúprosná. Otázkou je, jestli si politici V4 a Sebastian Kurz uvědomují, co se stane s těmi miliony odmítnutých žadatelů o azyl na březích Alžírska a Libye? Opravdu si někdo myslí, že se ty hordy zhrzených migrantů otočí na podpatku a povlečou se zpátky domů? Začíná mi připadat, že V4 si na sebe dobrovolně navlékla migrační obojek a nápad, jak nastartovat v Africe obrovskou migrační vlnu do Evropy s podporou Frontexu. Celé to totiž začíná připomínat onen zmrzlinový stánek před vyhladovělou školkou plnou dětí.

Navlékl to šikovně Sebastian Kurz na předsedy vlád zemí V4 tak, aby se podepsali pod návrh, který v Africe odstartuje největší pohyb afrických národů směrem na sever v dějinách?

Evropa musí nejprve chtít migraci zastavit, a ne ji jenom řídit. Protože zatím to vypadá, že celá EU chce jenom najít způsob, jakým klíčem migranty distribuovat, ale nikoliv jim bránit ve vstupu do Schengenu. S tímto přístupem hrozí, že nápad na migrační centra a hotspoty Frontexu v Africe je jenom děsivým plánem, jako využít země V4 jako skupinu užitečných idiotů pro prosazení migračních úřadů Frontexu v Alžírsku a možná i v Libyi, které se potom stanou lampami uprostřed noci, jenž budou lákat hmyz a můry z dalekého okolí jako magnet.

Celá Afrika se postaví do pozoru, uvidí světlo na konci tunelu, hotspot Frontexu v Alžírsku a vidinu azylu v EU. Celá Afrika by se dala do pohybu směrem na sever. Desítky milionů ekonomických migrantů. A kdo by za to mohl? Země V4 a Sebastian Kurz. Nemám vůbec dobrý pocit z toho, jak ochotně vůdci V4 minulý týden v Budapešti servilně odkývali Kurzovi tento nápad. Otázkou je, jestli to Kurz myslí upřímně, anebo pouze udělal z uskupení V4 v podstatě užitečné idioty a nejkrutější nástroj globalistů na odpálení největší migrační vlny na africkém kontinentu.

Sebastian Kurz a Jean-Claude Juncker.

Vážení čtenáři, pokud se vám líbí naše analytické články jako je třeba tento, přispějte prosím, podle svých možností, jakoukoliv částkou našemu projektu na zachování jeho provozu, abychom mohli i nadále přinášet tyto a podobné články, které nikde jinde nenajdete. Náš server funguje pouze z darů a příspěvků našich čtenářů. Dva dny před koncem měsíce jsme zatím vybrali jen necelých 87% potřebné sumy pro zachování našeho provozu na další měsíc. Bez vás nemůže náš projekt pokračovat. Každé málo pomáhá a přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem nebo poštovní poukázkou na účet, všechny informace najdete na naší obvyklé darovací stránce zde. Děkujeme za Vaši neutuchající podporu! Naše práce a úspěchy jsou umožněny jen díky Vaší podpoře.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

By som to nechal na západe nach si teraz pekne vyžerú čo si navarili. Ak budú tlačiť na štáty V4 ta tie by sa mali spojiť a vystúpiť z EU!!! Diktát nie je prípustný!!! Nie nadarmo sa Východoeurópske štáty snažili dostať s pod vplyvu Moskvy!!! Nie preto, aby skončili pod vplyvom Bruselu!!! Alebo snáď áno? Tak potom je na čase si položiť otázku, kto vlastne za tým stojí.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Nový hrdina: Ako maďarský minister zahraničia “zotrel” liberálnu moderátorku BBC, ktorá bola v afekte :
https://www.hlavnespravy.sk/novy-hrdina-ako-madarsky-minister-zahranicia-zotrel-liberalnu-moderatorku-bbc-ktora-bola-v-afekte/1449400

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

Co se ma stat, to se taky sta stane.
Nedelam si uz jakekoliv iluze o politickem princi na bilem koni, kdepak tohle uz nedopadne jinak nez blbe.
Misto nej prijede bezhlavy jezdec na koni cernem a smrt vsem bez rozdilu jako milost udelovati bude……….
Nejsem pesimista ale pokud se na to podivam se zhora jako na rozehranou sachovnici tak mam pocit, ze tahy ktere mohly hru jeste zvratit alespon k remize jsou jiz ztraceny.
Je to jako kdyz jsou na sporaku v plnem varu dva tlakove hrnce, v jednom jsou migranti a a v tom druhem domaci obuyvatelstvo, ted jde o to ktery kotel bouchne drive.
Vsadil bych si na migranty protoze obcane evropske unie jsou velmi laxni o to vetsi rana to bude a o to vice to bude bolet.
Vsechno co se deje je naprosto silene a v rozmerech, ktere si ani nejsme schopni realne uvedomit prave pro jejich obludnost.

Jinak doufam, ze ta e ta pani Cvancarova bude mit zase kozy na Bartoskove veselici ve varech napul venku, bude se o tom hodne psat a tim to vsechno na chvilku vsechno zazehname……

Ta obcanska bezmoc kterou my vsichni citime je naprosto sklicujici.

Ted me tak napada proc jsme take prisli o armadu, docela verim tomu, ze kdybychom nejakou meli mohl by se najit vlastenecky dustojnik, ktery by tohle vsechno proste uz nemohl vydrzet a vyresil by to vojenskym prevratem za nadsene podpory vetsiny naroda.
Vojensky prevrat v nemusi byt nasilny, staci to posbirat pri zasedani vlady a ve snemovne za bileho dne a je pokoj.
No a pak uz by se resila predevsim obrana zeme a naroda v teto entickoapokalipticke situaci.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

IMPERIUM ZŁA – (MASONERIA – ZEDNÁŘSTVO)
https://www.youtube.com/watch?v=XK6oV5BBOeo

„Ordo ab Chao (tj. řád vzniká z chaosu) je specificky zednářskou devizou. Chaos,
počáteční materie, je organizován zednáři. Kameny, vylámané ze skály, jsou
opracovávány a slouží ke konstrukci zednářské budovy. Na druhé straně je pak
obyčejný člověk, profánní tvor, právě oním ‚chaosem’, pokud se mu nedostane
zasvěcení, tj. dokud nevstoupí do řádu.“ – Toto jistě zajímavé konstatování
francouzského vysokostupňového zednáře Julese Bouchera však potřebuje malé
upřesnění. Se zřejmě nechtěnou dvojsmyslností totiž Boucher prohlašuje, že
zednář sám „organizuje“ chaos. Chtěl samozřejmě říci, že zednář svým organizačním
talentem vnáší pořádek do již existujícího chaosu. Ve skutečnosti však právě lóže
(a jejich muži v pozadí) „organizují“ chaos přesně v tom smyslu, že jej samy vytvářejí.
(Johannes Rothkranz)

Panevropa (EU) je pouhým stavebním kamenem k vytvoření jediného světového
státu a instalaci světové univerzální vlády!

Manfred Jacobs; Talmudismus arcinepřítel lidstva – Židovstvo, zednářstvo, světová vláda
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Talmudismus_arcinepritel_lidstva_Dil_2.pdf

r.m.
Návštěvník
r.m.

Robert Šťastný (nominant KDU-ČSL v ČEZu): Já sám jsem byl v americké armádě cvičen, že čtyři roky je ideální doba rotace.“
https://plus.rozhlas.cz/odvolani-reditele-cezu-bylo-pro-firmu-ozdravnou-zmenou-mysli-si-byvaly-clen-7552430

realista2018
Návštěvník
realista2018

Proces islamizace a afrikanizace Evropy byl nastartován a je nezvratný. Migranti proudili, proudí a nikdo není ochoten to zastavit. Navíc “noví Evropané” mají mnohem vyšší porodnost než původní obyvatelstvo. Je to jenom otázkou času, kdy nás prostě přečíslí a zničí. Já se toho, doufám, nedožiju. Modlím se za válku nebo nějakou větší přírodní katastrofu, jež toto mohou ještě zvrátit. Bohužel si svůj osud europoidní rasa po válce vybrala sama. Zrádců je mezi námi stále dost…

via veritatis
Návštěvník
via veritatis

Hocico tam vzide z chorych mozgov, bude to nonsense a dekadentne kocurkovske ako vzdy, ked si daju rande u ozrana.

Pozorovatelka
Autor

Svědci Jehovovi pomáhají uprchlíkům
comment image (obrázek v ruce slečny a nápis nepotřebuje komentář)
https://www.jw.org/cs/svedkove-jehovovi/cinnost/prinos-pro-spolecnost/pomahaji-uprchlikum-ve-stredni-evrope/

A organizace na obranu lidských práv Human Rights Watch (hlavní sponzor Soros, spadá pod ní i Člověk v tísni) právě řeší problém v Rusku: “Ostře kritizuje údajné pronásledování členů náboženské organizace Svědci Jehovovi. V zemi je tato skupina zakázaná a považovaná za extremistickou, což už vedlo ke zhruba 20 zatčením.”
https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/rusko-a-okoli/rusky-hon-na-svedky-jehovovy-vadi-ochrancum-lidskych-prav_486632.html

Ta ruská zpráva se mi vybavila, když na čt24 komentoval summit EU Martin Rozumek s tím, že omezení činnosti neziskovek nevidí jako šťastné, je to někde v úvodu zde
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/218411058060629
a Martin Rozumek z “Organizace pro pomoc uprchlíkům” je ten, který v rozhovoru pro Český rozhlas řekl, že Česká republika by mohla přijmout až 500 tisíc uprchlíků – video
https://www.kurzy.cz/zpravy/459448-cr-by-mohla-prijmout-500-tisic-migrantu-ale-nasi-politici-jsou-bojacni-mysli-si-martin-rozumek/

Protože ale současná válka je především válkou náboženství, Putin ví, co dělá, když jehovisty zakazuje (a samozřejmě Soros a spol moc dobře vědí, proč jehovisty potřebují). Zákaz krevní transfúze, zákaz vysokoškolského vzdělání – viz i krátké video s českými titulky zde
http://www.straznavez.cz/Vzdelani/vysokoskolskevzdelani.htm
takto plíživě pracuje genocida národů, na kterou boj proti vakcínám ani školské inkluzi nemá… A pracuje globálně – napříč národy jako správná globalistická organiozace (a ten míč na obrázku také hovoří za vše):
comment image

Svědkové Jehovovi v Africe
https://www.jw.org/cs/zpravy/tiskove-zpravy/jednotlive-zeme/konzska-demokraticka-republika/svedkove-poskytuji-pomoc-obetem-ozbrojenych-konfliktu/

Milada
Návštěvník
Milada

Putin vedel moc dobre, proc Jehovisty zakazat.

Voda
Návštěvník
Voda

Prosím důkaz.

Milada
Návštěvník
Voda
Návštěvník
Voda

Ale tam se nemluví o Putinovi, ale o ministerstvu spravedlnosti. To iniciovalo zákaz. Zdůvodnění je chabé. KSB přece byla taky na seznamu extrémistů nebo ne? Je to všechno souboj o prachy.

Voda
Návštěvník
Voda

Záměr byl zabavit majetek. Někdo se nabalíkoval, ale Putin to určitě nebyl.

Mimochodem, kdybyste byla nestranná a objektivní, musela byste vidět ten fakt, že Jehovisté jsou věřící lidé, je to náboženství jako každé jiné a ve srovnání s islámem úplně neškodné. Odmítání transfuze je jejich věc a nikomu to nevnucují, lidi nevraždí. Islám by musel být zakázán jako první, když už by mělo dojít k zákazům.

Snažím se ve Vás vyvolat smysl pro spravedlnost či stejný metr. Jen dodám, že se možná dožijeme momentu, kdy budou všechna náboženství zrušena s tím, že žid konečně kápne “božskou” a přizná, že je všechny vymyslel.

Důkaz?
Prý na počátku bylo slovo. A na konci je také slovo, dokonce vedle krvavé války ještě válčení slovní. Přímo nálože a bouchají ze všech stran! A lidi se perou o to, aby to ten jejich idol nandal idolu jiných. Podpis je čitelný, tedy logicky myslícím lidem by mohl být. Výmysl boha, či vlastně bohů má zase dva zisky, tj. možnost vyvolenosti a ochota přijímání vládce lidského.

Pro přemýšlivé: Jak v USA, tak v Rusku, tak u nás se perou presidenti s opozicí, v Rusku dokonce tak, aby to bylo pohodlně vidět si Putin vlastizrádce sloužící USA jmenuje do vlády no a falešné souboje presidenta s vládou u nás jsme si také užili, že? Podobnost čistě náhodná? Nikoliv. Náhody neexistují. Pohodlná cesta jak likvidaci lidí v zemích házet na opačnou stranu.

A tak obecenstvo se baví a tleská i vlastní smrti po cestě ke gilotině. Chytře vymyšleno. Už ani nadávání těm židům nemůže vadit. Vítězství mají v kabele..

Vítr
Návštěvník
Vítr

Snad nejsi ateista ,Voda?

Pozorovatelka
Autor

Cituji ještě samostatně část z textu videa o vzdělávání:
” Častokrát jsem slyšel zkušenosti jednotlivců, kteří byli těsně před dokončením svých

vysokoškolských studií, a studium předčasně ukončili poté, co se dozvěděli o pravdě. Další jedinci odmítli stipendia. Co uděláš ty? Jaké rozhodnutí učiníš? Odmítneš nebo ne? Získáš vysokoškolské vzdělání nebo ne? Budeš za to zodpovědný Jehovovi.
Chtěli bychom pochválit všechny posluchače,kteří přerušili svá vysokoškolská studia poté, co přijali pravdu, a stejně tak chválíme všechny ty, kteří po vyslechnutí tohoto proslovu učiní stejné rozhodnutí.”

V ní věta: “Budeš za to zodpovědný Jehovovi” působí jako zaklínadlo – znala jsem totiž kdysi rodinu, která měla pět dětí a kromě toho, že zásadně neslavila Vánoce (jaká to “náhoda”, že to je také zakázáno), ale když jedno z dětí potřebovalo operaci, tak odmítla, protože by muselo přijmout cizí krev. Jak to dopadlo nevím, protože jsem se pak odstěhovala, co je ale podstatné, tak když se lidem takto vymyjí mozky, není potřeba ani žádných vakcín, protože stačí “Budeš za to zodpovědný Jehovovi.”

A u toho mě zaujala na obrázku ta postava v uniformě – ta mi totiž iniciuje scientology = New age = brainwashing. A pokud je ta postava zcela ve středu (na vrcholu pyramidy) Indka, tak to pak velmi ladí s tím, že závěrečnou fází globalizace má indický kastovní systém (plus celosvětové náboženství na způsob východních).
A Putin ví, co dělá, když vyhání i scientology.

Neznama
Návštěvník
Neznama

POZOROVATELKO
Fotka Vas potesi: Princ William si pozrel Staré mesto v Jeruzaleme a navštívil hrob prababky:
https://www.hlavnespravy.sk/princ-william-si-pozrel-stare-mesto-v-jeruzaleme-navstivil-hrob-prababky/1448204

Pozorovatelka
Autor

Ona ale vyšla i jiná fotka, která Izrael nepotěšila
https://www.denik.cz/ze_sveta/belgicka-modelka-rozhnevala-zidy-vyfotila-se-naha-u-zdi-narku-20180628.html
A když si to spojím s tím, jaké je heslo Globalistů pro příští rok, tak všechno dění ladí s tím, o čem tady dokola píšu.

DuchyXP
Návštěvník
DuchyXP

A proc jsou proti VS vzdelani? A jakej duvod Rusove rekli, kdyz je zakazali?

Hoñsobê
Návštěvník
Hoñsobê

Co vysokoškolák,to idiot. Co na tom nechápete? Kolik jich je v neziskovkách, kolik znáte dèlníkù veganů,nebo Lgbt aktivistů !

Jaris
Návštěvník
Jaris

DuchyXP
Nejsou proti vzdelani. nechavaji to na svobodnem rozhodnuti jednotlivce. Maji mezi sebou doktory, pravniky, vedce a jine vysokoskolske profese. Pouze varuji, ze urcite teorie jako napriklad teorie Darvinova nebo vymysl Big Bang jsou zavadejici a nepravdive.
Proc je v Rusku (a nejenom tam) zakazali? Duvod je, ze jsou neutralni. Nechodi volit a odmitaji se zucastnovat valecnych konfliktu.

DuchyXP
Návštěvník
DuchyXP

Izrael je kriminalni stat vzniklej diky teorrismu na puvodnich obyvatelich (i kdyz to jsou muslimove). Podporovat jeho existenci je naprosto nemoralni.

Voda
Návštěvník
Voda

https://www.denik.cz/z_domova/zeman-znovu-vyzval-k-presunu-ceske-ambasady-do-jeruzalema-20180605.html
No ne, i český dům bude v Izraelulu.
Jak vysvětlíte, že Zeman nechce usmíření mezi Palestinci a Izraelem?

Neznama
Návštěvník
Neznama

POZOROVATELKO
Skoda ze nepisete hned jake je heslo globalistu? Mozna myslite to ze : Izrael konci? Nevim to jinak?, nebyla jsem tu par tydnu. Ta modelka (ach jo, zase udajne je umelkyne. Pro me umelec je nekdo kdo umi neco co ostatni neumeji, jako maliri co delali vyzdobu ceskych zamku, krasne gobeliny, obrazy napr Mucha, Rembrant, porcelan, ceske kroje a kraslice.. ale ne proboha porno…?) – mozna jen nemuze prorazit mezi ty lepsi modelky tak to zkousi i takto. Cim vulgarnejsi na važených, svatych mistech pro verici, tim dneska slavnejsi – aspon si to mysli i Kalousek, Hrebejk, Halik.. A mysleli si to i Ruske pornoK… (pry bojovnice a umelkyne), ktere byly dotovane za sex dokonce z dani USA a VB. Nejak nam ale ztichli!
Egypt nehral loni tak velkou globalni roli ( sestrelil letadlo RF, poustel imigranty v 2015) presto tam jela fotit, myslim ze vybira mista podle nahody a napadu. Tyhle se moc nezajimaji o politiku ale spis o ksefty aby prorazila a uzivila se lepe. Nevim jaka je, nekdy jsou fakt hloupe (u Krause na cervenem gauci jeste na CT1) -nesleduji je. Parkrat jsem nektere zpravy zachytila, ale nevnimala jako dulezite. Zato Pjakin a Vy ano, takze nerikam ze nemate pravdu.ja zase nemam vsechny informace ( treba ze pozar v tom obchodnim centru byl zalozeny schvalne, tak jsem se divila ze ct neinformuje)
Mnoho lidi nestaci sledovat nekolikrat diskusi pokud to heslo/imformaci tam pisete. Je ted i 200-300 prispevku a musite to precist tedy cele znovu.
Clanek se precte, ale do diskuse se pise jeste 2dny odpovedi na nazory a dotazy. Bud to ctu peclive a nestiham domacnost a praci nebo tu nectu diskuse, jen si hodim clanek do meho vyberu. Fakt nevim jak vse stihat. A boli me uz i oci od cteni. co s tim nevim?
Chybi mi i jinym slovnicek. Nemuze byt nekde v samostatnem okně aby si novy ctenar nasel slova : Globalni predikor, Gosudar.. pouziva Pjakin, neokoni, sioniste ( co jsou zac, jak chteji ovladat svet, kdo chce znicit vzdelanost a kulturu lidi,.. – nedavno jsem cetla ze jsou to fasiste a chteji 3.sv. valku/ jen nevim uz komu to priradili, snad neokonum. Zacinam v tom mit gulas, jak se to snazi nekteri popsat.
I Jarmila viz. nize pise :
Po poslechu tohoto názoru, který tady dost často také je v diskuzích popsán, jsem v totální depresi. Nevím, kdo to řídí, zda jsou to Ilumináti, Nový světový řád, Římský klub, Bildeberg , neoconi….. prostě ti, co nás ovládají a ovládají i náš mozek ( = názor ) vyhrávají.
Jo a co ted: Babis je spokojeny dobrovolne budeme prijimat imigranty ale pry neprijmeme a co ted? Jak protestovat? Proc Babise nekompromituji s fotkami z Prahy lide- je tam pry plno imigrantu, ale mame jich jen 12. Byla jsem v Ostrave na dovolene a videla jsem jich tam plno. Limit prekrocili v 1-2 dnech. Na turisty z lazni Darkov a Klimkovice nevypadali(pry tam jsou)
A k tomu jedna informace: pry budeme vracet imigranty zpet! Babis veri ze se vrati domu, kde prodali svuj majetek, dum i pozemky (hm kde bydli tedy jejich rodiny netusim). Vzdyt se nemaji kde vratit!!!!
A ted pozor:
KDO SKUPUJE JEJICH POZEMKY A DOMY? Soros, Gates, EU, Cina ktera skupuje pole a doly v Africe… Tady ta otazka nikoho nenapadla ??
————————
Pjakin i Vy rikate: kdo ma informace muze ochranit rodiny? Sice ctu co tu pisete ale jak znenit rozhodnuti vlady nevim? Jak ochranit rodinu take nevim? Leda nechodit ven, do obchodu ani do prirody. Mam z toho jen depku. Poradite. Diky za odpoved

hirameki
Návštěvník
hirameki

dle mého skromného názoru jsou tzv.scientologové alias dianetici nebezpečnější než Svědci nevímkoho.

sibolet
Návštěvník
sibolet

Náboženského fanatika viděti,sukovici uchopiti https://vk.com/video400813730_456239506

Jaris
Návštěvník
Jaris

Pozorovatelko, nejsou to pouze Svedci, kteri odmitaji transfuzi krve, ale i samotni lekari, kteri vedi o riziku prijeti cizi krve. Jen si vzpomente, kolik zavaznych nemoci se prenasi transfuzi krve. Aids a zloutenky urcitych typu. Navic, clovek muze umrit i kdyz dostane darovanou krev. Transfuze NENI zarukou, ze clovek zustane nazivu. Podstata veci je, ze nedostatkem krve nastane kolaps tepen a zil. Pritom je velmi uspesna pomoc kdyz se pouzije ‘saline solution’, ktera krev zredi a uzdraveni pacienta je dokonce rychlejsi nez s transfuzi. Byly na to testy s pacienty. Sama jsem mela transfuzi krve a muzu rici, ze jsem pet dni lezela jak lazar na marach.
Transfuze krve je obycejny sprosty byznys. Krev odevzdate dobrovolne a Cerveny kriz ji nemocnicim PRODAVA! Samozrejme, ze to plati pacient.
Jeste nakonec musim dodat, ze samotna moudra Bible o krvi hovori, aby se ji clovek vyhnul v souvilosti se zdravim – Skutky 15:20.

jano
Návštěvník
jano

pravdou je ze transfuzí můžete dostat nemoci. Ale ta vaše saline solution je vlastně fysiologický roztok, ten doplní objem v cirkulaci ale nepřenese kyslík, to dokážou jenom červené krvinky. Nehledě na další složky krve které můžou akutně nebo chronicky chybět. Transfusi bych nechtěl, kdybych nemusel. Ale když musí být, zachraňuje životy. Ani ozařovat bych se (zbytečně) nenechal. Ani antibiotika bych do sebe (zbytečně) nedával. Ani sadru si na nohu nedám, pokud není nutná.

Voda
Návštěvník
Voda

Paní redaktorko, napsala jste:” Protože ale současná válka je především válkou náboženství, Putin ví, co dělá, když jehovisty zakazuje..”

Současná válka není především válkou náboženství, ale válkou genocidní, a probíhá za mlčení Putina v Rusku! Můžete to popřít? Jak to, že toto dokáže a zakázat, resp. dodržet slib, že nezvýší věk odchodu do důchodu už ne:

Dám příspěvek z internetu pod ruským videem, kde si přečtete realitu podepsanou 2,6 tisíc. souhlasných bodů. Nechám to vyjímečně v originále ( snad administrátor promine ), abyste mne nepodezírala ze záměrně zkresleného překladu.
Toto je ruská realita ( u nás o nic lepší nebude), kterou Vy bagatelizujete a ruský národ ignorujete ve vyšším zájmu globalizace. Zamyslete se nad tím a nebo napište článek, kde to vysvětlíte.
валентина спиридонова
před 4 týdny
Вся внутренняя политика правительства направлена на уничтожение россиян. Все члены правительства заинтересованы только в личном обогащении, поэтому и законы принимают исходя из этих задач. Народ в счёт не идёт. Народ нищает, а нам говорят жизнь улучшается. Цены растут в разы, а нам говорят инфляция низкая. Люди мрут, не доживая пенсионного возраста, а нам увеличивают пенсионный возраст. Всё для того, чтобы положить в гроб и вынести сразу на кладбище. Да и там местами клочок земли не укупишь. Геноцид россиян достиг беспредела. На сколько ещё хватит терпения у народа?

2,6 tis.
Odpovědět
https://www.youtube.com/watch?v=eMfvFdWO-Ng

Dále pak můžete, prosím, dodat důkaz, že Putin zakázal jehovisty? Uctivě děkuji.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Vite, Pozorovatelko, kdyby vsichni lide byli jako Svedci Jehovovi, nebyly by na svete valky.
Kdyz jsem studovala konzervator, byl tam jeden Svedek zamestnan jako ladic klaviru, ktery ladil koncertni kridla v Rudolfinu. Docela normalni skromny clovek, ktery presto, ze byl mistr sve profese, mi prisel domu dat doporadku mu stary klavir. Jeho prace byla perfektni. Trochu mi vypravel ze sveho zivota, ze pracoval leta v uranovych dolech, protoze odmitl vojenskou sluzbu.
Vite napriklad o tom, ze nemecti Svedkove byli jako prvni v koncentracnich taborech? A ze mohli z nej odejit, pokud by podepsali dokument, ze se zrikaji sve viry a budou slouzit Hitlerovi? Jejich znakem na vezenskych hadrech byl fialovy trojuhelnik. Vetsina ten dokument nepodepsala a mnoho jich v koncentracich zahynulo.
Zatimco v kostelech vlaly hakinkrojcove vlajky a cirkev si podavala ruce s Hitlerem a jeho poskoky, Svedkove Jehovovi byli jedinou organizaci na svete, kteri napsali Hitlerovi dokument, ze s jeho valecnou politikou nesouhlasi a nikdy se ji nezucastni. Hitler byl zurivosti bezsebe a slibil, ze s touto ‘haveti’ zamete. Nevim, kolik jich je dnes, ale rozhodne mnohem vice nez za valky.
Z tohoto hlediska maji moji sympatie.

jano
Návštěvník
jano

Jsou to fanatici, raději by nechali svoje dítě zemřít než mu dali transfusi krve, vždyť to je normální středověké tmárství! O té druhé sv. válce a Jehovistech nevím, zjistím si, ale dost možné že je to jejich PR. Nejste vy jedna z nich?!
Ja si myslím, že kdyby se lidé chovali jako lidé, nebyli by na svete války. Kdyby lidé se chovali podle desatera, nebylo by na svete žádné zlo.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

ja nevim, jestli to zapadoevropanum uz doslo, ale at ted delaj, co chtej, jejich kultura stejne pomalu,ale jiste konci. Migranty, co do EU pripluli z tureckych brehu, uz zpatky v zivote nedostanou. Erdogan Evropu totalne zariz ☺. Ted uz se jedna spis o tom, jestli budou islamizovany pristi rok, nebo az za dve generace ?