VIDEO: Evropa není svobodná! Viktor Orbán hovoří o uprchlících a vyzývá k...

VIDEO: Evropa není svobodná! Viktor Orbán hovoří o uprchlících a vyzývá k odporu [CZ Titulky]

“Dámy a pánové, Evropa není svobodná. Svoboda znamená říkat pravdu a v dnešní Evropě je říkat pravdu zakázáno. Ač hedvábný, náhubek je stále náhubek. Je zakázáno říkat, že ti, co sem přijíždějí nejsou uprchlíci a varovat před současnými riziky migrační vlny. Je zakázáno říkat, že další miliony migrantů jsou připraveny vyrazit směrem k nám. Je zakázáno informovat o tom, že masová imigrace přináší nárůst kriminality a terorismu do našich zemí. Je zakázáno poukázat, že ty masy, které sem přijíždějí z jiné civilizace, ohrožují naši kulturu, náš způsob života, naše zvyky a náš způsob života.” Říká mimo jiné Viktor Orbán ve vloženém videu.

Maďarský premiér Viktor Orbán

Na české scéně jsme měli jediného politika, který se nařízením EU vzpíral podobně, jako Viktor Orbán, který ovšem navíc před politikou EU i varoval a nemohu jej nepřipomenout (ač stokrát mám výhrady k jeho privatizaci!):

Celý projev V. Klause zde

K tomu si připomeňme, že nejen proti V. Klausovi, ale i proti prezidentu Zemanovi, který je proti uprchlické politice, je vedena kampaň s tím, že oba jsou psychopati (video a více) 

-Pozorovatelka-  29.3.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Svobodu!
Návštěvník
Svobodu!

Ukažte, že tento web je svobodný.
Publikujte toto:
https://www.youtube.com/watch?v=UbBaSfgNJnE

rakos
Návštěvník
rakos

Ahh, navsteva trolla z Jungmanky. Zkuste se obratit na lziDnes, tam publikuji jakoukoliv sracku pokud je protiruska.

rakos
Návštěvník
rakos

Troll z Jungmanky…

comment image

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Ideální družka – jaderná inženýrka pro muslimského lékaře. Jak mu závidím ten její z očí koukající intelekt. Budou mít fůru oduševnělých děti, jdoucích ve šlépějích svých rodičů.

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Svoboda znamená, že říkám, publikuji či sdílím, co si myslím, s čím souhlasím a že jsem otevřen diskusi. Nikoli to, že říkám, publikuji a sdílím pravý opak, či dokonce propagandistické výplody chorých mozků – jako to otřesné video z příspěvku 14:52.

Tento web je svobodný už jen tím, že Vás nechá vyjádřit se a to i když máte názor zcela odlišný či dokonce s žalostným nedostatkem duchaplnosti. Pokud vyloženě sprostě nenadáváte a hrubě neurážíte, nejste smazán.

To já když jsem po dlouhé době náhodou zavítal na aktuálně.cz a zcela slušně vyjádřil svůj názor (napsal jsem zhruba toto: “vystoupit z EU, zrušit protiRuské sankce, které by si zasloužil někdo jiný”), jsem byl nejen okamžitě dehonestován invektivy (nikoli argumenty), ale vzápětí hned smazán – a to nejednou, neboť mi to nedalo a několikrát jsem v diskusi reagoval a vkládal odkazy. Zcela dle libovůle tamního admina (na 99% shodného s nickem Petr Čech), který jiný názor nepřipustí, ať je vyjádřen jakkoli, zatímco urážlivé příspěvky nechával být, pokud souhlasily s “jedinými správnými názory”.

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

Dokažte, že jste soucitný s trpícími. Vylejte si na hlavu kýbl studené vody.

duorealista
Návštěvník
duorealista

Můj poslední příspěvek. Pokud jde o Orbána, souhlasím s adminem a jedním příspěvkem. Příliš si honí triko. USA si nemůže rozházet. A už jednou jsem napsal, že mě znechucují výrazy jako “sráč” apod. To není argument!
Počkejte si na výsledek prezidentských voleb. Určitě vyhraje Hillary. To už je rozhodnuté. Proč? Bilderberg!

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Nemůže vyhrát Haillary, když Bilderberg už prohrál 😉

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Mám šimravé tušení,že milý Orbán mi připomíná KÁDÁRA,který šachoval se SSSR i se Západem..Uplně primitivní příklad z poloviny 70let.kdy se do slovutné ČSSR začal dovážet madarský radiomagnetofon VIDEOTON.. http://archiv.aukro.cz/videoton-rm-4624a-star-de-luxe-radiomagnetofon–i4004069810 Tam byla technická finta,byly tam obě VKV-FM normy a NEVYKUCHANÉ MEZIPÁSMO,které používala STB,takže byl VÝBORNÝ odposlech..Dnes ho používá v Praze centrála kurýrní služby na buzeraci cyklistu..

Tachy
Návštěvník
Tachy

Koukám že EU už naplno ukazuje co je zač. Viz. symbol “oka” na fotce za Orbánem.

.B.
Návštěvník
.B.

Orbán má v tomto samozřejmě pravdu. Ale jsou to takové e-svaly.
Podepsal fohodu s Tureckem? Podepsal. Možná si myslí, že se Maďarsko osudu západu vyhne, že si je rozeberou země z “koalice ochotných”.
Podepsal protiruské sankce? I poslední výblitek EU? Podepsal.
Pokud by byl takovej geroj, tak minimálně Turky by poslal do hajzlu.

Ale pochopitelně, o milion světelných let lepší, než Aláhoslav Sobotků či jiné euro -sráči.

.B.
Návštěvník
.B.

Tím výblitkem myslím toto:
http://zahranicni.ihned.cz/evropa-slovensko/c1-65214100-eu-nabada-dalsi-zeme-k-sankcim-proti-rusku-kvuli-krymu-ma-obavy-z-vyzbrojovani-ruska

Při všech těch gestech mu musí být jasné, že plýtvat energií a kapacitami na neexistující hrozbu je chucpe.
Proto si mslím, že je to jen další sráč, byť s dokonalými mimikry.

pedros
Návštěvník
pedros

Bé!Když je Viktor sráč,tak co jseš ty?Vyblitej sráč,nebo vysranej blivajz?Sorry za sprostotu,no na blbý pytel…

.B.
Návštěvník
.B.

Já si dovolím nesouhlasit: já nikdy neříkám jedno a nedělám druhé. Ono slovo jsem zvolil záměrně, ale až po vysvětlení, PROČ si to myslím.
To nemění nic na tom, že ho považuji, narozdíl od jiných eurovůdců, za jakéhosi sráče light. Ocenit se ale musí řada jeho kroků, na které ostatní ani nepomyslí.
Nicméně, důvod pro toto se myslím jmenuje Jobbik. Jinak by ten Viktor z řady nevybočil. Jeho politika je spíše odrazem Maďarů, než nějaká osobní odvaha či charakter.
Ale: v kontextu díkybohu i za toho Orbána.