Dunajská jízda je další provokací proti svrchovanosti ČR a dalším důkazem servility...

Dunajská jízda je další provokací proti svrchovanosti ČR a dalším důkazem servility pražské loutkové vlády!

Dunajská jízda je další provokací proti svrchovanosti ČR a dalším důkazem servility pražské loutkové vlády!

Českou republikou opět projede americký obrněný konvoj. Tentokrát má akce název „Dunajská jízda“ a vojáci při ní pojedou v září z Německa přes Česko a Slovensko na cvičení do Maďarska. Množství kusů techniky a mužstva bude přibližně stejné, jako při jízdě dragounů v březnu.

Oficiálně dle ministra obrany Stropnického nemá konvoj konečnou podobu. Podrobnosti cesty nejsou zatím oficiálně sděleny, i když jsme zatím zevrubně informováni o možné trase amerického konvoje.

V březnu, kdy Českem projížděla americká vojenská kolona jsme mohli vidět, jak se chovají lidé, kteří přišli tento konvoj vítat. Mohli jsme ale i vidět, že média se snažila pár dní před příjezdem konvoje americké armády zastrašit demokratické odpůrce tohoto konvoje. Ti lidé, kteří nebudou vítat „Dunajskou jízdu“, se tentokráte zřejmě nenechají od nikoho zastrašit, protože takzvaně vědí, do čeho jdou.

maxresdefault.jpg
US boys přijeli “na akci”… ale ne v Lidlu…

Ti, co sledují od začátku ukrajinskou problematiku ví, že USA se snaží silně destabilizovat Evropu. To se projevilo takzvanými barevnými revolucemi. Dále USA ovlivnily Evropu útokem na Afghánistán a posléze jeho destabilizací. To samé se stalo i v Iráku. Poté následoval rozvrat Libye, destabilizace Egypta. Následoval rozklad Sýrie a vznik Islámského státu.

A je snad každému jasné, proč lidé z těchto zemí masově utíkají do Evropy, která díky svým politikům si s problémem neví rady. A toto vyhovuje USA. Slabá a poddajná Evropa, jejíž státy neumí ochránit ani své občany, natož své národní zájmy nezávislé na Spojených státech.

Jaký je pravý význam „Dunajské jízdy“? Ukázat i Česku, že země, která chce být alespoň trochu nezávislá na USA, má smůlu, neboť to není pro USA momentálně výhodné . Ale i tak by se nic vzdávat nemělo. My, co chceme být nezávislí na USA si nepřejeme jakoukoli roztržku s Ruskem. Naopak musíme ukázat, že se nebojíme a že jsme ochotni oponovat v rámci demokratických zákonů ozbrojeným americkým složkám.

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
mc.vlada
Návštěvník
mc.vlada

Nebyl bych až tak kritický. I když se lidí nikdo neptal, tak jsme součástí NATO a přejezd “spojenců” je součástí. No a kdo si najivně myslí, že naše vláda rozhoduje nezávisle a podle svého přešvědčení, no tak to je holt jeho volba. Jarní jízda měla masívní propagandistickou masáž a tak se našli lidé, kteří je “vítali”. Myslím si, že tato jízda je ukázkou toho, co si národ skutečně myslí. Kde nic, tu nic.

pavlina
Návštěvník
pavlina

Navrhuji ,přijít se “podívat na kolonu” a obrátit se k ní zády -svlékat kahoty a vyhrnovat sukně netřeba ani transparenty nejsou nutné 🙂

Honza P.
Návštěvník
Honza P.

Souhlasím s Jarkem. Jezuité bohužel již v průběhu 19. století úspěšně infiltrovali elity USA, které byly od svého založení trnem v oku britské a evropské aristokracii, protože se snažili o aplikaci ušlechtilých ideí myslitelů jako byli Ch.L. Montesquieu, D. Diderot, F.M. Arouet a další osvícenců (z nichž ostatně vycházeli i vůdcové Velké francouzské revoluce, která tehdejším vládnoucím vrstvám nadělala opravdu hluboké vrásky na čele).

A po celé 20. století až do dneška Tovaryšstvo Ježíšovo zvlášť odporným způsobem využívá Spojené státy jako zástěrku při naplňování svých plánů na rozvíjení a zachování své dobře utajené globální hegemonie.

Bohužel mám v poslední době nepříjemný dojem, že totéž, co se jim “poštěstilo” v USA, se jim postupně daří i v Rusku.

Lex supremus
Návštěvník
Lex supremus

“ušlechtilých idejí myslitelů….etc”
v čem novém jedeš, možná bych taky jednu zkusil.

Lex supremus
Návštěvník
Lex supremus

Proč právě Nagasaki a proč právě Urakami?

V jednom dni zahynuly dvě třetiny japonských katolíků.

Otázku, proč po zničení Hirošimy 1945 svrhli Američané 9. srpna ještě druhou bombu na Nagasaki, snaží se vyřešit historici, a to s poukazem na ještě trvající válečný stav válečný stav. Japonsko mělo být donuceno ke kapitulaci. Oba atomové útoky patří k apokalyptickým událostem, jaké nemají v dějinách obdoby. Je skutečností, že tímto jedním úderem nebyl postižen japonský národ, ale dvě třetiny japonských katolíků.

Během 350 let svého trvání v Japonsku byla katolická církev dvakrát takřka vymazána. První pronásledování katolické církve propuklo v roce 1587 a skončilo 1614 jejím úplným zákazem. To vedlo v roce 1637 k povstání japonských katolíků. Holandští kalvinisté podporovali japonský šogunát při porážce povstání, jehož křesťanské pozadí je dodnes popíráno.

„Kříž samurajů“

Rino Cammilleri postavil svým románem „Kříž samurajů“ japonským katolíkům památník. Přes všechno pronásledování a zdecimování zachovali japonští katolíci nazývaní Kakure kirishitan v podzemí svou víru. Když v roce 1873 mohli opět přijít zahraniční misionáři, žasli nad tím, že zde našli pravověrné katolíky.

V létě 1945, 6. a 9. srpna zemřelo při atomových bombách 220 000 lidí. To není ani 0,3% japonských obyvatel, ale byly to dvě třetiny japonských katolíků.

Katolík Akira Fukahori je jedním z těch, kteří atomovou explozi přežili. 31. prosince 2008 v rámci modlitební vigilie za mír vyprávěl v Navaře o oné události.

Zpráva očitého svědka, který výbuch přežil
»Také 9. srpna jsem šel se svými spolužáky do továrny Mitsubishi. Bylo mi 15 let. Jako náhrada za ty, kteří museli nastoupit vojenskou službu ve válce, pracovali jsme v továrně my studenti a pomáhali několika málo zbylým dělníkům. Onoho rána jsem byl poslán se zprávou na velitelství hasičské centrály vzdálené 2,5 km. Kolem 11. hodiny jsem tam čekal na verandě na odpověď. Krátce nato jsem uslyšel letadlo a spatřil, jak zazářil nesmírný světelný sloup, z něhož se, jak se zdálo, šířilo světlo na všechny strany. V tom okamžiku jsem byl tlakovým nárazem vržen na zem. Když jsem opět nabyl vědomí, ležela na mně těla dvou nebo tří mladíků. Oba, kteří leželi na mně, měli hlavu a krk plné skleněných střepin. Jeden z nich byl již mrtvý. Jako zázrakem byl jsem pod nimi jen lehce zraněn.

Sídlo hasičské stanice se nacházelo asi dva kilometry od epicentra výbuchu. Budova s ocelovými nosníky byl silně poškozena, ale ještě stála. Panoval hrozný zmatek, křik, panika a bylo zde mnoho mrtvých a zraněných.

Nad stráněmi Urakami se obrovskou rychlostí valila ohnivá vlna.
Přede mnou utíkala žena se sežehnutými vlasy. Zcela znetvořený muž, jehož paže byly jen pahýly a jehož kůže byla úplně spálená, chodil bez cíle sem a tam. Pak jsem spatřil jinou ženu, která nesla na zádech dítě, z jehož hlavičky tryskala krev. Moje nohy a celé tělo se třáslo hrůzou z této podívané. Byl to pekelný pohled. Zdálo se, že po cestách se nepohybují lidé, nýbrž odporné a ošklivé postavy. Později mi řekli, že tlaková vlna z exploze měla rychlost 500 m za sekundu a ohnivý sloup, který bomba vytvořila, měl teplotu při zemi 3000 až 4000 stupňů. Tehdy ovšem nikdo nevěděl, že to, co jsme právě zažili, byla atomová bomba. Hnalo mě to domů. Kam jsem pohlédl, viděl jsme jen zuhelnatělá těla. Když jsem dorazil do své čtvrti, nebyl jsem schopen v troskách zničených staveb rozpoznat náš dům.

Jedna skoro zcela nahá žena bloudila mezi troskami, její kůže byla jedna otevřená rána, z hlavy a krku se řinula krev. Jala mě taková hrůza, že jsem se dal na útěk pryč.«

Atomová bomba explodovala nad Urakami. Urakami byla městská čtvrť v severní části Nagasaki a byla tehdy katolickým centrem Japonska. Stála tam katedrála, největší katolický chrám Východní Asie. V Urakami bydlelo 12 000 katolíků, na 8 500 z nich zahynulo v onom jediném dni roku 1945.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Autor článku poněkud “ujíždí”, pokud tvrdí, že USA něco ohledně utečenců do Evropy rozhodují. Oni jsou jen nástrojem, který to řeší provádí a platí. Organizování vykrmených, dobře oblečených, jazykově připravených a svých práv dokonale poučených kriminálníků z Afriky je na adrese Vatikánu. Jezuité jsou za celým tímto podrazem na civilní obyvatelstvo, to by si měl autor článku uvědomit. USA jsou jen využitý nástroj tohoto stovky let dopředu naplánovaného svinstva na všechny národy Evropy. Nic méně jde o prvoplánový útok těchto najatých kriminálníku na státy, království, jimž vládne dodnes šlechta, kteréžto v minulosti okupovaly kolonie po celé planetě. Nebudu se tady rozebírat podrobněji v plánech jezuitů, je to na knihu a ne na komentář k článku.