Dublin je mrtvý, ať žije migrace? V Bruselu skončila fraška, která neměla...

Dublin je mrtvý, ať žije migrace? V Bruselu skončila fraška, která neměla obdoby. Evropské země se zavázaly vybudovat hotspoty pro migranty přímo na území EU poté, co Afrika takový nápad zamítla! Migranti se budou nově přerozdělovat už na moři na lodích pod vlajkou OSN a Vysokého komisaře pro uprchlíky! Babiš v listu Le Figaro zaútočil na Okamurovu SPD!

Dublin je mrtvý, ať žije migrace? V Bruselu skončila fraška, která neměla obdoby. Evropské země se zavázaly vybudovat hotspoty pro migranty přímo na území EU poté, co Afrika takový nápad zamítla! Migranti se budou nově přerozdělovat už na moři na lodích pod vlajkou OSN a Vysokého komisaře pro uprchlíky! Babiš v listu Le Figaro zaútočil na Okamurovu SPD!

Summit Evropské unie v Bruselu skončil naprostou mediální blamáží a politici už znovu a opět interpretují závěry summitu jinak, než co bylo vlastně ve skutečnosti podepsáno. Je to ještě horší, než jsme si mysleli. Summit přinesl jednu dobrou a jednu hrozivou zprávu. Ta dobrá zpráva je, že Dublin IV je mrtvý a definitivně spadl pod stůl, ale otázka migrace zvítězila. Je to nejlepší zpráva pro Angelu Merkelovou na závěr summitu, velmi si oddechla, i když v její dosavadní kariéře a ve výhledovém horizontu jsou její politické dny sečteny. Její vystoupení na summitu, kde obhajovala svoji politiku vítání migrantů započatou v roce 2015, způsobilo velké pohoršení, nevoli a neskutečný rozkol v řadách jednotlivých zemí, které nově se postavily proti současné migrační politice v EU. To, co se včera odehrávalo na bruselském summitu, dosud Evropská unie nikdy předtím nezažila.

Angela Merkel v diskusi se Sebastianem Kurzem.

Italský premiér Guiseppe Conte totiž včera zablokoval závěrečné usnesení Evropské rady, protože požadoval, aby Rada přijala závazek přerozdělování migrantů z nárazníkových zemí Schengenu, zejména z Itálie. Přesně jak jsem už dříve v článcích předpovídal, nakonec to byla právě Itálie, která nejvíce tlačila na podpis Dublinu IV, z čehož jasně vyplývá, že neochota Itálie přijímat další migranty neznamená odpor proti migraci Afričanů a Arabů do EU, ale je to pouze odpor k přijímání dalších migrantů do Itálie, protože země jich už více nezvládne. Ani na okamžik se tedy nejedná o stejný postoj, jaký má třeba Maďarsko, které odporuje migraci z principu a nikoliv kvůli přeplněnosti svých migračních středisek. Tady se ukazuje, jak málo stačí k tomu, aby si lidé špatně vysvětlili některé politické kroky a výroky.

Afrika řekla hotspotům ne, takže vzniknou rovnou uvnitř EU a navrch k tomu plovoucí kanceláře Frontexu a UNHCR u břehů Libye

Největší šok včera přišel z Afriky, kde zástupci Alžírska, Libye a nakonec i Maroka ostře odmítli vybudování hotspotů Frontexu ve svých zemí, protože taková střediska by se stala majákem a magnetem pro miliony migrantů v Africe, nejen těch, kteří jsou již na cestě, ale i těch, kteří o tom teprve uvažují, ale zatím se bojí vydat ne cestu kvůli nebezpečnosti přesunu přes Středozemní moře. Vybudování hotspotů v Africe by tak vyvolalo pro změnu migrační krizi v zemích na severu Afriky, které by byly zaplaveny migranty mířícími k azylovým hotspotům v Alžírsku, Maroku a Libyi.

Evropská unie by tím přehodila horký brambor s migrační vlnou na bedra těchto severoafrických zemí, ale jejich vlády natolik blbé a naivní opravdu nejsou. S tímto plánem navíc přišel Sebastian Kurz, rakouský premiér, který měl i podporu zemí V4. Jenže tento plán neprošel. Itálie zablokovala jednání a od včerejšího odpoledne až do pátečního rána probíhalo intenzivní vyjednávání o kompromisní dohodě. A ta stojí opravu “za to”, v uvozovkách.

Evropská rada zažila v Bruselu vyjednávací marathon.

Po mnohahodinovém maratonu rozhovorů se došlo k závěrečné dohodě, která zní, že nápad Sebastiana Kurze s vytvořením hotspotů v Africe se lehce modifikuje a nově se tyto hotspoty pro statisíce migrantů vytvoří přímo na území Evropské unie! Ano, čtete správně, tohle není vtip, to je výsledek eurosummitu. Jenže, aby to bylo stravitelné pro voliče v zemích V4 a v některých dalších, je do této dohody vsunuta klauzule, že tyto hotspoty, mamutí migrační centra, která budou prý ve zrychleném režimu prověřovat žádosti migrantů o azyl, budou budována pouze dobrovolně, a to těmi zeměmi EU, které se k tomu dobrovolně uvolí. A ty země už známe, přinášíme exkluzivně jejich seznam. Podle informací německé ARD ze zákulisí summitu se jedná o tyto země:

  • Francie
  • Španělsko
  • Řecko
  • Německo
  • Dánsko
  • Belgie
  • Holandsko
  • Finsko

Tyto země jsou ochotny a připraveny v první vlně vybudovat záchytná centra, tzv. hotspoty, ve kterých budou probíhat zrychlená azylová řízení. Všechny uvedené země mají jeden společný jmenovatel. Jedná se o země s přístupem na moře, s přístavy. Z toho jasně plyne, že vzniká nový plán “Druffus” neblahé paměti, migranti budou z Afriky převáženi loděmi jednotlivých států, ochotných otevírat tyto hotspoty na svých územích v EU, loděmi do svých přístavů a tam budou probíhat azylové zrychlené procesy. Je to doslova černá noční můra, je to asi tak desetkrát horší varianta, než byl Dublin IV, protože ten měl alespoň být tak trochu transparentní, jenže tohle, na čem se dohodli předáci zemí EU, to je hotová apokalypsa. Systém totiž nijak nedefinuje, co se stane s migranty, kteří azyl nedostanou v hotspotech. Budou převáženi zpět na pobřeží Afriky? Anebo budou jenom převezeni do jiného hotspotu v EU? Celé schéma migrace se tak dostává do pozice nepřehledného přesunování migrantů z místa na místo.

Pašování migrantů do EU v přímém přenosu na internetu. V hlavní roli opět loď Aquarius, z Valencie k břehům Libye, posbírat z lodiček klienty, vypnout transpondér na lodi a potom hurá s nimi do Marseille!

A teď ukázka toho, jak to bude fungovat v praxi. Pamatujete si na loď Aquarius, která vezla migranty do Itálie a byla odmítnuta, aby nakonec skončila ve španělské Valencii? Tak přesně tato loď po vyložení migrantů ve Valencii zamířila zpátky přímou trasou opět k libyjským břehům, kde několik dní manévrovala v pobřežních vodách Libye sem a tam. Potom se ale něco stalo. Loď Aquarius najednou vypnula svůj lokační transpondér a zmizela tak z internetové aplikace pro sledování lodí. Po dvou dnech se náhle znovu objevila, jak si to míří právě do francouzského Marseille. Otázka za 100 korun: Koho myslíte, že veze na palubě od libyjských břehů do francouzského přístavu? Informaci o vyplutí lodi Aquarius z Valencie do Libye přinesl list El País už 21. června [1], novináři totiž sledují v online aplikaci Marine Traffic [2] pohyby těchto neziskových lodí.

Aquarius s migranty na palubě, loď zapnula svůk transpondér až před vplutím do teritoriálních vod Francie.

Na obrázcích si všimněte, jak poslední dostupný trasový záznam z transpondéru lodi Aquarius je nastavený z Valencie do Marseille, tzn. ručně vložený záznam kapitánem lodi do lodního deníku, který je propojený elektronicky přes transpondér s databází Marine Traffic, ale raw data z transpondéru, které simulují zpětně věrný pohyb lodi, ukazují úplně jinou trajektorii. Loď nemířila z Valencie ve Španělsku do Marseille ve Francii, ale plula bez zapnutého transpondéru.

Pašerácké lodě neziskovek řádí ve Středozemí jako mafie

Teprve před vstupem do francouzských teritoriálních vod zapnula loď Aquarius svůj transpondér. A trajektorie lodi jasně dokazuje, že loď rozhodně neplula z Valencie, a to ani omylem. Evidentně plula z otevřeného moře okolo západního pobřeží italské Sardinie. Toto je pouze jeden z dalších důkazů, že tyto lodě neziskovek se podílejí na zločinném organizování pašování migrantů do EU, nejedná se o žádné humanitární lodě, ale o plavidla pašeráků. Naše redakce zpracovala podkladové informace, záznamy z logů Maritime Traffic lodi Aquarius a přeposlali jsme podněty vybraným politikům, aby se tímto zabývali.

Bez komentáře.

Jenže to zdaleka není všechno, na čem se politici v Bruselu dohodli. Hotspoty v Africe ještě nejsou zcela smeteny ze stolu, protože globalistům se nápad Sebastiana Kurze moc zalíbil. Jenže podle ujednání včerejšího eurosummitu by mělo být třídění migrantů z Afriky nově spadat do dikce Vysokého komisaře OSN pro uprchíky (UNHCR) podle smlouvy Globálního kompaktu a Angela Merkel se v nestřeženém okamžiku včera na summitu prořekla, když pronesla informaci, že právě Vysoký komisař OSN bude mít na starosti zřízení “hotspotových platforem” ve Středozemním moři.

Současná poloha lodi Aquarius, kotví v přístavu Marseille.

Nejde o nic jiného, než o mořské platformy, tedy lodě, na kterých budou plovoucí úřady Frontexu a na jejich palubách bude probíhat vyřizování žádostí o azyl. Migranti tak budou nadále proudit na lodičkách do Středozemního moře, ale budou mířit k těmto platformám Frontexu plovoucích na moři. A když se podíváte, jak to “velcí kluci” pašeráci z neziskovek dělají dnes, že prostě vypnou transpondéry a tím zmizí lodě ze sledovacích systémů, tak si dovedete představit, jaká to bude fraška a habaďůra na tupé a naivní mainstreamové voliče v Evropě. Migranti budou proudit do Evropy ve statisících.

Ve Středozemním moři se objeví plovoucí hotspoty pro migranty pod vlajkou Vysokého komisaře OSN pro migraci podle smlouvy o Globálním kompaktu

Vybrané přímořské evropské země vybudují v EU hotspoty pro migranty přímo ve svých evropských přístavech, další plovoucí hotspoty v podobě úřednických lodí pod vlajkou OSN se budou houpat nedaleko pobřeží Libye na vlnách Středozemního moře a neziskovky budou nadále zajišťovat sběr a pašování lidí do zemí EU, které budou ochotny migranty přijímat, jako je Španělsko, Francie a další země EU. Češi a Slováci tím získají čas, zhruba na jedno volební období, tak akorát pro Babišovu vládu. Více to nebude.

V nějaké chvíli bude přísun migrantů do EU těmito hotspoty už tak obrovský, že se objeví i v zemích V4 indukovaně, jako azylanti z Francie, ze Španělska, z Řecka, prostě si vyjedou na dovolenou. V jedné věci má Babiš pravdu, migranti se chudým zemím EU s mizernými sociálními dávkami a nízkými důchody vyhýbají. Díky mu za upřímnost o stavu života lidí v ČR ve srovnání s bohatými zeměmi na západě. Ale přísun migrantů do EU způsobí změny v EU, v kultuře, ve školství, ve výchově, v médiích. A spolu s fiskálním paktem, který česká vláda podpořila, dojde brzy i ke sjednocení daní v EU a sociálních dávek pro migranty. To jde ruku v ruce.

Sebastian Kurz, Emanuel Macron a Andrej Babiš při debatě v Evropské radě.

Stačí si poslechnout alarmující slova Andreje Babiše, která zazněla v jeho rozhovoru pro francouzský list Le Figaro [3]. Češi prý nemají zkušenosti s multikulturalismem, ale on a jeho manželka zkušenosti mají. Dříve žili v Maroku (v době Babišova zaměstnání v PZO Petrimex) a jeho žena se přizpůsobila a nosila šátek během Ramadánu, ale migranti by se prý měli přizpůsobit pro změnu Evropě. Pokud se přizpůsobí, nebude proti nim ani v Česku odpor, lidé si zvyknou. Babiš pro list přímo uvedl: „Ve Francii máte miliony lidí ze severní Afriky, kteří přišli pracovat a zůstali. To samé v Německu. Ale u nás máme z tohoto systému obavy, a máme extremistické hnutí SPD, které tohoto strachu využívá. Lidé jsou znepokojení. Vidí atentáty, útoky proti mladým dívkám v Německu. Samozřejmě, je tu velká propaganda.“ Andrej Babiš tak odpor proti migrantům v ČR a v zemích V4 tedy považuje za důsledek propagandy. To je neuvěřitelné, jak se premiér ČR v rozhovoru pro francouzský list takhle odkope. Stejně tak Babiš zaútočil na SPD a označil Okamurovo hnutí za extrémistické. To je rovněž neuvěřitelné, když Babiš ještě před několika měsíci jednal s SPD o programové podpoře vládě. Tehdy SPD ještě extrémistická nebyla?

O skandálních výrocích a závěrech evropského summitu budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata za uplynulý týden z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu. Zároveň mi dovolte poděkovat Vám všem našim čtenářům, kteří jste nám tento měsíc v jeho závěru opět štědře přispěli na zachování našeho provozu. Moc vám děkujeme a doufáme, že v době prázdnin a dovolených na nás nezapomenete, protože náš server žádnou dovolenou nebo prázdniny mít nebude, pokrýváme zpravodajství a informace průběžně po celý rok, boj za svobodu a národ si nemůže vzít dovolenou.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
runner
Návštěvník
runner
Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

Prosím, všechny přispěvatele, aby si laskavě uvědomili , že dnešní Německo a hlavně Němci jsou dnes zcela “jiní” a nejsou pro nás “nepřátelé” !! Něco jiného jsou běžní Němci a něco jiného je vláda a Angela Merklová!! “Sudeťáci” jsou na okraji společnosti a nikoho v Německu už nezajímají!! Jsem již starší člověk a měl bych mít proti Němcům výhrady, ale nemám, až na nějaké drobnosti, které nejsou podstatné! Němce znám, jak na východě, tak na západě a možná najdete u těch nejstarších třeba v Bavorsku nějaké drobné , nepodstatné výhrady proti Čechům!! Mladí Němci a Němci středního věku jsou ve vztahu k nám zcela realističtí a prostě berou Čechy jako sousedy a je hloupost dělat z Němců pro nás nějaké nebezpečí!!! Také je docela dobré si uvědomit, že jsou Němci a německé nadnárodné koncerny “majiteli” cca 70% české ekonomiky a sám neumím přesně říci, zda je to dobře, nebo špatně , ale hlavně jde o míru a způsob té české ekonomické závislosti na Německu! A v dějinách jsme opravdu neměli tak dobré a nekonfliktní vztahy s Němci, jako máme dnes a hlavně mezi “běžnými” lidmi , především v pohraničí! To není nějaká propaganda, ale opravdu žitá skutečnost! Nemůžete dát na kecy nějakého Posselta, který je již od pohledu “krpatý” úchyl a také se na něj také Němci dívají, pokud vůbec někoho v Německu zajímá!! Mladý Čech a mladý Němec se snadno domlouvá anglicky a má fakt jiné zájmy, než jsou nějací “Sudeťáci” a válečné události před cca 70 lety!! Nejsem žádný propagátor Němců, jenom poukazuji na realitu, která není špatná! Možná by mohla být ještě lepší, ale je to otázka času a úplné výměny generací, které nebudou zatíženi minulostí!!

RRR
Návštěvník
RRR

Sudetští Němci jsou bezvýznamní jen do doby, než se např. osamostatní Bavorsko. Potom to bude téma č. 1 pro sousední stát!

martin
Návštěvník
martin

Pane, vam patri vsechna cest za takovy cestny a normalni nazor, zvlast pokud jste, jak rikate, starsi generace, protoze zvlaste u starsi generace to byva problem. Samozrejme mate naprostou pravdu. Patrime do Evropy a chceme v ni byt, a obzvlaste my “mladsi” to tak vidime.

desgusting
Návštěvník
desgusting

Snad uz jsem tenhle prispevek tady jednou cetla, pred delsi dobou. Tahle ,, pohoda” uz davno skoncila, pane Dobrodeji. A lidi jsou tak rozestvany , ze se muze stat kdykoliv, cokoliv. Ted je v Nemecku takove napeti , nepretrzite jede live stream, v Internetu, ktere jsem si tez v teto zemi neumela predstavit. Ten klidek, co jste popsal, je pryc. Staci hodit ,,zapalku”. Vlastne nelze pochopit, co se deje, tak jsem doufala, neco najit tady, ale nenachazim….

wendy
Návštěvník
wendy

Je hezké, že máte ideály, ale prostudujte si dějiny a musíte dospět k názoru, že žádný stát nedělá cokoliv z čistého altruismu, či lásky k bližnímu. Vždycky jim jde o své dobro. No v krizových dobách se na nás vždy vykašlou. Chcete pár příkladů je prakticky jedno jak hluboko půjdeme do minulosti. Ale začněme rokem 1918 a vznikem ČSR bez USA bychom nikdy nevznikli, ale díky tomu, že se se rozpadl trojspolek a to se hodilo Francii, VB a USA. Rok 1939 celá Evropa dobře věděla, co je Hitler za lumpa a vyprdli se na nás. Už za války se na nás spojenci vyprdli a nechali nás na pospas Stalinovi. Rok 1948 to jen završil. Rok 1968 sice byly taky USA na hranicích ale vyprdli se na nás znova. Já osobně jsem zastáncem EU, ale její fungování pod současným vedení jde do kytek. Do 5 let bude Evropa tak hnědá, že se o tom ani Hitlerovi nezdálo a důvod je jednoduchý. Dáky “dobročinnosti k migrantům” tečou přes mocné tohoto světa takové částky, že je ani neumíme pojmenovat. Na rozdíl od rozkrádání surovin a otrocké práci humanita není trestným činem a proto je v současnosti nejrychleji se rozvíjejícím odvětvím, ve kterém se angažují všichni mocní. Ideály pak pohltí mladé nevinné duše a ty je udrží u moci. Je to smutné co a vyhlídka bude ještě smutnější.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Sudeťáci, zastydlí náckové, které v Bavorsku nesnášejí. Martin Koller sepsal, proč je dnes enderácká „vědecká pracovnice“ Merkelová tak hájí ….. Jedním z důležitých kroků je komplot Babiš-Hamáček s tajnou podporou pražské havlérky, a jsem opravdu zvědav, zda se přidá i Filip. To by znamenalo konec levice v Čechách. Komunisté podporující oligarchického miliardáře a Aspen Institut, to je lepší než smlouva Ribbentrop-Molotov zajišťující spolupráci nacistického Německa a SSSR, nebo spolupráce socialisty, následně fašisty Mussoliniho s papežem. Tehdy to byl zásadní krok k posílení totality a k válce….
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sudetaci-zastydli-nackove-ktere-v-Bavorsku-nesnaseji-Martin-Koller-sepsal-proc-je-dnes-enderacka-vedecka-pracovnice-Merkelova-tak-haji-542428

konzerva
Návštěvník
konzerva

Vypadnou amíci z reichu a nebo je to další donaldův kec…. https://cz.sputniknews.com/svet/201807027653067-usa-nemecko-stazeni/

RRR
Návštěvník
RRR

Lithiový Havlíček, který podepsal memorandum, byl v rámci nové vlády právě přijat zpět na ministerstvo. Zdroj: PL

konzerva
Návštěvník
konzerva
RRR
Návštěvník
RRR

Bureš je důsledkem přání voličů. Chtěli to.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jo, koblihy delaji divy! Vidi v Babisi, ze je to vlastne ‘uzasne’ terno. No a Zeman mozna tech koblih dostal plnou misu.

konzerva
Návštěvník
raspberry
Návštěvník
raspberry

Kam se hrabe StB – Satelitní centrum ČR (SATCEN ČR) od neděle 1. 7. 2018

Na základě závazků vůči NATO v oblasti poskytování obrazového zpravodajství (tzv. IMINT – Imagery Intelligence) vzniká v České republice Satelitní centrum SATCEN ČR. Satelitní centrum vzniká k 1. 7. 2018 v rámci Vojenského zpravodajství. Centrum bude poskytovat detailní a přesné informace o stavu a pozicích zájmových objektů a oblastí. Svou činností bude podporovat jak NATO a Armádu ČR, tak Integrovaný záchranný systém a další instituce. SATCEN ČR bude schopné získávat a analyzovat elektrooptická i radarová data velmi vysokého rozlišení v téměř reálném čase. Z technologického a informačního hlediska se Satelitní centrum zařadí mezi výjimečná pracoviště v evropském i světovém měřítku.

Data z centra usnadní nebezpečnou práci i vojákům v zahraničních misích, protože si budou moci předem prozkoumat terén např. v nepřehledných údolích v hornatém Afghánistánu. „V případě únosů bude moci záchranná jednotka sledovat prostor akce několik dní dopředu a získá aktuální informace a pak ji nezaskočí např. v nedávné době vystavěná zeď,“ poznamenal expert.

Satelitní centrum bude tvořit přibližně 50 odborníků, v prvé řadě to budou analytici družicových snímků (Geospatial Intelligence Imagery Analyst). Snímky bude centrum získávat ze státních i nestátních družic. Podle odborníka z Vojenského zpravodajství budou využívat hlavně satelity s nejvyšším rozlišením, které dokážou rozlišit předměty o velikosti do půl metru. Což znamená, že jeden pixel na výsledné fotce bude zobrazovat čtverec 50 × 50 cm ve skutečnosti.

„Nejde jen o mimořádné vlastnosti systému, který dokáže přinášet požadované informace v řádu desítek minut. Je to i důkaz toho, že naši specialisté v ničem nezaostávají za světovými odborníky. Vybudováním centra zaujmeme významnou roli v procesu Obranného plánování NATO pro 21. století, v jehož rámci se tvoří nové schopnosti, tzv. NATO Capability Targets. Jsem hrdá na naše techniky a řídící důstojníky,” řekla ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová (ANO).

Centrum bude stát stovky miliónů korun z rozpočtu ministerstva obrany. “Náklady na vybudování SATCEN ČR se budou pohybovat v řádech stovek milionů korun, roční provoz pak v desítkách milionů korun,” sdělila mluvčí Vojenského zpravodajství Alžběta Riethofová.

Kromě SATCEN ČR existuje od roku 1993 satalitní centrum Evropské unie (SATCEN EU) se 115 zaměstnanci sídlící ve španělském Torrejón de Ardoz.

https://www.novinky.cz/domaci/463891-vojensti-spioni-buduji-v-cesku-centrum-pro-druzicove-snimky-za-stamiliony.html

Navrátil
Návštěvník
Navrátil

rapsberry.
To centrum už bylo v Praze,jen přebíralo satelitní snímky ze Španělska.
Teď je to vybaveno technikou,přímo na družice,tak budou rychlejší a přesnější snímky.
Vím o dalším satelitním středisku,ještě není hotové.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Hlavně je potřeba sem dostat zfetované příslušníky US Army, kteří to budou obsluhovat. A my ty darmožrouty budeme ještě živit a ubytovávat. Vtíravost amíků je neskutečná, dveřma je vyhodíš, oknem přilezou. Bez světa zdechnou hlady, ubožáci. Musí jen parazitovat, kde se objeví.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Alanis, budete se divit, kolik Americanu je proti vlade. Ze uz davno prokoukli cely podvod a vedi, ze je pod krkem drzi mezinarodni zidovstvo uz hodne dlouho. Vojaci jsou pouze placeni zoldaci, kteri bojujou za zidacke zajmy a nikoliv americke. Je to hlavne nenazrany zid, ktery ma neustale potrebu hrabat vic a zmocnit se kontroly sveta. A skutecne uz jsou jen krucek od svetove totalitni moci. A gojove se nechaji varit jako zaby v hrnci.

Jan
Návštěvník
Jan

Korán
4:91
A najdete i jiné pokrytce, kteří chtějí získat důvěru vaši i důvěru svého lidu. Kdykoliv se pokusí vás svést k odpadnutí, budou v tom odraženi. A jestliže se nebudou držet stranou od vás a nevzdají se vám na milost a nesloží své ruce, tedy je chyťte a zabte, kdekoliv je naleznete! A nad těmito vám dáváme pravomoc zřetelnou.

5:38
Zloději a zlodějce utněte ruce jejich v odplatu za to, co provedli, a jako varovný příklad od Boha! A Bůh je mocný, moudrý.

24:27 Vy, kteří věříte! Nevstupujte do jiných domů kromě vlastních, pokud se nezeptáte, zda jste vítáni, a pokud nepozdravíte jejich obyvatele! A toto je pro vás vhodnější – snad si to připomenete.

2:191 Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je – taková je odměna nevěřících!

Poučme se z Koránu a jednejme i my tak aby to pocítily.

Milada
Návštěvník
hirameki
Návštěvník
hirameki

proboha, proč je ta Merklice tak hnusná? to je nějaký satanistický symbolismus? když se na ni podívám, tak bych blil týden…

raspberry
Návštěvník
raspberry

Makrela je jediná osoba z NDR, která udělala v německé politice a Křesťanské demokratické straně takovou zářnou politickou kariéru. Čímpak to?!

Přece DLOUHÉ PRSTY NACISTŮ! Celý systém je hnědý!

Jistě víte, že donedávna byl dlouholetým spolkovým ministrem vnitra (do 14. března 2018), Thomas de Maizière (člen CDU), narozen 21. 1. 1954 v západoněmeckém Bonnu. Pod kancléřkou Merkelovou byl 2011-2013 spolkovým ministrem obrany, 2005-2009 byl šéfem Spolkového kancléřství Merkelové. Jako Wessi, Zápaďák, působil do roku 2005 ve východoněmeckém Sasku jako předseda saské vlády, též ministr financí, spravednosti, vnitra.

Jeho bratrancem je Lothar de Maizière (člen CDU), narozen 2. 3. 1940 ve východoněmeckém Nordhausenu (NDR). Dlouholetý funkcionář východoněmecké loutkové Ost-CDU (Christlich Demokratische Union der DDR), v roce 1990 po dobu několika měsíců posledním předsedou vlády NDR před sjednocením Německa. Prosazoval rychlé sjednocení Německa a podepsal za NDR 12. září 1990 v Moskvě Smlouvu dva plus čtyři. Po znovusjednocení Německa 3. října 1990 se stal pod kancléřem Kohlem spolkovým ministrem pověřeným zvláštními úlohami, ale již 17. prosince 1990 abdikoval poté, co byly zveřejněny údaje o jeho (údajných) stycích se Stasi.

Otcem Thomase de Maizière a strýcem Lothara de Maizière je Ulrich de Maizière (24. 2. 1912 Stade – 26. 8. 2006 Bonn), 1942 major, 1943 podplukovník, příslušník Leibstandarte-SS Adolf Hitler, účastník invazí do Polska a do SSSR, v únoru až dubnu 1945 1. důstojník generálního štábu (Ia) oddělení operační. Rozkazy dávali Ulrichovi ve Führerbunker přímo Hitler, Bormann a Goebbels, fujtajbl! 1945-1947 byl Ulrich de Maizière zajatec, 1955 byl přijat do Bundeswehru, v roce 1966 se stal generálem a inspektorem Bundeswehru, denacifikace byla v Německu vskutku jen symbolická. Že se jeho syn Thomas stal (díky Merkelové) německým ministrem obrany či vnitra, to je výsměch Německa do obličeje všem slušným lidem!

Je dokonce písemně zaznamenán i rozhovor mezi Vůdcem a jeho důstojníkem Ulrichem de Maizière ze dne 23. března 1945 v Hitlerově bunkru, když část říšského kancléřství byla vybombardovaná v troskách. Ulrich de Maizière ujistil na poradě Adolfa Hitlera, že vojenská organizace nebudou ovlivněny: „U aparátu, který je tam teď, to půjde, i když byly budovy na povrchu zničeny.“

V NDR se rodiny Kasnerových (Merkelová je rodným jménem Kasnerová) a de Maizière přátelily dávno. Právě Lothar de Maizière pomáhal Angele na začátku v kariéře ve straně CDU, do které vstoupila v roce 1990, a Merkelová na oplátku pozvedla Thomase de Maizière z regionální do nejvyšší politiky.

Lothar de Maizière pravděpodobně dodnes Merkelové radí po telefonu…

Rodina de Maizière, německá Dynastie – sloužili Hitlerovi, NDR i spolkové republice
https://www.welt.de/politik/deutschland/article12712012/Die-Familie-de-Maiziere-eine-deutsche-Dynastie.html
Kdo je Merkelová? Možná budete všichni překvapeni…
http://www.rukojmi.cz/clanky/4178-kdo-je-merkelova-mozna-budete-vsichni-prekvapeni
Zaveďme i muslimské svátky, navrhuje německý ministr de Maizière
https://zpravy.idnes.cz/de-maizi-232-re-nemecko-muslimove-svatky-islam-f3z-/zahranicni.aspx?c=A171014_160218_zahranicni_kha
Kriegs- und Naziverbrecher in der frühen Bundesrepublik
https://www.wsws.org/de/articles/2015/07/04/brau-j04.html

Jan
Návštěvník
Jan

Podivná matrona s výrazem smuteční vrby