Europoslanec Štětina způsobil další skandál mezi rodiči studentů. Gymnazistům z Aše promítal...

Europoslanec Štětina způsobil další skandál mezi rodiči studentů. Gymnazistům z Aše promítal film Člověka v tísni o džihádistovi Šamilu Basajevovi z Čečny a vykládal o ruské propagandě. Omlouval přitom tu americkou, v USA prý vládne dokonalá demokracie! Nalejvárna od Štětiny byla pro studenty povinná, rodiče si mysleli, že jde o cestopisnou přednášku!

Europoslanec Štětina způsobil další skandál mezi rodiči studentů. Gymnazistům z Aše promítal film Člověka v tísni o džihádistovi Šamilu Basajevovi z Čečny a vykládal o ruské propagandě. Omlouval přitom tu americkou, v USA prý vládne dokonalá demokracie! Nalejvárna od Štětiny byla pro studenty povinná, rodiče si mysleli, že jde o cestopisnou přednášku!

Redakce AE News byla upozorněna na další skandál českého školství, tentokrát ze západu Čech z Aše. Studenti tamního gymnázia [1] se zúčastnili v místním kulturním centru LaRitma už 3. listopadu přednášky europoslance Jaromíra Štětiny o ruské propagandě. Účast na přednášce byla podle informací pro studenty povinná a kromě studentů byla přednáška dostupná i místní veřejnosti. Štětina poskytl mj. i rozhovor regionální televizi MVTV, kde zazněly neuvěřitelné informace, nad kterými zůstává rozum stát. Štětina nejprve vyprávěl o tom, co je to hybridní válka. Poté se pochlubil tím, jak jezdí často na Ukrajinu na Donbas, a že Ukrajinci bojem proti Rusku chrání de facto i Česko. Reportérovi zapomněl uvést, že na Donbas jezdí navštěvovat jednotky praporu Azov, což je polovojenská skupina žoldáků, které financují americké fondy.

Jaromír Štětina na jednom z gymnázií v Plzni přednáší studentům.

Co je ovšem daleko neuvěřitelnější, to je Štětinova omluva americké a bruselské propagandy, protože to jsou podle Štětiny země s dokonalou demokracií, takže jde o “dobrou” propagandu, zatímco ta ruská propaganda je špatná, protože v Rusku je autokratická vláda, která směřuje k diktátorství. Tento výrok by se měl někam zarámovat, protože to je typická ukázka Štětinovy licoměrnosti. Stížnosti na gymnázium registrujeme už z minulého týdne, když se nám ozvala maminka jednoho ze studentů, že od syna byla informována, že přednáška v LaRitmě se bude týkat cestopisných zážitků. Štětina totiž celou přednášku pojal jako ideologickou nalejvárnu do hlav nezletilých dětí, a proto redakce AE News podá podnět školskému výboru poslanecké sněmovny parlamentu ČR, aby prošetřil politickou indoktrinaci nezletilých dětí na gymnáziu v Aši. Jaromír Štětina totiž přijel do města na pozvání právě zmíněné školy a je otázkou, jestli tato iniciativa vychází přímo od školy, nebo se jedná o součást vzdělávacího plánu pod záštitou MŠMT.

Tohle je možné jenom v Česku. Bývalý agent StB promítá studentům film profláklé neziskovky, který ospravedlňuje džihád v Čečně

V celé přednášce byly šířeny lži, nesmysly, dezinformace nejhrubšího zrna a co je nezávažnější, v diskusi nebyla žádná oponentura, nebyl tam nikdo, kdy by mohl uvést dezinformace Jaromíra Štětiny na pravou míru. Ve vyspělých zemích západní Evropy, kterou se Štětina zaklíná, je politizace školství přísně zakázána. Na přednášce byl promítán i propagandistický protiruský film “Odvrácená strana světa” z přelomu tisíciletí, který Štětina natočil ve spolupráci s neziskovou organizací Člověk v tísni. Ta je přitom napojená na operační aktivity americké zpravodajské služby skrze americkou neziskovku USAID, se kterou Člověk v tísni úzce spolupracuje v konfliktních zemích světa, kde samotný USAID působit nemůže z bezpečnostních důvodů. Dokument je profesionální protiruskou propagandou, ale velmi průhlednou, je v ní vidět rukopis americké CNN a pokus o vykreslení islámského terorismu v Čečně v příznivých barvách a stejně úlohy Šamila Basajeva, se kterým Člověk v tísni v dokumentu dokonce natočil rozhovor.

VIDEO – Dokument Člověka v tísni o tom, jak “stateční islamisté” v Čečně brání svoji zemi před zlými Rusy.

Mimochodem, už v tomto velmi starém dokumentu je vidět pokus neziskového sektoru o propagaci islámu a vykreslení džihádistů jako obětí těch zlých a rozpínavých Rusů. Pouštět gymnazistům takováto videa, která glorifikují islámského teroristu č. 1 na Kavkazu, to je neuvěřitelný skandál a podnět naší redakce bude předán i bezpečnostnímu výboru poslanecké sněmovny, aby se touto kauzou zabývala. Je naprosto nepřípustné, aby europoslanec propagoval a promítal studentům českých škol filmový dokument, který oslavuje a omlouvá teroristy z Kavkazu a takové postavy jako byl Šamil Basajev. V dokumentu Basajev říká lidem z Člověka v tísni, že Rusové jsou neznabozi, že je mezi nimi málo věřících (myšleno v Islám). Další džihádista v dokumentu o Rusech říká, že jsou kanibalové. Když se rodiče studentů v Aši dozvěděli, že Štětina promítal dětem v LaRitmě promo dokument o islámském džihádu v Čečně a o jeho vůdci Šamilu Basajevovi, spustila se vlna nevola v řadách rodičů, kteří se zajímají o politiku.

Agent “Plavec”, udaná spolupracovnice, práce pro 1. Správu SNB

Europoslanec Jaromír Štětina byl veden jako spolupracovník StB pod krycím jménem “Plavec” [2]. V roce 1977 udal StB svoji spolupracovnici Šárku Neumannovou za to, že na pracovišti rozšiřovala dokument Charty 77. Vzápětí po tomto udání Jaromír Štětina u StB povýšil a byl převeden pod 1. Správu SNB (Rozvědka). Co je opravdu zajímavé, to je Štětinova pozice ve svazcích StB, kde jsou pouze informace o převodech záznamu do sekce “Jiného určení”. To byla skupina svazků, které nechal v listopadu a v prosinci 1989 zničit tehdejší šéf StB Alojz Lorenc. Svazky zvláštního určení obsahovaly živé operátory StB v cizině a agenty nasazené v cizích diplomatických sborech. Část těchto svazků se však znovu náhle objevila v polovině 90. let ve vlastnictví kmotra pražského podsvětí Františka Mrázka.

Gymnázium v Rakovníku, zde taktéž Štětina vyprávěl o ruské propagandě.

Jaromír Štětina po roce 1989 přeběhl na druhou stranu a začal pracovat proti Rusku, do kterého před rokem 1989 tak často jezdil a obdivoval přírodu a sjížděl ruské řeky (odtud jeho krycí jméno “Plavec”). Přeběhnutí na druhou stranu zřejmě proběhlo způsobem, že udal americké straně skupiny operátorů 1. Správy SNB, kteří byli v 1. polovině 90. let zavražděni v USA a dalších zemích na západě. V redakci AE News máme informaci o 26 bývalých agentech 1. Správy SNB, kteří za podivných okolností zemřeli v USA, ve Velké Británii, Francii a Německu mezi 17. listopadem 1989 a 31. prosincem 1993.

Jaromír Štětina zřejmě rozkryl po listopadu 89 pro Američany skupiny rezidentů 1. Správny SNB v západních zemích a za odměnu, za svoji zradu národa, se mu dnes dostává ochrany od Američanů. Považuji za naprosto neuvěřitelné, že bývalý agent StB dnes jezdí po českých školách a promítá dětem propagační džihádistická videa z Čečny natočená neziskovkou Šimona Pánka. Chápu sice, že Česko snese fšecko, ale tohle je opravdu moc. Není přece normální, aby někdo, kdo má takto pokřivěný morální profil, přednášel našim dětem.

Článek z Listů Ašska.
Za zády rodičů přednáší dětem bývalý agent StB. Česko snese fšecko?

Důvod, proč Jaromír Štětina má takový alergický postoj k Rusku, může vyplývat právě z toho, co se stalo těsně po listopadu 1989. Komunistická 1. správa SNB byla pod přímou direktivní kuratelou pražské expozitury KGB a zahraniční rezidentury probíhaly právě ve spolupráci s KGB. Máme vážný důvod se domnívat, že Jaromír Štětina udal po roce 1989 Američanům nejen české rezidenty na západě, ale i některé ruské.

Pokud je to skutečně tak, potom se Jaromír Štětina nachází na ruském nechvalně proslulém seznamu zrádců KGB (Список предателей КГБ), který je rozsudkem smrti s neurčeným datem vykonání. To by potom znamenalo, že Štětina disponuje ochranou jiné tajné služby, která mu poskytuje nedotknutelnost. Servilita, s jakou Štětina šíří protiruskou propagandu, dává celkem tušit, že mu ochranu poskytuje americká zpravodajská služba. Existuje mnoho politiků, kteří si nechají zaplatit za protiruskou rétoriku, ale u Štětiny se to zdá osobní. Doslova má z Ruska opravdu panický strach, není to jenom mediální nátěr. Takže právě toto by mohlo být důvodem jeho děsu z Ruska.

Článek o besedě se Štětinou na stránkách gymnázia v Aši.

Sdílejte a šiřte prosím tento článek na sociálních sítích, ať se lidé a rodiče zajímají o své děti, ať se starají o to, kdo chodí do škol jejich potomků na přednášky. Rodiče z Aše potom vyzývám, aby se více zajímali o to, proč právě do jejich města přijel přednášet bývalý operativec StB a proč dětem promítal propagandistické video, které omlouvá čečenské džihádisty z přelomu tisíciletí. Pokud se nebudete zajímat, co se děje ve školách vašich dětí, systém vám přeporgramuje vaše potomky na muslimské vítače a podporovatele islámského džihádismu, který půjde ruku v ruce s protiruskou hysterií.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
crusarder
Návštěvník
crusarder

Že je štětináš howado víme. Ale toho, kdo mu umožňuje dělat propagandu a politiku je potřeba zavřít.

Frank
Návštěvník
Frank

Štětina je svině, stejně tak ti, co ho volili do EP!

Jana
Návštěvník
Jana

Mnohé komentáře pod dokumentem Štětiny na Youtube /publikovaným J. Šináglem/ by se autorovi asi moc nelíbily…

Miloslav Suchan
před 2 roky
To je jen odvar toho, jaka zverstva delaji amici po celem svete.

Eddard Stark
před 1 rokem
Je jen dobře že zlikvidovali ten zárodek tvrdého islamistického státu.

Boyar
před 2 roky
A teď si pustte na Liveleaku dagestánský masakr 😀 Před 2. čečenskou a tam uvidíte čečence bez propagandy v jejich pravém světle :D

Bynk333
před 2 roky
1999? Zaujímavé, ale ved Čečenci to tam vtedy nad Ruskom vyhrali a získali nezávislost, len potom zistili že nie je nezávislosť ako nezávislosť, ked nový domáci papaláši robili, vlastne nerobili vôbec nič pre ludí, len si plnili vrecká peniazmi 🙂 a potom prišlo Čečensko dva, Kadyrov spomocou Rusov vyhral tú sebranku zasa tam odkial prišli, teda za Kaukaz 🙂 

Pavel Wittman
před 1 rokem (upraveno)
jak tam furt lovili dopisy od mrtvych ruskych vojaku…. jednou smlouva o sluzbe… podruhe to nemohli precist… po treti jsem se bal, ze tam bude snad povolavaci rozkaz od sameho Vladimira Vladimirovice…. trapas… cecensko vzdycky spadalo pod Ruskou sferu vlivu… akorat v 1999-tym to podporila USA a vyzbrojilo a podporilo cecence.. nic vic. cela reportaz je delana na zakazku naprosto vyssich zajmu. CT je nyni devka pro-EU agendy, ale ze jeste tenkrat tak moc, 10 let po revoluci byla taky, tak to dneska bleju…

HumanToMars
před 2 roky (upraveno)
takže veřejno žumpo právní ukro_majdanutá islámofilní čechujská televize ČT1 odvysilala dokument, jak Moskva potáhla na chudáky islámské pomatence v zemi, ve které se nynější islamští pomatenci oficiálně hlási k Islámskému státu…. Myslím, že čechujská televize si už fakt zasluhuje spršku koktejlu molotových…… a to že s “užasem” můžeme sledovat několík prostých lidí strádajícíh od této války??? a co Jugoslávie, celý blízký východ a sever Afriky doted’ strádající od USÁCKÝCH STÁTŮ FAŠINGTONSKÝCH??? CO??? a to, že na obnovu Kavkazu Mokva léta pumpuje miliardy a to jak to tam ted’ vypadá to už nikoho nezajímá co?? Ti terorističtí šakalové na videu odkazují na západ, na jeho svobodu a nevím co, přitom západ nesnášejí a podřezali by tu každého…. Vy dementi už si to uvědomte!!!! Ohánět se u této tlupy slimáckých teroristických mohamedánů tvrzením, že každý národ má právo na sebeurčení je hodně zcestné… A na tebe čechujská propagandistická televize platí jen a jen molotovy!

Strýček Hočimin
před 11 měsíci
Prej. Zbraně bereme Rusům a na záběru před 10 s Americká protitanková střela TOW…..hehe Válka je svinstvo, ale když už dělají propagandu, měli by ji dělat sofistikovaně a ne jak dementi. (Ten dokument jsem tenkrát v TV viděl)
Taky čas ukázal jaká povidla v tom dokumentu zvraceli (terorismus, džihádisté)

Jana
Návštěvník
Jana

…”redakce AE News podá podnět školskému výboru poslanecké sněmovny parlamentu ČR, aby prošetřil politickou indoktrinaci nezletilých dětí na gymnáziu v Aši.”
Dobrý nápad, jen aby to nebrali jako anonym 🙂

Jana
Návštěvník
Jana

Štětináčovi pomohou soudruzi – studentům vysvětlí, že na Aeronetu je to samá lež 🙂 Kampaň z jara se možná bude opakovat, asi dostatečně nezabrala, ta “Příručka do škol”, Kundry a spol. –
vydaná jako speciální číslo Respektu.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/valka-dezinformace-fake-news/r~7bfb35b23bb311e7886d002590604f2e/

Jana
Návštěvník
Jana

R. Koten o NATO (je už opatrnější): …”Nyní jsme v NATO a v současné situaci, kdy je naše armáda jen drahý expediční sbor, nemá cenu z té euroatlantické vazby vystupovat. A doufám, že v případě konfliktu – a nikdo si ho nepřeje – nebudeme opět obětováni.”…
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/nechceme-na-zapad-spolupracujme-ve-stredni-evrope-rika-sef-b/r~cac756d6d9cd11e79704ac1f6b220ee8/

Rudolf
Návštěvník
Rudolf

Shouting removed. Pravidla diskuse. Nepište věty velkými znaky. Děkujeme. -Admin-

Vorel
Návštěvník
Vorel

Ze Štětiny je mi na blití. Už dlouho.

Frank
Návštěvník
Frank

Štětina je opravdu neskutečná svině.

amd123
Návštěvník
amd123

Na každé prasa sa už varí voda. Aj na toto štetinaté.