Emmanuel Macron vyzval ke zmenšení Schengenu, protože řízení migrace prý nefunguje a...

Emmanuel Macron vyzval ke zmenšení Schengenu, protože řízení migrace prý nefunguje a některé země EU se nechtějí podílet na politice sdílení migrační zátěže! Odříznutí Schengenu od hlavních migračních zemí by znamenalo konec Evropské unie v současné podobě. Německo a Francie tak spojují zastavení migrační vlny se zmenšením EU do Evropské federace jako reformované verze Evropy! Alternativní partaje tomuto plánu pomohou v EU parlamentu?

Emmanuel Macron vyzval ke zmenšení Schengenu, protože řízení migrace prý nefunguje a některé země EU se nechtějí podílet na politice sdílení migrační zátěže! Odříznutí Schengenu od hlavních migračních zemí by znamenalo konec Evropské unie v současné podobě. Německo a Francie tak spojují zastavení migrační vlny se zmenšením EU do Evropské federace jako reformované verze Evropy! Alternativní partaje tomuto plánu pomohou v EU parlamentu?

Francouzský prezident Emmanuel Macron dnes šokoval svým výrokem, že prostor Schengenu se musí zmenšit, protože ochrana evropských hranic před nelegální migrací prý nefunguje [1]. Hlavní vinu prý nesou země ve Střední Evropě, které jsou podle Macrona hlavním viníkem současného stavu neschopnosti EU shodnout se na systému redistribuce migrační zátěže, což v důsledku vede k tomu, že Francie a Německo jsou zaplaveny migranty, zatímco země ve Střední a Východní Evropě se tomuto závazku vyhýbají.

Emmanuel Macron tímto výrokem vychází vstříc francouzské ulici a Žlutým vestám, které protestují proti situaci v zemi, kde mladí lidé nemají práci a co je zajímavé, Žluté vesty používají stejný narativ jako organizace podporující Brexit ve Velké Británii, které za hlavní problém označují nikoliv migranty, ale gastarbeitery z východních zemí. Emmanuel Macron tak ve svém výroku chce zřejmě uzavřít Schengen před post-komunistickými zeměmi v Evropě.

Emmanuel Macron, francouzský prezident.

Ruský server RT tlumočí Macronův výrok jako namířený proti Řecku a Itálii, že se Schengen odpojí od těchto hlavních nárazníkových zemí EU zaplavených migrací, ale tak to samozřejmě vůbec není, v tomto se RT zásadně mýlí. Smlouva mezi Německem a Francií podepsaná v Cáchách (Aachenu) počátkem tohoto roku totiž přesně o tomto hovoří, že reforma Evropské unie musí zahrnovat i Schengen a vyloučit z něho ty země, které se nechtějí podílet na sdílení společné migrační zátěže.

Reforma EU, kterou plánuje Berlín a Paříž, je již připravena a na plánu této reformy se budou podílet i některé alternativní strany v EU, mnohé z nich o tom ještě ani neví. Země, které se nebudou chtít podílet na řízení společné migrace, vypadnou z projektu Evropské federace a vytvoří druhou ligu a pomalejší variantu evropské unie. Země v pomalejším pruhu nebudou mít přístup do Schengenu, tedy nebudou mít výhodu volného pohybu zboží, osob, služeb a kapitálu.

Žluté vesty jako nátlakový mechanismus Francie na reformu EU, to nevymyslíš!

Macronův výrok o zmenšení Schengenu je de facto nástrojem krizového řízení, protože Paříž tento postoj omlouvá Žlutými vestami. Kvůli nim nyní Emmanuel Macron oznamuje požadavek na zmenšení Schengenu. Je to plán, součást globalistického plánu vytvoření krize, kdy tato krize se stane záminkou a ospravedlněním pro zmenšení Schengenu a vyloučení těch zemí, které se na procesu redistribuce migrantů v EU nechtějí spolupodílet. Najednou se ukazuje, že Žluté vesty slouží jako “just cause” pro požadavek Paříže na zmenšení Schengenu a vyloučení těch zemí, které stály a stojí proti migraci a přerozdělovacím mechanismům. Vidíte, že globalisté používají Žluté vesty ve Francii k prosazování svých plánů a cílů s migrací do EU.

Podpis integrační smlouvy v Aachenu mezi Macronem a Merkelovou.

Zmenšení Schengenu se neobejde bez reformy Evropské unie. Všichni teď volají po reformě, dokonce i alternativní strany chtějí reformovat EU. Jenže základním modelem absurdity je fakt a skutečnost, že přesně o tu samou reformu usilují i globalisté. A ten plán je děsivý. Už žádné exity, ale naopak, Brusel bude sám z EU vyhazovat jednotlivé země Evropy!

Tyto země budou vyloučeny ze Schengenu a budou izolovány podobně jako je dnes v nekonečném Brexitu izolována Velká Británie. Žádný volný pohyb osob, zboží, služeb a kapitálu nebude těmto zemím na pomalejší evropské koleji umožněn. Budou na úrovni Ukrajiny, neplnohodnotných členů EU. Brexit potom globalistům slouží jako exemplární výstražný příklad pro všechny, kdo by snad dobrovolně chtěly na vedlejší evropskou kolej zaparkovat své jednotlivé národní státy.

Země odmítající kvóty na migranty se stanou hlavním nástrojem k realizaci zmenšení Schengenu do Aachenu

Proto si vzpomeňte, co jsem říkal nedávno na SVCS, že chtít dnes zastavit nelegální migraci je stejné, jako chtít se vlámat do otevřených dveří. Už ani Emmanuel Macron nechce migrační vlny, dokonce chce zmenšit Schengen a zavřít hranic před migrací. No to je přece skvělé, ne? Bohužel, je to pouze nosatý trik, protože to zmenšení Schengenu je pouze eufemismus a krycí označení pro reformu Evropské unie do Evropské federace podle dojednané smlouvy z Aachenu (Cáchy), kde je narýsována zakládající platforma Evropské federace vytvořené na počátku Francie a Německa, zatímco postupně se ostatní země budou k Aachenské smlouvě přidávat. Lisabonská smlouva bude zapomenuta, Aachenská smlouva bude novým základním pilířem Evropské federace. která bude ohraničena tzv. Aachenskou hranicí, což je neoficiální a pracovní název pro nový a menší Schengen.

Stejnopisy Aachenské smlouvy mezi Německem a Francií.

Francie a Německo okolo sebe vytvoří novou hranici, která zatím nebude mít hraniční kameny a cedule, bude to hranice politická, ale postupně se změní na hranici administrativní, ekonomickou, až nakonec hranici správní a teritoriální. Všechno postupně. Katalyzátorem přitom bude francouzská ulice a Žluté vesty ve Francii, zatímco v Německu tímto katalyzátorem budou odborové organizace a především důchodové fondy, které mají obrovskou politickou moc.

Jedno centrum řízení Evropské federace potom zajistí vznik mohutného ekonomického útvaru, bez kterého se Evropa nikam nepohne. A co je děsivé, že tento reformní proces budou zajišťovat v celé EU euroskeptické strany, které se stanou argumentem pro Brusel, proč některé země je potřeba ze Schengenu vyloučit a jiné země v Schengenu ponechat. Neschopnost Londýna vystoupit z EU bude pouze mementem toho, jak hluboce je Londýn s Bruselem po více jak 40 letech členství Británie v EU propojen.

Aachenský prostor volného pohybu osob, zboží, služeb a kapitálu bude vyhrazen jen zemím, které se připojí k projektu Evropské federace

Právě proto je volání po reformě EU od alternativních stran opravdu krátkozraké, protože Evropská unie není reformovatelná ve smyslu národních zájmů, ale je pouze restrukturalizovatelná podle toho, jak se na tom dohodne Berlín a Paříž. Tajemství Aachenské smlouvy spočívá především v tom, že Evropskou federaci mohou klidně vytvořit jen tyto dvě země v první fázi, aby naprosto zablokovaly veškeré procesy v Evropě v oblasti volného trhu, pohybu zboží, osob a kapitálu v celé Evropě, protože když dvě největší ekonomiky EU se spojí do federalizovaného celku, skončí v té federaci po čase i drtivá většina menších zemí EU. Kapitálové trhy v mezibankovním sektoru totiž kontrolují německé a francouzské banky v rukách sionistických bankéřů. A satelitní země v EU jsou plně pod kontrolou těchto nosatých bank.

Ceremoniál podpisu smlouvy v Aachenu.

Když v Británii probíhala kampaň za Brexit, lidé demonstrovali proti gastarbeiterům z východních zemí EU, nikoliv proti muslimům. A když vidíme Žluté vesty ve Francii, mezi nimi mladí muslimští nezaměstnaní chlapci, kteří protestují proti gastarbeiterům ve francouzské kamionové dopravě z východních zemí EU, tak vidíme najednou stejný proces. Není to odpor proti muslimům, je to prostředek řízení politiky z ulice proti východním zemím EU, které odporují migraci, a proto kvůli nim je potřeba zmenšit Schengen, rozuměj reformovat EU do Evropské federace podle Aachenské smlouvy. A je vymalováno.

Nejen o šokujícím plánu Emmanuela Macrona na zmenšení Schengenu budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

Prosba ke čtenářům 4 dny před koncem měsíce

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 76% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Když se zakáže volný pohyb osob, tak je to jen dobře. Pohyb zboží, služeb natož kapitálu nikdo omezovat nebude, rozhodně ne pro korporace. V každém případě o přeměně území Německa a Francie je dávno rozhodnuto a čím dříve se protektorát ČR odtrhne, tím méně to bude bolet. Slovy Haškovo Švejka: “… Válka jest jistá. Srbsko a Rusko nám pomůže v té válce. Bude se to řezat.” Otázkou je jenom to: Kdy bude otevřená? Pak to pochopí i průměrný trouba či dokonce havloid, sluníčkář …, zkrátka lepšolid.

Tralala
Návštěvník
Tralala

Notre-Dame – nová fakta – má v tom Macron pracky?????

http://orgo-net.blogspot.com/2019/04/fakta-souvislosti-dokazujici-ze-pozar.html

r.m.
Návštěvník
r.m.

Když něco nelze potlačit, nezbývá než to využít. Ať už ti dva podepíšou cokoliv, bez dodávek levných součástek z Východu, včetně našeho Protektorátu, se jejich průmysl neobejde. Makroekonomickýcm cifršpiónům bez nich nebudou sedět data v tabulkách, respektive budou, ale mimo požadovaných pozic))).
Realita v ulicích do konferenčních sálů s vybraným obecenstvem nezasahuje. Data v grafech ano.

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Oprava: Západním poskokům natruc!

petavseta
Návštěvník
petavseta

Jéje hned prosím… Jezdím do zahraničí často, ale klidně si tu frontu vystojím…. Stejně je Schengen tak, ale tak nebezpečná záležitost… Ať se pan micron soustředí na francouzské problémy a nás nechá být… Adieu…

JeBe
Návštěvník
JeBe

OT – aktuální zprávy z Ruských pozic

Zelenáč překonal Porošenka v lžích a demagogii
https://vz.ru/world/2019/4/28/975468.html

„Zelenskij je pro nás mnohem větší hrozbou než Porošenko. Ještě se nestal prezidentem, ale už se dotýká vztahů mezi našimi zeměmi. “ Těmito slovy ukrajinští političtí emigranti v Rusku komentují vzteklou reakci Vladimíra Zelenského na záměr Ruska zjednodušit vydávání občanství všem občanům Ukrajiny.

Rozhodnutí Vladimíra Putina zjednodušit postup pro získání ruského občanství pro obyvatele LC a DPR ( Lugansko a Doněcko – pozn. autora), stejně jako záměr přemýšlet o rozšíření zjednodušení pro všechny občany Ukrajiny způsobil emocionální reakci nově zvoleného prezidenta Ukrajiny Vladimíra Zelenského.

„Nedoporučoval bych ruským úřadům, aby ztráceli čas snahou o získání občanů Ukrajiny pasem Ruské federace. Ukrajina je rozdíl v tom, že my, Ukrajinci, máme svobodu projevu v naší zemi, svobodná média a internet, “
napsal Zelensky v sobotu na své stránce na Facebooku a obvinil Rusko z údajného nedostatku„ přirozených práv a svobod “mezi občany. .

Taková slova Zelenského nebyla v Rusku ignorována.
„Zelenskij začal špatně. Ideologické předsednictví, postavené na demagogii „svobod“ a útocích na Rusko, je odsouzeno k zániku. Měl by přemýšlet, proč už 1,2 milionu Ukrajinců uprchlo z „volné“ Ukrajiny do Polska, tři miliony pracují v Rusku a v Donbassu máme zase pasy, “napsal Alexey Puškov, předseda Výboru pro informační politiku Federální rady na Twitteru.
(realita “všedních dní” s přesahem ve vnímání Globální politiky, vsjo normálno – pozn. autora)
——

Kreml vyhlásil připravenost k jednání o jaderném odzbrojení
https://vz.ru/news/2019/4/28/975487.html
Rusko je připraveno podpořit dialog o jaderném odzbrojení, ale zatím ani Spojené státy, ani Čína takové jednání nezačaly, uvedl náměstek prezidenta Ruské federace pro mezinárodní záležitosti Jurij Ušakov.
„Jsme také připraveni na nové (dohody), ale k tomu potřebujeme seriózní jednání, k čemuž se bohužel dosud nikdo nezavázal,“ uvádí TASS.
V pátek bylo obeznámeno toto – záměr amerického prezidenta Donalda Trumpa nabídnout Moskvě a Pekingu zbavit se jaderných zbraní.
(Shoda a stejný zájem globálních hráčů v Globální politice v procesu Globalizace – pozn. autora)

r.m.
Návštěvník
r.m.

Zelenský dobře ví, že rozdávání ruských pasů je vyzkoušená účinná strategie jak podpořit úprk ze “svobodné” bídy a bordelu. Vyzkoušeno například v gruzínské Osetii.
Otrokům měsíčních výplat jsou velkohubá prohlášení na ho*no. Dobře to vědí a proto hlasují nohama.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Skotsko otevřelo dveře pro klimatické uprchlíky Náš problém se suchem a potravinami je vyřešený, pojedeme do Skotska
„Prohlašuji, že existuje nouzová situace v oblasti klimatu a Skotsko bude plnit naši odpovědnost za to, aby se s ním vypořádalo“ – Prime ministr @NicolaSturgeon obdržel opozici za její oznámení o změně klimatu.
Skotská premiérka vyhlásila klimatický nouzový stav
28. 4. 2019
Na výročním sjezdu Skotské nacionalistické strany vyhlásila skotská premiérka jako vedoucí představitel první vlády na světě klimatický nouzový stav.
Také zdůraznila, že Skotsko je otevřené komukoliv, kdo tam chce přijít a žít tam.
https://blisty.cz/art/95359-skotska-premierka-vyhlasila-klimaticky-nouzovy-stav.html
Pane bože, co za kvalifikace se požaduje na premiérku Skotska? Jak na primátora Ostravy? He?

Iva
Návštěvník
Iva

Zajímalo by mne, zda se ta baba zeptala občanů, jestli tam nějaké teroristy a islamisty … tedy pardón – klimatouprchlíky vůbec chtějí.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Pokud to budou nemehla neschopná konkurovat na trhu práce, pak jim to nevadí. Ovšem šikovní pracovití Evropané vadit budou.

weissbach
Návštěvník
weissbach

Bortí se to jako domeček z karet. Takže pokud někdo zastává názor, že EU je na odpis, nejspíš se nemýlí. Co z toho vzejde nemá momentálně smysl hodnotit, protože s EU nebo bez EU to bude jako se Scyllou nebo s Charibdou – stínově řízený chaos.
http://casopisargument.cz/2019/04/25/laska-mezi-nemeckem-a-francii-je-u-konce/

JeBe
Návštěvník
JeBe

To bude asi fakt stínové, ale ten chaos sedí.
To jsme doma u oné 8. priority, kterou jsem zde jako nový pojem na stránkách pro AEN nedávno v diskuzi osobně predpvidal. 🙂
Suma sumárum už jich bude tedy zřejmé devět. Čert aby se v tom vyznal.
No jo no, osmá je osmá – chaos – má záběr.

Bílá hora
Návštěvník
Bílá hora

Jednou bude Západ litovat své nabubřelé nadřazenosti včetně novodobých sluníčkářských trockistů.

https://www.youtube.com/watch?v=ZJOgpumpO_M

Pohané
Návštěvník
Pohané

Duch slovanských Bohů se probouzí. Nejsme pod vládou vatikánského kříže.
Lidé ve východní Evropě mají svoje kořeny stále ve svých srdcích, jen se to někdy nezdá.

https://www.youtube.com/watch?v=jxUcdeTsEjU&list=PLlnbSDmp5oWxIXBd10qF-4mQn359zHMuD&index=2