Evropa je v plamenech migrační invaze, ale pisálci z mainstreamu vidí hrozbu...

Evropa je v plamenech migrační invaze, ale pisálci z mainstreamu vidí hrozbu v ruské propagandě, která ve skutečnosti ani neexistuje!

Evropa je v plamenech migrační invaze, ale pisálci z mainstreamu vidí hrozbu v ruské propagandě, která ve skutečnosti ani neexistuje!

Tak jsem byl zase upozorněn, že pan Ondřej Kundra z Respektu měl na Radiožurnálu propagační pořad pro svoji novou knihu “Putinovi agenti”, a že opět mluvil o Aeronetu. Jakkoliv jsem se zařekl, že na presstituty a jejich výroky nebudu reagovat, tak v tomto případě nemohu jinak, než napsat pár zásadních komentářů. Pan Ondřej Kundra ví moc dobře, že Aeronet nemá s Ruskem nebo ruskou propagandou nic společného. Kdybychom byli placeni z Kremlu, nemuseli bychom každý měsíc prosit naše čtenáře o přispění na náš provoz. Každá, s odpuštěním, zaplivaná neziskovka zaplatí na mzdě za jediný měsíc jednomu zaměstnanci tolik, kolik celý náš projekt potřebuje na provoz celého AE News na měsíc, včetně inkasa, pronájmu kanceláře a pojištění. Jinými slovy, z průměrné mzdy jediného zaměstnance české neziskovky hradíme provoz celého našeho projektu.

Opravdu si někdo myslí, že nějaký opravdový a skutečný proruský a Kremlem sponzorovaný server pojede s rozpočtem ve výši hrubé mzdy německé uklízečky? Zatímco pan Kundra dostává za své články v Respektu zaplaceno, stejně tak, jako dostane zaplaceno za svoji knihu, my v redakci a naši spolupracovníci píšeme články po večerech, po nocích, nebo titulkujeme videa, aby naši čtenáři měli informace i z jiných televizních médii, než jenom z těch pro-západních a děláme to zadarmo. Lži, které šíří mainstream a Český rozhlas, na AE News nenajdete.

AE News je guerillový projekt internetového věku založený na principu hnutí “Anonymous” a cílem našeho serveru je přinášet natvrdo informace bez mediálního změkčovacího obalu. Bez AE News by nebyly v ČR odhaleny praktiky americké ambasády proti prezidentu republiky, bez AE News by nebyly odkryty praktiky mediálních agentur v ČR. Kritizujeme servilitu a lokajství české vlády a její podíl na procesech nasunování NWO, které se projevují ve stále více a více oblastech lidského života v ČR. Lokajství vlády ČR zašlo ve vztahu k USA už tak daleko, že české banky musí americkým úřadům poskytovat informace podle amerického zákona FATCA o účtech českých občanů! Kdo z občanů dal vládě na toto právo? Vlastizrádné kroky loutkového režimu v Praze přivádějí zemi do náruče islamizačních organizací, které chtějí působit na české děti ve školách a ve vzdělávacím procesu.

57737-1_1_putinoviAgenti.jpg

Náš server pojmenovává servilitu a lokajství pravými jmény, a to nemá s ruskou propagandou nic společného. Změna režimu v ČR je nezbytná. Ale proces změny bude muset vyjít zezdola od občanů poté, co si projdou tvrdou lekcí zrady českých představitelů na vlastním národu. Pan Kundra hovoří o propagandě a hoaxech, ale když jsem já hovořil na Svobodném vysílači vloni v létě o tom, že do Evropy míří 6 milionů migrantů, tak jaká je pravda? Je to ještě horší, na cestě jich je až 8 milionů. Islamizace EU je hoax? Tak to asi pan Kundra nebyl v Německu, když jel za náma do Eindhovenu.

Pan Kundra hovoří o snaze alternativy (on jim říká anti-systémové skupiny) oslabit transatlantické a západní vazby české vlády. To ale nedělá AE News. Ty vazby úspěšně oslabuje český mainstream, který občanům ČR lže a občané to už nekupují, ani policisté, kteří odmítli chránit zaměstnance ČRo při demonstraci v Praze a řekli mu, že ČRo nevysílá pravdu. Český mainstream lže o migrantech, lže o účelu a smyslu členství země v NATO, lže o Majdanu v Kyjevě, lže o Sýrii a Bašáru Asadovi, lže o Saúdské Arábii. Kdyby mainstream nelhal a dělal svojí práci dobře a ve prospěch lidu, alternativa by vůbec nemusela existovat. Odpor vůči zlu, západnímu imperialismu v pojetí autogenocidy západní civilizace podle diktátu globálních a amerických elit, je povinností každého svobodomyslného občana.

39f9d83d31b6849f21a7b1779dd3_r16:9_w782_h440_g0a26de10ea5c11e3bc790025900fea04.jpg
Ondřej Kundra v pořadu DVTV

Rusko slouží jako příklad odporu vůči diktátu západních korporací a bank, které si zprivatizovaly a v některých případech rozkradly republiku během zločinného transformačního procesu v zemi v 90. letech. Guerillový odpor vůči elitám, které dostaly příkaz zlikvidovat tradiční rodinné hodnoty v ČR a v celé Evropě a nahradit je prvky LGBT, je jedinou formou odporu, která zaručuje viabilitu a přežití alternativního média v dnešní zfašizované Euroevropě. Publikační prostor a svobodný diskusní prostor, který AE News nabízí, je platformou pro svobodné publikování článků a setkávání lidí v diskusích, kteří nemusí mít strach, že na požádání represivních orgánů hned poslušně zkompilujeme logy a zašleme orgánům ke zkoumání a konání.

Země, která ztratila vládu, může ještě ztratit i svoji identitu. Zákazem kouření v hospodách to začíná a občanským průkazem k odemknutí přístupu na internet to končí. Děti, které pošlete do škol, začnou chytat móresy od cikánů a arabů. V nestřežené chvíli vás dítě udá telefonem policii, že jste při večeři sprostě zanadával na islamistu, který v metru osahával vaší manželku. Tady v Německu dostávají děti už letáčky, jak mají rodičům vysvětlovat soužití s arabskými kamarády ve škole a kam mají zavolat, když rodiče o těchto kamarádech začnou mluvit špatně. Fašismus a jeho nástroje se nemění.

15731682875_cfa2fa3fee_b.jpg
David Černý (Ztohoven) a Ondřej Kundra v knihovně Václava Havla – Pražská kavárna bez kávy, na stole je voda…

Pan Kundra žije ve skleníkovém šapitó, kam k němu nedoléhá řev z ulice, kde je znásilňována bílá žena patnácti migranty. Nevidí ze svého skleníku její pořezanou tvář, ani neslyší výkřiky Alláhu Akbar, když se migranti odpalují na letišti jako sebevražední atentátníci. Zlo pramení z nevědomosti a ze lží českého mainstreamu, který pan Kundra tak zoufale reprezentuje. Pramení ze strachu z amerického zastupujícího protektora, který z ambasády koordinuje činnost české vlády. Svět lokajů podle Orwella má typické rysy zrádců, kteří za peníz cizích fondů, nejen norských, rozkládají národ a podporují islámskou migraci. Tam všude AE News pravidelně upozorňuje na kořeny zla, likvidního teroru, který na občany zatím nedoléhá, protože Německo zatím stále migranty přijímá.

Tento týden slavíme Velikonoce. Snad ne naposledy. AE News udělá vše proto, abychom nadále přinášeli našim čtenářům pravdivé informace bez obalu, bez mediální preparace a předžvýkání obsahu. Nevykreslujeme optimistické obrazy svobody, která přijde z nebe. Svoboda vyrůstá na kořenech útlaku a odporu občanů. Žádná jiná svoboda není autentická, ani ta z roku 1989. Nelze prodávat svobodu za hypoteční úvěr, cizí auto a zahraniční dovolenou. Nelze jí prodávat za laciné a někdy i otrávené jídlo z Polska. Pan Kundra nepochopil, o čem na AE News píšeme. Náš hlavní cíl je odpor proti NWO, jehož prvky a teze česká loutková vláda prosazuje do životů obyčejných lidí. Rusko do konceptu zapadá jako model, ale ne jako sponzor nebo chlebodárce.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Slovan jako poleno
Návštěvník
Slovan jako poleno

Aha, tak už jste mi smazali mé komentáře, ačkoli v nich nebylo jediné sprosté slovo, inu demokracie podle sovětského střihu, tak to má aeronet rád. Ubožáci!

Vabio
Návštěvník
Vabio

:o) za vším hledáte bolševika .. to je nějaký pozůstatek z mládí?
Když nechápete fungování techniky, tak bolševik po ruce se šikne, že :o)

IDDQD
Návštěvník
IDDQD

BIS právě rozkódovala satelitní komunikaci z Ruské ambasády v Praze.
http://uloz.to/xdufxtNx/bis-spis-ru-0547558289-mp3

kurvos
Návštěvník
kurvos

Vyser si voko.

Jana
Návštěvník
Jana

A kde je rozkódovaná komunikácia zo Shapirovho bungalovu? To by bolo počteníčko, že?

Professor Wilhelm Boomberg
Návštěvník
Professor Wilhelm Boomberg

BIS je dnes v úloze sedmnácté zpravodajské služby USSA

Professor Wilhelm Boomberg
Návštěvník
Professor Wilhelm Boomberg

Odlez na Lžidnes, mezi své pro-americké pucfleky. Tam ale musíš předložit OP, o to dříve, pokud nepluješ v zemanofobním a rusofobním proudu

Jan Hofírek
Návštěvník
lenka
Návštěvník
lenka
Red Fox
Návštěvník
Red Fox

Díky.

Merkel Angela
Návštěvník
Merkel Angela

Děje se něco?
comment image

Tayyip Erdoğan
Návštěvník
Tayyip Erdoğan

Máš nějaký drobáček?
comment image

Malý Princ
Návštěvník
Malý Princ

Až si budeme vědomi své úlohy, byť zcela bezvýznamné, pak teprve budeme šťastni.
comment image

kurvos
Návštěvník
kurvos

Baron Prášil nebo Napoleon? Každopádně se pan president tváří jako dement.

kurvos
Návštěvník
kurvos

Lepší bylo použít drobášek od milášek.

kurvos
Návštěvník
kurvos

Pěkná koláž hnusné píči. V Přerově je dnes asi nuda a pošmourno..

rakos
Návštěvník
rakos

Premier Sobotka zase zaskocen! Opozice prehlasovala vladni koalici a odmitla zrušení vízové povinnosti pro Turky.
Zajimave, ceho jsou TOP09 a ojrosoudruzka Langsadlova (AfD oznacila za radikální hnuti podporovane Ruskem snazici se rozklizit evropské státy) schopni, kdyz ji hrozi zanik v pristi volbach … ale to uz asi prekvapi jenom skutecne euroovce becici pred porazkou.
Hlasy jednotlivych poslancu: http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=62778&l=cz
http://zpravy.idnes.cz/poslanci-odmitli-prerozdelovani-bezencu-i-zruseni-viz-turkum-p70-/domaci.aspx?c=A160322_130018_domaci_kop

quicksilver
Návštěvník
quicksilver

Nedá mi to nekomentovat! Souhlasím absolutně s každým slovem v článku. VK je jako vždy přesný do bodu. Jediná maličkost. Tímto rozhodně nechci nijak obhajovat hrůzy 2. světové války, ale… právě v duchu tohoto media, když skutečně hodně zapátráte a porovnáte historické dokumenty (opět s přihlédnutím k pozadí autora, politické příslušnosti, atd.), dojdete velice brzy na to, že Hitler je z faktického hlediska neuvěřitelně démonizovaná postava dějin, přesně tím fašismem, o kterém se hovoří v článku. A co si budeme nalhávat, tichá forma odebírání svobod je daleko horší, než když jste si vědomi důsledků svých činů. Osobně mě mrzí, že v tomhle ohledu není více vůle po znovu zkoumání (kritickém) dějin. A co se týče vývoje, když myslím na naše děti….přijde mi, že je vrcholem sobeckosti a/nebo totálního ignoranství, rozhodnout se zplodit potomka. Naprosto čistou, nezkaženou duši, které můžete pomoci stát se dokonalou, v Jednom, leda tak v “uměle vytvořeném světě” daleko od “civilizace”, což je dnes reálné jen pro velmi movité a ti se pravděpodobně nehoní za podobnými věcmi jako je duchovní vývoj. Já umřu s klidným vědomím toho, že jsem udělal pro svou duši za tohoto života to nejlepší a co bude s tímhle světem (společností) mi může být za současné situace bez pardonu u sedinky 🙂 Ale moc vám všem fandím, děláte co je třeba dělat!

Slovan jako poleno
Návštěvník
Slovan jako poleno

Nemohl by se ctěný pan Šéfredaktor AE News podepsat svým plným jménem? Když je to takový rovný a čestný chlap, který dělá maximum pro dobro všech nás Slovanů, jistě mu to nebude dělat sebemenší problém!

Přerovské strojírny
Návštěvník
Přerovské strojírny

Nashego Polkovnika my ne budem nikomu pokazat! Это военная тайна. 🙂
https://youtu.be/BQDrJuYNM-Q?t=3m52s

Přerovské strojírny
Návštěvník
Přerovské strojírny

Crash on address 0x00000000) line 286 + 3 bytes zif_http_скачай line 1685 + 8 bytes execute(_zend_op_array * 0x007bc880, void * * * 0x00792cd0) line 88 + 13 bytes (char * 0x00793bce, _zval_struct * 0x00000000, char * 0x00404588 tring’, void * * * 0x00792cd0) line 1056 + 14 bytes система управления string_ex(char * 0x00793bce, _zval_struct * 0x00000000, char * 0x00404588 KERNEL32! 77e81af6(вебсайт нельзя найти)
comment image

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Byl jsem dekonspirován 😀 Admine, ten obrázek nahoře jste měl nechat pod jménem admin. Byla by sranda, jak by mainstream získal něco hmatatelného. 😀 Škoda, mohla to být большая шутка.

Pan K
Návštěvník
Pan K

Jistě že mu to nebude dělat sebemenší problém, snad jen že má dost rozumu aby to nedělal.
A vy byste místo touhy jej poplácat po zádech měl poslat nějaké peníze. Tím toho rovného a čestného chlapa, který dělá maximum pro dobro nás Slovanů podpoříte nejlépe.

Nebo se snad pletu a vy jste nešťastný, že si nemůžete zaškatulkovat nositele informací ?
V takovém případě bych doporučil to moc neřešit. Pokud totiž místo směru, který vám prst ukazuje, stále civíte na špičku toho prstu a řešíte kdo tím prstem ukazuje, minulo vás to. Pak nezbývá než poradit: sn(m)ažte se dál…

Filip Machala
Návštěvník
Filip Machala

Na to nemá pan šéfredaktor (a nejen on) odvahu…

lenka
Návštěvník
lenka

…možná má zkušenost a hlavně rozum

Jana
Návštěvník
Jana

A ty máš na čo odvahu? Podpísať sa vymysleným menom?

Peluch
Návštěvník
Peluch

neovce nezajima jmeno autora ale obsah …. navic jak by jste si overil jeho skutecne jmeno co kdyz se zacne podepisovat Petr Velky …. takze od te doby co se tak podepise tomu budete bezmezne verit ze to je on a ze si to nevymyslel? tudiz ste ovce sup sup do ohradky povolene pravdy a nejlip dal od tohodle serveru ktery se neboji psat veci tak jak jsou doporucuju lidem jako vy CT1 popripade jine mainstremove medium kde najdete zarucene pravdy a urcite budou podepsany

Slovan jako poleno
Návštěvník
Slovan jako poleno

Tohle je krásně zvrácená logika kremelského rudého švába: když autor napíše jméno, tak může lhát a prostě si něco vymyslet. Ale zároveň všechny ty kecy v článku jsou 100% pravda, vy jim věříte, protože nejste ovce, samozřejmě. Zatímco ti ubožáci, kteří věří normálním médiím, kam píšou reální lidé pod skutečnými jmény, jsou jen hloupé tlampače americké propagandy. Bravo! Vaše vidění světa vám fakt nezávidím.

Pan K
Návštěvník
Pan K

A idiot dál tancuje v lokále, kde hudba se mu nelíbí a hospodskýho nezná..

lenka
Návštěvník
lenka

Ale tak tomu skutečně není. Rozhodně se mi nezdají přispěvovatelé nebo diskutující “jedné mysli”. To neznamená, když se mezi sebou neštěkají, že spolu ve všem souhlasí. Pro mě je to zdroj úžasně zajímavých informací, kterým ani nemusím nutně uvěřit, nemusím všemu rozumět. Že si někdo chrání svoje soukromí je čistě jen jeho osobní věc. No a myslím, když občas někdo zde poukáže na informaci z “normálních médií”, tak je pravděpodobné, že nesleduje jen média alternativní, má rozhled a je schopný si udělat svůj úsudek.

Jana
Návštěvník
Jana

Takže podľa tvojej “logiky”, keď sa pod článok podpíše niekto plným menom, tak píše svätú pravdu, že? No takého blba ako si ty, aby človek lampou hľadal. Študovanie viacerých zdrojov, otvorené oči a schopnosť uvažovať a mať v sebe morálny kompas, to ti nič nehovorí, že, ty shapirova ovca. Evidentne si tu nasadený z tej stohovniackej úderky, ale tu nepochodíš, sem chodia ľudia s väčším rozhľadom, túžbou po vedení a inteligenciou,ako konzumenti tých “normálnych medií”.

NSA.cz
Návštěvník
NSA.cz

Jmenuje se Petr Klíč.

Jana
Návštěvník
Jana

A ty sa prečo nepodpíšeš plným menom aj s adresou, keď si taký rovný a čestný chlap? Či to je v skutočnosti tak, že si iba obyčajný krivák smatanovského typu? A na čo by ti bolo jeho meno? Zmení sa tým obsah napísaného, jeho význam? Alebo budeš mať uľahčenú robotu, keď ho pôjdeš udať? To už musia mať tajní hlboko do vrecka, keď si platia takého trpáka ako si ty, čo nemá ani trocha chochmesu na to, aby inteligentne splnil zadanú úlohu.

Red Fox
Návštěvník
Red Fox

Dnes jsme byly svědky triumfálního projevu pana Baracka Obamy z Kubánského ostrova. Přiznal, že izolace ostrova byla chybou, že břímě embarga nesl jen Kubánský lid a přinášel jim těžkosti. Barack Obama přeci věří v Kubánský lid a je plný naděje, protože Kubánci jsou inovativní lidé. A co je nejdůležitější, že globální ekonomika je možností pro všechny. Lidé jsou největší hodnotou každé země. ( pro nadnárodní montovny? ) Hovořil o svobodě, demokracii, podnikání o lidskému právu kritizovat vládu ale hlavně, hlavně chce Kubě pomoci s finančními a hospodářskými bariérami. Embargo je zastaralé a brání (US) investicím na Kubě, což je překážkou pro každého Kubánce v jeho životním úsilí se plnohodnotně realizovat.

Ale projev Raúla Castra neukázal mainstream žádný. Že by tento starý komunista jen mlčky přihlížel “jako kůl v plotě”?

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1732747-obama-hajil-na-kube-pravo-lidi-na-kritiku-vlady-a-svobodu-medii

Dejv
Návštěvník
Dejv

Díky moc !

pedros
Návštěvník
pedros

Kubánci toho negroidního křiváka vůbec neměli pustit na své území!Je mi opravdu záhadou,PROČ to udělali!Jaký to má smysl?Co jim to probůh, přinese dobrého?
Kterej člověk,jakžtak při smyslech,si do svého domu dobrovolně vpustí známého lháře,zloděje a masového vraha?Může mi někdo nějak srozumitelně vysvětlit-proč to ti kubánci udělali?

Pozorovatelka
Autor

Právě hovoří Zaorálek http://www.ceskatelevize.cz/ct24#live, tož to můžeme být klidní! Asi to vyzní zprofanovaně, ale nedávno jsem v některém z komentářů psala, že pro lidi Panna-Střelec nyní právě běží čas Božích mlýnů. On už by mohl vyprávět Babiš (Panna), a je jen otázkou času, kdy na tom podobně bude Zaorálek (Panna) anebo také Stropnický (Střelec). A to nehovořím o tom, jak si Boží mlýny “užije” Ondřej Kundra,narozený 27.6.1980 – ač sice ve znamení Raka, ale přesto silný Střelec a Panna (plus Blíženec).

Nobody
Návštěvník
Nobody

Není v tom jménu Ondřej Kundra jedno malé “r” navíc?

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia