Evakuace Bílých přileb ze Sýrie proběhla na základě dohody mezi Vladimirem Putinem...

Evakuace Bílých přileb ze Sýrie proběhla na základě dohody mezi Vladimirem Putinem a Donaldem Trumpem v Helsinkách! Rusko mělo v obklíčení agenty CIA a MI-6 v roli Bílých přileb. Hrozilo odhalení zinscenovaných chemických útoků v Sýrii, západ se tím stává velkým dlužníkem Vladimira Putina! Evakuaci provedl Mossad za dozoru pozorovatelů GRU!

Evakuace Bílých přileb ze Sýrie proběhla na základě dohody mezi Vladimirem Putinem a Donaldem Trumpem v Helsinkách! Rusko mělo v obklíčení agenty CIA a MI-6 v roli Bílých přileb. Hrozilo odhalení zinscenovaných chemických útoků v Sýrii, západ se tím stává velkým dlužníkem Vladimira Putina! Evakuaci provedl Mossad za dozoru pozorovatelů GRU!

V neděli pronikla na veřejnost neuvěřitelná informace, že izraelská tajná služba Mossad provedla rychlou evakuaci více než 400 pracovníků neziskové organizace White Helmets (Bílé přilby) z území Sýrie. Organizace se dostala do obklíčení syrské a ruské armády na jihozápadě Sýrie nedaleko hranic s Izraelem, kam se neziskovka přesunula spolu s posledními protivládními povstalci a džihádisty Al-Nusrá a zbytkem tzv. Free Syrian Army. Více než 20 tisíc osob se dostalo do obklíčení, což donutilo povstalce k uzavření příměří se syrskou vládou a ke složení zbraní.

Podmínkou dohody ovšem byla evakuace přibližně 400 osob s americkými, britskými a kanadskými pasy, kteří pracují pro neziskovou organizaci Bílé přilby. Evakuace však byla dlouho odkládána, protože se čekalo na souhlas ruských ozbrojených sil. Ruský generální štáb totiž podezřívá představitele Bílých přileb z chemických útoků v Sýrii a z chemických inscenací a zpravodajských her namířených proti syrské vládě a ruské armádě v Sýrii. Kromě toho jsou předáci Bílých přileb obviňováni Moskvou ze spolupráce s Al-Kajdou, Al-Nusrá a ISILem, protože na všech těchto územích pod kontrolou těchto skupin v minulých letech a měsících působili.

Raed Saleh, šéf Bílých přileb. Muž pákistánského původu, spolupracovník CIA a zřejmě i agent izraelského Mossadu.

Nejnovější informace z americké alternativy však přináší překvapivé rozuzlení celé kauzy. Vrcholný summit 16. července v Helsinkách mezi Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem totiž za zavřenými dveřmi vyřešil i jednu zásadní otázku, osud amerických operátorů CIA a jejich kolegů z britské MI-6, kteří uvízli v obklíčení ruských a syrských vojsk na jihozápadě Sýrie v řadách Bílých přileb. Vladimir Putin povolil po jednání s Donaldem Trumpem jejich evakuaci, a to je jediné štěstí nejen pro Langley, ale především pro Londýn. Evakuaci nakonec provedla izraelská armáda ve spolupráci s Mossadem [1].

Pokud by totiž američtí neoconi Trumpovi schůzku s Putinem v Helsinkách překazili a ta by se neuskutečnila, ruské ozbrojené síly by zajaly pracovníky Bílých přileb, převezli by je do Ruska postavili je před soud. Došlo by k odhalení jejich identit, statusů operátorů a hodností, jaké mají v CIA a v MI-6. Západ se tak dostal do pasti a musel tupě a se skřípěním zubů sledovat summit Vladimira Putina s Donaldem Trumpem v Helsinkách. Damašek evakuaci Bílých přileb odsoudil a označil ji za kriminální čin [2] a snahu zahladit stopy po pachatelích tvůrců zinscenovaných chemických útoků. Proto neoconi summit v Helsinkách s Putinem nemohou rozdýchat a mstí se Trumpovi ex-post.

Bílé přilby sloužily jako “shielding vehicle” v Sýrii pro západní tajné služby a jejich úkolem byla inscenace chemických útoků, ze kterých vzápětí byla obviňována Bašárova vláda. V čele organizace je agent CIA a Mossadu

Bílé přilby založil bývalý operátor britské MI-6 a pozdější freelance žoldák James Le Mesurier, ale v současné době je šéfem této organizace agent americké CIA a zřejmě i operátor Mossadu Raed Saleh, muž pákistánského původu. Ten byl totiž 18. dubna 2016 na cestě do USA a po příletu na Dullesovo letiště ve Washingtonu zadržen tamní imigrační službou, protože jeho jméno se nacházelo na seznamu teroristů, který vede ICE, americká imigrační služba. Saleh byl přitom na cestě do USA kvůli tomu, aby tam převzal od americké vládní organizace InterAction ocenění za práci v pomoci obětem války v Sýrii.

James Le Mesurier

Imigrační služba odmítla InterAction vyhovět a vpustit ho na území USA a Saleh byl po 18 hodinách deportován zpátky do Istanbulu, odkud do Washingtonu předtím odletěl. InterAction je podle informací krycí agentura pro interní operace CIA na území USA, což je v rozporu s federálními zákony, protože CIA nesmí operovat na území USA, to může pouze FBI. Raed Saleh je hlavním styčným důstojníkem mezi Bílými přilbami a teroristickými organizacemi v Sýrii a podle zatím neověřených informací došlo z neděle na pondělí k evakuaci právě Raeda Saleha ze Sýrie do Izraele a následně do Jordánska.

Ruská armáda obklíčila Bílé přilby nedaleko Damašku na jihozápadě Sýrie a do věci musel vstoupit Donald Trump a dojednat s Vladimirem Putinem jejich tichou evakuaci

Organizace White Helmets je krycím mechanismem pro zpravodajské krytí tajných služeb hned několika západních zemí, evakuováni byli nejen agenti CIA a MI-6, ale i občané Kanady, kteří slouží v rámci kanadských tajných služeb taktéž pod britskou královnou v rámci Commonwealthu. Jak uvedl ve včerejším televizním vystoupení Benajmin Netanyahu, Izrael provedl evakuaci veskrze arabských Bílých přileb ze Sýrie na základě telefonické žádosti Donalda Trumpa z Helsinek z minulého pondělí.

Spolu s příslušníky Bílých přileb byli evakuováni i jejich rodinní příslušníci. Netanyahu oznámil, že tito lidé budou z Jordánska přemístěni jako uprchlíci do Kanady, Velké Británie a do Německa. Tyto země je přijmou jako uprchlíky. Z pracovníků neziskovky se tak rázem stanou uprchlíci a bez jakéhokoliv prověření tyto tři země přijmou lidi, kteří ještě do minulého týdne operovali v oblastech pod kontrolou ISILu a dalších teroristických organizací. Pracovali pod jejich ochranou a se souhlasem těchto teroristických skupin.

Raed Saleh na přednášce think-tanku amerických neoconů Atlantic Council mluví o situaci v Sýrii a o tom, že přichází kritické okamžiky po vstupu ruské armády do Sýrie.

Bílé přilby za celou dobu Syrské války ani jednou nepůsobily na územích ovládaných syrskou vládou, pomáhali a operovali pouze na území Islámského státu, Fronty Al-Nusrá a na územích Free Syrian Army. Jejich operace se vyhýbaly nejen územím pod kontrolou syrské vlády, ale i územím pod kontrolou Kurdů. Veškeré operace se tak soustředily pouze na území pod kontrolou džihádistů.

Raed Saleh a James Le Mesurier jsou hlavní postavy a organizátoři, kteří propojují tuto neziskovku na rozsáhlou chobotnici vztahů, kterou jsme se pokusili rozklíčovat už dříve v článku zde. Zajímavé je především úzké napojení White Helmets na zavražděnou Jo Coxovou a jejího manžela Brendana. Jo Coxová, poslankyně britského parlamentu, byla zavražděna jen pár dní před konáním referenda o Brexitu a její vražda měla na poslední chvíli zvrátit průběh referenda ve prospěch setrvání Británie v EU.

Pokud by neoconi Trumpovi zabránili ve schůzce s Putinem, ruská armáda by převezla obklíčené Bílé přilby do Ruska a obvinila je ze spolupráce s teroristickým Islámským státem

Donald Trump tak přijel 16. července do Helsinek a ještě ten večer volal Benjaminu Netanyahuovi do Tel Avivu, že Vladimir Putin souhlasí s evakuací Bílých přileb ze Sýrie. Na operaci podle informací dohlíželi zástupci ruské vojenské rozvědky GRU. Znovu se tak ukazuje, že Vladimir Putin je dokonalý stratég a použil obklíčené Bílé přilby v jihozápadní Sýrii k tomu, aby neoconi nezabránili Trumpovi ve schůzce s ním.

A právě i z tohoto důvodu museli neoconi držet ústa a krok a nemohli Trumpovi v cestě do Helsinek zabránit, i když Theresa May se do poslední chvíle snažila skrze novou inscenaci s novičokem v Británii zabránit této schůzce. Donald Trump již na to ale nereflektoval, protože šlo o mnohem větší úkol, dostat ze Sýrie operátory CIA a také MI-6. Theresa May podle všeho ani netuší, co dělají její tajné služby, protože jinak by se nesnažila vhodit vidle do schůzky Trumpa a Putina, když by věděla, že ruská vojska drží v Sýrii v obklíčení britské agenty MI-6 v uniformách pracovníků Bílých přileb, které si mohou Rusové “splést” s džihádisty.

Raed Saleh přebírá cenu The Rigth Livelihood Award za práci v Sýrii. V podstatě jde o ocenění v podobě Oscara za inscenace chemických útoků v Sýrii.

Když se podíváme na fotografii Bílých Přileb níže, jedná se o muže arabského původu, ovšem s cestovními pasy západních zemí. V tomto ohledu potom není laikům jasné, proč Netanyahu hovořil o tom, že tito lidé dostanou statusy uprchlíků v Kanadě, v Británii a v Německu, když tito pracovníci Bílých přileb mají cestovní pasy těchto zemí.

Všechno to vypadá na neuvěřitelnou blamáž a maskírovku, kdy hrozilo zajetí mnoha desítek důstojníků západních tajných služeb v řadách Bílých přileb a Vladimir Putin to věděl, Donald Trump to věděl, Benjamin Netanyahu to ví, ale nikdo jiný se to nesmí dozvědět. Takže operátoři CIA a MI-6 byli potichu, se souhlasem Vladimira Putina, evakuováni ze Sýrie jako uprchlíci, protože není možné veřejně a na rovinu médiím sdělit, že jde o občany Kanady, Velké Británie a Německa.

Bílé přilby.
Netanyahu v neděli oznámil, že mu volal Trump ohledně evakuace už v pondělí, tzn. přímo z Helsinek v době, kdy byl na summitu s Putinem

Pokud by se to řeklo takto nahlas, okamžitě by na povrch logicky vyplavala druhá a mnohem zásadnější otázka, co tam proboha občané těchto západních zemí dělali v Sýrii na územích pod kontrolou ISILu? A najednou by se provalilo, že oficiální pohádka o zlém ISILu a západní koalici proti ISILu jaksi pořádně drhne. Pravdou a faktem totiž je, že Bílé přilby operovaly na územích ISILu exkluzivně, se souhlasem vedení Islámského státu.

A těžko by se vysvětlovalo lidem na západě, jak je možné, že ti džihádisté z ISILu nechali na svých územích skoro 4 roky působit organizaci, kterou založil Brit, kterou financuje George Soros, NSA a CIA a jejíž šéf Raed Saleh si létá z Istanbulu do USA pro přebírání humanitárních cen od americké vládní organizace, která je krycí schránkou CIA. To by se prostě západní veřejnosti opravdu vysvětlovalo hodně těžko.

Benjamin Netanyahu v televizi oznamuje, že Mossad provedl evakuaci Bílých přileb ze Sýrie na základě telefonické žádosti Donalda Trumpa.

Takže evakuace Bílých přileb byla provedena jako humanitární akce, agenti pod krytím byli označení za humanitární pracovníky a historka byla zasazena do rámce uprchlické vlny, aby se nikdo nedivil, že tito lidé budou převezení do Kanady, Velké Británie a do Německa. Izraelský Mossad se tak postaral o evakuaci kolegů ze CIA a MI-6. Rusové znovu ukázali, že jsou mistři diplomacie, kterým ostatní země nesahají ani po paty. Však to bylo naprosto geniální od Vladimira Putina.

Obklíčit v Sýrii pracovníky Bílých přileb, o kterých všichni vědí, že to jsou agenti CIA a MI-6, potom následně si dohodnout s Trumpem vrcholný summit, a kdyby neoconi se cukali a nechtěli Trumpa do Helsinek pustit, Rusko mělo v ruce trumf v podobě obklíčených Bílých přileb v Sýrii. Pro neocony bylo lehčí schválit Trumpovi summit s Putinem, než riskovat zajetí a převoz Bílých přileb do Ruska k soudům. Opět se ukazuje, že i taková banální věc jako summit dvou prezidentů má ve svém pozadí dramatické souvislosti.

Nezávislá žurnalistika je v jedné věci zcela závislá: na podpoře čtenářů

Závěrem ještě jedna prosba jménem redakce: Pokud se Vám líbí naše práce a informace, které přinášíme, zvažte prosím jakýkoliv finanční příspěvek na zachování provozu našeho serveru. 7 dní před koncem měsíce máme vybráno zatím jen zhruba 46% z cílové sumy. Náš server se nemůže spoléhat na nadnárodní instituce a fondy, ani na dotace a mecenáše, stojíme a padáme s podporou našich čtenářů. Přispět nám můžete na naší obvyklé darovací stránce zde, a to bezhotovostně převodem na účet v ČR (a SEPA převodem v eurech ze SR), PayPalem, Bitcoinem anebo složenkou na účet.

Spolu s tím souvisí i změna, která nastává ke dni 30. 7. 2018, náš server mění banku a tím pádem se mění i číslo bankovního účtu. Odcházíme od Fio a přecházíme k Air Bank. I když účet u Fio bude fungovat ještě pár dní do uvedeného data, nové dary a příspěvky už prosím zasílejte jen a pouze na nový účet u Air Bank. Moc se omlouváme lidem, kteří nedávno před pár měsíci měnili trvalé příkazy a teď je musí měnit znovu. Děkujeme všem dárcům a podporovatelům, kteří stojí při nás v těchto těžkých časech.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
r.m.
Návštěvník
r.m.

Bílý helmice se oholej, promažou tele-fény a budou rédy si vybrat zemičku z nabízených destinací. Tipuju Britský Bantustan, opičí kámoše všude a dosud se tam mluví i anglicky. U Frantíků by se museli učit ty divný zvuky.

bbl
Návštěvník
bbl

otazka pre autora odkial viete co sa Putin rozpraval s Trumpom ked stretnutie bolo za zavretymi dverami a bola tam, len tlmocnicka?

Jaris
Návštěvník
Jaris

Prosim admina, aby opravil hlasovani palcu. Nefunguje.

Administrator
Admin

Palce mi fungují. Zkuste zavřít a znovu otevřít webový prohlížeč.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Putin mne opet zklamal. Misto, aby dopomohl jako klicova osoba k odhaleni gauneru Izraele a USA, jak zabijeji syrske civilisty uz 7 let, bombarduji infrastrukturu Syrie, tak se Putin za zady Syranu domlouva s zidy. Hlavne, aby zapad drzel fazonu. A tohle uz Putin udelal podruhe. Jestli si mysli, ze si tim u zapadu a Izraele ziskal, je na omylu. Takze v podstate Syrani dostali nakonec kopanec od Putina a vrazi jsou osvobozeni.

zuzanka
Návštěvník
zuzanka

Putin asi musi jednat diplomaticky… kdyby to udelal to co pisete, strhla by se 3. svetova.

nomis
Návštěvník
nomis

To mne taky nejde do hlavy proc to Putin udelal. Mel je vsechny do jednoho zatknout, odvezt je do Rusaka k soudu vytahnout z nich maximum a pak je odhalit a ukazat svetu jak pracuje zapadni politika.

Jana
Návštěvník
Jana

Nemuseli by ani posílat černochy do EU “Sněhurkám”, ani práškovat…

“Speciální látka jí změnila pigment. ■

https://www.super.cz/580289-nemka-s-gigantickymi-nadry-dovedla-promenu-v-africanku-k-dokonalosti-cokoladovy-je-uz-i-jeji-blondaty-pritel.html

Jana
Návštěvník
Jana

Snad to nezrealizují… útok na iránská jaderná zařízení… Austrálie (Pine Gap) má údajně za úkol pomoci lokalizovat cíle útoků.
https://www.zerohedge.com/news/2018-07-26/australian-defense-officials-say-trump-prepared-bomb-iran

Paw
Návštěvník
Paw

Mne by trochu zajimalo , co dostal Putin za to, zpet ?? Jenom nadavky a spilani ????
A mozna prazdny sliby , ktery samozrejme proradni Trumpove nedodrzi ani tyden….

Jana
Návštěvník
Jana

Iránská televize k odpovědi iránského generála na napadání jejich prezidenta Trumpem v jeho příspěvku na twitteru. M. Flynn a ostrá odpověd s kritikou válek a americké podpory teroristů …
https://www.youtube.com/watch?v=iJBZXm9vWts&feature=share
Dala jsem tam do diskuse dva příspěvky – odkaz na rozhovor B. Honneger se Scottem Bennettem a pár vět o knize Jany Hybáškové, která o plánu na svržení íránského režimu psala v r. 2004.

Ctenar
Návštěvník
Ctenar

To je sice politika, ale velmi smutné. Teď už se dá i říci, že Rusko spolupracuje s teroristy…pokud jim umožnila bezpečný odchod, je to spolupráce, někdo řekne taktika. Tak jak se to říká o NATO armádě, která ve vrtulnících a autobusech odváží teroristy z obklíčených území…spolupráce, nebo taktika. Tyto bílé přilby měly být souzeny a odsouzeny, aby již nikdy nemohli páchat chemické útoky a jiné vraždy civilních obyvatel…

Jaris
Návštěvník
Jaris

Tak tady se stala chyba v hlasovani! Ctenar mel 5 plusu, ja chtela dat sesty a pocitac mi oznamil ze uz jsem hlasovala! Co to je? Ctenari, misto pet plusu mas mit 6 palcu nahore.

styx
Návštěvník
styx

Na jednej strane, ak by GRU zadrzala operativcov MI6, CIA a Mossadu a previezla ich do Ruska, postavila pred sud a odhalila ich identitu, bolo by to viztazstvo Ruska a Putina. Na druhej strane, by to zapadne media kludne mohli vykreslit ako spinavu Rusku propagandu, vymysli a kludne by to oznacili ako unos humanitarnych pracovnikov biely prilieb a cely zapad by volal po vojne s Ruskom.
CIA, MI6 by nemal problem obetovat svojich agentov kvoli rozputaniu vojny.
To ze im Vova umoznil odchod bolo len oddialenie nutnej vojny. Dostal cas, by sa lepsie pripravil.
Cim viacej ludi zo zapadu, JAR a z inych kutov sveta dostane azyl v Rusku, tym menej bude vojna a znicenie Ruska pravdepodobne.

Bubla
Návštěvník
Bubla

Dnes jsem na sputniku našel tento článek:
https://cz.sputniknews.com/svet/201807267783832-rusko-bile-prilby-dezinformace/
Myslím, že sputnik není ani protiruský ani protiputinovský. Dokonce to není ani fiat alternativa, ona to totiž není alternativa, ale prostě ruský web… potud OK.
Proč ale, na rozdíl od pana VK, zde nehájí postup Putina a to že bílé přilby prostě daroval západu?
Možnosti jsou dvě. Buď Putin nedaroval bílé přilby západu a pan VK se plete, nebo se plete sputnik a pro rusko bylo lepší bílé přilby západu darovat.
Je zde i třetí možnost , ale na tu raději ani nepomyslet, že to Putin udělal, ale nebylo to dobré pro rusko 🙂
Doufám že jak pan VK, tak admin mají větší koule než pozorovatelka, což už z čistě biologických příčin předpokládám, jsou to muži (pro nechápavé) a můj dotaz neodstraní 🙂
Odpovídat samozřejmě nemusí.