Elon Musk otevřel lidstvu cestu ke hvězdám! Jeho raketa Falcon Heavy však...

Elon Musk otevřel lidstvu cestu ke hvězdám! Jeho raketa Falcon Heavy však vynesla do vesmíru nejen automobil Tesla Roadster, ale i další vzkaz Syndikátu lidstvu, civilizaci a americkým neoconům! Děsivý odkaz na myši, Calhounův experiment a konec světového četníka!

Elon Musk otevřel lidstvu cestu ke hvězdám! Jeho raketa Falcon Heavy však vynesla do vesmíru nejen automobil Tesla Roadster, ale i další vzkaz Syndikátu lidstvu, civilizaci a americkým neoconům! Děsivý odkaz na myši, Calhounův experiment a konec světového četníka!

Jihoafrický rodák a přistěhovalec do USA, zakladatel PayPalu a dnes majitel firem jako Tesla Motors a SpaceX, zažil v úterý naprostý triumf a spolu s ním celé lidstvo. Elon Musk a jeho společnost SpaceX úspěšně otestovala nejsilnější konvenční raketu na světě Falcon Heavy během prvního zkušebního letu, který vynesl do vesmíru automobil Tesla Roadster s figurínou kosmonauta přezdívaného Starman. Kosmický modul, na kterém je automobil připevněn, byl naveden na meziplanetární dráhu k Marsu, který obletí a bude následovat k pásu asteroidů. Naproti původním informacím médií nepůjde o navedení na oběžnou dráhu k Marsu, protože k tomu není kosmický modul zatím vybaven manévrovacími motory, které jsou nezbytné ke korekci dráhy při přiblížení k Marsu. Co je potřeba na tomto místě zdůraznit, to je skutečnost, že poprvé v lidské historii soukromá společnost dokázala postavit a otestovat raketu pro meziplanetární lety bez finanční asistence amerického kongresu, vlády nějaké země nebo armády.

Raketa Falcon Heavy na odpalovací rampě na Cape Canaveral na Floridě.

Tím se otevírá cesta komercionalizaci letů do celé naší sluneční soustavy. Raketa Falcon Heavy je sestavena ze 3 nosičů Falcon 9, které jsou v konfiguraci Heavy k sobě přišroubovány jako stavebnice. Konstrukce raket je koncipována jako vícepoužitelná, všechny tři nosiče se po vynesení nákladu nebo kosmické lodě na orbit vrátí zpátky na Zemi a přistanou na přistávací platformy. Během úterního testu se podařil návrat dvou pomocných postranních raket, středový modul přistání nezvládl a minul plošinu na lodi v Atlantickém oceánu. Navzdory tomuto drobnému neúspěchu, který snižuje rentabilitu závěrečné kalkulace nákladů startu, je úterní test mezníkem lidstva a zejména vítězstvím Syndikátu. Cesta “nahoru” je nyní otevřena pro světové globalistické elity, které budou mít peníze, aby si cestu “nahoru” zaplatily. Dochází k naplnění předpovědí programovacích filmů Hollywoodu (Elysium), kterými Syndikát v předstihu už mnoha let vysílá lidstvu vzkazy o cestě lidstva z planety Země pryč na jiná tělesa. A v úterý zazněl vzkaz s naprostou tvrdostí.

Elon Musk vyslal k Marsu auto a lidem na Zemi vzkaz

Během přímého přenosu po dosažení orbity, když totiž došlo k odhození krytů kosmického modulu a objevil se Starman sedící v Muskově automobilu Tesla Roadster, začala hrát hudba, která mladým lidem asi mnoho neřekla, ale starší okamžitě poznají, že šlo o skladbu “Life on Mars” od Davida Bowieho. Syndikát už dvakrát použil skladby Davida Bowieho v jiných vzkazech, ale o těch nyní nebudu hovořit. Abyste se dostali do obrazu, udělal jsem české titulky k této skladbě a videu, které SpaceX umístil na internet z živého záznamu z vozu Tesla Roadster, jak míří k Marsu. Nejprve si skladbu níže pusťte, pokud jí neznáte a poslechněte si slova písně, resp. titulky (tlačítko “CC” v liště videa), pokud nevládnete angličtinou a potom pokračujte ve čtení tohoto článku. Skladba Davida Bowieho totiž obsahuje vzkazy oběma pilířům sionistické světové moci NYLON (New York – London), jeden vzkaz míří americkým neoconům do USA, které reprezentuje dům Rockefeller a druhý vzkaz míří proti Británii, Londýnu a domu Rothschild.

Skladba začíná odkazem na Calhounův experiment s populací myší. Pokud nevíte, o co jde, video a článek o tomto experimentu najdete zde. Bowie přirovnává lidi k myším, které hrají roli v předem určených rolích, jedni jsou lotři, druzí muži spravedlnosti, jiní jsou nevinní. Svět je taneční sál, ve kterém se lidé rvou. Pořádek dělá muž zákona, který přijde, ale místo rváčů zbije nevinného chlapa. Tato alegorie odkazuje na roli USA a americké armády ve světě jako světového policisty, kdy ovšem tato armáda často nezasahuje tam, kde by měla, proti těm, kteří jsou hrozbou, ale proti úplně někomu jinému, kdo je nevinný. Nepřipomíná vám to něco? Migrační krize zachvacuje Evropu, ale americký světový policajt zasahuje na hranicích v Rusku, rozvrací Sýrii, vtrhl do Iráku a Afghánistánu bez mandátu OSN. První sloka Bowieho skladby popisuje život imaginární dívky, která má vlasy jako myš. To je první odkaz na myši v písni, k dalšímu se brzy dostaneme. Dívka má iluze o světě, které čerpá z médií, z filmů. Jenže obsah se jí zdá plytký. To je odkaz na sitcomy, nekonečné seriály o životě, které odvádějí pozornost a soustředění lidí od pravých problémů.

David Bowie už v roce 1971 zakódoval do písně vzkazy lidstvu, Elon Musk pustil skladbu z orbitální dráhy Země jako plivanec, o kterém se zpívá v písni

Dívka by nejraději těmto lidem naplivala do očí, když ji žádají, aby se soustředila na… a v tom okamžiku přichází refrén, který navazuje na předchozí větu, že dívka se má soustředít na to, co jí řeknou média, na tzv. mediální obraz světa, kde se perou námořníci v tanečním sále, pořádek přijde sjednat policista (odkaz na USA a americkou armádu), ale muž zákona začne mlátit nevinného, zatímco námořníci se mezi sebou mlátí dál. Dívka se na to dívá a říká si v duchu, jestli si ti všichni jednou uvědomí, že hrají role v jedné neuvěřitelné a děsivé celosvětové show. David Bowie zde udeřil alegoricky tak dokonale na hřebík, že každému tento smysl okamžitě dojde a především je to od Elona Muska neuvěřitelná provokace a trolling proti americkým neoconům, protože píseň vznikla jako válečný protest song proti válce ve Vietnamu v roce 1971. Jenže nadčasový přesah textu je opravdu děsivý, možná proto, že se od Vietnamu nic nezměnilo.

Motory Merlin na raketě Falcon Heavy.

Druhá sloka písně je odsouzením americké veřejnosti jako takové. Američany zajímají zástupné problémy, což symbolizuje text o Mickey Mouseovi, který vyrostl v krávu, že americké pracující zajímají slevy v obchodech a životy slavných, jejichž hlasy si mohou koupit na hudebních nosičích a mít je doma a cítit se slavnými spolu s nimi. Je to odsudek konzumu, ale vzápětí znovu a opět Bowie odkazuje na myši, konkrétně na hordy milionů myší, ale stejně tak zaútočí na britskou vládu, že se vymkla kontrole britských občanů, pejorativně i psů, kteří mají v Británii stejný status jako děti a klaunům, Bowieho přezdívka pro politiky, které nazýval klauny. Světové dění je jako špatný film, který se opakuje a byl mnohokrát již napsán obyčejnými lidmi jako scénář, ale nestačí to, lidé se nepoučili, bude tudíž napsán znovu, námi samotnými, když nás Bowie kdykoliv požádá, abychom se soustředili jen na média, tzn. na taneční sál světových událostí. Přitom jedinou otázku, tu jedinou, kterou by se mělo lidstvo doopravdy zajímat, je cesta lidstva k Marsu a otázky života, nejen na něm.

Nedívejte se na svět skrze mainstreamová média, stanete se herci ve vlastní děsivé celosvětové show!

A to je Syndikát, Kapitola I. a smysl lidstva a jeho návrat ke hvězdám, protože Země není našim domovem, našeho druhu. Elon Musk jako sentinel Syndikátu na Zemi dokázal v úterý otevřít meziplanetární cestování všem lidem, takže toto privilegium už nenáleží jen Progos, tedy správcům planety, sionistům, tzv. národu vyvolenému a jejich celosvětové úderné pěsti, americké armádě. Všimněte si, že americký Kongres a ani Pentagon nijak nekomentovali obrovský úspěch Elona Muska, jak všichni mlčí jako zařezaní. Jediný, kdo Muskovi pogratuloval, je americký prezident Donald Trump. Musíme se podívat, co konkrétně Donald Trump napsal, to je totiž v mnoha ohledech opravdu velmi zásadní a klíčové.

Donald Trump v překladu napsal: “Gratulace Elonu Muskovi a SpaceX k úspěšnému startu Falconu Heavy. Tento úspěch, spolu s komerčními a mezinárodními partnery NASA, pokračuje v předvádění americké důmyslnosti v nejlepším světle!”

Všimněte si, že Donald Trump nikde nezmínil americkou armádu, ani americkou vládu, ale pouze komerční a zahraniční partnery NASA, kteří pomáhají SpaceX. Tento Trumpův tweet odkazuje nejen na ruské technologie v americké raketě Falcon 9, nejen na 627 ruských inženýrů v NASA a ve SpaceX, kteří v 90. letech za Jelcinovy likvidace Ruska odešli z ruského kosmického průmyslu do USA a nyní pracují na projektu raket Falcon, ale je to i odkaz především na mezinárodní zdroje a soukromé firmy z celého světa. Falcon Heavy je raketa, která nepotřebuje posvěcení a souhlas amerických neoconů, americké armády a amerického kongresu. Falcon Heavy je primárně určena pro meziplanetární lety, dokáže vynést na oběžnou dráhu natolik velké náklady, které odpovídají hmotnosti kosmické lodi pro meziplanetární lety. Stroj pro cestování ve sluneční soustavě je připraven. Spolu s tím začnou ale probíhat i procesy, který brzy uvidíte i okolo sebe.

Elon Musk otevřel cestu k meziplanetárnímu cestování. Elity už cítí, že dole na Zemi není všechno v pořádku

Nejbohatší lidé se začnou nenápadně zbavovat svých pozemků a nemovitostí, stejně tak jako zlata a drahých kamenů. Cesta “nahoru” bude v prvních letech, minimálně příštích 20 let, extrémně drahá, ale systémy podpory života pro kolonizaci cizích planet jsou již nachystány. Elon Musk má k dispozici naprosto všechny planetární zdroje na Zemi, na které ukáže. Nic nemá v této chvíli vyšší prioritu, než osídlení povrchu jiného tělesa, než je Země. Spěch je opravdu značný, vědí co přichází, subtropické oblasti vysychají, brzy nás čeká kromě ekonomické migrace i úplně nová vlna, kterou jsme dosud neznali. Migrace klimatická. Spolu s ní dojde ke zmenšení zemědělsky úrodné půdy. Opět odkaz na filmy Hollywoodu, Interstellar a kukuřici v úvodní části filmu. V posledních dnech vypustil Netflix další programovací video, The Cloverfield Paradox. Film pojednává o světové krizi a nedostatku energie, elektřiny atd. Jediná země, která má zdroje nerostů, ale nechce se o ně podělit se světem, je Rusko a ve filmu příběh vypráví o tom, jak Německo na Rusko kvůli těmto zdrojům zaútočilo, protože už nic jiného Německu nezbývá, samo trpí nedostatkem zdrojů.

Přistání pomocných raket Falconu Heavy na Floridě.

Hollywood a další subjekty vypouští v poslední době vzkazy skrze filmy natolik intenzivně, že je jasné, že něco se děje. Ale takový trolling a plivnutí do tváře, jaké provedl Elon Musk v přímém přenosu se symbolem kosmonauta (objevitele) a auta (symbolu svobody) s hudbou a textem písně Davida Bowieho, který ve skladbě útočí proti americké moci armády a neoconů a proti britskému domu Rothschild, to je opravdu naprosto neuvěřitelný signál, že právě došlo k rozlomení další globalistické pečeti. Už nikdo nepotřebuje americkou armádu, ani kongres a peníze sionistického pilíře NYLON, protože to, na čem opravdu záleží, na co bychom se my jako lidé měli zaměřit a soustředit, to není stříbrné plátno, mediální taneční sál s událostmi, které odvádí pozornost, ale měli bychom si začít klást opravdové otázky, na kterých opravdu záleží, z pohledu naší budoucnosti, světa okolo nás, našeho prostoru, ve kterém žijeme a kam míříme.

*České titulky ve videích zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Martin
Návštěvník
Martin

PS: pro admina…. chápu že se komenty objevují se zpožděním, ale asi není OK že se po odeslání objevuje nekonečná hláška “Processing…”, jak ve Firefoxu, tak v Safari… Chrome Velkého bratra Googla ze zásady neberu 😉

Martin
Návštěvník
Martin

Citát a zamyšlení:

…smysl lidstva a jeho návrat ke hvězdám, protože Země není našim domovem, našeho druhu. …

Martin
Návštěvník
Martin

Možná je Musk pro lidstvo lepší varianta — žít raději na Marsu než jako otroci Matrixu a AI na Zemi — ano byl to v podstatě prorocký film…

ANO! ZEMĚ NENÍ NAŠÍM DOMOVEM, našeho druhu, tohle není nějaká legrace nebo sci-fi tohle je otázka života a smrti!

…nicméně mám DŮLEŽITĚJŠÍ a velmi naléhavou zprávu pro všechny kdo jsou ještě ochotni myslet… měli byste vědět že člověk je zde skutečně jen jakoby na návštěvě, jakoby ve škole… nicméně smysl jeho existence není odejít na Mars

Klíčové je pochopit kdo my lidé doopravdy jsme — podle silně pravdivé antické gnóze: POZNEJTE SAMI SEBE a poznáte vše!

první část pochopení je kvantová fyzika:

čas i 3D prostor jsou pouhou iluzí v našem mozku!

http://www.ragauian.cz/iluze-casu-cas-je-kvantovy-a-navic-ma-krystalovou-strukturu-veskery-vesmir-je-vytvoren-z-informaci-vite-jak-s-tim-souvisi-svobodna-vule-zijeme-v-naprogramovanem-hologramu-simulaci-iluzi-11/

Martin
Návštěvník
Martin

druhá část pochopení je biologie mozku a psychologie:

Je životně důležité vědět jak nás mozek klame a co se tam uvnitř hlavy doopravdy děje. Je životně důležité poznat sám-sebe!

Víte, že žijete v minulosti? Jeden každý okamžik svého života…
Je tomu tak, protože mozek si se zpožděním vytváří vnitřní model-virtuální obraz reality, který je pouhou subjektivní iluzí o vnějším světě
více zde:

http://www.ragauian.cz/co-je-skutecnost-cokoliv-nam-rekne-nas-mozek-mozek-a-jeho-virtualni-model-sveta-zdanlive-hmotna-realita-je-pouha-iluze-v-nasem-mozku-jak-se-rozhodujeme-mame-svobodnou-vuli-kdo-ridi-nase-telo-14/

polemiq
Návštěvník
polemiq

zase ďalší pokus či to na ovce zaberie – vytvorenie novej tentokrát galaktickej sekty, sekta je vôbec progresívny nástroj na manipuláciu ľudí.

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Musk a Trump jsou stejně jen figurky, které sami o ničem nerozhodují. Všechno je to jen další divadelní hra …

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

E.T. flies home …
comment image

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Jo a mimochodem, já sice nevím, kde se tendle bambilionář Musk vzal a kde na to vzal, ale mě stačí, že spolu s kámošem vakcinologem Gejcem varují celý svět před Umělou Inteligencí a zároveň do ní investují miliony dolarů ročně. Takže #sorryjako

Anan
Návštěvník
Anan

Lidé teda elita se zajímá o osídlování jiných planet kam se ani bezpečně nedokáží dopravit. Humorné je, že si nedokáží poradit ani s tím jak žít na Zemi. Prostě dělají experimenty a blbosti.

Jana
Návštěvník
Jana

Na té plošině bych čekat na návrat modulu nechtěla… 🙂
Nechápu proč se V.K. a mnozí další zabývají představou osídlování jiných planet… vždyt tam není vzduch, kyslík… nebo někde snad je? To tam budou žít ve sklenících s biotopem?

Martin
Návštěvník
Martin

také si myslím že osídlování není to hlavní…

Shouting removed

Martin
Návštěvník
Martin

Je třeba reagovat na tento text:

…smysl lidstva a jeho návrat ke hvězdám, protože Země není našim domovem, našeho druhu. …

Martin
Návštěvník
Martin

Ano člověk je zde skutečně jen jakoby na návštěvě, jakoby ve škole, NENÍ to náš domov… nicméně smysl jeho existence není odejít na Mars, my máme odejít jinam…

KAM? Klíčové je pochopit kdo my lidé doopravdy jsme — podle silně pravdivé antické gnóze: POZNEJTE SAMI SEBE a poznáte vše!

Je životně důležité vědět jak nás mozek klame a co se tam uvnitř hlavy doopravdy děje. Je životně důležité poznat sám-sebe! Víte, že žijete v minulosti? Mozek si se zpožděním vytváří vnitřní model-virtuální obraz reality, který je pouhou subjektivní iluzí o vnějším světě:

http://www.ragauian.cz/co-je-skutecnost-cokoliv-nam-rekne-nas-mozek-mozek-a-jeho-virtualni-model-sveta-zdanlive-hmotna-realita-je-pouha-iluze-v-nasem-mozku-jak-se-rozhodujeme-mame-svobodnou-vuli-kdo-ridi-nase-telo-14/

čas i 3D prostor jsou pouhou iluzí v našem mozku!

comment image

Jana
Návštěvník
Jana

Chvílemi mi ty záběry ve videu Starman připomínají údajně zfalšované záběry Země z paluby Apolla 11 – ty barevné záběry Země přes okénko s rozostřeným okrajem, které byly datovány 3 dny po sobě. Autor dokumentu tvrdí, že byla vesmírná lod stále na nízké orbitě okolo Země… Ty ale nejsou tak ostré jako u té písničky…
Stopáž kolem 35.minuty
http://dokumentarni.tv/veda-a-technika/cestou-na-mesic-se-stalo-neco-divneho-funny-thing-happened-on-the-way-to-moon

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Nemůžu si pomoci, milý pane VK, ale i když Váš článek je co do množství informací a souvislostí velmi hodnotný, a já určitě nemám přístup k žádnému Syndikátu, jako Vy, tak přesto si dovolím v jedné věci vyslovit moje osobní pochybnosti s cestováním mimo Zemi….
Píšete: “Tím se otevírá cesta komercionalizaci letů do celé naší sluneční soustavy.”
Jelikož Vy tímto míníte evidentně cesty mimo naši planetu Zemi, tak vzhledm k faktu, že Prezident Trump nedávno podepsal a živě veřejně povzbudil “nové dobývání Vesmíru, kde nejenom zanecháme stopu na Měsíci, a naši vlajku, ale půjdeme ještě dál, ke Hvězdám, případně uděláme na Měsíci přestupní stanici, a budeme pokračovat k Marsu….” (není to doslovné, ale video už jsem sem vložila), a NASA velmi záhy vyjádřila velké pochybnosti o realizaci těchto smělých cílů, tak mám spíše pocit, že jeden z nich (NASA vs. Trump) buď neví, co říká, a nebo to říká právě proto, že VÍ….
A osobně se z mého pohledu spíše kloním k té druhé variantě, když vidím, že Trump se při tom deklarování “osidlování jiných Hvězd” lišácky usmívá, zatímco Buzz Aldrin (2. Astronaut, který chodil po Měsíci!) se vedle Trumpa vyloženě šklebí údivem z toho, co slyší….
Viz závěr videa zde: https://youtu.be/xt9RfXCKYG4
Nebo zde: https://youtu.be/BXwQrz6EvmA

A zatím z NASA se ozývá, že to “bohužel zatím nejde, ale usilovně na tom pracujeme…” a vypouští hollywoodské znázornění toho, jak to bude vypadat, až se to povede…..;-)
https://youtu.be/4O5dPsu66Kw
(nápadně se ty rakety i moduly podobají těm Muskovým, úspěšným…(?)
Další expert z NASA – Astronaut Petit pak lituje, že “bohužel teď se tam nikdo nedostane, protože zničili už všechny technologie, které jsou k tomu potřeba”, ALE! – “příštím krokem bude cesta na Mars , nebo Venuši – jediným naším limitem je naše přestavivost…”!…. (???) : https://youtu.be/Jjt7HpC6w3o

Buzz Aldrin se také vyjádřil k Elonu Muskovi, kterému dokonce údajně nabízel pomoc s financováním jeho programu přes Saudské Šejky…. 2015, a tvářil se u toho také všelijak:
https://youtu.be/JmvTwRKf7Ro
Už dříve však tweetoval:
comment image
A ještě jeden podivný tweet pana Astronauta, dnes již smazaný…
comment image

A tady takové shrnutí programu Apollo, a přistávání na měsíci: https://youtu.be/VhLSY5Kr7hA

A tady se vloudila chybička k TESLE na modulu – po cestě do vesmíru….
https://youtu.be/4JWDmGcsXLA
tak kdo ví, kam za 160 dní doletí….

Tak mi tedy zůstává jedna velká pochybnost, a pár zvědavých otázek: Kdo tedy lže? A proč?
A jaká je tedy Pravda?

PS: k tweetu Trumpa, který uvádíte: nemohlo to být také sarkasticky myšleno jinak?
Viz Google překladač: Překlad výrazu ingenuous
přídavné jméno
bezelstný, důvěřivý
další: artless, guileless, innocent, ingenuous, naive, unworldly

Uvítám jakékoliv další, objasňující informace 😉

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Inu, je jim ve své nevědomosti dobrým sluhou, protože dosud nepochopil skutečnou podstatu.

Co se týče článku, žádná cesta lidstva na jinou planetu lidstvo nespasí, protože před sebou samým prostě a jednoduše neuteče. Navíc na další iteraci cyklu deevoluce a následné další evoluce už není čas, jen ho tím svým mařením (lety kamkoliv) ztrácí – čili sami by především měli dělat to, co je zmíněněno v té skladbě paradoxně jimi samotnými.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Kolemjdouci, myslite tu vicenasobnou zminku o Sailors? 😉

bodo
Návštěvník
bodo

všechno bylo jen prosté divadlo pro prosté lidi,žádné auto nikam neletělo,záběry z “vesmíru”jsou FAKE,nebo tomu podvodu lidi věříte??Takže? Země už zmizela ze záběru statisícové Ultra HD kamery. A opět žádné hvězdy? Kde jsou ta vzdálená slunce, se kterými se naše slunce nemůže ani rovnat, co do síly a velikosti? Jaktože jsou vidět ze země pouhým okem, ale Starman (hvězdný muž) je nevidí? A opravdu je toto auto a Starman z materiálů, které jsou schopné vydržet ve vakuu a údajných podmínkách vesmíru?

Více zde: https://www.placata-zeme.cz/news/elon-musk-spacex-a-tesla-roadster-verite-tomu/

Marten264
Návštěvník
Marten264

Hezké představení,,,, pěkně jste se tady sešli, paní učitelka říká je čas se rozsadit, mudrc oči hmouří, necháme je ještě chvilku vydusit. Škoda lásky, byla tak velká a upřímná, snad i myš časem vyroste a najde přítele.

https://www.youtube.com/watch?v=i86Ugyg3nfk&t=201s

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Prave probehl na CT24 rozhovor s “Vesmirnym Architektem”, cca 35 let, ktery projektuje obyvatelne jednotky (skladaci, nafukovaci…atd.) pro osidlovani Mesice, Marsu, a prip. dale….
Pracuje ve firme Florida Institut of Technology, a nezapomel zduraznovat – vicekrat, jak jsou tyto aktivity, vyzkumy, projekty a prototypy, financne VELMI narocne, a ze delali i pruzkum (architekti?), kolik lidi si muze dovolit ” Space” tydenni vylet, ktery take neni laciny – za pul milionu USD….. Zjistili, ze asi 50.000 lidi by melo zajem…
Pri zaverecnych otazkach moderatora (ten mlady, co rad a casto mluvi anglicky), vesmirny architekt neodpovedel, protoze se jedna o “tajne” veci, a nezapomel dodat, ze on ma Proverku pro Utajeni!
Moderator se zeptal, na jaky Stupen Utajeni ma pan Architekt! tu Proverku Utajeni, a pan Architekt odvetil, ze toto take nesmi sdelit…..
Takze TAJNY program za haldu PENEZ….

Musim jen dodat, ze podobne multifunkcni rozkladaci a kombinovatelne moduly realizoval muj otec jiz pred cca 40ti lety, ale pouze pro Zemske extremni vyuziti, a nikoliv za tezke USD, ale za lehke KCS.
A bez tajnych proverek! 😉
Funkcne se moc nelisi, pouze projekt “Vesmirneho Architekta” (cech- uniklo mi jmeno) uz v designu nepouziva funkcionalismus …. 😉