Důkaz: Lidové noviny v únoru 1939 přinesly článek o zřízení kárných pracovních...

Důkaz: Lidové noviny v únoru 1939 přinesly článek o zřízení kárných pracovních táborů pro ty, kteří se vyhýbají práci. Článek z dob II. Republiky by dnes byl asi označen za xenofobii a rasismus. Co se v něm píše? Prohráli jsme III. světovou válku a ani o tom nevíme, že vůbec proběhla?

Důkaz: Lidové noviny v únoru 1939 přinesly článek o zřízení kárných pracovních táborů pro ty, kteří se vyhýbají práci. Článek z dob II. Republiky by dnes byl asi označen za xenofobii a rasismus. Co se v něm píše? Prohráli jsme III. světovou válku a ani o tom nevíme, že vůbec proběhla?

Několik čtenářů Aeronetu nás upozornilo do redakce na novinový archiv Lidových novin z roku 1939, konkrétně z února onoho roku. Dne 16. února 1939 [1] uvedly Lidové noviny krátký článek o tom, že Beranova vláda pověřuje Ministerstvo národní obrany vytvořením kárných pracovních táborů, do kterých budou umisťováni ti, kteří se vyhýbají práci, potulují se bez trvalého bydliště po republice a žijí jako povaleči. Článek je jedním z hlavních klíčových důkazů o tom, že vznik táborů jako byl tábor Lety spadal plně do sféry nápravných zařízení pro ty, kteří v těžkých dobách II. Republiky nechtěli pracovat. Lidové noviny z té doby jsou děsivým obrazem stavu republiky po Mnichovu 1938, kdy celá okleštěná republika čelil největší uprchlické vlně ve svých dějinách, uprchlické vlně vytvořené z vlastního obyvatelstvo, které bylo vyhnáno z oblasti Sudet. Vztek a nenávist se probouzí v mnoha lidech při pohledu na dnešní některé politiky, kteří nemají problém zavítat na Sudetoněmecké slavnosti, oslovit sudetské Němce slovy “drazí krajané” a sednout si do první řady po pravici šéfa Sudetoněmeckého landsmančaftu Berndta Posselta.

Sudetoněmecké slavnosti v Augsburgu, červen 2017. Zprava: Berndt Posselt, Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), Daniel Herman (KDU-ČSL), Daniel Korte (TOP09) a Zdeněk Bezecný (TOP09). Zdroj zde.

V článku Lidových novin se zrcadlí stav tehdejší společnosti, která stála v historických událostech jen několik kroků od zániku vlastního národa. Bohužel, ta doba se nám opět vrátila. Naše země dnes stojí před zánikem našeho státu, před zánikem vlastních státních hranic, vlastní suverenity, stále více a více pravomocí předávají české politické elity cizincům, do zahraničí, do Bruselu a k rukám novodobých místodržitelů veškeré moci v České republice. Neustále slyšíme, že musíme směřovat na západ. Před rokem 1989 jsme slyšeli jiného heslo, “Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak.” Mnoho pamětníků si vzpomíná, že po smrti Leonida Brežněva zmizela v Československu druhá část tohoto hesla, konkrétně “a nikdy jinak”, prostě heslo se zkrátilo a zůstalo jenom “Se Sovětským svazem na věčné časy”. Bylo to znamení, že éra Sovětského svazu se nachyluje. Takže i tehdy jsme někam směřovali, na východ. Je to prokletí českého národa, který neustále hledí někam ven a chce někam směřovat namísto toho, aby hleděl dovnitř, na sebe, na svoji zemi, na své zájmy, na svoji vlast a budoucnost postavenou na vlastní odvaze a suverenitě. A co napsali Lidové noviny v roce 1939?

Kárné pracovní tábory – Nikoli koncentrační tábory (LN)

Ks – Praha, 15. února: Z podnětu předsedy vlády Berana vypracuje ministerstvo národní obrany nařízení o kárných pracovních táborech. Budou do nich posíláni ti, kteří v normálních pracovních táborech hrubě porušují kázeň, a ti, kdo se notoricky vyhýbají pravidelné práci, jako cikáni, tuláci, řemeslní žebráci a povaleči. Okruh osob, které budou zařaděny do kárných táborů, bude v nařízení přesně vymezen. Do kárných táborů nebudou posíláni provinilci političtí, čili nejde tu o zřizování koncentračních táborů v obvyklém smyslu.

Článek LN o kárných táborech ze dne 16. února 1939.

Tento dobový tisk jasně vyvrací veškeré dnešní lži a propagandu neziskového sektoru, který se snaží tábor v Letech historicky přepsat na tábor koncentrační a vytvořit tak z cikánského etnika oběť genocidy za II. sv. války. Stejně tak je dnes možné spatřit, že veškerá pozornost a historická souvislost tábora Lety je v médiích vztahována jen k období od druhé poloviny roku 1942, kdy ovšem provoz všech kárných táborů na území Protektorátu byl ovlivněn zběsilým vražděním a mstou německé moci na českém obyvatelstvu v rámci 1. a 2. vlny Heydrichády. Stejně tak po atentátu na Říšského zastupujícího protektora došlo k úvahám o urychlení plánů na konečné řešení slovanské otázky, kdy část nespolupracujícího českého obyvatelstva měla být už v polovině roku 1943 přesidlována na východ na území Ukrajiny a Ruska, kde měl český národ pracovat na rozlehlých polích na Ukrajině a na Donbasu, protože Adolf Hitler chtěl, aby průmyslová výroba byla přesunuta blíže těžebním zdrojům železné rudy, uhlí a dalších nerostů.

Německo prohrálo II. sv. válku, ale rádo by vyhrálo tu, kterou vede dnes v rámci projektu Das neue Europa

Po porážce Sovětského svazu měl být aktivován tzv. Generalplan Ost na přestěhování všech neárijských ras za Ural, kde měly slovanské národy pracovat jako otroci. Je ovšem děsivé zjištění, že dnes slovanské národy pracují v EU za čtvrtinové mzdy úplně stejně, v otrockých podmínkách montoven, výhled na starobní důchody mizí ve ztracenu se slovy politiků o tom, že lidé místo důchodů mohou sekat trávu, státy předávají pravomoci a suverenitu do Bruselu a cizí státníci nám diktují tvary banánů, zakazují žárovky a diktují počty muslimských migrantů. Někdo by mohl říct, že Německo prohrálo II. sv. válku, ale skoro to vypadá, že vyhrálo tu třetí, která proběhla bez jediného výstřelu. Stačila k tomu korupce a fondy z EU, kterými si Berlín koupil celou Evropskou unii. Naše české školství ovládly cizí fondy a neziskovky financované z ciziny. Nepřítel nám reprogramuje naše vlastní děti, proti nám, rodičům, proti zájmům naší země.

Daniel Herman, Pavel Bělobrádek, Berndt Posselt. Augsburg, červen 2017.

Děti a mládež vítají migranty s otevřenou náručí, indoktrinace z inkluze ve školách způsobuje likvidaci vztahu k vlastnímu národu a historii, naopak je posilován vztah k multikulturalismu a globalizovanému světu bez státních hranic a bez národního ukotvení. Spolu s tím probíhá překreslování historie. Německo relativizuje svoji vinu a roli ve II. sv. válce, podprahově je mládeži v Evropě vysvětlováno, že i němečtí vojáci trpěli, z odsunovaných Němců na konci války jsou vytvářeny oběti zlých Čechů a česká veřejnoprávní média přináší filmy a dokumenty o tom, jak německé rodiny trpěly při vyhánění z Československa. Zemi můžete dobýt zbraněmi, tedy válkou a řízením na 6. prioritě.

Ale stejně tak lze země ovládnout přes média, finance a školství na vyšších prioritách bez jediného tanku a výstřelu. A proč je to tak výhodné? Protože když státní hranice překročí cizí vojska, celý svět může ukázat prstem na agresora. Jenže, když ovládnete v zemi za 30 let veškerá média, která tvoří informační pole a tzv. mediální realitu, když ovládnete veškeré banky v zemi a dokonce i centrální banku, a tyto banky drží dluh všech domácností, občanů dané země a dokonce i státu a státního rozpočtu, a když v této zemi ovládnete výchovu dětí a mládeže skrze ministerstvo školství, a když tyto děti vyrostou, budou sdílet hodnoty agresora a přitom budou plivat na vlastní zemi a pronárodní politiky, které označí za nácky, tak si této invaze a války nikdo nevšimne.

Český četník v táboru Lety, dobové foto.
Co by se stalo, kdyby III. Říše porazila Sovětský svaz a vyhrála válku?

Jak by vypadal náš život, kdyby III. Říše vyhrála II. světovou válku? Pracovali bychom za Uralem, brali bychom směšné mzdy ve srovnání s dělníky v Německu, byli bychom po krk zadlužení, naše plodnost by plánovaně klesala (na 5. prioritě, samozřejmě), rodilo by se nám méně a méně dětí, ze škol by vycházely děti, které by útočily proti symbolům národa a naopak by vyzdvihovaly Říši a souručenství s ní v jednom nerozlučném svazku. Zatímco národ by přežíval jen díky práci a zakázkám pro Říši, kam by proudila většina produkce, loutková vláda by jezdila do Berlína a uctivě prosila místodržitele, aby jim do jejich regionu za Uralem už Berlín neposílal problémové lidi, kteří se vyhazují do vzduchu a páchají terorismus. A Berlín by řekl, že je povinností všech se podělit o tyto dárečky, protože od Říše nelze jenom brát a čerpat dotace, Říši je třeba i něco dát.

Záznam pátečního pořadu o kauze tábora v Letech

A teď se zamyslete, nepřipomíná vám to něco? Copak jsme nevyhráli válku? Copak jsme byli poraženi, že dnes české fabriky jedou pro německý průmysl a český dělník pracuje za směšné mzdy a česká vláda jezdí prosit do Berlína, aby nemusela přijímat teroristy, které do EU pozvala německá kancléřka? Chápete tu absurditu? Opravdu jsme byli poraženi? Když si uvědomíme, že země lze dobýt a ovládnout a obsadit nejen na 6. prioritě, potom s hrůzou zjistíme, že jsme prohráli III. sv. válku, a ani jsme si nevšimli, že proběhla. Proto dnes vzniká odboj, alternativa. Proto proti nám útočí. Vedeme mediální odboj proti nepříteli, který za 30 let ovládl naši zemi, sebral nám národní bohatství, průmysl, zemědělství, potravinovou soběstačnost, zlikvidoval doly, hutě, navrátil šlechtě a církvím majetky a strčil nám před oči velkoplošné obrazovky s nekonečnými seriály na odvedení pozornosti. Protože kdo se dívá, nezlobí. Sdílejte prosím tento článek na sociálních sítích a také v emailech, ať se lidé dozví, že historie je jiná, než jak se nám snaží dnes podsunovat mainstreamová média.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mago
Návštěvník
Mago

Upozornuji na clanek vede kde se píše že se nemecko bude chovat k zidum slušně

malej jarda
Návštěvník
malej jarda

fotografie je na ulozto.cz zadejte markus pape ist lueger a sekvence videa zadejte fedor gál je lhář

malej jarda
Návštěvník
malej jarda

Fedor Gál a Markus Pape natočili pro americké museum holocaustu rozhovor s Antonínem Vintrem, pamětníkem, http://collections.ushmm.org/search/catalog/irn513238 který jako chlapec byl s rodiči internován v Letech. Ukazuje mu v rozhovoru fotografie z Let a mezi nimi i tuto fotografii!! Záběr má čas 01:16:00 až 01:16:21 To je ona fotografie!!

V rozhovoru pan Vintr vypráví o uvazování ke kůlu, které sám viděl. Pan Vintr říká Markusi Papemu: „..když jste tady byl, tak jste mi ukazovali fotky…“ a Pape odpovídá : „ Já je mám tady“. Fedor Gál mu podává tuto fotografii. Ptám se pane Gále, odkud tento snímek pochází??? Je z cikánského tábora Lety???? Jsou na fotografii čeští četníci??? Stavba v pozadí vypadá jako zděná, v Letech byly ale dřevěné stavby? Uvázaný člověk vypadá, jako kdyby byl oblečen v pruhovaném vězeňském oděvu!! Ten se ale v Letech nenosil, tam se nosily staré vojenské uniformy obarvené na černo a ženy a děti byly v civilu!! Muži, kteří spoutaného bijí, nevypadají jako čeští četníci či policisté!! Ptám se vás, pane Gále, bylo Vám tehdy známo, odkud tento snímek pochází?? Zeptal jste se pana Papeho, odkud ten snímek je? Jestliže nepochází z Let, proč jste to na kameru výslovně neuvedl??? Takto vypadá vaše „vědecká“ práce???? Proč tedy říkáte panu Vintrovi : „Todlencto je váš bratranec…“????? Odkud tu fotku máte??? Konzultoval jsem fotografii s jedním uniformologem. Potvrdil mi, že muži na vaší fotografii mají uniformy SS!!! Bez jakékoliv pochybnosti, lze určit i hodnost! Dle jeho komentáře se ale esesáci takto nefotili a tyto fotografie vznikaly po osvobození lágrů jako ilustrace utrpení vězňů. Takže jsou to zřejmě bývalí vězni nějakého osvobozeného lágru, oblečení v uniformách SS, které měli k dispozici. Tím lze vysvětlit některé „ústrojové nedostatky“. Chybí nárameníky a rukávové orlice, muž vlevo nemá spinky a správné kalhoty!
Četníci Hejduk, Bintr, Pešek, Mokošín , Luňáček a Janovský uvazování popírají, dosvědčují ho káranci kárného pracovního tábora Bžoch, Fiala a Rott . Romský svědek Studený uvádí, že sám viděl dvě uvázané ženy v cikánském táboře. To po 55 letech dosvědčuje taktéž pan Vintr a pan Stockinger, četník Kánský vypověděl o jedné uvázané ženě hned po válce.
Na oficiálních stránkách amerického musea holocaustu nejdete také tento text: „Of 82,309 Jews deported from the Protectorate, the Germans and their collaborators killed approximately 71,000 in the Holocaust. The occupation authorities and their Czech collaborators killed another 7,000 Protectorate Jews in Bohemia and Moravia. By 1945, some 14,000 Protectorate Jews remained alive in the Czech lands.“
PTÁM SE PANA GÁLA, ODKUD JE TATO FOTOGRAFIE A KTEŘÍ CZECH KOLLLABORATORS V PROTEKTORÁTU ZABILI 7000 ŽIDŮ??????
Moji 400 stránkovou práci naleznete na http://www.tabor-lety.info

tana
Návštěvník
tana

Na zdech Staronové synagogy jsou uvedena jména cca 80 000 Židů z Protektorátu, u všech je uvedeno darum, kdy se dostavili k transportu. Nikde není žádná zmínka o Židech , kteří zahynuli násilnou smrtí jinde.
Na nápisech je jméno obce, příjmení podle abecedy, jméno + datum narození + datum transportu.
Autory seznamu je Židovská obec, která měla přístup k seznamům, dokonce se její někteří příslušníci na seatavování seznamů podíleli, tito pak byli jedním z posledních transportů odvezeni a po válce nebyli mezi přeživšími.
Mám pocit, že pan Gál trpí potřebou “zviditelnit se”, na Slovensku se nedaří…… .
Co se týče exponátů různých amerických muzeí…… , vzpomňme na chování amerických vojáků v Iráku ….. . Ono ty naše “západní vzory demokracie” mají vůbec muzea nacpaná exponáty získanými všelijak. Dnešní invaze by se taky dala označit “pochodem za bohatstvín, z jejich zemí vyvezeným”.

malej jarda
Návštěvník
malej jarda

Fedor Gál a Markus Pape natočili pro americké museum holocaustu rozhovor s Antonínem Vintrem, pamětníkem, http://collections.ushmm.org/search/catalog/irn513238 který jako chlapec byl s rodiči internován v Letech. Ukazuje mu v rozhovoru fotografie z Let a mezi nimi i tuto fotografii!! Záběr má čas 01:16:00 až 01:16:21 To je ona fotografie!!

V rozhovoru pan Vintr vypráví o uvazování ke kůlu, které sám viděl. Pan Vintr říká Markusi Papemu: „..když jste tady byl, tak jste mi ukazovali fotky…“ a Pape odpovídá : „ Já je mám tady“. Fedor Gál mu podává tuto fotografii. Ptám se pane Gále, odkud tento snímek pochází??? Je z cikánského tábora Lety???? Jsou na fotografii čeští četníci??? Stavba v pozadí vypadá jako zděná, v Letech byly ale dřevěné stavby? Uvázaný člověk vypadá, jako kdyby byl oblečen v pruhovaném vězeňském oděvu!! Ten se ale v Letech nenosil, tam se nosily staré vojenské uniformy obarvené na černo a ženy a děti byly v civilu!! Muži, kteří spoutaného bijí, nevypadají jako čeští četníci či policisté!! Ptám se vás, pane Gále, bylo Vám tehdy známo, odkud tento snímek pochází?? Zeptal jste se pana Papeho, odkud ten snímek je? Jestliže nepochází z Let, proč jste to na kameru výslovně neuvedl??? Takto vypadá vaše „vědecká“ práce???? Proč tedy říkáte panu Vintrovi : „Todlencto je váš bratranec…“????? Odkud tu fotku máte??? Konzultoval jsem fotografii s jedním uniformologem. Potvrdil mi, že muži na vaší fotografii mají uniformy SS!!! Bez jakékoliv pochybnosti, lze určit i hodnost! Dle jeho komentáře se ale esesáci takto nefotili a tyto fotografie vznikaly po osvobození lágrů jako ilustrace utrpení vězňů. Takže jsou to zřejmě bývalí vězni nějakého osvobozeného lágru, oblečení v uniformách SS, které měli k dispozici. Tím lze vysvětlit některé „ústrojové nedostatky“. Chybí nárameníky a rukávové orlice, muž vlevo nemá spinky a správné kalhoty!
Četníci Hejduk, Bintr, Pešek, Mokošín , Luňáček a Janovský uvazování popírají, dosvědčují ho káranci kárného pracovního tábora Bžoch, Fiala a Rott . Romský svědek Studený uvádí, že sám viděl dvě uvázané ženy v cikánském táboře. To po 55 letech dosvědčuje taktéž pan Vintr a pan Stockinger, četník Kánský vypověděl o jedné uvázané ženě hned po válce.
Na oficiálních stránkách amerického musea holocaustu nejdete také tento text: „Of 82,309 Jews deported from the Protectorate, the Germans and their collaborators killed approximately 71,000 in the Holocaust. The occupation authorities and their Czech collaborators killed another 7,000 Protectorate Jews in Bohemia and Moravia. By 1945, some 14,000 Protectorate Jews remained alive in the Czech lands.“
PTÁM SE PANA GÁLA, ODKUD JE TATO FOTOGRAFIE A KTEŘÍ CZECH KOLLLABORATORS V PROTEKTORÁTU ZABILI 7000 ŽIDŮ??????
Moji 400 stránkovou práci naleznete na http://www.tabor-lety.info …….

okal
Návštěvník
okal

Jen bych se tedy chtěl zeptat , kam tedy má tato zemička směřovat, protože předpokládám, že jsem píší chytré hlavy, když něco chcete zbourat, musíte vědět co dále.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Ja se take obavam, ze tady neni zadny plan, co delat po pripadnem Czexitu. Neni ani zadny plan, jak pripadne vyjednavat s Bruselem. Nikdo to neresi. To je na tom ta tresnicka na dortu, co dal po Czexitu. A pocitejte s tim, ze nase potravinarstvi neni sobestacne, zemedelstvi take ne, prumysl take ne. Kazdy politik, ktery horuje pro Czexit, by mel lidem i predlozit plan, jak si to dal predstavuje se smerovanim nasi zeme. To je jako kdyz se rozvadite, opoustite bohatsiho manzela, na kterem jste momen talne celkem.dost zavisly, opoustite dum, ale vubec neresite a nezajima vas, kde budete bydlet, co budete delat, az za sebou prasknete dverma, zda si najdete nejaky dum, praci a neresite ani jak bude probihat rozvod. Nikdo se ani naznakem vubec na nic nepripravuje. ” Czexitove” si to predstavuji, jak Hurvinek valku ?

ol7
Návštěvník
ol7

Plán je jasný udržet hranice obnovit prumysl zemědělství a domluvit spolupráci s Ruskem ochranně-obchodní.

Iva
Návštěvník
Iva

Myslíte spíš totálně zadluženého manžela, který je těsně před bankrotem, žije pouzena můj úkor a předvádí falešné pozlátko navenek, a který, pokud se rychle nevzpamatuji, mne strhne do té záhuby s sebou a ještě mne předtím předhodí tlupě migrantů??? Tak jestli to myslíte takto, nezbývá než souhlasit
Bez EU se na tu soběstačnost zase dohrabeme, stejně jako po válkách a krizích vždy v minulosti, s nimi NIKDY!!!!!!!
na rozdíl od Západu máme tu výhodu, že lidi jsou tu šikovní a ještě se neodnaučili makat jako na Západě.

tana
Návštěvník
tana

Souhlasím. Je nutno vyjednávat, vyjednávat, hledat spojence a znovu vyjednávat… .
Přitom ty spojence v jednotlivých otázkách najít lze i tam, kde bychom je nehledali.
Např. Němci se stále nemohou dohodnout na nové vládě, přitom němečtí profesoři práva vydali společně expertizu o arbitrážích, ktrá jednoznačně uvádí, že žádný stát není schopen v arbitráži vyhrát. Tudíž by arbitráže měly být ze smluv vyňaty.
A stále upozorňuji na to, že nástupnické státy R-U všechny vycházejí z jednoho právního systému…..

maxov
Návštěvník
maxov

Tak už to funguje a je to tam… Už jsem se lekl, že to někdo upravuje 🙂
Tady je přímý odkaz do knihovny na tu 2. stranu Lidových novin, kde to píšou:
http://www.digitalniknihovna.cz/mzk/view/uuid:6f1d3f10-524d-11dd-add8-000d606f5dc6?page=uuid:ebc244d0-5233-11dd-a4c8-000d606f5dc6

maxov
Návštěvník
maxov

Proč není funkční odkaz na to periodikum v archivu LN?

ssixx
Návštěvník
ssixx

Tak co tomu říkáte vožralá kavárno a hlavně ta čtyřka debilní kolem Kradouska ?????

Oldrin
Návštěvník
Oldrin

Proč se nikdo nyni nezeptá přímého pamětníka Karla Schwarzenberga? Proč asi? Všichni víme. Karel mlčí jak zarezany, přitom jindy má plno keců.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Schwarzenbergovi nejak zklaplo od te doby, co Milos Zeman vyhral druhe volby ?

Jen procházím
Návštěvník
Jen procházím

A není to třeba proto, že tenhle přímý pamětník, měl rok a dva měsíce, když se ten tábor zakládal? A na konci války měl 7 roků. Co by jste chtěl slyšet od sedmiletého kluka?

M.C.
Návštěvník
M.C.

Od sedmiletého kluka se dozvíte spoustu věcí, když se ho správným způsobem ptáte. Můj otec měl na konci války pět let a pamatuje si z osvobozování a z doby těsně po válce spoustu věcí.
Některé z vlastní hlavy, ty ostatní z vyprávění starších lidí okolo sebe. Právě takový kluk, který objevuje svět okolo sebe se aktivně snaží ho pochopit, dívá se a ptá se. A pamatuje si.
Ale o to tu nejde. Jedná se spíše o to, že Schwarzenberg jednak určitě o táboře od svých členů rodiny a dalších lidí okolo leccos slyšel a druhak o tom mají v rodinných archivech určitě nějaké písemnosti, ze kterých by se dalo hodně věcí vyčíst. Ale musel by chtít ty papíry najít.

Oldrin
Návštěvník
Oldrin

Jde o (především) další tunel politiků, tentokrát při výkupu vepřína za nadhodnocenou cenu, a pak o neobjektivitu novinářů. Mistrem polopravd ( za koncesionářské poplatky) je Česká televize.

Inkvizitor Boblig
Návštěvník
Inkvizitor Boblig

Taková spekulace: Nezaplatili západní producenti vepřového některé romské předáky a některé naše politiky k tomu, aby takto mazaně zlikvidovali jednoho svého konkurenta? Nu, až půjde cena vepřového na pultech našich obchodů vzhůru, a naši chudí spoluobčané (mezi nimiž jsou významně zastoupeni i Romové) budou naříkat na tu drahotu…, poukázal bych na tuto kauzu. Pokud jde o mě, pro mě za mě může být vepřové i o 200% dražší, a když na něj dostanu chuť, dám si ho, neb chudák nejsem… Ale je mi líto těch lidí, co si za něj budou muset připlatit… Došlo Romům, co dělají svým peněženkám, a že jsou za užitečné idioty bůhvíkomu?

tomax
Návštěvník
tomax

A třeba se v tom prasečáku narodil Berndtt Prasselt, tak to chtějí vykoupit aby nebyla ostuda. A kdyby umřel, pražská kafilerie to jistí s Kajdou v čele, ale žádnou konspiračku bych v tom neviděl.?
http://www.grilujeme-sele.cz/kontakt.php

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Ta likvidace české živočišné výroby je určitě taky motivací, ale řekl bych až druhořadou…

M.C.
Návštěvník
4321
Návštěvník
4321

Tady je jiná zajímavá informace o Letech….

Případ nepovšimnuté knihy. Havel udával Židy a Schwarzenberg používal k práci vězně z tábora v Letech

http://www.freeglobe.cz/Articles/407-pripad-nepovsimnute-knihy-havel-udaval-zidy-a-schwarzenberg-pouzival-k-praci-vezne-z-tabora-v-letech.aspx

Dompter
Návštěvník
Dompter

Na Respekt narflektuju a Reflex nerespektuju.

(Zdroj: tušímže Země Lhostejnost, Karel Kryl)