Ein Kessel Buntes: Miloš Zeman umlátil v debatě Jiřího Drahoše způsobem, že...

Ein Kessel Buntes: Miloš Zeman umlátil v debatě Jiřího Drahoše způsobem, že ani nemusel vstát z křesla. Rozčarování a kritika Pražské kavárenské havlérky míří na Drahoše, že se lépe nepřipravil. Už je jasné, proč Drahoš nechtěl jít se Zemanem do 4 debat, protože by to skončilo katastrofou. Miloš Zeman sice špatně chodí, ale hlava mu pracuje jako smrtící kulomet!

Ein Kessel Buntes: Miloš Zeman umlátil v debatě Jiřího Drahoše způsobem, že ani nemusel vstát z křesla. Rozčarování a kritika Pražské kavárenské havlérky míří na Drahoše, že se lépe nepřipravil. Už je jasné, proč Drahoš nechtěl jít se Zemanem do 4 debat, protože by to skončilo katastrofou. Miloš Zeman sice špatně chodí, ale hlava mu pracuje jako smrtící kulomet!

Včera večer proběhla na TV Prima v hudebním divadle v Karlíně v Praze již 3. prezidentská debata, která ovšem byla současně první debatou, které se zúčastnil Jiří Drahoš. Hned v úvodu přenosu, který za TV Prima moderoval Karel Voříšek, bylo jasné, že Jiří Drahoš bude chtít Miloše Zemana převýšit, a tak hned v úvodu vstal Jiří Drahoš z křesla, narovnal se a lehce se uklonil divákům v sále. Tato scénka měla za úkol ukázat, že Jiří Drahoš nemá problém s tělesnými funkcemi, na rozdíl od prezidenta Miloše Zemana, který chodí o hůlce a špatně stojí, protože trpí neuropatií dolních končetin. Takže, zatímco Jiří Drahoš pohodlně vstal a představil se divákům v sále, Miloš Zeman zůstal sedět. Tento moment ukázal, že debata bude velmi ostrá, osobní a vyhraněná, jejímž cílem nebude nic jiného, než Miloše Zemana zdiskreditovat. Jenže to, co se začalo dít poté, to opravdu nebyla prezidentská debata dvou rovnocenných kandidátů, ale doslova divadelní adaptace východoněmecké televizní show Ein Kessel Buntes (ne)blahé paměti, dokonce ani bouřící a nadšení tleskající a pískající nechyběli.

Jiří Drahoš a Miloš Zeman v prezidentské debatě na TV Prima.

Hned v úvodu se stočila řeč na volební kampaň před 1. kolem a Jiří Drahoš kritizoval Miloše Zemana, že se neúčastnil debatních panelů s dalšími 8 kandidáty. Ovšem při diskusi o jmenování premiéra zazněl z úst Jiřího Drahoše zvláštní výrok, že by upřednostnil při jmenování premiéra vítěze voleb. Tím nahrál Miloši Zemanovi na smeč, protože jak prezident upozornil, vítězem parlamentních voleb je právě Andrej Babiš. Jiří Drahoš zřejmě chtěl říct, že by dal šanci vítězi voleb, jednu šanci, ale podruhé již ne, jenže to Jiří Drahoš neřekl a jeho výrok tak již dopředu naznačil, že Jiří Drahoš nebude zkušený rétor. Miloš Zeman toho okamžitě využil a upozornil, že Jiří Drahoš asi sledoval úplně jiné parlamentní volby. Celá následující debata se nesla v duchu profesorského výkonu, ovšem ne ze strany Jiřího Drahoše, ale ze strany Miloše Zemana, kterému se snažil Jiří Drahoš sekundovat a občas učinit výpad proti Miloši Zemanovi.

Miloš Zeman vyslal z Karlína sérii symbolů a vzkazů voličům a lidem uvnitř Hnutí ANO

Jenže mnohem důležitější než debata obou kandidátů byly signály a vzkazy vyslané Andreji Babišovi, Hnutí ANO a jeho voličům. Miloš Zeman totiž potvrdil, že Andrej Babiš dostane od něho i druhý pokus na sestavení vlády, a že bez ohledu na to, jestli bude nebo nebude zvolen prezidentem, jmenuje Andreje Babiše i napodruhé premiérem v průběhu února. Další oznámení přišlo dnes, kdy Miloš Zeman na Pražském hradě přijal Babišovu demisi po neúspěšném 1. pokusu o získání důvěry své vládě ve sněmovně, ale současně ihned ho pověřil 2. pokusem a navíc oznámil, že pokud nebude zvolen podruhé prezidentem, nemusí už mít Andrej Babiš na papíře 101 podpisů poslanců k tomu, aby ho Miloš Zeman jmenoval premiérem i napodruhé. Okamžitě vypukla zběsilá reakce médií, především pak ODS, která toto označila za politický obchod v přímém přenosu a v podstatě s tímto názorem se dá souhlasit. Miloš Zeman totiž včera v Karlíně nebojoval s Jiřím Drahošem, ale především s voliči Hnutí ANO, kteří v 1. kole prezidentské volby hromadně hlasovali pro kandidáty Pražské havlérky, zejména pak pro Marka Hilšera, ale i pro Jiřího Drahoše.

Miloš Zeman v debatě s Jiřím Drahošem v karlínském divadle.

Miloš Zeman tímto vyslal vzkaz dovnitř Hnutí ANO všem nepřátelům Andreje Babiše, kteří plánují jeho odstavení z funkce předsedy v případě vítězství Jiřího Drahoše. Miloš Zeman tímto poskytl Andreji Babišovi definitivu ve smyslu garance toho, že nikdo jiný nebude premiérem, než Andrej Babiš, a to ani v případě 3. pokusu o sestavení vlády, kde pověření uděluje už ne prezident, ale předseda poslanecké sněmovny, kterým je Babišova pravá ruka v Hnutí ANO, Radek Vondráček. Takže nejen ODS, ale celá pravicová opozice ve sněmovně je odříznuta od šance na ovlivnění budoucí vlády a bez Babiše nebude žádná vláda. Tento signál vyslaný z Hradu, resp. včera z divadla v Karlíně, je mocenský svazek, kterým si Miloš Zeman podrobuje vyšetřováním oslabeného Andreje Babiše, který začíná mít problémy ve vlastní straně, kde čelí tichému puči. Všichni totiž zaregistrovali, co se stalo minulý týden v poslanecké sněmovně.

Andrej Babiš je oslabený uvnitř Hnutí ANO a potřebuje pomoc a podporu prezidenta

Kandidát KSČM na funkci předsedy sněmovního kontrolního výboru pro GIBS Zdeněk Ondráček totiž nebyl v poslanecké sněmovně zvolen ani napotřetí. Postarala se o to část poslanců za Hnutí ANO, kteří podrazili svého vlastního stranického šéfa Andreje Babiše, který tuto dohodu s KSČM předtím uzavřel. Vlastní poslanci za Hnutí ANO se tak Babišovi vzbouřili a podrazili mu nohy. Další jobovka přišla záhy, když sněmovna znovu odhlasovala vydání Andreje Babiše trestnímu stíhání kvůli kauze Čapí hnízdo. Ten na opětovné vydání reagoval prudkým rozčílením u řečnického pultu a bylo zjevné, že Babišova stoická pohoda a klid je zcela pryč. Nejprve ho podrazili jeho vlastní poslanci ve věci hlasování o předsedovi výboru pro GIBS a vzápětí byl opět vydán k vyšetřování. Situace dokonale využil Miloš Zeman pro své znovuzvolení. Nejde totiž o Babiše, ale o voliče Babiše. Těm vyslal prezident Zeman jasný vzkaz, že když budou hlasovat pro něho, Andrej Babiš bude mít na Hradě ochránce a spojence. A buďme upřímní, jediného spojence!

Fanoušci Miloše Zemana před divadlem v Karlíně.

Miloš Zeman i Andrej Babiš mají mnoho společného. Nemají na politické scéně nikoho jiného než sami sebe. I když by někdo mohl namítnout, že pana prezidenta podporuje SPD a také KSČM, tak tato podpora není širokospektrální, ale velmi úzkoprofilová. A proč? Protože Miloš Zeman podporuje členství v EU, nechce vystupovat z EU (i když referendum o vystoupení z EU pro občany podporuje), podporuje i NATO, i když s výhradami ve smyslu k tomu, že NATO by mělo hlídat hranice Schengenu atd. Miloš Zeman je však velmi ostře proti migraci a je pro spolupráci západu s východem, což imponuje jak SPD, tak i KSČM. Nicméně to samo o sobě nestačí k tomu, aby se obě zmíněné strany daly označit za “zemanovské”, to ani náhodou a ani omylem. Tuto funkci kdysi plnila SPO (Strana práv občanů), ale její politická síla je poněkud marginální.

Miloš Zeman si zavázal Andreje Babiše ke spolupráci na svém znovuzvolení

Takže Andrej Babiš a jeho Hnutí ANO se stává pro Miloše Zemana po dlouhé době nadějí na silné spojenectví, kde pravidla bude určovat Miloš Zeman a Andrej Babiš bude muset poslouchat. Dosud to tak nebylo a ukázalo se to i těsně po 1. kole voleb, kdy od Andreje Babiše zaznívaly různé podivné signály směrem k Jiřímu Drahošovi, možná kvůli panice a strachu, protože po 1. kole to vypadalo čistě matematicky tak, že když to dají voliči kavárny Drahošovi ve 2. kole, tak bude vymalováno. Na AE News jsme upozorňovali voliče, že jde o maskírovku a operační hru s voliči, kteří mají rezignovat na podporu Miloše Zemana. A jak se ukazuje, Andrej Babiš na tuto hru přistoupil, protože minimálně několik dní po 1. kole unikaly na veřejnost podivné výroky ve vztahu možné spolupráce Andreje Babiše s Jiřím Drahošem, snad v naději na to, že Jiří Drahoš vypíše předčasné volby, které by Andreji Babišovi vyhovovaly, ale Miloš Zeman o nich nechce ani slyšet.

Miloš Zeman pozdravil diváky v karlínském divadle.

Proto netrvalo dlouho a Andrej Babiš vyzval, aby voliči Hnutí ANO volili Miloše Zemana. Stejná výzva zazněla i od vedení SPD a KSČM ve vztahu ke svým členům. Miloš Zeman si tak přivázal Andreje Babiše na vodítko, které je opravdu velmi krátké. Miloš Zeman včera v Karlíně byl v rozmařilém rozpoložení, protože po pár větách a slovních výměnách s Jiřím Drahošem zjistil, že pan profesor není připraven a je velmi slabý. Přestože má Miloš Zeman problémy s chůzí a rachetický postoj, jeho hlava funguje jako smrtící kulomet a kdybych to měl přirovnat, tak i kdybychom měli v budoucnu prezidenta na vozíčku, což doufejme se nikdy nestane, tak jako prezident bude hájit zájmy ČR tak brilantně, jako žádný jiný politik v ČR, i kdyby uměl zaběhnout maraton. Protože včerejší Ein Kessel Buntes v Karlíně odhalil, že Miloš Zeman nemusel ani vstát z křesla, aby umlátil svého protikandidáta argumenty a poznámkami.

Nevolíme prezidenta, volíme vlastně buď Babiše premiérem nebo návrat Pražské havlérky a TOP09 k moci na Pražském hradě skrze Jiřího Drahoše. Opět stojíme před volbou menšího zla?

Co však je třeba rovněž zopakovat, to je princip mocenského tenzoru, který se odhalil v posledních hodinách před námi v plné nahotě. Miloš Zeman bez Andreje Babiše a jeho voličů nemá šanci na znovuzvolení. Nechceme Jiřího Drahoše, ale Andrej Babiš také není favoritem alternativy. Otázka nakonec může znít, jestli se voliči více obávají Drahoše (a jeho Pražské kavárny) anebo Babiše. Opět stojíme před volbou menšího zla, také si toho všímáte? A to je typický projev mocenského tenzoru. Bez ohledu na snahy a úsilí směřuje společenský konsenzus k výslednici mocenského tenzoru, který končí u rozhodnutí, jestli si vybrat Drahošovu migraci a Novou Evropu, nebo Andreje Babiše s Milošem Zemanem a nějakou “jinou” Evropu. Nakolik bude jiná od té “nové”, kterou prosazuje Berlín? To netušíme. Ale víme jednoznačně, že Miloš Zeman bude pokračovat v krocích, ve kterých nebude pokračovat žádný jiný kandidát. Tzn. odpor vůči migraci, podpora národního průmyslu a rozvoj spolupráce a přátelství s východními zeměmi. Pro tyto hodnoty je Miloš Zeman nenahraditelný a proto je třeba Miloše Zemana podpořit v zájmu záchrany národa.

Záznamy debaty z karlínského divadla jsou od rána mazány a cenzurovány na video portálech, někdo se snaží, aby debata byla veřejnosti nedostupná, protože nevykresluje Jiřího Drahoše v pozici, že by měl předpoklady stát se prezidentem. Pokud budou dostupné reuploady, budeme je průběžně aktualizovat. Zatím je video dostupné přímo v archivu TV Prima zde. Nevíme ale, jak dlouho tam zůstane. Sdílejte prosím tento článek na sociálních sítích a v emailech, protože je potřeba posílit volební potenciál prezidenta Miloše Zemana, především u voličů, kteří se rozhodují. Musí vědět, že nejde jen o prezidenta, ale hlavně o budoucí vládu, premiéra a ovládání zahraniční politiky, ve vztahu k migraci především.

Prosba redakce závěrem článku

V souvislosti se zpravodajstvím o prezidentské volbě bychom chtěli požádat a poprosit naše čtenáře, aby i tento měsíc zvážili finanční podporu našemu serveru. Nejsme veřejnoprávní médium, ani neziskovka napojená na fondy uhlobarona nebo cizí fondy. Stojíme a padáme s finanční podporou Vás, našich čtenářů. Pokud se Vám líbí, jak pracujeme a jaké informace přinášíme, přispějte nám prosím jakoukoliv částkou na naší obvyklé darovací stránce zde. Dobrovolný dar můžete zaslat na bankovní účet v ČR a v SR, na PayPal, Bitcoin anebo poštovní složenkou na účet v ČR nebo v SR. Podpoříte tím naši práci, investigativní novinařinu a zajistíte pokračování našeho nezávislého alternativního zpravodajského projektu. Moc Vám děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
AntiSion
Návštěvník
AntiSion

66,6% volební účast – 666 – číslo šelmy! Vzkaz Satanovy synagogy (vrcholek sionismu a zednářstva), že v České republice proběhla prezidentská volba v jejích intencích??!

AIPAC:
https://www.youtube.com/watch?v=9wFiPHRFspo

http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/666_cislo_selmy.pdf

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

Drahos ma klasicky krivy povyseny usmev krivaka.

Černodar
Návštěvník
Černodar

Pane VK podíval bych se na nový reflex. J.x. d. Tam uvedl článek o tom jak aeronet vyrábí lživé pamflety na Drahoše a že jde o jasný důkaz ruského vměšování do voleb. Docela síla.

Administrator
Admin

Reflex neodebíráme, takže nevíme, co v něm tisknou. Na webu u nich nic nevidím, kromě zmíněných kýblů sraček na Zemana a blábolení o tom, jak Zeman volby prohraje, a kdyby neprohrál, že ČR čekají další roky proruského vlivu a stagnace.

mgt
Návštěvník
mgt

mohu se vas zde zeptat, proc cenzurujete slusne kladene otázky? diky

Valerij
Návštěvník
Valerij

V Reflexu je článek, že se bude opět čachrovat s hlasy. Scénář voleb: Miloš Zeman získá více hlasů v Česku, ale prezidentem nebude. Jak je to možné? Aneb jak opět rozhodnou tajemné “hlasy ze zahraničí”. Tj. stejné hlasy, které vždy tajemně vystřelí do sněmovny gaunery typu TOP09, STAN, KDU-ČSL, které v Česku už nikdo nevolí.

Politolog Petr Sokol odhaduje s dalšími redaktory Reflexu velmi těsný výsledek prezidentských voleb. Podle jedné z jejich simulací může být rozdíl mezi kandidáty jen několik tisícovek hlasů. V tu chvíli budou mít velkou váhu emigranti. Tedy ne ti, kterými straší Miloš Zeman, ale ti, se v Česku narodili a nyní žijí v zahraničí. Právě oni letos volí v rekordním počtu, fandí Jiřímu Drahošovi a v případě velmi vyrovnaných výsledků v Česku by dokonce o prezidentovi mohli rozhodnout.
http://www.reflex.cz/clanek/volby-prezidentske-volby-2018/84650/scenar-voleb-milos-zeman-ziska-vice-hlasu-v-cesku-ale-prezidentem-nebude-jak-je-to-mozne.html

To znamená, že sluníčkáři už předpokládají čachry s hlasy ze zahraničí, které nakonec rozhodnou volby prezidenta, ať už Češi budou volit jakkoliv.

Zvědava matka
Návštěvník
Zvědava matka

Myslim, ze bychom meli vsichni napsat panu J.X.D., aby v zajmu demokracie a principu rovnosti NEDISKRIMINOVAL Spojene Staty Americke, a vsechny dalsi k nim demokraticky pridruzene!
Panu JXD asi vubec nedochazi, kolik “prostredku” a usili je stoji ta produkce vsech tech “opinion leader’ a “opinion maker” ( = tvurce vseobecneho nazoru), a navic pri takovem kazdodennim masivnim obsazovani MSM prostoru!
” Pane JXD, Vy, zda se ze zamerne, nedocenujete tvrdou praci mnoha svedomitych a oddanych Germanu, Britu,Atlantanu a Zidu, a plivete na jeji vysledky nadrzovanim nejake mensine Rusu.
Tak to tedy ne! Demogracii si rozvracet nedame, a dys kriminaci nestrpime!
Hezky piste pravdu! :
Na Americany, Hermany, Franky a Zidy NIKDO ve vmesovani NEMA!!!
Jejich vysledky nemuzete takto uboze potirat! Jsou jasne viditelne !!! (treba ty cervene karticky, lidi navezeni do Prahy autobusama, atd. -vite kolil to stoji?)
Ze Vy pracujete pro ty rusaky, abyste poskodil tu vmesovaci imidz USA &spol., pane JXD!?…”

(Pardon …. nemohla jsem si odpustit tuto malou, double-speakovou etudu…. 😉 )

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

Zamestnavat pomateneho fetaka, to mluvi za vse.

RRR
Návštěvník
RRR

To co chystá ČT, vůz plný našeptávačů ……. Kdybych byl Zeman, prohlídnu si, zda má Drahoš v uchu napovídací sluchátko a pokud by ho měl, tak bych před celým sálem řekl: ” Pane Drahoši, dokažte, že jste schopen vést rovnocennou debatu bez nápovědy, v opačném případě dokážete, že jste loutka. Já žádné sluchátko nepotřebuji,vy ano? Pokud jste schopen vést debatu za rovnocenných podmínek, debatujte bez sluchátka” To by hned na úvod Drahoše odrovnalo a i diváci v sále i u televizorů by věděli jak se co má.

Alan
Návštěvník
Alan

Vážení,
konečně se mi podařilo dohledat článek na který se odkazoval v rozhovoru na Svobodném vysílači Pavel Bystroň – od října 2015 bavorský zemský předseda strany Alternativa pro Německo – a je to fakt síla. Jestli si takto představuje zapojení migrantů do pracovního procestu v Německu madam Merkel, tak to potěž pánbůh.

Komu se nechce překládat přes Googl, tak ve zkratce:
Bylo provedeno dotazování kolik uprchlíků zaměstnávají německé firmy nacházející se na burze v indexu DAX 30, to je 30 největších firem Německa.
Výsledek: celkem v těchto firmách pracuje 54 migrantů a z toho 50 jich třídí balíky na poště ….

Zdroj Süddeutsche Zeitung:
http://www.sueddeutsche.de/wirtschaft/fluechtlinge-dax-konzerne-geben-fluechtlingen-einen-arbeitsplatz-1.3062135

Zdroj Frankfurter Allgemeine Zeitung:
http://www.faz.net/aktuell/wirtschaft/unternehmen/welcher-konzern-stellte-fluechtlinge-ein-14322168.html

Sasin
Návštěvník
Sasin

Fíha, čím dále kvalitnější humus. Jeden nese na návštěvu spálený chleba, co mu cestou spadl do septiku a druhej nese buchty od manželky, co spadly do škarpy a psi je ochcali. Že gdyž tak si máte vybrat. A esli tomu pomůže roztleskávání pochybuji, spíš to lidi úplně zhnusí, páč vyměnit až vyměnit koncemkonců danajský dar za dva i s Babišem, to už chce opravdu velkou porci nasraného v hlavě. Tak se zdá, že synové a dcery, okradení při každem volebním období se mají připravit na vymření, že koncem konců budete mít holou prdel všichni. Né nadarmo se říká, že se člověk vyléčí opravdu dlouhým hladověním, půstem, gdy všechny cicavky co cicají život vychcípají. Ale přece jen, je potřeba hlídat bod návratu, hlídá to něgdo?, aby to nakonec nebylo konečný řešení. Heh.

Do teho jeden říká, OK, referendum, ale výměnou za panskou podržtašku předsedajícího parlamentního bufetu, kterej kšeftuje s referendem, že tedy OK, ale za více křesel v jakési vládě.. Že se poté vyjedná referendum, které bude po obřezání k ničemu jako spálený chleba a ochcané koláče. Ve skutečnosti jsou tam všichni pro status quo, že bez unie nebudou dotáce a koláče, takže zůstat ve všech parazitujících spolcích je pro ně životně důležité. S otázkou jakto, že pro ně to je přínos a pro nás je to pohroma nemají čas se zdržovat. páč by ne-stihli opět od kecacích pultíků sdělit okrádaným potomkům, že sorry jako, že nemůžete dostat podíly, páč o vaše podíly mají cizáčtí rentiéři a šmejdi trvalý zájem.
Fantastické, úžasné. Ale přitom je do nebe volající, že takto to nejde dělat. Každej synek a dcérka od naší mámy musí dostat zpět ničím nepodmíněný podíl na
neprodejné půdě a rozpočtu, o kterém se naučí rozhodovat pouze pomocí svých potřeb, bez práva kšeftování s politickými mafiemi a bankocetlovými politruky, s jejichž pomocí se dospronevěří ke krutosti co jim bude zpětně vyplacena, páč kolo se otáčá a vrací se k úvrati, otisk předků se rozlije po kraji, lidem se rozjiskří v makovicách a tlakem vystříkne jiskra co zažhne spojení s rodnými Slávy. Ucítí pach rodné krve. Ucítí teplo z tavení rodných schopností, které rozžehnou strukturální změny. Gdy slepí uvidí, hluší uslyší. Gdy se pláty kovů roztečou a beton se rozsype. na prášek. Zprachu pak vyletí noví potomci., rovní v kolenou, zdraví a moudří. Vlna k nezastavení proteče všemi, nigdo neunikne. Šmejdy to spálí a s kalem stuhnou v zemské kůře, nigdo je nepozná. Rovní lidé po nich budou šlapat a starat se aby rychle zarostly plodnými rostlinami se kterými budou potomci žít v souladu na svých neprodejných podílech na půdě a společně budou rozhodovat o věcech, o kterých bude mít smysl jednat.

josef
Návštěvník
josef

Vtípek na odlehčení.
comment image

bretislav
Návštěvník
bretislav

Četl jsem příspěvky níže a celý příspěvek výše
souhlasím s příspěvky co podporují Miloše Zemana a u příspěvků pro Drahoše mám námitku .Doporučuji Všem si přečíst článek co podepsal ředitel ČT-1 pan Petr Dvořák .
Tam je napsáno kam pan Drahoš a s kým směřuje naši republiku .Zato se tam píše bych jej obžaloval z velezrady , radí mu ruský velvyslanec . Proto volte Zemana ten je náš. A všichni běžte k volbám a řekněte to dalším!!!!!

NemesisTNT
Návštěvník
NemesisTNT

Další podraz ze strany “nestranné” ČT:
Redaktoři a editoři České televize budou v průběhu pořadu ověřovat pravdivosti výroků Zemana a Drahoše. Hlavní dramaturg Lutonský poté bude rozhodovat, zda má moderátorka debatu vrátit k tématu, u kterého padly nejasné či nepřesné odpovědi.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Tak to se Drahoš celý večer nevyhrabe z jedné otázky.
Ona si chce ČT polepit pověst u diváků ještě více?

Dnes má svátek Miloš – blahopřejeme.

sibolet
Návštěvník
sibolet

Detektor lži,bacha soudruzi,není pravdivý,nebot pravdivý Kořistka na detektoru pohořel..

M68
Návštěvník
M68

Proč podraz ? Aspoň to donutí Zemana tak nelhat . Takové tenisové , jestřábí oko …

CML
Návštěvník
CML

Předpokládám , že si pan prezident podá jak tu slepici, tak pana Déčko. A bude to rána z milosti. Správní vojevůdci vědí, že poslední bitva bývá obvykle ta nejtěžší, protože protivník bojuje o holý život a ustoupit už není kam. Takže si to shrněme. Bitva bude na nepřátelském území, protivník je na lopatkách, nicméně propaganda jede na plné kolo a jelikož vítěz bere všechno, půjde o to , způsobit vítězí citelné ztáty. Zapomeňte na rovný boj, ČT stojí na temné straně síly a jako trumf může vytasit kde co a nic není ponecháno náhodě.

flynn
Návštěvník
flynn

Pravdivost bude ověřovat Demagog.cz pana Sorose?

Harley
Návštěvník
Harley

Demagog.cz má sponzora US ambasádu. Nechápu, jak veřejnoprávní CT může používat takový zdroj . Pokud vyhraje Zeman ,tak v pondělí bude v Praze pochod červených karet a plakátů VH včetně anglických popisků. Pro CNN a BBC 🙂

NemesisTNT
Návštěvník
NemesisTNT

Oč tu jde? Drahoš se ukázal jako neschopný, těžkopádný diskutér. Pokud jeden diskutér nemluví pravdu nebo se plete, je čistě na oponentovi aby lež rozpoznal a soupeře z ní usvědčil. To jsou pak jeho plus body a soupeřova ztráta, které také mají být do celkového hodnocení zahrnuty.
Když ale oponent nedokáže rozeznat nebo správně naložit s fakty aby soupeře usvědčil, je to jeho neschopnost a logicky nezískává nic, jenže v tomto momentě se do toho vkládá naševaše TV pravda&láska(&slušnost) a bude pro Drahoše vykonávat černou práci. 17 poskoků u počítače bude rychle hledat mouchy a moderátorka bude Zemana usvědčovat sama s použitím dohledaných faktů. Drahoš na tom sice získá málo nebo vůbec nic, ale Zeman ztratí a o to tu jde.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Když to tak sleduju, zajímalo by mě, jestli déčko vyměšuje sám nebo jestli jsou na to taky nutné týmy, poradci, dramaturgové , komentátoři, asistenti, novináři, sluníčkáři, LGBT, feministky. . .

Motopes
Návštěvník
Motopes

Oni maj z toho Zemana takovej ale t a k o v e j vítr, že se divím, proti němu nenasadili ještě nakonec armádu. Toto fakticky už není normální.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Prý je dluhoš muslim…comment image?oh=f7d6095f2c94daca931d1430c3b1de62&oe=5AE23AEF