Epidemie neočkovaných? Velká Británie právě publikovala nová čísla, 66% pacientů na JIPkách...

Epidemie neočkovaných? Velká Británie právě publikovala nová čísla, 66% pacientů na JIPkách jsou očkovaní lidé a téměř 83% všech úmrtí na COVID-19 za 39. až 42. týden pochází z řad očkovaných Britů! A neočkovaní Britové tvoří 49% nově nakažených, zatímco očkovaní tvoří 51% nově nakažených! Tohle má být ta Vojtěchova epidemie neočkovaných, kteří zaplňují lůžka na JIP a hrozí kolaps nemocnic? Nový report z Británie ale vyvolal šok i z jiného důvodu, počty údajně nakažených dětí, které se vymykají všem ostatním věkovým ročníkům! Proč mají v Británii přes 400 000 nakažených dětí za 3 týdny?

Epidemie neočkovaných? Velká Británie právě publikovala nová čísla, 66% pacientů na JIPkách jsou očkovaní lidé a téměř 83% všech úmrtí na COVID-19 za 39. až 42. týden pochází z řad očkovaných Britů! A neočkovaní Britové tvoří 49% nově nakažených, zatímco očkovaní tvoří 51% nově nakažených! Tohle má být ta Vojtěchova epidemie neočkovaných, kteří zaplňují lůžka na JIP a hrozí kolaps nemocnic? Nový report z Británie ale vyvolal šok i z jiného důvodu, počty údajně nakažených dětí, které se vymykají všem ostatním věkovým ročníkům! Proč mají v Británii přes 400 000 nakažených dětí za 3 týdny?

A je to tady znovu a ještě s větší razancí. Britská národní zdravotnická služba (NHS) totiž před několika dny publikovala na svém webu [1] novou zprávu [2] o stavu nemoci COVID-19 ve Velké Británii za 43. týden tohoto roku, přičemž dokument publikovaný na stránkách NHS obsahuje data za 39. až 42. týden zpětně. Jeden z našich čtenářů nás dnes požádal, abychom čísla z dokumentu okomentovali. Když jsme se podívali na data a tabulky, málem nás trefilo. Tohle už není normální, to je naprostý skandál, který se politikům stále daří maskovat neuvěřitelnými bláboly o tom, jak vakcíny zmírňují onemocnění a průběh, ale tato tvrdá data z Velké Británie vypráví úplně jiný příběh.

Očkování ve Velké Británii pod křídly NHS

Tentokrát se v dokumentu už dokonce píše, že velká čísla a počty očkovaných mezi nově nakaženými, na JIPkách a mezi zemřelými, že jsou způsobeny vysokým poměrem očkovaných vůči neočkovaným ve Velké Británii, jenže to je znovu nesmysl a naprosto chorobná argumentace odporující klinické statistice. Než se pustíme do čísel, znovu si zopakujeme zásadní rozdíl mezi obecnou a klinickou statistikou. Obecná statistika za základ celku statistického souboru bere celou populaci, tedy celkový počet obyvatel, voličů, prostě celkový počet osob tvořících populační základ.

Klinická statistika je o počtu nemocničních lůžek, ne o celé populaci

Jenže v klinické statistice se za základ bere a považuje počet nemocničních lůžek na celou populaci. Klinická statistika za základ bere všechna lůžka ve všech nemocnicích a klinikách v daném státě. A proč se tedy obecná a klinická statistika liší? Protože úkolem klinické statistiky je varovat dopředu před zhroucením nemocniční péče a kapacit nemocnic v případě krizové události, např. při vypuknutí války, přírodní katastrofy, anebo právě při vypuknutí epidemie nebo pandemie. Klinická statistika je obor, který popisuje vliv léčebných postupů, metod, léků a vakcín na strukturu obsazení lůžek v nemocnicích. Více o klinické statistice zde. A teď se dostáváme k samotnému jádru věci.

Propagace očkování je ve Velké Británii na každém kroku

Vakcinace se provádí za účelem minimalizování rizika zahlcení lůžek v nemocnicích. Očkování má zaručit, že lůžka zůstanou volná pro těžké případy a případně pro neočkované osoby, ať už se nenechaly očkovat z jakéhokoliv důvodu. Proto z principu vyplývá, že v nemocnicích by logicky měly ležet z drtivé většiny a prakticky výhradně jen neočkované osoby. Měly by tvořit naprosto drtivou většinu pacientů na lůžkách. Jenže… jenže v roce 2021 ve všech zemích světa se v nemocnicích odehrává něco, co nikdy v minulosti nemocnice nezažily. Lůžka jsou okupována v drtivé a naprosto brutální převaze očkovanými osobami, které by tam normálně neměly co pohledávat. A proto jsme svědky podvodu a největšího kšeftu se šmejdovskými vakcínami v historii.

Na JIPkách leží ve Velké Británii 66% očkovaných

Uvolněná čísla z Velké Británie jsou naprosto neuvěřitelná. Mezi 39. a 42. týdnem tohoto roku leželo na JIP odděleních britských nemocnic celkem 8 261 pacientů s těžkým průběhem covidové nemoci. Jenže celých 66% těchto pacientů pocházelo z řad očkovaných Britů, kteří dostali alespoň 1 dávku vakcíny. Konkrétně se jednalo o 5 429 pacientů. Neočkovaných pacientů na JIP leželo jen 34% z celkového počtu, konkrétně 2832 pacientů. Jak je tedy možné, že na každých 10 pacientů na JIP jich skoro 7 připadá na očkované osoby? Tohle má být ta údajná Vojtěchova epidemie nezodpovědných neočkovaných lidí?

Počty pacientů na JIP odděleních. Všimněte si incidence u lidí nad 50 let, jak očkování na JIPkách masivně převyšují neočkované

Tahle čísla z britských JIPek naprosto vyvrací lživá tvrzení o epidemii neočkovaných, protože z hlediska klinické statistiky drtivě nejvíce lůžek JIP zatěžují a okupují ty údajně uvědomělé a zodpovědné očkované osoby. Tohle by mohlo být dokonce předmětem nějaké absurdní televizní komedie parodující pohádku Císařovy nové šaty. Všichni se tváří, že vakcína funguje, i když to není pravda, ale všichni mají strach to říct nahlas, aby se nestali terčem útoků a diskreditací, případně profesních likvidací, vyhazovů z práce atd. A to není zdaleka to nejhorší.

Celkem 83% zemřelých na COVID-19 za sledované 3 týdny bylo z řad očkovaných Britů

Britská čísla totiž nově ukazují něco naprosto neuvěřitelného a děsivého. Za sledované období 39. až 42. týdne zemřelo v Británii na nemoc COVID-19 v nemocnicích celkem 2 756 Britů. Jenže z tohoto počtu jich celých téměř 83% pocházelo z řad očkovaných osob! Pouze 17,6% jich pocházelo z řad neočkovaných, dámy a pánové. Je vymalováno a poslední může zhasnout! Klinická statistika je krutá v té věci, že dokonale ukazuje a odhaluje účinnost vakcíny, jestli vakcína funguje, anebo nefunguje. Kdyby vakcína fungovala, nemohly by na JIPkách umírat očkované osoby v tak obrovských poměrech vůči neočkovaným pacientům.

Počty úmrtí za 39. až 42. týden

Samozřejmě, že platí, že žádná vakcína nefunguje na 100% a úplně na každého. Člověk očkovaný proti žloutence zcela výjimečně a naprosto neobvykle může žloutenkou onemocnět, ale nemůže dojít k situaci, že by někde vypukla epidemie žloutenky, což se občas stává, a že by JIPky a nemocnice začaly okupovat osoby, které proti žloutence byly očkovány, zatímco neočkované osoby by v těch nemocnicích tvořily jen drtivou menšinu. Tohle prostě je další důkaz šmejdovských vakcín, jejichž účelem je něco úplně jiného než poskytnutí imunity a bezinfekčnosti, protože ani jedno tyto vakcíny poskytnou neumí.

Nový report potvrzuje, že ve Velké Británii je stejný počet nově nakažených z řad neočkovaných jako z řad očkovaných

A to pořád není všechno. Za sledované období zmíněných 3 týdnů bylo ve Velké Británii odhaleno 870 559 nových případů. Jenže i v tomto sledovaném počtu se ukazuje, že výkřiky politiků o epidemii neočkovaných jsou naprosto lživé. Z tohoto čísla nově nakažených bylo totiž neočkovaných osob jen 49%,  konkrétně 425 014 případů, zatímco očkovaní tvořili 445 585 případů, tedy 51% z celkového počtu. Takže nové pozitivní případy jsou v Británii půl napůl, a to rozhodně a znovu nelze označovat za epidemii neočkovaných.

Nové případy za 39. až 42. týden

Tato čísla prostě znovu potvrzují komplexní obraz, že ani na minutu a ani na okamžik nejde o epidemii neočkovaných. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch prostě plní zadání globalistů a vakcinační mafie řízené farmaceutickými firmami. Nejen ve Velké Británii, ale i v ČR a všude jinde mají ministři zdramini za úkol donutit k očkování obyvatelstvo za každou cenu, i když čím dál tím více lidí je jasné, že ten císař je nahý. Vakcína je šmejd. Neposkytuje imunitu. Neposkytuje bezinfekčnost.

Odkud se vzala děsivá čísla v reportu o počtech statisíců nakažených britských dětí za sledované 3 týdny? Je to trik v covidovém výkaznictví britské vlády

Poskytuje ale místenku na lůžko na JIP a případně i dřevěný futrál na poslední cestu. Pan Bourla z Pfizeru a pan Soriot z AstraZeneca si musí mnout ruce, spolu s Billem Gatesem, jak se jim to všechno daří. Depopulace úspěšně probíhá. A tím spíš, když se podíváme na report nových případů z Velké Británie podrobněji. Více jak 400 000 nových případů za 39. až 42. týden ve Velké Británii pochází z řad dětí a mládeže do 18 let. Takto obrovské číslo se vymyká všem údajům z ostatních zemí. A na britské alternativě už se spekuluje, v čem je problém. V britských školách se totiž za pozitivní označují celé školní třídy, jestliže alespoň jeden žák je pozitivní.

Když se nechtějí naočkovat dospělí, tak politici chtějí před expirací vakcín za každou cenu naočkovat alespoň děti a mládež

A to vede potom k umělému nárůstu mamutích čísel v této věkové kategorii do 18 let. Proto se tomu číslu v tabulce nedivte, jedná se samozřejmě o záměr vlády Borise Johnsona ospravedlnit plán na povinné očkování dětí, aby se spotřebovaly nakoupené vakcíny, kterým i ve Velké Británii hrozí expirace, a tím pádem hrozba placení peněz Pfizeru za bezpečnou likvidaci milionů nepoužitých lahviček. Ano, takto se dělají krize a epidemie. Vyrobí se čísla nakažených a zdůvodní se jejich povinné očkování, v zájmu společnosti. V zájmu kšeftů. V zájmu ukotvení Total Control společnosti. Ale co je jasné, že nikdy nejde a nepůjde o epidemii neočkovaných.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Konis
Návštěvník
Konis

https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky
Už raději tu tabulku smazali 🙂
Srovnání očkovaných a neočkovaných za posledních 7 dní
Z důvodu častého nepochopení významu dat v tabulce a jejich dezinterpretaci odpůrci očkování jsme se rozhodli tabulku dočasně skrýt. V současné době je přislíbena nová datová sada obsahující navíc informaci o věkové skupině, až bude k dispozici přidáme novou názornější tabulku.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Ofic. statistiky, aktuálně: Ze 35 370 nakažených neočkovaných zemřelo 126. Ze 16 050 očkovaných zemřelo 100! https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky

Ouu yeaaa, pořád budou lhát, lhát a lhát. All time.
“Lidé, kteří se chtěli nechat naočkovat, už naočkovaní dávno jsou a zbytek lidí nechce.” = Toto je bez debat!

Solium
Návštěvník
Solium
Solium
Návštěvník
Solium
K.K.
Návštěvník
K.K.

Andrey Fursov : 16 nových kapitalistických triků, které by měl každý znát a pochopit je
comment image
https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

klokan
Návštěvník
klokan

Tady soudruh plukovník zvažuje neuznávat testy.
https://cnn.iprima.cz/lockdown-pro-neockovane-zvazujeme-neuznavat-zadne-testy-pripustil-vakcinolog-chlibek-50241
Už jsem mu psal na mail i na ten druhý, ale zatím žádná odpověď.
chlibek@pmfhk.cz
roman.chlibek@unob.cz
Neznáte ho někdo? Nevíte, kde bydlí? Rád bych s ním tu záležitost probral osobně v soukromí.
comment image
Je náhoda, že ten lampasák vypadá jak Billův mladší brácha?
comment image

jeane d' arc
Návštěvník
jeane d' arc

Klokan 👍
A nebo taky kloni-psychopati

sileotum
Návštěvník
sileotum

Už jsem to sem také psala. Jako by mu z oka vypadl

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Na druhou stranu by to byl další nástroj, jak přesvědčit nerozhodnuté, aby šli na očkování,“ řekl Chlíbek.

Nátlak, Vydírání, Poslapavani lidských práv nazývají nástrojem jak přesvědčit.

Tohle vše už zastaví jen jedna věc a to masově a s chirurgickou přesností a rychlostí. Čím dříve tím lépe.

Normální lidi se musí sjednotit a jednou pro vždy tohle vše ukončit.

Jinak samozřejmě když lidé nic proti zlu nedělají tak co čekáte?

Zákonitě dojde k zla urvani z řetězu které prostě si dovolí cokoliv protože ví že nebude zastaveno a odstraněno.

Zákony Vesmiru/Boha jsou jasně dané.

Tohle už je velký problém, jak jsem psal, je to zlo urvane z řetězu, nebojí se trestu, na všechny je podáno x trestních oznámení včetně mezinárodního soudu a oni pokračují, to znamená že vše je koupeno, zákonné prostředky jsou znemožněny a dle Ústavy mají lidé právo i na atentát, nyní se přechází rubikon a já vím že ti mrzaci co tvoří většinovou populaci, asi 70%, jim vše opět umožní a normální lidé budou muset opět vraždit aby zachránili sebe a jiné.

Jako nástup NSDAP, více a více zmrdu se k nim přidávalo, dojde k efektu preklopeni, že už je tolik zla a jsou tak poslapavana lidská práva, že normální lidé to zastaví už jen válkou, do té doby byla většina zbaběla, nechapajic že nádor se vyřízene a hotovo, ale metastaze organismu to už asi jen tak vyřiznout nepůjde a musí se použít jiná metoda, mnohem větší, mnohem razantnejsi a definitvnejsi.

NoTax
Návštěvník
Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Čtyřikrát.

Jaris
Návštěvník
Jaris

To zakazalo vedeni nemocice nikoliv Zeman.

Kkop
Návštěvník
Kkop

Jak může být očkován, když ho nevpustili do nejlepší země světa… Israele… Nacaté chucpe?

Vaska
Návštěvník
Vaska

zajímavej odkaz na placebo – a neb proč ta biologická zbraň zabije jen někoho – https://www.czechfreepress.cz/zdravi/potvrzeno-prvni-pravidlo-vakcinacni-genocidy-nezabijejte-vsechny-lidi-najednou-nebo-to-pochopi.html

a ještě jeden odkaz (nevím, zda to tu už bylo) – http://news.e-republika.cz/article4465-Epidemie-lhani

Kkop
Návštěvník
Kkop

Ale však je to experiment, a při něm se vždy podává jedné testované skupině placebo a druhé testovaná látka… Nic nového…

alzax
Návštěvník
alzax

Novinka dne – oficiálně za infarkty, mrtvice apod prý nemůže očkování, ale koronáč:
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/vedci-odhalili-proc-koronavirus-zpusobuje-infarkt-ci-mrtvici-40377022

Logicky mi přijde, že když tzv mRNA “programovací” pseudo-očkování vytvoří oslabený koronáč i reakci organismu na něj, tak tím může právě ty jmenované neduhy spustit. Popírání je jako tvrdit, že 8+2=10, ale 10-2 není rovno 8.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

To je hrozně zajímavé, že dokud nebyli vakcíny tak covid žádné infarkty a mrtvice nezpůsoboval, všehoschopní organizátoři covid plándemie a očkování, bohužel se nyní najdou armády tupych hovad, kteří se s Vámi teď budou hádat do krve, že covid způsobuje infarkt či mrtvici. A na to přesně hrají tupost a bezcharakternost ovci.

kacíř
Návštěvník
kacíř

Asi je to hodně lidem už divné, že z ničeho nic lidi velmi často umírají, nebo mají infarkt či mrtvici. Tak už přispěchal na pomoc mainstream s vysvětlením, že je to kovidem. O vakcíně ani muk samozřejmě. Takže se ten enormní nárůst infarktů, mrtvic atp. hodí na virus. Vyřešeno.
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/vedci-odhalili-proc-koronavirus-zpusobuje-infarkt-ci-mrtvici-40377022#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=yM9rkHiPkeH-202111042143&dop_id=40377022&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

PetrPatrix
Návštěvník
PetrPatrix
naiva
Návštěvník
naiva

Ano, myslím, že přesně tomuto postupu říká pan VK “Damage control by revelation” a má pravdu.
“Vjedci” objevili něco, co už dávno ale je známo jako příčina úmrtí či problémů naovcovaných po opíchání…. Ale podá se to teď spolu s “vědeckým objevem” jakože za to může kovid.
A je vymalováno! Takové macaté, nosaté chucpe! To nevymyslíš… 😉

PS. “Vjedci” jsem napsal nesprávně záměrně, oni si ty svině nezaslouží ani správné oslovení vědci….

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

Německá tisková agentura sestavila seznam 75 evropských sportovců, kteří zemřeli „náhle“ za posledních 5 měsíců od úplného očkování.
https://twitter.com/HankaH13/status/1456355171831795712?s=20
Tento výzkum zabral hodně času a zjistil, že došlo k nápadně velkému počtu “náhlých a nečekaných” úmrtí ve sportu a vrcholovém sportu počínaje polovinou roku 2021. Sestavili jsme seznam známých případů za poslední měsíce. Pravděpodobně je neúplný. Je mezi nimi mnoho mrtvých – a také několik těch, kteří měli vážné srdeční problémy, ale naštěstí přežili. Zarážející: nejmladšímu účastníku seznamu bylo jen 13 let, mnoho případů se týká osob mladších 20 let.
Zde je seznam hrůz, počínaje červnem 2021 – kdy byla očkovací kampaň v plném proudu a všichni, kdo slepě důvěřovali systému, už měli druhou dávku. v sobě. Netvrdíme, že všichni tito lidé onemocněli a zemřeli kvůli očkování, ani že v případě očkování existuje prokázaná souvislost:
https://report24.news/ab-13-jahren-lange-liste-ploetzlich-verstorbener-oder-schwerkranker-sportler/

jorg
Návštěvník
jorg

alzax

Z toho clanku na novinkach jsem byl nejdriv dost zmatenej – z covidem napadenejch cev se stava jakesi derave potrubi, kde se krev srazi? jakze?
nastesti v originale te studie zadny zmatek neni:
https://elifesciences.org/articles/69314

covidem napadeny cevy nejsou deravy, ale zmeni se jejich propustnost(permeabilita). stena cevy se dostane do zanetu a to ovlivni funkci u cev beznych transportnich kanalu (krev VS stena cevy VS okolni tkan). cely se to zvrhne a mimo cevy tak prosakuji latky z krevniho reciste, ktere tam nepatri – jako toxiny, odpadni latky metabolismu apod. okolni napadena tkan bojuje s toxicitou, je v zanetu, hromadi se v ni tekutiny…pro mozek, nebo organy je to kriticka situace.
ztrata tekutiny v cevach zahusti krev a srazeniny se zaseknou. je to takova retezova reakce.
a treba starsi lidi (rizikova skupina) obecne malo pijou cistou vodu.
maj pocit ze toho pres den vypijou dost, ale jsou to hlavne caje, ovoc. stavy nebo pivo, tohle vsechno ale lehce dehydruje. a dehydrovanej clovek se zanicenejma cevama je chodici pruser….

ze vsech tech 29 proteinu covid viru, mRNA vakcina pracuje jen s jednim z nich, s S-proteinem. ten jen na zacatku otevira lidskou bunku a spousti presun jednotek na dobyte uzemi. jakmile je “pozice” obsazena, vakcina je bezmocna.
porad toho ale o covidu vime strasne malo…

Hodne zdravi!! 🙂

999
Návštěvník
999

V době infekcí přichází Lidl s propagací skoro jen nezdravého jídla – (staro-)nová značka potravin “Náš kraj”:
Lidl uvedl do prodeje zcela novou značku. Nezdravými potravinami se snaží zavděčit Čechům:
https://www.mix24.cz/lidl-uvedl-do-prodeje-zcela-novou-znacku-nezdravymi-potravinami-se-snazi-zavdecit-cechum/
Na našem ČR trhu začíná ruský diskont Mere – uvidíme, co bude dovážet za zboží a jídlo – a jaká je ruská “bratrská” láska:
https://www.mix24.cz/konkurence-pro-lidl-rusky-diskont-mere-otevrel-prvni-prodejny-na-ceskem-trhu-chce-byt-nejlevnejsi-ze-vsech/
Jídlo a jeho kvalita:
Jak ušetřit. Jaké potraviny nepotřebovali naši rodoví předci k přežití. K tomu 10 zpráv Plejáďanů o jídle (zdroj „Renata“) – plus předpoklad: „údajná nákaza háďátky“
https://www.exopolitika.cz/jak-usetrit-jake-potraviny-nepotrebovali-nasi-rodovi-predci-k-preziti-k-tomu-10-zprav-plejadanu-o-jidle-zdroj-renata-plus-predpoklad-udajna-nakaza-hadatky/6065

MERE přichází
Návštěvník
MERE přichází

Fantastická příležitost pro české zemědělce!!!!!!!! Hurááááá!!!!!!!!! Držíme palce, Rusko!!!!!!!!!

Zemědělci nedokážou PRORAZIT KARTEL NĚMECKÝCH A HOLANDSKÝCH ŘETĚZCŮ, které v Česku mají miliardové zisky!!!!!!!! Jsou okrádáni a vydíráni!!!!!!!!!! Zvažovali i blokády kvůli vysokým maržím!!!!!!!!!

Západní řetězce platí českému zemědělci jen 3,85 Kč/kg brambor, ale prodávají zákazníkům za 12,93 Kč/kg nebo dovezou brambory z Francie a Egypta! My jsme bývali bramborářská velmoc! Vznášejí nároky na estetický vzhled zeleniny! Čeští zelináři dostávají jen 20 % z ceny zeleniny v supermarketu!

Asociace soukromého zemědělství ČR
26. 5. 2021
Zneužití farmáři. Ničí je malý podíl z prodeje a nesmyslné nároky supermarketů
https://www.asz.cz/clanek/7509/zneuziti-farmari-nici-je-maly-podil-z-prodeje-a-nesmyslne-naroky-supermarketu/

Ruský MERE otevřel na přelomu srpna a září první dvě prodejny v Mostě a Příbrami na Rynečku. Během dvou let plánuje otevřít 50 obchodů v České republice. MERE kombinuje o 20 % nižší ceny než LIDL a Penny, zajímavý sortiment a kvalitu.

MERE Česká republika
https://www.facebook.com/MERE.Ceska.Republika/

Radana L.: Kdy budete mít prodejnu v Praze? Tedy jestli to Rusofobní Hřib dovolí .🤨

MERE Česká Republika
17. října 2021
📣 CHCETE PRODÁVAT SVÉ VÝROBKY V NAŠICH OBCHODECH?!
🚀 Výrobcům a dodavatelům nabízíme výhodnou spolupráci! 💶
🎯 Naše partnerství se budují nejen s velkými výrobci, ale také s malými místními dodavateli, což umožňuje malým podnikatelům důsledně dodávat své výrobky do našich obchodů.
🤝 Úzká spolupráce s regionálními výrobci a dodavateli nám umožňuje budovat důvěru a přispívá k příznivému vnímání obchodů MERE v každé zemi.
🔥 Dnes jsou obchody MERE v tvrdém diskontním formátu zastoupeny v Evropě v Rumunsku, Německu, Rakousku, Lotyšsku, Polsku, Litvě, Ukrajině, Španělsku, Francii a ve Velké Británii.
🎯 V každé zemi máme ústřední správní kanceláře a nákupní oddělení, což zjednodušuje interakci mezi dodavatelem a obchody.
Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem:
📲 +420 773 967 743,
📩 n.sinkina@mere.pro
🤝 Rádi bychom vám nabídli vzájemně prospěšnou spolupráci!
https://www.facebook.com/MERE.Ceska.Republika/photos/a.103283905352830/157623159918904/?type=3&theater

Video MERE v anglickém Prestonu: Ruský ultra hard diskont otevírá první obchody v Británii Preston, Castleford, Mold, Caldicot a dalších 22 měst
https://www.youtube.com/watch?v=cGwYE3rc5UY

Šéf nákupu MERE pro Velkou Británii Pavels Antonovs uvedl: “My jsme mezera na trhu. Nemáme žádné konkurenty. Jsme o 30 % levnější. Naším modelem jsou žádné služby a žádný marketing.”

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Skvělá zpráva a další POZITIVNÍ vidle z Ruska – globalčikům do jejich RESETu … 😉
Téměř monopol jedné německé skupiny (lidl+kauf), a pár dalších od BlackRocků a Vanguardů si asi už tak lehce nedovolí přerušit zásobování potravinami … třeba z důvodu, že “nejsou řidiči kamionů”…
Diky, Rusko – za tolik potřebné jistoty pro přežití = neumrznutí (plyn) a nevyhladovění (potraviny).