Epidemie Covid-19 v ČR neexistuje, protože nesplňuje početní parametry nakažených v přepočtu...

Epidemie Covid-19 v ČR neexistuje, protože nesplňuje početní parametry nakažených v přepočtu na počet obyvatel a v Izraeli padl od premiéra první návrh na čipování školáků! V Česku by muselo být alespoň 170 000 nakažených osob, aby byla splněna definice epidemie v České republice podle předepsaných parametrů české vlády! Světová zdravotnická organizace (WHO) v roce 2009 redefinovala význam slova “pandemie” způsobem, aby se paradoxně celosvětový pandemický stav dal vyhlašovat snadněji než nižší stav epidemie! Co je to za chucpe? Čísla okolo Covid-19 jsou šokujícím způsobem nízká, zanedbatelná v přepočtu na 100 000 obyvatel a dalece ani nesplňují definici epidemie nákazy! Roman Prymula se prokecl, na podzim se prý chystá další vlna pandemie, opět se prý budou nosit roušky. Znovu se tak dá očekávat zavírání podniků a živností?

Epidemie Covid-19 v ČR neexistuje, protože nesplňuje početní parametry nakažených v přepočtu na počet obyvatel a v Izraeli padl od premiéra první návrh na čipování školáků! V Česku by muselo být alespoň 170 000 nakažených osob, aby byla splněna definice epidemie v České republice podle předepsaných parametrů české vlády! Světová zdravotnická organizace (WHO) v roce 2009 redefinovala význam slova “pandemie” způsobem, aby se paradoxně celosvětový pandemický stav dal vyhlašovat snadněji než nižší stav epidemie! Co je to za chucpe? Čísla okolo Covid-19 jsou šokujícím způsobem nízká, zanedbatelná v přepočtu na 100 000 obyvatel a dalece ani nesplňují definici epidemie nákazy! Roman Prymula se prokecl, na podzim se prý chystá další vlna pandemie, opět se prý budou nosit roušky. Znovu se tak dá očekávat zavírání podniků a živností?

Mnozí z vás asi zaregistrovali, že Donald Trump je ve válce s WHO, tedy se Světovou zdravotnickou organizací, která je hlavním bojovým štábem Domu Sion na nasunutí diktatury v USA a NWO na bázi 5. priority, tedy skrze karantény, vakcíny a omezení pohybu obyvatelstva, spolu s čipováním Američanů. Pokud jde o čipování, první vlaštovka přiletěla z Izraele, kde Benjamin Netanyahu minulý pátek navrhl [1], aby izraelské děti byly čipovány v souvislosti s návratem do škol v Izraeli po zrušení nouzového koronavirového stavu.

Tyto čipy pod kůží by měly sledovat pohyb dětí a zajistit, že po návratu do škol se nebudou sdružovat ve velkých skupinách, že nebudou navštěvovat vysoce zalidněná místa, např. v nákupních centrech atd. Informaci jako první přinesl izraelský list The Jerusalem Post. Přestože návrh staronového premiéra Izraele se setkal s bouřlivým odporem, je to první vypuštěný a pokusný balónek tímto směrem! Přesně jak jsem předpovídal v posledních týdnech v mých článcích, a už je to tady.

Yaakov Litzman, izraelský ministr zdravotnictví v rozhovoru s Benjaminem Netanyahuem o čipování izraelských školáků.

Sami vidíte, že nikdo neztrácí čas a v souvislosti s hysterií okolo Covidu-19 se politici snaží prosazovat zákony a opatření na absolutní kontrolu pohybu obyvatelstva, ať už jsou to imunitní cestovní pasy, anebo podkožní mikročipy pro vaše děti a školáky. Protože se blíží léto a v teplém počasí se roušky opravdu nedají nosit, tak jednotlivé vlády postupně nošení roušek zruší před začátkem léta, česká vláda o tom již dnes rozhodla [2] s platností od 25. května. Jenže, spolu s tím dnes hlavní epidemiolog ČR Roman Prymula odhalil, že na podzim se roušky znovu vrátí [3], a spolu s tím asi i mnohá opatření z jara, jako např. karantény, nouzové stavy, zavírání podniků a živností, pokud se znovu zvýší stav pozitivně otestovaných.

Na podzim je plánována 2. vlna Covid-19 a opět si občané nasadí roušky, zpoza oceánu to potvrzuje i Bill Gates, je třeba prý otestovat všech 300 milionů Američanů a hned potom je naočkovat

Roman Prymula tak de facto naznačil, co je plánováno a chystáno. A je nám jasné, odkud tyto informace má. Pochází přímo z USA od Billa Gatese, který o tom hovořil [4] koncem dubna, že USA se musí od října připravit na druhou a možná i větší vlnu nákazy. Podle Gatese je problém v tom, že se netestuje dostatečný počet lidí, že by se testování mělo provádět plošně v USA. Pokud ovšem testy budou kontaminované Coronavirem, potom plošné testování bude jen zástěrkou pro masivní očkování. Bill Gates hovoří o 2. vlně na podzim s takovým přesvědčením, že mnoha lidem začíná připadat, že ta vlna bude řízená a nyní je pouze mediálně propagována. Zároveň se začínají v Evropě i v USA objevovat i velmi závažná obvinění, že nemocnice úmyslně nálepkují své veškeré zemřelé pacienty jako oběti Covidu-19, protože od státu mají nemocnice potom nároky na kompenzační tituly z krizových fondů ministerstev zdravotnictví.

Na podzim bude repete?

Především v USA a v Itálii se vznáší velké otazníky nad počty zemřelých, protože se ukazuje, že drtivá většina těchto zemřelých končí v masových hrobech, přičemž k tomu není důvod a ne všichni zemřelí byli bezdomovci bez příbuzných. To samé platí o Itálii, kde jen těžko si lze představit, že by italské rodiny jen tak nechaly své blízké pohřbívat do masových hrobů. Není proto jasné, kolik doopravdy lidí umírá, kolik jich je vyráběno početně jen v počítačích a kolik prázdných rakví (anebo pískem či jinou zátěží naplněných rakví) se rozváží za přítomnosti TV kamer do masových hrobů. Víte, ono to má smysl. A víte v čem? Pokud necháte někoho zemřít jenom “účetně” v počítači, potom se takové osobě jen velmi těžko vystrojuje pohřeb, smuteční hosté a především identita.

Děsivá konspirační teorie o vymyšlených počtech mrtvých, která ale dává logický smysl v souvislosti s událostmi okolo pohřbů do masových hrobů a liduprázdných nemocnic

Když se jedná o fiktivní mrtvolu, nikdo jí nepřijde na pohřeb. Někdo by musel zaplatit komparz, krizové herce. To by sice šlo udělat v případě jednotlivce, ale ne u tisíců mrtvých. Tedy, údajně mrtvých. Fejkovat tisíce pohřbů s prázdnými rakvemi, to by prostě nešlo logisticky a scénicky zmanažovat. A tak se udělá co? Rakve se pohřbí do masových hrobů namísto řádných pohřbů, jako v New Yorku na Hartově ostrově, video zde, zdůvodní se to tím, že krematoria nestíhají, pohřební služby nestíhají, a že jde o dočasné pohřbení. Pohřební obřady se tím pádem nekonají. Žádní smuteční hosté, žádné náhrobky, a hlavně žádné identity zemřelých. Nikdo tak nebude pátrat po pohřbech zemřelých, po jejich smutečních obřadech, po rozhovorech s pozůstalými, nikdo z bulváru nebude fotit, nikdo nebude pátrat po historii a osudech zemřelých. A to je přesně to, co by se jinak normálně dělo a odehrávalo.

Corona jako zdůvodnění pro prosazení všeho, před čím alternativa varovala v souvislosti s NWO.

A když si k tomu připočtete prázdné nemocnice v Evropě i v USA… tak to najednou do sebe zapadá, že? Zfalšované a kontaminované testy [5], prázdné nemocnice, podivně krátké a lehké rakve, hromadné hroby bez jakýchkoliv protestů pozůstalých, to prostě najednou všechno do sebe zapadá, naprosto dokonale. Jestliže testy na Covid-19 jsou kontaminované, jak můžeme věřit číslům o počtech nakažených? A jak můžeme věřit číslům o počtech zemřelých? Jak máme věřit informacím o krizi a pandemii, když nemocnice jsou prokazatelně liduprázdné? A protože tyto podivnosti opravdu vzbuzují znepokojení, představíme si dnes další střípek do mozaiky. A tento střípek pochází z Česka, ale je obecně aplikovatelný i na jiné země.

Na stole jsou tvrdá čísla, v ČR žádná epidemie neexistuje, ale podle WHO existuje pandemie

Do redakce Aeronetu se nám ozval čtenář, který nám zaslal zajímavou tabulku s popisem. Nejde o nic jiného než o důkaz a usvědčení české vlády ze spiknutí proti občanům, a když ne ze spiknutí, tak přinejmenším z balamucení. Čtenář nám totiž poslal tabulky s názornými propočty, které jasně ukazují, že ve vyjmenovaných sledovaných zemích světa vůbec nikdy nepropukla epidemie Covidu-19, protože nebylo dosaženo početních parametrů nakažených na přepočet obyvatel. Jedná se o to, že existují i v ČR vládní nařízení, která stanovují, kdy lze o nějaké nákaze prohlásit, že se stala epidemií. Jak nám sdělil náš čtenář, v ČR nikdy nedošlo k naplnění čísel a parametrů pro to, aby na území ČR byl kvůli Covidu-19 vyhlášen stav epidemie. Paradoxně však jsou splněny podmínky pandemie, kterou ale vyhlašuje WHO. Pojďme se tedy podívat blíže na poskytnutá čísla, bude to jízda.

Definice pandemie podle oficiálního dokumentu Vlády ČR z roku 2006

Pandemie je z pohledu života společnosti závažnou celosvětovou událostí. Dochází při ní k velmi rychlému rozšíření onemocnění do všech částí světa, přičemž onemocní více než 25 % celé populace. Je spojená s vysokou nemocností, nadměrnou úmrtností a narušením sociálního a ekonomického systému.

Definice pandemie podle oficiálního dokumentu Vlády ČR z roku 2011

Pandemie je epidemie velkého rozsahu zasahující celé kontinenty. Jedná se tedy o výskyt onemocnění s vysokou incidencí na velkém území (kontinent) za určité časové období. Podle definice WHO je pak pandemie chřipky charakterizována šířením pandemického viru v komunitách v alespoň 2 zemích jednoho WHO regionu a alespoň v jedné zemi z dalšího WHO regionu.

Definice epidemie (ČR)

Epidemie je situace, kdy se počet nemocných na 100 000 obyvatel pohybuje přibližně mezi 1600 a 1800 případů. (pozn.1: pro další výpočty počítejme s číslem 1700, pozn.2: definice epidemie v ČR přenesena na ostatní státy, byť státy mimo EU jako Rusko a USA nemusí mít stejné, ale pouze obdobné podmínky pro vznik epidemie)

Z výše uvedeného vyplývají tyto skutečnosti:

1) Byla odstraněna podmínka “25 % nemocné populace” pro vznik pandemie -> nyní stačí, aby se v několika zemích světa objevilo několik nemocných se stejnou nemocí a již se jedná o pandemii, nehledě na počty nakažených osob. To umožňuje státům přijímat extrémní opatření i v situaci, kdy se reálně nic neděje (viz. dále).

2) Slovo “pandemie”, které bylo oprávněně vnímáno jako závažný zdravotní stav, dnes již nemá žádnou vypovídací hodnotu a je zneužíváno v podstatě jako marketingový (obchodní) artikl.

3) Hovoří-li se o epidemii teprve tehdy, když je cca 1700 nakažených osob na každých 100 000 obyvatel, potom k 5. 5. 2020 není v žádné zemi na světě dosažena epidemie koronaviru – naopak se ani vzdáleně ŽÁDNÁ ZEMĚ nepřibližuje stavu EPIDEMIE – avšak všude na světě existuje pandemie – a to i přesto, že se v aktuální definici pandemie doslovně píše, že “pandemie je epidemie velkého rozsahu…”. Pokud nedošlo k epidemii, jak tedy může docházet k pandemii (viz dále)? V Česku by tak muselo onemocnět 170 000 lidí při populaci cca. 10 milionů obyvatel, aby bylo možné nákazu označit v ČR za epidemii.

Klikněte na tabulku pro zvětšení.

Výše uvedená jsou data, která státy veřejně prezentují ve statistikách. Z uvedených dat je zřejmé, že se v žádném případě nejedná o epidemii, ani jinak závažnou situaci. Nejedná se o nijak tajná data. Otázkou tedy zůstává, proč drtivá většina populace tato data nevidí, a když už je vidí, tak je nevnímá a nechá se kolébat katastrofickými scénáři, které jsou přímo lživé. Média dobře ví, že běžného člověka stačí vystrašit dobře řečenou větou a člověk přestane sám uvažovat. Otázka by mohla znít – Proč tomu tak je?

A odpověď na tuto otázku na Aeronetu známe, je tomu kvůli plánu globalistů, rozuměj Domu Sion, na co nejrychlejší prosazení absolutní kontroly nad pohybem obyvatelstva v západní populaci. Člověk, který se hýbe, je svobodný člověk. Proto dochází k útokům proti automobilismu, proti vlastnictví aut. Proto globalisté útočí proti finanční hotovosti, protože hotové peníze znamenají svobodu, hotovost vám nikdo nemůže zmrazit, nebo obstavit. A proto jsou zavírány hranice, proto jsou vymýšleny imunitní pasy, proto chtějí v Izraeli už čipovat děti a velmi brzy všechny obyvatele. Naprostou tragédií alternativy, a myslím především té politické, je naprostá konceptuální slepota. Přímo alternativní politici se podílí na programu NWO, když usilují o trvalé uzavření hranic.

Konceptuální gramotnost znamená, že máte jasno o tom, k jakému účelu bude koronavirová krize využita globálními, a jim podřízenými národními, elitami v procesech řízení

Proč to říkám a proč o tom píšu, že je to tak důležité? Proč je to důkazem konceptuální slepoty alternativních politiků? Protože ty zavřené hranice, dámy a pánové, nejsou zavřené kvůli tomu, aby se nikdo cizí nemohl dostat do republiky. Ty hranice jsou zavřeny kvůli tomu, abyste se ven nemohli dostat vy! Naprosto tupým projevem konceptuální slepoty je situace, kdy minulý týden, za asistence české policie, přijel do ČR afghánský migrant, i s malým dítětem [6], žádná karanténa, žádné PCR testy na covídek, nic takového zjevně nepotřeboval. Zato gój, ten by musel hned do karantény.

Evropská unie již koncem března jasně uvedla [7] ve směrnici Evropské komise, že během uzavřených vnějších hranic Schengenu mohou do EU stále přilétat a přijíždět, kromě občanů EU, i lidé ze 3. zemí, a to z humanitárních důvodů a z důvodů ochrany. Jinými slovy, migranti mají po celou dobu zavřených hranic v EU, kvůli covídku, zcela neomezený přístup do EU. Pouze občané EU nesměli překračovat hranice, nesměli opustit své země, ovšem migranti přijíždět mohli a stále mohou. Tupost mainstreamových politiků je jedna věc, ale tupost politiků na alternativě, to je na pováženou.

Tedros Adhanom, šéf WHO.

Pokaždé, když vám někdo chce vzít svobodu, pokaždé to udělá tak, abyste si mysleli, že je to pro vaše dobro. Ať už to jsou zavřené hranice, nebo očkování, nebo čipování, nebo sledování pohybu pomocí telefonu. Sami vidíte z čísel, že Covid-19 nedosáhl ani stavu epidemie, ale celý svět plánuje, jak otestovat všechny lidi (kontaminovanými testy), vakcinovat všechny lidi a nakonec je i očipovat.

A takto omezeným lidem vezmou auta, aby se nemohli svobodně pohybovat, a ze stejného důvodu i hotovost, kterou nahradí bezhotovostním sledováním a kontrolou. A to všechno pod rouškou covídku, který nedosáhl ani stavu podprůměrné chřipkové epidemie. I při sprosté sezónní chřipce, rok co rok, onemocní v ČR od října do dubna následujícího roku v úhrnu skoro půl milionu lidí a na plicní komplikace zemřou stovky starých lidí. Nikdo kvůli tomu ale ekonomiku nikdy jaktěživ nezastavoval, nezavíral hranice, nenavrhoval imunitní pasy, nenavrhoval nastřelovat dětem pod kůži čipy. Až doteď. A proč? Protože globalčikům už dochází čas a trpělivost.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
SisaG
Návštěvník
SisaG

Nase autority v UK potvrdili, ze nemocnice naozaj nálepkují své veškeré zemřelé pacienty jako oběti Covidu-19.
Staci vypocut tu: https://www.youtube.com/watch?v=5aVqEPglrD0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3YUIjP7QqiH2Un3_e_9BYTJPom6I17JkKOpJgg0AH13JrviYnmjZ6RIfU&app=desktop

osud
Návštěvník
osud

Naše autority? Sakra koho? Z té tvé českoslovenštiny odkazující na UK (to jako univerzita Karlova?) se to nedá poznat a ne každý vládne tou hotentotštihou, kterou ti aktéři hutorí. A navíc, je to jen názor (a ne dokazovaný výrok soudu, přitom rovněž zpochybnitelný!), který i kdyby byl od kdoví jakého experta, nedá se prezentovat jako obecná skutečnost. Ono si stačí pustit čt24 s podobnými pořady “každý pes, jiná ves” a jeden je pak na pochybách jestli je nepříčetný on, nebo ti na které se čuměl a to včetně těch “moderátorů”. A navíc, hlavním dokumentem o příčině úmrtí jsou přece Úmrtní listy. No a pokud by se připustilo jejich falšování samotnými doktory, tak to ta civilizace si lže “do vlastní kapsy” a je v posledním tažení z něhož není nikomu dopřáno úniku.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

osude
stačí si uvědomit, že “seznam příznaků COVID dle WHO” začal asi s deseti příznaky, a dále zázračně nabobtnal asi na čtyřnásobek, takže dnes – když si třeba zlomíte nohu, a máte k tomu teplotku, tak bezpochyby budete klasifikován jako pacient s “COVIDem”.
Špitál dostane “příspěvek” a doktor “prémie”, a WHO is Sion si udělá další čárku do “Statistiky COVID”.
Zkusil byste jako lékař v takové atmosféře protestovat, že u zlomené nohy může teplota stoupnout i bez COVIDu?
Jak se asi rozhodne lékař, který má rodinu – COVID+prémie, nebo NECOVID+”neznalost – ohrožení populace v době nebezpečné invekční Pandémije” + doporučen odchod”?
No – a hned máte ta ČÍSLA… 😉

osud
Návštěvník
osud

Ta tabulka je ve čtvrtém řádku udávajícím poměr % k vyhlášení epidemie ke skutečnému stavu naprosto chybná. V ČR je poměr počtu testovaných(!) ve vztahu k celé populaci prozatím cca 3%, tedy 1:33 a tak se počet infikovaných musí tímto poměrem, tedy 33x VYNÁSOBIT a teprve tento SOUČIN se dá poměřovat k celé populaci. No a to vychází nikoliv jako 0.07%, nýbrž k 15.05.2020 je to 2,49%, což je o dost více jak ta epidemiologická hranice uváděná v tabulce >= 1.7%… inu chybička se vloudila autore, není-liž to pravdou milý Watsone? Co teď s tím?

osud
Návštěvník
osud

Ještě dodávám. že bez údajů o otestovaných je ta tabulka bezcenná nejen k porovnání čehokoliv, ale nedá se z ní ani poznat jde-li o neznalost, nedbalost, či záměr. Tak autore, s pravdou ven a nehraj si na mrtvého brouka!!!

Dědek
Návštěvník
Dědek

souhlas-ostatní je manipulace s čísly,statistika po dobu studia na VŠ byla můj koníček ,

moby1.1
Návštěvník
moby1.1

Od dnes je rozhovor s Davidom Ickem uverejnený celý, na tejto stránke
(celý rozhovor je rozdelený na 7. častí, 7 videí):

VIDEO: Kompletný zakázaný rozhovor Davida Ickeho o víruse Covid-19, testovaní na koronavírus, 5G sieti, vakcínách a globálnom kriminálnom Syndikáte
https://www.infovojna.sk/article/video-kompletny-zakazany-rozhovor-davida-ickeho-o-viruse-covid-19-testovani-na-koronavirus-5g-sieti-a-globalnom-kriminalnom-syndikate

r.m.
Návštěvník
r.m.

Armádní olympionik: Na hrách ve Wu-chanu jsme v říjnu onemocněli všichni
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/armadni-olympionik-na-hrach-ve-wu-chanu-jsme-v-rijnu-onemocneli-vsichni-40323628
Itálie:
„Onemocněli jsme všichni. Šest ze šesti, kteří jsme byli na pokoji. A stejně tak mnoho dalších členů ostatních delegací,“ prozradil listu La Gazzettta dello Sport italský šermíř Matteo Tagliariol, který ve Wu-chanu vyhrál zlato. „Mnozí měli horečku, i když ne vysokou. Onemocnělo tolik lidí, že na ošetřovně už neměli skoro ani aspirin, “ dodal.
Už svítá jakým způsobem a proč se tak efektivně virus po světě rozšířil? Zdroj musel být v blízkosti sportovních týmů uvnitř armádní olympiády, ne ve městě Wu Chanu
Po hrách se sportovci vrátili domů:
Po návratu z armádní olympiády se nejprve zdálo, že nemoc ustoupila, pak se ale vrátila /se/ v plné síle. „Měl jsem horečku, byl jsem unavený a kašlal, antibiotika nezabírala. „Cítil jsem, že nemůžu dýchat,“ dodal s tím, že po něm onemocněla i jeho partnerka a malý syn.”
Francie:
Také francouzská pětibojařka Elodie Clouvelová a její přítel po účasti na hrách ve Wu-chanu onemocněli. „Měli jsme stejné příznaky,“ řekla radiu RTL. „Nedávno jsme potkali jednoho vojenského lékaře a ten nám řekl: ´Myslím, že jste to (virus) dostali, protože po hrách onemocnělo hodně lidí´,“ dodala. Podle francouzských médií si na podobné zdravotní potíže stěžovali i další členové francouzského týmu.
Armádní hry ve Wu-chanu se uskutečnily od 18. do 27. října a zúčastnilo se jich přes devět tisíc atletů ze 109 zemí.
Američani žádnou medaili nevyhráli, protože už nemocní přijeli.
Podle University College London a Réunionské univerzity virus z původního zvířecího hostitele přeskočil na lidi poprvé v období mezi 6. říjnem a 11. prosincem.
Je teda jasný jak facka, že se soupeření olympijských týmů účastnily i dlelegace netopýrů a luskounů. Kolik medailí získaly není známo.)))

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

r.m.
je jasné, že pandemie začala, když to američané přitáhli na hry do Wu-chanu. Jak je uvedeno. Amíci už tam nemocní přijeli. A pak se spustila řetězová reakce. 11 milionů lidí pracujících v průmyslovém Wu-chanu se rozjelo domů na oslavy nového roku a už to jelo. A bylo to tak naplánováno. Jen židofašistický amík je schopen nakazit biologickou zbraní kterou vyvinul vlastní lidi a použít je jako bacilonosiče. Bez ohledu na vlastní ztráty , žid je schopen všeho aby vydělal později na vnucování testů a vakcín. I když je zřejmé , že s tím,že se tak výrazně střelí do vlastní nohy trošku nepočítali. Na těch tisících mrtvých v USA kteří umřeli prakticky bez pomoci, protože buď vůbec neměli žádné zdravotní pojištění, nebo doplatili na mizernou úroveň US zdravotnictví jim nezáleží. Ale nepočítali s tím, že je to zasáhne tak silně ekonomicky.
A pro USA které jsou již astgronomicky zadlužené, je to katastrofa. Trump pandemii chce svést na čínu s úmyslem chtít po nich kompenzaci tím, že by jim čína “odmazala” z obrovké hromady
dolarů ,které číně dluží. A jde na to hodně blbě. Drze na číně vyžadovat náhrady, když nemůže prokázat,že čína na tom má vinu a navíc celý svět ví, že to svinstvo vyvinuly USA jako biologickou zbraň v Marylandu a financoval to Gates, je opravdu hodně za čarou. A Trump tím
USA kope hrob. Protože čína už pohrozila , že prodá US dluhopisy , což by okamžitě znamenalo
tvrdý pád dolaru. Jen když se čína jako varování zbavila části dluhopisů , v USA vyletěly okamžitě nahoru úrokové sazby a kolaboval trh s akciemi. A pokud čína jako každý rok nepůjčí USA těch 2 biliony dolarů, které si pravidelně půjčují , půjdou USA které jsou navíc oslabeny koronavirem do kytek. Takže Trump, který machruje před volbami , je na nejlepší cestě, že svým narcisizmem a hloupostí pošle USA do penálu.

raspberry
Návštěvník
raspberry

No jo, Západ žije v korporátním fašismu. Česko v kleptofašismu, kdy nám poroučí privatizační zloději a bankovní tuneláři.

Dokud si většina, pracující, neuvědomí, že to pro ně není výhodné, a nevzbouří se proti vládnoucí menšině a jejím “společenským teoriím” a nepošle je pod gilotinu.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Kleptofašisté nyní spolupracují s korporátními fašisty, aby bylo pracujících, kteří si něco mohou uvědomit, co nejméně. Dnešní náhrady ušlého zisku jsou předstupněm stejného plošného příjmu, který nezavedli ani “komunisté” v socialismu, vždy byly rozdíly, nejvíc měli horníci.
Dětem se nyní splnil sen – nemusí do školy nejen v pátek, jako to dělala ta malá fašistka, ale po celý týden – dva roky prázdnin (možná i víc) už nejsou jen utopií.
Nemáme skutečnou vládu, která, kdyby viděla, že “nevíme kdo na nás útočí”, jak tu kdosi správně napsal o současném stavu, tak by v prvé řadě prosadila okamžité kroky k tomu, abychom byli opět soběstačným státem, který se opírá o své občany.
Ovšem kolik našich “vládnoucích” na tom má skutečný zájem? Část jich chce být další německou zemí a část by nás ráda viděla jako kolonii Ameriky.
Tak jděte k volbám a hoďte si zatím českou “korunou”, komu to hodíte.
Obávám se, že třicet let televizního a filmového oblbování, vtloukáni do hlav, že jsou konečně svobodní, když se nechali připravit o národní majetek, a někteří přišli i o své domovy zcela bez vlastního přičinění, lidi dokonale zdeptalo.
Hlavní město Praha žije ve zcela jiné dimenzi a vesnický Čech a Moravan se proto právem ptá, kde je nejen jeho domov, ale i kde je jeho hlavní město, kam dříve rád občas zajel na návštěvu.

Lynn
Návštěvník
Lynn

Není třeba nikomu brát auto. Úplně stačí ho očipovat. Očipováním je člověk 24 hodin denně pod kontrolou. Je zaznamenán každý jeho krok i pohyb. To je špehování dovedené do dokonalosti. Čip však umožňuje mnohem více než jen non-stop sledování lokalizace a činnosti očipovaného. Shromažďuje o něm veškeré údaje, i ty citlivé, které jsou kdykoli k dispozici těm, kteří s nimi pracují. Ani to není všechno. Čip dokáže ovlivňovat nervovou soustavu, činnost hormonu i činnost mozku. Bez nadsázky lze říci, že očipovaný jedinec se v tu chvíli stává zcela ovládanou loutkou. Kdo má kontrolu nad činnosti něčího mozku, má plnou kontrolu nad jeho vůlí. To je způsob, jak někoho nepřetržitě zcela ovládat. Koronavirus je nástroj, jak ovládat lidi. Nejprve je vystrašit a potom ho omezit a hodit do módu přežívání.

Většina z nás sice skočila na lep, ale poškozená ekonomika mnohým z nás otevře oči. Poškozená ekonomika nám totiž ukáže, že existenční starosti jsou mnohem horší než koronavirus. Stručně řečeno, mnohem více hrozí, že chcípneme hlady než, že zemřeme na koronavirus. Na mainstreamu nám to ještě napíšou. Psali o tom,. že v Indii a dalších zemích a dokonce i v Itálii přivedla karanténa kvůli koronaviru spoustu lidí do takové bídy, že nemají peníze ani na jídlo, mají hlad.

Navíc nás lze strašit jen určitou dobu. Poctivě jsme dodržovali karanténu jen zpočátku, myslím tím, že jsem byli doma. Brzy jsme to však už nevydrželi a chodili jsme ven, vláda a různé celebrity mohly stokrát blekotat, že máme být doma. Prostě kecy v kleci. My se dlouho omezovat nenecháme. A v tom je naše záchrana.

Jsem průměrný člověk s průměrnou inteligencí. Mám však vlastní názor, chci žít za každou cenu ve svobodě, a přesto, když se s něčím setkám, ptám se jako malé dítě “proč?”. Zajímá mě, co se zatím skrývá a komu to slouží. Jsem průměrně inteligentní jedinec, žádná hvězda, ale ani žádný debil, který bude číst srdceryvné příběhy a ještě si u toho dojetím popláče. I takoví lidé u nás a nejen z nás jsou, ale není jich většina.

Co mě překvapilo, že Židé chtějí očipovat své soukmenovce. To je mají za pitomce? Navíc mě moc překvapuje, že i mnozí Židé mají být otroky. To mě hlava nebere.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Není žid jako žid. Za II. světové existovaly židovské výbory “těch správných židů”, které rozhodovaly, který žid půjde do transportu. Zmínil se o tom Klaus ml. a byl odejit ze své strany ODS.
Ještě bychom mohli zjistit, kdo válku rozpoutal.
Ano, je docela možné, že lidi budou hladovět i u nás. V době, kdy v každé obci bylo JZD by to nehrozilo. Teď můžeme jen popíjet řepkový olej.

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Někde jsem četl, že před rokem 89, bylo u nás v zemědělství zaměstnáno něco kolem 30% pracujících obyvatel a vysoká soběstačnost. Jediné co se dováželo, bylo tropické ovoce a mořské ryby. No a dnes? Pouhá 3%!!!! Je potřeba k tomu ještě něco dodávat? O to přece šlo a jde. Skrze potraviny se dá manipulovat s národem jako hrom, vč. jeho vyhladovění…

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Jezedáci nedělali jen zemědělství, měli přidružené výroby všeho možného. K vrcholu to dotáhl Fr. Čuba. A hned po hadráku na něj nasadili Flašku s podlým žvaněním o žilkách.

Zničit zemědělství, to byl jeden z prvních úkolů té kolaborantské havlistické židobandy, toho ráčkujícího “establišmentu”.

Josef
Návštěvník
Josef

Gauner Klaus ml. je vnuk slovenského válečného zločince, kolaboranta Mištiny (*1904, Bánovce nad Bebravou – †1959), vedoucího 6. oddělení Ústřednej Štátnej Bezpečnosti klerofašistického Slovenského štátu. Jak můžete takové lidi pustit do politiky, podle toho to taky v Česku vypadá!

Poslanec Rudolf Strechaj (ČSSD a KSS), odbojář, účastník Slovenského národního povstání řekl v parlamentu 14. února 1946 o Ústredňe štátnej bezpečnosti, kolik zatkli a zavraždili slovenských vlastenců:
“Statistika uvězněných Ústredňou štátnej bezpečnosti nejlépe dokazuje, kolik obětovala slovenská pracující třída, dělník, rolník a naše inteligence vlastní svobody a týrání, než jsme se dostali ke Slovenskému národnímu povstání. Roku 1941, v době vyhlášení války Hitlerova Německa Sovětskému svazu, naše ilegální hnutí zaujalo jasný postoj, který měl nemalý podíl na tom, že převážná většina slovenských vojáků tuto válku odsuzovala a při první příležitosti dělala i patřičné závěry tím, že přecházela na stranu Rudé armády, čímž argumentovala nespravedlnost této války v očích slovenského národa. Tehdy už nejen slovenská Ústředňa štátnej bezpečnosti, ale i německé gestapo udělalo si na Slovensku své filiálky, aby takto čelilo proti tehdy již mohutným silám našeho podzemního hnutí, které se stávalo ze dne na den nebezpečnější pro Tisův režim. Jen v srpnu 1944 razie německého gestapa a Ústredňe štátnej bezpečnosti připravily o svobodu přes dva tisíce slovenských bojovníků za novou republiku a za nové uspořádání poměrů. Jen Turčiansko-sv.martinský a Ružomberský okres měly za mřížemi přes 180 příslušníků ilegálního hnutí, statečných slovenských vlastenců. Ačkoli vyšetřovací metody v tomto tzv. Slovenskom štáte, v jehož čele stál zrádný kněz dr. Tiso, se neztotožňovaly s demokracií a demokratickými formami, kterých se nyní tato zrádná klika, která přijde před soud lidu, dovolává a ve které jí pomáhají ještě i dnes některé reakční kruhy na Slovensku.”
http://www.psp.cz/eknih/1945pns/stenprot/030schuz/s030010.htm

Miština nebyl odsouzen, neboť na jaře 1945 převlékl kabát a v únoru 1948 vstoupil do Komunistické strany Slovenska.

Tak bohužel i KSČ byla infiltrována kolaboranty, i na nejvyšších místech. Prezident Antonín Zápotocký (21. března 1953 – 13. listopadu 1957) byl prý kápo v koncetráku Sachsenhausen, kde měl mučit holandské vězně, což nelze ověřit. Ale fakt je, že Zápotocký tajně udělil milost dne 14. října 1953 čtyřem nacistickým válečným zločincům, které soud odsoudil k trestu smrti, včetně vraha z Lidic SS Obersturmführera Maxe Rostocka, to mluví za vše.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
no na venkově u nás nikomu hladomor nehrozí. Ale chůdáci ti ve městech.

Dáša
Návštěvník
Dáša

U nás na venkově stojí i paneláky. Nevím nevím, kde by si jejich obyvatelé něco vypěstovali, nebo vykrmili tři čtyři vepříky ročně, aby jedna rodina byla potravinami soběstačná.
A ostatní lidi by se těmi pár rajčaty a okurkami, které vypěstují na pozemku u domu také neuživili.
Pokud máte ovšem farmu, pak ano.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
no ono je to mnohem víc než pár rajčat. Dnes je už opět běžné, že je co se týče zeleniny opět naprostá samostatnost. Takže veškerá zdravá zelenina,co se nespotřebuje ihned se nakládá a zamražuje. Stejně jako ovoce, ostružiny,maliny, jahody kterých jsou plné zahrady. Mražáky jsou v “černých kuchních” a garážích v hojném počtu. A že se do “pulťáků ” toho vleze. Kdo by dnes od těch parchantů kupoval kilo paprik za 120 kaček, když jsou to navíc prášky vyhoněné a geneticky upravené šmejdy, zavoskované aby déle vydržely. A není potřeba hned farma. Stačí mi 500 metrů čtverečních obytné zahrady a 1000 metrů ovocné a zelinářské. Ale hlavně máme vlastní zdravé maso. králíky,husy,kačeny, krocany, kuřara, perličky. A vejce od slepic,perliček i křepelek. Každý rok zabíjačka a hovězí se kupuje výhradně ze soukromých jatek v okolí naše a čerstvé. Ryby lze koupit u chovatelů na sádkách, někteří je dokonce zaváží na prodejní místa , kde je lze čerstvé pravidelně koupit. A jsou i další potraviny které máme vlastní, luštěniny, brambory, cibuli, česnek. A je i slivovička na dobré trávení a zabití červa. A všeho je dost i pro ty, kteří tam kde zničili ráz české obce nějakou havlokrálíkárnou tu vlastní zahradu nemají a běžně si chodí koupit. Ale je běžné že i pro ně obce zřizují zahrádkářské kolonie na obecních pozemcích. Třeba u nás má každá rodina z paneláku v obci kousek za domem zahrádku s boudou a když je pěkně tak se tam griluje o stošest.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Vaše rodina musí být početný tým, když takhle prosperujete. Já bych mohla mít maximálně slepice na vejce, ale ne na maso. To bych nepřežila, nikdy bych zvířeti nemohla ublížit. Ale mám čtyři kocoury, tak ani ty slepice mít nemohu, jsem odkázaná na dojíždějícího chovatele slepic v hale, který jednou za čtrnáct dní doveze čerstvá vejce. Křepelčí vejce z farmy si objednávám u Rohlíků. Maso mám z nedaleka, žádné Polsko. Ale co se týká zeleniny, to chce kondici, aby si člověk vypěstoval úplně všechno, to prostě nestíhám. Máme ale štěstí, že nedaleko farmaří v bývalé pískovně jahodáři, bramboráři, okurkáři a dá se koupit u nich i akátový med.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
jo stíháme vypomáhat i třem synům kteří žijí s rodinami ve městech i když se tím “hospodařením” jen tak bavíme . S tím zabíjením také máme trošku problém , když to u nás vyroste a tak máme kamaráda souseda ,který nám to pořídí když potřebujem a nemusíme u toho být. Kocoury máme 3 , z toho jednoho britského šlechtice který má více titulů než adoptovaný levoboček “kníže” Schwarcenberg a k tomu dva rotweilery kterým velí jezevčík Eda. A rád vidím,že někdo má pochopeno,že nakupovat potravinové šmejdy v “řetězcích” je nesmysl. Všude se dá snadno vše sehnat od chovatelů,pěstitelů z farem, soukromých jatek. I zemědělské společnosti mají dnes většinou své jatky a prodejny masa . My nakupujeme výhradně hovězí z mladých býčků, vše ostatní máme.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Milá Dášo, i lidi z paneláků na venkově mívají nějaký pozemek v zahrádkářské kolonii. Ale nemají nikde na venkově kolem políček a záhonků 5 m zeď se střepy a pichlavým drátem a v každém rohu kulometné hnízdo.

Nuzota z lidí lotry činí,
a vlky z lesů žene hlad.

– – – –

/ Francois Villon, Velký testament /

Pavel
Návštěvník
Pavel

oni si na vesnici dojdou – a to budou venkované koukat …

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Lynn
no jsou ti židi “Ž” a židi “ž”. U nás si také pár debilů myslí ,že jsou elita a chtěli by nás ovládat.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Lynn, hlava Vám to nebere proto, že zřejmě považujete Netanyahu za Žida. On je sionista jak vyšitý a věřící Židé pro něho ( a další ve vládě) soukmenovci nejsou. Zaznamenala jste, že po rozpadu SSSR odešly tisíce židů do Izraele a pak se tam zase vrátily? To vypovídá hodně, přemýšlejte. Jen to potvrzuje slova pana VK, jede boj mezi židy, tak jako i za druhé světové války. Mezi nacisty jich bylo na 150 tisíc.

Rybička Bělička
Návštěvník
Rybička Bělička

Shlédněte video s Dr Mik.ovičovou, mažou to jak vzteklí.
Této lékařce zcela zničili osobní život, jakmile napsala pravdu ohledně složení/účinku vakcín. Je jedna z nejlepších vědeckých kapacit. V časopise Science jednou zveřejnila článek ve kterém odhalila, že používání zvířecích a lidských plodových tkání způsobuje devastující epidemie chronických chorob.
V současných vakcínách jsou tyto látky obsaženy proto si nezahrávejte, je-li Vám život aspoň trochu milý.

https://cdn.lbryplayer.xyz/content/claims/plandemic-skryt-agenda-za-covid-19/e761bdbd12854dc5a7f1c948c19d80762de4dee3/stream

Dáša
Návštěvník
Dáša

Zejména její sdělení, že starý člověk by neměl být očkován “proti chřipce” je varující. Jedna vakcína přes druhou každoročně je spolehlivá smrt na ten jejich “kokovid”

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
už ta “vakcína” je vtupenka do nebe. A aby lidi k tomu přinuitili ,napřed je kontaminují koronavirem tou testovací stěrkou. Že jsou konataminované už bylo mnohde prokázáno. Takže nejde o testování, ale pod záminkou testování o rošiřování nákazy. Jsou to neskutečná hovada.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Rybička Bělička
no o tom to právě je . Dosáhnout plošné vakcinace. A ve vakcinách do populace dostat tyto
svinstva které lidi nejen otráví , ale způsobí,že ženy neb udou schopny donosit plod , takže
se nebudou rodit děti. Aby to bylo jó zichr, ve vakcínách je ještě spousta rtuti. To je ten jejich
plán redukovat populaci celosvětově jen na 1 miliardu.

Dáša
Návštěvník
Dáša

V Babišových reproklinikách se budou reprodukovat jen vybrané klony.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Dáša
Myslíte jako “Rosemary´s baby” ?

moby1.1
Návštěvník
moby1.1

Koronavirus – jak to vidí David Icke

VIDEO: Zakázaný rozhovor Davida Ickeho o víruse Covid-19, testovaní na koronavírus a 5G sieti
https://www.infovojna.sk/article/video-zakazany-rozhovor-davida-ickeho-o-viruse-covid-19-testovani-na-koronavirus-a-5g-sieti
(+ ďalšie videá o koronavíruse)

r.m.
Návštěvník
r.m.

Kdyby se státy neodmítaly více prodlužit, nemuseli by majitelé peněz sáhnout k tak drastické motivaci. Vina neposlušných národů je nesporná, to chazar je chudák, že musel státy takhle motivovat, brekeke, brekeke.

perun
Návštěvník
perun

Pokusím se jako laik o shrnutí, co zatím víme :

1. virus má přírodní původ, parazituje původně na zvířatech
2. v laboratořích byl uměle vyšlechtěn – modifikován, aby mohl parazitovat účinně na lidech, pravděpodobně i selektivně podle pohlaví, rasy, genetické výbavy, apod.
3. jeho největší nebezpečí není ve smrtnosti, ale v „údajně“ nedostatečné probádanosti ( včetně zamlčování nebo zkreslování všech potřebných informací) a tím v nepředvídatelném vlivu na zdraví hostitele
4. z toho důvodu jsou účinné , bezpečné léky a léčba pro běžné obyvatele komplikované ( možná pro zasvěcené – „vyvolené“ však nikoli)
5. pro většinu zdravé populace s dobrou imunitou nepředstavuje smrtelné nebezpečí
6. avšak existují signály o tom, že se v těle hostitele nevytváří dostatek protilátek nebo že je tvorba protilátek cíleně blokována ( umělou modifikací viru)
7. proto může docházet a také dochází k opakovanému, dlouhotrvajícímu onemocnění ( + předpovědi „odborníků“, že se to bude vracet)
8. virus je skutečný, ale podvod spočívá v tom, že je záměrně uváděn jako příčina covidové pandemie a úmrtí, přičemž statisticky je tímto konkrétním virem nakaženo a umírá ve skutečnosti mnohem méně lidí.
9. záměrem je strach, kontrola, špehování, ovládání lidí, bezhotovostní styk, plošná vakcinace, čipování, omezování svobody, atd. , prostě celkové „ dobrovolně – povinné“ podvolení se centrálně řízenému NWO.

SisaG
Návštěvník
SisaG

Vsetko spravne akurat k tomu bodu c. 9 je potrebne este dodat, ze cielom NWO je depopulizovat planetu zo 7 miliard na pol miliardy.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

SisaG
“cielom NWO je depopulizovat planetu zo 7 miliard na pol miliardy.”
– a toho teď mohou elegantně dosáhnout již avizovanou “druhou a daleko strašnější vlnou PANDEMIE CORONAVIROVÉ INFEKCE” (když už teď je všem náhubkům jasný, jakej je to smrťák – “čísla” hovoří za vše!), a to až na podzim (nejlépe v chřipkovém období) spustí natvrdo 5G!

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

Problém je, že probíhá 3. světová válka. Naplno. A útočník sází na to, že než si to státy uvědomí a identifikují útočníka, bude vítěz. Nyní nikdo pořádně nechápe, že válka běží a již vůbec není schopen identifikovat útočníka. Identifikace je obtížná, je to stejné, jako když vám banka sebere úspory. Na jakého majitele by jste měli případně udeřit? Kdo to je? A kde je? Kdo je ten zodpovědný zloděj? Nevíte. V nejlepším případě se potkáte se zaměstnancem banky, který sám neví kdo tomu velí a kdo na vás zaútočil a sebral vám peníze. Empirickým důkazem budiž Kypr. Příbuzní, kteří tam žijí, přišli o úspory a neví se ani koho žalovat. Pravý utočník, který zaútočil na účty není znám.

trtal
Návštěvník
trtal

“Státy” si nic neuvědomují a ani nemohou…Tezko hledat na teto planete vubec nejake skutecne staty…
Jedna se totiz o uz davno zabrana uzemi podrizena zotrocujici, psychopaticke a zabijacke svetove elite, tedy presneji protektoraty, kolonie a farmy lidi…
Vsechno ostatni je jenom macka…priblble hry pro medialne vymastenou luzu, co to porad a opakovane zere i s navijakem…