E-shop na české dálniční známky za 400 milionů korun předražený vůbec nebyl,...

E-shop na české dálniční známky za 400 milionů korun předražený vůbec nebyl, tajná nahrávka Vladimíra Kremlíka odhaluje, že celý systém má poskytovat BIS platformu pro sledování a snímání obličejů řidičů a spolujezdců na předních sedadlech ve všech projíždějících autech na českých dálnicích v reálném čase! Všechno to má být streamované ve vysokém HD rozlišení, nároky na úložné datové nosiče budou gigantické, stejně tak nároky na datovou infrastrukturu! Vůbec tak nešlo o šopík na prodej známek, ale o mamutí sledovací systém podle specifikací BIS! Anebo CIA?

E-shop na české dálniční známky za 400 milionů korun předražený vůbec nebyl, tajná nahrávka Vladimíra Kremlíka odhaluje, že celý systém má poskytovat BIS platformu pro sledování a snímání obličejů řidičů a spolujezdců na předních sedadlech ve všech projíždějících autech na českých dálnicích v reálném čase! Všechno to má být streamované ve vysokém HD rozlišení, nároky na úložné datové nosiče budou gigantické, stejně tak nároky na datovou infrastrukturu! Vůbec tak nešlo o šopík na prodej známek, ale o mamutí sledovací systém podle specifikací BIS! Anebo CIA?

Kauza obrovského skandálu dnes již bývalého ministra dopravy Vladimíra Kremlíka, který byl odvolán pro údajně předraženou zakázku na e-shop pro prodej elektronických dálničních známek, má neuvěřitelné rozuzlení a pokračování. Janek Kroupa ze serveru Seznam Zprávy totiž dnes publikoval výbušnou zvukovou nahrávku [1] mezi Vladimírem Kremlíkem a advokátem z kanceláře Rowan Legal, Martinem Janouškem.

Rozhovor se odehrál 1. února minulou sobotu ve Špindlerově mlýně a na záznamu jsou zachyceny šokující informace, které dokazují a odhalují, že Vladimír Kremlík byl podle všeho odvolán ze své funkce neoprávněně, protože jak z nahrávky vyplývá, zakázka na e-shop na elektronické známky vůbec nebyla předražená, a to z toho důvodu, že ten projekt vlastně ani nebyl v první řadě o prodeji elektronických známek. V nahrávce je i dotaz ohledně údajně nabízeného úplatku ve výši 1,5 milionu korun.

Vladimír Kremlík, exministr dopravy ČR.

Vladimír Kremlík v nahrávce uvádí, že Michal Koudelka a jeho BIS si zadali do projektu elektronických dálničních známek podmínku, že chtějí mít k systému známek nepřetržitý přístup, a to v reálném čase, přičemž systém má umět v reálném čase, podle Kremlíka údajně do 2 minut, poskytnout složkám BIS fotografie z dálničních kamer ve vysokém rozlišení požadovaného automobilu a podle jeho registrační značky tak, aby na fotografii v HD rozlišení bylo zachyceno celé čelo automobilu a všechny obličeje cestujících v autě na předních sedadlech.

A to je obrovský problém, především s ohledem na datovou propustnost a zejména datová úložiště. Pokud by se jednalo jen o kontrolu toho, jestli auta mají známku zaplacenou, tak by celý systém stál pouze zlomek ceny, protože by se ukládala jenom obrazová data právě projíždějících aut, počítače by analyzovaly obrázky pomocí OCR metody, jestli registrační značky mají zaplaceno, a pokud ano, obrázek by se z počítače smazal a začal by se vyhodnocovat obrázek dalšího projíždějícího auta.

Kremlík v nahrávce odhaluje, že Michal Koudelka a jeho BIS chtějí sbírat obličeje řidičů a spolucestujících ve focených autech

V nahrávce zaznívá jiná varianta, obrázky by se ukládaly po celý den a potom v noci by se odeslaly do výpočetního centra a tam se zanalyzovaly. Takže by se nejednalo o kontrolu v reálném čase, ale prakticky se zpožděním až několika dnů. Jenže, to je v rozporu s požadavkem BIS, která požaduje, aby systém tímto způsobem nefungoval, ale aby celá aplikace pracovala v tzv. real time režimu, tedy v reálném čase. Pracovníci BIS si to představují tak, že dostanou vlastní rozhraní, do kterého zadají registrační značku vozu, o kterém se chtějí dozvědět, kam jede a dostanou fotografie s obličeji a uvidí, kdo v autě sedí.

Jenže, takový požadavek úplně mění parametry celé zakázky. Pokud toto má systém umět, potom všechny kamery na všech dálnicích v ČR, na všech nájezdech na dálnici, kde budou kamery a na všech sjezdech, budou muset pořizovat každý den desítky a v některých místech a situacích až stovky tisíc fotografií ve vysokém rozlišení, a tyto fotografie budou muset být někde ukládány, ale co především bude potřeba, někdo bude muset zajistit a zaplatit obrovskou výpočetní sílu na čtení registračních značek z fotografií v reálném čase.

Na těchto branách budou umístěny kamery pro čtení registračních značek všech osobních automobilů.

Každá kamera vygeneruje za minutu ve dvou nebo dokonce ve třech proudech dálnice v jednom směru až několik stovek aut. Aby se systém nezahltil a nezkolaboval, musí být vyhodnocování rychlejší, než je rychlost a objem projíždějících a focených automobilů. Každá kamera tak bude muset mít dostatečný datový upstream, de facto se bude jednat nikoliv o fotografie, ale spíš o živý stream, který budou zpracovávat servery na jednotlivé fotografie a ukládat do průjezdové databáze umístěné někde v cloudu. Z hlediska ochrany dat to však bude jen velmi těžko realizovatelné na komerční bázi cloudových platforem v zahraničí, protože ty datové servery budou muset ležet na území ČR ve střežených prostorách, datové centrum bude vyžadovat mohutný energetický příkon, protože tady mluvíme o tak obrovských datových přenosech, ze kterých doslova spadne brada.

Provozní náklady na mamutí sledovací systém obyvatelstva půjdou do stovek milionů ročně

Fotografie vozu v HD rozlišení bude mít i v případě JPEG komprese minimálně 5 MB velikost. Podle nedávného měření [2] jen v Praze na Chodově za 24 hodin projede 100 000 aut. To je 500 GB dat z jednoho místa za den v případě, že kamera zvládá v reálném čase JPEG kompresi, anebo podporuje HD stream. Vzhledem k tomu, že kamery budou muset pokrývat nájezdy i sjezdy z dálnic po celé ČR, tak zde mluvíme o datových objemech v řádech stovek TB za 24 hodin. A teď otázka? Kdo poskytne takovou datovou kapacitu ministerstvu dopravy?

Tiskovka Vladimíra Kremlíka, kde ukazoval veřejnosti systém čtení registračních značek. Veřejnost o nějakém sběru obličejů řidičů a pasažérů v té době vůbec netušila.

A kdo zaplatí provoz datacenter, která poběží 24 hodin denně, aby zpracovávaly informace o tisících aut za sekundu na všech nájezdech a sjezdech z dálnic v celé ČR, aby se to stihlo v reálném čase do 2 minut, jak zní požadavek BIS? Chápete? Jak uvádí v nahrávce Vladimír Kremlík, naprogramování tohoto mamutího sledovacího systému bude stát 100 milionů Kč, což je naprosto reálná cena. Ten zbytek jsou náklady na provoz datacenter na další 4 roky a platby operátorům za mamutí přenosy dat. Jinými slovy, nikdy nešlo o e-shop na prodej známek v první řadě, ale jde o mamutí sledovací systém s obrovskými datovými přenosy, obrovskými požadavky na výpočetní výkon a datový úložný prostor, a s tím spojené mamutí provozní náklady.

Nahrávka de facto odhaluje, že Kremlík se stal obětním beránkem, aby byla odvedena pozornost médií od skutečného účelu zakázky na elektronické známky

Celá aféra spadla na hlavu Vladimíra Kremlíka kvůli tomu, že se před několika týdny odborníkům a novinářům nezdálo, že obyčejný šopík na prodej elektronických známek pro auta má stát 400 milionů, začal obrovský řev, co je to za drzost, že někdo takto nehorázně předraží zakázku o desítky tisíc procent, než je všude jinde a běžně obvyklé. Kremlík o pravém účelu projektu mluvit nemohl, protože byl vázán mlčenlivostí k BIS. Jenže tato nahrávka ze Špindlu odhaluje, že celý tento e-shop byl pouze maskováním mohutného a obřího projektu na 24-hodinový sběr stovek tisíc obličejů řidičů a spolujezdců na předních sedadlech aut na dálnicích v celé České republice a vyhodnocování registračních značek v reálném čase na základě požadavků BIS. Ta uvedla informaci, že je to nezbytné v souvislosti s ochranou bezpečnosti státu a kvůli boji proti terorismu.

Aplikace zobrazí, které auto nemá zaplacenou známku.

Tak určitě, kdokoliv vyjede na dálnici, jeho obličej se dostane do databáze a spolu s ním i jeho spolujezdec. BIS tak bude moci vyhodnocovat kontakty, kdo s kým dělá obchody, kdo s kým a kam jede, jaký politik má vedle sebe na sedadle v autě neznámou ženu, milenku, kdo a kdy použil jaké auto, v jakých vozech jezdí, i když není auto napsané na jeho jméno. Mamutí špehování po celé České republice způsobem, že bude daleko lepší se už dálnicím vyhýbat. Jenže spolu s tím, jak se v ČR od ledna tohoto roku zpoplatňují mýtem kamiony i na cestách 1. třídy, tak je jenom otázkou času, kdy toto zpoplatnění dolehne i na osobní auta a bude potřeba mít elektronickou známku i na silnice 1. třídy. A vyhnout se jedničkám a jejich nájezdům a sjezdům, to už je mnohem složitější.

Největší ohrožení soukromí a občanských práv v historii země, Koudelkova tajná služba získá během pár měsíců kompilaci desítek milionů fotografií a databázi pohybů obyvatelstva velké části populace ČR

Někteří lidé to budu řešit tak, že si před nasednutím do auta nasadí masku čerta nebo nějaké příšery, aby si lidé zachovali soukromí, protože jakmile tento systém bude zaveden, Michal Koudelka se bude procházet všemi fotografiemi a bude sledovat, kdo kam jede, s kým jede, pokud půjde o vysoké rozlišení obrazu, bude vidět i vnitřek auta, třeba i to, že spolujezdec drží v ruce nějaké papíry, dokumenty, a teď je otázka, jak hluboké rozlišení bude BIS požadovat. Pokud se bude jednat o opravdu vysoké rozlišení, kamera dokáže dokonale identifikovat nejen obličeje v autě, ale třeba i psaný text na papíru, který spolujezdec drží v ruce. A stejně tak je otázkou, jak dlouho tyto nasbírané snímky stovek tisíc a milionů aut budou ukládány? Měsíc? Půl roku? Rok? Deset let? Takže, jak sami vidíte, vyhazov Vladimíra Kremlíka proběhl pouze jako forma distrakce a odvedení pozornosti veřejnosti od pravého účelu zakázky.

Nákupní rozhraní pro koncové uživatele.

Prostě ministra obětovali, aby to celé skončilo v té rovině, že ministr byl neschopný, nebo dokonce zkorumpovaný, a tím to hasne, zapomeňte. Jenže tento příběh takto neskončí, protože se ukazuje, že tím, že se začalo mediálně mluvit o 400 milionech za e-shop, tak došlo k nežádoucímu přitáhnutí pozornosti k utajovanému účelu celého projektu. Takže celý projekt elektronických známek pro auta je pouze projektem na celonárodní a permanentní, 24-hodinový sběr obličejů všech řidičů automobilů a spolujezdců, kteří se vydají na cestu po dálničním úseku, a to kdekoliv v ČR. George Orwell v hrobě rotuje! Míša Koudelka jako šéf BIS se po loňské návštěvě v centrále CIA v Langley opravdu vyznamenal. Takovéto tajné sbírání obličejů milionů svých občanů za rok a v takovém masivním měřítku při jejich cestě autem do práce nebo za obchodem po dálnici, to nemají ani v USA. Tam by to totiž narazilo u soudů. Jenže Česko snese fšecko. Takže to tu máme zase, opět uniklá nahrávka, která odhaluje procesy utahování šroubů v české společnosti.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
trtal
Návštěvník
trtal

Pekne s nama vydrbali v’89…Sionisticky puc ’89 bylo vlastne pokracovani puce ’68…
A vydrbavaji s nama dodneska…
Jsme v mnohem horsi situaci nez v dobe okupace nacistickym Nemeckem…
Tehdejsi plany nebyly pro nas prilis privetive a ty dnesni jsou jeste horsi, pricemz uz se davno pomalu uplatnuji…A temer nikdo o tom ani nevi…A jeste se to slavi…
Probiha nenapadna a velmi ucinna genocida nasich dnes jiz zotrocenych narodu ..
…Otravenene zradlo i piti…navic dovezene, hnusne a predrazene…velka cast dochtoru jsou jen drogovi dealeri a mnozi z nich masovi vrazi…prodej predrazenych a zabijackych leku a vakcin…alergie, autismus, cukrovkova epidemie, rakovina pro vsechny, rakovina vsude a vseho…
Oproti situaci pocas okupace nacisty jsme meli perfektne vybavenou armadu, mnoho a zkusenych vojaku…dnes nameme z armady temer nic, mladi, rozmazleni a bledi fetaci neumi udelat ani kotrmec…
nemame temer zadne obstojne fabriky, nemame zrucne a zkusene delniky, nemame ani procenta z tehdejsi pozice na trhu…nevyrabime…nestavime…nevzdelavame…
Korunu tomu vsemu dava uz tricetilety vyplach mainstreamu a hlavne na havloidnich skolach, ktere chrli do zvracene a zdegenerovane spolecnosti mamanky, bonzacky, ufnukanky, nevzdelane, arogantni, a namistrovane blbce a celozivotni parazity s certifikaty nejruznejsich barev a s bezvyznamnymi razitky nejruznejsich tvaru…
KATASTROFA…..

trtal
Návštěvník
trtal

Jsme okupovane uzemi, protektorat s lacinou pracovni silou urcenou k postupnemu vyhlazeni a proto “nase” tajna sluzba neni nase…BISka slouzi zajmum cizich velmoci a dopousti se vlastizrady stejne tak jako cela “nase vlada”…
pri sionistickem puci ’89 jsme naivne jasali a snili o vytouzene svobode stejne jako vymasteni Ukrajinci nedavno, pricemz jsme vubec nechapali, ze nic takoveho pro nas neexistuje a ani existovat nemohlo…
Proto ani v ’68 nam tzv “Rusove” nemohli zadnou svobodu vzit…
a to nejenom proto, ze se jednalo o spojenecka vojska Varsavske smlouvy a vetsina vojaku byla z krome jinych zemi hlavne z Ukrajiny…
Padem SSSR jsme ztratili ochranu pred otrokarskym a zabijackym satanisticko-fasistickym Zapadem, ktery nas za asistrence mistnich agetu – havloidni pakaze predevsim nosatcu spolkl jako malinu stejne jako ostatni uzemi chranena SSSR…
At si rika kdo chce co chce, jsme v mnohem horsi situaci nez byla okupace nacistickym Nemeckem a jedina mozna pomoc je zase a opakovane z Ruske strany…
Proto nas uci a nuti Rusko a Rusy nenavidet, pricemz nebyt Ruska, Slovane vcetne nas by uz davno neexistovali…

trtal
Návštěvník
trtal

a Otazkou je, zda jim jeste vubec stojime za to..
Nedokazu si predstavit vojaky RF jak za nas zase nasazuji zivot a cisti ulice mest treba od planovane invaze islamskych bojovniku a nasi neschopni mamanci, bonzacci, ufnukanci, rozmazleni sraci, fetaci a buzici si je nataci z balkonu domu na na mobil…

aca
Návštěvník
aca

proč by nemněly vojáci rf nám pomoci ? jim to je fuk dostanu rozkaz a pujdu ! armáda rf má jinou mentalitu, tam se neptaji jeslti maji nebo ne , rozka a jde se !

trtal
Návštěvník
trtal

vzbud se…

Tyrtai
Návštěvník
Tyrtai

Velký bratr se spolu se svými “přáteli” překonal …
… tančení okolo ohně jim jednou provždy skončí!
Všeho do času…

trtal
Návštěvník
trtal

jj a samo od sebe , ze?
to se nemuzu dockat…

Slava
Návštěvník
Slava

Já toto považuju za faul od Babiše. Pokud by o skutečném účelu té aplikace nevěděl byla by to jeho velká manažerská chyba, ale pokud o tom věděl, tak se zachoval jako šmejd, pokud obětoval svého ministra jen aby cosi přikryl.

trtal
Návštěvník
trtal

…Babis o nicem nerozhoduje, je to jen maly spravce protektoratu s minimalnimi pravomocemi…
..navic jakoukoli potencialni pozitivni aktivitu mu nase havloidni satanisticko-fasisticka pakaz prekazi…

aca
Návštěvník
aca

ale věděl musel už jen z podstaty svoji funkce ! ale co chceš od stbáka :)))

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Bakalově dezinformační ČT perlil Radek Koten z hnutí SPD Tomia Okamury.
Muž, který tvrdí, že BISka za skoro půl miardy z eráru rozhodně nechtěla špiclovat ovčany a jen chránit identitu svích vozů (přitom je známe jsou nenépadný jako sloní hov. na anglickém golfovém tráníku a jezdí tankovat npř. do Motola Pozice na mapě50.0692556N, 14.3325911E dle mapy cz sice veřejná cesta ale fizicky za vraty vrátnice vojenských lesů a staků !!!)

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

jo, je to prej všechno košér jako víno od Kobzy a jako ty radárky je to v pořádku… zapomeňte.

trtal
Návštěvník
trtal

Bakala je jen tlama predhozena zlucovite luze na prirozene nutne odplivnuti a vubec o nicem nerozhoduje…tak jako vsechny dalsi tlamy..

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Takže nestačí že poprvé v histori republiky je z nás agresor jehož žoldáci po boku teroristů a vrahů z USA jim pomáhají vykrádat nerostné bohatství cizích států za porušování mezinárodního práva,bez mandátu OSN a v zemích kde nemají co dělat. Ještě chtějí vymazat i demokracii po vzoru USA které dávno pohřbili demokracii a nastolili policejní stát se 17 tajnými službami na šmírování občanů, tvrdou cenzuru a udržováníi občanů v něvědomosti a masírování falešnými zprávami. oproti USA jsou i diktátorské režimy mnohem demokratičtější a hlavně si hledí svého a nepletou se tam kde nemají co dělaT. Potomci zločinců z řad kolonistů kteří anektovali území sev.ameriky jsou prostě neštěstím tohoto světa.

aca
Návštěvník
aca

moment a ty si myslíš že tohle se u nás už neděje davno , děje ve stejném rozsahu jako v usa a jinde ! nahravaní telefonu kdykolil když voláte zaznám dat a sms atd ! kamery na ulicích ! kamery na dalnicích atd ! jo prlička když žadate o povolení kamery která sníma i veřejné prostranství tak se vas ptaji jestli poskytnete přistup když vam řeknou :)))

Spirála smrti
Návštěvník
Spirála smrti

Každý takový systém se jednou obrátí proti těm, kdo ho instalovali.

Židi v Německu (židovští bankéři a ekonomové) po první světové válce vyvolali hyperinflaci, jejímž cílem bylo převedení německého majetku do rukou židů. Podobně jako u nás po roce 89.

Hitler měl ve volebním programu NSDAP jeden zajímavý bod: Nenecháme německým dělníkům zabavovat domovy židovskými exekutory. No, kdo z vás by ho dneska nešel volit? 😀

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

Ano, a právě proto nakonec tu válku prosral. Prostě nelze vyhrát žádnou válku , ani mír, když se rozhodnete jít proti NIM. Viděl jsem teď hezký film… králíček jojo (jojo rabbit) a je to pohlazení po duši pro každého milce třetí říše a fašismu obecně, ta estetika je boží. Scarlett Johansson je tam stunning , její klobouček a svetřík vejdou do dějin 🙂
comment image
https://www.youtube.com/watch?v=PUsIjLmcr5w
dokonce i ta tlustá kráva Rebel Willson , asi díky tomu že tam hraje tlustou krávu, je tam fajn
comment image
Áda je tam sice tak trochu buzna, což asi bylo podmínkou natáčení, a Scarlett prostě neměla roznášet ty letáky 🙂
Jinak doporučuju. Je tam dokonce i “dobrej” nácek… sice asi pankáč ale OK.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Vrchol toho co dnešní kinematografie svede. Debilní pohádky pro slaboduché a blbečky.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

To víš Bergmanovy Lesní jagody, nejoblíbenější to Zemanův film to nejni. Ale jak říkam ta estetika třetí říše je pro nás Velký Blbce prostě neodolatelná… tý hnědi … ňam. Aspoň že to je ten vrchol.
Jo a už se těším na Birds of Prey… je to prej totální kravina a feministický bluff, ale ta Margot Robbie má eště furt něco do sebe. Taky dobrý bylo American History X
https://www.csfd.cz/film/5069-kult-hakoveho-krize/prehled/
už kvůlima Fairuze Balk
comment image
https://www.youtube.com/watch?v=go_FIfIbXs4

tehu
Návštěvník
tehu

Je to velmi sofistikovaně vymyšleno – předhodí se to několika “zpřáteléným” firmám, ty se o zakázku poperou a ve finále jednoho dne všechny tyto šílenosti znárodní stát.
Celé je to na zakázku NSA (de- facto na rozkaz s Bílého domu…)..
A oko a ucho Velkého bratra bude bdít nade všemi…

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Ale v 30 letech už byl A-dolfi jejich(ROTHSCHIDův dům SION)nad člověk ješ rošířoaváním EUro-moci 3 říše si onu dohodu z 200 000 žídů na přísedlení tak rošířil nad 8 milonů !!!! a to už bylo i na něj moc a v 30 letech kdyš to podepisoval to ani nečekal co ho čeká nemine

1933 08 25 přijetí 3 mněsíce vyjednané dohody podle směrnice Židovské agentury Haavara která umožnila Adolfu Hitlerovi cestu k penězum ROTHSCHILDovo ANGLO BANKsterů CITY a tim i moci.
Uzavření mezi nacistickým Německem a sionistickými aškenáskými (tzv.německými) židy federace domu SION pro Německo ROTHSCHILDovo tzv ANGLO banky v Palestině (dnes IZRAELské NÁRODní BANKy) ješ pozůstalím 6 milonů obětí ŠOA splinovaných na rampě v Holokastu ony peníze dodnes dluží !!!jelikoš dotyčný letěli do zemně zaslíbené první komínovou třídou(ofiacialní zákoná verze);

Kamil
Návštěvník
Kamil

V Bílině na severu Čech se bude testovat 5G síť. Nebude se ale jednat o telofoní síť, ale bude se v Bílině testovat městský kamerový sistem, který má běžet na 5G síti. https://www.idnes.cz/usti/zpravy/5g-sit-usti-nad-labem-bilina-test-autonomni-vuz.A191214_521375_usti-zpravy_pakr

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Praha nechce být první? a parlament by byl slavnější ,kdyby zavedli sítě přímo u těch kteří to schvalují . To samý Brussel a EU parlament.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Jasně našemu vedení jako Bruselký protektorát NATO ,rudí komisaři,sídlo EUro-Reichstagu či Štrasburk LUXemburk povině rozdat přístroje a instalovat jen ty nejlepší moderní technologie 5G a kdyš se to osvědčí teprv rošiřovat na spodní milony ovčanů od RUSka po Atalntik

aca
Návštěvník
aca

tak bilina je díra ale jak se říka pomaloučku polehoučku !

Motopes
Návštěvník
Motopes
Švícko
Návštěvník
Švícko

Už začnou holokaust házet i na Čechy.
https://ivocerman.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=744268

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Chazaři a jejich pinčlové pracují protičesky od dávnějších dob. Jen chlívkaři a jim podobní sluníčkáři jim to budou žrát.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Nebudou to SION-ISté házet sami na sebe že přesiídlených 6 mega na východ do zemně zaslíbené napřed první komovou třídou bylo v rámci podle směrnice Židovské agentury Haavara která umožnila Adolfu Hitlerovi cestu k penězum ROTHSCHILDovo ANGLO BANKsterů CITY a domu SION a tim i moci.

aca
Návštěvník
aca

mně by zajimalo jestli by mi tohle někdo řekl do očí !silně pochybuji protože rakce by stala za to :))) u těhle “lidi ” co šíří tyhle odporné lží se rodiče asi zamýšlejí proč je vubec spolodily ! tohle je vlastizrada nic víc