Donald Trump zahájil operaci “Valland” na odkup nebo v případě nutnosti i...

Donald Trump zahájil operaci “Valland” na odkup nebo v případě nutnosti i anexi Grónska! Kapitola VI Syndikátu ukazuje spálené Spojené státy americké od černého slunce, jediným obyvatelným územím na planetě Zemi bude Grónsko, Skandinávie, Aljaška, Severní teritoria Kanady, Sibiře a na jihu planety Antarktida! Dánsko by se mělo připravit na ozbrojený konflikt s USA, anebo jim raději Grónsko prodat! Grónsko se stane rajskou zahradou plnou vody, zeleně, termálních zdrojů, potravy a v konečném důsledku poslední lidskou archou na této planetě!

Donald Trump zahájil operaci “Valland” na odkup nebo v případě nutnosti i anexi Grónska! Kapitola VI Syndikátu ukazuje spálené Spojené státy americké od černého slunce, jediným obyvatelným územím na planetě Zemi bude Grónsko, Skandinávie, Aljaška, Severní teritoria Kanady, Sibiře a na jihu planety Antarktida! Dánsko by se mělo připravit na ozbrojený konflikt s USA, anebo jim raději Grónsko prodat! Grónsko se stane rajskou zahradou plnou vody, zeleně, termálních zdrojů, potravy a v konečném důsledku poslední lidskou archou na této planetě!

Mainstreamová média po dlouhé době konečně zaregistrovala [1], že Donald Trump chce koupit Grónsko a nabízí za to Dánsku volný obchod s USA bez celních limitů, volný pohyb osob, zboží, služeb a kapitálu a neupřesněnou částku v amerických dolarech a metrických tunách zlatých a stříbrných prutů. Operace “Valland” je spuštěna, a to není dobrá zpráva pro lidské národy. Pokud by se měla lidská budoucnost ubírat směrem vývoje své časové iterace podle Kapitoly VI, potom globální oteplování bude pokračovat tak rychle, že do roku 2120 zůstanou na planetě obyvatelné jen oblasti od 60. rovnoběžky na severní a jižní polokouli ve směru k oběma zemským pólům. Všechno pod 60. rovnoběžkou k rovníku bude spálené a neobyvatelné.

Americká základna Thule v Grónsku.

Operace “Valland” byla poprvé spatřena jako iterace planety v projekci Marie Orsitsch, komunikátorkou okultní společnosti Vril ve 30. letech minulého století v Německu. Název “Valland” podle této projekce je anglofonní zkrácení názvu “The Valhalla Land”, tedy Země Valhally. Vychází z nordické mytologie o území, které obývají Keltové a Římané. Maria Orsitsch po připojení k projektoru spatřila Kapitolu VI iterace vývoje lidské populace a budoucnosti planety Země.

Kapitola VI zobrazuje spálenou planetu Zemi, která je obyvatelná jenom pro 1 miliardu lidí od 60. rovnoběžky severní šířky směrem k severnímu pólu a od 60. rovnoběžky jižní šířky směrem k Antarktidě a jižnímu pólu. Na obzoru žhne divné, tmavé a až skoro černé slunce. Spojené státy americké provedou v této iteraci anexi Grónska poté, co ve Spojených státech je hladomor kvůli suchu a inflaci, a právě v této době dojde ke katastrofální geologické události na tektonickém zlomu San Andreas v Kalifornii. Přes 40% amerického kontinentu bude zaplaveno vodou z Pacifiku po této události.

Iterace podle Kapitoly VI: Život na planetě Zemi bude možný jen od 60. rovnoběžky severně k pólu

Klimatické změny povedou k neobyvatelnosti planety pod 60. rovnoběžkou směrem k rovníku. Severní teritoria Kanady budou zatopena z velké části stoupající hladinou moří, část teritorií ale zůstane obyvatelnou. Obyvatelnou zůstanou prostory severní Tajgy a Sibiře. Spojené státy budou mít Aljašku v obyvatelné zóně, ale bohužel Aljaška je skalnaté území bez dostatku orné půdy. Jedinou zemí a obrovským územím, které je neobydlené z velké části a nepatří jaderné a silné velmoci, je Grónsko, které patří slabému Dánsku.

Na jižní polokouli bude obyvatelné jen jediné místo, Antarktida. Jenže, jakmile roztají ledovce, objeví se na povrchu něco, co znemožní většině národů a lidské populaci přesunout se na Antarktidu. Je to území, které patří jiné civilizaci, jak spatřila v projekci Maria Orsitsch. Strhne se tak válka o obrovský kontinent Grónska, který je dostatečně vysoko nad vodní hladinou oceánů a leží dostatečně severně k pólu.

Americká letecká základna Thule v Grónsku.

Spojené státy již mnohokrát vyzkoušely postup nákupu území. Ať už to byla Louisiana, anebo Aljaška, ve všech případech k těmto nákupům došlo pod nátlakem hrozby. Francouzská vláda prodala Američanům Louisianu, protože věděli, že ji nedokáží vojensky udržet a spojenectví s USA proti Britům se jevilo velmi dobře jako výhodný obchod. Kdyby ovšem k prodeji nedošlo, americká armáda by Louisianu obsadila.

To samé platilo o Aljašce, i když se dodnes tvrdí legendy o tom, že Američané Aljašku nechtěli a Rusové je prý podpláceli, aby kongresmani nákup schválili. Pravda je taková, že v roce 1867 začínala v USA petrolejová horečka, která se dočkala mnoha knižních zpracování a Aljaška byla americkými prospektory prozkoumána jako obrovské naleziště ropy a hlavně zlata, o kterých car vůbec netuší. Pokud by car Alexander II Aljašku neprodal, USA by provedly anexi Aljašky nejpozději do roku 1880, kdy zlaté a petrolejové šílenství v USA vypuklo naplno.

Projekt “Valland” je plán skupiny Majestic 12 na evakuaci amerického obyvatelstva z USA po blíže nespecifikované kataklyzmatické události v oblasti Kalifornie. Nákup Grónska byl předpovězen Marií Orsitsch

Mexiko má s americkými nákupy bohaté zkušenosti. Poté, co Mexiko odmítlo USA prodat Texas, došlo k americké anexi a invazi obrovského mexického území, které dnes zahrnuje Texas, Nové Mexiko a část Nevady. Přestože severní část Texasu Američané dostali nákupem Louisiany, největší část území bylo anektováno Mexiku. A jak se zdá, Donald Trump zahájil operaci “Valland” se stejným orchestrem jako jeho předchůdci, když chtěli od Mexika odkoupit Texas. Operaci zastřešuje prezidentská tajná skupina Majestic 12.

Spojené státy toto zakrývají zájmem o zdroje v Grónsku, což samozřejmě je podstatný důvod, jenže USA potřebují Grónsko kvůli evakuaci amerického obyvatelstva v následujících dekádách. Donald Trump vidí naprosto přesně a dobře, jaká iterace vývoje planety nastává. Bude to iterace podle Kapitoly VI, kde na planetě zemi nad 60. rovnoběžkou přežije jen 1 miliarda lidí. A na tak malém prostoru bude ta 1 miliarda potřebovat veškerý prostor Grónska, Aljašky a severních teritorií Kanady a Ruska.

Maria Orsistch, komunikátorka okultní nacistické organizace Vril.

Pokud Dánsko nepřistoupí na nabídku Donalda Trumpa, bude Kodaň v blízké budoucnosti čelit anexi Grónska americkou armádou ve jménu humanitárních potřeb USA pro své obyvatelstvo. Dánsko nebude moci nic dělat, do války s americkou armádou nepůjde. Kodani nezbude nic jiného, než Grónsko USA prodat a zachovat si tvář, protože Evropská unie Dánsku proti USA nepomůže, na to nemá ani vojenské prostředky, a hlavně ani odvahu, a naopak požádat o pomoc Rusko, to nepřipadá v Kodani v úvahu.

V Dánsku nesnesou místní politici nic ruského, protože trpí rusofobií jako nikdo široko daleko. A je zajímavé sledovat, že Trumpova rozhodnutí nakoupit Grónsko si konečně všimla i mainstreamová média. Operace “Valland” bude spuštěna ve chvíli, kdy bude jasné, že není cesty zpět ohledně klimatických změn na Zemi. Vzhledem k tomu, že Donald Trump to opravdu myslí vážně a píší o tom už i mainstreamová média, tak můžeme prohlásit, že už to začalo, operace Valland byla spuštěna.

Záchrana civilizace se v Kapitole VI nestihne včas, směr exodu nahoru, dolu a singularita bude dokončen později. Lidstvo tak bude muset hledat mezitím archu

Pamatujete si, jak jsem několikrát na Svobodném vysílači odpovídal na otázku, kam se odstěhovat? Několikrát jsem opakoval, že je třeba dělat to, co dělají nejbohatší lidé. A ti nakupují pozemky v Grónsku, v Severní Kanadě, na Aljašce, Rusko horečně buduje na severní Sibiři nová města a na jižní polokouli nejbohatší miliardáři nakupují ostrovy v Jižním Pacifiku. Grónsko je sice dnes bezcenná země, kvůli ledovci se tam nedá nic podnikat, protože ledovec je neustále v pohybu, takže cokoliv mu postavíte do cesty, to ledovec za chvíli pohltí. Ovšem nákup Grónska pro USA bude investice na události v době, kdy každý malý kousek půdy na severní polokouli nad 60. rovnoběžkou bude mít cenu zlata. A proto je potřeba Grónsko nakoupit v předstihu.

Severní teritoria planety.

Ve chvíli, kdy Evropanům dojde, co se děje, bude mít Grónsko funkci novodobé lidské a zvířecí archy pro záchranu civilizace do doby, než se podaří dokončit 3 konečná řešení pro záchranu lidstva. Cesta nahoru na jiná planetární tělesa, projekt zajišťuje Elon Musk ve spolupráci s globalisty. Druhou cestou je cesta dolů do podzemních měst hlubokou pod povrch planety Země. Projekt zajišťují soukromá konsorcia a národní elity. Třetí cestou je singularita a splynutí člověka se strojem.

Tuto cestu rovněž zajišťuje Elon Musk a globalisté. Jenže v iteraci vývoje planety podle Kapitoly VI není počítáno s dostatkem času na všechny 3 cesty, USA provedou anexi Grónska a Evropská unie se spojí s Ruskou federací k obraně. V době, kdy proběhne iterace Kapitoly VI v Evropě, bude veškerá lidská populace nahrnuta a natlačena nad 60. rovnoběžku na severní polokouli. Antarktida zůstane zapovězená, ta nebude patřit lidstvu. Podle Kapitoly VI je první fází iterace přesunování hmyzu, zvířat a lidí na severní polokouli na sever co nejblíže k pólu.

Nákup Grónska není nic nového, na americké alternativě se o tom hovořilo již v roce 2016 a podle médií to prý tehdy byla konspirace

Překvapuje mně, že mainstreamová média najednou pouští tyto informace o Donaldu Trumpovi, protože o jeho plánu nakoupit Grónsko mluvil Alex Jones již v roce 2016 a tehdy to bylo označeno za hoax a blábol. A podívejte se, je to tu znovu. Uběhly 3 roky a z konspirační teorie o nákupu Grónska se stává realita. Potom se nemůžete divit, že YouTube banuje mé pořady na SVCS spolu s pořady Vítka o mafii, dokonce YouTube začalo už blokovat i vyhledáváni podle hesla “Pan VK” na YouTube, protože můj pořad z pátku podle tohoto hesla na kanálu Radio SV – Tapin Studio nenajdete. YouTube začalo blokovat heslo “Pan VK” ve spojení se záznamy mých pořadů nahranými na Vítkův nový kanál Radio SV – Tapin Studio.

Radarová protibalistická stanice americké armády na základně Thule v Grónsku.

Podle hesla najdete videa z našeho AE News kanálu, ale moje pořady z Vítkova kanálu nikoliv. Takže “search ban” mojí osoby ve spojení s novým kanálem Vítka. Ale to nevadí, kdo chce, nové kanály a záznamy si najde. Co bylo konspirací před 3 lety, je dnes realita. Kdo čte Aeronet a poslouchá SVCS, má předstih minimálně 3 roky. Banují a blokují nás, protože prohrávají boj. A pokud jde o USA, ty už mají v Grónsku vlastní leteckou základnu s názvem nacistické okultní organizace Thule. Ten název nevznikl jen tak pro nic za nic. Pod ledem v Grónsku jsou věci, které vyděsí stejně jako to, co je pod ledem v Antarktidě. Když Dánsko neprodá Američanům Grónsko, dopadne celé území stejně jako kdysi Texas. To není konspirace, to je v předstihu uveřejněná informace o realitě. A mimochodem, před rokem jsem tu psal článek [2] o situaci na Jižní Moravě v souvislosti s klimatickými změnami a kapitolou VI, která se aktivuje. Uběhl rok a americký prezident kupuje Grónsko. Sami vidíte, že procesy se urychlují neuvěřitelným tempem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Vladimir
Návštěvník
Vladimir

Nevite co se deje, Likvidace pokladen v bankach. Jak v RB, tak KB a i sporitelne likviduji pokladny, neberou hotovost. Uz nekolik pobocek ve svem okoli kam jsem chodil s hotovosti ji uz nechteji. Nejnovejsi pripad KB na kovarne praha 10 mi prislo vyrozumeni ze pokladna se koncem mesice rusi a mam pry jezdit na Prahu 5, Butovice. Pokud me odkazuji na pobocku na opacny konec Prahy jak moc je to vazne?

Emanuel
Návštěvník
Emanuel

Na zeměkouli v blízké budoucnosti nastane velké víceleté vulkanické ochlazení v důsledku velkých výbuchů sopek Katly na Islandu a Mammoth Mountain v Kalifornii. Více při zadání na Internetu: Recent earthquakes near active volcanoes. Vulkán Yellowatone má tekuté magma zhruba v hloubce pěti kilometrů. Více při zadání na Internetu: Volcano discovery. V důsledku víceletého velkého vulkanického ochlazení dojde k zmenšenému víceletému odpařování vody z oceánů a v důsledku toho jak k tomu došlo v minulosti při podobných velkých sopečných výbuších nastane v některých oblastech zeměkoule velký víceletý nedostatek sladké vody. Plánovači v USA o tomto vědí a proto chtějí dovážet sladkou vodu do USA z Grónska obřími loděmi. Sluneční aktivita v zhruba budoucích šedesáti letech bude v hlubokém útlumu a v důsledku toho dojde také k velkému dlouhodobému celoplanetárnímu ochlazení. Nastanou tedy dlouhé a mrazivé zimy a horká a suchá letní období. Poslední toto období proběhlo zhruba v letech 1635 až 1715. Toto období se nazývá Maunderovým slunečním minimem. V tomto období stoupla také značně na zeměkouli vulkanická aktivita. Více informací při zadání na Internetu: Malá doba ledová Krutá zima dokum CZ Dále je nutno uvést, že je rekordní množství CO2 v zemské atmosféře a v květnu 2019 ho bylo 415ppm. CO2 nezpůsobuje jen oteplování, ale také v zimním období v některých oblastech kontinentů velká ochlazení. Například tento těžký plyn se vyskytuje nejvíce při hladině oceánu a vlivem silných větrů vanoucích od západního pobřeží USA na východ se dostává k vysokým horám na západě USA a Kanady a vystoupá až zhruba do výše čtyři tisíce metrů nad oceán a v této víšce se vychladí na zhruba padesát stupňů Celsia. Chladný CO2 potom klesne do Kanadské nížiny a tou potom putuje povodím řek v centrálním USA až k Mexickému zálivu. Tento jev způsobuje mimo velkého ochlazení USA také velké sněhové srážky v kterých může v některých oblastech USA napadnout až tři metry sněhu v krátkém časovém období. Tento sníh potom na jaře rychle odtává a voda z něj se nemůže dostatečně zasáknout do zmrzlé země pod ním a to vyvolává v USA velké povodně.

Vlad
Návštěvník
Vlad

Zajímá mě, co se nachází pod ledem v Grónsku a v Antarktidě. Proč má mít Antarktida výjimečný status? Můžete večer na SVCS pustit více informací?

Jozo Magoc
Návštěvník
Jozo Magoc

Antarktida je již podelena medzi mocnostmi ale je již taký v rukách mimozemské civilizace..

STARY
Návštěvník
STARY

Kdo by cekal tolik udalosti z domova. Porad se neco u nas deje.

Hruška
Návštěvník
Hruška

Podotýkám a upřesňuji nacistická strana vznikla v mnichově z okultní společnosti Thule.

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

USA tasemnice opět drzá jako lázeňské veverky ! Když Kačeru neprodáte po dobrém vezme jsi násilím nebo demokraticky vybombarduje !

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

buzny nerozumí ničemu jinýmu než síle.

Hruška
Návštěvník
Hruška

Blábol Rudého Dobytka.

Uno Universus
Návštěvník
Uno Universus

Ionizace v podzemi, krystaly, zmeny na Slunci, elektromagnetismus Zeme, satelity. To vse ovlivnuje atmosferu kolem Zeme. Atmosfera je dost propustna. Nechrani. Proto jsou vybudoane pyramidy. Energie pyramid spolu s energiemi jinych planet mohou vytvorit ochranu kolem planety. Takze i Egypt muze byt pro lidi archou, prtoze pyramidy tam jsou.

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

Měla jsem možnost procestovat a ty pyramidy i prolézat je tam opravdu mali prostor pro výstup lezete po čtyřech největší místnost je 4 krát 3 metry jinak vše zasypané několik století !

Hruška
Návštěvník
Hruška

Zajímavé,ale tady se mluví o Černém slunci, co to je ale nikdo nevyvětlí. Podle mého, mělo by to být něco černého a to není vidět, tak jako hnědý trpaslík – Planeta X

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon

Mno já nevím, změny počasí jsou díky HAARPu znatelné a když si vezmete v potaz ten nárůst civilizačních chorob díky tomu co žereme dýcháme a pijeme :(((
Fakt nevím…dobrou

Azor
Návštěvník
Azor

Spíš mi to připadá jako hledání nového domova pro zbohatlíky až se v ussa začne denně střílet na ulicích. (Mexická zeď-Pjakin) Lidi mají doma všelijaké zbraně, předpokládám že i RPG. Až se jim zvencne národní garda a veteráni z válek, tak ty bunkříky dlouho nevydrží. Taky by mohli odpálit nějakou ussáckou Fukušimu.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Zřejmě to poběží ruku v ruce ,jak změny nejen klimatu ale i s tím spojené nepokoje a útěk zazobanců z takových to oblastí.Čeká nás hektická doba.

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

Útěk zasobanců by nebyl problém co se finančně týče problém je že lidé co žili do dnes třeba na Hawai nebo v LA nejsou tělesně ani fyzicky zvykli na zimu budou mít problém s dýcháním a s jinými zdravotními potížemi ! Vím o čem mluvím sama jsem se narodila ve Švýcarských horách ve výšce 1870 metrů a dnes žijí v tropických podmínkách ! Vtip je že lidé co žijí vzimnich podmínkách mají plíce chráněný něco jakolojem před mrazem nachlazením jsou jako rybičky ve vodě člověk co ale žije v normálních podmínkách to nevlastní !

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Pokračování

Rok 1945 je také rokem vytvoření obrazu divokému zvířeti, OSN. Pád ohně z nebe, Hirošima a Nagasaki. Druhé období ustanoveného času je mezi lety 1945-91. Proč? Protože v roce 1991 je zabita jedna z hlav divokého zvířete ze 13. kapitoly Zjevení. Tím je usmrcení socialismu.
Jenže Daniel 11:40 hovoří o tom, že v čase konce se opět začne Sever potýkat s Jihem. Kdy se to začíná dít? Výše jsem citoval Daniele 8:9, kde se říká, že se ten roh bude vypínat až k Jihu. Rusko, jako nástupnický stát po SSSR si korunu krále Severu nasazuje na svou hlavu. Díky tajnému programu Gilgámeš, získává obrovský technologický náskok pro svou armádu. 28.9.2015 vstupuje do syrského konfliktu a dostává ze hry Jih, který se snažil Sýrii rozvrátit a od té doby si ve Washingtonu bez Ruska neprdnou i kdyby se na hlavu postavili.
Rusko už nyní kontroluje vcházení v této oblasti a již brzy dosáhne kontrola až k okrase. Co je tím myšleno? Je to Jeruzalém a budovaný třetí chrám.
“10 ano, zvětšil se až k osazenstvu nebes a z toho osazenstva posrážel na zem, i z hvězd, a pošlapal je,”
Tato událost je teprve před námi a vysvětluje, že moc Severu, tedy Ruska bude tak velká, že osazenstvo nebes, synové a dcery, jenž při prvním vzkříšení a proměně se stanou nebeskými obyvateli, tak jak to vysvětluje apoštol Pavel v 1.Te 4:14,15 a Kniha Zjevení 13:7, že osmý král, vzkříšený socialismus, pod vedením Ruska, zvítězí nad vyvolenými. Co jsou hvězdy? To je nevěsta, její žijící část. Do nebe jdou dvě skupiny, malé stádo a jiné ovce. Malé stádo je Kristova nevěsta a jiné ovce jsou přátelé ženicha a nevěsty. Pročtěte si pořádně ta znázornění. A pošlapal je znamená zvítězil.
“11 a vzepjal se až ke Knížeti toho osazenstva, takže od něho odňal ustavičnou oběť a základ jeho svatyně byl shozen,”
Co asi nevíte a je vám utajeno, tak byl V.V.Putin v roce 2014 pomazán Chasidskými Židy za Krále Židů, jako jejich ochránce a spasitel. Ten zničí Velký Babylon a sám usedne v chrámu a vyvýší se nad samotného Krista. Kdo je knížetem osazenstva? Je to přece Jehošua, náš kníže pokoje, vykupitel a Král a také, jak odhaluje Daniel 12:1, Michael.
” 12 a proti ustavičné oběti bylo v bezbožnosti vypravováno vojsko, i jal se na zem shazovat pravdu, a když tak jednal, měl úspěch.”
Co je to ustavičná oběť? To je ovoce rtů a chvála Otci nebes, milovanému Bohu Jehovovi jeho vyvolenými. Vojenskou silou bude tato chvála zastavena. A bude shazovat Pravdu na zem. Co je to Pravda? Srovnej s Janem 18:37,38. Kdo je na straně Pravdy, ten ví, že bude zřízeno Boží království, které se bude kázat na svědectví všem národům a potom přijde konec. Proti Dobré zprávě bude bojovat tento osmý král, Rusko a prosadí celosvětový socialismus.
“13 I uslyšel jsem jednoho svatého mluvícího, a jiný svatý tomu dotyčnému, jenž mluvil, řekl: Až dokdy – toto vidění o ustavičné oběti, a ta pustošící bezbožnost, vydávání i svatyně i osazenstva v pošlapávání? 14 A řekl k němu: Až do dvou tisíc a tří set večerů-jiter; pak bude svatyně očištěna.”
Jak dlouhé bude celé to období? 2300 večerů a jiter a vše začíná vypnutím se ke králi Jihu, jak říká Daniel 8:9.
Co tedy hledáme? Kdy bude kázána Dobrá zpráva o Království? Bude to přesně na konci času konce a ne dříve. Proč? Protože díky oznamování této Dobré zprávy, bude teprve vytvořený velký zástup, který nikdo nemůže sečíst a jsou to ti, co zůstanou na zemi.
Co se tedy děje od letnic do dnešních dnů? Na to odpovídá Matouš 28:19
“Jděte a čiňte učedníky (Kristovy bratry a sestry) z lidí všech národů a křtěte je do jména Jehošuy.”. Toto není období, kdy se shromažďují lidé pro život na Zemi, ale pro ty, jenž budou osadníky nebe!!!!!
Matouš 24:4-6 je období od 28.9.2015. Tehdy se jako houby po dešti začali objevovat falešní Kristové, kteří protlačují své sny o předčasném vytržení. Jsou to ti, co podlehli Henochově knize a učí, že Země je plochá a my musíme této nauce věřit, protože jedině tak přežijeme.
Ti, co skutečně patří Kristu ví, že na ně se vztahují slova z Jeremjáše 31:34
„A již nebudou vyučovat každý svého druha a každý svého bratra a říkat: ‚Poznejte Jehovu!‘, neboť mě budou znát všichni od nejmenšího z nich až po největšího z nich,“ je Jehovův výrok. „Odpustím totiž jejich provinění a na jejich hřích již nebudu vzpomínat.“
Ano, každý skutečný syn a každá skutečná dcera, znají svého Otce Jehovu Boha a on sám je vyučil, protože je Otcem svých vyvolených dětí.
Vzdejme chválu Otci Jehovovi Bohu a prosme jej, aby nás přivedl ke Kristu a tak jsme získali jeho mysl, aby nás poté mohl při vytržení či prvním vzkříšení představit Otci!!!! Jinak nás čeká Matouš 7:21-23, kde už si konečně nahraďme slovo MNOZÍ, za to správné slovo VĚTŠINA!!!!
Vyjděte z něj !!!! (Zjevení 18:4)

pvoda
Návštěvník
pvoda

Prosím Vás, běžte s těmi vyčteninkami a agitacemi už do zádele, jehovisti jsou otravní jak vředy, jste poskoci židovských výmyslů, hlásáte svobodnou vůli, ale vnucujete se po barácích, na ulici a na netech a nepřestanete, dokud nedostanete nářez. Nedávno byly v Karviné dvě takové “svědkyně v bytě znásilněny a dobře jim tak, nemají se cpat do domů jak vši do vlasů.

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Vidím, že pánové hledají pravdu, ale hlavně, aby jim lechtala uši. A jestli si anonyme pvodo myslíš, že jsi hrdina, tak to nejsi. A já nejsem členem organizace Svědkové Jehovovi. Ti mne nenávidí stejně, jako ty.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

igor Zemánek
hochu jestli si myslíš,že blábolit ty černoprdelnické kecy je normální , tak to tě lituji.

Hruška
Návštěvník
Hruška

Přsně tak Igore to se týká i mně i když jsem s nimi občas ve styku, neboť oni z těch různých sekt jsou pravdě nejblíže.

Jaris
Návštěvník
Jaris

pvoda
Vy neumite rict jednoduchou vetu: “Nemam zajem”? Svedkove jsou slusni lide a budou to respektovat. Mam dojem, ze pouhy pohled na Svedky Jehovovy u vas vyvolavaji hystericke zachvaty nepricetnosti. Trochu tolerance z vasi strany by vam prospelo.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Ježišmarjájozef!

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Kde jsou Brutopýre?