Evropa kapituluje a ustupuje na všech frontách

Evropa kapituluje a ustupuje na všech frontách

Evropa kapituluje a ustupuje na všech frontách

Teroristické útoky zasáhly „srdce Evropské unie“, což dokazuje, jaká je nynější bezpečnostní situace v Evropě. K útokům došlo jen pár dní poté, co byl ve čtvrti Molenbeek zadržen strůjce loňských listopadových pařížských atentátů Salah Abdeslam. Položme si otázku, která by nikoho neměla nechat klidným. „Jak je možné, že v Bruselu, kde sídlí velitelství NATO a řada evropských institucí, se tak dlouho mohl skrývat i terorista Abdeslam“?

Do řad Daeše odešlo bojovat z Evropy několik tisíc lidí. Tím pádem se nám naskýtá otázka, kolik takzvaných spících teroristů se momentálně infiltrovalo v aktuální migrační vlně a čeká na příkaz, kdy udeřit v jednotlivých evropských městech. V Praze nevyjímaje. Musíme si uvědomit, že tisíce lidí z migrační vlny nebylo vůbec zaevidováno. O to těžší mají tajné služby konkrétních evropských států ztíženou pozici sledování potancionálních teroristů v Evropě.

564dd60a1600002d0026dbf6.jpeg
Bezpečnostní kontroly v bruselské čtvrti Molenbeek

Ihned po sérii atentátů v Bruselu si měli evropští politici položit jednu zásadní otázku. „Kdo nese odpovědnost za teroristické útoky v Bruselu?“

Odpověď je jednoznačná. Odpovědnost by měli vyvodit ti politici, kteří svými politickými rozhodnutími podporují terorismus. Vina padá i na ty, kteří jsou stoupenci migrační politiky otevřených dveří, neboť je prokázáno, že teroristé využívají současnou migrační vlnu k proniknutí do Evropy.

Už se neválčí jen v Sýrii a Lybii. Ale válčí se v Evropě a to už delší dobu. A konvenčními zbraněmi se v Evropě neválčí. To jsme mohli vidět v listopadu roku 2015 v Paříži a teď i v Bruselu. Pokud chce Evropa přežít, tak by se už měla konečně rozhodovat racionálně.

Cem9WF6WIAAXTB2.jpg
Policisté zatkli jednoho z teroristů v muslimské čtvrti Molenbeek v Bruselu.

Byl jsem v Bruselu. Den předtím jsem byl dokonce i v metru, kde se udál teroristický čin. Viděl jsem, že každou evropskou instituci hlídají vojáci se samopalama. Ale hlídkují i na ulicích, policisté nevyjímaje. A přesto se udál masakr v Bruselu. Vojáci a policisté se samopalama s jedním rezervním zásobníkem nebudou nikdy schopni odrazit teroristické útočníky. Není to v jejich silách. Vojáci je neodradí. Jen lid se bude cítit bezpečněji. Ale jen do té doby, než se opět něco stane.

Několikrát jsem se procházel v ulicích Bruselu. Toto město je známe svou rozmanitostí kultur a otevřenou politikou „multi – kulti“. V Bruselu je zajímavé, že každé druhé mužské jméno novorozence je Mohamed.
Je načase, aby si politici i v Belgii přiznali, že mnoho tamních muslimů patří k teroristickým skupinám. Je sice teď „populární“ být velkým liberálním demokratem, ale toto lid neochrání, ba naopak. Viz Paříž a Brusel.

Nová migrační vlna nás čeká. Tentokrát z Lybie, kde podle odhadů čeká přes 400 tisíc takzvaných uprchlíků. Není vyloučeno, že migrační vlna z Lybie nebude opět promísena bojovníky z Islámského státu. Jak bude reagovat EU na tuto vlnu? Opět je všechny pustí do Evropy a posléze je rozmístí do členských států Evropské unie? Takové bude řešení? Už teď by politici Evropské unie měli řešit i Lybii a ne až problém nastane. Vždyť EU může lybijský problém řešit i humanitárně a to přímo v Lybii. Prostředky na to jsou. Musí být učiněna jakákoli opatření, která by zamezila vstupu migrantů z této země.

2ac32f861b2432b50fb128211b0829d0.jpg
Mešita Al Khalil ve čtvrti Molenbeek v Bruselu.

Není od věci zdůraznit, odkud pocházejí zbraně, se kterými zabíjejí teroristé v Evropě. Většina zbraní je z Balkánu. Bohužel za další ohrožení Evropy se dá pokládat i bezvízový styk s Tureckem, což velkou měrou ohrozí vnitřní bezpečnost EU. Evropa musí přežít. A je načase s tím něco konečně dělat. Tím chci říct, že „pevnost Evropa“ se nesmí stát jen pouhou frází, ale realitou, která nás ochrání. Jiné východisko není. Alespoň zatím.

A jak se zachoval premiér Sobotka po teroristických útocích v Bruselu? Radši si připomeňme, jak se nezachoval. Nezachoval se jako polská vláda, která jasně řekla, že země nepřijme uprchlíky, jak slíbila předchozí vláda. Premiérka Beata Szydlová argumentuje teroristickými útoky z Bruselu a tím, že mezi uprchlíky mohou být teroristé. Nelze jinak, než souhlasit s postojem polské vlády.

To, co se stalo loni v Paříži a teď v Bruselu může zanedlouho potkat i Prahu, či jiné tuzemské město. Bohužel, taková je situace.

Velké poděkování patří našim europoslancům, jmenovitě paní Konečné, Maštálkovi a Kohlíčkovi, kteří opravdu si uvědomují aktuální bezpečnostní situaci a dle toho jednají na půdě Evropského parlamentu.

Petr Cvalín, člen Krajského výboru KSČM Plzeňského kraje

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
LCZ
Návštěvník
LCZ

Píšu o Bohouškově cestě za JADERNOU BEZPEČNOSTÍ ( pod čl. Bakala, a Duka), a ejhle, pan Pjakin z 28.3. uvádí, že cílem neměl být Brusel, ale jaderné elektrárny…
Soudruzi ze Spojeného Svazu prý udělali chybu, jak v cílech, tak i časovou ( nemohli se dočkat ) – údajně to mělo proběhnout až 22.4…..
tak uvidíme, co na to významné datum pak proběhne….

Pozorovatelka
Autor

Tak prozatím je jisté jen to, že 21.4. navštíví Netanjahu Putina a stane se tak den před dubnovým úplňkem, kterým začne židovský svátek Pesach.
A Pjakina vložím.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Odkud je fotka z úvodu článku? To jako fakt Belgičtí vojáci používají izraelský AK74, když maj jako jedni z mála státní zbrojovku?

Galio
Návštěvník
Galio

Ti dobří vojáci na obrázku třímají belgické útočné pušky FNC, výroba FN. Mimochodem, dost staré krámy. 🙂

PAW
Návštěvník
PAW

Spravne napsany tam se skrejvalo spoustu uchylu a pedofilu vseho druhu a stale skryva.

rakos
Návštěvník
rakos

Pripravuje se valka? Velmi znepokojive signaly prichazeji v poslednich dnech z Turecka a Syrie:
 1. Izrael vyzyva sve obyvatele k co nejrychlejsimu opusteni uzemi Turecka
 2. USA evakuuje z Turecka civilisty a rodinne prisluniky ozbrojenenych sil
 3. Potvrzuji se nedavne predzvesti o umisteni v Syrii ruskeho balistickeho systemu kratkeho doletu, ktery slouzi k prekonani staticke i mobilni protivzdusne obrany

http://www.reuters.com/article/us-turkey-blast-israel-idUSKCN0WU0LE
https://www.rt.com/usa/337673-pentagon-turkey-evacuating-families/
https://www.almasdarnews.com/article/russia-deploys-iskander-m-system-syria/

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Proč se pořád tak moc argumentuje nebezpečím “teroristických” útoků? Ono nestačí, že jsou tihle imigranti agresivní a chovají se hůř než lítá zvěř? Nestačí, že napadají lidi, ničí budovy, zařízení,..? Nestačí, že žena je pro ně kus hadru? Nestačí, že nemuslimy považují za nehodné byť špetky respektu? Nestačí, že mají potřebu týrat a brutálně vraždit zvířata? Nestačí, že jejich hygienické návyky jsou z dob středověku, že netušíme, jaké všechny nákazy nám sem přinášejí? Nestačí, že pracovat v naprosté většině nechtějí a pokud ano, tak stylem, že byste je raději kopli do zadnice? Nestačí, že mají naprosto jinou kulturu, hodnotový systém, způsob myšlení? Nestačí, že vůbec nemají snahu se přizpůsobit, ale naopak chtějí, abychom se my přizpůsobili jim? Není snad alarmující už to, že jejich ženy mají v průměru 7 až 8 dětí a že jeden muž může mít žen několik? …

I kdyby nakrásně to byli lidé stejné kultury a hodnot, tak už jen ten počet, ve kterém přicházejí JE problém. My nemáme dost svých nezaměstnaných? Nemáme dost svých vlastních problémů? Nějaké občasné “teroristické” útoky, jakkoliv jsou hrozné, jsou jen malá třešnička na dortu tohohle obřího problému.

Amus
Návštěvník
Amus

Naprostý souhlas.

Noe1
Návštěvník
Noe1

WhiteHouse to asi nestačí,tak bude válka po Syrii ještě v Turecku,pro jistotu čím blíže EU tím lépe…

Roman
Návštěvník
Roman

Kapitola 48
Projekt Evropske unie – svate Řiše evropske
“Evropska unie je cela založena na řimskokatolickem snu o duchovnim a
hmotnem spojeni a propojeni všech evropskych statů v jeden kompaktni celek
s jednou řimskokatolickou (neboli křesťanskou) vladou, jednim řimskokatolickym
(neboli křesťanskym) parlamentem, jedněmi zakony nadřazenymi nad narodnimi zakony
členskych statů, s vyhradni pravomoci a diktaturou vůči ostatnim zemim a
take s neomezenou vojenskou moci.!”

48.3 Demokraticka tvař Unie
“Tam, kde rozbita Evropa konči, začina papežstvi…..Ale až bude papežstvi v ramci ekumenie a Evropske unie upevněno, pak mirumilovnost Evropske unie razem skonči, maska demokracie spadne a na povrch vyplave skutečny charakter Řima. Již dnes si papežstvi pro tento okamžik vytvaři podminky a připravuje si pevnou půdu pro svoji budouci vladu a moc. Evropska unie bude ve spolupraci s vojenskou organizaci NATO a s dalšimi vojenskymi složkami podle planu jezuitů mocnym nastrojem k potlačeni a k likvidaci jakekoli formy nesouhlasu a odporu vůči Řimu jako už několikrat v minulosti. Už dnes proto můžeme v evropske ustavě vidět prvni naznaky budouci represni politiky vůči jednotlivym členskym statům…”
(http://www.b-a-n.cz/stazeni/tdj2/tajne-dejiny-jezuitu-svazek-7.pdf)

jandův nadřízený
Návštěvník
jandův nadřízený

Kdyby tohle viděl Leon Degrelle, tak ho z toho klepne. Ten by tam v Bruselu udělal pořádek za deset minut.

Dany
Návštěvník
Dany

Každopádně se v ČR v současné době a tichosti “něco” děje, co se týče přijímání nelegálních migrantů.Začněme se ptát co nejdříve, nebojme se – telefonicky, osobně, na radnicích měst a obcích, služebnách policie ČR: KDO TI LIDÉ jsou a CO o nich VÍTE – je to naše právo mít zájem o bezpečnost našich obcí a měst, potažmo bezpečnost naši a našich dětí.

b.k
Návštěvník
b.k

Dobrý večer,
předem se omlouvám a k tématu to opravdu není,jen nějak nemůžu najít email adresu na někoho konkrétního.Takže se ptám touto cestou-zda-li jste něco takového zaznamenali a nebo je to naprostá blbost-což si na 99% myslím.Totiž dnes mě přišel email,který odkazuje na nepovšimnuté jednání,kdy p.Dientsbier a spol.mimo jiné prosadil ,že pes a kočka je nyní u nás také jateční zvíře…Přijde mě to natolik zvrácené,že si myslím,že si někdo “vystřelil” a má z toho srandu..-a s velkou chutí bych mu potom dala “po hubě”.
Ovšem pokud by na tom bylo zrnko pravdy…
Zdůraznuji,že si myslím,že je to nesmysl…nicméně mě to docela dostalo…a at hledám jak hledám tak jsem nic nenašla..Počítám,že máte lepší přehled a třeba se k tomu i vyjádříte.
Odkaz zde:
https://www.email.cz/web-office/zywMrad_SzWIxCyXMayaUzF8ts9jUoLrZPzwj3byLtTxarvD9G3Auq4d8Ce6qfyz9zUIE8M/KO%C3%84%C2%8CKY%20A%20PSI%20JAKO%20POTRAVINA.docx

M.C.
Návštěvník
M.C.

Psi a kočky byli u nás jatečními zvířaty ještě za první republiky.
Údajně to zrušili Němci. Kromě toho zavedli jízdu vpravo a letní čas.

osobni zkusenost
Návštěvník
osobni zkusenost

Znám fajn kluka, Araba z Amstru, je to muslim a pohodový borec. A znám debila, Rusa z Mnichova, křesťana. Negeneralizoval bych. Ale toto je má osobní zkušenost, Najdou se ruskové debilové a fajn. arabové A opačně.

Amus
Návštěvník
Amus

Uvidíme, jak dlouho vám optimismus ohledně muslimů vydrží. Oni jsou vždy v pohodě, dokud jsou v menšině. Útočí vždy v davu, jak zpívá Ortel, jedinci si troufají jen na ženy.

VM64
Návštěvník
VM64

Teda milá ,,osobní zkušenost,, máš dvě osobní zkušenosti, tak to je opravdu maso. Víš, že základ koránu je prosadit víru za jakoukoliv cenu, ideální zabíjením ? Tak buď rád, že tě ten tvůj kluk ještě nepředělal na správnou víru, umírněným prostředkem. Třeba sekyrou nebo nožem. Toho rusáka naproti tomu vůbec ani nenapadne, aby ti vtloukal svou víru do tvé palice. To je šok, co ?

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Pane, máto to velmi pomýlené. Křesťanství je náboženství, korán je státní ideologie, něco jako fašismus, nebo komunismus, či kapitalismus. Všechno toto svinstvo bylo vytvořeno a sepsáno jezuity v dávné minulosti a rozseto po celém světě tak, aby s lidstvo navzájem vraždilo. Chaos a zmatek v hlavách všech je hlavní cíl jezuitů. Stačí se podívat trochu soudným pohledem na populaci pod vlivem koránu. Jsou to naprosto neschopní lidé, nemají morálku, čest, hrdost. Jsou zbavení vlastního rozumu, nejsou schopni samostatné činnosti. Je to doslova Vatikánem vyrobený lidský odpad.

kaja
Návštěvník
kaja

Musim sa pousmiat nad Vasou velkou neznalostou, pisete, ze islam vytvorili jezuiti. Dnes nie je tazke vyhladat si, kedy vznikol islam a kedy jezuiti. Islam vzikol v prvej polovici 7 storocia a jezuistsky rad v r. 1534, teda v 16 storoci.Takze ako mohli byt ti, co zalozili islam. Skor nez nejaku mudrost vypustite do sveta, skuste sa trosku vzdelat.

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

Například má osobní zkušenost s romy byla 1 rasový útok, 5 pokusů o loupež, krádeže už nepočítám. O čem to vypovídá? Ano, správně. O ničem.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Mne tedy poměrně dost TERORIZUJÍ , mezi lidmi – i s malými dětmi, KORZUJÍCÍ PŘEPADOVÁ KOMANDA ZAKUKLENCŮ typu ROBOCOP, plné GRANÁTŮ, BOMB, PISTOLÍ, NOŽŮ, SAMOPALŮ a kdoví čeho všeho a VOJENSKÉ OZBROJENÉ SKUPINY S KULOMETY ve VÝŠCE HLAVY DÍTĚTE!
A klidně mi může nějaká koza říkat “že jsem hloupá – že je to pro moje bezpečí!”
V takovém NEIDENTIFIKOVATELNÉM MUNDŮRU může být KDOKOLIV –
a možná to je účel.
Pokud plní úkol naší obrany za naše peníze, neměli by být zakuklení
– nemají se snad za co stydět!
Mají POMÁHAT A CHRÁNIT, NE TERORIZOVAT A STRAŠIT.
Zlatí LIDŠTÍ policajti v elegantních uniformách!