Europoslanci za SPD se už také zbláznili? Kateřina Konečná z KSČM odhalila,...

Europoslanci za SPD se už také zbláznili? Kateřina Konečná z KSČM odhalila, jak se hlasovalo v EU pro skandální usnesení o tom, že II. světovou válku rozpoutalo Německo bok po boku se Sovětským svazem! Tohle je vlastenectví? Pakt Molotov-Ribbentrop byl podepsán v reakci SSSR na Mnichovskou zradu, kterou západ uvolnil ruce Berlínu k útoku na Sovětský svaz! Přepisování dějin jede v Evropském parlamentu na plné otáčky a europoslanci za SPD i od Marine Le Pen hlasovali pro podporu skandálního usnesení!

Europoslanci za SPD se už také zbláznili? Kateřina Konečná z KSČM odhalila, jak se hlasovalo v EU pro skandální usnesení o tom, že II. světovou válku rozpoutalo Německo bok po boku se Sovětským svazem! Tohle je vlastenectví? Pakt Molotov-Ribbentrop byl podepsán v reakci SSSR na Mnichovskou zradu, kterou západ uvolnil ruce Berlínu k útoku na Sovětský svaz! Přepisování dějin jede v Evropském parlamentu na plné otáčky a europoslanci za SPD i od Marine Le Pen hlasovali pro podporu skandálního usnesení!

Europoslankyně za KSČM Kateřina Konečná uveřejnila pro Sputnik CZ informaci [1], k čemu došlo 19. září 2019 v Evropském parlamentu. Ano, došlo k dalšími skandálu, opět je v tom SPD a opět si můžeme klepat na hlavu, jestli už jsme opravdu s podporou vlastenců jako u blbejch na dvorku, když potom ti vlastenci hlasují jako naprostí diletanti. K čemu vlastně došlo? Evropský parlament přijal onoho dne skandální rezoluci, která přepisuje dějiny v Evropě takovým způsobem, že se z toho zvedá žaludek.

O návrhu usnesení jsme sice už psali, více v článku zde, ale nevěděli jsme tehdy ještě, jak kdo hlasoval. Svodka totiž nebyla ještě k dispozici. Teď už je, a je to na zvracení. Z českých europoslanců pouze jediná ruka hlasovala proti, ruka Kateřiny Konečné z KSČM. Ostatní europoslanci z ČR, a to včetně obou europoslanců za SPD, hlasovali pro návrh. Generál Hynek Blaško a Ivan David hlasovali pro návrh. A potom se někdo diví, že SPD ztrácí důvěru voličů. Tohle je prostě otřes a zlý sen. A co vlastně usnesení řeší?

Kateřina Konečná, europoslankyně za KSČM

Celé usnesení č. 2019/2819 (RSP) [2] s názvem Společný návrh usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy, odsuzuje Ruskou federaci a její dosavadní uznávání symbolů Velké vlastenecké války a především nově přepisuje dějiny, že prý za vypuknutím II. světové války můžou dvě země, nacistické Německo a komunistický Sovětský svaz. V dokumentu se uvádí, že Sovětský svaz podepsal s Německem pakt Molotov-Ribbentrop, a tím pádem se prý obě země dohodly, že společně zahájí II. světovou válku.

Pod tuhle s odpuštěním sračku se tak podepsali i dva europoslanci za SPD. Hlasování o finální podobě rezoluce najdete v hlasovací svodce na straně 24 v odkazu zde. Nevím, jestli poslanci spali a nevěděli, pro co vlastně hlasují, ale i kdyby hlasovali omylem, tak ani náhodou a ani omylem je to neomlouvá. Evropská unie tím chce přesunout zodpovědnost za rozpoutání II. světové války z výhradně jedné země, tedy z nacistického Německa, na dvě země, tedy současně i na Sovětský svaz. Tím dochází k pokroucení dějin a především výkladové části procesů, které vedly k válce.

Výjezd hlasovací svodky
Bez Mnichovské dohody by nebyl ani pakt Molotov-Ribbentrop

Cesta ke druhé světové válce byla otevřena 30. září 1938 v Mnichově, kde Neville Chamberlain (Velká Británie), Édouard Daladier (Francie), Adolf Hitler (Německo) a Benito Mussolini (Itálie) jako zástupci a premiéři svých zemí podepsali dohodu o tom, že Československo, které nebylo k jednání přizváno, odstupuje Německu území Sudet. Zrada západních spojenců Československa znamenala, že Německo zahájí invazi a útok do Sovětského svazu, protože západní velmoci v Mnichově uzavřely s Adolfem Hitlerem Dohodu o míru, jak se oficiálně Mnichovská dohoda tehdy nazývala. Jak dokazují historické záznamy, sovětská rozvědka v následujících dnech předložila Stalinovi prognózu vývoje, že Německo zaútočí na Sovětský svaz nejpozději na jaře roku 1940, protože Berlín bude mít krytá záda v Evropě od (bývalých) spojenců Československa.

Podpis paktu Molotov-Ribbentrop.

Jedinou možností, jak Sovětský svaz mohl zabránit válce a invazi německých vojsk do Sovětského svazu, byla dohoda o neútočení právě s Německem, která obsahovala zásadní garanci, a to vytvoření nárazníkové zóny vrácením Haliče na Ukrajině a části Běloruska zpátky Sovětskému svazu. Polsko totiž po 1. sv. válce okupovalo západní část Ukrajiny a Běloruska, přestože toto území mělo patřit Sovětskému svazu a Polsko se mělo vrátit za tzv. Curzonovu linii, více v článku zde.

Poláci však odmítali území vyklidit a k jeho navrácení pod Sovětský svaz tak došlo až po dohodě Molotov-Ribbentrop. Díky této smlouvě získal Sovětský svaz jeden rok navíc na přípravu obrany, než původně německá armáda plánovala invazi do SSSR. Když totiž 22. června 1941 vtrhla německá vojska do Sovětského svazu, ruský válečný průmysl už měl ve výrobě nové tanky a stíhačky, i když jejich nasazení do výzbroje šlo v první fázi velmi pomalu a německý Blitzkrieg časové okno také nenabízel.

Zrada spojenců na Československu byla předehrou k útoku na Sovětský svaz

Pokud by západní spojenci v Mnichově v roce 1938 Československo podrželi, Adolf Hitler by 1. září o rok později nejen nevtrhl do Polska, ale nedošlo by ani na podpis paktu Molotov-Ribbentrop 8 dní před začátkem války. Adolf Hitler totiž nechtěl jít do války na východě i na západě současně, chtěl se tomu vyhnout. Takže došlo k tomu, že Dohoda o míru z Mnichova byla v Moskvě vyhodnocena jako nepřátelský akt západu proti Moskvě, neboť mírový pakt se západem Hitlerovi otevřel volné válečné pole směrem na východ a na SSSR, takže Josif Stalin chtěl tuto kartu přebít a nabídl Adolfu Hitlerovi pakt o neútočení. Nakonec se to ukázalo jako správné, protože Adolf Hitler po obsazení Polska se obrátil na západ a zaútočil přes Belgii a Holandsko na Francii. Spojenci tak za mnichovskou Dohodu o míru tvrdě zaplatili a dobře jim tak. Tažení do Ruska se však nešlo vyhnout, věděli to i ruští generálové, že Wehrmacht útok na SSSR pouze odloží, dokud západní Evropa nebude dobyta.

Po podpisu Michovské “mírové” dohody.

Jinými slovy, za vypuknutí II. sv. války může Velká Británie, Francie a Itálie. Tyto země totiž ukázaly Adolfu Hitlerovi, že si může diktovat podmínky. Spojenci tak obětovali Československo, aby s Adolfem Hitlerem měli uzavřený mír. Sovětský svaz tak nemohl na tento proces koukat se založenýma rukama, protože bylo jasné, že Berlín si v Mnichově vyjednal krytá záda od západu a zaútočí na východ a na Sovětský svaz. Proto ze strategického hlediska bylo jedinou obranou pokusit se Berlín zavázat k neútočení výměnou za rozdělení Polska. Sovětská armáda osvobodila Halič a západní část Běloruska, kterou Poláci okupovali od 1. sv. války. Poláci by dnes měli plivat na Velkou Británii, Francii a Itálii za podpis Mnichovské dohody, protože bez Mnichova 1938 by nebylo ani září 1939 a napadení Polska a nebyl by ani pakt Molotov-Ribbentrop.

Poslanci Marine Le Pen hlasovali pro usnesení, kterým se zakrývá podíl viny Francie na Mnichově 1938 a procesů, které následně vedly k vypuknutí II. sv. války

Tyto zásadní souvislosti dějin jsou natolik známé a všeobecně probrané, že by si nikdo nepomyslel, že čeští europoslanci budou hlasovat pro tak ostudný pamflet. Polsko v roce 1939 okupovalo Ukrajinu a Bělorusko, ale nejhorší je samozřejmě Sovětský svaz. Západní spojenci zradili Československo, čímž se Německu otevřela volná ruka od spojenců k útoku na Sovětský svaz, ale europoslanci označují SSSR za spoluviníka vypuknutí II. sv. války. Vůbec mně nepřekvapuje, že pro takový skandální dokument hlasovali europoslanci za Hnutí ANO a dalších stran, ale že se k tomu připojili i poslanci za SPD, to je naprostý skandál. A já tuším, proč to udělali. Pro tento návrh totiž hlasovali poslanci celé frakce Marine Le Pen v Evropském parlamentu, takže když viděli, že jejich kolegové pro něco hlasují, hlasovali s nimi. A toto je potom důsledek.

Výsledek práce Francie, Velké Británie a Itálie po jednání v Mnichově s Hitlerem. A kde je usnesení EU odsuzující obsazení Sudet?

Proč tito poslanci nepředloží v EU parlamentu vlastní návrh, který by třeba v rámci evropské paměti odsoudil zradu Velké Británie, Francie a Itálie za zradu Československa? To si přece zaslouží také usnesení, protože Mnichovská zrada rozhodla o tom, že Německo rozpoutá II. sv. válku. Bez obsazení Československa by k tomu nedošlo, protože Adolf Hitler se obával, že opevněné Československo by mohlo znamenat otevření fronty na hranicích Německa a Rakouska.

Proč proboha SPD dělá tyhle chucpe manévry v Evropském parlamentu? Není to snad tím, že poslanci za SPD podpořili usnesení o ochraně Izraele, který provedl anexi Golan letos v červnu ve spolupráci s americkým prezidentem stejně, jako to udělal Adolf Hitler v Mnichově roku 1938 s Československem? Golany také byly anektovány dohodou mezi Izraelem a USA bez pozvání Sýrie k jednání, stejně jako Sudety byly anektovány dohodou mez Hitlerem a spojenci bez pozvání delegace z Československa. To jsou prostě stejné procesy. A kdo zná dějiny, ten je schopen vidět i přítomnost.

USA a Ukrajina hlasovaly proti rezoluci OSN odsuzující podporu nacismu

Pouze Kateřina Konečná měla dost rozumu, aby hlasovala proti. To je naprostá tragédie. Tímto tempem se brzy dostaneme do situace, kdy odsun Němců ze Sudet v roce 1945 bude označován za agresi Československa, stejně tak boj československých vojáků a policistů proti Banderovcům a také Werwolfům v pohraničí Československa po roce 1945. Přepisování historie jede na plné obrátky a hádejte, kdo hlasoval v páteční rezoluci OSN na podporu nacistů?

Hlasovací svodka rezoluce.

Rusko předložilo v OSN rezoluci [3] odsuzující oslavy nacismu a proti hlasovaly jen dvě země, USA a Ukrajina. Takže sláva Banderovcům, takový je vzkaz z USA a z Kyjeva. Země EU nehlasovaly nijak, zdržely se hlasování, aby nenasraly americké páníčky a rovněž Ukrajinu. Takové jsou procesy a takto se přepisuje historie. A celá SPD v tom jede společně s ostatními partajemi v EU parlamentu. Nakonec to bude voják Wehrmachtu, který bude stát v Praze místo sochy maršála Koněva. Je to jenom otázkou času, a to zejména ve chvíli, kdy už i poslanci a europoslanci za SPD hlasují doma ve sněmovně i europarlamentu jako ty největší štětky protiruských agitátorů a proizraelských poskoků. Pro tohle jsme opravdu pana generála nepodporovali při volbách do EU.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Bára
Návštěvník
Bára

Pan Okamura asi rozehrává nějakou hru vzhledem k hlasování v EU. Sice píše stejně jako vy, že Konečná byla PROTI a SPD PRO, ale….

“A Konečná se hrdě hlásí k tomu, že jako jediná ze všech českých europoslanců PROTI tomu hlasovala! Za SPD říkám, že naši europoslanci velmi správně hlasovali PRO, jelikož je pro nás nepřijatelná revize závěrů 2. světové války a otvírání otázky zrušení Benešových dekretů. Komunisti to zřejmě vidí opačně…” Okamura
https://oeil.secure.europarl.europa.eu/oeil/popups/printficheglobal.pdf?id=705769&l=en

sestka
Návštěvník
sestka

Kurvy z ostrova majici podobu koni ksichty zdegenerovane incestem a drzenim majetku vedi dobre proc opet odlozily o 70 let otevreni archivu ktere mely byt otevreny po 70 letech Maji na sobe vice spiny nejen prcackar Anrew z kralovskeho rodu se smajchloval s 16 tkou v Epsteinove dire v Londyne Je to dne sholt pekna spina kam jen oko dohledne Jeste budeme rikat asi brzy zlati komunisti ,vzdyt oni vlastne nelhali ,jen to spatne prodavali diky svinim jako Husak a cekistum jako Jakes

Pedo-monarchie
Návštěvník
Pedo-monarchie

EXPOSED: Child Escaping from Buckingham Palace Naked
/Nahé dítě utíká oknem z Buckinghamského paláce/
V článku video
geopolitics.co/2019/11/09/exposed-child-escaping-from-buckingham-palace-naked/

Dahonovo
Návštěvník
Dahonovo

tedy hlasovali….. “ale”

Dahonovo
Návštěvník
Dahonovo

ahoj na sv vysilaci/radiu to Okamura vysvetluje, v usneseni byla jedna dve -vety ktere prekrucovali ulohu nemecka za II valky.. proto spd nezvedla ruku. Tedy nikdo se nezblaznil.

Dahonovo
Návštěvník
Dahonovo
božena
Návštěvník
božena

To jsou Okamurovy kecy. SPD hlasovalo s Itálií a Le Pen i proti zájmům ČR. Usnesení se dá dohledat, je v češtině, jeho schválení se NEDÁ obhájit. Teď už Okamura hájí zájmy fašounů a nacistů. Není to ani trochu přehnané.

schwarzbach
Návštěvník
schwarzbach

Na mírové konferenci v Paříži po 1. sv. válce byly ustanoveny čs. hranice s dodatkem, že se mohou v budoucnu změnit, s ohledem na multinárodní charakter ČSR. A tak se i stalo v 1938 v Mnichově.

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Bohužel lidé se chovají přesně podle zástupců satana ale dobrà zpráva vše dočasu.Apokryfos – odhalení otevření zázrak spása přijde s rozbřeskem Bůh na Vás nezapoměl ,jen musíte být trpělivý neboť tento zázrak přijde v okamžiku Vašeho svobodného rozhodnutí.

gengar01
Návštěvník
gengar01

Ja jen doufam že Buh je to za co ho mám a ne nejakej krviziznivej magor.

Josef
Návštěvník
Josef

Německé město Hannover: od volební neděle 10. listopadu 2019 je novým starostou Hannoveru Belit Onay (Zelení).
Muslim Turek, jeho rodiče přišli do Německa v 70. letech jako gastarbeiteři. Onayovo heslo zní „zdomácnit islám – Islam einbürgern“. Volba muslimů do pozic starostů byla v Německu dosud realitou jen v malých městech.

https://www.hlavnespravy.sk/islamizacia-priamom-prenose-moslim-prvykrat-cele-velkeho-nemeckeho-mesta-volbach-hannoveri-kritici-predpovedaju-pomery-londyne/1952142#

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

V Německu, stejně jako v Židovském státě Israeli, jsou uznávány soudy Sharia. V Israeli jsou soudy Sharia přímo kodifikovány v právním Řadu Židovského státu Izrael. Nejvyšší soudkyní Sharia je v Israeli ctihodná paní JUDr. Hana Mansour Khatib, jmenovaná Presidentem Rebbe Rivlinem.

https://www.haaretz.com/opinion/why-orthodox-jews-tried-and-failed-to-block-israels-first-woman-sharia-court-judge-1.5465758

V Německu už dávno rozhodují lokální “sousedské” soudy Sharia. A němečtí soudci pak pouze přebírají jejich rozhodnutí, aby byl zachován “sekulární” rámec pro vnější pozorovatele.

Je přirozené, že Sharia soudy jsou i v Havlující Gottlině a 100% jsou spravedlivější, nežli zkorumpované české soudní mafie!

1. polooficiální soud Sharia nejspíše vznikne v Teplicích. Nikotinista Rebbe Kubera už tam má solidní muslimskou majoritu, která si Sharia soud záhy zlegalizuje.

Co je dobré pro Židovský stát Izrael bude a je dobré i pro Goyim/hovada ve zbídačené Havlující Gottlině, nicht wahr?

Okamuro, Okamuro
Návštěvník
Okamuro, Okamuro

Dotaz 5. 11. 2019 17:40:30 – Damph
Stavíte si nové obydlí.
Chtěl bych se zeptat na dvě věci:
1. Cizinci z kterých zemí na Vašem bydlení pracují?
2. Proč Vaše nové bydlení vypadá jako mešita?

Odpověď 12. 11. 2019 13:12:57 – Tomio Okamura
Dobrý den
Nijak se nestarám o to, jakou národnost mají zaměstnanci firem, kteří staví můj dům, ale ani u dalších partnerů. Pokud Vaše otázka má být narážka na moji údajnou xenofobii, tak vás zklamu. Nevadí mi cizinci a už vůbec ne ti, kteří v České Republice řádně pracují, odvádí daně a jsou přínosem pro naši zemi.Vadí mi lidé, kteří pod vlivem ideologií, nebo v zajetí svých tradic jsou pro nás ohrožením a jejich migrace by nám v České republice vytvořila taková bezpečnostní rizika, jako je známe ze západní Evropy, všude tam žijí migranti z kultur nepřátelských evropským hodnotám.To snad pochopíte i Vy, protože jde i o bezpečí Vás a Vaší rodiny.
https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Tomio-Okamura-13074/otazka/Stavite-si-nove-obydli-139629

V ČR pracuje již 700 tisíc cizinců, 13,2 % z celkového počtu zaměstnaných.

Cizinci mzdokazi stávkokazi Okamurovi nevadí?!

Ani že se promenádovali ukrofašisté s banderovskou vlajkou s trojzubcem po našem Staroměstském a Václavském náměstí a zapálili zde transparent s portrétem ukrajinského prezidenta Janukoviče v roce 2014?! Že si Velvyslanectví Ukrajiny v Praze běžně pořádá na našem Staroměstském a Václavském náměstí své falešné pietní akce?!
https://www.facebook.com/events/2208267576093319/
https://www.facebook.com/events/2270554523016460/
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Na-co-se-aktivisty-Uhlire-v-CT-nezeptali-Bandera-a-velmi-zajimave-fotky-535772
comment image

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

David s tím tzv. generálem jsou jen nastrčení kašpaři. Z Davida se mi léta dělá zle od žaludku a proto se vůbec nedivím, že hlasoval jako fašistické hovado.