Evropská komise podala žalobu na Česko, že nepřijímá migranty! Už nerozhodujeme o...

Evropská komise podala žalobu na Česko, že nepřijímá migranty! Už nerozhodujeme o vlastní zemi, teď nám diktují cizinci, jakým tempem má probíhat islamizace České republiky! A hlavní pákou na Prahu jsou dotace! A jakou záhadu skrývá vyšetřovací zpráva OLAF k Čapímu hnízdu?

Evropská komise podala žalobu na Česko, že nepřijímá migranty! Už nerozhodujeme o vlastní zemi, teď nám diktují cizinci, jakým tempem má probíhat islamizace České republiky! A hlavní pákou na Prahu jsou dotace! A jakou záhadu skrývá vyšetřovací zpráva OLAF k Čapímu hnízdu?

Tak to nakonec přišlo. Evropská komise podala u Evropského soudu žalobu na Českou republiku, Polsko a Maďarsko za to, že tyto země odmítají přijímat migranty [1]. Všechny tři země jsou hlavními odpůrci povinných kvót v EU a dosud se jim dařilo vyhýbat migračním kvótám, ale Evropské unii začala docházet trpělivost. V Bruselu se čekalo na konec parlamentních voleb v ČR a na jmenování Babišovy vlády, i když ta zatím vládne bez důvěry Poslanecké sněmovny. Už několikrát jsem opakoval, že členství v Evropské unii v dnešní době není ekonomickým nástrojem, ale procesem islamizace evropského životního prostoru. Ten největší problém a zákeřnost spočívá v tom, že oči veřejnosti jsou upnuty k mediálně viditelným tématům, jako je právě muslimská migrace, ovšem daleko zákeřnější islamizační projevy jsou ponechány v České republice bez povšimnutí. O to více je potom podivná souvislost mezi nálezovou zprávou OLAF k financování Čapího hnízda Andreje Babiše a varování nového premiéra po návratu z Bruselu, že se máme připravit na všechno.

Předseda evropské komise, Jean-Claude Juncker podal jménem komise žalobu na ČR, Maďarsko a Polsko kvůli odmítání kvót na migranty.

Určitě jste si všimli, že okolo zprávy OLAF je velký poprask, ale nikdo ji vlastně dosud nečetl. Evropská kontrolní protikorupční agentura předala výsledek šetření České republice, ale Ministerstvo pro místní rozvoj a ani další státní úřady nechtějí zprávu nijak komentovat nebo ji publikovat. Vzhledem k tomu, že v České republice se obvykle nic neutají, je nálezová zpráva OLAF o to záhadnější, protože k tomuto dokumentu se opravdu zatím nikdo nedostal. A aby toho nebylo málo, samotná evropská agentura OLAF dnes oznámila, že vyšetřovací zprávu neposkytne ani českým europoslancům v Bruselu [2], což je naprosto bezprecedentní krok, který nemá obdoby. Z principu věci je totiž OLAF agentura, která kontroluje nakládání s veřejnými evropskými penězi, takže nemůže a nesmí tajit své nálezové zprávy. Jenže v tomto případě OLAF tvrdošíjně odmítá dokument zpřístupnit a totéž odmítají i české úřady a ministerstva, která teď kontroluje vláda Hnutí ANO.

Tajemství okolo zprávy OLAF k Čapímu hnízdu

Ještě před koncem uplynulého roku OLAF doporučil, aby dotační titul na Čapí hnízdo byl zrušen a tím bude vyšetřování ukončeno. K tomu opravdu došlo, podle informací Ministerstvo pro místní rozvoj opravdu Čapí hnízdo vyjmulo z Regionálního operačního programu, což tedy znamená, že OLAF se již nebude Čapím hnízdem nijak zabývat, ovšem náklad na vybudování Čapího hnízda se tak stane nákladem státního rozpočtu a daňového poplatníka. Otázkou je, jakým způsobem můžeme tuto situaci tlumočit. Určitě to není tak, že by OLAF šel na ruku Andreji Babišovi, to je naprostý nesmysl. Tajení nálezové zprávy je ochranou bruselských zájmů v České republice. OLAF podle všeho zjistil daleko větší skandál, než je samotné Čapí hnízdo. Nálezová zpráva podle našich informací označuje za problematické veškeré dotační programy v EU, na jejichž realizaci se podílí velké firemní subjekty! Každá velká organizace má několik menších divizí a vlastnické struktury jsou natolik komplikované, že nejde zaručit, že evropské peníze nejdou třeba do projektu oligarchy a miliardáře.

Nicholas Ilett, ředitel OLAF.

Pokud si potomek nebo manželka oligarchy rozjede pod svým jménem vlastní business a začne čerpat dotace, není to v rozporu se zákonem, jedná se o začínající firmu, malý podnik, a proto může čerpat evropské dotační tituly pro malé a střední podnikatele. Jenže současně s tím je naprosto jasné, že soukromý podnik dětí nebo manželky miliardáře má úplně jiné startovní podmínky, než podobný projekt, který rozjede obyčejný člověk z Horní Dolní. A vůbec nikoho nepřekvapí, že po 5 letech, kdy běží lhůta tzv. udržitelného rozvoje zrealizovaného projektu, skončí nakonec projekt v rukách miliardáře, protože ten umí najít využití pro takové zařízení vybudované za evropské peníze. A proč OLAF hraje mrtvého brouka? Protože takových Čapích hnízd je úplně celé Německo a Francie. To jsou všechny ty sportoviště a stadiony pro mládežnický sport, kterých v obou zemích vyrostly doslova tisíce a tisíce. Ve všech případech šlo o projekty měst a obcí, ale po 5 letech ta zařízení přešla pod jiné provozovatele, komerční kolosy.

OLAF nechce rozmazávat evropské dotace, v Německu a Francii jsou další tisíce Čapích hnízd

Možná jste si všimli v posledních letech, jak najednou z ničeho nic šel nahoru německý lední hokej. To je důsledek všech těch zimních stadionů vybudovaných v posledních zhruba 15 letech za evropské dotace z titulu rozvoje měst. Ovšem v mnoha případech ty haly dnes vlastní soukromé kluby a ty kluby mají vlastnické struktury napojené na největší německý průmysl, který by nikdy na dotace od Evropské unie nedosáhl. Takže, jak je to možné? Celé to funguje způsobem, který připomíná právě Čapí hnízdo. Sportovní klub chce hokejovou halu, ale sponzor do její výstavby nechce dávat své soukromé peníze. Průmyslový kolos jako Siemens nemůže požádat o dotace EU, takže se dohodne s městským zastupitelstvem. To zažádá o dotaci v rámci rozvoje sportu, mládeže a tělovýchovy, spoluzafinancuje halu a po dobu pěti let ji udržuje. Sponzor ve skutečnosti zajišťuje její provoz a po 5 letech město halu převede na soukromý průmyslový kolos, protože náklady na provoz haly zatěžují město.

Čapí hnízdo.

Kontrolní protikorupční agentura OLAF v dokumentu k Čapímu hnízdu prostě odhaluje, jak tímto způsobem funguje v Evropské unii dotování staveb, které nakonec končí v rukách velkých průmyslových podniků a nikoliv v rukách malých a středních podnikatelů. Jedná se o systémový problém evropských dotací, a proto OLAF nechce do kauzy nijak vrtat, protože by to vrhlo světlo právě na německé a francouzské dotační tituly pro malé a střední podnikatele, ale také pro města. Největším problémem s dotacemi je právě ta následná udržitelnost.

Dotace jsou černá díra na ekonomicky neživotaschopné podnikatelské projekty

Z principu věci proudí dotace obvykle tam, kam nechtějí soukromí investoři dát ani korunu, protože v tom nevidí budoucnost a návratnost. Zní to absurdně, ale právě z takových projektů se skládá nejvíce dotačních titulů EU pro podnikatele a pro obce a města. To jsou všechny ty rozhledny, které začaly vyrůstat po Česku, které měly přitáhnout turisty do místní lokality a podpořit cestovní ruch. Naprostá úchylnost těchto dotací se zrcadlí v tom, že když už někde je postavena rozhledna, tak dotační titul EU nedovoluje z dotace zafinancovat výstavbu např. restaurace nebo hospody, který by přitáhla možná více turistů, než celá rozhledna. Tímto jsme ale odbočili od migrace k evropským dotacím, jenže ta souvislost je naprosto zjevná. Pokud Česká republika, Polsko a Maďarsko nezačnou přijímat migranty, budou všem 3 zemím odebrány evropské dotace.

Migranti na nádraží v Mnichově po vystoupení z vlaku. Policista je odvádí k autobusům.

A právě na dotacích je závislý do značné míry Agrofert Andreje Babiše. Celý segment zemědělství v ČR je odshora dolů prostoupený dotacemi, od výkupních cen řepky, přes dotace na zemědělské stroje, zelenou naftu, až po kompenzační tituly za udržování remízků a zadržování vody, kde zemědělci nehospodaří a jako odškodné dostávají kompenzace. Celý rozvrtaný systém zemědělství v ČR je po roce 1989 udržován na umělé výživě a na hadičkách dotací, subvencí a kompenzací, jinak by zemědělství zkolabovalo. Andrej Babiš tvrdí, že žaloba proti ČR kvůli kvótám na migranty je zatím na začátku a celý proces se může táhnout až 18 měsíců, ovšem to je pouze časový odklad. Na konci soud rozhodne, že ČR a další dvě země odmítají migranty v rozporu s pravidly EU a Evropská komise dostane do ruky mandát na odebrání dotací.

Andrej Babiš nikdy nedovolí, aby jeho Agrofert přišel o evropské dotace. Proto můžeme očekávat, že odpor proti migraci začne výhledově v Babišově vládě oslabovat. Znovu je potřeba totiž zopakovat onu podmínku, na kterou se často zapomíná. Kdokoliv chce zůstat v Evropské unii, bude muset přijímat migranty. Hlavním cílem integrace EU je multikulturalizace životního prostoru celé Evropy. A je smutné, že v centru tohoto eugenického procesu je zase Německo. Před válkou chtěl Berlín celou Evropu árizovat, dnes ji chce pro změnu islamizovat. Jsou to stejné procesy, jenom mají odlišné náboje. Pro budoucnost našich slovanských národů v tom ale není rozdíl. V obou případech nemají mít slovanské národy na území Evropy budoucnost. Proti tomu se musíme postavit!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
dedek
Návštěvník
dedek

Jak, nerozhodujeme o naší zemi ?
Tím, že jsme se rozhodli opět být v područí, teď už ne Ruska ale Německa a Francie v tzv. EU jsme dovolili, že nám diktují a budou diktovat !
Na slibu našeho milovaného Havlíčka, že už nikdy nevstoupíme do žádného spolku jsme měli trvat !!
Bohužel nestalo se tak.
Teď už je pozdě plakat nad rozlitým mlíkem. Nejhorší na celé té záležitosti je, že nám jsou opět vymývány mozky. Už ne, o výhodách socialismu a škodlivosti imperialismu, ale o kvalitách Západu a škodlivosti Východu konkr. Ruska a Číny.

senil
Návštěvník
senil

Kvóty jsou naprosto nepřijatelné. je nutné tento nesmysl za každou cenu odmítnou, jinak skončíme jako na Západě – no go zóny, šaria, kriminalita epidemie znásilnění atd…
http://www.epshark.cz/clanek/228/migranty-proste-prijmete-a-basta-fidli

konzerva
Návštěvník
konzerva
Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Masový příliv uprchlíků do Evropy patří k problémům, které vznikají v důsledku chaotického nekoordinovaného vývoje politicko-mocenského uspořádání lidstva. V současnosti už má materiálně-technická základna lidstva takovou úrovně, která umožňuje vývoj politicko-mocenského uspořádání lidstva plánovitě realizovat a řešit tak nejrůznější globální problémy, tj. i problém masového přílivu uprchlíků do Evropy. Jednu možnou alternativu plánované realizace budoucnosti lidstva popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html Jak zneužívá globální finanční elita k ovládání světa globální finanční systém je pěkně vylíčeno ve zprávě: „Ronald Bernard o manipulácii sveta elitami pomocou finančného systému“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/ronald-bernard-o-manipulacii-sveta.html Uvedenou problematikou se zabývá také zpráva: „Svetový podvod s financiami odhalený“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/svetovy-podvod-s-financiami-odhaleny.html

Jiří
Návštěvník
Jiří
Petr
Návštěvník
Petr

Macronova úřední pravda
(“…co ti tam dole smějí vědět a sdělovali jim, co je úřední pravda…”)

http://pravyprostor.cz/macronova-uredni-pravda/#comment-609157

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

V nové hlavičce Aeronet píše:
“Rok 2018 přinese nejen 100. výročí české státnosti…”

Myslím, že je to velká a jasná výzva pro všechny Vlastence, aby si uvědomili,
že do 28.října nám nezbývá mnoho času!
Tak abychom to stihli! ?
Vyhlášením NAŠEHO Československa mimo jiné gumujeme i čl. 10 ÚZ ?
Bude to dostatečně důstojná oslava 100. výročí naší Státnosti, naší Suverenity, a naší Svobody!
Ať žije Československo! Vítejte doma, slovenští bratři a sestry!
Máme to soužití za těch 100 let skvěle zkolaudováno ?

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Velkým cílem, konečným mesiánským cílem, o nějž všichni sionisté usilují, je panství nad „všemi národy“, což jinými slovy znamená světovláda! Ta je identická s mesiánskou spásou konce času, jejíž uskutečnění je „nadnárodním posláním synů mesiáše“, neboli „vyvoleného národa“. U Bubera je to vyjádřeno skrytě pod náboženským zakuklením: „Království Boží nad ‚všemi národy’ ve ‚světě jednoty’. Protože výraz „Bůh“ je u něj pouze pomocnou formulkou pro „tvůrčí židovstvo“, neliší se v podstatě jeho sionistická „religiozita“ a mystika od radikálně sekularizovaného sionismu, který se vzdal tohoto náboženského přívěsku ke zdůvodňování vlastních konečných cílů.
A ještě v jiném přesvědčení jsou všichni praví sionisté zajedno. Považují totiž za samozřejmé, že světová mocnost sionismu potřebuje pevné ústředí svojí světovlády, kterým je právě „Sión“, tj. Jeruzalém a Palestina. Sionista Nahum Goldmann, který je od roku 1949 prezidentem „Židovského světového kongresu“, vyjádřil toto přesvědčení s tolik žádoucí plnou otevřeností a do všech důsledků, když prohlásil: „Židé by mohli mít k dispozici třeba Ugandu, Madagaskar nebo jiné země k výstavbě své židovské ‚domoviny’, ale jednoduše nechtějí nic jiného, než Palestinu…, protože ta je průsečíkem mezi Evropou, Asii a Afrikou, protože je skutečným centrem světové moci, strategickým středem světovlády.“
(citováno z Manfred Adler; Synové temnoty – Světová velmoc sionismu, II. díl.)

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

“…Všechno je už bezmála hotovo. Všechno je už nejen v praxi, ale i psychologicky připraveno pro One World: Židozednářskými funkcionáři doslova prošpikovaná Organizace spojených národů je připravena jako světový vládní aparát. Funkce vměšovací „mírové“ policie, kterou si OSN osobuje, bude mnoha lidmi nadšeně přijata. Přeměna národních armád v celosvětově použitelné policejní jednotky OSN rychle pokračuje. – Etnické a náboženské promísení křesťanských národů Evropy a Ameriky dělá skvělé pokroky díky multikultuře a ekumenismu světového náboženství. – Pod přísnou celosvětovou židozednářskou kontrolou jsou masová sdělovací média a mnohá z nich se dokonce nacházejí v přímém židovském vlastnictví. – Odpad od (skutečného) křesťanství je už téměř úplný. – Ochota nových i starých pohanů, stejně jako zdánlivých křesťanů, holdovat divotvornému falešnému Kristu z milosti ďábla, tedy Antikristovi, je také mimo jakoukoli pochybnost. – Dozírací a kontrolní technika pro plánovaný světový policejní stát už dozrála a je plně k dispozici. – Průmyslový a další nemovitý světový kapitál se také z největší části nachází přímo či nepřímo v židovských rukou. – Veškeré světové finančnictví je rovněž nepochybnou židovskou doménou, a tak dále a tak dál.
Je tedy třeba už jen udělat úplně poslední organizační opatření před velkým úderem; One World a jeho satanský vládce, Antikrist, musejí veřejně vystoupit na veřejnost jedním jediným překvapivým úderem, protože 99 procent světového obyvatelstva až do dnešního dne vůbec neví (nebo jen velice málo) o tajemných rejdech Satanovy synagogy, nebo dokonce o nich nechce nic vědět. Všichni jsou nepřetržitými zamlčovacími, dezinformačními, rozkladnými a propagandistickými kampaněmi masmédií připravováni na One World s protikřesťanským předznamenáním, protože je jim prezentován jako výsledek více méně normálního politického, hospodářského, kulturního a náboženského „vývoje“. Přímou výzvu, aby se podrobili jedné jediné židovsko-protikřesťanské světové vládě, by lidé jistě rozhořčeně odmítli, kdyby jim byla předložena otevřeně. V důsledku toho je na samém konci dlouhé podvratné cesty Satanovy synagogy nezbytné ještě bleskové zaskočení těch, kteří byli tak dlouho voděni za nos.

2. Toto zaskočení bude mít podle všeho očekávání místo původně plánované třetí světové války nejspíš podobu uměle vyvolaného celosvětového finančního zhroucení. Přes Židy vynalezené a jimi téměř beze zbytku ovládané burzy může být zinscenováno doslova v každém okamžiku, a to navíc na sto a jeden způsob. Volba okamžiku v podstatě závisí na tom, kdy to pro dům Rothschildů a kolem něho seskupené vodiče loutek bude nejvýhodnější, tj. kdy jim budou naplánované střednědobé konkrétní okolnosti zaručovat, že své vlastní kapitálie nejen neztratí, ale naopak ještě vydělají. Zisky v nepřestavitelné výši jsou již předem naprogramovány, bude-li mít celosvětový burzovní krach vzápětí za následek světové zhroucení financí. Pak se totiž může dosavadní oběh hotových peněz předložit jako prapříčina všeho zla a současně vychválit celosvětové zavedení čistě elektronické měny jako jediný spásný prostředek!…”
(citováno z Johannes Rothkranz; 666 – číslo šelmy)
Psáno v roce 1998

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

Zrovna ctu rozsahlou publikaci o zidech. A je tam napriklad – v minulosti byly oblasti s zidy nasilne rozvraceny nucenym pristehovalectvym krestanu, zidi nesmeli nosit zbrane a byli odkazani na ochranu krestanskych sousedu… atd. Jako kdybych cetl o dnesku. Napada mne, ze to same nyni delaji zide krestanum v Evrope…

Ctibor
Návštěvník
Ctibor
Pozorovatelka
Autor

Írán už dlouho považuji za největší téma naší doby a současné dění v něm za velmi, velmi důležité, bohužel, našla jsem pouze jediný článek (ač připouštím, že mi jich spousta unikla), který dění v Íránu vyhodnotil tak, že největším vítězem je Rusko, což ladí i s mým pohledem.

Írán, jak už dlouho píšu, je totiž hlavním koněm Globalistů a každé zbrždění jeho nástupu k moci znamená pro Globalisty problém, zatímco pro Rusko šanci nad Globalisty zvítězit. A když Trump volá po zasedání OSN k dění v Íránu (a předtím označí Jeruzalém za hlavní město Izraele) a Rusko volá po nevměšování se do záležitostí Íránu, tak to vidím jako hru na zlého a hodného policajta.

Ono to totiž je tak, že Íránec = Árijec a celá ta na úvod islamizace Evropy je ve skutečnosti o “áriazijaci” Evropy, ve které vrcholem bude celosvětové zavedení nejstarších náboženství, jako například hinduismu, a to včetně celosvětově zavedeného indického kastovního fašismu.

A tím, že tomuto procesu Německo jde v čele, tím dělá totéž, co Hitler – slouží koni Globalistů Íránu/Árijcům – svastika v Teheránu:
comment image
a v islámském světě
https://selfuni.wordpress.com/2015/03/02/muslim-use-of-the-swastika/
a v Indii
https://storify.com/indianinterest/the-worldwide-reach-of-the-hindu-wan-svastika-wan

A o čem asi zpívá D. Landa, který veškeré své patriotické aktivity vzdal jako marnost a přešel na druhou stranu?
„My jsme jedna rasa, jedna rasa árijců, letíme do nebe, abychom přinesli mír. Jsme přímí! / Jsme svobodní lidé, nejsme na kolenou! / Jsme zrození árijci, jsme hrdí na své předky. / Lásku k lidem máme v srdci.“
Sediq Shabab (paštunsky):
„My jsme jedna rasa, jedna rasa árijců, světu nabízíme poznání, a kulturu ze svého srdce. / Árijci jsou čestní, jsou kulturní, jsou jednotní, jsou šlechetní, jsou stateční, jsou pokorní a moudří.“
Kouzelník Žito (česky):
„Nebe se na člověka dívá a každá stará duše zpívá árie. / Osudem dávno je to dáno, kohout vám oznamuje ráno. Árie.“
http://www.blafy.cz/news/sediq-shabab-daniel-landa-ariai-cesky-text-preklad-slova-pisne/
https://www.youtube.com/watch?v=CnfrjjhQJ7c

Írán je veliké téma a s ním velmi souvisí role Arménie, se kterou EU v konci roku 2017 podepsala smlouvu, bohužel, česká alternativa o tom ani ťuk…

Pozorovatelka
Autor

Daniel Landa jako Íránec/Áriec ještě tady
https://www.youtube.com/watch?v=pTMAmdcSCSg
a pro úplnost íránská vlajka s globusem (Globalizací?) a symbolikou čísla 22
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%8Dr%C3%A1nsk%C3%A1_vlajka

Pozorovatelka
Autor

A ještě jeden odkaz na Wikipedii
“Jako oficiální cíl íránská vláda uvádí vytvoření Nového světového řádu na základě světového míru, globálního vojenského paktu a spravedlnosti”
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%8Dr%C3%A1n
Chápe už někdo, že pro Rusko jsou největším soupeřem plány, které Globalisté mají s Íránem, tzn. poté, co v létě 2015 velmi, velmi namáhavě dosáhli světové jaderné dohody s Íránem a poté zrušením antiiránských sankcí nyní velmi potřebují likvidaci Izraele, že likvidace Izraele (a náhrada Izraele Arménií) je proti Rusku, zatímco každé nepohodové dění v Íránu a stejně tak udržení Izraele je naopak v ruských (a nejen ruských, ale i křesťanských) zájmech ??

Nebo chce snad Evropa, aby jí Írán velel nejen “správným” islámem, ale i ropou a plynem, který do Evropy poplyne přes íránského spojence Arménií ( místo území Turecka, které má být ve prospěch Arménie obětováno) a nahradí tak pro Evropu ruské energetické zdroje???

Ale těch souvislostí je mnohem,mnohem více a snad zvládnu o tom o víkendu vložit článek.PS: SV jsem poslouchala někdy od 21:35, ale dotaz posluchače o Putinovi a kavkazských zemích, to bylo obrovské téma a i o tom bude ten článek.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Já Vám nevím, paní Pozorovatelko, jak to je ve skutečnosti s tím Íránem v té celosvětové politické situaci – každý říká něco jiného….
Ale můj pocitový dojem je ten, že Írán a Rusko jsou v jádru kamarádi, a když ne přímo kamarádi, tak se alespoň navzájem velmi respektují…
Nevěřím tomu, že by v zájmu jedněch, nebo druhých byl nějaký konflikt.
A nevěřím, že Putin, nebo Íránské vedení (ať státní, či náboženské), by se k tomu nechali vyprovokovat ( viz např. aktuální, již v zárodku inertizované snahy v Íránu).
Myslím si, že v zájmu obou těchto dvou velkých zemí je Mír a Spolupráce.

Hestie
Návštěvník
Hestie

aby nebyli kamarádi Zvědavá matko, vždyt patří do toho “Slovanského” kotle také

Zvědava matka
Návštěvník
Zvědava matka

No prave ! 😉

tana
Návštěvník
tana

Vážená paní Pozorovatelko, někdy v 80-tých letech byla na Pražském hradě výstava pohřební výbavy panovníků pohřbených v Katedrále a ve sv. Jiří, mezi nimi i zachovaný textil z hrobu sv. Ludmily a replika pohřebního roucha vyrobená specializovanou restaurátorskou dílnou ve Švýcarsku. Mezi vzory byl hákový kříž.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Ne hákový kříž, ale svastika.
O tom vím, někde jsem ten vzorek viděl.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Zeman a Juncker: Tolik lásky najednou… Podle prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka šlo o setkání po zhruba patnácti letech. Oba muže prý pojí přátelský vztah… A očividně neochladl. comment image
http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/108064/zeman-a-juncker-skola-politickeho-hubance.html

M.C.
Návštěvník
M.C.

To jsou fotky z května 2015. Dneska už by Juncker dostal spíš hůlkou přes palici.