Donald Trump začíná vyvolávat paniku mezi globalisty v USA. Jeho názory se...

Donald Trump začíná vyvolávat paniku mezi globalisty v USA. Jeho názory se nebezpečně shodují s Putinovým náhledem na bipolární rovnováhu světa!

Donald Trump začíná vyvolávat paniku mezi globalisty v USA. Jeho názory se nebezpečně shodují s Putinovým náhledem na bipolární rovnováhu světa!

Donald Trump si během volebního superúterý zajistil naprosto drtivé vítězství v cestě za oficiální kandidaturou za Republikánskou stranu, o které mohou rozhodnout za týden primárky v Ohiu a na Floridě. Jak moc velkou změnu a nebezpečí pro americké globalisty může Trump znamenat, to ukazuje obrovská mobilizace liberálních a globalistických sil v USA. Média se mohou přetrhnout, aby Trumpa označila za nejhorší možný omyl, jaký by mohl USA potkat. Nejdále zašla CNN, která v diskusním pořadu po ohlášení výsledků volebního úterý utrousila do éteru poznámku, že z Trumpa by se lehce mohl stát americký Putin. To je pro Donalda Trumpa opravdu poklona v dobrém slova smyslu, ale je to zároveň i nebezpečná nálepka.

Zajímavé je sledovat, jak moc se názory Donalda Trumpa a Vladimira Putina shodují. Oba dva chtějí bipolární svět založený na rovnováze a spolupráci. Trump vidí obrovské příležitosti v Rusku pro obchod a americký výrobní průmysl, který hledá odbyt pro svojí produkci a ekonomika USA je strukturálně v zoufalé situaci. Země má plné obchody zboží, které vyrábí někdo jiný a za zboží USA platí stále ještě petrodolarem, který je ale na konci své cesty. Restart americké ekonomiky, návrat výroby do USA a odbyt v Rusku je čistým ekonomickým modelem, který by pomohl jak USA, tak i Ruské federaci. Trump je hlavně obchodník.

putin_trump-620x412.jpg
Vladimir Putin a Donald Trump mají mnoho společného

Ovšem tato Trumpova cesta jde naprosto a ostře proti všemu, co plánují jak americké současné elity, tak i globalisté. Ti první chtějí na kolenou Rusko, ti druzí zase USA, ale Rusko s nimi. Jenom k tomu chtějí použít jiné prostředky. Donald Trump a Vladimir Putin by teoreticky mohli ustanovit úplně nový světový řád, zcela nový systém rovnováhy a spolupráce, který by ale měl za následek jeden drastický jev: mohutné spotřebovávání planetárních zdrojů. Protože USA by začaly růst ekonomicky, a stejně tak Rusko. Ze světové stability by profitovaly západní a ruské trhy, takže by rostla i globální spotřeba. To je přesný opak toho, co plánuje v rámci NWO generální architekt Nového světového řádu. Donaldu Trumpovi by tak mohlo jít i o život. Nebo Putinovi. Protože oba dva by se domluvili až moc dobře proti zájmům současných elit NWO, a to nikdy nebudou chtít elity dopustit.

Wall Street zareagoval na Trumpovo úterní vítězství de facto hystericky, investoři se začínají chystat na obrovský Trumpův plán zvyšování daní nejbohatším a tvrdý zátah proti nadnárodním společnostem, které outsourcují výrobu v Asii, zatímco většinu zboží prodávají v USA. Trump se opřel např. do společnosti Apple a jejího zakladatele Steva Jobse, kterého označil za chlapíka, který sice vydělal miliardy, ale okradl miliony Američanů o americký sen, protože jim nedal práci, zato je ale poslal na sociální dávky pana Obamy kvůli tomu, že firma vyrábí veškerou produkci v Asii, podobně jako tisíce dalších amerických firem. Trump to přirovnal k tomu, jako kdyby v New Yorku dostal zakázku na mrakodrap, ale místo amerických dělníků a firem by nechal budovu vyrobit v Asii a v New Yorku by jí jenom smontoval za použití práce čínských dělníků. Řekl, že je čas stavět nejen mrakodrapy rukama amerických tátů od rodin, ale i vyrábět v USA takové drobnosti, jako jsou hřebeny na vlasy nebo čepice a nevozit je z Číny, čímž si udělal legraci sám ze sebe kvůli své načesané patce.

Trump-Putin.jpg
Donald Trump prý je hrozbou pro USA, děsí se globalisté. Může se z něho stát americký Putin!

Donald Trump je jezdec Apokalypsy, který zatroubil ke konci globalizace v USA. Takový výrok zazněl v diskusi na CBS od bývalého šéfa FEDu Bernankeho. Co muselo globalisty vyděsit, to je tón, jakým to řekl. S radostí a oddechem. Ano, Bernanke je americký elitář a ostře vymezený antiglobalista, který ještě v dobách své vlády nad FEDem se vysmíval americkému dluhu u Číňanů s poukazem na to, že se nebojí, že by Čína se dolarů zbavila, protože není na světě nikdo, kdo by nekonečné zásoby dolarových rezerv Číny koupil, aniž by tím krokem nezrujnoval vlastní národní měnu, do které by prodej dolarů byl konvertován (vznikla by hyperdeflace nákupní měny, kterou ekonomický svět zatím ještě nikdy nezažil, jen na papíře a v teoretické rovině).

Donald Trump nemá zatím velké šance na to, že se stane prezidentem USA. I když si zajistí kandidaturu v primárkách, spojí se potom proti němu všichni, nejen demokraté, ale i mnozí republikání a především celý americký zpravodajský kolos médií, který ovládají globalisté a americké elity. Je zde ale velké riziko pro jeho odpůrce, že Donald Trump zažehne v Američanech vizi opravdové změny. Ne té falešné, kterou se oháněl Obama v roce 2008, ale skutečné změny. Restrukturalizace americké ekonomiky, odpoutání se od petrodolaru, návrat amerických firem a fabrik domů, odchod od politiky amerického imperialismu a restart amerického domácího průmyslu zbaveného závislosti na finančních spekulacích s ropou prodávanou za zelený papír.

Ostré útoky proti Trumpovi už brzy spustí i česká mainstreamová média. Okatá podpora šílené Hillary už čouhá České televizi z notiček moderátorů. Donald Trump má mnoho společného s Milošem Zemanem. Je hubatý a prostořeký stejně jako někdy český prezident. Říká věci tak, jak je cítí. Hledá spolupráci s Ruskem tam, kde ostatní politici chtějí jen šílenou a zničující konfrontaci. Donald Trump se tak brzy i v českých médiích stane nepřítelem stejně, jako je Zeman nebo Putin. Bude však dobré sledovat, jak se Američané chopí své šance na skutečnou změnu. Jestli chtějí pokračovat v politice toho samého, co už mají teď, anebo jestli zvolí opravdovou cestu záchrany USA. Protože Američanům jde o přežití jejich vlastní země, globalisté s přežitím USA v dnešní podobě totiž nepočítají.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: Přerovské strojírny (převzato z vysílání ČT24)

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lubos
Návštěvník
Lubos

Pouze muj nazor: Pan Trump je s prominutim duta hlava(ano ja vim, ze je miliardar, ale to se nevylucuje) a pani Clintonova ho v debate rozemele na prasek.

mike123
Návštěvník
mike123

čtěte prosím až do konce, pochopíte, že Trump je opravdu nadějí na záchranu pro celý svět !!! kéž by to pochopili i američtí občané!!! http://orgo-net.blogspot.cz/2016/03/svobodozednarske-sily-vedene-donaldem.html

Daniel
Návštěvník
Daniel

Trump nikdy neprojde. Nedělejte si iluze!
Má tam být Hitlary, tak je to naplánováno.
A pokud by to náhodou nemělo vyjít tak existují osvědčené metody jako v Dallase.

Pozorovatelka
Autor

Právě jsem komentář vložila jinam a opětovně vkládám i jako reakci na Vás:
Před chvílí odvysílané Události-Komentáře čt24, závěr od času 50:54 na téma americké primárky a komentář odborníka – „Tohle ještě Amerika nezažila“ http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-udalosti-komentare
Letošní volby prostě budou jiné.
Už bych jen dodala, že na Hilary zapomeňte.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

To je teda zajímavý, že ten Roger Johnson za americký Republikány nám ty aktuality z Amerických primárek vysvětluje z BRNA…
Co tady ten pán vůbec dělá ?

Pozorovatelka
Autor

“Svobodozednářské síly vedené Donaldem Trumpem” – souhlasím s tím jako s potvrzením, proč má velikou šanci na výhru. Nesouhlasím, že je nadějí na záchranu pro celý svět – jednak zastupuje ty svobodozednářské síly….

Jaris
Návštěvník
Jaris

Od Trumpa si neslibuji vubec nic. Pokud je skutecne primy chlapik, zvolen nebude. Pokud preci jen vyhraje cenu prezidentskeho kresla, nebude to zadarmo. Bude muset s zidy udelat urcitou umluvu, tzn. ustupky, aby se neopakoval maler jako s J.F.Kennedy.

Turčan
Návštěvník
Turčan

Niet sa čo diviť , lebo GLOBÁLNY SVET 2016 sa musí vrátiť ku stavu do 1989 v zmysle vtedajšieho vzťahu Gorbačov – Regan – ako GARANCIA mieru a rovnováhy Západ – Východ . 5.3.2016

jardob
Návštěvník
jardob

So všetkým súhlas, až na tú vetu – že Bernanke je antiglobalistom. Je to bývalý šéf FEDu a inštitúcia ako FED nikdy nebola zverená ani amatérom, ani americkej štátnej elite, je to čisto sféra globálnych elít.

Inak Trump sa celkom určite nestane prezidentom, je to čím ďalej tým viac očividné. Vyjadruje sa ako by vôbec nechápal zámery svojich globálnych mecenášov, nie len tým čo bolo tu spomenuté, naposledy aj žiadosťou, aby Rusko vrátilo Snowdena americkým súdom. Snowden je tiež projekt globalistov, takže Trump pravdepodobne v USA len hrá hlavného hrdinu americkej reality show (o čom aj primárky sú – aby sa hovorilo niekoľko mesiacov len o dvoch najsilnejších stranách a zabudlo na tie slabšie), a ako sa bude reality show blížiť k finále, globalisti sa postarajú o podporu svojho vyvolenca, ktorý dokoná dielo skazy – podobne ako v Rusku Jelcin (nebyť Putina, RF už neexistuje).

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
spravce
Návštěvník
spravce

Uvidíme jestli to není jen bublina která praskne, tak jako s Obamou, aneb “Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali.”

zdeny
Návštěvník
zdeny

Trump je žid jako poleno. Sám prohlásil, že nejizraelštější příznivec ze všech kandidátů. Tak si to každý přeberte, co můžete od takového člověka čekat.

Forever
Návštěvník
Forever

Donald Trump?!
Že by novodobý John Kennedy?!
Možná! Čas ale ukáže, zda ano či ne.
Ale i tak Donaldu Trumpovi fandím. Hodně štěstí pane Trumpe. Držte se!

Not Forever
Návštěvník
Not Forever

a Obama muslim. A?

Forever
Návštěvník
Forever

Wtf
Nevím co tím chcete říct, každopádně asi nechápete, co jsem tím komentářem chtěl říct – nedémonizuji ani nevyzdvihuji Trumpa do nebes.
Čas ukáže, jak to s Trumpem bude dál.
Teď těžko můžeme pana Trumpa hodnotit.
Až uvidíme výsledky, můžeme začít hodnotit. Teď to jsou zatím spekulace. Uvidí se, na jakou stranu se Trump postaví – zda bude novodobý JFK či bude dělat loutku židozednářské lobby. To se ale teprve uvidí. A je otázkou, zda vůbec vládnoucí US-elity dovolí, aby se stal prezidentem.

Jinak doporučuji vám vřele, jestli chcete jen tady plácat a nediskutovat hlouběji o tématu, tak sem prostě nechoďte diskutovat TEČKA

Cico Ciciak
Návštěvník
Cico Ciciak

No tak tlčhuba Trump podvedome pracuje (respektíve v niektorých veciach) skôr pre pravých globalistov a GP a nie štátnu “jelitu” USSA (neokonov a spol.), ktorá vie o globálnej politike a riadení prd.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Petrodolar padá a zlatý rubl zničí západní ekonomiky mamonu! Jenom mám obavu, abych se toho dožil a Rusové do tý doby nepochcípali hlady…

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

jen půlka pravdy Pavlíku, petrodolar sice padá, ale žádný zlatý rubl neexistuje.Až rusové budou někdy chcípat hlady tak to bude znamenat že v české kotlině už jsme 50 let mrtví. Rusové toho na přežití potřebují o dost méně než zhýčkaný euročlověk.