Emirát Abú Dhabí zavede od 20. srpna jako první země na světě...

Emirát Abú Dhabí zavede od 20. srpna jako první země na světě časově neomezený a trvalý vakcinační apartheid! Neočkovaní lidé budou mít trvalý zákaz vstupu jak do nákupních center, tak i do malých obchodů, rovněž do restaurací, do univerzit, do škol a mateřských školek! Budou moci vstupovat jen do potravinových supermarketů a do lékáren! Ursula von der Leyen se v Bratislavě pozdravila se slovenskou prezidentkou okultním pozdravem Crux Ansata! Miloš Zeman schvaluje vydírání mladých lidí Covid pasem, zatímco Vladimir Putin slibuje dobrovolnost! Už zase!

Emirát Abú Dhabí zavede od 20. srpna jako první země na světě časově neomezený a trvalý vakcinační apartheid! Neočkovaní lidé budou mít trvalý zákaz vstupu jak do nákupních center, tak i do malých obchodů, rovněž do restaurací, do univerzit, do škol a mateřských školek! Budou moci vstupovat jen do potravinových supermarketů a do lékáren! Ursula von der Leyen se v Bratislavě pozdravila se slovenskou prezidentkou okultním pozdravem Crux Ansata! Miloš Zeman schvaluje vydírání mladých lidí Covid pasem, zatímco Vladimir Putin slibuje dobrovolnost! Už zase!

Spojené Arabské Emiráty v posledních dnech začínají v globálních procesech řízení hrát velice podivnou a dosud nevídanou roli. Zatímco včera emirát oznámil, že bude používat elektromagnetické vlnění a vstupní bezpečnostní rámy na detekování viru SARS-Cov-2 v tělech procházejících osob s přesností vyšší než 93%, tak dnes přichází z Abú Dhabí další pecka, neméně brutální. Tamní vláda oznámila [1], že od 20. srpna 2021 zavede v emirátu trvalé opatření, kterým se zakáže vstup neočkovaných osob do většiny budov a společenských míst, s několika málo výjimkami. Opatření bude zavedeno jako trvalé, protože vláda Abú Dhabí předpokládá, že virus je trvalý a v populaci zůstane natrvalo a bude trvale přítomen jako chřipka nebo jiné viry.

Kontrola cestujících na letišti v Abú Dhabí pomocí technologie EDE

Všichni obyvatelé Abú Dhabí, kteří si budou chtít zachovat relativní svobodu pohybu, budou muset splnit dvě podmínky. Za prvé, budou se muset nechat očkovat. A za druhé, budou s sebou muset trvale nosit chytrý telefon s nainstalovanou monitorovací a registrační aplikací Al’hosan, což je obdoba evropského Covid pasu. Očkované osoby budou muset mít povinně telefon s aplikací u sebe kdekoliv na veřejnosti, pokud budou chtít čerpat privilegia, např. vstoupit do restaurace, poslat dítě do mateřské školky nebo do školy, vstoupit do obchodu atd. Arabská média k celé věci přinesla tuto tiskovou zprávu.

Tisková zpráva

Emirát Abú Dhabí oznámil, že lidé, kteří se nenechali očkovat, budou brzy vykázáni z nákupních center, restaurací, vysokých škol, rekreačních zařízení a dalších míst.

Vláda města uvedla, že toto dalekosáhlé opatření – které schválil Výbor pro mimořádné události, krize a katastrofy a které vstoupí v platnost 20. srpna.  Z tohoto opatření budou vyňaty děti mladší 16 let a další osoby, které mají úřední výjimku. Výjimka pro děti bude platná jen do chvíle, než emirát schválí vakcíny pro předškolní děti od 5 let věku.

Výbor uvedl, že toto rozhodnutí zvýší bezpečnost v oblastech, které byly předmětem dodatečných preventivních opatření, a poskytne zvýšenou ochranu členům komunity,” uvedla v prohlášení mediální kancelář vlády Abú Dhabí. Nová opatření začnou platit 20. srpna, čímž malý emirát získá více času na očkování svých občanů. Ti, kteří nebudou očkováni proti COVID-19, nebudou smět vstupovat do nákupních center, restaurací, kaváren a všech ostatních prodejen, včetně těch, které nejsou součástí nákupního centra, s výjimkou supermarketů a lékáren.

Rovněž jim bude zakázán vstup do tělocvičen, rekreačních zařízení, klubů zdraví, letovisek, muzeí, kulturních center, zábavních parků, univerzit, ústavů, veřejných i soukromých škol a školek. Jinak řečeno, pokud žijete v Abú Dhabí a budete chtít ještě někdy opustit svůj domov, budete muset přijmout vakcínu. Aby emirát zajistil dostatečné zásoby, oznámil minulý týden, že zakáže očkování cizinců v zemi (bohatí jedinci z celého regionu zřejmě cestovali do emirátu, aby se nechali očkovat).

Spojené arabské emiráty mají nejvyšší míru proočkovanosti na světě a mohou se pochlubit počtem 154 podaných dávek na 100 osob, tedy přibližně jeden a půl dávky na obyvatele.

Na Slovensku se chystá covidový apartheid ve spolupráci s Evropskou komisí, Ursula přijela na inspekční návštěvu?

Podobný krok chystá i slovenská vláda Eduarda Hegera, která dnes ve slovenských médiích oznámila [2], že vládní koalice chystá přijmout nový zákon, kterým se umožní používat a vyžadovat evropský Covid pas i pro účely privilegizace pohybu obyvatel uvnitř Slovenska, např. pro vstupy do obchodů, nákupních center, pro přístup do zaměstnání, do škol, do univerzit, do restaurací atd.

Tady je třeba si uvědomit, že Slovensko je jednou z pokusných laboratoří globalistů v Evropě, zatímco na Blízkém Východě je to Izrael a na Arabském poloostrově právě arabský emirát Abú Dhabí uvnitř Spojených arabských emirátů. Pokud se zastavíme ještě na Slovensku, rád bych upozornil na návštěvu [3] šéfky Evropské komise Ursuly von der Leyen na Slovensku, kde se setkala s prezidentkou Zuzanou Čaputovou.

Symbol Crux Ansata – Vyšší prozřetelnost. Nahoře Ursula von der Leyen a Zuzana Čaputová, dole Adolf Hitler

Návštěva minulý týden, která měla zdánlivě čistě folklórní charakter, byla ovšem zahájena velice podivným a v této souvislosti nebezpečným okultním symbolem, který se provádí zkřížením dvou rukou do kříže tak, že dlaně se dotýkají hrudě těsně pod ramenem protější ruky.

Toto zkřížení rukou symbolizuje Ankh, tedy Egyptský kříž a pochází ze starého Egypta. Na západě je ale symbol v zednářských lóžích označovaný jako Crux Ansata. Symbol Ankh drželi faraoni i po své smrti, kdy ruce v sarkofágu jim byly překříženy přesně tímto způsobem. Dodnes se takto pohřbívají mrtví do rakví v mnoha zemích, s výjimkou zemí ateistických, kde jsou ruce zemřelého podél těla. Při pohledu na symbol tvoří ruce položenou ležatou osmičku, resp. přesýpací hodiny položené naležato.

Sochy faraonů v Karnaku se symboly Crux Ansata

Ankh se překládá jako “život”, ale to je trochu posunutý omyl. Ankh ve skutečnosti podle okultní kabaly symbolizuje “čas života”, což je podstatný rozdíl. Tento symbol, kdokoliv provádí nebo předvádí, odkazuje se tak nikoliv na život, ale na Vyšší prozřetelnost času, jejímž strážcem v Egyptě byl Osiris. Stejně jako se na vyšší prozřetelnost odvolával Adolf Hitler, který tento symbol během svých projevů používal velmi často. Ursula a Zuzana se tak v Bratislavě zdravily kabalistickým symbolem Vyšší prozřetelnosti, resp. Crux Ansata, což je západní výraz pro egyptský Ankh.

Šéfka Evropské komise a slovenská prezidentka se pozdravily okultním pozdravem Vyšší prozřetelnosti “Crux Ansata”

Tohle je jeden z nejnebezpečnějších signálů na Slovensku, protože tento symbol se objevuje v okultních procesech řízení na veřejnosti před očima goyim jen naprosto unikátně, výjimečně, a obvykle jen ve chvíli, kdy je potřeba přinést oběti. Crux Ansata je totiž symbol, který v zájmu Vyšší prozřetelnosti vyžaduje oběti, myšleno lidské oběti, mraky obětí, hromadné obětiny. Oběti žádá Osiris, Bůh stroje času, resp. Brány.

Faraoni tento symbol doplňovali dvěma nástroji, zahnutou holí v podobě pastýřské hole (heka) a střapce (ne’khacha). Hůl značila království, zatímco střapec nástroj vlády a řízení. Vyšší prozřetelnost s těmito symboly značí vládu panovníka nad Tokem času. Bez těchto dvou doplňků jsou ale zkřížené ruce okultním symbolem pro připravenost k obětinám. Všimněte si, jak v rituálních filmech oběti ulehají na oltář s rukama přesně v této poloze. Mrtví jsou ukládáni do hrobů v pravoslavných, hebrejských i muslimských obřadech v této poloze.

Střapec a hůl, okultní egyptské symboly spojené s Crux Ansata

Na Slovensku se pokusí současná vláda obětovat celý národ a udělat z něj obětinu pro globalisty, to znamená udělat z celého národa novodobé nevolníky. To byl ten symbol, který Ursula přivezla do Bratislavy a věřící na Slovensku jsou z toho zděšeni, co ta žena provedla a předvedla s těma rukama. Symbol a displej Vyšší prozřetelnosti odpálený na takto vysoké úrovni při návštěvě šéfky EU impéria a místodržitelky panství nad Dunajem je symbolem rozhodnutí, že Slováky chtějí obětovat.

Ten zákon, který by umožnil evropský covidový pas určený původně jen pro cestování přes hranice, používat i uvnitř Slovenska na omezování práv pohybu a vstupu Slováků do jednotlivých míst a budov, je přesně ten důvod, proč Ursula přiletěla do Bratislavy. Přijela se informovat, jak je daleko postup a práce na tomto zákoně [4].

Miloš Zeman se odkopal jako kádr Izraele a očkovací lobby. Žádné překvapení!

Proto je třeba si znovu uvědomit, že co se děje v Abú Dhabí, je pouze ukázka toho, jak to za nějaký čas bude i v Evropě. Společnost je však v Evropě naprosto zpacifikována, až by se dalo říkat zdegenerovaná.  Lidé si neuvědomují, že s každým dalším úkrokem zpět ze svých svobod před terorem vlády si lidé na sebe sami staví a budují vlastní elektronický, covidový a vakcinační koncentrák. Národy si nechají vzít své svobody kvůli jakési chřipce, její mutaci, jejímu derivátu z vojenských laboratoří v USA a v Číně, který se nyní stává záminkou pro masakr Listiny základních práv a svobod, a záminkou pro masakr všech ostatních a dalších lidských práv. A potom zapnete televizi, a zůstanete v šoku.

Miloš Zeman minulou neděli prohlásil na televizi Prima, že vydírat mladé lidi covidovým pasem, je rozumná věc, protože očkování je dobrá a přínosná věc pro mladé lidi, a když jsou k tomu donuceni vydíráním, že jinak nebudou bez očkování moci cestovat, do obchodu, nebo na koncert, že je to přijatelné vydírání, pro jejich dobro. Mnoho lidí začalo na Miloše Zemana plivat za tato slova. Jenže, to je omyl.

Vladimir Putin zopakoval, že je stále zastáncem dobrovolného očkování… zatímco v Moskvě kousek vedle Kremlu stojí přes 5 tisíc lidí ve frontě na povinnou vakcínu na příkaz starosty… takové chucpe!

Miloš Zeman totiž pouze otevřeně odhalil svoji barvu, barvu kádra halachim a Izraele, takže jeho výrok je vítaný, protože alespoň potvrzuje to, o čem už dlouho mluvím a píšu. Takže u Miloše Zemana to již vidíte. Ale kde to nevidíte, a pořád nechcete vidět, to je Vladimir Putin. Ten totiž znovu vystoupil v médiích, přiznal, že se nechal tento rok očkovat Sputnikem, a zopakoval, že je nadále zastáncem dobrovolnosti očkování [5]. Jenže, ve chvíli, kdy toto říkal na ruské televizi, tak v celé Moskvě stojí fronty na povinné očkování, které nařídil moskevský starosta. A to je přesně ono židovské chucpe.

Mumie s rukama v symbolu Crux Ansata

Vladimir Putin nikomu nelhal, on prostě řekl, že je nadále přesvědčen, že očkování má být dobrovolné. Jenže, to není totéž, jako kdyby řekl, že jako prezident nikdy nepřipustí, aby někdo někoho vydíral a nutil do očkování pohrůžkou ztráty zaměstnání, což se právě děje v Moskvě. A to Putin neřekl. On totiž řekl jen svůj soukromý názor, který nehodlá nikomu nutit, ani starostovi Moskvy.

Ale… nikdo snad na alternativě není takový debil, aby si myslel, že by si moskevský starosta dovolil povinně a pod pohrůžkou vyhazovu ze zaměstnání očkovat pracovníky služeb v Moskvě, kdyby k tomu neměl tichý souhlas Kremlu. Nikdy neposuzujte politiky podle toho, co říkají, proboha! Nikdy! Pokaždé je posuzujte jen podle důsledků a následků jejich práce, případně naopak, podle důsledků jejich nečinnosti. I nečinnost může ničit a likvidovat celé národy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zuz
Návštěvník
Zuz

Premyslam nad suvislostami tohoto satanizmu a planovanou 4-dnovou navstevou globalistu Bergoglia (ktoreho evanjelium je predovsetkym “vaccino per tutti”) na Slovensku. Preco az 4 dni, preco na pozvanku liberalnej – rozvedenej – partnerov striedajucej podvodnej akoze prezidentky… Preco bola ona vo Vatikane spolu s pseudovedcom Cekanom, ktory sa rad prezentuje tym, ze neockovani su untermenschen a treba im to dat pocitit. Preco bude u nas az do sviatku Sedembolestnej p. Marie (ktorej sochu “nahodou” nedavno v Sastine rozbila vichrica) a co u nas nastane po tom 15.9. …

Judita
Návštěvník
Judita

A nech sa tam zblaznia. Aj tak.tam nemaju nic co by ma zaujimalo aby som si kvoli nom vakcinku schrumkla 🤭

Jožo Znak
Návštěvník
Jožo Znak

nemám rád čalamádu čalaputovú

Tomahawk
Návštěvník
Tomahawk

Tak,pravá před levou a naopak Levou před pravou.Kdo z Vás si všiml? Socha faraóna a dámy političky nejsou totéž.

Pe-tri
Návštěvník
Pe-tri

Všem zdejším ateistům – opatrně vážení, ateismus coby gnozeologická základna komunismu/socialismu je bez diskusí satanistická idea a pokud se přes ni nedostanete a zůstanete u vzývání přírody, s největší pravděpodobností se dopustíte fatální chyby. K pochopení podstaty života potažmo i dnešních problémů je nezbytné překonat podvrženou mylnou představu, že fyzickou smrtí končí život člověka. Bez přijetí Boha a Duše do svého života (a samozřejmě konsekvencí z toho plynoucích) to dnešní soužení/výzvy/příležitosti nepochopíte a tedy ani nedáte i když se nenecháte opíchat.
Běžte prosím trochu do hloubky a neplavejte na povrchu s ošidným pocitem, že jste na správně straně evoluce.

Jája
Návštěvník
Jája

Huš, babo jago!!

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Jája, zřejmě naprosto nic nechápe. Škoda.

Pe-tri
Návštěvník
Pe-tri

Ano, mylně se domnívá, že se jedná o strašení, ale bohužel faktem je, že se o žádné strašení nejedná, právě naopak situace je individuálně hodně vážná…

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Pe-tri, naprostý souhlas. Vždyť o to těm satanistům v dějinách lidstva šlo a jde. Odtrhnout člověka od Boha, kdy výsledkem je dnešní naprosto zkažená a rozvrácená společnost, kde vám ze sdělovacích prostředků čtyřiadvacet hodin stále dokola omílají větu” Užívejte si, užívejte si…

Janaz
Návštěvník
Janaz
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Janaz
a ono jim brzy sklapne, až “očkovaní” začnou hromadně odcházet na věčnost, protože spikproteiny z těch biologických sraček co vydávají za “vakcíny”způsobí opačné a nekontrolovatelné reakce imunitního systému. K tomu účelu totiž byly do těch patoků vloženy. A pomalýž rozklad organizmu nelze zastavit.

Zuz
Návštěvník
Zuz

Logicky ano. Ale i s tymto scenarom museli pocitat vopred, tak naivni zase nie su… Mam za to, ze sa s-proteinove umrtia budu akoze zodpovedni nezaockovani, v slovniku propagandy momentalne uz oznacovani ako “infekcni teroristi”.

4fun
Návštěvník
4fun

Tak se zdraví dvě čarodějnice 🙂

EU zavádí …
… místo “Politiky dělových člunů” …
… “Politiku létacích košťat” 🙂

Dvě liliputky, ruku si nepodaj …
… jedna druhou by nejradši upálila …
… až to skončí, tak jedna druhou pěkně zdrbne 😐

somi
Návštěvník
somi

Ono je rozdíl, nechat se povinně očkovat Pfizerem a nebo Sputnikem. Lidé mají obavy z eRNA vakcíny.

Barel
Návštěvník
Barel

máte tam překlep, správně tam má být “obavy z uRNA vakcíny” 😉

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Barel
správně je mRNA a jde o souvislost právě se spikprotejny.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

somi
to opravdu je. Ani Sputnik není sice vakcína v pravém smyslu toho slova, protože žádný vir covid 19 ,který je synteticky vyroben, nebyl dosud purifikován, tedy izolován, aby potom mohl být požit k výrobě vakcíny , která, aby splňovala všechny klinické zkoušky na všech skupinách obyvatel a byly vyloučeny všechny vedlejší účinky, by musela být zkoušena a vyvíjena nejméně trři roky. Ale Sputnik alespoň není svínstvem , cíleně plným zdraví a životu nebezpečných látek a určen k pomalému zabíjení , jako ty chemikálie od Pficra, AstraZeneky, Moderny a Jonsna, či jak se všechjny ty pilné a podvodné židy ovládané firmy jmenují.

romansvk
Návštěvník
romansvk

ja by som chcel vidiet vas pohlad keby ste videli realne cisla ako sa zvysuju pocty onkopacientov v krajinach kde sa ockuje sputnikom. vsetko je to jedna verbez, su v tom spolu. aj ruska vlada. globalni vladcovia sa dohodli, ze je tu privela ludi a ze treba zem depopulovat a zvysok drzat pod zamkom na obojku s kratkou retazou. ibaze im to nevyjde.

lekárka na dôchodku
Návštěvník
lekárka na dôchodku

Tak ja neviem, ale podobne ako naša prezidentka sa zdravia aj v Japonsku. prekrížením rúk na hrudi. Je to krajšie ako to nemožné drganie do lakťov. A či iide o nejaké okultné známky obetovania- to prenechám odborníkom na túto problematiku. To neviem. Ale netreba dopredu šíriť paniku.

Dáša
Návštěvník
Dáša

A jak to, že si Slováci zvolili za prezidentku Japonku? To spadli z borůvky nebo odkud?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
no japonka je asi tolik jako my dva eskymáci. Ale to,že jí kampaň vedl profláknutý darebák a bývalý agent Mosadu s pochabnou pověstí a financova “někdo zvenčí” a před volbou babu nikdo ani neznal, by jim mělo zaměstnávat šišku.

Zuz
Návštěvník
Zuz

Treba si dat veci do kontextu… napriklad aj s navstevou Zuzy C. a cynickeho pseudovedca Cekana u Bergoglia – a reciprocna (4-dnova!) planovana navsteva v SR. Najma, ked ide o cloveka, ktoreho “evanjeliom je “vaccino per tutti”…

Robot Emil
Návštěvník
Robot Emil

Takhle blbě se dá vysvětlit všechno, co ti šašci dělají. Kdo rozumí, ví o co jde.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

lekárka na dochodku
no paniku šíriť netreba, souhlasím. Ale myslím, že by vám mělo být podezřelé, že “prezidentce”
kterou nikdo před volbami ani neznal, prováděl bývalý agent mosadu, který má smočeno v několika “převratech” v zemích kde měl prd co dělat a kampaň byl financována z podivných zdrojů které hodně smrděly židovinou.

lilu
Návštěvník
lilu

hláška očkovaného: Kdyby se vakcíny nepoužily, tak se to vyleje do kanálu a otráví to Bečvu nebo jinou řeku. Takže ten komu záleží na životním prostředí si svojí dávku píchnout nechá. 😀 😀 😀

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

lilu
to není “hláška Očkovaného” , ale pěkného debila. Rozumný člověk by se jednoznačně ptal, proč vládní slouhové ty sračky za peníze z našich daní nakoupili , zadlujžili zbytečně stát a přitom i výrobci těch šmejdů uvádí, že žádného před nákazou kovidem neochrání, mohou nákazu kdykoliv chytit , akorát prá na ni neumřou. No jistě na nákazu už neumřou, protože dříve je skolí ta sračka.