Dvojice migrantů v německém Haanu zaútočila na ředitele plynárenského kolosu RWE/Innogy během...

Dvojice migrantů v německém Haanu zaútočila na ředitele plynárenského kolosu RWE/Innogy během nákupu v pekárně. Do obličeje mu chrstli kyselinu, muž je nyní v kritickém stavu na jednotce intenzivní péče! Ředitel ve strachu z médií mluví o útočnících jenom jako o lidech “jižanského vzezření”. Stopy útoku vedou k americké odvetě za dodávky ruského plynu přes Německo, ČR a SR na Ukrajinu!

Dvojice migrantů v německém Haanu zaútočila na ředitele plynárenského kolosu RWE/Innogy během nákupu v pekárně. Do obličeje mu chrstli kyselinu, muž je nyní v kritickém stavu na jednotce intenzivní péče! Ředitel ve strachu z médií mluví o útočnících jenom jako o lidech “jižanského vzezření”. Stopy útoku vedou k americké odvetě za dodávky ruského plynu přes Německo, ČR a SR na Ukrajinu!

Německé město Haan nedaleko Düsseldorfu zažilo v pondělí ráno další z řady útoků muslimských migrantů v Německu. Bernard Günther (51) je finančním ředitelem německého plynárenského kolosu RWE/Innogy a v pondělí ráno si zašel do místní pekárny nakoupit snídani. Jenže během nákupu na něj zaútočila dvojice mužů a chrstli mu do obličeje kyselinu a poté z místa činu utekli. Podle svědků byli muži v obličejích maskováni, ale ruce a krky útočníků odhalovaly velmi tmavou, až černou barvu pokožky u druhého z útočníků, bez pochyby tak šlo o migranty, minimálně jeden z nich musel být Nigerijec [1].

Podle postav mělo jít o muže ve věku 20 až 30 let, tedy klasický věk pro migranty prchající údajně před válkou v Sýrii. Bernardu Güntherovi se podařilo ještě dojít domů, odkud si zavolal záchranku. Podle této indicie lze usuzovat, že nešlo přímo o kyselinu, ale o louh, který má za úkol leptat a rozkládat tukové látky. Mohlo tak jít s největší pravděpodobností o prostředek na čištění záchodů, který Arabové používají k útokům proti nevěrným manželkám. Louh má pomalejší nástup chemické reakce, takže nedojde hned k paralýze nervových zakončení a svalů v obličeji.

Bernard Günther, finanční ředitel RWE/Innogy

Motiv útoku je zatím neznámý, ale podle charakteru provedení lze předpokládat, že šlo o útok na objednávku. Stovky tisíc migrantů z arabských zemí jsou bez práce a jsou ochotni za peníze udělat cokoliv. Najmout si dvojici migrantů za pár tisíc EUR k útoku na nepohodlného ředitele je poměrně reálná varianta. Pokud se útočníci rekrutují z řad migrantů, německá policie má svázané ruce. Proti arabským migrantům nikdo svědčit nebude, lidé se bojí, odvrací pohledy od činů násilí a nechtějí mít nic společného se soudními procesy proti migrantům, protože se ihned proti nim strhne mediální štvanice a obviňování z rasismu.

Více jak milion nezaměstnaných muslimů se živí v Německu různými způsoby, kromě pobírání dávek. Jedním z nich je i trestná činnost, objednávky útoků, vraždy…

Arabští migranti pochází ze zemí, kde platí jiné zvyky a jiná pravidla. Mnozí z nich mají zkušenosti z válek, z bojových operací ISILu a po příchodu do Německa začínají nabízet své “služby” za úplatu. Na darknetu si otevřou profil, nabídnou své služby za Bitcoiny, vražda se v přepočtu dá objednat na darknetu už za pouhých 10,000 USD, po příchodu migrantů do Německa klesly ceny na darknetu téměř o 30% a budou klesat i nadále. Zabijáci a vrazi, kteří nedávno ještě pracovali pro Islámský stát, budou v Německu tlačit ceny svých služeb na černém trhu dolů k naprostým minimům.

Nigérijec a Syřan na demonstraci v Berlíně.
Dva útočníci jižanského vzezření s tmavou a černou pokožkou

V dnešní době Bitcoinu a celé řady dalších kryptoměn lze zaplatit kohokoliv za provedení čehokoliv, takže více jak milionová nezaměstnaná armáda muslimských migrantů v Německu představuje obrovské bezpečnostní riziko, protože mnoho z těchto migrantů se začne živit na černém trhu pro vykonávání špinavé práce, kterou dříve prováděla německá kriminálnická galérka. Dnes tuto práci převezmou migranti, kde mnozí z nich mají bojové zkušenosti ze Sýrie, Libye, Súdánu, Eritreje, z operací ISILu, Boko Haram, An-Nusrá, Al Kajdy a dalších islámských organizací.

Všimněte si, že ani německé elity, mezi které rozhodně patří lidé v čele největších německých průmyslových podniků jako je RWE/Innogy, nejsou ochráněny před procesy islamizace Evropy. To je potvrzení toho, že cílem chazariátu je likvidace západních kultur na všech úrovních, včetně tzv. národních elit. Je to podobné jako v nacistických koncentrácích, kde vybraní židé pomáhali spalovat v pecích své soukmenovce, a když práce byla dokončena, tak i oni v těch pecích skončili nakonec také.

Obohatitelé Německa.

Německé národní elity se staví velmi ochotně za politiku Angely Merkel, ale v konečném důsledky ani tyto elity nejsou a nebudou před migranty a islamizací a jejími projevy ochráněny. Co to znamená, když už ani finanční ředitel největšího plynárenského kolosu není ušetřen útoku? Je to odveta za to, že RWE/Innogy je jedním z hlavních partnerů rusko-německého projektu Nordstream 2, který podporuje bývalý německý kancléř Gerhard Schröder? Jedná se o vzkaz amerických elit představenstvu Innogy, aby dalo ruce pryč od ruského plynu a zpětných dodávek na Ukrajinu?

A proč útok přišel jen pár dní poté, co Rusko uzavřelo plyn Ukrajině a Evropská unie rozhodla, že Ukrajině poskytne ten samý plyn zpětným tranzitem ruského plynu ze západu na východ? Hlavní roli dodávek plynu pro Ukrajinu ze západu totiž hraje právě RWE, která přes svoji českou dceřinku v ČR a její infrastrukturu má dodávat přes Slovensko na Ukrajinu ruský plyn. A někomu v USA se to sakra nelíbí, protože Američané mají zkapalněný plyn z břidlic, který ale ne a ne někomu prodat, protože je ukrutně drahý v porovnání s ruským plynem. RWE dostane za transit plynu pro Ukrajinu zaplaceno od německé vlády, pro RWE je to proto výhodný kšeft. Američané proto zuří.

Moskva a Berlín budou dodávat Kyjevu ruský plyn! Američané jsou vztekem bez sebe. Co se stalo?

Zamysleme se nad tím, jaký signál a strach útok vyšle mezi představenstvo německého plynárenského kolosu. Otázka Ukrajiny je otázkou přetahování mezi americkými elitami a globalisty EU o získání ukrajinských nerostných a zejména zemědělských zdrojů, protože i dnes platí, že Ukrajina je obilnicí celé Evropy. Když došlo k událostem na Majdanu, v centru dění v Kyjevě byli politici z Německa a Bruselu, jenže vzápětí se začali na Ukrajině angažovat hlavně Američané a Evropská unie v Kyjevě hraje doslova druhé housle. Proto je jasné, že Moskva a Berlín spolupracují, i když se to zdá neuvěřitelné. Rusko teatrálně uzavře plyn pro Ukrajinu. Tím vyšle vzkaz do Kyjeva vládní juntě, že výstavba americké raketové základny nedaleko hranice s Krymem je nepřípustná. A co udělal Kyjev? Obrátil se na americké páníčky, aby poslali Ukrajině břidlicový plyn? Kdepak, Američané jsou pomalí a nechápou, že Ukrajina nemůže čekat půl roku na americký plyn.

Nordstream 1 je již v provozu, na stejné trase se staví Nordstream 2.

Takže, co se stalo? Petro Porošenko v zoufalém a prosebném vystoupení v televizi poprosil Evropskou unii o energetickou pomoc a Angela Merkel ochotně souhlasila. Ruský plyn, který do Německa proudí Nordstreamem 1, přesměruje přes potrubí a infrastrukturu německého plynárenského kolosu RWE/Innogy do dceřinných sítí v ČR a na Slovensku a odtamtud Ukrajině. Američtí “partneři” tak budou se svým břidlicovým plynem vyšplouchnuti, Kyjev se dostane pod mocenskou páku Berlína a Moskvy více, než kdykoliv předtím a američtí pindos v Kyjevě budou mimo hru. A přesně k tomu došlo. Takže co zbývá americkým neoconům? Nechají někoho udělat špinavou práci, zorchestrují útok na finančního ředitele plynárenského kolosu v Německu, který hraje ústřední roli v celém plánu zpětného transitu ruského plynu přes Německo, ČR a Slovensko na Ukrajinu, aby představenstvo firmy dostalo varování a tvrdý vzkaz.

RWE vstoupilo vloni na americký trh s mohutnými investicemi a leze do zelí energetickým firmám pod kontrolou amerických neoconů. Útok na ředitele RWE lze spatřovat jako odvetu a varování

Zajímavé je i to, že nedávno se RWE rozdělila na dvě divize a pro obchodní a retailové účely změnila své jméno na Innogy a anglikanizovala své motto na “I am Innogy” (Já jsem Innogy). To souvisí s novou strategií RWE, která vloni vstoupila ve velkém na americký trh a obchoduje s alternativními energiemi, vítr, solar, voda a snaží se ovládnout i energetické zdroje v Kalifornii ve vztahu ke 4. průmyslové revoluci. A někomu v USA to hodně vadí, protože RWE/Innogy je typická globalistická firma, která v USA leze do zelí takovým energetickým kolosům amerických národních elit jako je třeba Westinghouse. A to jsou neoconi jako vyšití. Když právě RWE nyní hraje ústřední roli v transitu (Bruselem a Berlínem za Ukrajinu zaplaceného) ruského plynu na Ukrajinu, je jasné, že někomu v USA došla trpělivost.

Staré a nové jméno německého energetického kolosu.

Podle ovoce poznáte je. Když Američanům dojde, že opět v šachové partii globální politiky ztratily další hru, pomstí se za to a nechají někoho udělat špinavou práci. Vidíme to na Slovensku, co se stane, když se dlouho a dlouho americkým elitám nedaří změnit zahraniční politiku Bratislavy podobně, jako se jim to podařilo v Polsku nebo v Maďarsku. Když dochází trpělivost a invence, nechají se odstranit dva mladí lidé a okolo jejich vraždy se vybuduje na Slovensku nová sametová revoluce, která má svrhnout vládu a dosadit k moci nejen pro-washingtonského prezidenta, který už v zemi je, ale i pro-washingtonskou vládu, která nebude za hlavního partnera považovat Brusel a Berlín, ale právě a jenom Washington a USA. Když se Kyjev obrací o pomoc místo USA na Berlín, je třeba za to někoho potrestat. Kyselinou do obličeje ředitele, jehož plynárenská firma tuto pomoc zprostředkuje. Když se Bratislava moc spojuje s Berlínem, je třeba neposlušnou vládu vyměnit. Nic se nezměnilo, pouze došlo k brutálnímu zostření mocenských prostředků pro prosazování amerických zájmů v Evropě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ladislav
Návštěvník
ladislav

Při rozhovoru Putina a novinářky z USA bylo krom jiného řečeno,,Proč se Rusko vměšovalo do voleb v USA .Putin,,a proč bychom se vměšovali ,a co bychom z toho měli.Přeci celou síť internetu vlastní USA.Ale proč se očividně vměšuje USA do Ruských voleb(kde uvolnilo USA 250mil.solarů)odpověděli v USA.My můžem dělat vše ,ale Rusko nikoliv jelikož nedělá demokracii.Na to Putin řekl.Syrie,Irák,Lybie,Avgánistán a Ukrajina to jsou taky demokratické postoje USA?A bylo vymalováno.

PřerovskéStrojírny
Návštěvník
PřerovskéStrojírny

Česká poločlověk ráda panu Bernardu Günther plastickou operaci zaplatí. Stačí se podívat do aktuálního ceníku Innogy a poté jej srovnat s cenou plynu na burze komodit. 🙂

michal
Návštěvník
michal

Cena plynu na burze je jen zlomek skutecne ceny plynu. Prirovnal bych to k cene piva v tanku v pivovaru – abyste si ho mohl dat po nedelnim obede, je potreba ho stocit do lahvi, odvezt do obchodu a prodat. To samozrejme stoji penize.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Jinak údajné zabíjaní příslušníků Sonderkommanda (židovských lidí pracujících na likvidaci a spálovaní mrtvých těl vězňů, údajně “zplynovaných židů”) po určité době je oblíbená holocaustová legenda. Ale je to jen holohoaxová legenda, vybájená báchorka, nic víc, nic míň. Řada příslušníků Sonderkommanda se dožila konce války, např. slavný židovský “očitý svědek” Henryk Tauber, který se ve zdraví dožil konce války.

Napříč tomu, že nacisté měli údajně každé příslušníky Sonderkommanda po pár měsících zabíjet, Taubera záhadně nechali naživu – zřejmě proto, aby mohl později dosvědčit nacistické zločiny “vyhlazování židů v plynových komorách”. Jak logické. Podobně logiké, jako to, že nacisté během údajného vyhlazování židů v Osvětimi zároveň řadu židovských vězňů přesunuli do ostatních koncetračních táborů – samozřejmě proto, aby mohli ostatní vězně varovat a upozornit na “plynování židů” v Osvětimi a později též svědčit o těchto (údajných) nacistických zločinech. 😉

Btw.: O důvěryhodnosti “očitého svědka” vyhlazování židů v plynových komorách Henryka Taubera, který ve svých výpodědích uvedl např. spalování 4-5 těl v jedné peci, vybajené “šlehající plameny z komínů krematorií”, legendární spalovací jámy atd., nechť si udělá každý. O jeho důvěryhodnosti svědčí např. tato jedna jeho výpověď:

„Při spalování takových [ne vyzáblých] těl jsme koks používali jenom k rozpálení pecí, protože tučná těla díky uvolňování tělesného tuku hořela sama od sebe. Při ne- dostatku koksu jsme v popelnících pod komorami příležitostně používali slámu a dřevo. Když pak začaly tučnější mrtvoly hořet, chytily od nich i ostatní. […] Později, když už šlo jedno spalování za druhým, hořely pece díky žáru ze spalovaných těl sa- my od sebe. Proto jsme při spalování tučných těl oheň většinou dusili.“

K tomuto tématu doporučuji dílo německého revizionisty a vědce Germara Rudolfa “Přednášky o holocaustu”.

Přednášky o holocaustu – Germar Rudolf
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Prednasky_o_holocaustu-Germar_Rudolf.pdf

r.m.
Návštěvník
r.m.

Tučnější ohořelá těla jsem viděl a nemyslím, že by to zmačkané BMW hořelo díky jejich tuku intenzivněji. Zprávu o vyhořelém krematoriu díky opravdu tlusté mrtvole jsem sice četlm, ale to byla opravdu vyjímečná tělesná schránka.
Myslím, že to byl Američan, ale… moment:
Střechu krematoria ve východoamerickém státě Virginie poničil požár, který vypukl, když se zaměstnanci snažili spálit tělo obézního zesnulého.
https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/v-krematoriu-vypukl-pozar-palili-tam-telo-obezniho-muze_320794.html
Muž vážil 230 kilogramů, a právě kvůli tomu se pec rozpálila až příliš rychle, řekl podle britského deníku The Times vedoucí krematoria v okrese Henrico.
K závěru, že příčinou požáru byla nadměrná váha nebožtíkova těla, dospěli i vyšetřovatelé. Kremace průměrného dospělého prý trvá dvě až tři hodiny, v případě rozložitějších těl proces zabere déle.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

V zásadě jde o to, že je blbostí, aby ostatní těla chytla od ostaních hořicích těl, která údajně (což je také nesmysl – to by muselo mít tělo zhruba hmotnost, uvedenou vámi výše) čistě začala hořet díky svému objemu tuku. Stejně, že by žár se udržoval čistě ze spalovaných těl. To je zkrátka nesmysl.
A jestli hádám správně, většina židů dovezených do Osvětimi neměla až 230 kg. 😉

Nehledě na fakt, že pece měly v Osvětimi malý rozměr a více než jedno tělo se tam sotva vešlo. Už dvě těla by se tam sotva vešla a navíc by spalovaní více těl v jedné peci jen zpomalilo proces spalování mrtvol a pece by se rychleji opotřebovaly.

Lenka B.
Návštěvník
Lenka B.

Zhlédla jsem schůzi na odvolávání pana Okamury, tak dlouho by hlasovali, až by bylo po jejich. Tomu se tedy říká demokracie, nejlepší by bylo ten spolek rozpustit a nové volby. To co už tam půl roku předvádí by neměli mít ani zaplacené, nedělají nic pro lidi, jenom řeší svoje korýtka.

heron
Návštěvník
heron
hanns
Návštěvník
hanns

Ať si, kdo chce, co chce, říká, ČT24 zvala veřejnost na demonstrace http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/at-si-kdo-chce-co-chce-rika-ct24-zvala-verejnost-na-demonstrace/
Když se ráno díváte na program ČT24 a každou čtvrthodinu slyšíte, že se budou na jedenácti místech konat demonstrace pro odvolání komunistického poslance, které organizují náhodní dobrovolníci pomocí facebooku, tak to není nic jiného než pozvánka na tyto demonstrace,” říká dál student politologie, který si nepřeje být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu ………

anazuz
Návštěvník
anazuz

No tak to je konec, to tam máme sebranku. Kalousek vytřepaný, jako alkoholik v léčebně, Gazdík tlachal jak uvolněná záchodová deska, kolaborant Bělobrádek hubu plnou Boha a morálky.. To jsou představitelé toho “demokratickèho” bloku.. Hnus. A Bartošek to zazdil úplně. Zažívá chudák velké zklamání, ten patos.. Ten se minul povoláním. I když jako komediant vystupuje i PS.
No a teď budou do nekonečna zpochybňovat hlasování, tak nějak “demokraticky”, ovšem.

hanns
Návštěvník
hanns

na co jsou ty volby ?
ON-LINE: Začala mimořádná schůze Sněmovny. Skončí Okamura ve vedení? https://www.novinky.cz/domaci/465476-on-line-zacala-mimoradna-schuze-snemovny-skonci-okamura-ve-vedeni.html

anazuz
Návštěvník
anazuz

Kalouskovi se třepou hnáty v přímém přenosu. Evidentně je nervózní . Otázka je, zda-li proto, že pohrobci Vency ztrácí glanc, i když se prezentují jako demokraté ( což je mimo jiného k popukání) nebo už pokročila hodina a hladinka volá. Případně má absťák z toho, že dnes ještě nikoho nevyfackoval.
Bylo by k smíchu, kdyby to nebylo k pláči , jak ti tzv. “demokraté” se bijí o tu svou demokratorturu.

Axel
Návštěvník
Axel

Tak jsem si to rozkliknul a zrovna mluvil Kalousek, takže jsem to zase raději zavřel, abych si nezkazil zbytek dne.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Grilovacka Okamury v primem prenosu….CT24
Ze serie s prednostnim pravem doporucuji:

Plesaty (bohuzel nevim jmeno – new entry – s dlouhym a procitenym proslovem stejneho rukopisu, jako proslov Kiszky na Slovensku…

Piratska manicka – new entry – nevim jmeno – prinesl “Petici o 600! podpisech z lidu se zadosti o odvolani Oky” – k projednani ve Snemovne! … protoze ON, jako Poslanec je “zastupce lidu”….
(toto beru jako dobry napad, jak dat soudruhum vedet, co si Lid doopravdy mysli, a urcite bychom tech podpisu dali vice, jak 600!)

Radim Fiala – jasna rec.

Pirat Antifa Bartos tvrdi, ze Okamura se za sve vyroky musi zpovidat jim – soudruhum ve Snemovme…
Nevim, proc mam za to, ze KAZDY z tech Posrancu se musi a bude zpovidat a zodpovidat POUZE Lidu nasi zeme, ktery jim, KAZDEMU JEDNOMU dal mandat k zastupovani, a svedomite sluzbe LIDU CESKE REPUBLIKY ( viz Slib Poslance).

Ted uz nemam cas, doslechnu ze zaznamu, ale na prvni pohled to vypada, jako dobre naplanovana, nacasovana a koordinovana predavka CeskoSlovenska Sorosovi/NWO… 🙁

Hestie
Návštěvník
Hestie

o čem stále tady mluvím, děkuji milá Zvědavá matko, že jste to také napsala
sbírat podpisy můžeme všichni a žel pokud nezačneme včas, počítat s tím, že oni se snad zastaví, no tomu snad opravdu nikdo nevěří, nebo ano?
Tak to se rychle proberme, nezastaví, a ta jediná naše a poslední šance rychle ubíhá
fandím těm, co si myslí, že silou se uchrání

hanns
Návštěvník
hanns
Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Ze slovenské fronty:
http://literarky.cz/politika/svet/25856-chystaju-nam-ukrajinu
Česká s ní propojená je také aktivní. Dnes ve 21:25 na TV Barrandov se bude opět pouštět démonické vysílačce žilou:
https://www.tyden.cz/rubriky/media/televize-a-radia/reditel-ceske-televize-petr-dvorak-vyhrozuje-nezavislym-mediim_470506.html
V Sýrii včera spadlo ruské letadlo ve chvíli, kdy na Southfront vyšel článek s fotkami, jak se vyrábějí “Asadovy útoky chemickými zbraněmi”, kde nechybí umělé končetiny a krev, líčidla, dokonce filmová klapka. Článek tam vydržel sotva dvě hodiny, ale jistě to dobří lidé stihli zkopírovat:
https://sputniknews.com/world/201803071062295024-russia-syria-an-26-crash/
https://southfront.org/in-photos-white-helmets-media-studio-producing-evidence-of-assad-regime-war-crimes/
Na základě chemických útoků Asadovy armády uvažují v Pentagonu o “protiútoku”:
https://www.almasdarnews.com/article/us-considering-new-attack-syrian-govt/
Pokud se článek ze Southfront potvrdí, lze očekávat, že některý z našich žurnalistických laureátů alespoň začne uvažovat o vrácení ceny. To by mohlo být krásné Velikonoční poselství. Já vím, jsem idealista.

thom
Návštěvník
thom