Evropská unie se pokusí prosadit Coronabondy na záchranu EU, na stole leží...

Evropská unie se pokusí prosadit Coronabondy na záchranu EU, na stole leží návrh na emisi evropských dluhopisů za 1,5 bilionu EUR, za které bude ručit všech 27 členských zemí EU! Na myšlenku kolektivního evropského zadlužení u ECB a Rothschildových bank v podobě eurobondů dosud mnoho zemí nechtělo přistoupit, ale “krize” šikovně vyvolaná Coronavirem to zřejmě změní, protože jinak přijdou na podzim v Evropě státní bankroty, krachy automobilek, zavírání podniků, nedostatek potravin, raketový nárůst nezaměstnanosti a kilometrové fronty před potravinovými bankami, což už začalo v USA! ECB tak chce okopírovat proces FEDu a jeho 2 bilionů dolarů za americké coronabondy!

Evropská unie se pokusí prosadit Coronabondy na záchranu EU, na stole leží návrh na emisi evropských dluhopisů za 1,5 bilionu EUR, za které bude ručit všech 27 členských zemí EU! Na myšlenku kolektivního evropského zadlužení u ECB a Rothschildových bank v podobě eurobondů dosud mnoho zemí nechtělo přistoupit, ale “krize” šikovně vyvolaná Coronavirem to zřejmě změní, protože jinak přijdou na podzim v Evropě státní bankroty, krachy automobilek, zavírání podniků, nedostatek potravin, raketový nárůst nezaměstnanosti a kilometrové fronty před potravinovými bankami, což už začalo v USA! ECB tak chce okopírovat proces FEDu a jeho 2 bilionů dolarů za americké coronabondy!

A je to tady, dámy a pánové. Jak jsem předpověděl před týdnem, tak přesně tak se stalo. Z kuloárů evropské komise začaly unikat informace o chystaném řešení Evropské unie na stabilizaci ekonomické situace EU v důsledku virové pandemie Coronaviru. Podle posledních zpráv [1] Evropská komise v čele s Ursulou von der Leyen zvažuje návrh [2] na vydání evropských dluhopisů ve výši 1,5 bilionu EUR, což v přepočtu prakticky odpovídá dluhopisům za 2 biliony amerických dolarů, které vydá pro změnu vláda v USA. Podnět k tomuto kroku navrhla sama šéfka ECB, Christine Lagarde [3].

Přesně, jak jsem předpovídal, tento proces se právě okopíroval do Evropy, se zhruba 10-denním zpožděním z USA. Je to naprosto logické, protože jak už jsem napsal v nedávném článku, co udělá FED, to udělají za krátkou dobu i evropské banky v čele s evropskou centrální bankou ECB. Podle informací z Bruselu není dosud jasné, jestli by se jednalo o jednorázovou akci výhradně s úkolem vydat Coronabondy, anebo jestli by se jednalo o univerzální mechanismus, který by v budoucnu šel použít na cokoliv. Všechny varianty jsou prý zatím na stole.

Evropská unie zvažuje na návrh ECB jednorázovou emisi Coronabondů, které by odkoupila ECB pod vedením Christine Lagarde.

Nejprve si řekněme, v čem je tento plán převratný, děsivý a současně logický a z pohledu globalčiků očekávatelný. Myšlenka na vydávání evropských dluhopisů je stejně stará jako samotné Euro a samotná Eurozóna. Dosud to funguje tak, že na schodkové rozpočty si všechny země půjčují dosud samy, svým jménem a vytváří svůj vlastní státní deficit. Ovšem po vzniku ECB a Eurozóny logicky přišly nápady, že by dluhopisy vydávala samotná Evropská unie svým jménem, tyto dluhopisy by odkupovala Evropská centrální banka (ECB) a poskytovala by za ně Eura.

Tyto prostředky by potom přerozdělovala Evropská komise jednotlivým členským státům na krytí jejich státních deficitů. Hlavní vábničkou na evropské dluhopisy je fakt, že Evropská unie by dokázala u ECB vyjednat mnohem nižší úrok, než dokážou vyjednat jednotlivé země EU u komerčních bank, protože země nemají potřebný rating, snad s výjimkou Německa. Evropské země by si tak půjčovaly společně u ECB naproti společným dluhopisům, tzv. eurobondům.

Virová krize jako nátlakový nástroj na prosazení evropských dluhopisů, které dlouho nešlo v EU prosadit

Další věcí by bylo, že za úvěry by se rovněž ručilo společně. Takže, pokud by se nějaká země EU dostala do problémů, zbývajících 26 zemí EU by situaci sanovalo. Není divu, že proti myšlence eurobondů se dlouhodobě nejvíce stavělo Německo, protože prakticky všechny ostatní země by si eurobondy polepšily, protože na deficity by si půjčovaly levněji, než si půjčují dnes samostatně jako jednotlivé země. Přesto však myšlenka na eurobondy dosud nikdy neprošla, protože společná měnová a úvěrová politika by vyžadovala i společnou fiskální a návazně daňovou evropskou politiku. A do toho se dosud jednotlivým zením nechtělo. Jenže, to všechno se zdá, že se může změnit právě kvůli koronavirové krizi. Situace je natolik děsivá pro jednotlivé podniky a průmysl, že politici otevřeně přiznávají, že nemají již odkud brát peníze na pokrývání ztrát a kompenzací podnikům a obyvatelstvu.

Země EU, které podporují myšlenku bondů (žlutá), které jsou proti (růžová), a které zatím jednoznačně nevyjádřily svůj postoj (modrá).

Velké problémy nastanou především v České republice, kde Babišova vláda se chce za každou cenu vyhnout kompenzacím podnikatelům a fabrikám za zastavení provozu, prodejů a závodů v důsledku vyhlášení nouzového stavu. Přestože právníci našli v zákonech kličku, když vláda převedla rozhodování z vlády na ministerstvo zdravotnictví, aby nebyl použit tzv. Krizový zákon, ale zákony o hygieně a zdravotní bezpečnosti, tak přesto velmi reálně hrozí tisíce žalob proti české vládě, a to nejen u českých soudů, ale především u těch evropských, které budou motivovány k tomu, aby vynášely rozsudky proti národním vládám, aby na to margo tyto vlády byly donuceny kývnout v Bruselu na emisi evropských dluhopisů. Přesně takto je to nachystáno a připraveno, a vláda Andreje Babiše to ví moc dobře, co se chystá. My to přinášíme na Aeronetu pouze s předstihem několika měsíců, nebo spíš jen týdnů.

Virová krize vytvoří dokonalou bouři žalob na vlády evropských zemí, které pod nátlakem tak budou donuceny kývnout na vydání evropských dluhopisů

Krize je vymyšlena opravdu skvěle. Bude to fungovat přesně tímto způsobem: Ochrana proti viru a karantény povedou v příštích týdnech jednak k bankrotům a ukončování živností. To se týká těch malých. U velkých firem však vzniknou velké lobbistické tlaky, které budou brutálně tlačit na politické špičky ve svých zemích, aby odškodnily podniky za omezení anebo dokonce zastavení výroby v době nouzového stavu. Vlády na toto odškodnění nebudou mít peníze, to by prostě přivodilo státní bankrot každé průměrné země. Jenže, koncerny a podniky nabídnou řešení v podobě coronabondů, že když vláda přistoupí na návrh Bruselu na vydání evropských dluhopisů, budou se firmy hojit právě na penězích za tyto dluhopisy. V opačném případě firmy zažalují své národní vlády u evropských soudů. A sami si dovedete představit, jak tyto soudy nakonec rozhodnou.

Video konference předáků zemí EU.

Právě jsme tak svědky neuvěřitelného majstrštyku globalistů na obou březích Atlantiku. Dům Sion zahájil mohutnou ofenzivu a jeho bankovní křídlo Rothschild získá pomocí dluhopisů skrze FED a ECB absolutní kontrolu nad procesy jak v USA, tak stejně tak i nad Evropou a donedávna i nad neposlušnými zeměmi V4 a Itálií, která se kvůli virovému taktickému úderu stane naprosto a zoufale závislou na milosti Bruselu a na milosti Domu Sion. Coronabondy jsou jedinou cestou, jak italská vláda může zastavit ekonomický kolaps země a garantuji vám, že Conteho vláda se nebude rozmýšlet ani vteřinu a bude s myšlenkou vydání eurobondů na pokrytí virové krize souhlasit. Čím více se v ČR mluví o rouškách a o nemocných, tím méně se řeší podstatné věci, jako jsou právě intenzivní jednání v Bruselu o vydání emise coronabondů, které budou v podstatě znamenat, že evropské země budou muset přistoupit i na myšlenku společné fiskální a daňové politiky.

Sjednocení Evropy pod společnou vlajkou nesklízelo příliš potlesku, ale krize sjednotí evropské země pod společným úvěrem a dluhem

Bez této virové krize by nikdy nešlo evropské země, až na výjimky, donutit k přijetí rozhodnutí o vydávání společných evropských dluhopisů. Bylo potřeba k tomu vyrobit a vymyslet superkrizi, která zažene všechny evropské vlády do kouta, kde nebudou moci manévrovat a budou muset z donucení přijmout myšlenku vydání evropských dluhopisů. Na jedné straně budou tlačit fabriky, podniky, živnostníci, závody, banky, automobilky, průmysl a odbory, na straně druhé bude tlačit Brusel a Evropské soudy, které budou přijímat tisíce žalob od firem a podniků proti svým vládám za zastavení nebo omezení výroby během nouzového stavu. Tato superkrize má donutit jednotlivé země EU kývnout na vydání evropských dluhopisů a společně za ně ručit Rothschildovým bankám, které jsou zřizovatelem ECB a rovněž FEDu.

Peníze z EU na pokrytí krize přetřou politické procesy mnoha zemí v EU.

Dům Sion v mistrovské operaci tak donutí evropské země se sjednotit pod vlajkou EU, a když to nešlo v minulosti dobrovolně pomocí Kalergiho myšlenek a ideí Panevropy, půjde to nyní násilně pomocí společného obojku evropského dluhu a virové krize. Právě společný dluh se stane sjednocujícím svazkem evropských zemí, a to navždy, protože ty dluhy nikdy nepůjde splatit. A bude to i pojistkou proti případným dalším exitům. Každá země, která bude v budoucnu chtít i jen teoreticky odejít z EU, se bude muset nejprve vyplatit ze společného evropského dluhu, který bude, a na to můžete dát krk, od samotného počátku nesplatitelný. Ta obrovská darda 1,5 bilionu EUR tam není pro srandu králíkům, ta má za úkol uvázat 27 zemím na krk tak obrovský balvan, který dokáží země nést jen společně, a jen úrokově, ale nikdy ne samostatně, a nikdy nepůjde jistina splatit, pokud by se někdo chtěl od nesení balvanu trhnout.

V USA vypukla krize již jako ve 30. letech, dlouhé kolony aut Američanů před potravinovými bankami

Ano, jedná se o dokonalé spiknutí proti lidu a národům, mistrovský proces globálního vyššího řízení na 4. a 5. prioritě, a to hlavně v Číně, v Evropě a v USA. A právě krize v USA se už v některých regionech rozjela naplno. Americká média začala přinášet obrazové záběry [4], jak se v americkém Pittsburghu tvoří kolony aut dlouhé několik kilometrů, které vedou lidi do místní potravinové banky pro denní balíčky přídělu jídla. Ve městě je 8 tisíc vojáků Národní gardy, kteří slouží jako první nárazníková linie před vypuknutím rabování a ozbrojených přepadení. Ve městě začalo selhávat zásobování, raketově vzrostly ceny potravin, lidé bez práce tak rázem jsou závislí na charitě a potravinové pomoci dobročinných organizací.

Údajně nejmocnější země světa se jen během pár dnů propadá do nejchudší země světa, kde na jedné straně lidé mají naoko všechno, ale přitom nemají nic ve chvíli, kdy nemohou splácet. V USA je všechno připraveno k vypuknutí Superkrize a kolapsu bezpečnostní a sociální situace. Donald Trump vůbec nechápe, co se kolem něho děje. Indukce krize do USA proběhla hladce a Event 201 je v plném běhu. Znovu ale opakuji, že tyto procesy se bohužel rovněž okopírují do Evropy, jen s nějakým zpožděním. Proto sami vidíte, že platí, co říkám celou dobu: Neděste se Coronaviru, děste se toho, co se za ním skrývá.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mirek
Návštěvník
Mirek

Dobrý článek.

Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

Gavólismus zrušil mimo jiné i naši potravinovou soběstačnost..sláva sluníčkářům,sláva chvilkařům,sláva kavárně a sláva hééérečkám….

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Mají strach i z 0, 006 mm velkého nepřítele ,tak tomu říkám armáda ,která není lidová ale žoldácká a chrání zájmy jelit a zmůže se ale se strátami pouze na hlídání opiových polí pro tučné kšefty svého páníška.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

V článku pan VK píše:
” Ovšem po vzniku ECB a Eurozóny logicky přišly nápady, že by dluhopisy vydávala samotná Evropská unie svým jménem, tyto dluhopisy by odkupovala Evropská centrální banka (ECB) a poskytovala by za ně Eura.”
Dovolím si jednu zvědavou otázku:
Z jakého titulu by ty dluhopisy ta “EU” vydala? – tedy KDO – jaký subjekt by ty dluhopisy/EUrobody/Coronabondy vydal, když něco jako “EU” ve skutečnosti neexistuje,
a NEMÁ žádnou právní subjektivitu!.
“EU” je pouze SMLOUVA (nebo dnes už soubor Smluv – všechny na základě té první…), ale materiálně/skutečně nic takového neexistuje. “EU” nemá žádné území, ani žádný majetek, kterým by mohl tento “subjekt” ručit za svá rozhodnutí (a také NIKDO z členů, orgánů, a pracovníků a EUroposlanců NENÍ právně postižitelný za svá EU rozhodnutí, a “EU” nenese žádnou zodpovědnost, a je nežalovatelná!)
Je to Moloch na hliněných nohou, který žije jen z toho, co MY – Lidi a Státy do něho DOBROVOLNĚ nasypeme, a dobrovolně se PODřizujeme útlakům, útiskům a omezením našeho Života, za které ale není NIKDO zodpovědný!

Karin
Návštěvník
Karin

Již v roce 1831 Goethe ve svém dramatu Faust varoval, co se v současnosti děje po celém světě:

Ďábel přesvědčuje bankrotujícího císaře, aby vytiskl a utratil velké množství papírových peněz jako krátkodobé řešení domácích problémů své země. V důsledku tohoto opatření měnové politiky se říše poté propadne do chaosu a nakonec se zcela rozpadne.

Armica
Návštěvník
Armica

Karin -Již v roce 1780,kdy se po smrti své matky Marie Terezie stal Josef II císařem také českým, se podle dochovaných kronik,které jsem četla, spustilo na jeho příkaz velké převádění všeho zlatého a cenného z našich chrámů a kostelů do jeho sídla ve Vídni, dal příkaz rušit naše kláštery a pálit knihy, mnichy bez nějaké náhrady,aby měli z čeho žít ,na ulici,kde umírali ti lidé hlady. Také na jeho příkaz bylo zakázáno u nás podle zvyklostí pohřbívat mrtvé v rakvich do země,mrtví se prý nesměli ani balit do pytlů.Tedy čeští lidé za jeho dlouhé vlàdy byli ukládáni do země stejně jako dobytek. Dnes nás ekonomicky nutí své mrtvé pálit v pecích a bez pomníků. Stejní páni,nic se nezměnilo.Pro zajímavost. šerpu a řád , znak příslušenství zednářů ,začal nosit Josef II jako císař,on první. Naše zlato si tedy tito satanisté, co nám rozkazují a nařizují dnes, kradli pod různými nařízeními a pohrůžkami už před dvěstěpadesáti lety. Jako dojná kráva jsme jim pak dobří dodnes. Není divu, že jsme už na dně !Chucpe ! A nyní nás ještě nutí zacpávat si huby hadrem! Je mi z toho blivno

Jaris
Návštěvník
Jaris

Armica, to co pisete je velmi zajimave. To byl ten osvicenec Josef II.? Mate nejaky odkaz, rada bych vedela vic.

Armica
Návštěvník
Armica

Mám !Odkaz na jednu takovou kroniku.Ale musím dohledat. Ano, Josef II. ten osvícenec a skrček, co nás prý zbavil nevolnictví. Odkaz přidám později. Teď nemužu

Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

A ví ti naši zloději,že pole darované rodinám od Marie Terézie jsou neprodejné ????????,…tedy přepisy vymyšleného katastru jsou zcela neplatné,protože nešlo prodat ani koupit !!!!!!!,….PROTO I TATO REFORMA MARIE TERÉZIE !!!!!!!!!,nedá se to zrušit žádným zákonem ani podvodem,proto to přežilo i války !!!!!!!,..nato je i židovská rychtovačka krátká….

Skandál v ČR
Návštěvník
Skandál v ČR

Armáda ČR odmítla pomoc českým občanům v nouzi, pomoc urgentně žádal kraj Vysočina:

https://cz.sputniknews.com/nazory/2020040111742065-je-to-jeste-nase-armada-acr-odmitla-pomoct-ceskym-seniorum/

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

že sou kundy policajtí, to vim , ale že i vojácí to je novinka… inu noví lidé … jistě jich bude hodně buzen , to je teď v EU nutný.

pornovláda
Návštěvník
pornovláda

AČR řeší kdejakou šarvátku opic na nejodlehlejších místech planety, ale když mají pomáhat vlastnímu národu, jsou úplně paralyzovaný, neschopný a plni nehorázných a neuvěřitelných výmluv. Zní to neuvěřitelně a nemožně, přesto v našem absurdistáně realita. Komu vlastně slouží armáda ČR?

……… Již od roku 1917 až do roku 1989! přísahali vojáci věrnost lidu a národu této země. ………..

Okamžitě v roce 1990 však přísahu někdo upravil a slovo “lid” z přísahy jaksi úplně vyřadil.
V roce 1993 někdo jaksi vyřadil i slova “chránit svobodu a nezávislost republiky”.

V roce 2016 zůstalo holé torzo ve stylu nemyslícího robota “..budu plnit úkoly ozbrojených sil a budu dodržovat právní a vojenské předpisy.” a již už tam nezbývá nic ze vztahu k lidu, rodné vlasti, boj za práva lidu, lidskost, bratrství, drahý národ, čest a nikde ani slovo o zodpovědné a svědomité správě svěřených zbraních lidem České republiky tak jak tomu bylo u každé přísahy do roku 1990.

Čtěte a řekněte si sami, zda tomu tak je anebo není!

http://www.acr.army.cz/historie/-10111/

Armáda země má povinnost chránit životy našeho obyvatelstva, ale v roce 2020 jaksi nemá kapacitu ani na ochranu jednoho důchoďáku?

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

V satanisti vedené zemi nemají staří lidé žádnou hodnotu ,naopak je potřeba se jich zbavit a to z několika důvodů.
a) jsou zátěží pro rozpočet .
b)nevolí podle přání havlérky a většiny vnoučat.
c) vydechují CO2 a překáží greténismu.
d) a vůbec celkově už tu dlouho překáží ,šíří nemoderní názory a nejlépe bude aby už prďěli do hlíny nebo vyletěli komínem a nezabírali místo v rozletu mladých perspektivních nadšenců pro přijetí lucifrovy doktríny – NWO.

hanns
Návštěvník
hanns

tak se armáda odkopala do naha:

Naše armáda bojuje s teroristy v Afghánistánu a Mali. Takže, když se naskytne možnost jednou za čas hájit zájmy a životy našich spoluobčanů, tak by naši vojáci neměli ani vteřinu váhat. Chyba lávky, přátelé!
„Armáda nemůže vyhovět z kapacitních důvodů,“ odpověděla na žádost kraje mluvčí armády Magdalena Dvořáková.

Kraj Vysočina požádal ministerstvo obrany o nasazení armádních sil a prostředků v domově důchodců v Břevnici u Havlíčkova Brodu zasaženém koronavirem. …

https://cz.sputniknews.com/nazory/2020040111742065-je-to-jeste-nase-armada-acr-odmitla-pomoct-ceskym-seniorum/

PS: naskýtá se otázka – jak na tom bude armáda s kapacitami, až se bude rabovat?
PS2: kolik, že máme “mužstva v poli” na jednoho generála?

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

naše armáda bude rabovat… a organizovaně… pro svý kápa.

Jaryn I
Návštěvník
Jaryn I

Tak ještě jednou, poslechněte si jak a za co bojuje naše armáda v Mali. I co na to domorodci. Skončíme stejně.
https://www.youtube.com/watch?v=V5FgUhs2ks0
Od třinácté minuty

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaryn I
je to hrozné.Ten hoch má pravdu. Ale v jednom se mýlí. Všichni normální lidé totiž vědí o co tam jde. Zase jen o vykrádání cizího státu. Jedinými teroristy je tam NATO za které se schovává největší terorista světa USA. To ,že se tam účastní naši žoldáci je ostuda našeho státu a to,že jsme se zařadili po bok takových parchantů jako USA je naprosto bezprecedentní svinstvo od našich politiků. A přitom náš stát z toho naprosto nic nemá, jen nás to stojí obrovské peníze a krade tam ta zadlužená banda z USA jako ostatně všude po světě kde mají ty jejich “zájmy”.
Zájem mají jedinnej. Udržet na dvodou tu svou zadluženou zem , neschopnou fungovat jako jiný stát, ufinancovat se bez dělání obrovských dluhů a vykrádání států. Že se na něčem takovém podílí a pomáhá v tom těm všivákům to co máme nyní místo armády je opravdu smutné. A přitom naše země je zcela bez ochrany a vydaná na pospas dalšímu spolku grázlů z EU. To nám přinesla ta pos.aná “sametová revoluce” kdy nám posadili nepřátelé státu na hrad ožralého synka s rodiny která kolaborovala s nacisty. Ten byl na taková svinstva jak dělanej.

Protektorát
Návštěvník
Protektorát

Ti zkurvenci,teploušská “armáda” je tady proti nám,…viděl by jste,že by na rozkaz pejzátého pasáka neváhali střílet do lidí,zmetci.

Jaryn I
Návštěvník
Jaryn I

Proto si je drží, co jste si myslel?

Viliam
Návštěvník
Viliam

Vážení, armáda v první řadě má jiné priority. Za socializmu na živelné pohromy měla jednotky Civilní obrany. Jenže za vlády Topolánka a MO Parkanové, byla CO zrušená. Kdopak tehdy volil ODS? Je to tvrdé, důchodci z Břevnice pláčou na špatném hrobě.

Dalibzk
Návštěvník
Dalibzk

Az se bude rabovat,vime vsichni přesně,kam povedou nase kroky.uz se na to těším.kdYž do pekla,tak na poradnym koni

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

No to už je vrchol. Divadelníci prý nesouhlasí s návrhem vlády pro OSVČ. Co je sakra lidem po tom,s čím
nesouhlasí nějací komedianti a jiní povaleči které národ živí? A kdo si myslí že je živí? Jak si to vůbec můžou dovolit říci. Do společného ničím nepřispívají a mají věčně nataženou ruku. Proč se sakra nechytnou nějaké pořádné práce. Na to demonstrativní šití roušek jim každej kašle. Nehledě k tomu,že ty plátěné hadříky jsou k ničemu, naopak ohrožují okolí ještě více. Poslintané vlké hadříky.Šaškárna! Ale s tou oni jsou jedna ruka,že? Pokřikovat politická moudra z podíí protistátních neziskovek na to je užije.Ale práce se štítí.A čím větší lempl a nýmand,tím aktivnější v politických kecech. Obraceči kabátů, kteří se lísali k minulému režimu a natahovali ruku, dnes na něj plivou a slouží novým páníčkům. A nebo mladí osli s vymytými palicemi , co by chtěli učit orly lítat. Že se nestydí.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

… to je právě to, příteli, co mě nesmírně sere na té Babišovo politice/NEpolitice. Prostě ani obutý ani oblečený, slalom od začátku do konce v těch kupách kolem nahromaděných a od 89 neměnně nakupených sraček. Žádné nekompromisní stanovisko či bouchnutí pěstí do stolu, žádné vyřizování účtů za sviňárny, žádný „bratrovražedný“ vnitropolitický boj, který by (snad konečně) mohl pročistil společnost od popsaných a jim podobných a … a Babišovo vlastní lidi, doslova výsměch? = škoda slov.

Takže Vámi tady popsané je typickou ukázkou z té množiny menších, navazující na větší, až po největší pozvolné salámové metody, které se na nás hrnou zleva i zprava a ve výsledku nám všichni se právě vyskytující u žlabu moci ožužlávají nohy a brzo to bude pod kolena, na která ve výsledku my všichni také skutečně dopadneme a nebude nám UŽ pomoci!

A proč i Babiš? = protože ON je, mimo jiné, také jedním z těch vrcholů ledovce a ne že ne!

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

všichní umelcí jsou buzny… bez vyjímek

Jaris
Návštěvník
Jaris

hafacku, jaci umelci? Zebrajici sereblity to jsou! Bez statnich dotaci by neprezili. Tito poulicni kejkliri neumi ani poradne vyslovovat natoz, aby si zapamatovali text Shakespearova dramatu. Trpni, trapni, trapni jsou ti dnesni sasci.
Videla jsem pred par dny zidacky hnusny film od skupiny Vorel film – Gympl, obrazek dnesni mladeze. Nejsem zadny puritan, ale neverila jsem svym ocim, co je to za dekadentni dilo! Ze zvedavosti jsem mrkla i na komentare a znovu me to prastilo do oci, jak to zdegenerovanci chvalili!!! :-/
Videla jsem Vorlovy filmy Jak ulovit milionare, Cesta z mesta a Cesta do mesta. Docela se mi libily. Ale tohle?

bobesh
Návštěvník
bobesh

… tak na kapalce včera zase rýpali do posluchačů Svcs… prý nejsou vlastenci, když ho poslouchají…

Mia
Návštěvník
Mia

bobesh
Kapal co dělá rozhovory se zednáři jako např. Hynek Beran je jasný přece za koho kope. Za čepce a zástěry. A Okamura to samé. Hájí je jaký to jsou neviňátka a inteligentní lidi. Inteligentní jsou, ale nebezpečně. Nevím jestli je takový debil, nebo zaprodanec.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

V rozvinuté PSYOP rouškománii je na čase vyhlásit volbu miss Rouška.

Navrhuji Drtinovou – na jejím předlouhém hébláku ta rouška tak krásně vlaje!

Jaris
Návštěvník
Jaris

Seredka Drtinova to mela nosit uz davno. Ta musi nosit rousku XXXL. Ze s tou skobou uz davno neco neudelala jako Bubilkova. Obe zidulky, ze?