Euroafrika: Globalizace nejen kultur, ale i hmyzu, rostlin a podnebí? Kdo ovládá...

Euroafrika: Globalizace nejen kultur, ale i hmyzu, rostlin a podnebí? Kdo ovládá a řídí migraci černochů a Arabů do Evropy? Kdo řídí na 6 prioritách celý systém globalizace? Už to víme! Komu vyhovuje architektura nenávisti a strachu? Kdo poštve civilizace proti sobě? Nenávidíme důsledek namísto toho, abychom nenáviděli příčinu!

Euroafrika: Globalizace nejen kultur, ale i hmyzu, rostlin a podnebí? Kdo ovládá a řídí migraci černochů a Arabů do Evropy? Kdo řídí na 6 prioritách celý systém globalizace? Už to víme! Komu vyhovuje architektura nenávisti a strachu? Kdo poštve civilizace proti sobě? Nenávidíme důsledek namísto toho, abychom nenáviděli příčinu!

Amatérský kameraman zachytil na pláži v jižním Španělsku zajímavou událost. Na gumovém nafukovacím člunu se blíží skupina černochů. Připlouvají od afrického pobřeží. Za malý okamžik dorazí ke břehu, vyskáčou ze člunu a před očima udivených hostů plážového resortu se rozprchnou po okolí. Právě byli svědky dalšího výsadku nových vlastníků a majitelů Evropy v plánu genetického překreslení Evropy [1]. Čluny v Tunisku a v Maroku prodávají obchodníci z Izraele, židé. Nafukovací čluny vyrábí firma EREZ Chemicals v izraelské Haifě.

Na africkém pobřeží jsou však k dostání i čluny od dalších západních firem, do Afriky je dováží loděmi obchodníků z Izraele, protože z Turecka už je to nemožné (Erdoganova dohoda s EU) a Egypt také už není bezpečnou základnou pro obchodníky s čluny. Závěsné motory Honda jsou za příplatek 2,500 USD. Člun vyjde na 1,500 USD. Business je to nevídaný. Denní spotřeba člunů na africkém pobřeží čítá až 200 plavidel každý den. Afričané jsou na cestu do Evropy vybaveni mobilními telefony s evropskými předplacenými a již aktivovanými kartami, mají čisté a značkové západní oblečení, ovšem cestují naprosto bez jakýchkoliv dokladů. Pašeráci jim je na místě odebírají a hází do ohně. Všem je před cestou přikázáno, aby si smazali veškeré své profily na sociálních sítích, aby je nebylo možné v Evropě dohledat na webu.

Migranti z Afriky míří do Evropy.

Ještě donedávna umisťovali pašeráci do člunů své lidi, kteří měli roli kapitánů na člunu, ale v poslední době už to tak není. Pašeráci na pobřeží Afriky obvykle vyberou z migrantů jednoho člověka a ukáží mu, jak má ovládat člun, jak řídit plavidlo a ovládat závěsný motor na člunu s lodním šroubem. Některé čluny jsou vybaveny GPS navigací, ale v poslední době to není třeba. Pašeráci ukážou migrantům, aby s člunem vyrazili na moře a pátrací lodě evropských neziskovek si je už vezmou. Většina migrantů na člunu má navíc mobilní telefony s GPS, takže přesně na mobilech vidí, kde se na moři zrovna nachází. To, o čem se v Evropě nemluví, co je naprosté tabu, o čem se všichni bojí jenom hlesnout, je informace o tom, kdo tyto transfery logisticky a materiálně v Africe zajišťuje. Nejsou to Afričané a ani Arabové, logistické zabezpečení zajišťují izraelské firmy. Migraci Arabů do Evropy tak řídí dům Sion.

Stát Izrael s jediným úředním jazykem

Možná jste zaregistrovali, že před několika dny izraelský Knesset přijal nový ústavní zákon, který deklaruje stát Izrael jako zemi Židů a zrušil arabštinu jako jeden z oficiálních úředních jazyků [2]. Pro někoho je to nepodstatná deklarace a pouhé potvrzení faktu, ale na institucionální úrovni jde o naprostý převrat, protože Judea a Palestina, dnešní území Izraele, je multikulturním prostředím, kde po tisíce let žili Židé, Arabové a Křesťané. Deklarace Izraele jako země výhradně Židů je tudíž naprostým skandálem, ale nijak překvapivým. Jedná se totiž o součást plánu sionistů na naplnění proroctví a písma Talmudu o vzniku Velkého Izraele. Podle tohoto proroctví bude mít návrat Židů domů několik fází. Nejprve Židé obnoví svůj domov po svých předcích. Poté svůj domov rozšíří do rozlohy Velkého Izraele. Ve třetí fází svede Velký Izrael konečnou rozhodující válku se svými nepřáteli. V této válce se nad Velkým Izraelem rozsvítí “7 velkých Sluncí”, které spálí nepřátele Židů v plamenech.

Hlasování v Knessetu o novém zákoně, který ukotvuje Izrael jako stát s jediným úředním jazykem, hebrejštinou.

Bude to však vykoupeno strašlivou cenou, obětí národa za cenu Smlouvy s Bohem. Smlouvu s Bohem uzavírají Židé po narození obřízkou (ženy ne, ty nemají právo smlouvy). Smlouva národa však bude zpečetěna zničením Izraele ve zničujícím ohni poslední bitvy s nepřítelem. Z této války vzejdou Židé jako definitivní vítěz a ovládnou podle Talmudu celý svět, veškeré národy a rasy. Bude to ale za cenu smlouvy s Bohem, za cenu zničení země Judské a celého Blízkého východu.

Podle toho, čeho jsme teď svědky, to teď vypadá, že sionisté se rozhodli přistoupit k realizaci druhého kroku, ke vzniku Velkého Izraele. První krok byl učiněn už v květnu, když Donald Trump přesunul do Jeruzaléma americké velvyslanectví. Tím podpořil Ronalda Laudera a Světový židovský kongres. Jenže tento krok nejvíce vyhovuje sionistům. Ti na nic nečekali a před několika dny deklarovali Izrael jako zemi výhradně Židů. To je ovšem provokace, která má za úkol vyprovokovat Írán. A podle posledních informací zvažuje Donald Trump příští měsíc letecké údery na íránská jaderná zařízení.

Izrael stáhl ze Sýrie operátory Bílých přileb za asistence IDF a Mossadu

Mnoho lidí bylo šokováno, když minulý týden překvapivě Izrael evakuoval ze Sýrie příslušníky Bílých přileb, tedy neziskové organizace založené bývalým operátorem MI-6, která v Sýrii operovala pod ochranou Islámského státu a inscenovala chemické útoky, ze kterých vzápětí byla obviněna vláda Bašára Asada. Mossad ve spolupráci s izraelskou armádou evakuoval přibližně 400 pracovníků Bílých přileb spolu s rodinnými příslušníky, a to nejprve do Izraele a potom odtamtud do Jordánska [3]. Tito lidé z Bílých přileb přitom více než 4 roky působili pod ochranou ISILu a takové lidi by normálně Izrael nikdy na své území neměl pustit, protože představují bezpečnostní riziko. Jenže v tomto případě to neplatí, Izrael v tichosti jejich evakuaci umožnil. Nemusíte být géniové, abyste najednou pochopili, kdo ve skutečnosti Bílé přilby financoval a koordinoval. Ano, sionisté a Izrael.

Vojačka izraelské armády rozdává v autobusu při evakuaci Bílých příleb občerstvení.

Nikdo se potom nemůže divit, že za dodávkami nafukovacích lodí, motorů a za veškerou logistikou námořní migrace ze severu Afriky stojí nastrčení obchodníci z Izraele. Celá Evropa nenávidí muslimy, nesnáší migranty, každý další obrazový záběr z dalšího teroristického útoku posiluje nenávist k Arabům, každý další Evropan, kterému džihádista ISILu podřeže hlavu, je dalším granátem do podnícení nenávisti k Arabům jako etniku. Rozvrácená Severní Afrika během Arabského jara se přerodila v migrační vlnu a spolu s ní nenávist vůči Arabům ze strany Evropanů.

Bílý muž nenávidí Araby, protože bílý muž se bojí arabských teroristů a džihádistů, zcela logicky. Jenže bílý muž by měl nenávidět někoho jiného. Arab zase nenávidí západ a bílého muže, viní bílého muže za chudobu Arabů. Ale ani on si neuvědomuje, že za chudobu arabských zemí nemůže bílý muž, ale sionista a jeho banky. Protože, když nadzvednete koberec, tak s hrůzou zjistíte, že je to celé úplně jinak, než jak se na to dívají bílý muž a Arab z opačných pólů.

Židé dokázali namířit nenávist Arabů k bílým lidem na západě a bílých lidí na západě k Arabům. Migraci do EU řídí sionisté, ale Evropané přitom nenávidí Araby a litují židy. Za chudobu v arabských zemích a jejich vykořisťování mohou sionisté, ale Arabové nenávidí Evropany! Velký Izrael = Islámský stát?

Arabské jaro neodstartovali džihádisté nebo Arabové, ale sionisté. Bombardování Libye, rozvrat v Egyptě, vtrhnutí USA do Iráku, válka v Sýrii, všude se organizovaly rozvraty, v jejichž středu stáli evropští a američtí politici, za nimiž ale stojí židé, přesněji sionisté. Potom se nemůžete divit, že Izrael a Mossad evakuují ze strachu z Rusů z Izraele operátory Bílých přileb, kteří pracovali pod ochranou ISILu. To jsou jejich lidé, kteří pracují pro židy, pro sionisty. Proto se nemůžete divit, že největší sionisté v Evropě podporují neziskovky, které propagují migraci a nasunování muslimů do Evropy. Potom se nikdo nemůže divit, že v Bruselu nikdo nic nedělá na zastavení migrace a v čele Evropské komise je alkoholik a opilec, protože Brusel je celý paralyzovaný rozhodnutím domu Sion islamizovat Evropu. To není černoch nebo Arab, který naplánoval migraci černochů a Arabů do Evropy. To je žid, sionista!

Plán Velkého Izraele. Všimněte si, že území a jeho rozloha něco připomíná: Oblast ovládanou Islámským státem!

Všechno, co nyní probíhá, je naplňováním písma Talmudu, kdy všechny procesy řízení vedou k dosažení cílové mety sionistů na převzetí úplné vlády nad celým světem, která bude opřena o holokaust č. 2, o gloriolu zničeného Velkého Izraele. Sionisté zažijí triumfální vítězství nad celým světem, ovládnou veškeré procesy řízení na všech prioritách, a že už je pomalu ovládají, to dokazuje současný stav na jednotlivých prioritách, které si zopakujeme a zrekapitulujeme. Zjistíme totiž, že šachová koncovka je prakticky na dosah a všechno, co dnes zažíváme, je předehrou k největší světové inscenaci v dějinách, kdy židé chtějí sebe sami vykreslit jako outsidery, jako oběti, které někdo se snaží zlikvidovat. Jako někoho, koho bychom měli chránit a litovat. Kdo uvěří této inscenaci, ztratí naději na vlastní přežití.

Když si uvědomíme, jak Izrael nezasahoval proti Islámskému státu v době jeho rozkvětu, jak Izrael ochraňuje a evakuuje Bílé přilby, které operovaly na území ISILu, potom nás napadne myšlenka, jestli ISIL vlastně nebyl nástrojem sionistů na vytvoření Velkého Izraele? A nebudeme asi daleko od pravdy. Protože Izrael s teroristy nemá slitování, ale během vlády a dominance ISILu v Sýrii byl Izrael v klidu a teď po pádu ISILu dokonce Mossad a IDF stahují ze Sýrie Bílé přilby.

Kdo dnes ovládá procesy řízení? No přece oni…

První priorita – Světonázorová a vzdělávací

Židé dnes kompletně ovládli první prioritu. Ovládají vzdělávací procesy v celém západním světě. Ovládají nejprestižnější univerzity, implementovali multikulti, homoagendu a genderová studia do vysokého školství, tzn. plně prosadili do akademického prostředí tzv. Frankfurtskou školu globalizace. Sionisty sponzorované neziskovky a fondy ovládají školství na všech stupních, multikulturní programy na školách, Norské fondy, školní inkluze, odebírání dětí, Barnevernet, adopce dětí homosexuály. Na této prioritě sionismus již zvítězil, s výjimkou Ruska a jeho školství, i když i tam je vliv sionistického řízení zjevný.

Druhá priorita – Chronologická a historická

Přepisování historie jeden na plné obrátky, hlavně v médiích (3. priorita) a ve školství (1. priorita). Všude najednou slyšíte, jak zlí Češi vyháněli dobré a hodné Němce po válce. Ruský student v Bundestagu má projev [4] o tom, jak němečtí vojáci ve Stalingradu trpěli a byli to jenom vojáci, kteří poslouchali rozkazy zlých nacistů. Osvobození Československa Sovětskou armádou je zpochybňováno a vykreslováno jako okupace. Stejně tak v Polsku. Sionisté tak úspěšně přepisují historii, mění chronologii dějin, mění faktografické vymezení toho, kdo byl útočník a kdo oběť. Jediné, co se nemění, je příběh o holokaustu. Ten zůstává stejný a nedotknutelný.

Třetí priorita – Faktologická, propagandistická, mediální

Veškerá světová mainstreamová média ovládají židé. Naprosto veškerá. Na této prioritě zvítězili už velmi dávno a dnes je třetí priorita jejich nejsilnějším turfem, tedy spolu se čtvrtou prioritou. Veškeré tiskové agentury na západě jsou v rukách sionistických rodin. Není tam ani jedna rodina černošská, arabská, muslimská, křesťanská. Nic takového, veškerý mediální mainstream je v rukách židů. Jedinou výjimkou je alternativa, ovšem pouze některá, protože sionisté si ošetřili i mediální prostor mimo mainstream prostřednictvím tzv. fiat-alternativy. Obecně je třetí priorita nejsilnější zbraní domu Sion.

Čtvrtá priorita – Ekonomická, finanční, bankovní

Veškeré banky (s výjimkou Íránu, Kuby, Venezuely a Severní Korei) ovládají židé. Spolu se třetí prioritou jde o nejsilnější proces řízení sionistického židovstva na této planetě. Nikde nenajdete žádnou arabskou, muslimskou nebo křesťanskou rodinu, která by ovládala nějakou banku globálního významu. Nikde! Jenže situace je mnohem horší. Velké banky zakládají malé banky, ty fungují samostatně, ale stojí za nimi velká bankovní matka. Všechny banky potřebují povolení k činnosti od národních bank, které jsou pod kontrolou sionistů, takže banka nemůže vzniknout, pokud není v systému sionistické bankovní moci. Uzavřený kruh. Veškeré zbrojení, schodkové rozpočty států a národů, to všechno financují sionistické banky. Nikde tam nefiguruje Arab, Muslim, Afričan nebo Křesťan. Svět bank je světem podle židů.

Pátá priorita – Chemická a biologická

Veškerý farmaceutický průmysl mají pod kontrolou židé a firmy v rukách židů. Stejně tak kontrolují obchod s hnojivy a GMO plodinami. Ovládají společnosti na výrobu vakcín, ovládají potravinářský globalizovaný průmysl, nejznámější světové značky potravin jsou v rukách sionistických organizací, od Coca-Coly až po sušenky Oreo, Nescafé a Nestlé. Profláknutou firmu na GMO plodiny Monsanto nedávno koupila židovská firma z Německa Bayer AG [5], bývalá válečná divize IG Farben. Na této prioritě probíhá genocida bílého muže a bílé ženy, nárůst homosexuality, deviací v západní civilizaci, vrozených vad a mentálních poruch atd. Proto si všimněte, že veškerý farmakologický průmysl po roce 1989 převzaly v ČR i na Slovensku cizí firmy v židovských rukách.

Šestá priorita – Vojenská

Stát Izrael je jedním z největších výrobců a exportérů zbraní. Ovšem to je nic ve srovnání s tím, že sionisté ovládají nejsilnější ozbrojenou moc této planety, Severoatlantickou alianci s americkou armádou a Pentagonem v čele. Války americké armády v cizích zemích řídí dům Sion od generálů až po poslední slepou patronu, vše je ovládáno sionisty a kdykoliv se někdo otře o Izrael, americká ozbrojená loutková moc ihned přiběhne na pomoc. Americká ozbrojená moc rozvrátila Irák, Sýrii, Afghánistán, Libyi, Ukrajinu a všude to bylo na pokyn sionistů, nikde tyto procesy neřídili Arabové, černoši nebo Křesťané. Dům Sion ovládá i tuto prioritu.

Šachová koncovka sionistů na světovou vládu je na dosah

S hrůzou potom zjistíte, že židé a jejich budování Velkého Izraele pokračuje, a že dokončují svoji práci a nikoliv, že by oni sami měli končit, nebo že by měl někdo Izrael zlikvidovat. Izrael nikdo nezlikviduje do chvíle, než k tomu sami sionisté dají povel. Izrael má přinést sionistům ještě jednu úlohu a službu, zničením Izraele má být vyvolána “causa grata” pro židovskou odvetu a zničení všech nepřátel židů v největším globálním holokaustu v dějinách lidstva. Snaha o vykreslování židů jako obětí (palestinských mladíků vrhajících kameny a střílejících rakety dodávané saúdskoarabskými obchodníky napojenými ovšem na sionistické firmy) má vyvolat v západní civilizaci soucit s Izraelem a podporu pro židovskou otázku v Judei. A bohužel, na tuhle hru slabého a utlačovaného Izraele, který se musí bránit před těmi zlými Araby a džihádisty, naletí nejen leckterý politik v Evropě, ale i mnohý příznivec alternativy.

Vojáci IDF evakuují v autobusu pracovníky Bílých přileb.

Podívejte se na výše uvedených 6 priorit řízení, podívejte se na to, jak izraelský Mossad stáhl ze Sýrie pracovníky Bílých přileb, podívejte se, jak Knesset prohlásil ústavním zákonem Izrael za zemi Židů. Dívejte se, jak černoši na gumových člunech z izraelské továrny proudí do Evropy. Dívejte se, jak sionisté domu Rothschild financují George Sorose a jeho neziskovky, které prosazují migraci a islamizaci Evropy. Sledujte, jak se mění klima v Evropě. Pozorujte, jak se do Evropy nasunuje nejen arabská a černošská kultura, ale i hmyz, rostliny a především podnebí.

Judeu a dnešní Izrael postihnou ty samé klimatické změny, všechno tam vyschne, pro židy je to bezcenné území, ale ještě než sionisté prohlásí Zemi za svoji planetu, poslouží Izrael k poslední velké úloze, k rozpoutání Posledního soudu mezi židy a jejich nepřáteli. Až bude hotovo, Evropa se stane pro židy novou Palestinou a Magrebem současně. A Euroafrice nebudou vládnout muslimové, Arabové, Křesťané nebo černoši, ale pouze a jedině židé, protože vládnou už dnes.

Rodině čtenářů

Závěrem ještě jedna prosba jménem redakce: Pokud se Vám líbí naše práce a informace, které přinášíme, zvažte prosím jakýkoliv finanční příspěvek na zachování provozu našeho serveru. Poslední den před koncem měsíce máme vybráno zatím jen cca. 80% z cílové sumy. Náš server se nemůže spoléhat na nadnárodní instituce a fondy, ani na dotace a mecenáše, stojíme a padáme s podporou našich čtenářů. Přispět nám můžete na naší obvyklé darovací stránce zde, a to bezhotovostně převodem na účet v ČR (a SEPA převodem v eurech ze SR), PayPalem, Bitcoinem anebo složenkou na účet. A samozřejmě děkujeme všem, kteří již přispěli! Vaše pomoc rozhoduje o budoucnosti.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Slovan
Návštěvník
Slovan

K tomuhle tématu je třeba číst Solženicina a jeho knihu dvěstě let pospolu.
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=node/534
Tato vynikající kniha je prakticky dokument popisující historii židů, rusů i evropanů a různých církví.
V.K. tady píše že dnešní doba je vzestupná fáze. Dovolím si tvrdit že tohle je sestupná fáze a vede k lepší budoucnosti. SSSR byl nějvětší projekt sionistů a ten se zhroutil, příchod Putina zasadil sionistům obrovsku ránu, židé mají v Rusku svou autonomní republiku stejně jako muslimové už dlouho, teď židé konečně utvořili židovský stát kde židé mají výhradní práva. To je jen dobře, nemusí se skrývat po celem světě, mají konečně svůj stát se všemi svými právy. V Rusku židé ztratili své zázemí ve vedení státu, teď ztrácejí své zázemí v USA, proto ten boj proti Trumpovi, ve světě utichly války, Putin i Trump ukázali že se dá bojovat o moc prostředky které nepočítají s proléváním krve, viz příklad potoků krve na Ukrajině a nenásilné – nekrvavé převzetí moci na Krymu.

Vilém z Ockamu
Návštěvník
Vilém z Ockamu

super článek!

philipz
Návštěvník
philipz

Jeste k tomu prelidneni, zkuste si vypocitat velikost krychle, do ktere se vejdou vsichni rozmixovani lide na planete! Pro zjednoduseni lidi 10*10^9, 1 clovek 100kg, 1kg=1litr=1dm3.
Zverejneno redundantne, sub-komentare si nikdo nevsiml..

M.C.
Návštěvník
M.C.

Já jsem si ho povšiml, akorát jsem necítil potřebu nějak reagovat.
Ten výpočet je celkem jasný: Uvažujeme-li pro zjednodušení, že do 1m3 se vejde rozmixovaných deset lidí, tak pro uložení deseti miliard lidí by bylo potřeba jedna miliarda metrů krychlových, tedy 1 km3, nebo 1000 km2 do výšky 1 m.
Akorát si radši nepředstavuju, jak by to vypadalo a ten smrad, co by z toho šel.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Už to začíná …v USA zdražují Colu k vůli clům na hlíník… https://www.hlavnespravy.sk/coca-cola-oznamila-zdrazenie-svojho-napoja-v-dosledku-cla-na-hlinik/1480684

azby
Návštěvník
azby

Fakt hu100tyyy clanek a perfektni popis dnesni situace. Lidi by si ho meli cist kazdy den jako mantru.
Klobouk dolu pane VeKa :))

Pozorovatelka
Autor

Nevím, kam to napsat, tak to napíšu pod Váš komentář a napíšu, protože se mě to týká. Mě je tady vyčítáno, že moje články jsou bludy, protože “papuškuju Pjakina”. Když pan VK napíše článek, jehož zásadní podstatou je práce “Pjakin a spol” – viz “6 priorit řízení”, tak to najednou nikomu nevadí, naopak je to dokonce super. S čímž nemám problém souhlasit – já tady dokola opakuji, že Pjakin je bezkonkurenční – jen já bych v případě použití cizích myšlenek uvedla zdroj těch myšlenek.

Pozorovatelka
Autor

A ještě doplním, že FCT, jehož je Pjakin mluvčím
https://fct-altai.ru/qa/video
má zvláštní stránky, kde všechny denní zprávy třídí právě podle toho, kterého ze 6 stupňů řízení se jednotlivé zprávy týkají.

Voda
Návštěvník
Voda

A k čemu je to dobrý? Aby ho vláda neplatila za nic. Jak jsem už napsal, ty priority jsou v Bibli, on je jenom chytře shrnul a ted si na tom chce postavit slávu? Je to komediant, protože lidi pořád přesvědčuje, aby podporovali Putina, který je likviduje. Schizouš vyrábí schizofreniky. A Vás zmagořil tak, že by za to zasloužil, no však každý rozumí. aštěstí lidi v Rusku nejsou padlí na hlavu, aby mu ty jeho lži baštili. Např. o tom, jak si stále jmenuje vládu, která pracuje pro USA a president je chce přinutit pracovat pro národ a nemůže se jich zbavit, protože nemá kádry za ně. Výmluvy na úrovni děcka z mateřské či pomocné školy.

heron
Návštěvník
heron

louskejte si bibli, prerikavajte si otcenase, ale nikomu to netlacte. Vy ve svym zivote na tu knizku naroubujete uplne vsechno. A nejhorsi je, ze to heslo bible atp staci jen vyslovit a hned mate za sebou armadu stejnych- jak pisete, ale doslova schizoidu, jako jste vy sam. Nemusi vam pritom rozumet ani slovo, ale jdou. Mate podobne vyjadrovani jak lidi, kterym tak nejak kape na karbid jak se rika. Nejaka lehci forma prave schizofrenie. Haluz, ze jste to slovo sam pouzil, Je docela zajimave, ze tito lidi hojne inklinuji k nabozenstvi a drzi se ho fest.

heron
Návštěvník
heron

sorry blbe jsem si vase slova vylozil.

Paw
Návštěvník
Paw

Chtel bych bejt ten opravdu “chudej arab” v Saudi Arabii, Kuvajtu, Quataru v Emiratech a jinde…..

hirameki
Návštěvník
hirameki

to vam nestaci to vedro, co mame ted tady?

sestka
Návštěvník
sestka

Ze ty jsi Leo z Nezvedavce? Hned jsme te poznali

sestka
Návštěvník
sestka

Ja ctu hodne na internetu ale Vase uvahy jsou #1 Maji logiku a jiste stoji hodne namahy dat vse dohromady aby to pochopili i debilove kteri sem jako i vsude jinde plkaji sve debilo nesmysly Za tuto velkou praci dik

Dan
Návštěvník
Dan

Tak už se zase cítíte ublížená 🙂
Články VK jsou na trochu jiné úrovni než Ty Vaše. Jsou dobře čtivé, posloupnost textu neodvádí pozornost jinam, jsou aktuální a nezatížené různými fabulacemi, nezatahuje do nich astrologickou pavědu atd. Proti Pjakinovi si myslím většina (až na pár výjimek) nic nemá, jde spíše o to, že i on se občas prostě splete, ale pro Vás je VŠE co řekne v podstatě boží zákon, který často vylepšujete svými tzv. “analýzami” a bývá z toho občas kočkopes. To, že Pjakin nemá moc konkurence je sice asi pravda, ale nic to nemění na tom, že každý se občas splete.

Antispy
Návštěvník
Antispy

Paní Pozorovatelko, nenechte se odradit, psi štěkaj, ale karavana jede dál. Nikdo z těch, co Vaší hodnotnou práci kritizují, nechápou, że i každý autor koneckonců píše jen vlastní názor a oni nenapsali zde článek ani jeden. A to je skutečně pokrytecké. Nenapsat ani zlomek toho co Vy a pak se tady chlubit cizím peřím ve stylu “já pasivně čtu VK”, kdo je víc.. 😀 moc úsměvné, víte? Já si Vašich názorů, postřehů a činnosti velice vážím a děkuji vám za ní. Byla jste mi s panem VK totiž psychickou oporou v době, kdy se na Evropu hrnul mrak války díky EU a USA okupaci Ukrajiny a Krymu a plno věcí jsem tehdy i díky vám pochopil. Jinak, není z těch kritiků zde totiž nikdo, kdo by dokázal do našeho společenství předat byť zlomek toho co vy ať už formou či obsahem. A pokud by to někdo z nich dokázal, může všechny zde přesvědčit, že jeho pohled na věc zde také obstojí, proč ne? Mainstreamoví ubožáci placení oligarchy, šlechtou a zpracovaní západním ideologickým šílenstvím zkrátka alespoň trochu přemýšlivé lidi už dávno v této rozbouřené době oslovit nemohou, protože ideologie, tendenčnost a povrchní lež z jejich děl čiší na sto honů, to inteligentní bytosti konzumovat zkrátka nemohou a uráží je to. Novináři se na obyčejné lidi zkrátka totálně vykašlali a jdou pouze za penězi, hledat pravdu je pro ně příliš pracné, nepohodlné a hlavně!!, to nesype. Strašná doba lži povrchnosti a satanismu. Je mi smutno z mladých lidí, kteří na vlně cynismu přijímají přes svá oblíbená media taková kvanta lží a propagandy v podobě ” zábavy. “

Karin
Návštěvník
Karin

Vaše příspěvky rozhodně nelze považovat za bludy ale je třeba si uvědomit, že je to metafyzika. Stejně jako pan VK a Pjakin zobecňujete nesouvisející a přeceňujete jednotlivé či zvláštní. Proti takovému hodnocení světa není nikdo imunní a vyvaruje se jej zpravidla jen skutečný odborník a jen ve svém oboru. Jedinou obranou proti metafyzice je nejen pochopit dialektiku, ale přijmout ji za svou.

Pozorovatelka
Autor

Ruský velvyslanec v Izraeli:
“Přítomnost íránských vojenských sil v Sýrii je zcela legální”
https://riafan.ru/1083227-iranskoe-prisutstvie-v-sirii-polnostyu-legitimno-posol-v-rf-v-izraile
Izraelský požadavek, že u Golanských výšin nesmějí být íránské jednotky, už podruhé dostal na frak i od Ruska – nedávno to zamítl Lavrov.
Jak někdo ještě může věřit, že je budován Velký Izrael a že Írán bude bombardován Američany…

Jaris
Návštěvník
Jaris

No uvidime, Pozorovatelko, jestli se nazor Ruska na legalni pritomnost Iranu v Syrii zmeni. Dnes je vsechno mozne. A za druhe, Izrael se nikdy nikoho nepta, kdyz uskutecnuje sve uzurpatorske plany cizich uzemi.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Pozorovatelka

Budování “Velkého Izraele” nadále pokračuje. S tím rozdílem, že kvůli Rusku (za což patří Rusku dík) se plán odsunul na pozdějic. Židé jsou hrozně trpěliví, co se týče svých plánů. Např. když se nepovedla revoluce r. 1905, tak ji jen židé odsunuli o 12 let dál na r. 1917. A (bohužel) povedlo se. Stejné je to i se sionistickými plány na “Velký Izrael”.

goj
Návštěvník
goj

jeste jednou diky za super clanek ktery zatim siroko daleko nema obdoby, posilam par drobnych na provoz

byw, jsem blizko mista Tarifa, kde se v posledni dobe vyloduje spousta cernych kobylek. ve velkem je ubytovavaji v okolnich mestech jizni andalusie, vsichni dobre ohakli a povetsinou kulturisticke postavy, zevluji v hlouccich na promenadach, nudi se a tak nevim co z toho dal bude. je obcas k videni, jak se nejaky cernoch promenaduje s bilou holkou za ruku, to je pry zaplaceny. proste vizualni masaz, stejne jako kdyz nam ukazuji v telce ve filmech jak chteji aby to bylo. pry dostavaji slusne kapesne.
celkove naprosto absurdni divadlo v miste kde je 40% nezamestanost. a ten otlemenec bez kuli, novy sef znovu socialistickeho spanelska sanchez s tlupou feministek ve vlade plnou drzku ze by bylo nehumanni jim nepomoct. i po tom co se stalo v Ceute.
osobne se domnivam, ze guardia civil (coz je militar policejni slozka mimo armadu a policii jakozto pohrobci generalissima Franca) brzo bouchnou saze a prestanou sekundovat tomuhle znovu komunistickymu divadlu.

Iva
Návštěvník
Iva

Ať bouchnou. Ono to už po dobrém půjde sotva a černá svoloč z Afriky nemá v Evropě co dělat.
Mají svůj světadíl, velký a extrémně úrodný, mají se o něj starat a sami o sebe.
Nemám primárně zas až tolik proti migrantovi, který přijde, usadí se a začne pracovat a po nikom nic nechce, ať je odkudkoliv. Toto je však armáda, řízeně sem stěhovaná, připravovaná k vyvolání nepokojů, občanské války a k vyhlazení Evropy – paraziti a zločinci. Vykopat!!!

Voda
Návštěvník
Voda

Vláda u nás (sionistická) má pravidelná zasedání s vládou izraelskou už od Nečase. Měli bychom proto požadovat stejné zákony, tj. že k nám přivandrovalci nesmí, tak jako do Izraele nesmí ani noha.

hirameki
Návštěvník
hirameki

jak? kdy?

Karel
Návštěvník
Karel

Z toho mě mrazí.Není to tak dávno, co se španělé bránili útokům Maurů, a bránili křesťanskou zem. Prakticky včera němci bojovali za čistou árijskou rasu. A dnes? bez jediného výstřelu, bez sebemenšího projevu pudu sebezáchovy, si nechávají svůj národ likvidovat masy nájezdníků. Je jim to jedno. Nebrání se. Asi jim nikdo neřekl, aby se bránili.
A tak je německý člověk dnes prakticky mrtvý. Stejně tak francouz a angličan. Španělé k tomu mají mílovými kroky taky nakročeno.
To je zoufalý stav dnešní situace.
Byl jsem o víkendu ve velkém městě, a mám pocit, že těch barevných různých individuí, je sakra čím dál víc. I ty s těma burkama bylo už docela vidět.
Co s tím udělám já? Nic. Co s tím udělá člověk vedle mě? Nic. Jaká je naše budoucnost?….

Dan
Návštěvník
Dan

Té gardě měly bouchnout saze už minimálně tzv. předevčírem. Španělsko je samo ekonomicky docela na huntě, ale jejich vláda potřebuje “novou krev”…jakože je asi z toho marasu “inženýři a doktoři” z Afriky vytáhnou.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Spanelsko-Jaka-masova-migrace-Evropa-potrebuje-novou-krev-546095

piskoř
Návštěvník
piskoř

za zminku stoji jak is vynaklada spoustu energie na niceni pamatek rozbiji sochy odpaluje chramy

piskoř
Návštěvník
piskoř

Co by na to řekl pro židovský Zeman

luboš z Brna
Návštěvník
luboš z Brna

Vím co by na to řekl Jan Žižka z Trocnova nebo Prokop Holý

Pozorovatelka
Autor

Jestli prezident Zeman, který bojuje se sionisty – neocony, čte tuto diskusi (a nejen tuto), tak mu musí být zle! Zcela jistě se ale raduje pražská kavárna – vzpomněla jsem si, jak v předvolební době Horáček odpovídal na dotaz, co říká na Trumpa a Jeruzalém . A on, tento opěvovatel židů, odpověděl, že všichni vědí, jak moc má rád Izrael, ale že dnes je třeba se dívat na Palestince a že rozhodnutí Trumpa je špatné…. Promluvil stejně, jako OSN a EU…. A jako zdejší článek a diskuse pod ním.. A také jako šéf Světového židovského kongresu Lauder:

“Rány, které si Izrael zasadil sám

Vedení židovského světa vždy ctilo rozhodnutí izraelského voliče a konalo v souladu s demokraticky zvolenou izraelskou vládou. Jsem si rovněž dobře vědom, že se Izraelci nacházejí v prvních liniích, obětují se, dnes a denně riskují své životy, aby Židé na celém světě přežili a prosperovali. Jsem jejich věčným dlužníkem.

Ale někdy si loajálnost žádá přítele, který promluví a vysloví i nepříjemnou pravdu. A pravda je, že přízrak řešení v podobě jednoho státu a zvětšující se trhlina mezi Izraelem a diasporou ohrožují budoucnost země, kterou mám tak nesmírně rád. ”
https://zidovskelisty.info/2018/04/21/ronald-lauder-rany-ktere-si-izrael-zasadil-sam/

Jana
Návštěvník
Jana

To přece muselo být jasné už kdysi, k čemu to vše povede…. před založením státu na území, kde žili Arabové…

Pozorovatelka
Autor

Jana
No ale to právě byl ten účel – položit základy k likvidaci biblické kultury ve prospěch islámu, s židy totiž mají skončit i křesťané. Navíc – kdo bylo původní obyvatelstvo území Palestina, když až do roku 1920 tato oblast po celých 8 století patřila Turecku/turkotatarům? A kdo je nově nachystán na Evropu a Rusko? Turkotataři (čímž jsme opět i u projektu Astana)

Jana
Návštěvník
Jana

Nepatřila Turkotatarům, ale Arabům. A mezi nimi i nějaký žid, se kterými problém neměli, a prý byli i ochotni přijímat uprchlíky před Hitlerem. Ale pak už jich asi bylo víc a víc a pak přišel židovský terorismus, rok 1948, Dar Jasín, nesouhlas ostatních arabských zemí, a strach z masakrů vedl k útěku statisíců.
Některé z Palestincců nich jsem znala osobně. Jednoho jsem kdysi učila na VŠE, vzal si Češku, žijí v ČR. Jeho rodina byla mnoho let v Libanonu v uprchlickém táboře, neměli právo tam být zaměstnáni, a tak jim pomohli Husák Brežněv a spol.

Jana
Návštěvník
Jana

Jiní to zas vidí tak, že Amíci riskují své životy, a decimují okolní země, aby stát Izrael přežil…

Pozorovatelka
Autor

Jana
Amky je třeba dělit na “před Trumpem” a “po Trumpovi”. Aneb co platilo za neoconů, to už neplatí a co platilo pro Izrael za neoconů, to pro Izrael za Trumpa už neplatí.

Voda
Návštěvník
Voda

Jak můžete napsat takovou hloupost? Jak v čem, vážená paní. Jak v čem. To Vaše černobílé vidění je přímo dusivé. Výsledek rozdělenosti.

Já Vám říkam, že Trump jede na několik stran! Putin taky, a všichni, protože se každý chce dostat k lizu. Je to přetáčení se vidět i Zemána a hlavně až Vám dojde, že žádný GP a neokoni nejsou, budete se stydět za papouškování manipulátorů.
Víte proč Pjakin podsouvá jenom neokony a GP? Aby dodržel zavedený systém boje dobra se zlem, který mají lidé nasátý do podvědomí bez ohledu na to, jestli jsou věřicí v boha nebo ne. Ze všech filmů s tématikou vládnutí, atd.
Bible, to je scénář! Proto se tak plní a kdoví po kolikáté už.
Ted je potřeba u lidí vyvolat dojem, že je Putin zachránce, že se postaví satanovi jako v té pohádce s Goliášem. A Vy to baštíte.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Tak jsou ti amici blbi, ze pokladaji sve zivoty za zajmy zidochazaru.

Voda
Návštěvník
Voda

Vždyt to říkám pořád, že platí: ” víra tvá tě zahubila”, a ne naopak.
Důležitá a řešící je pouze vůle. A když někdo nemá vůli žít svůj život pro sebe a své blízké, tak at chcípá za cizí zájmy.

Voda
Návštěvník
Voda

Lihošovi Tuzemanovi není zle nikdy páč je to alkoholik. Od toho je tam cpou, aby se otočili na kteroukoliv stranu. Nechápu, proč z něj děláte čestného člověka, když vidíte, že nás ohlupuje ohledne migrace.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Vsak ano, Pozorovatelko. Neslanemu nemastnemu Zemanovi ma byt za co zle. Tech prestupku, co udelal, by bylo na celou knihu. Nevidim nic zavratneho. co pro CR vykonal. Ten za Cechy nekope.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Jen jedna věc – pan VK popisuje, že globalističtí sionisté usilují o likvidaci Venezuely. Ve stejném duchu psal kdysi v jednom svém dávném článku. Viz:
https://aeronet.cz/news/trump-severni-korea-je-narod-grazlu-pchjongjang-uspesne-otestoval-termonuklearni-bombu-usa-a-neoconi-zacali-couvat-drzeni-jadernych-zbrani-je-jedinou-obranou-proti-implementaci-prvku-nwo/

Jsem přesvědčen, že opak je pravdou – globalističtí sionisté neusilují o likvidaci komunistické Venezuely. Vše je jen divadlo. Otázkou zůstává, zda obdobná situace není i v případě Kuby a Severní Korey. Ale k věci – indicie nasvědčující a dokazující, že sionističtí globalisté neusilují o likvidaci Venezuely (jejího marxistického-socialistického režimu):

1) Goldman Sachs vesele pomáhá a obchoduje s Venezuelou (místo toho, aby nechaly Venezuelu totálně se zhroutit):
https://www.forbes.com/sites/timworstall/2017/05/30/congratulations-to-venezuela-goldman-sachs-bails-out-the-country-by-buying-bonds/#27eeb72e2498

Sionističtí politici podporují socialistickou Venezuelu:

2) Barack Obama byl velkým přítelem Huga Cháveze:
comment image

3) Bernie Sanders byl obdivovatelem a podporovatelem socialismu Venezuely:

Pozorovatelka
Autor

“Vše je jen divadlo. Otázkou zůstává, zda obdobná situace není i v případě Kuby a Severní Korey.”
Kuba a S. Korea jsou země, které posloužily pro případ, že by nebyla ropa, Írán a Venezuela jsou země se srovnatelně velkými zásobami ropy, u obou však byly zásoby úmyslně zmrazeny sankcemi a dále tím, že obě odmítají (resp. musí odmítat) prodej za dolary. Že Rothschildové v těchto zemích nemají banky, to je účel, nikoliv zásluha těch zemí. Projekt BRICS je projektem Goldman Sachs a je především o odstavení dolaru. K tomu Kuba má budoucí roli ve věci náboženství (projekt Astana), proto se právě na Kubě po tisíci letech setkali papež a patriarcha Kirill, S. Korea pak je projektem budoucího fungování lidstva – poslušnost a režim s málo jídlem.

A jak řekl Estulin, že v BRICS “B” znamená Británie, tak Rusko na cestě k suverenitě nejvíce bojuje s Rothschildy. A nejvíce se to Putinovi daří právě přes ruské židovské oligarchy, kteří jsou likvidováni
comment image?c=091e
http://xn--h1akeme.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80-%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%91%D1%81-%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80-%D0%BF%D0%BE-%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BC/

Pozorovatelka
Autor

A pokud jde o Írán – ten nejen vlajkou ale i textem na Wikipedii má roli jasně určenou:
“Jako oficiální cíl íránská vláda uvádí vytvoření Nového světového řádu na základě světového míru, globálního vojenského paktu a spravedlnosti.” A D. Trump je hlavní postavou, která k tomu má Írán dovést.

Voda
Návštěvník
Voda

Tam by muselo být jméno toho, kdo to řekl! Vláda je celek několika lidí dohromady, takže toto nemá informační hodnotu. Pak bych to šel ověřit, dohledat přímou řeč a ještě si ověřil překlad přes iránského člověka. Pak teprve by to pro mne mělo váhu argumentu.

Jana
Návštěvník
Jana

Myslím, že něco v tom smyslu řekl před lety v OSN Ahmadínežád. Jak si to konkrétně představoval ale netuším. Myslím, že opět bude kandidovat.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Rusko nejvíce bojuje s Rothschildy tím, že stále ponechává ruskou centrální banku v jejich rukách? To jako fakt?

Nejsem žádný putinobijec, ale v tomto ohledu právě nic moc.

Pozorovatelka
Autor

Forever Slav
Děripaska, jeden z nejbohatších Rusů, dříve přítel Rothschildů
comment image
http://www.specletter.com/news/2012-01-24/43416.html
je dnes rád, že je rád – po amerických sankcích na RusAl je rád, že mu Putin pomohl
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/deripaska-odchazi-z-vedeni-sve-spolecnosti-rusal/1625226

RusAl, ve kterém měli Rothschildové podíly, přešel pod správu státu. Podobně na tom dnes je Abramovič,ale také spousta dalších a čím více takových majetků přejde pod správu Ruska, tím větší bude osvobozování Ruska od Rothschildů – a že se to daří, k tomu jsem nedávno vkládala videa, která celostátní ruská tv odvysílala o Rothschildech
https://aeronet.cz/news/ceska-republika-prestane-byt-suverennim-statem-nevyslysena-varovani-a-boj-putina-s-globalni-moci-a-jen-ve-trech-zemich-nemaji-rothschildove-sve-banky/

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Houby, tihle lidé akorát okrádají a ničí ruský národ. Tohle je pouhé hřátí si hada na prsou, nic víc, nic míň.

Voda
Návštěvník
Voda

Z Vašeho odkazu o děripáskovi:
Rusal ve čtvrtek také podle zdrojů agentury Reuters požádal ruskou vládu, aby koupila část jeho produkce.

A ta vláda, podle Vašeho Pjakina slouží Západu, že? Takže kam ty podíly vlastně šly? To bychom se nedopátrali.
Takovýto odkaz má nulovou informační hodnotu.

Mimochodem, všiml jsem si, že poslední dobou dáváte odkazy na Idnes, Novinky, které jsem si myslel, že jsou pro Vás dezinformační, mainstreamové. A ještě Wikipedii, která je rovněž pod cenzurou vládnoucích. Proč to děláte? Já Vám to řeknu: hodí se Vám cokoliv na podporu toho čemu věříte.
Já jsem dal jen náhodný odkaz ve věci důchodové “reformy” a hned jste mne obvinila i z toho, že sloužím ruské opozici.

V Rusku žádná opozice není! Jsou to všichni židi a jsem si jist, že Navalný by se nehrnul do změny ústavy ve prospěch lidí. Naštěstí lidé v Rusku si to uvědomují a opozici nevěří.

Dan
Návštěvník
Dan

Paní dává v drtivé většině odkazy do nevěrohodného mainstreamu. Zejména se musím často pousmát, když se ohání nejenom články z Bakalova centrum.cz, Echo, ale zejména jak správně píšeš kontrolovanou a cenzurovanou wikipedií.

Voda
Návštěvník
Voda

No právě! V roce 2000 dal Putin lidem seznam ( zkusím dohledat ), kde byly úkoly i termíny a jeden z prvních bylo zestátnění ruské národní banky, která má ruský akorát ten název, což je úplně stejné u nás a ta banka vládne ekonomice, to je výsměch. Měl jsem kvůli tomu ostrou výměnu se Zemanem, který jednou akorát symbolicky pohrozil prstíčkem guvernérovi, když lidi moc nadávali. A letos došlo i v Rusku k tomu, že se banka při hospodaření s penězi nezodpovídá vládě, přitom hospodaří se všemi daněmi, které od lidí vyberou! Něco takového když Putin dovolí, tak může jít s dalšími kecy někam, však víte. Vláda utratí peníze a pak když chce úvěr, banka si klade podmínky i takové, že se zvednou ceny, lidem seberou důchody, atd. A paní Pozorovatelka to považuje za nepodstatné, že lidi trpí. Absurdní, absolutně absurdní. Otec, který nechá hlady své děti a jde se starat o cízí, ten si úctu nezaslouží.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Vodo, zkuste ten seznam dohledat, prosim. Moc by me to zajimalo. 😉
Neco podobneho mozna kdysi prohlasoval Berlusconi, kdyz udelal tzv. “Contratto con gli Italiani” (Smlouva s Italskym Lidem).
Diky.

Voda
Návštěvník
Voda

Bylo to na Youtube za celou dobu jeho kariéry, tady jsem našel zatím jeho poslední období, a to tam ještě není ta pohroma s ukradenými důchody a čipování.
https://v4k.online/video/NL36fuRO7Eo

budu hledat dál.

Voda
Návštěvník
Voda

Tady se podívejte, jak rostla cena benzinu od roku 2001 do 2017, kdy tehdy byla 8,25 za l a podle diskuzních příspěvků už je dnes cena na 40 za litr. A Putin to zdůvodnuje stejně hloupým způsobem jako ty důchody, že prostě se musíme držet ceny se světem! On se chová, jako by ropu nakupoval po světě, mezek jeden. Mají ji doma. V Libyi lidi měli benzin zadarmo. A tak by to mělo být. Ne úplně, ale jen za náklady produkce.

Povšimněte si pod videem v diskuzi, který příspěvek má nejvíce souhlasných bodů , kolem osmi set. Je to tento:
¨Odnim slovom pizdabol…
nebo další: hlasuj pro Putina, makej na benzin…

To samé s důchody, on prostě nevidí, že ten sužovaný národ se nedožívá věku jako lidi jinde, např. v USA, na které makala většina světa. I ten čečenský president dokázal říct, že nebude se zvyšovat věk do důchodu kvůli tomu, co národ protrpěl ve válce.
A co teprve Rusové, po válce zničena země, 26 miliionů jich zahynulo, na jednoho chlapa bylo 10 ženských, proto musely makat i v dolech a při ražení tunelů a on navíc slíbil, že za jeho vlády ke zvýšení nedojde. Když ví, že se dožívájí 58 nebo 59, tak jak může dovolit to dát na 65, vždyt se těm lidem vysmívá.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=177&v=QXMIG_J0_9U

solium
Návštěvník
solium

Trochu z genezy RNB: http://afinabul.blog.cz/1303/zapas-o-post-hlavy-banky-ruska-narasta

Neuvedomujete si, co vsetko tam za Jelcina naimplantovali USA, mnohe zakony este stale platia. A ruske banky su v rukach zidov. A ak ti nepodporia Putina, nemal by sancu. Vidite to vsetko prilis ciernobielo. Politika je umenie lavirovania.

Voda
Návštěvník
Voda

Pozorovatelka:

“..A nejvíce se to Putinovi daří právě přes ruské židovské oligarchy, kteří jsou likvidováni…”

Nejvíc se Putinovi daří v likvidaci ruského národa, jenže to Vás nezajímá. Rusové píší, že mládí jim zničil Jelcin a stáří jim zničí Putin. Tak jsem tam psal, jestli podepíše další příkaz Západu ( slovy Pjakina) proti lidem , nemá smysl už na nic čekat. Tady za to dostávám minusy, tam plusy, Pozorovatelko. Lidi tam nejsou snílci.

Pozorovatelka
Autor

Dílo se daří – kdo tady nebude nadávat na židy a na Putina a na Pjakina , tak tady už nevydrží (až na to, že Pjakinovy myšlenky – stejně jako ty moje – se hodí k přivlastňování…)

Voda
Návštěvník
Voda

Já si je nepřivlastnuji, já na ně poukazuji a tady je máte v doslovném překladu.
Pjakin:
A co vidíme? Jak náš řídící sbor poklonkuje panstvu zpoza oceánu. A když se jich zeptáte na důvod penzijní reformy, tak řeknou: „Ze Západu nám to nařídili!“ O jaké plné suverenitě tedy někteří ti naši „patrioti“ mluví? Ano, kráčíme cestou k získání suverenity, ano, stáváme se stále více a více nezávislými. Stáváme se, již jsme se stali hráči v globální politice, subjektem globální politiky, protože Putin je konceptuálně mocný gosudar.”

On je tak “mocný”, že si nechá nařídit zlikvidovat ruský národ, když to podepisuje.

Ale asi to je to kráčení k suverenitě…. takový blaf.. Ze to nechcete vidět, s tím nic neudělám. Ale mrzí mne to na Vás.
Medvěděv je spoluzodpovědný za smrt Kaddafiho a hrůzy v té zemi stejně jako Putin. Ono totiž Rusko mělo tehdy právo veta v OSN, když se hlasovalo o bezletové zoně a ono ho nepoužilo, proč? A to byl hrdinam který o lidi staral jako o vlastni děti. Putin rozdává ruské území a přitom nechá lidi trpět, platit 42 rublů za litr benzinu a víc jak 100 rublů za litr mléka, při průměrném důchodu kolem 11 tisíc a ještě jim je sebere? Nezlobte se na mne, anebo ano, ale já kopu za ty lidi v RUsku a Vy za ten ” řídící sbor” ( slovy Pjakina, to je ono, nekonkrétní tak, aby ho nikdo nemohl obvinit…)

Už ta Libye stačila na to, aby bylo jasné, že Medvěděv s Putinem jenom hrají divadlo.
A situace v Sýrii? Opět dvojaká hra, tentokrát ve prospěch Izraele. Nikdy, opakuji, nikdy neměl Putin dovolit, aby tam vlezl kdokoliv, když už teda šel Assadovi pomoct.

Suverenita? Pro mne je suverenita to, že lidi mají právo rozhodovat, kdo jim bude vládnout a taky ho sundat, když udělá první krok proti nim.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Vodo, neznam urcite ruske realie tak dobre, jako Vy, ale jestli od dob Gorbaceva dochazelo po dlouhe roky k rozdavani nerostneho bohatstvi, likvidaci vlastniho prumyslu a zemedelstvi, masivnimu zadluzovani Statu i lidi (m.j.i “ceskym” Home Creditem), degeneraci skolstvi, privatizaci zdravotnictvi, k rozmachu sex&drugs&satanrock, LGTB&ost., prorustani cizich agentu a NGO do zivota lidi i Vlady a Dumy, ochromeni a zcizeni Narodni Banky, a vse podobne, co vidime i u nas, tak aspon vidite, CO NAS CEKA, kdyz se budeme chtit vratit k normalnimu slovanskemu zivotu.
Ja sleduji Putina pouze z meho pohledu (tj. z dalky a z me dostupnych informaci), ale smekam pred tim, ze napr. minuly rok vyvedl zemi z dluhu cizincum – vse vyrovnali! To je prvni krok ke Svobode, Nezavislosti a Suverenite!
Pred tim ovsem musel ziskat (proti silnym hracum – cozi agenti, zaprodanci, oligarchove a pod.) ROZHODOVACI MOC!
My ani nase Vlady/PSP ANI TU NEMAME!
Putin se, z meho pohledu, snazi osvobodit Rusko, a udelat z nej opet Svobodnou, Suverenni a Nezavislou zemi.
Myslim, ze jakekoliv cizi konflikty jsou mu u zadku, kdyby melo byt nejak ohrozeno Rusko (neco jako: Rossija prede vsim!)
Je potreba si take uvedomit, jakou armadu podpindosniku ma proti sobe i na vnitropoliticke scene…
Z toho, co pisete, 11000 duchod, je potreba take vedet, jake jsou naklady na bydleni, energie, lek. peci, a pod.
Nevim, kolik je ted Rubl, ale predpokladam, ze ten litr mleka nebude vice, jak 1€. Pokud tedy benzin stoji 42% z ceny mleka, tak bych rekla, ze ten benzin nebude tak zavazna polozka.
Predpokladam, ze prumerna MZDA je urcite vyssi…
A mozna nevite, ze u nas jsou i duchodci, kteri maji mene nez 8 tisic, a pokud nemaji vlastni bydleni, nebo rodinu, prip. vlastni potraviny/zahradu, jsou ve velmi slozite situaci. Nekteri skoro neji.
Ja osobne Putina Rusum zavidim – za jeho gosudarstva se Rusko stalo sobestacnym a nezavislym. Dnes uz tam ani prazdne regaly nenajdete, rikala mi jedna Ruska 😉
To ostatni je otazkou casu, a sily Rusu si vydobyte zpet nadale ubranit.

Dan
Návštěvník
Dan

Venezuela se již od Chaveze snaží osamostatnit se od globalistických sionistů. Znárodnili veškeré nerostné bohatství země (nejenom ropu, ale i zlato atd. – vše se musí republice buď dodávat nebo prodávat), to že Goldman Sachs nadále obchoduje bych viděl i tak, že pro žida je špatný kšeft lepší, než žádný kšeft a přitom sankcemi a podrýváním legálně zvolené vlády páchají této zemi soustavně neuvěřitelné škody. USA žádnému státu Jižní Ameriky nedovolí se osamostatnit – kde se o to pokusili, tam vždy došlo k demonstracím, převratům, opozice ve zlobivých zemích je vždy financována vesměs z USA. Venezuela jsou spolu s Bolívií (Kubě se to povedlo, ale kdoví co bude v budoucnu) zatím asi jediné země, které se zatím snaží dělat svou politiku. A Venezuela kvůli tomu soustavně sklízí trpké plody – mimochodem, na Bolívii je taky zaměřeno.

Dan
Návštěvník
Dan

P.S. Zapoměl jsem ještě na Nikaraguji…asi proto, že tam jsem ještě nebyl. Situace je tam ale dost podobná. Od revoluce v roce 1979 jim tam podporovaly USA Contras (viz aféra Irán – Contras) a Ortega sionistům dodnes pije krev.

Voda
Návštěvník
Voda

Madura zvýšil minimální mzdu o 40 procent a bylo upsáno 5 nul na bankovkách, řeší inflaci… a problém je s prodejem ropy.
Diktát z USA: U mne je každá vláda země, která pod diktátem USA podepisuje sankce vůči jiným zemím děbilní, včetně té naší jmenované Tuzemanem. A hlavně za to NATO bych ho, však víte…

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Dan

Je vidět, že o historii komunismu a Venezuely nevíte nic. Komunistické hnutí bylo od samého začátku prošpikováno a ovládnutí židy a svobodnými zednáři skr naskrz. Jen zkráceně:

Komunistický SSSR – zvládnutý židy, komunistický aparát plně v moci židů
Komunistická Čína – vytvořená a řízená židy-svobodnými zednáři
Ostatní komunistické strany v Evropě (např. Německo, Polsko, Maďarsko, Španělsko, atd.) – prošpikovány židy a zednáři
Komunistická strana USA – prošpikována židy skrz naskrz
Komunistická strana Kuby – Fidel Castro svobodný zednáři a kryptožid
Komunistická strana JAR – Nelson Mandela svobodný zednář, strana prošpikována židy skrz naskrz

Co se týče Venezuely a Huga Cháveze:

Hugo Chávez se svou marxistickou-socialistickou politikou Venezuelu totálně ekonomicky zničil a zdevastoval a uvrhl obyvatelstvo Venezuely do ještě větší bídy a chudoby. Za jeho vlády též masivně stoupla kriminalita (natolik), že dokonce i v takovém Kábulu je bezpečněji.

Hugo Chávez též zaútočil na samotné křesťanské kořeny Venezuely:
Svojí podporou feminismu duchovně poškodil venezuelský národ:

Kvůli jeho feministické politice nastala veliká sexuální degenerace a promiskuita, masivně se zvedl počet svobodných matek, atd.

Vaše naivní představy o tom, proč Goldman Sachs (jedno z důležitých finančních firem světového sionismu) obchoduje a pomáhá Venezuele (když mohli v klidu nechat Venezuela položit se na zem), netřeba komentovat.

Hugo Chávez byl též svobodným zednářem. Jeho přátelství s Georgem Bushem a Obamou také hovoří své.

https://www.henrymakow.com/2013/03/Marxist-Money-Power-Stooge.html
http://torahcodes-mn.blogspot.com/2012/04/masonic-hugo-chavez-and-his-narco.html?m=1

Fidel Castro – též svobodný zednář a mj. kryptožid. Rozpoutal po uchopení moci teror proti svým odpůrcům a obecně lidem, kteří byly součástí “špatné třídy”. Nepočítaje jeho podporu vývozu komunistické-marxistické revoluce do Latinské Ameriky a ochota rozpoutat světovou komunistickou revoluci i za cenu 3. světové války – kdyby tenkrát nezasáhli během Karibské krize na jejím konci sovětští soudruzi, on by snad to červené tlačítko skutečně zmáčkl. Kdyby to bylo čistě na něm, už by svět byl v pekle jaderné světové války (inu, PLAMENY REVOLUCE BY OČISTILY SVĚT). To ale levicovým marxistickým-socialistickým “mírotvůrcům” a “bojovníkům proti imperialismu”, kteří např. tolik protestovali proti válce ve Vietnamu, najednou u Fidela Castra (zločince, jehož tak oslavují) pokrytecky nevadilo.

https://www.henrymakow.com/2015/05/Fidel-Castro-Worked-for-David-Rockefeller .html
https://www.henrymakow.com/2016/04/Cuba-is-a-model-for-the-NWO.html

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Oprava: ovládnuto židy a svobodnými zednáři, ovládnutý židy, Fidel Castro svobodný zednář

https://www.henrymakow.com/2015/05/Fidel-Castro-Worked-for-David-Rockefeller.html

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav