“Drž hubu nebo dostaneš do držky, magore!” – Ano, takto mluví příznivci...

“Drž hubu nebo dostaneš do držky, magore!” – Ano, takto mluví příznivci amerického konvoje. Demokracie budovaná pěstmi a výhrůžkami? Tři pilíře demokracie v troskách

“Drž hubu nebo dostaneš do držky, magore!” – Ano, takto mluví příznivci amerického konvoje. Demokracie budovaná pěstmi a výhrůžkami? Tři pilíře demokracie v troskách

Jeden z našich pravidelných autorů na AE News, Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích, byl verbálně napaden v Plzni při ohlášeném protestním meetingu v Plzni na Náměstí Republiky. Jeho vyjádřený nesouhlas s našim členstvím v NATO a výzva k zastavení nelegitimní kyjevské vlády se setkala s vulgární odezvou jistého pána a příznivce amerického konvoje. Přiložené video níže (převzato z Novinky.cz) je dostatečně ilustrativní.

[AE News StreamBox] Demonstrace v Plzni na Náměstí Republiky (video Novinky.cz)

Demokratický princip dostal pořádně po hubě, řekl by klasik. Tam, kde chybí argumenty, tam přichází nadávky, urážky, vyhrožování fyzickým útokem. Uplynulo 25 let od sametové revoluce a občané stále nepochopili, že demokracie není o umlčování názorů, ale o jejich pluralitě. Demokracie stojí na třech pilířích: Pluralita názorů, Svoboda projevu a Svobodné volby. Tyto tři pilíře demokracie dostávají v ČR v poslední době pořádně na frak.

Prezident? Delete! Konvoj čte AE News? Schapiro řídí ČR

Tak např. Česká televize už zcela bez skrupulí vymazala z obrazovky prezidenta republiky. Ignoruje jeho tiskové konference [1]. ČT neplní svojí veřejnoprávní povinnost. Nikdo s tím nic nedělá. Názory prezidenta, tedy pluralita názorů, je tak potlačena. Už dávno to není jen pluralitní projev neparlamentních stran, které ČT ignoruje. Dnes Kavčí Hory už ignorují i prezidenta a vymazali ho z éteru, až na výjimky, kdy je možné prezidenta vykreslit v negativním světle. V takovém případě je prezidenta plná obrazovka na ČT.

Dostali jsme informaci, že zpráva pana Pospíšila na AE News o blokádě hranic (která se nakonec nerealizovala) doputovala až k uším Američanů a ti kvůli tomu prý změnili harmonogram rychlosti transportu. Tuto informaci jsme dostali už o víkendu a já osobně ji považoval za blábol. Američané čtou AE News? Lehce z omylu jsem byl ale vyveden včera, kdy tuto věc potvrdil velitel amerického konvoje v rozhovoru pro ČT [2 video v čase 25:00]. Nikoho necitoval a nejmenoval, ale protože nám v redakci drnčely telefony v posledních dnech z ČT, nemusím být ani já génius, abych si dal dohromady, odkud vítr fouká. My přitom s protesty a konvojem nemáme nic společného, jsme pouze publikační platforma a poskytujeme prostor všem aktivistům, kteří potřebují publikovat bez cenzury svůj článek, názor nebo stanovisko.

[FOTO] Vybombardujeme Hradčany se Zemanem! Hahaha… to byl vtip! Just a stupid joke, don’t worry… for now…

Americký velvyslanec plně převzal kontrolu nad politikou ČR a kartáčuje prezidenta. Kde? Samozřejmě opět na ČT [3]. Pan velvyslanec, který si plete Benátky a Benátky nad Jizerou, totiž poučoval pana prezidenta o jakémsi morálním rámci současné situace a o nevhodnosti návštěvy Dne vítězství v Moskvě. Pan velvyslanec, který na své ambasádě kvůli všem těm grantům pro české neziskovky a svodkám od českých hejhulů, poskoků a kolaborantů už nemá ani čas na studium české historie, aby pochopil, že při osvobozování Československa padlo na 150,000 sovětských a dalších několik tisíc (Vlasovci) neoficiálně vedených sovětských vojáků, už naprosto ztratil jakékoliv zábrany a pochopitelně vděčná ČT mu ráda poskytne mediální prostor, když už nezbude ani pro prezidenta nebo pro tiskovky jeho mluvčího, tak alespoň pan Schapiro prostor dostane, ne?

3 pilíře demokracie… v troskách

Pilíře demokracie se postupně hroutí a bourají. Za pluralitu názorů dnes hrozí posměch a přesdržkovné, za svobodu projevu se dnes člověk a jeho server dostane na index a na seznam, kterých se teď roztrhl plný pytel. Po jistém učitelovi z Banské Bystrice, který jako první přišel se seznamem 40 závadných prý pro-ruských webů v ČR a na Slovensku, je to teď nově Sabina Slonková, která rozjela projekt Neovlivni.cz, který také shromažďuje seznamy nekonformních webů [4]. Pokud se podíváte na video v URL odkazu č. 2 hned od začátku, uslyšíte redaktora ČT, jak cituje jako zdroj právě server Neovlivni.cz. Chápete? Propojení osob na lince ČT – MF DNES – BABIŠ a jejich jakoby protistran bývalých redaktorů (Balšínek -> Echo24 a Slonková -> Neovlivni.cz) je doslova do očí bijící. Někdo si nám tu hraje jako na nezávislou opozici.

Zůstává tak už jen torzo demokracie, jediný pilíř, svobodné volby. Když ale člověk vidí, jaký materiál občané volí, a stačí k tomu krabice koblih a optimistické heslo o tom, že bude lépe, tak mám opravdu velké obavy i o ten třetí pilíř. Ale jak mi nedávno říkal kolega, kdyby demokracie zmizela, nikdo si toho ani nevšimne. Protože ta demoška, jak se demokracii lidově říká, mizela pomalu a postupně celých posledních 25 let. Osvědčenou salámovou metodou. Pomalu nám tu svobodu a demokracii ukrajovali a dnes máme holé, ale ne ruce, nýbrž zadky.

[FOTO] Tento starší pán ještě důchod má, a tak může mávat US vlaječkou. Čím budou mávat v rukách důchodci v ČR za 30 let, to si nepřejte radši ani vědět…

Žijeme jako národ ve lži, na úvěr. Vše, co máme, je dluh. A život na dluh jednoho dne skončí. Ale než to přijde, pošlou nás ještě do války s Ruskem, abychom se, pokud možno, nikdy nevrátili a naše majetky mohly konečně propadnout bankám. Není nic lepšího pro banku, než klient v defaultu anebo po smrti. Kolik z těch lidí, co mává konvoji, je bez dluhů? Bez hypoték? Kdo jim bude splácet hypotéky po vypuknutí války? Jen se zeptejte pamětníků, jak dopadly majitelé hypoték po skončení II. sv. války. Museli hypotéky po válce splácet cizím bankám v cizích měnách. To byl mimochodem důvod obrovské podpory KSČ ve volbách těsně po válce, protože ta byla proti hrazení anuit v cizích měnách. O této věci se dnes raději v médiích nemluví. Historie se zamlčuje a přepisují se dějiny. Oslavují se Američané, kteří osvobodili jednu sedminu území Československa, o Sovětském svazu se mlčí. Bylo ostudné, když minulý režim zamlčoval osvobození západních Čech Američany, ale jak nazvat dnešní situaci, kdy se zamlčuje osvobození sovětskou armádou?

Demokracie umírá v Česku a lidé jí kopou hrob. A s každým tankem, s každou novou reportáží ČT, s každým dalším grantem americké ambasády pro české kolaborující neziskovky se blíží konec svobody v naší zemi. Nenechte se v tom hrobě zasypat spolu s ní. Nemlčte a nebojte se. Oni se bojí slyšet pravdu. V televizi, v rádiu, v médiích. Tam všude jednoho dne bude váš hlas a nikdo vás nepřehlédne. Čas pracuje pro nás.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Jose
Návštěvník
Jose

Pokud si z odhadovaného věku toho starce (ca 80?) odečtu 70, tak mi vychází, že v čase vypuknutí II. světové mu mohlo být tak 5 let. Čím se živili jeho rodiče, z jaké sociální vrstvy pochází? Má páteř? Má svědomí? Má enem vkladní knížku, na které to asi cinklo do plusu…

Josef
Návštěvník
Josef

Tady tenhle článek ukazuje , jak vypadá kapitalismus (demokracie). Říkáš -li pravdu si ihned zagenocidován a odsouzen ke kapitalistickým sankcím 🙂 . Američtí kolaboranti by měli asi tolik mluvit ,jak potkani v kanále.

Ruda
Návštěvník
Ruda

Je pravda ,že jednotky SS režimu SSa vítali tlupy hlupáků.Oni je za hlupáky měli i ti tzv.Dragouni.Naše tzv.media nám neustále zvracela zprávy,že křepčících před žoldáky.lidí bylo v celé republice asi kolem 30 000 .No je to jejich vůle.Většina lidí si ten marš amerických žoldáků nepřála.Okupační vůdce ale rozhodnul jinak.Podivuji se nad tí,že některý IDIOT otevřeně vyhrožoval násilím a policie nic.Kdepak asi byla tato povykující kupa odpadu v 68 roce?Moc dobře si to pamatuji.Byl jsem v té době v Plzni ještě na vojně.Před radnicí jsme protestovali proti Rusům.Nechtěli jsme žádné cizí vojska.A dnes tlupy idiotů už neví jak si udělat tzv.kádrový profil a ještě při tom vyhrožují.Ti vyhrožující tam měli dostat okamžitě po těch tlamách.Jestlipak už dostali od US vrahů odškodnění za jejich vraždění bombardováním právě i Plzni.Asi těžko.Oni totiž amerikáni se snažili tady co nejvíce nakrást a odtáhnout ty největší fašistické zločince do USA.Doufáme ,že režim USA nám taky vyrovná ty miliardové ztráty ,které jsme díky jimi nařízených sankcí proti RUSKU na oplátku OBDRŽELI.

Numismatik
Návštěvník
Numismatik

Demokracie? jak pro koho..jen pro ty co drží hubu a krok a mávají americkým armádám s vlaječkou..účet na lžidnes.cz -poprvé smazán po 15 minutách. Po druhé (po měsicí) rovnou po pěti minutách a prvních dvou politicky nekorektních, avšak slušných příspěvcích.Diskuze na reflexu prostřednictvím facebooku pod článkem o americké koloně – po šesti letech zablokován účet a vyžadováno potvrzení identity..upozorňuji že píši vše zásadně slušně a bez vulgarit. Což se o reakcích a kvíkotu havlistů říci nedá. Během těchto “opatřeních” samozřejmě i vždy zmizeli veškeré mé doposud napsané kontroverzní příspěvky – a že jich byl nespočet

pepík
Návštěvník
pepík

Proč má velitel kolotoče za profilovku Paroubka?

Ivan
Návštěvník
Ivan

Zůstaňte vv klidu a najděte si fota z března 1939. Tatáž sorta lidí. Také to byli tenkrát spojenci.

Vláďa
Návštěvník
Vláďa

Ivánku, znalosti z historie to chce… V Praze žilo v roce 1939 mnoho tisíc etnických Němců, především ti vítali Wehrmacht.

Numizmatik
Návštěvník
Numizmatik

To je všeobecně rozšířený omyl, většina pražských němců v období 2.republiky odešla do říše či obsazených sudet. Praha byla od nepaměti pátá kolona cizinců..protože z těchto cizinců zkrátka pražáci cítili profit a vlastní prospěch..Už od prvních let vlády Marie Terezie, kdy pražská (j)elita přivítala pruského krále a korunovala ho českým králem. V Praze je zkrátka rozum v menšině..

Martin
Návštěvník
Martin

Krásný kloboučky mají ti Američtí vojáci.To jsou ty kloboučky co nosili vojáci,když vyvraždili 120.000.000 Indiánů?

kolemplující
Návštěvník
kolemplující

Ti zas.aní imperialisti povraždili 210000000 indiánů a skoro všecky bizony !

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Informace o tom, že někdo mával vlaječkami nebo že kvůli potenciálním protestům urychlili přesun, jsou jen střípky, jednotlivosti, detaily. Když se zamyslím nad celkem, tak vnímám toto: věci se urychlují, nátlak a akce stupňují. Napadají mě otázky: Kdy je deadline, když tak tlačí na pilu? Čeho má být dosaženo? Kdo je doopravdy za tím a proč to dělá?

Tomas
Návštěvník
Tomas

Tímto článkem se AE snaží vyvolat iluzi, že vulgaritou oplývá jen protiruský tábor. Stačí se jen podívat do diskuse, jaké jsou reakce v případech, kdy je vyjádřen názor, který nesplňuje očekávání cílové skupiny čtenářů.

Michal
Návštěvník
Michal
Administrator
Admin

Pozor na ten článek na serveru tyden.cz… Nezapomeňte, že dnes je 1. Apríla…

Velitel
Návštěvník
Velitel

ještě že tu máte admina … jinak jste tady schopný sežrat ouplně všechno … 😀 😀

Jakub Smolak
Návštěvník
Jakub Smolak

Ano, přispěvatel Michal (viz. výše) je typický čtenář tohoto webu. Každou spiklenecou koninu přijme za vlastní a šíří to nadšeně dál 🙂 Opravdu mne pobavil. Díky!