Evropská unie chce uvalit mohutnou uhlíkovou daň na hovězí, vepřové a drůbeží...

Evropská unie chce uvalit mohutnou uhlíkovou daň na hovězí, vepřové a drůbeží maso, aby EU vykryla drastický propad unijního rozpočtu po odchodu Velké Británie z Evropské unie! Londýn odváděl do EU každý rok přes 20 miliard liber a bankéři ECB v utajeném dokumentu varují Evropskou komisi, že bez zvýšení evropských daní, anebo bez zavedení nových daní, začne mít sedmadvacítka v blízké době velmi zásadní fiskální problémy! Uvalení karbonové daně na maso tak má vykrýt díru v rozpočtu EU po Brexitu, nemá to nic společného s ochranou klimatu! A je to venku!

Evropská unie chce uvalit mohutnou uhlíkovou daň na hovězí, vepřové a drůbeží maso, aby EU vykryla drastický propad unijního rozpočtu po odchodu Velké Británie z Evropské unie! Londýn odváděl do EU každý rok přes 20 miliard liber a bankéři ECB v utajeném dokumentu varují Evropskou komisi, že bez zvýšení evropských daní, anebo bez zavedení nových daní, začne mít sedmadvacítka v blízké době velmi zásadní fiskální problémy! Uvalení karbonové daně na maso tak má vykrýt díru v rozpočtu EU po Brexitu, nemá to nic společného s ochranou klimatu! A je to venku!

Před několika dny se i v českých médiích objevily informace o tom, že frakce Zelených/EFA v Evropském parlamentu přišla s návrhem na uvalení karbonové daně na veškeré hospodářské maso, zejména na hovězí, vepřové a drůbeží. Hovězí maso by zdražilo o 117 Kč, vepřové o 90 Kč a kuřecí o 42 Kč za 1 kilogram. Podle propočtů univerzity CE Delft v Holandsku by karbonová daň snížila spotřebu konzumace masa u evropské populace natolik, že by to ušetřilo 120 milionů tun CO2 ročně na emisích a do roku 2030 by to vyneslo 32,2 miliard EUR [1]. To představuje 3% všech emisí skleníkových plynů v EU. Evropská parlamentní frakce Zelených/EFA, do které patří i čeští Piráti, tento návrh předestřela jako environmentální nástroj na snížení emisí a poslanec Evropského parlamentu za socialisty Mohammed Chahim označil daň dokonce za „spravedlivý posun“, který se zaměřuje na spoluúčast zákazníků na sdílení environmentálních nákladů na spotřebu masa.

Daň z masa.

Jenže tento plán má jeden problém. Daně nespadají do kompetence EU a jsou to čistě záležitosti národních států, jestli karbonovou daň na maso uvalí. Poslanci v EU parlamentu tak navrhují, že u zemí EU, které by karbonovou daň na maso nezavedly, by se snížily dotace EU zemědělcům, případně úplně zastavily, a to včetně dotací, které s živočišnou výrobou nemají nic společného. Prostě by skončili všechny agro-dotace, takž i dotace na řepku.

Takový bič EU by vedlo k tomu, že vlády jednotlivých zemí by nakonec karbonovou daň na maso zavedly. Jistě si dovedete představit, jaký poprask by to vyvolalo v Agrfoertu, pokud by hrozilo zastavení dotací pro české zemědělství kvůli tomu, že ČR nechce zavést karbonovou daň na hovězí, vepřové a drůbeží. Tento nátlakový mechanismus má v EU parlamentu velkou podporu mezi poslanci a je velké riziko, že to projde. Dovedete si představit, co by se potom stalo. Zavedení karbonové daně na maso by bylo otázkou jen pár měsíců.

Karbonová daň jako náhrada za chybějící peníze z Londýna po odchodu Velké Británie

Mnoho ekologických aktivistů zajásá, že tak je to správné, ale já se obávám, že je vyvedu z omylu, stejně tak jako většinu českých politiků, kteří si tohoto tématu karbonové daně na maso v posledních dnech všimli. Do redakce jsme dnes dostali materiál, jehož původ, jak se k nám dostal, zde nebudu rozebírat, ale jeho obsah vás bude zajímat. Dokument, který pochází z Evropské centrální banky byl adresovaný Evropské komisi a je vyhrazen jako důvěrný, popisuje ekonomické důsledky očekávaného odchodu Velké Británie z Evropské unie.

Dokument pochází z poloviny roku 2018 a vypočítává náklady na odchod Velké Británie z EU, ale rovněž obsahuje a výčty nákladů pro Evropskou unii. V dokumentu mne ale zaujal úsek, který se věnuje fiskálním komplikacím Evropské unie po ztrátě příspěvků z Velké Británie, které proudily do pokladny Evropské centrální banky. Londýn odváděl podle dokumentu 36,8 miliardy liber ročně do Evropské unie, ale 18,7 miliard z této částky zůstávalo ve Velké Británii jménem aktiv Evropské unie. Přesto však prakticky 18 miliard liber každý rok odcházelo do Bruselu z Londýna, uvádí se v dokumentu. To odpovídá i oficiálním a veřejným číslům britské vlády [2], i když čísla jsou asi o 3 miliardy nižší. A v dokumentu je varování.

O zdanění masa hovořila i Greta Thunberg na Ekonomickém fóru v Davosu.

Od roku 2022 se fiskální politika EU dostane, podle dokumentu, do červených čísel. Výpadek příjmů z Londýna bude muset být kompenzován v EU úspornými programy, ale ty samy o sobě nepostačí pro zalepení díry po chybějící Velké Británii a jejích příspěvcích do rozpočtů EU. V dokumentu se proto navrhuje “úprava daňové zátěže” a “vytvoření nových příjmových titulů z komerčního sektoru”. To je jiný výraz pro “zavedení nových daní”. A dokument uvádí příklady:

  • Karbonová daň ze spalovacích motorů automobilů
  • Karbonová daň z elektřiny určené pro nabíjení dopravních prostředků
  • Karbonová daň z masa, mléka, mléčných výrobků a produktů vyrobených z živočišných zdrojů

Dokument uvádí kompenzaci výpadku britských příspěvků ve výši 22,6 miliardy EUR ročně do roku 2030 v kombinaci s dalšími formami daní. Ty jsou v začerněné části dokumentu, takže netuším, co by to mohlo být. Daň z úspor? Daň za dítě? O dětech se píše na straně 11 v souvislosti s výpočtem CO2 emisí, kolik dítě vyprodukuje do svých 18 let věku. Dokument byl poskytnut naší redakci pod podmínkou naprosté a přísné důvěrnosti. Přestože nedokážeme přímo ověřit pravost insignií a razítek na dokumentu, dokument vypadá, že je legitimní, obsahuje všechny náležitosti bezpečnostních standardů EU pro dokumenty úrovně vyhrazené. Pokud je nám známo, kopii dokumentu by měl získat i jeden alternativní server na Slovensku v nejbližších dnech. O tomto dokumentu budu hovořit v pátek na SVCS, bude to hlavní téma.

Zdaněné jsou už cigarety, alkohol a paliva. Teď k tomu přibude bílkovinové maso

Nechci teď dělat ukvapené závěry, ale dámy a pánové, tohle najednou dává smysl. Všechny ty šaškárny s Gretou Thunberg by totiž v tom okamžiku byly vysvětleny. Její úlohou je vyprovokování a urychlení zavedení karbonových daní, aby se EU finančně nepoložila po odchodu Velké Británie z fiskálního systému EU. Dokument vedený v režimu vyhrazené má navíc mnoho začerněných částí, které předpokládám jsou určeny pro vyšší stupeň prověrky, anebo jsou tam věci, které ani nám nikdo nechce svěřit.

Pokud opravdu odchod Velké Británie zařízl do kasy ECB hlubokou jizvu, potom zavádění karbonové daně na nejrozšířenější věc, kterou kupuje každý v Evropě, kterou potřebuje každý v Evropě, tedy na bílkovinové maso, dává najednou smysl. Uvalení daně na vodu by vyvolalo nepokoje, i když vlivem sucha v celé Evropě se možná brzy dozvíme i to, že plán na zavedení daně za vodu je také možný. Planetárně neovlivnitelný proces klimatických změn se použije jako důvod pro finanční podojení celé západní civilizace. Celá hysterie okolo Grety by tak nakonec byla kvůli Brexitu a zalepení mohutné díry v rozpočtu EU po Londýnu z kapes všech občanů EU. Nedivím, se že ten dokument je v neveřejném režimu. Zajímalo by mně, jestli Věra Jourová jej měla v ruce, anebo se jedná o materiál určený jen vyhrazené skupině členů EU komise.

Brexit dost možná zahájil v EU fiskální domino.

Co mně však trochu děsí, to jsou ty další navrhované zdroje peněz pro EU, které se v dokumentu navrhují. Nepíše se tam jenom o mase, ale o zdanění všech produktů a výrobků živočišného původu, aby se mohlo před občany EU argumentovat, že je to kvůli tomu, že ten živočišný původ produkuje CO2, tedy karbonovou stopu. To znamená, že pokud kromě Velké Británie odejde z EU nějaká další země a nastane další výpadek ve fiskálním rozpočtu EU, potom se můžeme dočkat i karbonové daně na mléko, na sýry, na jogurty, prostě kompletně na všechnu produkci z hospodářských zvířat.

Dočkáme se i karbonové daně na mléko, na pitnou vodu, na vzduch?

Všude se bude argumentovat stejně, že na výrobu 1 litru mléka se vyprodukuje X tun CO2. Tohle šílenství, které nebere konce a nedává smysl, tak podle tohoto výbušného dokumentu dává sakra velký smysl. Je to lest na občany EU, jak z nich vytáhnout další daně, aniž by se lidé začali bouřit. A aby se nezačali bouřit, musí se z nich udělat dobytci a prasata, aby cítili vinu. Aby se cítili viníky. A za co? No přece za zabíjení planety, za zabíjení dětí a Gret, které se přece budou dusit kvůli CO2. Jakmile lidé začnou cítit vinu, automaticky se jim otevřou peněženky, zavřou se jim huby a už jenom platí, a platí, a platí, a drží hubu a na nic se neptají.

Dotace pro zemědělce se stanou hlavní pákou na země EU pro zavedení karbonové daně na maso.

Zdanění elektřiny pro nabíjení dopravních prostředků, to je další pecka. Ta ale mně nepřekvapí, to jsem totiž čekal celou tu dobu, co existuje tohle šílenství okolo elektromobilů. Jakmile bude mít elektrické auto více lidí, zavede se daň na elektřinu pro dobíjení elektrických aut. Spotřební daň už je dávno na fosilních palivech, takže se zavede i na elektřinu do aut.

Znovu se zde potvrzuje to pravidlo o gójích, že jejich tupost je definována tím, jak snadno se dají přesvědčit k otevření své peněženky. A dnes k tomu stačí nezletilá Greta, která řve na dospělé lidi po celém světě a politici servilně se jí klaní a poslanci v EU na to margo chystají karbonové daně. Jenže ne kvůli snížení emisí CO2, ale kvůli zalepení fiskálních rozpočtů EU v budoucích letech poté, co Velká Británie již do Bruselu nepošle ani penny. Takže budeme mít dražší schnitzel, aby kasa Evropské unie nepadla po Brexitu na hubu. Už zase se mi chce zvracet, v jaké pokřivené iteraci to vlastně žijeme.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Bigo2
Návštěvník
Bigo2

Doplňuji ještě výše uvedené:

Pamatujte:
1) Teplo nemůže být zachyceno a uchováváno v zemské atmosféře.
2) Ředění (dilution) v řádu 2,500 tvoří (prakticky) nulu.
3) Vzduch nemá tepelnou kapacitu, která by mohla vyhřívat oceány nebo zapříčinit tání ledu.
4) Nesprávná měření teploty (fake temperature measurements) skrývají malé množství tepla.
5) Výpočty začínající na očekávaném konci přinášejí téměř vždy nepravdivý výsledek.
6) Je pravděpodobné, že dojem zmenšujícího se počtu kriticky myslících vědců a kritiků IPCC je způsoben zkorumpovanými médii a neznalostí.

Zpracováno za pomoci textu Jana Campbella

Bigo2
Návštěvník
Bigo2

Karbonová daň, omezení CO2 – obrovský podvod na lidstvu. A možná, že ani někteří z nás plně nechápeme o co se vlastně jedná:

Zelení aktivisté, nazývejme je podle jejich vůdkyně Gréty Thurnberg např. Greténi, a poslední dobou se k nim přidala mnohá média i mnozí politici, nám tvrdí, že kysličník uhličitý, který vzniká průmyslovou činností lidstva a uniká do atmosféry, nás ohrožuje protože způsobuje oteplování Země tím, že zadržuje teplo a ohřívá atmosféru. Mluví o zničeném životním prostředí, o zkáze, konci světa atd. a žádají zrušení tepelných elektráren, omezení spalovacích motorů, průmyslové výroby…
Ano, životní prostředí je třeba chránit, o tom není pochyb, ale je také třeba nedovolit, abychom podlehli lžím a manipulacím. Stačí často trochu „selského“ rozumu:

Kysličník uhličitý, jinak česky také oxid uhličitý, anglicky carbon dioxide se chová jako tzv. skleníkový plyn – podobně jako zahradní skleník zabraňuje zpětné vyzáření tepelné energie do okolí. To je známá pravda.
Platí to např. u planety Venuše, kde atmosféra se skládá téměř ze samého oxidu uhličitého – 96.5% oxidu uhličitého a 3.5% dusíku (nitrogen). Navíc Venuše je o třetinu blíže ke slunci než Země a dostává tedy mnohem vice slunečního záření. Kvůli skleníkovému efektu způsobenému oxidem uhličitým je její povrchová teplota 462°C.

Ovšem Země, to je něco úplně jiného! Objemově suchý vzduch obsahuje téměř 100% neskleníkových plynů – 78.09% dusíku (nitrogen), 20.95% kyslíku (oxygen), 0.93% argonu (argon), 0.4% vody v podobě páry a 0.04%, ano, tedy pouhé 4 setiny procenta oxidu uhličitého. Plyny v atmosféře v objemu pod 1% jsou nazývány stopovými plyny pro jejich extrémně nízkou koncentraci.

V atmosféře atomy plynů, které se vzájemně přitahují, vytvářejí molekuly:
Dusíková molekula se skládá ze dvou atomů dusíku a značí se N2.
Kyslíková molekula se také skládá z dvou atomu kyslíku, tedy O2.
Molekula argonu je výjimkou, skládá se jen z jednoho atomu a značí se Ar.
Molekula oxidu uhličitého se skládá ze dvou plynů, kyslíku (oxygen) a uhlíku (carbon). Obsahuje jeden atom uhlíku a dva atomy kyslíku. Chemická značka je CO2.
Molekula vody se rovněž skládá ze dvou plynů, vodíku (hydrogen) a kyslíku (oxygen). Obsahuje dva atomy vodíku a jeden atom. Chemická značka je H2O .

Atmosféra se dělí na několik vrstev podle výšky nad zemí. Ta vrstva atmosféry, která je pro nás nejdůležitější, protože v ní žijeme, se nazývá Troposféra a sahá od 0m do 12km.
Procentuální poměr všech plynů v této části atmosféry je všude stejný, složení atmosféry je uniformní – s výjimkou vody, tedy vlhkosti, která je dána lokálním vypařováním a teplotou.
V ostatních vrstvách atmosféry je vzduch postupně řidší a bez dýchacích přístrojů a vhodného oděvu neumožňuje dýchání – život.

Nyní se podívejme na onen kysličník uhličitý, tzv. skleníkový plyn, kterým nám dnes nahánějí hrůzu.

Vysvětlili jsme si, že zemská atmosféra obsahuje 0.04% – tedy 4 setiny 1 procenta oxidu uhličitého, tedy CO2 je vůči ostatním plynům v atmosféře (N2, O2 a Ar ) v poměru 1 : 2500 !!!
Znamená to tedy, že pozemská atmosféra obsahuje jednu molekulu kysličníku uhličitého na 2500 molekul ostatních plynů, které jak víme jsou zejména dusík (78.09%) a kyslík (20.95%). Zopakujme si to ještě jedenou:
1 molekula „nebezpečného“ kysličníku uhličitého, obklopená 2500 molekulami životodárných plynů!
Jakým způsobem každá jedna skleníková molekula ohřívá ostatních 2500 molekul atmosféry, nám ovšem greténi nevysvětlují…

Dá se to ale snadno objasnit jako v následujícím přirovnání:
Představme si konstrukci zahradního skleníku. Je to kovový rám, do kterého bychom mohli vsadit 2501 tabulek základního skleníkového materiálu, bez kterého by skleník nefungoval – skla, které umožňuje průchod dopadajících tepelných slunečních paprsků do prostoru skleníku, ale zamezuje jejich zpětné vyzáření.
Naneštěstí však máme jen jednu tabulku. Jakáž pomoc, vsadíme ji tedy doprostřed skleníkové plochy a zbývajících 2500 rámečků osadíme pletivem! A máme skleník! A jaký je to skleník? No, stručně řečeno na h…, že?
Tak jako jedna tabulka skla nemůže zastavit vyzáření tepla a ohřívat skleník, stejně tak jedna molekula CO2 nemůže ohřát okolních 2500. Ani dvě molekuly nemohou ohřát okolních 5000 – tedy 0.04% všech molekul CO2 v zemské atmosféře nemohou ohřát okolních 99.96 molekul!!!
Podobně jako ani 2 zasklené otvory na 2500 nezasklených otvorů nevytvořily skleník, nepomohlo by ani kdyby v atmosféře bylo dvakrát tolik CO2 – tedy kdyby poměr byl jen 1 : 1250!

Gréta Thurnberg, jak je známo, přestala chodit do školy. To je ovšem zásadní chyba, kdyby si dokončila vzdělání, možná by procitla ze svých chybných dedukcí, možná by nedovolila, aby byla manipulována a snad by jí to pomohlo pochopit jednoduché zákonitosti a uvědomit si základní fakta. Ovšem my bychom se měli ptát jak je to se vzděláním pracovníků médií a hlavně POLITIKŮ, kteří tuto politiku podporují?

zero
Návštěvník
zero

Perfektně vysvětleno. A pro případ že by se našli nevzdělaní idioti kteří to nepochopili, mám zde praktický pokus jak zjistit který plyn zde na Zemi vykazuje skleníkový efekt. K pokusu stačí jediná pomůcka, diaň.

V letní večer kdy je jasno vyjdeme ven a nastavit hřbet dlaně k zemi. Ucítíme teplo. Když dlaň otočíme hřbetem nahoru, ucítíme chlad. Je to proto, že zem je nahřátá a protože směrem od vesmírného prostou nemá co teplo odrážet, cítíme chlad.

Na druhou část pokusu si počkáme na večer kdy je teplo, ale obloha je celá zatažená. Od země opět cítíme teplo. Když obrátíme hřbet dlaně k obloze, cítíme také teplo. Proč? Protože teplo odráží skleníkový plyn. Z čeho sestává oblačnost? Z vodních par.

Kdo nedá na subjektivní pocity svojí dlaně, může použít pyrometr a bude mít v ruce konkrétní čísla.

Kdyby byl CO2 skleníkový plyn, byla by obloha teplá i když je jasno.

zero
Návštěvník
zero

TEST NÁRODA

O kousek níž jsem dal tento příspěvek: “Bezva! Konečně se vyplatí domácí chov jatečních zvířat!”

Jak jsem očekával, palec nahoru dalo 0 lidí. Samozřejmě že nikdo není ze zdražení masa odvázaný. Na druhou stranu si všimněte, že na venkově obyčejní lidé téměř nic nepěstují, protože se jim to nevyplatí kvůli tomu že “nedosáhnou na dotace”. Zdanění masa přinutí venkovany zvířata chovat potažmo obdělávat půdu, zaorávat hnůj a tím zvyšovat retenci půdy.

Určitě by bylo lepší, kdyby byly zrušeny obludné dotace a zemědělské korporace přestaly ždímat půdu v roli mlýnku na peníze.

Dosavadní stav, kdy venkov nic neprodukuje a není ani soběstačný, by se v případě jakékoli krize mohl zvrhnout v hladomor. Vzpomeňte na film Vlak dětství a naděje, ve kterém Růžičková zásobovala město masem z venkova. V případě krize by dnes nebylo čím zásobovat a hladoví měšťáci by jezdili rabovat venkov, pokud by tam bylo co ukrást.

Tímto příspěvkem jsem chtěl apelovat na venkovany, aby zvážili možnosti chovu zvířat a hospodaření na svých pozemcích. Jako bonus získají přirozené potraviny, bez chemických a farmaceutických jedů.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Zdravim, dnes jsem se nahodou bavil na podobne tema v clanku s jednim Norem a prekvapilo mne ze rikal presne stejne veci ackoliv Norsko neni v EU. Jejich vlada pry nuti zemedelce opustit obrovske plochy ktere byly vyuzivane jako pastviny prave kvuli omezeni konzumace hoveziho a skopoveho a snizovani CO2. Kdyz jsem nadhodil – jak jinak – Gretu, to ho rozpalilo doruda, Norove historicky Svedy vubec nemaji v lasce a tak ji nazval popravde zvirecimi privlastky. Rekl ze je smutne, ze jejim loutkovodicum se s jeji pomoci moc dobre dari ovlivnovat politiky a ti ji berou jako modlu a ostatni je nezajima. V cem jsem se s nim neshodl bylo jeho tvrzeni, ze autisticke deti maji neobvykle dobrou pamet – co se jim pry nakuka to dokazou presne reprodukovat, namital jsem ze Greta ale je asi vyjimkla, nebyla schopna si zapamatovat ani otazku novinare –
https://www.youtube.com/watch?v=Hb-DVaCaB7I%5D https://www.youtube.com/watch?v=Hb-DVaCaB7I

Lynn
Návštěvník
Lynn

Většina z nás, gójů není hloupá, jen nemáme moc. Spousta lidí žije z ruky do úst a děsí se dalšího zdražování. Tito lidé a je jich hodně, se prostě neuživí, navzdory tomu, že dřou, nebudou mít peníze na jídlo, na nájem a další nezbytné věci. A to ekonomiku podrazí.

Jediným řešením je soběstačnost našeho zemědělství. Mnozí lidé to vědí, není to vůbec těžké si to domyslet, ale bohužel nemají možnost, jak to ovlivnit. Jsou sice volby, v nich je však výběr jen mezi větším a menším zlem. Mnozí z nás žádný pocit viny nemají, mají jen existenční starosti a neustále řeší, jak přežít. Samozřejmě, že jim to nevyhovuje být levnou pracovní silou, ale nemají na výběr. Kdyby měli, tak by dávno přestali být levnou pracovní silou. Nikomu se nelíbí dřít a žít ve strachu ze zdražování, ze strachu, že se neuživí. A nikdo až na pár výjimek není tak hloupý, aby v té situaci dobrovolně setrval. Jakmile má možnost, tak odejde tam, kde mu zaplatí více. Greta je jen loutka, žádný politik není takový pitomec, ustrašenec, otrlukánek, že by před duševně nemocnou holkou sklonil hlavu a podělal se z ní strachy. Tak to opravdu není. Je rozdíl mezi tím být hloupý a nemít žádné možnosti. To jsou dva naprosto rozdílné pojmy.

Nám, gójům zbývají jen dvě možnosti – buď se stát otroky ž nebo Ž , dřít a ještě se neuživit a nebo se obrátit k Bohu, poslouchat Ho, vzdát se svých plánů, svých cest a jít po těch Jeho. Je to pro nás výhodné, On na rozdíl od ž a Ž to s námi myslí dobře a záleží mu na nás. Nestačí jen chodit do kostela, je nutný navázat a udržovat si osobní vztah s Bohem a vyhýbat se modernismu a dalším svinstvům jako smrtelnému jedu. Jedině tak Bůh bude nad námi držte ochrannou ruku. Krásně to popisuje Žalm 91.

Boží moc je nekonečná, je bez hranic, jedině On nás může uchránit katastrof. Raději se modleme a důvěřujme v Jeho lásku, dobrotou a milosrdenství než abychom se báli, co nám zase zdraží a že za chvíli nám nezbude než se chodit pást jako dobytek. Na rozdíl od něho náš žaludek není schopen přijmout energii z trávy. Modlitba je nesmírně mocná, velice účinná je modlitba posvátného růžence a Korunka k Božímu Milosrdenství. Modlitba může zastavit mnohá velká zla, zatímco ustrašenost nás umí dostat jedině do otroctví, dřiny, bídy, nedostatku všeho, do životu v hrůze a zoufalství. A to opravdu není o co stát.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Židovský bůh nikoho nezachrání. Jen jste židům skočil/a na špek.

Věčný Slovan
Návštěvník
Věčný Slovan

Nikdo

Kdo tvrdil, že se modlí k židovského bohu?
Tento člověk se (vědomě či podvědomě) modlí k Bohu Slovanů. K Ježíši Kristu (k Bohu lásky, k Bohu pravému a k pravému člověku) – Otci a Králi Slovanů.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Nikdo
Zidovsky buh je Satan. Take jim to syn Boha JHVH rekl do oci..Jehova/JHVH/YHWH/ cesky Hospodin je Buh vsech narodu. To pise samotna Bible.

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

Ano jméno JHVH je uvedeno v Bibli.
My jsme ovšem Slované a nick JHVH není jméno našeho Zdroje, či Boha chcete-li.
Tvrdíte že židovský bůh je Satan, a tedy lze odvodit že ŘKC Bůh je také Satan dle této logiky.
Připojím obrázek, křesťanství vzniklo z judaismu….
http://prntscr.com/r71b6k

evropan
Návštěvník
evropan

Je vskutku krásné spoléhat na pomoc boží. Ale lidská společnost vyzkoušela, že pámbu pomáhá těm, kteří si pomůžou sami. No a sami si můžeme pomoci, když vykopneme bruselskou sebranku z Bruselu, anebo sami své národy z náručí těch bruseláků . Pak nám zajisté pámbu pomůže, jako vždycky pomohl třeba svým vyvoleným za Holocaustu. To se budem mít!!!!!

zero
Návštěvník
zero

Bezva! Konečně se vyplatí domácí chov jatečních zvířat!

Motopes
Návštěvník
Jaris
Návštěvník
Jaris

Motopes
Vynikajici rozhovor. Pan Krecek si tu rachomejtli Dzamilu Stehlikovou nacpal do fajfky. A takove hlupky, jako jsou babizny Stehlikova s Sabatkou, sedi na mistech, kde nemaji co pohledavat a jsou presvedceny, ze sezraly Salamounovo en-ono. Sabatovou by meli zavrit za kriva obvineni az zcerna a s Dzamilou Stehlikovou by rovnez meli okamzite vyrazit dvere a poslat myt cerne nadobi, kde by byla tahle feministicka aktivistka uzitecnejsi.
Velmi dobry zacatek, pane Krecek. Hlavne hodne zdravi a sily proti takovym furiim jako Stehlikova s Sabatkou.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

pouze vyroky pasacky koz z kazachstanu, ktere a to je velky fooor, soudruzi z SSSR dali velkou duveru i vysoskolske vzdelani, a ona je nyni tak nevdecna…
wikina – Džamila Stehlíková vystudovala v roce 1986 obor všeobecné lékařství na První vysoké škole lékařské v Moskvě. V letech 1985–1988 pracovala jako vědecká pracovnice a pedagožka na katedře psychiatrie téže univerzity.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Psychiatr = dusevne postizeny blb. Dochtorka Dzamila Stehlikova(neni ona rovnez zidovice, podle ptaciho jmena jako Sabesova?) je toho primym dukazem.

Jaromír
Návštěvník
Jaromír

Tak to je dobře. Třeba někomu i docvakne, že cena života těch nebohých tvorů je mnohem větší než těch pár šupů, co se za to platí teď. A ty argumenty s hnojem některých komentujících snad nemůžete myslet vážně. Masakrovat miliony zvířat, aby byl hnůj? Hnůj snad produkují živá zvířata a ne kusy mrtvol zabalené v supermarketech.

petr
Návštěvník
petr

Aj mně sa chce zvracet, aj mně sa to něpáči, kam se tento svět v 21.století řítí, ubírá.
Svět se zbláznil komplet ! A to díky tkz. “novému světovému řádu”, který řídí ti nejbohatší, ti nejmocnější.
Ale nelze házet vinu jen na ně, neboť bez podpory obyčejných, běžných lidí by to nešlo.
A to by si měl uvědomit a připustit každý !
Jenže bohužel velká většina obyvatel planety bude jen, stále a pořád obviňovat ty nahoře, ty kteří nám vládnou, neboť to obyč.lid není schopen pochopit ! Tak už to zřejmě zařídil Bůh. Tj. mocipány a hloupý lid na práci.
Takže, jako vždy (řečeno/napsáno už mnohokrát) “ZA VŠECHNO SI MŮŽEME MY VŠICHNI SAMI” !
A to svou chamtivostí, nenažraností, nespokojeností, neskromností, atp.,atd.. A bude hůř…
Závěrem, – “krásné časy už byly a už se nikdy nevrátí”.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

To už stejně nestihnou ti šašci z Bruselu. Italie už avizuje odchod z EU a to bude posledsní rána do vazu. Zvoní hrana parchantům, nemají peníze, cítí konec a tak kopou.