Dvě křídla globálního prediktora aneb kdo nám vládne a jak ho poznáme

Dvě křídla globálního prediktora aneb kdo nám vládne a jak ho poznáme

Dvě křídla globálního prediktora aneb kdo nám vládne a jak ho poznáme

Starý Egypt ani historie jeho národa nejsou mou specializací. Následující přednáška ruského politického analytika Valerije Pjakina mě však natolik fascinovala, že jsem se rozhodl podělit se o zjištění i se čtenáři AE News. Tento článek je pokračováním článku Pozorovatelky O světové moci [1]. Valerij Pjakin v něm opět hovoří o Globálním prediktorovi, vysvětluje princip jeho vládnutí, složení týmu a další podrobnosti.

Potomci 22 staroegyptských žreců = globální prediktor

O tzv. Globálním prediktorovi a jeho struktuře už víme, že pochází ze Starého Egypta. Zde nad faraóny stálo 10+1 žreců Severu a 10+1 žreců Jihu. (Žrece si překládám jako Jasnozřivý, ten, kdo vidí víc než ostatní.) Zhruba v době Mojžíše přestali žreci ovládat pouze Egypt a vystupovat oficiálně (ve styku s faraóny). Přešli do podzemí, odkud vládli a vládnou světu dodnes.

Dodnes má Globální prediktor dvě křídla – severní (atlantické) a jižní (euroasijské). GP pracuje formou tandemu. Jeden tandem předkládá úkol, druhý ho řeší. Řeší ho ale současně i první tandem. Obě řešení vzájemně porovnávají.

Memphis a Thebes = původní sídla GP

GP má kořeny ve Starém Egyptě. Ve městech Memphis na severu země a Thebes na jihu. Obě města byla metropolemi jednotlivých částí Egypta. Symbolem města Thebes byla bílá vlajka (barva), symbolem Memphisu vlajka (barva) rudá. V každém městě sídlilo 10 hierofantů a 1 vedoucí žrec. Při vzájemném řešení úkolů si předávali kouli jako symbol země. Symbolika fotbalu pramení odtud.

01 mapa Starého Egypta.JPG
Mapa Starého Egypta

Žreci se nelišili pouze v barvách, odlišné byly i způsoby, jakými navrhovali plnění úkolů. Bílí předkládali evoluční, mírová, nenásilná řešení, rudí řešení revoluční, válečná, násilná. Většinou vítězilo řešení, že kde neprojde vojsko, projde osel naložený zlatem (korupce, úplatky, dezinformace apod.). Když byl Egypt sjednocen, král nosil korunu s oběma barvami.

Stěhování GP do Janova a Benátek

GP, realizující procesy po celém světě, našel po pádu Egypta, na konci 12. století, nové místo působení v Itálii. Teritoriálně se opět rozdělil na dvě republiky – Janovskou a Benátskou. Janovská republika si určila bílou vlajku s rudým křížem, symbolizujícím sjednocení. Benátská republika zvolila rudou vlajku s bílým lvem. A odkud známe rudou vlajku s bílým křížem? Švýcarsko.

03 Janovská a Benátská republika.jpg
Janovská a Benátská republika

Janované byli mořeplavci a předali svou vlajku na konci 12. století Anglii. Benátská republika po útoku Langobardů předala svůj symbol Švýcarsku. Byl však ještě jeden stát, který plnil úkoly Benátské i Janovské republiky, byl jejich vykonavatelem. Byla to republika Lucca (území blízko Toskánska). Měla vlajku stejnou, jako má dnes Polsko.

Stěhování revolučního křídla GP do Holandska

Po vytvoření Osmanské říše Janovská republika (evoluční) i zdejší sídlo GP zůstali na místě. Benátská republika (revoluční) se v 15. století z bezpečnostních důvodů znovu přestěhovala, tentokrát do Holandska. Část kádrového korpusu byla do Holandska vzata z republiky Lucca. Potomci žreců potřebovali hojnou a sytou zemi, kde se rodilo hodně dětí, kde se vyznával kult mateřství. Takovou zemí bylo Holandsko.

Vlajky zemí ovládaných atlantickým (revolučním) křídlem mají barvy červená-modrá-bílá

GP tedy nově sídlil – eurasijské křídlo – v Janově, atlantické křídloHolandsku. Všechny země, které spadají do působení atlantického křídla GP, mají barvy vlajek – červená – modrá – bílá. V libovolné kombinaci. V Rusku se vlajka na způsob holandské objevila, když v důsledku Smuty převzali moc Romanovci. Místo červené vlajky zavlála nad Ruskem vlajka červeno-modro-bílá, jakou mají dnes. Bolševici se v roce 1917 GP postavili a zvolili si opět vlajku rudou.

Vlajky zemí ovládaných euroasijským křídlem GP mají barvy černá-žlutá-zelená

Výjimka: Polsko je vykonavatelem obou křídel GP, jako bývala republika Lucca. Proto se Polsko od 17. století všemožně snaží o vůdčí úlohu v Evropě a často škodí všem. Proto bylo v historii také tolik pokusů o rozdělení a obsazení Polska.

Jak spolu křídla GP komunikují a spolupracují

Křídla GP mezi sebou nemají konflikty, nehádají se a nenadávají si. Pracují v tandemu formou „tvůrčího konkurzu“. Situace je taková, v této zemi probíhá toto, revoluce se nepovedla, provedeme to později jinými cestami. Jedno křídlo pracuje evolučními (nenásilnými) metodami, druhé pracuje metodami revolučními.

Vlajky Ruska a dalších evropských zemí pod atlantickým křídlem

Když Rusko v roce 1991 znovu přijalo červeno-modro-bílou vlajku, dostalo se znovu do vlivu euroatlantického křídla GP. (Podobnou vlajku má např. Česká republika, Slovenská republika, Holandsko, Francie, Velká Británie, Chorvatsko, Lucembursko, Slovinsko, Srbsko, USA). U vlajky nezáleží jen na barvách, ale je to jakási nápověda, pod čí jurisdikci ta která země spadá.

Vlajky evropských zemí pod eurasijským křídlem GP

Pokud ve vlajce převládají barvy černá – žlutá – zelená (např. Belgie, Německo, Irsko, Litva, Brazílie), převládá u země vliv euroasijského křídla GP. Podle toho můžeme soudit, jaké metody budou GP přednostně užívány vůči té které zemi (revoluční vs. evoluční). Ale nejsou vyloučeny i jiné, alternativní metody. Všechny nové země, které prodělaly revoluci, dostávají automaticky červeno-modro-bílou vlajku.

 

Rothschild vs. Rockefeller, kdo z nich vládne světu?

Rothschildové se zformovali jako národní elita USA. GP stálo mnoho úsilí, aby v roce 1910 tento klan ovládl. Rockefellerové patří mezi národní elitu Francie, ale oba klany jsou již vzájemně spojeny sňatky. Rothschildové ani Rockefellerové tedy nepatří mezi potomky staroegyptských žreců a nevládnou světu z nejvyšší úrovně (mají sami „nadřízené“).

GP, Vladimir Putin a Ukrajina

Putin není ovládán žádným křídlem GP. Provádí vlastní globální politiku, což se projevilo mj. i plakáty s Putinem v Itálii nebo v Praze, kde je vyobrazen jako Stalin – tj. suverénní vládce své země. Současná Ukrajina není subjektem zahraniční politiky, nemá vlastní zahraniční politiku. Je pouze nástrojem a objektem řízení z vnějšku, stejně jako lidé, žijící na Ukrajině.

Vlastní finanční politika Ruska

Putinova nezávislost na GP se projevuje zejména určováním vlastní finanční politiky i ve vztahu k cizím zemím, vzájemným obchodováním v jiných měnách než USD. Také opouštění nadnárodních společností elektronických plateb a kreditních karet jako VISA. Jejím postupným nahrazením vlastním platebním systémem.

Kdyby Ukrajina přešla v obchodování se zeměmi SNS na hřivnu, ročně by vydělala cca 2,5 miliardy hodnoty USD. Ukrajina však obchoduje v dolarech, proto ročně tratí nejméně 1,5 miliardy USD.

Tím, že Putin provádí samostatně globální politiku, zajistil bezpečnost sobě i své zemi. Na rozdíl od zemí, které se rozhodují pouze podle nařízení z USA, případně Velké Británie.

Kdo konkrétní je globálním prediktorem?

Kdo řídí tyto země konkrétně, je otázka více méně konspirativní. Existují dvě operační centra světového řízení, skrze která pracuje GP. Atlantické křídlo pracuje skrze centrum britské koruny, britské královské rodiny. Druhým centrem je institut papežství a stát Vatikán. Skrze ně operuje euroasijské křídlo GP.

Švýcarsko a Janov (Geneva a Genova) – sídla světových vládců

Samostatnou vlajkou GP se jeví Švýcarsko s rudou vlajkou a bílým křížem (atlantické křídlo) a s bílou vlajkou a rudým křížem republika Janov (euroasijské křídlo). Proto se také v roce 1922, kdy kapitalistické země začaly diplomaticky uznávat nový Sovětský svaz, první konference, která prolomila hradbu diplomatické izolace SSSR, se odehrála v Janově. Janovská republika byla a je historickým centrem eurasijského křídla GP, centrem evolučním (nenásilným).

Švýcarsko – země, které se po staletí vyhýbají všechny války a kde sídlí tichý a utajený archiv všeho světového bohatství, je druhým centrem, sídlem GP.

Stopy, souboje rudých a bílých lze v historii vysledovat ve všech občanských válkách. Sever proti Jihu, Bílí proti Rudým, Hutuové proti Tutsiům, kosovští Albánci proti Srbům atd.

Rudé město Memphis a bílé město Thebes se zrcadlí v naší celé historii i současnosti. Ale během historie se jejich cíle i prostředky vzájemně promíchaly. Revoluční, krvavá řešení, lze tedy očekávat z jakéhokoli křídla GP, stejně jako řešení mírová, evoluční.

– Valerij X –

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Tichý pozorovatel.
Návštěvník
Tichý pozorovatel.

Řekl bych že švýcarská vlajka s tím nemá vůbec nic společného. Podívejte se raději na znak automobilu Alfa Romeo. Tam je správná odpověď. Pokud se o něj začnete zajímat hlouběji, mnohé vám dojde 🙂

LCZ
Návštěvník
LCZ

GLOBÁLNÍ PREDIKTOR:
https://youtu.be/OMj97oeGEYM
Bylo by dobré, kdyby to někdo, kdo to umí, přeložil 🙂

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Tak GLobalni Prediktor ….. (video) na YouTube uz zmizel – “byl nahlasen…” 😉
Bohuzel nemsm ulozeno – nevi nekdo, jak to z toho dostat, prosim?

petr
Návštěvník
petr

a proto jsem rád, že žiji ve švýcarsku 🙂

Jan Z Rokycan
Návštěvník

Predem bych chtel podekovat vsem, co prispeli do diskuze, diky za vam ni – i autorovi clanku.

Nejvice se ztotoznuji s nazorem dikutujiciho jmenem “Solium” – cituji ho: “Kto ma prostriedky, intelekt, disponuje vyspelou technologiou, nie je to problem. Narazam na to, ze GP nemusi byt vylozene „domacej“ provienencie…”

Spise bych na tuto problematiku sel vice logicky:
a) Je potreba si definovat, kohoze to vlastne hledame.
b) Je potreba si uvedomit jak tento “NEKDO” muze ovladat (ridit) a smerovat spolecnost tak, jak se mu to prave hodi (jakymi mechanismy).
c) Je potreba zjistit, co je to historie, jak vznika a na jakych nosicich se uklada.

Ad a) Velmi pravdepodobne hledame skupinu, ktera se vymyka lidskym moznostem a to zejmena delkou zivota a technikou. Je velmi maly predpoklad k tomu smerovat a ridit spolecnost po tisicileti s klasickou delkou lidskeho zivota. Zda jde o skupinu pozemskou s vyrazne delsi dobou zivota, ci je to skupina mimozemska je v nasem pripade zatim nepodstatne. Dulezite je predevsim to, ze presahuje delku zivota “naseho” soucasneho jedince a to velmi vyrazne. Takovi jedinci s delkou zivota kolem 900 let byli uz posani i v Bibli.

Ad b) Na to, aby nejaka skupina mohla ridit a ovladat spolecnost, potrebuje predevsim zpetnou vazbu. Cim kratsi zpetna vazba, tim je spolecnost lepe rizena. Je to podobne jako s autem. Auto se lepe ridi, kdyz mate kratsi odezvy od cesty, po ktere zrovna jedete (reakce volantu na zatacky, odpruzeni, zrychleni, atd.). Dale je vyhodne mit na aute nejake technicke “finesy”, ktere v pripade kolize nasmeruji auto opet do pozadovaneho smeru (ESP, ABS, ASR aj.) Co nam z toho vyplyva – pokud skupina par jednotlivcu chce ovladat spolecnost, musi mit propracovanou sit rizeni a kontroly. Se soucasnou technikou to neni tak velky problem (telefon, internet, TV) poskytuji velmi rychlou zpetnou vazbu a zaroven slouzi i jako nastroj ke kontrole a ovladani. Ovsem jak ovladat spolecnost v dobach, kdy tato technika jeste neexistovala. Vyslani posla a cekani na zpravu nekolik tydnu nebo dokonce v pripade “za velkou louzi” i nekolik mesicu neni mozne. Z toho bychom opet meli vyvodit, ze pravdepodobne lidi, kteri po tisicileti ovladaji spolecnost, disponuji technikou na vysoke urovni a tato technika neni “beznemu lidu” k dispozici. Opet bych to pripodobnil k vyjevum jez provazeji celou historii lidstva – a to ruzne letajici stroje zminovane snad ve vsech kulturach. To je prave ta technika k ovladani a presouvani se na pozice. Dale takova skupina, pokud chce vladnout “skryte” musi zabezpecit sit “sluhu – elit”, ktera bude verne panum slouzit a zaroven vytvori dalsi strukturu k ovladani a rizeni (pyramidalni strukturu – kdy kazdy dalsi level “pod” nezna pravy duvod toho proc a jak se neco utvari). Co jim slibili (v jinem pripadne pohrozili) za odvedenou praci, je nyni nepodstatne. Take nam z toho vychazi fakt, ze zde vladne pravdepodobne jedna skupina (v cem bych oponoval Pjakinovi a souhlasil s nekterymi diskutujicimi), ze jak zapad (USA) tak vychod (Rusko – Putin) jsou jen figurkami v prekrasnem loutkovem predstaveni hrane pod jednou zastitou. Jak rikal Pjakin, sledujte symboly (hvezdy, krize, pyramidy) – napr. hvezdy (USA, Rusko, Cina aj.).

Ad c) Definice historie je nasledovna – je to soubor uchovanych dat na nejakem nosici, ktery se dochoval do soucasnosti. Co nam z toho opet vyplyva – data na nosic nekdo vlozil a nosic nekdo vyrobil, vetsinou to nebylo z popudu ani autora ani vyrobce nosice, vetsinou to financoval nekdo z “vyssich” mist. Summer hlinene desky, Egypt papyrus, kamen, stredovek knihy. Tim jen poukazuji na to, ze historie tak jak ji my vnimame, je pravdepodobne velmi zkreslena, a to diky zasahum z vyssich mist. Kazdy vladar, panovnik nechal napsat “historii” tak, jak mu to prave vyhovovalo. V nasi elektronicke dobe to bude jeste snazsi, menit historii jde dnes jiz primo online a povsimne si toho velmi malo lidi.

Z vyse uvedenych bodu nam vychazi, ze skupina (sit posluhovacu vladcum planety) mela k dispozici urcite vedomosti, kteri “bezni” lide nemeli a sit teto skupiny musela byt rozvetvena tak, aby na ni nemely vliv zadne revoluce a spolecenske prevraty. Kdyz se rozhledneme napric historii, nalezneme dve skupiny, ktere se na tento popis velmi hodi. Jedna skupina na se nazyva slovem “Cirkev” a druha skupina slovem “Zide”. Obe skupiny mely od veky veku velky vliv na panovniky (kontrolni mechanismus) jedna skupina vystupovala verejne a druha skryte, coz se dochovalo do dnesnich dnu. Sfery vlivu se mezi nimi prelevaly – dnes prevlada sfera vlivu zidovske “skryte” skupiny nad cirkevni (oficialni neskryte) – ovsem obe slouzi temuz ucelu a to ovladat a zamlzovat. Vsimnete si, ze ackoliv Summerove, Egyptane, Mayove meli drive podrobne informace napriklad o slunecni soustave, ze Zeme je kulata a obiha kolem Slunce, tak takova informace se diky temto dvema skupinam vytratila v case uplne pryc – dokonce cirkev za to, ze Zeme je kulata jeste pred 500 lety upalovala, prestoze mela ve svych archivech zcela jasne dukazy ze to takto je. Tzn. obe skupiny se chovaly tak, ze sve znalosti a vedomosti “posouvaly” dale ale jen v ramci sve skupiny. Pro ty co porad a stale neveri doporucuji proslov US prezidenta Kennedyho (koho vic byste chteli prohlaseni), ktery upozornil na tyto skryte mmocne skupiny ve spolecnosti, taktez doporucuji shlednout videa s Aaronem Russo, dale doporucuji shlednout film “John Carter from Mars”, kde vystupuji primo “bohove vladcove planety”, kteri Carterovi vysvetluji, ze tu vladnou miliony let, nesouzi je smrtelnost a planety “jen” ridi, ze se tim bavi (+- v polovine filmu).

Uplne na zaver bych rad vyzval ty, kteri naivne nabadaji lidi, aby “neco” udelali proti systemu, ci jinym zpusobem se nejak postavili proti zazitym hodnotam, pravdepodobne si neuvedomuji, proti komu stoji. Je to jako kdyby velmistr sachu hral proti malemu chlapci, ktery sachy poradne ani neumi hrat. Damy a panove nelze hrat hru na stejne urovni proti nekomu, kdo ma 100 x vice casu na rozmyslenou, kdo disponuje rozsahlou siti poradcu a posluhovacu, kdo ma dokonalou techniku na nejvyssi urovni a kdo zna 10 tahu dopredu a jeste 5 variant. Kdo si mysli, ze s nekym takovym muze hrat rovnocenou hru je uplny idiot, nebo zapskly fanatik. Existuje pouze jedno reseni, zacit sam od sebe, nemente spolecnost – mente sebe a sve blizke, jakmile bude ve spolecnosti nadkriticke mnostvi, tak probehne zmena automaticky sama.

B
Návštěvník
B

Zajímavé…..napište prosím víc

Jan Z Rokycan
Návštěvník

Co byste rad věděl?

dolim
Návštěvník
dolim

Tak to by mi i vysvětlovalo, kam zmizela původní vlajka Čechů, a proč máme i modrou barvu a to i přesto, že tato barva nemá nic společného s žadnym územím nynější ČR.

Jan Z Rokycan
Návštěvník

To by me zajimalo, muzete to prosim nejak osvetlit, popr.

dolim
Návštěvník
Jan Z Rokycan
Návštěvník

Skoda, ze jste to nejak vic nerozvedl. Myslim ze vetsina diskutujicich umim na wikipedii take hledat. Ja cekal, ze napisete nejakou svoji vlastni myslenku.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Krev a mleko = cervena a bila.
Take nevim, jak – proc, a kdy se mezi ne dostal modry klin….

Vabio
Návštěvník
Vabio

Hezký sumář, který bych Vám (sice již notně dávno po vydání článku) chtěl doplnit dvěma odkazy, které z mého pohledu to co jste zde logicky shrnul podporují ze zcela jiného úhlu pohledu … jedná se o dvě na sebe navazující videa od jednoho čecha (česky samozřejmě)
díl 1.) https://www.youtube.com/watch?v=1tnzwS24XLU
díl 2.) https://www.youtube.com/watch?v=U51Mbof3Akc

Uváděl jsem je již i někde jinde, ale pod tento Váš post prostě přesně zapadají

MiroslavJan
Návštěvník
MiroslavJan

Nedávno som sa dozvedel o jednom výroku vraj J.Žišku z Trocnova, ktorý vraj tvrdil: “Bojuj tam kde stojíš!”

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Jane z Rokycan, dobry souhrn.
I kdyz v nekterych “detailech” mam jiny pohled, ramcove souhlasim, a Vasi posledni vetu podepisuji.

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Současnému světu nikdo globálně nevládne. Je na čase nastolit řád s oficiální vládou celého lidstva.. „Evropská unie má mnoho chyb. Tyto chyby jsou však ničím v porovnání s mírem, který nám EU zajišťuje.“
Obzvláště generace pamatující válečné útrapy, a také ti, kteří většinu svého života prožili v komunismu, neberou mír v Evropě jako samozřejmost. Proto jsou ochotni tolerovat mnohé chyby EU výměnou za to, že díky ní máme v Evropě mír.
Na vojenské přehlídce v Moskvě mněl projev prezident Ruska. V tomto projevu Putin vyzval k upevnění světové bezpečnosti. Putin v tomto projevu vzkázal představitelům všech mocností: »Našim společným úkolem se musí stát vypracování systému rovnoprávné bezpečnosti všech států odpovídající soudobým hrozbám, který bude vybudován na regionálním a globálním základě mimo vojenské bloky,«. Předpokládám, že John Kerry jednal v se Sergejem Lavrovem především o uvedené Putinovo výzvě. Jedna možná cesta k dosažení Putinem požadované světové bezpečnosti je uvedena v dopisu zveřejněném např na: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Lukáš
Návštěvník
Lukáš

Nebudu zde hodnot faktickou správnost. Jen bych rád upozornil, že až příliš naivně věříte tomu, že Putin nemá nikoho “nad sebou”. Copak vás nenapadlo, že i on hraje svoji roli v připravovaném Novém světovém řádu? Nenechte si mýlit, vždyť ti, kteří tento nový řád po staletí připravují a budují nejsou žádní hlupáci – moc dobře si totiž uvědomují, že vždy je třeba dát lidem na výběr – ať mají lidé pocit, že volí menší zlo, nebo ještě lépe, že volí přímo samotného “zachránce”. Oni nechají lidi, aby se ze své vůle vrhli na jednu (západ) či druhou (východ) stranu, protože na obou, je budou trpělivě čekat. Scéna je již téměř hotová …

TSq
Návštěvník
TSq

No nevím, já to vidím ještě trochu jinak, každý vlastním myšlením dokážeme tak strašně moc, nevidět na vlastní oči nevěřím, Antouškovi by to připadalo jako zázrak, a když tak myslí více lidí ..jsou teroristi dnešní mluvou.
Rozlišujte ovce a vědoucí, ovce jsou, jak píšete ..a ten zbytek :o))
Kdo buduje řád ?
Skupina nějak urputně myslících lidí, otázka jak a z jakého podnětu ?
Otázka je opravdu ve hvězdách 🙂
Anebo v Kristově učení ?

Lucie Nováková
Návštěvník
Lucie Nováková

Chtělo by to nějakou podrobnější argumentaci. Z čeho vyplývají Vaše pochybnosti? Já jsem se totiž snažila dopídit toho, kdo stojí za Putinem (kdo ho řídí), a zatím jsem dospěla pouze k tomu, že za Putinem stojí Rusové (tj. že ho podporují) a že musí pochopitelně jednat tak, aby to vyhovovalo podnikatelské sféře (to říká můj manžel a přijde mi to logické). Já jsem prostě optimista.
Jenom by mě zajímalo, co si myslíte o Fulfordovi. To, co píše, není úplně mimo. Mně přijde, že Společenství Bílého draka na něco čeká. Ale na co? Mně jak se to všechno spojuje v hlavě, tak to asi působí někdy zmateně. Já si myslím, že je ještě hodně těch, kteří věří Západu, a proto ještě musí proces pokročit dál, aby si lidi uvědomili, kde je pravda. Přijde mi to strašné a nikomu nic zlého nepřeju.
A ještě pokud jde o GP, tak je zjevné, že by se na to měl někdo pana Pjakina přece jenom zeptat, protože je to dost stěžejní otázka. Pořád ten termín používá a nikdy ho nevysvětlil tak, abyste nám na to mohli normálně odpovědět? Osobně to vidím tak: Jste vědomí, dokonalá všeobsahující idea a možnost. Pokud jste a chcete zjistit, jaký jste, co jste zač, tak vybočíte z toho, čím ve skutečnosti jste (stvoření), abyste se na sebe mohli podívat (zakusit, prožít v reále to, co bylo zatím jen ideou). Tím z kruhu vznikne améba. Na jedné straně konvexní, o kousek dál konkávní. Jenomže když prožíváte něco, čím nejste, tak to bolí, takže se snažíte zase se stát tím, čím jste a to tak, že lítáte odezdikezdi a vždycky jsou ty vzdálenosti od optima menší, až najdete “míru” a máte v sobě mír (a zakoušíte to, čím jste). Generální prediktor je NICOTA, KLAM, LEŽ, STRACH. Je to TEN STAV BYTÍ MIMO “MÍRU”. Pořád tady hledáme KDO je GP, ale v podstatě je to NIKDO. Jeden léčitel nám řekl, že Antikrist uzavřel dohodu s Bohem, na základě které se od něj odstřihl, aby mohl přispět k realizaci božího záměru. Šlo o to, abychom se (z těch sraček) dokázali k Bohu vrátit. (I každá duše když se inkarnuje jako člověk, taky se znečistí, částečně odstřihne od Zdroje, jinak by se nemohla do fyzického – tj.. nízkovibračního těla vtělit.) Osobně si myslím, že Antikrist je velmi silný a chytrý duch, ale je stráááááášně zamindrákovaný. Kdo stojí za ním? Kdo ovládá jeho? Zase strach, mamon, nenasytnost, kterou nelze nikdy ukojit. No samozřejmě člověk jak je autoprojektivní, tak si tu realitu nedokáže představit, asi je značně hrůzostrašná. Pointa: Najít svou míru, ve všem – mezi fyzickým a duchovním, mezi pasivitou a aktivitou (meditace x veřejná akce), míru v ovládání.

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Zdravím všechny diskutující. Tohle je zatím asi nejlepší diskuse, kterou jsem (nejen?) zde četla. Je to dáno i tématem, které dnes začíná být hodně chytlavé. Ale nejen to. Lidé se zde opravdu snaží nad tím přemýšlet a diskutovat své nápady a postřehy.
Mně se pořád nechce věřit, že by se dařilo po tolik generací (od dob Starého Egypta či už dříve) předávat z generace na generaci, z člověka na člověka způsob řízení a udržet to tak konzistentní. Pokud tomu opravdu tak je, tak smekám, protože je to hodně dobrý výkon.
Přijde mi, že kroužíme okolo, aniž bychom ten hlavolam rozlouskli. Pořád mi kostičky do sebe nezapadly. Takový je můj pocit. Má intuice mě obvykle neklame, ale splést se samozřejmě můžu.
Pěkný den a autorům díky za články.

Pozorovatelka
Autor

Čtenářko, přečtěte si komentář, který jsem právě vložila v reakci na Máničku pod první část svého článku o potopě světa https://aeronet.cz/news/o-potope-sveta-polarce-venusi-a-veku-ryb-a-o-dvou-kridlech-jedne-moci/
Jen dodám – že podle mě je to možné a že nejdůležitější v tom jsou právě ty generace.

solium
Návštěvník
solium

K tomu Vasemu clanku…odporucam precitat Z.Sitchin, ak ste nie (i ked o mnohom tam u neho sa da diskutovat, velmi poucne to citanie…!)

solium
Návštěvník
solium

Kto ma prostriedky, intelekt, disponuje vyspelou technologiou, nie je to problem. Narazam na to, ze GP nemusi byt vylozene “domacej” provienencie…

Valerij
Návštěvník
Valerij

Ještě k chybějícímu odkazu na přednášku V. Pjakina, kterou v článku popisuji. Není to chyba redakce, ale moje, že v článku odkaz chybí. Odkaz jsem k článku přidal, ale špatně, protože jsem na PC lama, a redakce ho tudíž nemohla vložit. Odeslal jsem odkazy na video redakci znovu, ale až dnes, takže se snad v článku za nějakou dobu objeví. Pokud to technicky nebude možné, znovu opakuji, je to moje chyba, nikoli chyba AE News a odkaz uvádím zde.

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=eA0iJz-tWBo

Hox
Návštěvník

Co se týká otázek ohledně GP, jeho původu atd., odpovědi by měla dát práce, která stála u zrodu KSB (KOB), ze které čerpá i Pjakin apod., “Koncepce společné bezpečnosti – Mrtvá voda”. K současnému okamžiku už je z většiny přeložena:

http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpecnosti/#VODA

Je třeba si uvědomit, že Pjakinova videa, a další pozdější materiály nejsou koncipovány jako výuka a samodostatečné, sebevysvětlující, ale počítají u diváka /čtenáře se znalostí toho, co je v “Mrtvé vodě”.

Pozorovatelka
Autor

Hoxi, díky za odkaz a ač jsem zatím jen na začátku čtení, už tady vidím kus odpovědi:

“No aj po všetkých týchto mnohoročných katastrofách a spoločenských nepokojoch, návrh zaoberať sa svetonázorovým samovzdelávaním je pre nich neprijateľný. Pretože oni akoby chcú „niečo robiť“ práve „priamo teraz“ a neželajú si „prázdne strácať čas“ na to, aby získali v sebe osnovu pre samostatné zmysluplné videnie toho, čo prebieha. A práve toto je nevyhnutné robiť „priamo teraz“ tak, aby VŽDY bolo dobre, pretože v opačnom prípade bude musieť jedinec spočívať, podobajúc sa slepému, hluchému, mŕtvemu kameňu, v murive sociálnej pyramídy, ako je to zaobrazené na 1 USD bankovke.”

Obávám se , že absence “světonázorového sebevzdělávání” je přesně to, na co může prediktor po tisíciletí spoléhat a co má v době médií totálně-totalitně pod kontrolou. Tohle učení (resp. tento způsob jeho předávání) je jen pro pár procent lidí.
Není to ode mě žádný protinázor, je to pouze konstatování….

xerox
Návštěvník
xerox

Pozorovatelka
přístupnější pro začátek je – ,, Posledni-gambit-preklad.pdf (3,5 MB) ,,
http://goo.gl/2ffEoA
je to psané formou románu …
mrtvá voda je zbytečně pojmově složitá pro popis poměrně jednoduchých vzorců chování a řízení lidí …

Hoxi
kdy bude ten poslední gambit celej … ? …

Hox
Návštěvník

Pokud přeskočit kapitolu DVTR, žádné složité pojmosloví v Mrtvé vodě není… Gambit je pokusem prezentovat KSB západnímu (anglosaskému světu) ze strany VP…řekl bych že v Mrtvé vodě nic nepřístupného není, pro “zdravý selský rozum” 🙂

Gambit… chybí tak 1/10 textu, ale mám za to, že vše hlavní už je řečeno. Momentálně na to nevychází čas, ale bude to.. někdy.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Hoxi, chtěl jsem už dávno poděkovat za záslužnou práci, kterou na leva-net děláte. Četl jsem i článek k této konkrétní přednášce V. Pjakina http://leva-net.webnode.cz/products/rozkol-v-globalnim-prediktoru-dve-kridla-princip-tvurciho-konkurzu/

Zdál se mi dost složitý, proto jsem přednášku popsal co nejvíc jednoduše, jako základ. Aby měli čtenáři, i já, z čeho vycházet při dalším studiu. Vím, že se GP zabýváte už dlouho a děkuji vám za to.

Hox
Návštěvník

Díky, jen snad malý poznatek, nebylo by špatné u materiálů podobných jako tento článek uvádět i prvozdroj, tj. materiál “Mrtvá voda”, ať hloubavější mají možnost jít ke zdroji, pokud mají zájem… i ať je jasné, že to nevisí někde ve vzduchoprázdnu, ale za základy, ze kterých to vychází, je mnoho let práce multioborového týmu.

Anonymous
Návštěvník
Anonymous

Poslední gambit právě čtu. Oceňuji sice snahu překladatele, ale na druhou stranu jsem zklamaný úrovní překladu, jako kdyby překladatel ani nebyl Čech. Někdy to působí až komicky. Například: “”Když prošel kontrolou, Holmes vyšel do čekacího sálu.” “Zal ožidanija” není čekací sál ale čekárna. Dále je to nesmyslné používání infinittivu a nadměrné používání přechodníků, které jsou běžné v ruštině, ale ne v češtině. S vypočítáváním překladatelských chyb bych mohl pokračovat ještě hodně dlouho. Úpadek jazyka sleduji cca od roku 1995, kdy sem přišel internet a děsím se, kam až to může dojít. Omlouvám se, ale musel jsem se ozvat.

Hox
Návštěvník

Brání ti něco vzít text a opravit, nejlépe se zapnutým sledováním změn, následně poslat překladateli zpět?

Pozorovatelka
Autor

Díky xeroxi, určitě se podívám , zatím se ale přiznám, že většina odkazů na levanet ve mě vyvolává jen zmatek. Dokazuje to sice, že práce Pjakina a spol je velmi komplexní a obsáhlá, ale kromě Valerije a jeho odkazu na to shrnující video, jsou odkazy od Hoxe takové, že se v nich těžko hledají souvislosti a při opravdu veliké úctě k Hoxovi a jeho práci mi jeho odkazy přijdou tajemné jako hrad v Karpatech a ve stylu – “tady máš kousek drobtů a top se v tom”. Ale jak říkám -na Váš odkaz se podívám, ale dám si čas – odkazy mě momentálně jen rozptylují od mého vlastního pohledu.

DNA
Návštěvník
DNA

Pro mne osobně se KSB uceleněji studuje zde http://www.koncepcia.eu/princip-riesenia-problemov-v-praxi/

xerox
Návštěvník
xerox

levitko … hox tam má hroznej čurbes , je to bordelář … :–)

Hox
Návštěvník

nad reorganizací přemýšlím už delší dobu, otázka je, kdy se k něčemu dostanu…
ps. proč říkáš Pozorovatelce “levitka”? Je snad z onoho kolena? 🙂

xerox
Návštěvník
xerox

hoxi … až si tam uděláte pořádek , tak vám to vysvětlím … :–)

Hox
Návštěvník

ad odkazy a zmatek. KSB existuje 25 let a za tu dobu se nahromadilo dost materiálů… je jasné že začít číst “od konce”, nic nebude dávat smysl. Jako první je dobré si přečíst “mrtvá voda” (bez DVTR), následně přílohy DVTR, to by mělo dát základní obraz. Všechny pozdější práce na to navazují, případně detailizují, případně je to aplikace na konkrétní oblast. (většina jich není ale zatím přeložených) Dále vycházejí práce “k aktuální situaci”, což jsou komentáře k aktuálnímu dění.
Na stránkách se momentálně nachází překlad Mrtvé vody (hotový z cca 70-80 procent). DVTR (komplet), 2 další přeložené knihy a asi 15-20 menších prací. Články na hlavní stránce jsou všehochuť, ne vše má nějakou souvislost s KSB.

DNA
Návštěvník
DNA

I přes ten zmatek jsem na Vašich stránkách Hoxi, našla a nacházím dost užitečných informací. I diskuze má svůj přínos, je tam několik kvalitních přispěvatelů. Jen nosná témata v diskuzi dost rychle zapadnou. Možná je škoda, že se víc nerozvíjí a rozmělní se povrchnějším info, které má ale také svůj význam. Kdo chce, tak si tam ale najde dostatek materiálu k rozšíření znalostí.

B
Návštěvník
B

Některé materiály jsem přečetl a netvrdím, že nemusí mít reálný základ. Avšak, mám pocit, že jsou sepsány z pozice jakéhosi mixu komunismu a islámu, viz. odvolávání se na Korán.
A nesouhlasím s tím, že Nový zákon, či Ježíšovo učení legimitizuje Starý zákon, příklad: VP několikrát, jako důkaz uvádí Ježíšův výrok: “Pokiaľ nepominie nebo a zem, nepominie ani najmenšie písmenko, ani jediná čiarka zo zákona (Mojžišovho), kým sa všetko nesplní»

Proč se VP domnívá, že hovoří o Bibli? Pokud by Ježíš mluvil o Zákonu, měl by podle mne na mysli Zákon Boží – tedy to, co Bůh dal Mojžíšovi na hoře Sinaj. A to je desatero.

VP také popisuje mechanismy řízení společnosti, s těmi polemizovat nechci. Nicméně stále jsem nenašel odpovědi na mé otázky viz výše….

B
Návštěvník
B

….jinak to jsou ale materiály nadmíru zajímavé!

Hox
Návštěvník

Pocit vychází zřejmě z toho, že obsahově jsou pojmy “komunizmus”, “islám” a “království boží na zemi” totožné, pokud brát jejich nezdeformované varianty. V případě koránu je třeba důsledně rozlišovat koránický islám, informace v koránu a historicky reálný islám, který má s koránickým společného asi tolik, jako členové ÚV KSSS s komunizmem 🙂
Zmiňovaný výrok je ilustrací toho, jak se GP snažil legalizovat SZ deformací Ježíšova učení, nikoliv toho co píšeš… to je někde buď překlep, nebo nedorozumění v chápání textu.

B
Návštěvník
B

Ale ten výrok nevybízí k jeho chápání jakožto legimitizaci Starého zákona ani ve svém znění v NZ.
Pokud je tedy Starý a Nový Zákon editovanou manipulací (byť s reálným základem), proč vycházet z toho, že zrovna Korán podobnou editací neprošel a zobrazuje Pravdu Boží?

VNR
Návštěvník
VNR

Protože v ranném středověku se lidem zakazovalo číst texty v bibli a “doporučovalo” se chápat bibli jen prostřednictvím kázání a církevních listů (výnosů). Ostatně vzrůst vzdělanosti (vynucené okolnostmi potřeby mít postupně poněkud vzdělanější pracovní sílu) znamenal růst otázek farníků (oveček) a vyvolal různá hnutí za očistu církve, tak vzniklo např. i husitství, které je i dnes docela “nevyhledávané” v rámci katolické cirkve. Původní znění bible i přes různé přepisy je stále nebezpečné. Protože znění je jiné nežli častý “oficiální” výklad. Stačí si vzpomenout na rozpor mezi bohatsvtím církve a jaký by měl být služebník boží podle textů bible.

B
Návštěvník
B

Co se třeba Nového zákona týče, netřeba příliš hloubat: zejména církve totiž v souladu s ním nedělají v podstatě NIC. Takže tady máme text, který tvoří základ naší civilizace a v podstatě v mnohém odporuje Starému zákonu, text, který, jak církve deklarují, je pro ně svatý, ale nedodržují NIC a nikomu to nepřijde divné.
Tohle je skutečná “záhada” (všimněte si těch uvozovek, prosím….)
Čili, lidé by si měli pokládat otázku PROČ tomu tak je. Mnozí jistě tušíme….
Mimochodem, neshledávám v textech Evangelií nic, co by podle VP SSSR mělo legitimizovat sporné texty Starého zákona. Je tam i mnoho nápověd, viz jak Ježíš říká: všechny Proroky jste zabili…. to zřejmě vysvětluje i to, proč se Mojžíš nedostal z pouště živý a zřejmě potvrzuje i záměr, jeho učení překroutit.

Pindus
Návštěvník
Pindus

Ale prošel…. Kalífa či “patriarcha” Uthman , cca 100 let po Mohamedu… “sjednotitel” Koránu.
plus zhruba za stejné období sepisovaná Sunna…

Hox
Návštěvník

Korán byl také zkreslen, ale podstatně méně, hlavně přeházením pořadí kapitol… když se nad tím zamyslíš, v Bibli není z učení Issy téměř nic, je tam o něm, ale nikoliv o tom, co přinesl. Korán je oproti tomu něco jiného, tam je v nějaké formě přímo to, co Mohamed sděloval a lidé se učili nazpaměť. Z toho, že v jakémkoliv “svatém písmě” je “Pravda Boží”, se nevychází, všude je třeba přemýšlet a filtrovat.

Exegeta
Návštěvník
Exegeta

Vyjadřujete se sveřepě k tématům, o jejichž hloubce nemáte patrně ani tušení.

Pindus
Návštěvník
Pindus

Re: V případě koránu je třeba důsledně rozlišovat koránický islám, informace v koránu a historicky reálný islám, který má s koránickým společného asi tolik, jako členové ÚV KSSS s komunizmem 🙂

tohle je samozřejmě pravda, ale je to složitější…. a to co píšeš, máš navíc v každém směru i hnutí… už jen na “úrovni jedince” – každý to chápe trochu po svém… plus další generace – již mají určitý odstup….
Osobní zkušenosti a pohnutky – třeba revolucionářů… – jsou i jejim následovníkům těžko zdělitelné….
Ale tohle je u lidí úplně v každém směru… neboť – “jsme jen lidé”, ne? …

Pindus
Návštěvník
Pindus

Je teorie, že Korán sepsal (geniální- proč ne… část věcí v Koránu je fajn..) rabin z Mekky…
A ono to mnohé vysvětluje….
Samozřejmě, se asi v průběhu díla s Mohamedem rafl… či se jejich cesty islám a judaismus.. – poté rozešli… (ale spíš se rafli…)

Pozorovatelka
Autor

Kdo čte můj článek “O potopě světa”, ten už jistě pochopil, že bude následovat téma svobodných zednářů – v hledání táhnoucí se spojovací nitky od Sumeru po dnešek se tomuto tématu nedalo vyhnout, protože ta je opravdu zásadní. Pán Pjakin mě v tomto směru velmi posunul (respektive mi “zapadl” do toho, k čemu jsem sama dospěla) a jenom před ním smekám, v jeho přednáškám však postrádám více informací o samotném vzniku prediktora a větší osvětlení souvislostí s Itálií, Holandskem a dalšími zeměmi, také souvislost se vznikem a finální likvidací křesťanství a naopak s nástupem satanismu – ale to je možná tím, že všechny jeho přednášky neznám. Valerij mě s tématem zednářství v souvislosti s pátým pokračováním mého článku trošku předběhl, ale je jen dobře, že slova V.V. Pjakina takto zdůraznil. Ale chápu ty, kteří v tom mají docela zmatek, protože jak sám Pjakin ve svých přednáškách říká, nelze říct všechno a každý musí tak trochu pátrat sám. Mě také nestačí vědět, že existuje nějaký prediktor a že střídá svá sídla, já jsem potřebovala vědět “jak a proč a kudy a kam” a k čemu jsem se “dopátrala”, o to se podělím v dalším pokračování (dopátrala v uvozovkách, protože úplnou pravdu se podle mě nedozvíme). Ještě bych chtěla zdůraznit, že ač se tématu svobodného zednářství budu věnovat docela obšírně, bude to jen méně podstatná část pointy mého článku (i když velmi významná).

Valerij
Návštěvník
Valerij

Zdravím, Pozorovatelko. Nechtěl jsem vás v ničem předběhnout, váš cyklus o Potopě světa je velmi důležitý a souvislý. Tato Pjakinova přednáška jen navazuje na tu základní, kterou uvádíte v článku O světové moci. V diskuzi O světové moci jsem se zmínil o V. M. Zaznobinovi, jeho stručném vysvětlení GP a jeho vztahu ke světu.

Právě Zaznobina Pjakin zmiňuje velmi opatrně a s respektem i v této přednášce o Dvou křídlech GP. Dospěl jsem k přesvědčení, že právě V. M. Zaznobin zastupuje Rusko ve všech jednáních s GP, dá-li se to tak nazvat. Ne tedy jako sluha (bankéř, zednář, politik apod.) ale jako seriózní osoba. Měl být pozván na takové jednání tuším někam do Itálie a jeden posluchač se Pjakina ptal, zda ví něco víc, jak to dopadlo atd. Pjakin odpověděl velmi vyhýbavě, ve smyslu, že na toto téma musí být otázky směřovány výhradně panu Zaznobinovi.

Podle citátu ze Zaznobinovy přednášky (“Cílem business projektu zvaného církve – biblický projekt, je zakrýt libovolnému člověku možnost komunikovat bezprostředně s Bohem. Křesťanství není založeno na Kristově učení, bylo vytvořeno v otrokářském Římě, aby sloužilo jeho účelům. Není tedy o svobodě a součinnosti s Bohem, je o podřízení se církevním hodnostářům a o ztrátě možností osobně cítit Boha, osobně s Bohem komunikovat.”) soudím, že hlavním cílem GP je právě omezit lidem možnost komunikovat s Bohem a “nechat si Boha jen pro sebe”.

Jako rozptyl a zmatení lidí slouží, podle mého názoru, jak křesťanství – církve – biblický projekt, tak i satanismus. Satanismus totiž taky není o svobodě, je jen o jiném druhu otroctví.

solium
Návštěvník
solium

Staci sa podivat na sucasnost…vojny, lokalne konflikty, potlacanie osobnych slobod, rodin, multikulty, homoloby, sucasna prilev migrantov do E, samotna EU…toto je dielom GP, nie nahody! Preco to smeruje k degradacii a nie vyvoju? Projekt GP je o nastoleni moci s redukciou ludi, uzierame im z “ich” kolaca…Preto symbolika satanizmu, v tomto sa vyzivaju. Inak si myslim, ze Egypt bol iba pokracovanim, zapocal TO Sumer, tu symboliku v Egyte iba prevzali. Osobne mi nie je ale zrejme, do akej miery a ci vobec je GP ovladany (nazvime entnitou, nie celkom pozemskou, sami egyptski vladcovia hlasali, ze nie su pozemstania a v starom Sumere sa to nimi priam hemzi, napokon, ta symbolika ciapok vo Vatikane ci pozemskych kralov ma povod prave v Sumere, vsevidiace oko taktiez…)….Videl som UFO s vojakom – OVS SR, takze mne ich pritomnost na Zemi tazko niekto vyhovori…(nerobim si ale iluzie ze vsetko, co je tam hore, je ludomile, aj v kozme platia zakony vyberu a prezitia…). Takze povod GP by som hladal hlbsie v
dejinach ludstva…!

TSq
Návštěvník
TSq

Já jsem věděl/ cítil, že z Vás vypadnou perly a moc Děkuji +1
Vaše úhly pohledu nutí přemýšlet, provokují i nasírají ..a to je dobře.

Vabio
Návštěvník
Vabio

Pokud Vás úhly něčío pohledu nasírají, tak to až tak dobré není … resp., pokud na to aktuálně máte chuť, tak je to možné brát tak, že je to skvělé, protože máte šanci se o sobě něco dozvědět a především s tím něco udělat …. bez ohledu na všechny GP či kohokoliv, tak začátek v podstatě čehokoliv (osvobození, uvědomění, pochopení, deatomizace, atd.) je u každého z nás uvnitř každého z nás a pokud se dokážete tam vevnitř zbavit toho, co tam z pohledu naší duše nepatří, tak pak už není ani potřeba přemýšlet na těmy úhly pohledu, pak se to prostě VÍ … a kdo ví, ten se nerozčiluje/nenasírá :o)