Eurovolby v Holandsku skončily pro Geerta Wilderse katastrofálně, exit polls ukazují, že...

Eurovolby v Holandsku skončily pro Geerta Wilderse katastrofálně, exit polls ukazují, že jeho strana získá jen zhruba 4% hlasů! Ostatní velké strany nám ukradly téma o zastavení nelegální migrace, postěžoval si holandskému tisku. Volby vyhrály pro-evropské a pro-integrační strany, které chtějí připojit Holandsko k projektu Aachenské smlouvy o evropské federaci! Odpor proti nelegálním migrantům je v EU definitivně mrtvé téma, migrace už probíhá zásadně legálně, řízeně, vízově a především tajně!

Eurovolby v Holandsku skončily pro Geerta Wilderse katastrofálně, exit polls ukazují, že jeho strana získá jen zhruba 4% hlasů! Ostatní velké strany nám ukradly téma o zastavení nelegální migrace, postěžoval si holandskému tisku. Volby vyhrály pro-evropské a pro-integrační strany, které chtějí připojit Holandsko k projektu Aachenské smlouvy o evropské federaci! Odpor proti nelegálním migrantům je v EU definitivně mrtvé téma, migrace už probíhá zásadně legálně, řízeně, vízově a především tajně!

V Holandsku skončily včera večer evropské volby a už dnes se dostaly na veřejnost tzv. exit polls, což jsou vysoce přesné odhady, kdy se průzkumové agentury ptají jednotlivých lidí, kteří odcházejí z volebních místností, koho volili. Tyto exit polls mají extrémně nízkou míru odchylky a chybovosti a o to větším šokem je, jak volby v Holandsku dopadly. Podle těchto informací [1] získala strana PVV Geerta Wilderse pouze 4,1% hlasů a samotný předseda strany už poskytl holandským médiím komentář, že ostatní velké holandské strany ukradly jeho straně protimigrační téma, protože odpor proti nelegální migraci si dali do volebního programu všechny velké holandské mainstreamové strany. Tím Wildersova PVV ztratila téma a možnost vymezení se proti velkým stranám. Musíme tady varovat, že to samé dělají i politické strany v ČR.

Geert Wilders

Babišovo Hnutí ANO se v poslední době staví do role největšího odpůrce migrace, ale přitom europoslanci za Hnutí ANO tvrdě hlasovali v EU parlamentu pro migrační zákony a pro-migrační usnesení. Zatímco Andrej Babiš se bije do prsou, že on zastavuje migraci do ČR, v zákulisí ministerstvo vnitra vydává stovky tisíc víz a pobytových poukazů pro cizince [2], a to nejen z Ukrajiny, jak se neustále opakuje, ale především z arabských zemí. A když se v EU hlasuje o paktech, tak europoslanci za Hnutí ANO hlasují pro tyto migrační pakty a usnesení.

Největší chybou pro alternativní strany v těchto volbách bude téma “nelegální migrace”

Neustále to opakuji pořád dokola, že snažit se dnes zastavit nelegální migraci v EU je stejné, jako se snažit vlámat do otevřených dveří. Je to naprosté nošení dříví do lesa, protože o zastavení nelegální migrace usiluje celá Evropská unie, a to včetně německé vládní CDU Angely Merkelové, kde to mají přímo ve volebním programu, že CDU prosazuje okamžité zastavení nelegální migrace. Všechny velké strany prosazují zastavení nelegální migrace, chápete to? Procesy nasunování migrantů dnes v roce 2019 probíhají jinak než v roce 2015 během migrační vlny. Dnes se migrace realizuje tajně, pomocí udělování pobytových, studentských, léčebných a podnikatelských víz. Arabové obsazují země EU legálně s veškerými vízy a potvrzeními. Nelezou přes drátěný plot, ale přilétají letadly do země, tajně, v noci, s doklady od hostitelské země už dopředu v ruce. Migrační kvóty jsou mrtvé téma!

Přípravný summit Marakéšské deklarace v roce 2016 o zastavení nelegální migrace a jejím legalizování.

Všechny velké strany pochopily, že původní kalergiovský koncept zaplavení Evropy migranty a urychlením genocidy bílé populace prostě nevyšel. Vznikl obrovský odpor, který ohrozil fungování globálních struktur celé EU a dokonce i takových zemí, jako je Velká Británie. Takže bylo rozhodnuto, že migrace bude pomalejší a především bude utajená. Nasunování migrantů bude probíhat letecky [3], zájezdovými autobusy a minibusy. Transfery probíhají legálně, s dopředu udělenými doklady, vízy, pobytovými povoleními. Migranti tak vůbec nejsou migranti, ale vízoví návštěvníci s povoleními k pobytu. Nikdo z nich tak není vedený jako uprchlík a azylant. Všechno je naprosto legální, protože stát může vydávat víza a povolení k pobytu komu chce, může si to řídit a manažovat sám, nevznikají uprchlické tábory, nepořádají se demonstrace.

Migrace do zemí EU probíhá na plné obrátky, jenom o ní nevíte a neslyšíte z televize, je totiž legální a řízená

Celý proces je naprosto utajený a legalizovaný. Poznáte to až ve chvíli, kdy ve městě v supermarketu najednou pravidelně začnete potkávat muslimské, arabské a černošské zákazníky, jednotlivce, anebo celé kompletní rodiny. A pozor, netýká se to jen velkých měst, ale i měst o střední a menší s velikosti okolo 5 až 10 tisíc obyvatel. V těchto lokalitách jsou migranti ubytováni a systém je nastaven tak, aby nebyli na jednom místě, aby nevznikala ghetta. Takže do jednoho městečka je nasunuto maximálně několik rodin a víc ne, protože je snaha nevytvářet ghetta a s ním spojený odpor místního obyvatelstva. Proto si všimněte kolem sebe, kolik černochů a Arabů už je v ČR a vidíte je v nákupních centrech, na pumpách, na ulicích.

Setkání v Praze, alternativní evropské strany proti “nelegální” migraci.

Odkud myslíte, že se berou restaurace s kebabem? Proč jich je neustále více a více? Od kdy je v Česku v kurzu turecká kuchyně s halal jídly? S islámem přichází kebab, je to takové přirovnání a identifikační znak, který je dobře známý tady z Německa. Migrace je základní nástrojem nasunování Nového světového řádu a elity se tohoto nástroje nevzdají, pouze ho zakryjí a schovají, aby ten nástroj nebyl na očích a nevznikaly proti němu demonstrace, alternativní strany a nedocházelo kvůli tomu k bourání globalistických konceptů. Nicméně ten nástroj pracuje dál a je používán, ovšem nevidíte ho a nemáte ho na očích. Migranti už nejsou migranti, jsou to vážení turisté s pobytovými vízy a veškerými povoleními.

Alternativa nějak přehlédla malý detail, že globalisté v poslední době přijímají pakty a deklarace proti “nelegální” migraci úplně stejně, jako proti ní bojují alternativní partaje

A teď mi řekněte, proč alternativní strany a jejich politici pořad dokola opakují, že chtějí zastavit nelegální migraci, když na nelegální migraci už globalisté dávno nehrají? Naopak, proti nelegální migraci byly přijaty dokonce deklarace, tzv. Marakéšská deklarace. Byly dokonce přijaty pakty, o uprchlících a o migraci. A všude v těch dokumentech se hovoří o čem? Vy to nevíte? No přece o zastavení nelegální migrace a naopak o jejím legalizování a řízení. A co je to, když česká vláda vydává víza a pobytové povolenky migrantům? No to je přece proces řízení migrace. Ve chvíli, kdy migranti lezou přes ploty bez papíru, je to nelegální migrace. Když jim české vnitro u nich doma na letišti udělí papíry a víza, už to není neřízená migrace, ale kompletně řízená, manažovatelná.

Tomio Okamura, Marine Le Pen a Geert Wilders.

Proto je třeba si uvědomit, že alternativní strany zapomínají, že volby do EU jsou odvedením pozornosti od toho, co probíhá s migrací doma. Je potřeba ochránit rodinu, je třeba brutálně odříznout neziskový sektor a globalizační fondy od systému školství, je potřeba zahájit v jednotlivých zemích proces hungarizace, odstraňování lidí z těch míst státní moci a justice, kteří pomáhají řídit procesy migrace ze svých míst a tím ohrožují národní zájmy. Pokud alternativa bude naivně křičet, že nechce nelegální migraci, stane se nedůvěryhodnou před vlastními voliči. O nelegální migraci to už dávno totiž není!

Nejen o volbách do EU budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 6 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 48% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Kvuli kriminalni parazitni sebrance chazaru Praotec Cech a dalsi slovanske kmeny opustily sva uzemi.
O cca 300 let pozdeji, aby kral chazaru Bulan udrzel nenavist svych podrobenych vuci nove vzniknuvsim slovanskym krestanum, a mohamedanum, tak prijal perverzni a vuci Kristu nenavistny Babylonsky Talmudismus, ci tzv. rabinsky judaismus.
A z chazarske turko-mongol-evropske (tez jednodlivci ze Slovanu, Vikingu, germanskych Skitijcu – at dobrovolne vstoupivsich, ci znasilnenych, – proto dodnes mnozi zide/chazari maji modre oci, blond/rysave vlasy) se stali yidds, zhids, zide ..
Tady jsou ve vsi krase, v chazarskych kaftanech, pejzati, diky sve degeneraci (trest BOHA) odmala kratkozraci smrtelne svicove bili ..
http://www.deuteronomy28.org/europeanjews.html

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

A stejně to Praotci k ničemu nepomohlo, protože na Slovany – jako nejinteligentnější rukodělný lid s holubičí povahou, se už od pradávna lepí všichni paraziti, jako ho*no na košili, a jeho potomstvo – nás, opět dostihli,… a už zase po staletí jen trpíme …!

Jenže kam před nimi prchnout nyní, když nosatý svrab je rozlezlý po celém světě?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Lord Vetinary,
zdrhat musí oni ne my. My jsme tu doma.

r.m.
Návštěvník
r.m.

lorde, lidu se vládne, ne naslouchá, to byste se taky mohl doslechnout, že máte vypadnout a co potom s rodovým jměním…))
Slovani už jako rukodělný lid s holubičí povahou – která ze staletí máte na mysli? )))
Vy jste dnes samý šprým, přišla snad návštěva, ten pan Alz Heimer? nebo snad prof. Parkinson si na chvilku půjčil vaše auto?

sestka
Návštěvník
sestka

Krasni veseli a prejici nadlide

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

No tak to bychom meli, General Balsko je tam a to je dobre, je to buric, ktery rekne to co si mysli a servitky si nebere.
Ted jde o to, aby z nej casem drive ci pozdeji neudelali nesvepravneho.
Ivan David se b ude mit moznost nyni projevit.
V zadnem pripade se to ovsem neda povazovat za uspech spd, je to predevsim zasluhou osobni sily onech jednotlivcu, kterych spd jen vyuzila, nic vic nic min.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Predevsim vyhrali Pirati, udrzela se ODS a to hlavne Tosenovsky, nově americka Manička Vondra, pak TOP Pospisil a dokonce i Sojdrova a dotačník Svoboda. Tohle jsem necekala ze oni se udrzi.

Velka skoda ze neuspely Samkova a Volny , Matejka, Vitek, ani ABBartos a Svobodni ( ti ani nedelali volebni agitku), kteri nepodporili zakon proti puvodnim obcanum. Proc se nespojili nove strany pod jednu kamdidatku by meli rici volicum:
https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Volny-JAP-Absurdistan-EU-aneb-Pro-co-take-hlasovali-cesti-europoslanci-582755

A odpoved na vysledek od znameho : Ze nesli lidé volit podekujte AERONETU a alternative. Ta nenavist byla snad rizena tajnymi
Asi tak jako temi co vytvorili Net.

Ted premyslim zda ma pravdu. Ve Francii vyhrala LePen
Ze si alternativa nevsila ze tise podporuji legalni imigraci – nojo holt se tu nesmi psat jiny nazor nez jaky ma alternativa. Jinak vsichni nenavistne piští!! Ach joo
Tak se radujte ted, ze mate aspon vitezem jedineho kamdidata generalmajora Blaska. Coz je ubohy vysledek 😢

Dáša
Návštěvník
Dáša

že nešli lidé volit? Je divné, že volby nedopadly jak na Slovensku, kde bylo volit 20% v Polsku ještě méně

Neznama
Návštěvník
Neznama
Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Ještě jsem nepopřál Eurohujerům k úspěšným volbám do EU…

Jen škoda, že jsou poslední…! Což ještě ani netušíte… : DDD

Tak hoši, … nasadit opět “brýle mámení”, jak jste důležití, jak lejno v trávě, když to máte zase na nějakou chvíli v kapse, abyste dál mohli ku*vit lidem životy, i když vám o to vůbec nestojí a nechápou, že to máte jen jako dobře placenou zábavu, … a ještě si toho na chvíli užijte.

Z této písně si můžete udělat hymnu,…

https://www.youtube.com/watch?v=e-ReQG4ao_c

… když ani “Kyška” nepochopil, že jste jen “jednoocí mezi slepými”, když vám chodí tak málo voličů k volbám, … a že všechny jen serete…!

https://cz.sputniknews.com/slovensko/201905269997879-slovensky-prezident-andrej-kiska-se-vyjadril-k-eurovolbam-mrzi-me-jen-potvrzeni-narustu-sily/

Jednou se vám to vrátí jak bumerang,… a to bude potom pecka..! : D

Dáša
Návštěvník
Dáša

Příště už volby do europarlamentu nebudou? To jako si tam už své lidi navolí rovnou direktivně z Brusele? No, tomu bych i věřila.

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Ten výrok “my nesmíme ani naznačovat”, pochází od pradávna z kruhů mágů a jasnovidců, kteří sice znali budoucnost, ale nesměli o ní informovat, protože by tak ovlivnili její vývoj a zákony kauzality pro ně platí i zde.

Jediný “šéf” může jako “stříhač” ve filmových laboratořích upravovat jednotlivé clustery podle své libosti, protože žije jak v čase reálném, jako my, tak v čase lineárním, kde se tvoří osudy lidí…

Takže – “jako bych nic neřekl” … : DDD

A snad jen malou poznámku k neustále omílanému zničení/nezničení Izraele, co jsem se dozvěděl poměrně nedávno od mého “učitele” …:

– “…To máš tak – NIKDO,… ani Židé, ani Sionisti, si ve skutečnosti nepřeje zničit Izrael, i když Sionisti tvrdí pravý opak, že jim potom Bůh dá vládu nad celým světem.
TO JE ale JEN JEJICH KAMUFLÁŽ, protože ve skutečnosti jen tak straší svět, aby na Izrael nevztáhl nikdo ruce, protože počítají s tím, že se všichni potencionální nepřátelé budou obávat, že by se to mohlo splnit a ž/Ž by do ruk moc nad lidstvem opravdu dostali…
Mohu ti sdělit dvě důležité informace.
“Šéf” je na ně tak naladěný, za to co mu provedli s jeho dílem, že dostanou co si zasloužili, .. a radost z toho mít nebudou…!
A tou druhou informací je, že ž/Ž nemusí čekat na zničení Izraele, aby se jim zjevil, protože už delší dobu na Zemi opět je a chodí mezi vámi, aby našel další Lotovu rodinu, kterou se rozhodl zachránit….
Tentokrát jich zachráněných bude víc..
Diskobolos je opět aktivní…”..

Nyní jsem si vlastně uvědomil, proč se musel nechat eliminovat Boris – člen naší posádky…
No a že nad námi opět prší a místy jsou už záplavy, od doby jeho odchodu na druhý břeh,.. je toho jen důkazem….

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dášo,
neboj , příště volby do EUparlamentu sice skutečně už nebudou,ale z jiného důvodu. Ona totiž už nebude EU.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Lorde diky
za vylucovaci metodu a napovedu jak rozlousknout problem koho volit mezi Samkovou+ Volnym, Vitkem, Bartosem, Blaskem… nakonec nekolik nasich hlasu nespadlo pod stul . (Teda pokud je nejake strasidlo nevytahlo v noci z urny).
Jen skoda ze kecy nekterych ze volby nemaji cenu odradilo hodne lidi jit volit. Vim ze volby nemaji velkou cenu, ale aspon bychom vedeli co udelaji novi politici a nebyly by zvoleni eurohujeri jako Vondra, Pospisil, mama Šojdrovka, dotačnik Svoboda…. ti co mi chteji nadavat tak argument: minule volby slo volit tusim jen 18% volicu a dali tim najevo ze nechteji byt v EU. Celych 5 let presto prijimame zakony a platime miliardy EU a nakupujeme zradlo plne jedu a rakoviny od EU a zapad vybira 480miliard z nasich bank a firem na dividendach… niceho ti co nevolili nedosahli.
Kdyby zvedli zadky a volili dalsi strany tak mohl mit Blasko spojence. Tak tam bude jen samotny a opusteny generalmajor na valecnem poli

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Zaznamenal jsem, že jste mne vzadu zmiňovala i s odkazem na můj rozbor.
Děkuji, ale opravdu není zač. Byla to má povinnost,…. a “Světská sláva, polní tráva…”… a ponechme zásluhy jiným, třeba Aeronetu … : D

Důležité je, že úkol byl splněn,… a je tam Blaško místo Hrnčíře,
protože bývalý TOP-ák, je to stejné, jako bývalý černoch, i když nalezl do SPD….

Politické turisty nemám rád, ale jsem ochoten je tolerovat.
Až na jednu vyjímku – všechny, kteří vlezli do Satanova společenství – TOP 09.

Kdo se s Kalouskem v této bandě špinavců objevil, se už nikdy nemůže morálně očistit.
A sběratel titulů a funkcí, už vůbec ne. Má to napsané v ksichtě…

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Vyměním všechen svůj majetek za jednosměrnou místenku v kosmické lodi, která mne dopraví na jinou bezpečnou planetu, nejlépe obsazenou “Perlami”, .. nebo popřípadě jen “Slovany”, kde bych mohl klidně žít a nikdo by mne stále nějak neojebával.

Hlavně aby tam nebyli židi, muslimi, barevní, komanči, homouši, západní zdegnerovanci, šlechta a jiní devianti a paraziti, .. a především zlodějský daňový systém, ale jen společnost “Prvobytně-pospolná”… !

Tady se to už fakt nedá, pokud lidé nebudou volit ve veřejné volbě on-line, aby se dalo dohledat, kdo a jak volil, třeba i za pět let, aby si to sám mohl zkontrolovat… a nebudou volby povinně, jako třeba v Austrálii ..!

Já těm ojebávačům, kteří mají volby pod palcem, nevěřím ani frňák mezi očima..!

Šel jsem volit až hodinu před zavíračkou v sobotu, a podle zaškrtnutých voličů bylo hlasovat v našem okrsku tak asi 60% voličů, co jsem si tak všiml na seznamu, když hledali mé příjmení.
Jak volila naše místní komunita se dá předpokládat – proti EU,…. tak uvidím na sjetině MV zítra…!

Jinak jsem rád, že je tam Hynek Blaško, ale mohl tam být místo Davida raději Pepa Nos.
Byla by alespoň legrace, když už ten komediantský spolek v Bruselu musíme platit.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Plně souhlasím Lorde ,Pepa Nos mohl být garantem alespoň kulturní zábavnosti tohoto veskrze shnilého monstra ,snad těch pár propašovaných zrníček písku způsobí alespoň občasné zaskřípání a jednou se ta zrzavá bestie podaří zastavit definitivně.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Lord Vetinari,
proč tak složitě hochu? Slušných lidí je na planetě nesrovnatelně víc než těch parchantů kteří nás chtějí ojebávat. Tak ať se stěhují oni,ne?

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Ježišmarjááá, .. kdyby se to tak mohlo vrátit,…. co bych za to dal, abych byl opět mladý, ale s tímto rozumem,…. : D
Jenže “hoch” už nejsem hodně dlouho…. : D

A jinak souhlas.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Lord Vetinary,
to já taky, ale jsme mladí duchem ne? A hlavně nemáme vymyté mozečky jako někteří ti mladí,třeba ti co volí pirátské smažky.

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Zajisté,….

Možná je to ale i naše chyba, že jsme jim je dovolili “vymýt”… a udělali z nich “ztracenou generaci”, když jsme je nedokázali ochránit….

zákon FARA
Návštěvník
zákon FARA

Území Prahy by mělo být oploceno a na tomto by měla být vyhlášena rezervace. Klasika, jako vždy. Také gratuluji ministru vnitra k volebnímu úspěchu, což je zúročení jeho poctivé práce pro republiku.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Ostatně soudím, že Kartágo a tradiční strany musí být zničeny na všech úrovních. Ministr vnitra a předseda ČSD jen navázal na práci bývalého předsedy a úkol je již téměř splněn.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dášo,
omluv se ČSD , i když je to taky hrůza podnik,stále lepší než ta banda ČSSD. Jinak samozřejmě vím,že se jen vloudila chybička.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Hamacek pokracuje v plavbe na TITaniku CSSD 👍 !!!
Uz od lonskych voleb ani nectu jmena jejich kamdidatu – shouting removed “ … ( nechci byt sprosta) SE NEDA ZAPOMENOUT . Hlavne po vzhlednuti videi z utoku v Berline, Francii.. a obeti znasilneni. Hamacku ODEJDI , socani vykopnete ho konecne z funkci a od zdroju

Neznama
Návštěvník
Neznama

Hm… tak uz nesmime ani napsat co nam rikali na verejne tiskovce v CT politici Sobotka, Fiala Kalousek pri ….. v 2015

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Neznámá,
Titanik socanů šel dávno ke dnu, ty zbytky škodí už jen ze záchraných člunů kam se stejně jako na Titaniku nacpala spousta těch,kteří si záchranu vůbec nezaslouží , na úkor těch lepších.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

zákon FARA,
předpokládám,že máš na mysli tu zjevnou manipulaci s výsledky kterou umožnil. Nění přece
možné,aby lid česka zvolil tu ožralou kreaturu Vondru.

hauzz
Návštěvník
hauzz

Jak koukám na výsledky, nastal čas udělat si zbroják. Tentokrát neponechali nic náhodě a shodili server (nejen) ČSÚ na den aby nedošlok “náhodné” nedostupnosti sčítacího serveru kvůli instalaci trojana na korekci nepříznivých výsledků které se daly čekat. Federalizovanou Evropu si rozvracet nenecháme! Kupředu levá, zpátky ni krok!

Dáša
Návštěvník
Dáša

Al-Hamajda je nejlepší. Prý není důvod, aby nabídl svou funkci předsedy ČSD, když nedávno byl zvolen. Přes debakl, který utrpěli, hlavně díky němu a Petříčkovi, je to smělá myšlenka.
Kachna má proti němu žaludek baletky.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dášo,
kdo dělá předsedu tomu trapnému socanskému spolku a kdo má na krku všechny jenjích dluhy nám už může být jedno. Už v komunálních volbách a potom i ve sněmovních budou definitivně vymeteni z politiky, ,”lihový dům” už stejně dávno prožrali a zmiznou v propadlišti.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Hranici pro vstup do EP překonalo 7 politických subjektů.
Do Evropského parlamentu se dostaly tyto strany:

ANO – 21,2 % – 6 mandátů
ODS – 14,5 % – 4 mandáty
Piráti – 14 % – 3 mandáty
STAN a TOP 09 – 11,7 % – 3 mandáty
SPD – 9,1 % – 2 mandáty
KDU-ČSL – 7,2 % – 2 mandáty
KSČM – 6,9 % – 1 mandát

Podle toho skóre to vypadá, že migračnímu fičáku nebude nic bránit….
Vážení, držme si klobouky!

wiKing
Návštěvník
wiKing

Zcela zbytečný rozkol vedení SPD s L. Volným a jeho krajskou org. z MSK kraje stál SPD minimálně 0,5% hlasů + cca 0,5% znechucených příznivců, kteří pro jistotu nevolili nikoho. SPD tak mohla mít přes 10% a o 1 mandát více, právě na úkor Lidovců. Z číselných výsledků to jasně vyplývá. Stálo to Okamurovi “za to”?

Dáša
Návštěvník
Dáša

Kdo na okamurově kandidátce zaujal místo L. Volného?

honza
Návštěvník
honza

Nejvíce preferenčních hlasů získal Niedermayer (TOP09), který podporoval imigrační kvoty, Junckera, GDPR, odzbrojení lidí či sankce Maďarsku. Co na to říct? Co se dá dělat s takovým materiálem?

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Toho volí pražské disciplinované chazarstvo

Merkur
Návštěvník
Merkur

Gen. Blaško je tam, teď budou mít z VK ještě větší strach než doteď..

honza
Návštěvník
honza

Blaško měl velkou podporu i před článkem na aeronetu, to s tím podle mě tolik nesouvisí. Každopádně 9% pro SPD je velkej propadák.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

honza,
asi si neuvědomuješ o jaké volby jde. SPD do EU parlamentu kandidovala poprvé,dřív nejevili zájem a tak 9% je úspěch nehledě k tomu že porazili některé “tradiční” strany. Je to nesporný úspěch a jasná známka že v republikových volbách budou hodně úspěšní.