EVENT 201: Stovky tisíc plastových rakví z roku 2005 najednou v roce...

EVENT 201: Stovky tisíc plastových rakví z roku 2005 najednou v roce 2020 mohou v USA naplnit svůj účel? Globální virová krize byla spuštěna v pátek 18. října 2019 událostmi v Číně a v USA ve stejný den? Infikovaná těla zemřelých se nestíhají pohřbívat, a tak přicházejí na řadu “dočasné márnice”, protože pozůstalí by nepřistoupili na myšlenku masových a hromadných hrobů! USA se dostaly na 1. místo na světě v počtech nakažených. CDC a FEMA mají nachystány po celých USA stovky kempů a táborů pro izolaci milionů nakažených Američanů, k dispozici jsou i miliony plastových rakví pro dočasné zasypání těl v písku uvnitř nepropustných plastových kontejnerů!

EVENT 201: Stovky tisíc plastových rakví z roku 2005 najednou v roce 2020 mohou v USA naplnit svůj účel? Globální virová krize byla spuštěna v pátek 18. října 2019 událostmi v Číně a v USA ve stejný den? Infikovaná těla zemřelých se nestíhají pohřbívat, a tak přicházejí na řadu “dočasné márnice”, protože pozůstalí by nepřistoupili na myšlenku masových a hromadných hrobů! USA se dostaly na 1. místo na světě v počtech nakažených. CDC a FEMA mají nachystány po celých USA stovky kempů a táborů pro izolaci milionů nakažených Američanů, k dispozici jsou i miliony plastových rakví pro dočasné zasypání těl v písku uvnitř nepropustných plastových kontejnerů!

Před 15 lety se na internetu objevilo legendární svědecké video, ve kterém skupina investigativců a Dale Bohannon odhalili světu informace o tom, že americké Centrum pro kontrolu nakažlivých nemocí CDC ve spolupráci s americkým ministerstvem pro mimořádné situace FEMA uskladňuje a rozmisťuje po celých USA doslova miliony a miliony podivných černých plastových beden, ze kterých se nakonec podle svědectví vyklubaly “jednorázové rakve”, ale rovněž “vložky do rakví” a dokonce jako “dočasné márnice”. Video je natolik zásadní a klíčové pro chápaní konceptuálních procesů, že jsem k videu udělal české titulky a máte jej v úvodu tohoto článku. Já sám jsem již v roce 2014 o této kauze napsal článek zde na Aeronetu, ale myslím, že je právě teď nejvyšší čas se k celé problematice vrátit. Toto je zásadní konceptuální posun v celé kauze, který v děsivých odrazech událostí z Itálie naznačuje, že zde máme doslova rozuzlení jedné velké záhady.

Donald Trump a Mike Pence během zasedání FEMA kvůli virové krizi.

Jak už jsem vysvětloval v roce 2014 v článku, tyto plastové rakve nejsou tak velké kvůli tomu, aby se do nich naskládalo více lidských těl, i když jistě by se jich tam vešlo několik, ovšem velikost těchto plastových rakví má svůj naprosto logický a specifický důvod. Tedy, lépe řečeno, ty důvody jsou hned dva a jsou naprosto kritické pro pochopení, k čemu budou používány. Ve videu z roku 2005 se uvádí, že do těchto rakví mají být ukládána těla zemřelých po nukleárním úderu.

Taková těla nelze zakopat volně do země, protože vlivem dešťů by se radioaktivita z pohřbených těl dostávala do spodních vod a rovněž by došlo ke kontaminaci veřejných hřbitovů, protože pozůstalí tato těla budou chtít pohřbít ve svém bydlišti na místních hřbitovech. Američané by jen těžko přistoupili na pohřbívání do masových hrobů, v tom případě by žádné plastové rakve nebyly potřeba, stačila by vybetonovaná jáma podobně, jako sovětská armáda pohřbívala zamořenou techniku, stroje a oblečení ve vybetonovaných jámách v Černobylu, které byly potom pro jistotu zasypány boričitým pískem na pohlcování radiace. Povrch jam byl zalit betonem a ještě navíc zakryt betonovými deskami a překryt povrchovou a nekontaminovanou zeminou.

Mamutí skladiště s plastovými rakvemi pod širým nebem v USA mohou být aktivována pro účely zvládání masivních počtů obětí virové nákazy

Video z roku 2005 uvádělo, že americká armáda se obává jaderného úderu na území USA jadernou zbraní, která prý unikla z výzbroje bývalého Sovětského svazu po jeho rozpadu. V případě jaderného úderu by oběti byly ukládány do těchto plastových rakví speciálním způsobem. Nejprve by se rakev zasypala asi z jedné třetiny právě boričitým pískem na pohlcování radiace. To je ten písek, kterým sovětská armáda v roce 1986 zasypávala z vaků umístěných pod helikoptérami zbytky zničeného reaktoru na 4. bloku jaderné elektrárny V. I. Lenina v Černobylu. Tento písek byl pohlcoval radiaci i z těl zemřelých Američanů v těchto plastových rakvích. Po vyplnění rakve z jedné třetiny tímto pískem by se dovnitř uložilo tělo a zbytek rakve i s tělem by se dosypal znovu pískem, aby tělo bylo v rakvi úplně pískem zakryto. Rakev by potom byla zakryta plastovým víkem.

V případě krize na území USA veškeré pravomoci přebírá FEMA ve spolupráci se CDC a prezidentem.

Takto odstíněné tělo v plastovém obalu by bylo možné pohřbít na jakémkoliv hřbitově v USA bez obav z kontaminace spodních vod, protože tekutiny z rozkládajícího těla spolu s radiací by zůstaly v plastové rakvi udrženy po umístění do země. Jenže, tento způsob zásypu těl v plastových rakvích má ještě jeden a zásadní účel, který nám dosud unikal, ale přitom je naprosto logický. Tyto rakve vůbec nemusí být určeny jenom pro případ, že by někdo na USA zaútočil jadernou zbraní, ale může se jednat i o rakve určené pro oběti vysoce nakažlivé nákazy, pandemie, kdy počet obětí je tak vysoký, že krematoria nestíhají spalovat a pohřební ústavy nestíhají kopat hroby, což dnes v roce 2020 na vlastní oči a z médii vidíme ze šokujících záběrů z Itálie, kde náklaďáky italské armády odváži v noci stovky těl z města Bergamo, protože krematoria nestíhají, kopání rodinných hrobů se nestíhá a počet mrazáků na těla nedostačuje. Takže, co s těly?

Během epidemií a hromadných úmrtí existují jen dva možné způsoby pohřbívání zemřelých

A tím se dostáváme k hrozivé, děsivé, ale současně i naprosto logické odpovědi. V takové situaci existují jen dvě možnosti pohřbívání zemřelých. První variantou je hromadný, resp. masový hrob, kdy těžká technika vyhrabe obrovskou díru a do ní jsou těla ukládána. Je to laciné řešení, ale pro pozůstalé děsivé, protože jejich milovaní nebudou mít nikdy svůj vlastní hrob. Pro lidi je to nepřijatelné. Takže přichází na řadu druhá varianta, jednorázové plastové zásypové rakve. Těla zemřelých, která jsou vysoce infekční, se zasypou do těchto plastových rakví pískem, ale v tomto případě jiným pískem a z jiného důvodu, než je radiace. Použije se obyčejný písek, může se dokonce použít i kamenů zbavená zemina, a tělo zemřelého se tímto pískem nebo zeminou v plastové rakvi zasype a uzavře plastovým víkem.

Naskládané jednorázové zásypové rakve CDC.

Plastová rakev se vůbec nemusí hned ukládat do země, může zůstat volně položená ve skladišti, a až pandemie a nákaza pomine a pohřební a kremační služby budou mít volné kapacity, je možné tělo v plastové rakvi následně tradičně pohřbít do rodinného hrobu, anebo vyjmout z plastové rakve, z písku a spálit v krematoriu. Lidé tak ani v případě pandemie nepřijdou o své blízké v tom smyslu, že by jim nemohli chodit na hrob, protože těla by byla zasypána někde v masovém hrobě spolu s tisíci dalších obětí. Zásypový materiál v tomto druhém případě má jedinou funkci, zamezit šíření hnilobného pachu z rozkládajícího se těla, pokud by bylo uloženo v běžné rakvi. Jediná rakev, která nepotřebuje zásyp těla, aby skryla pachy, je zaletovaná zinková rakev. Ty jsou ale extrémně drahé a nákladné. Pro tisíce, desetitisíce a miliony obětí bylo proto nutné vymyslet lacinější řešení, a to právě vidíme v USA ve skladištích CDC pod širým nebem na stovkách míst po celých USA.

Celosvětová nákaza Covid-19 má zřejmě svůj krycí název: EVENT 201

Epidemie nákazy Covid-19 má podle všeho oficiální datum svého vzniku, kterým je 18. říjen 2019, což byl pátek. V ten den došlo ke dvěma zásadním událostem, které znamenaly zahájení globálního plánu na nasunutí NWO pomocí úderu na 5. prioritě pomocí virologické “události”. V tento den totiž v čínském Wuhanu byly zahájeny Světové vojenské hry 2019, kterých se zúčastnila i početná delegace amerických vojenských sportovců. Právě tyto sportovce Čína podezřívá, že přivezli a zatáhli Coronavirus do Číny. Jenže, v ten samý den, tedy 18. října 2019, proběhlo v USA cvičení, které přineslo návody a doporučení pro případ vypuknutí virální pandemie. Kromě The Johns Hopkins Center for Health Security pod záštitou a za finančního přispění nadace Bill & Melinda Gates Foundation se tohoto cvičení s názvem EVENT 201 (v překladu Událost 201) zúčastnili zástupci americké vlády, zdravotních organizaci, FEMA a dalších federálních orgánů. Přinesli jsme o tom článek zde.

Zahájení 7. Světových vojenských her ve Wuhanu, dne 18. října 2019. Fialová je barva globalistů, syntéza modré a červené, vojenských barev nepřátel a přátel.

Troufám si tvrdit, že “Event 201” bylo krycí označení a generálka na vypuknutí ostré nákazy Coronaviru na celém světě a nyní právě i v USA, kde je nově nejvíce nově evidovaných případů nákazy na světě. USA přeskočily Čínu a také Itálii v počtu nově nemocných. A právě 18. října 2019 probíhalo v USA v rámci Univerzity Johnse Hopkinse cvičení na vypuknutí nové epidemie, tedy ve stejný den, kdy ve Wuhanu začínaly Světové vojenské hry a američtí vojáci pochodovali pod prapory a barvami globalistů na stadionu ve Wuhanu, kde to jenom hýřilo symboly globalistů. “Událost 201” je tak ve skutečnosti tato pandemie, která nás právě zbavuje občanských svobod, volného pohybu, nasazuje nám na ústa hadry, abychom drželi hubu a krok, policie a drony hlídají ulice, vlády testují své občany na virus a dost možná tím sbírají krevní vzorky a DNA svého obyvatelstva. Vystrašení lidé udávají své sousedy, že kouří na balkóně bez roušky.

Největší obětí “Události 201” nebudou zemřelí a pozůstalí, ale malí a střední podnikatelé, kteří v nové éře nasunuté digitální ekonomiky nepřežijí

Všimněte si, jak politici se odkopávají den po dni a najednou říkají, že lidé budou muset nosit roušky ještě dlouho, čímž nepřímo potvrzují, že virus bude řádit až do konce roku, minimálně do Vánoc. Všechny trhy naznačují, že se očekává masivní propouštění v Evropě příští měsíc, čekají se pády cen nemovitostí o desítky a desítky procent, nárůst nezaměstnanosti půjde ruku v ruce s tím, jak firmy přestanou mít zájem zaměstnávat lidi, kteří mohou onemocnět, a budou se nově orientovat na robotické a automatizované procesy ve výrobě.

Zahajovací ceremoniál sportovních vojenských delegací ve Wuhanu.

Na této krizi se nabalí a napakují globalistické firmy, jejichž zboží jako jediné bude smět cestovat přes uzavřené hranice Schengenu, ale malí živnostníci a malé firmy prostě skončí. Až skončí tahle pandemie, její největší obětí nebudou lidé jako pacienti, ale podnikatelé. Tahle pandemie zničí malé rybky a zůstanou jen globální koncerny, které ovládnou trh. Zavřené kamenné obchody se vším, s výjimkou potravin a několika vyjmenovaných služeb, je nástrojem nátlaku na lidi, aby přestali chodit nakupovat do kamenných obchodů k živnostníkům, ale aby všechno nakupovali v rámci 4. průmyslové revoluce za pomoci digitální ekonomiky online na internetu, kde vládnou opět velké ryby s nadnárodním kapitálem.

Event 201 může vést ke zrušení a odkladu prezidentských voleb v USA, ke zrušení primárek, k vyhlášení výjimečného stavu a k vypuknutí občanské války

Za pár měsíců lidé zpohodlní a zvyknou si, že jídlo se už nekupuje ve večerce nebo v krámku, ale objednává se na netu, a nákup přiveze taxikář nebo Uber. To je model digitální ekonomiky a Event 201 se stal pouze urychlovacím procesem nasunutí NWO. A největší obětí, paradoxně, budou právě USA. Proč? Protože jak říká Pjakin: Éto děbily! Američané netušili, že virus, který zjevně pochází z amerického výzkumu a měl původně poškodit Čínu, byl ve skutečnosti dopředu plánován proti USA, proti Trumpovi a jeho šancím na znovuzvolení letos na podzim. Situace v USA může opravdu dramaticky eskalovat a v době, kdy v Evropě bude nákaza ustupovat, v USA se můžeme dočkat opravdu brutálního “eventu”. Demokratická strana byla nucena zastavit proces primárek, volební proces je v ohrožení.

Americká vojenská delegace sportovců ve Wuhanu při zahajovacím ceremoniálu.

A otázka je možná i v jiné rovině. Budou v USA vůbec prezidentské volby v listopadu, pokud by virová nákaza v té době kulminovala? Co by se stalo, kdyby Trump zůstal u moci bez voleb a vyhlásil by výjimečný stav kvůli viru a odklad voleb na neurčito? V USA by vypukla občanská válka, doslova vlhký sen globalistů na rozklad a rozpad USA za pomoci řízení částečně na páté (virus) a částečně na šesté (občanská válka) prioritě. A přesně pro tyto účely jsou po celých USA rozmístěny kempy a tábory pod správou FEMA, které mohou pojmout nejen miliony Američanů v nucené karanténě, ale i internovat miliony Američanů v případě bezpečnostní krize. Všechno zapadá do sebe najednou naprosto dokonale ve světe Eventu 201 a současné virové krize.

Zdroj úvodního videa: YouTube [1]

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete… a to i v době virové nákazy

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 2 dny a zatím jsme vybrali jen 61% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Sarka
Návštěvník
Sarka

95% peněz z celého světa -jsou virtuální a 5% je v oběhu.Nasi politici zlikvidovali Živnostenskou banku;aby Židé ( Rottchildové< J.Morgen ( jeho asistenti měli rádi skok z 33.patra ) Rockefelové<Sachs atd…..) Tyto zločinci;kteří podporovali obě světové války a pád Ruské říše a taky nyní je Anglie ;jako stát v jejich rukou) mají na svých rukou krev mnoha lidi i děti.Tyto lidská monstra by něměla nadále žít mezi lidma<izolace nadosmeti od okolního světa

Henoch
Návštěvník
Henoch

Pokud čte pan Ovčáček Písmo, pak vládě asi teče do bot. Kvantitativní uvolňování centrálních bank je podlost vůči všem lidem, kteří stát živí. Znárodňování tištěnými penězi se děje skrytě již deset let, kdy podloženost měn celosvětově skončila. Od té doby se jenom tiskne. Pokud vlády chtějí na podnikatelích a živnostnicích, aby přijímali zápornou měnu, pak oni budou první, kteří zkrachují. Kdo pak bude živit ty, co chtějí neustále a s kvalitou svého rozumu vládnout ? Lidem nic jiného, než poslouchat vlády, nezbývá. Vlády platí zápornou měnou vládní a státní aparát a vojsko a policii. Ti jsou ale ozbrojení. Proto krach ekonomik celého západního světa je vynucený vládami a tzv. národními bankami. Ty jsou však v hierarchii tajných společností na druhém místě. Proto toto zpunktovaly se svým vedením. Aby bylo jasno. Tento systém doputoval ke konci. Co bude dál. .. je na online zemětřesení.

Henoch henoch.ahoj@gmail.com 😎✔️

Asi tak
Návštěvník
Asi tak
trol
Návštěvník
trol

Mám rád zdejší informační rozhled. Konspirace jsou ovšem nesmysl. CDC prostě podobně jako většina národních zdravotních organizací zklamala v preventivních opatřeních: příprava pro mrtvé je vynikající (dostatek mnohoúčelových rakví), příprava pro živé je špatná (i v USA musejí z nouze resterilizovat jednorázové respirátory). Omluvou je fakt, že rakve jsou potřeba pro jakékoliv katastrofy (pád meteoru, povodně, zemětřesení, válka, epidemie), specializovaná ochrana dýchacích cest je potřebná jen pro epidemie a to ještě jen určitého typu. A to málokdo mohl předvídat. Hromadění stamilionů antivirových respirátorů s určenou dobou expirace nedokáže ekonomicky obhájit žádná vládní organizace. Rakve expiraci pravděpodobně nemají. Otázka je zda jsou z UV stabilizované umělé hmoty – i tak každá stárne a nikde není řečeno jak dlouho vydrží na slunci. Soudruzi z USA i zde mohli udělat chybu. Ale pár desítek let asi vydrží a pak ten, kdo to rozhodl, v úřadu již nebude.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

jo jo, ale navíc … pokud to nebude kontaminovaný tak se to dá v pohodě rycyklovat, takže pokud mají linku, za cenu dopravy a elektriky to recyklujou na nový jako nic 🙂
Já myslim, že to je dobrá investice tydle rakve 🙂
Jo a ten psychologickej efekt je taky důležitej… všimněte si , ONI to netají, válí se to pod širym nebem… takže plebs ví, kde skončí , a to se vyplatí dvojnásob…celá tadle “alternativa” je součást HRY… plebs je třeba držet pěkně s držtkou v hlíně jinak moc vlčí…IMHO to je skutečnej účel koronavýra… vrátit plebs na “zem”.
A to funguje báječně… ta situace co nastává je průser pro VÁS , né pro ŇĚ. Ve staným právě se to vládne mnohem líp… řeknou vám, že je dobrý chodit pozpátku? Šprýmula s Humáčkem to vysvětlí, Puflík namaže medu na parůžky a jedém… pěkně pozpátku , bo je to třeba pro tuto Zemi 🙂
A ekonomika? Ale ta už přece dávno neexistuje… už pár let to jede všechno na sekyru… takže co , když to zastaví tak budou mít menší výdaje na “zaměstnance”… ZISK dostanou refundovanej od státu a stát si to natiskne a VY budete jen remcat a ve volbách dostane Humáček 20+ a babiš 30+ a jsme kde… v prdeli. Okamůra bude pod 5 folks… to je tutáč 🙁

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Myslim ,ze ten coronavirus je dar z nebes ted se ukazalo kolik lidi a obcanu je k nicemu uz vylezl i pan hnilicka od sportovcu tech chudaku co plati daně v monaku a o hercich se nebudu rozcilovat to je cenzura cenzura moloch čt rozhlas tady vlastně tak asi 65 % lidi nic nevytvari jen se bavi a jak se dnes rika uzivaji si to .NEMLUVĚ o organizacich jako milion chvilek fetkach piratu a spol clovekove v tisni apod .TO je zajimavy vsichni chteji kapitalismus ale zit jak za socialismu nerozumim tomu .GRANTY DOTACE si na to vydelej ,holt takovej uz je svět.Pane hnilicka prace je dost vem ty šmatlaky a muzou pomoci jinde .nejlepsi je zit po JIZERSKU mas divadlo a dostavas penize a jeste tomu kdo ti je dava nadavas .NEBO dalsi akce MOTORKY V BRNE soukroma akce a stat ti da LOVE PARADA NE ??? Nebo mafianska akce MS V LIBERCI nadelas dluhy a jako odmenu dostaneš pozici v shouting removed.

profesor
Návštěvník
profesor

Rád bych zde přidal svůj názor a když to tak vezmu kolem a kolem ,tak kolikrát bylo Rusko provokováno a teď namátkově vzpomenu sestřelené letadlo nad Ukrajinou,zavražděný velvyslanec v Turecku,letadlo s vojenským pěveckým sborem Alexandrovců,sestřelené voj. letadlo Izraelci a dle mne za tím vším CIA,ale medvěda se nepodařilo vyprovokovat ,proto ty bedny připraveny na případný útok na uSa .No a tak byl aktivován plán B a ten byl velice výborný Sars Covid 19 a že přitom padnou i občané uSa ti přece padli i u dvojčat.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Padu tzv dvojcat mužou verit jen naprosto naivni lide to neni konspirace to je realita to potvrdi kazdy normalni vedec ,nebo operace poustni boure i jeden general z ussa se priznal co zkousely na vlastnich vojacich pak prevezt do ussa a “zkoumat” je dokazali dokonce strilet do vlastnich to jmeno si toho generala ted nevzpomenu da se to najit .roky 89 90 to se da rici vse zacalo sametovymi oranzovaymi revolucemi arabskymi jary co tim kdo sleduje tezko rici jen mohu rici ,ze svet pred tim byl asi lepsi zij si kde je tva zeme apod .

no ja predsa
Návštěvník
no ja predsa
Oliver
Návštěvník
Oliver

Osvěžení paměti – Vláda České republiky (9. 1. 2007 – 8. 5. 2009) Vláda Mirka Topolánka II. Dala souhlas,

Jak zahynula česká civilní obrana? „Byla to ministryně za KDU–ČSL, kdo zrušil českou civilní obranu a proto jsme dnes bez ochrany

http://www.novarepublika.cz/2020/03/jak-zahynula-ceska-civilni-obrana-byla.html

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Oliver
Topolánkově vládě “půjčil” ožralej gumárenskej chemik zvaný “tibetský nalejláma” Kalous, když nějakým nedopatřením dělal ministra financí prachy z důchodového fondu a víc ty prachy nikdo neviděl. Že jej potom nějaká bezvýnamná organizace, spíše politická ” neziskovka” z bůhví jaké p.dele ocenila jako ministra financí je velmi vypovídající,že?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

To ubohé politické ho.no v čele strany největších zlodějů v dějinách samostatného státu a nejzbytečnější “akademik” zbytečných věd politologických i v situaci krizového stavu státu má v hubě jen Babiše. On a ta banda zlodějů a tunelářů kolem něj v životě nic pro stát neudělala kromě toho,že jej sprostě rozkrádali, tunelovali a rozprodávali svým kamarádům pohrobkům nacistů a sudeťáků .A od doby kdy je Babiš připravil o možnost krást s pozice funkcí, nemají v hubě nic jiného než “Babiš”. Tahle banda všiváků , která nemá dřepět v nějaké “opozici” ale zcela jasně v kriminálech zneužívá i celosvětových problémů s pandemií k útokům na demokraticky zvolenou vládu. Jsou to odporné vši .

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

To jste napsal ještě velice slušně a korektně jak se dnes nosi .Ja tvrdim .ze kazdy ma dostat min 20 az 25 let natvrdo krimu a ti VIP pokud cenzor dovoli maji removed.

Slovanka
Návštěvník
Slovanka

My , lidé země České, odmítáme platit TRIBUTY. My, lidé země Moravské , Slezské a České na TRIBUTY sereme trojnásobně. My , lidé , země Koruny České si vezmeme svou zemi zpět!

lochotron
Návštěvník
lochotron

Celé to divadlo kolem viru je úmyslně roztořená informační maškaráda, která má za cíl ukončit neustále zvyšování napětí mezi Západem a Ruskou Federací. Jinými slovy je to tečka za chystanou třetí světovou válkou.
Smrtelnost koronaviru je jen zlomek toho, kolik lidí umírá na jiné nemoci po světě a těmto daleko smrtelnějším nemocen se ani zdaleka nevěnuje taková pozornost.
Z analýzy je jasné, že všichni velcí hráči jako je Trump, Macron, Merkel nebo Conte dělali vše pro to, aby se virus dostatečně rozšíčil a potom, aby mohli vypnout ekonomiku. To způsobí celosvětově velké ekonomické problémy, což umožní globalistům odstřihnout americké státní elity od zdroje financí a vlivu.
Končí svět Pax Americana, vidíme to přímo na očích. To je hlavní smysl tohto informačního šílenství kolem korona viru.
V ČR to také vidíme přímo na očích, jak Zeman ke všemu v podstatě mlčí, Babiš hraje divadlo, Vojtěch se v tom plácá. Naštětstí je tady ještě ten obyčejný lidský faktor, kdy Češi na podvědomé úrovni pochopili, že si musí pomoci sami a začali tisknout respirátory, tlačí neohroženě na politiky, ti se sice mrskají, ale nakonec musí ustoupit, bylo by to moc okaté, že kdyby chtěli sabotovat.
Díky tomu, že jsme malý stát a lidé jsou zde chytří a vynalézaví, tak máme šanci z toho vyjít jen s odřenýma ušima. Dokonce mám podezření, že státy V4 si globalisti více opečovávají, protže budou muset svými zdroji pomoci zdevastovanému Západu.
Ve světle výše napsaného je koronavirus až na posledním místě.