Donald Trump v noci na dnešek vyhlásil ve Washingtonu D.C. výjimečný stav,...

Donald Trump v noci na dnešek vyhlásil ve Washingtonu D.C. výjimečný stav, udělil pravomoci FEMA a do hlavního města bylo nasunuto 25 000 příslušníků Národní gardy! Na den inaugurace Joea Bidena se chystají po celé zemi násilné protesty MAGA vedené maskovanou Antifou, na jejichž základě bude moci nová Bidenova administrativa schválit New Patriot Act a zařadit 75 milionů Američanů a celé hnutí MAGA na seznam teroristických organizací, označení členové hnutí nebudou mít právo vlastnit zbraň, ani účet v bance. United Soviet America jako zlý sen!

Donald Trump v noci na dnešek vyhlásil ve Washingtonu D.C. výjimečný stav, udělil pravomoci FEMA a do hlavního města bylo nasunuto 25 000 příslušníků Národní gardy! Na den inaugurace Joea Bidena se chystají po celé zemi násilné protesty MAGA vedené maskovanou Antifou, na jejichž základě bude moci nová Bidenova administrativa schválit New Patriot Act a zařadit 75 milionů Američanů a celé hnutí MAGA na seznam teroristických organizací, označení členové hnutí nebudou mít právo vlastnit zbraň, ani účet v bance. United Soviet America jako zlý sen!

Americký prezident Donald Trump v noci na dnešek podepsal [1] prezidentský dekret, kterým vyhlásil výjimečný stav na území Distriktu státu Kolumbie, tedy v hlavním městě ve Washingtonu a udělil pravomoci FEMA a ministerstvu vnitřní bezpečnosti. Podle serveru Infowars [2] je nyní rozmístěno v hlavním městě už 25 000 příslušníků Národní gardy a tento výjimečný stav je prezidentem podepsán na období od 11. ledna do 24. ledna 2021. Národní garda má oficiálně dohlédnout na bezpečnost inaugurace nového prezidenta, kterým by se měl stát Joe Biden.

Ovšem není jasné, proč se americký Kongres snaží urychleně Donalda Trumpa odvolat z funkce, a to již nejpozději do pátku tohoto týdne, přestože šance na impeachment je mizivá, protože v Senátu by muselo pro odvolání Trumpa hlasovat minimálně 65 senátorů, takže demokraté by se svými 50 senátory na odvolání nedosáhli, muselo by se k nim připojit alespoň minimálně 15 republikánských senátorů, a to by byla politická sebevražda pro Republikánskou stranu. Proč tedy Donald Trump vyhlašuje výjimečný stav a proč dochází k nasunování Národní gardy?

Dekret o výjimečném stavu v hlavním městě

Podle posledních informací je to kvůli zabránění násilných protestů, které chystá Antifa pod rouškou a maskováním za členy hnutí MAGA. V kongresu totiž leží draft zákona, kterému se pracovně už říká New Patriot Act, který by měl vládě Joe Bidena dát pravomoci k zařazení 75 milionů amerických voličů Donalda Trumpa ke členství v organizaci MAGA (Make America Great Again) a tato organizace by tímto novým zákonem byla zařazena na seznam teroristických organizací.

Členové nebo onálepkování sympatizanti Donalda Trumpa by tak nemohli držet zbraně, jako sympatizanti teroristické organizace by vlastně nemohli nikde ani pracovat, nemohli by mít bankovní účet, nemohli by mít platební karty, nemohli by létat letadly, nemohly by jezdit autobusy a vlaky, nemohli by jezdit metrem, nikdo by s nimi nesměl obchodovat a prodávat jim zboží. Násilné protesty ve Washingtonu v den inaugurace Joea Bidena se tak mají stát záminkou pro Deep State k přijetí New Patriot Act stejně, jako nacisté v roce 1933 zinscenovali zapálení Reichstagu a svalili to na německé komunisty, aby se Adolf Hitler dostal k neomezené moci na základě Zmocňovacího zákona.

Twitter smazal 70 000 účtů sympatizantů QAnon

Donald Trump chce tomuto scénáři zabránit, protože taková událost by vedla k tomu, že by byl označen za vůdce teroristického hnutí, byl by zbaven možnosti kandidovat znovu na prezidenta, a podle všeho by byl zatčen a odvezen na Guantánamo na Kubě. Situace je ještě horší, než si myslíte, protože Deutsche Bank dnes ukončila s Donaldem Trumpem veškeré styky a přestala poskytovat finanční služby jemu, jako fyzické osobě, a všem jeho firmám, především řetězci hotelů Trump. A ihned poté se přidala newyorská banka Signature Bank. Ta dokonce aktivisticky vyzvala, aby Trump rezignoval na funkci prezidenta. To je neuvěřitelné, nosatá banka nařizuje prezidentovi rezignaci [3].

Národní garda před Kapitolem

A to není všechno. Twitter dnes smazal přes 70 000 účtů sympatizantů hnutí QAnon [4], kteří podle všeho mají být právě ti, kteří 20. ledna povedou v hlavním městě násilné protesty a demonstrace, jak už je to prý dopředu Deep State naplánováno, jak dnes varoval Alex Jones na Infowars. Podle jeho názoru zfalšované video s Donaldem Trumpem z Bílého domu, kde oznámil poklidné předání moci, je právě vytvořené QAnon a DeepState k vyprovokování povstání, na jehož základě bude v Kongresu potom hladce schválen New Patriot Act. Deep State potřebuje velké násilí, přehlídku krve, aby mohl takový zákon protlačit v Kongresu, protože zákon bude opravdu brutální a mnoho kongresmanů by s ním mělo jinak problém.

V kongresu leží draft New Patriot Act označující 75 milionů Trumpových voličů za sympatizanty s teroristickým hnutím MAGA a s prezidentem Trumpem jako vůdcem teroristů

New Patriot Act má prostě ze 75 milionů Američanů udělat občany 2. kategorie, méně cenné lidi, kteří budou vyvrženi na okraji společnosti, čímž vznikne největší apartheidový systém, jaký kdy planeta Země zažila. Sociální síť Facebook dnes zabanovala [5] a dala na blacklist výraz “Stop the Steal”, tedy Zastavte krádež. Není bez zajímavosti, že dcera Johna McCaina, Meghan McCain, dnes navrhla, že teroristé z hnutí MAGA, kteří vtrhli do Kapitolu, by měli být odvezeni na Guantánamo a měli by je krmit psím žrádlem [6]. Dceruška válečného hrdiny McCaina se tak pěkně vybarvila.

Meghan McCain

Donald Trump se od minulého týdne skrýval v Texasu a není jasné, jestli vůbec už má sílu zastavit celou operaci Deep State v hlavním městě, protože státní elity podle všeho kontrolují procesy v Kongresu a procesy v Nejvyšším soudu. Dnes se Donald Trump poprvé objevil před Bílým domem, a to před návratem zpátky do Texasu. Oficiálně tam jede kvůli dokončení jedné části zdi na hranici s Mexikem, ale tomu už nevěří ani jeho příznivci. V této situaci nějakou zeď může vzít čert, je to jen zástěrka.

Z chování Nancy Pelosi v Kongresu lze ale vyčíst, že Deep State nekontroluje Pentagon, minimálně ne Sbor náčelníků spojeného velení, protože jinak by už Donald Trump byl zatčen vojenskou policií a označen za vůdce teroristické organizace MAGA. Armáda je podle mého názoru stále na straně Donalda Trumpa, ale… to nebude zadarmo a Trump bude nucen zaplatit armádě strašlivou daň.

Válka s Íránem na poslední chvíli?

Mike Pompeo včera vystoupil na stanici Voice of America a dnes znovu vystoupí a kromě jiného se opět brutálně opře do Íránu a včera obvinil Teherán, že poskytuje útočiště Al Kajdě [7]. Trpělivost USA s Íránem je prý u konce. A právě dnes Alex Jones dostal informaci, že úder na Írán je na spadnutí a Donald Trump by měl dnes večer během projevu z města Alamo v Texasu oznámit kroky proti Íránu, možná letecký útok na Írán. Podpora armády Donaldu Trumpovi není zadarmo, protože mít podporu armády znamená mít podporu amerického vojensko-průmyslového komplexu.

Noční ostraha Národní gardy před Kapitolem

Donald Trump nechtěl během svého prezidentování žádnou válku, byl to prezident, který během svého mandátu žádnou novou válku nevyvolal. Proto mi nepřipadá reálné, že na poslední chvíli by Donald Trump tento odkaz chtěl změnit, a že by na poslední chvíli rozpoutal válku s Íránem. Nicméně pozor, pamatujte si, že pokud se Mike Pompeo usmívá jako sluníčko, je v tom čertovina a nic nelze vyloučit. Neustálé odkládání Trumpova projevu tak může mít své snadné vysvětlení, možná probíhají jednání s veliteli Sboru náčelníků a ladí se noty na úder proti Íránu.

Deutsche Bank a Siganture Bank přestaly Trumpovi poskytovat bankovní služby, privátní i pro jeho hotely, protože Donald Trump je podle obou bank vůdcem teroristické skupiny MAGA

Donald Trump výměnou za novou válku může dostat od vojensko-průmyslového komplexu a americké armády něco na oplátku. Jestli to bude inaugurace 20. ledna, nebo doživotní ochrana a pojistka Trumpovy rodiny, nebo něco jiného, to není jasné. Deep State se rozhodl Donalda Trumpa zlikvidovat tak, že z něj udělají vůdce teroristické organizace MAGA, zatknou ho a pošlou na Guantánamo Bay na Kubě jako otřesný a exemplární příklad. Nebo si snad naivně myslíte, že Twitter zabanoval osobní účet amerického prezidenta, a následně i oficiální prezidentský účet POTUS jenom tak svévolně a z plezíru? Donald Trump je stále ještě prezident, stále je ve funkci, ale oni se ho rozhodli umlčet. Svévolně? Kdepak, to byste byli moc naivní. Přišlo to na povel od Deep State, povel k likvidaci.

Deutsche Bank

Nejprve Trumpovi zamezili komunikaci. Zrušili mu účty. Dnes mu Deutsche Bank a Signature Bank začaly likvidovat jeho privátní hotelový business. Všichni jeho sympatizanti a právní poradci byli zabanováni na sociálních sítích. A v Kongresu leží návrh zákona na označení hnutí MAGA za teroristickou organizaci a členů hnutí za teroristy. A kdo je vůdcem MAGA? Donald Trump! A na teroristy se vztahují zákony, nesmí jim žádná banka otevřít bankovní účet, ani úvěr. Žádný obchodník s nimi nesmí obchodovat, nikdo jim nesmí nic prodat, ať už je to párek v rohlíku nebo osobní automobil. Žádná dopravní společnost jim nesmí prodat lístek.

Pokud Trump nic neudělá, po inauguraci Joe Bidena nastanou v USA mohutné čistky ve všech úrovních společnosti a po přijetí New Patriot Act se z USA stane Spojená sovětská Amerika, United Soviet America

Deep State je krůček od totálního vítězství v USA. A pokud zvítězí, stane se z USA de facto United Soviet America, tedy Spojené sovětské státy. Neomarxismus tím zvítězí v USA a začnou probíhat čistky, ve státní správě, na všech úrovních. FBI včera varovala, že její zdroje mají informace, že se chystají násilné a ozbrojené protesty 20. ledna ve všech 50 státech americké unie [8]. To je další indicie toho, že Deep State toto použije jako záminku pro přijetí drakonické podoby New Patriot Act v americkém Kongresu.

Donald Trump 6. ledna 2021 před projevem na shromáždění svých příznivců před Bílým domem

A ředitel zpravodajství americké stanice ABC Rick Klein dokonce uvedl, že zbavit se prezidenta bude ta snadnější část, ale hlavním úkolem bude, jak se zbavit hnutí MAGA, kterému Donald Trump velí [9]. Už je to naprosto jasné, Deep State nestačí ukončení mandátu Donalda Trumpa, potřebují zlikvidovat jeho obrovské hnutí MAGA. Pokud Trump nic neudělá, pokud nevyužije pravomoc k ochraně Ústavy a Insurrection Act, po skončení Trumpova mandátu začnou čistky, nastane exodus a útěk části Američanů z USA do Evropy, druhá část se v USA chopí zbraní. USA stojí na křižovatce dějin a je to Donald Trump, který má osud země v rukách. Pokud neudělá nic, naplní tím plány globalistů, z USA vznikne United Soviet America.

Aktualizace 22:00

Projev Donalda Trumpa v Alamo, TX žádné zmínky o Íránu neobsahoval, takže naštěstí tato informace Alexe Jonese se zatím nenaplnila. Ovšem projev vyvolal obrovské zklamání, prezident působil odevzdaně a jeho projev připomínal spíše rekapitulaci 4 let mandátu a jeho dosažených úspěchů ve funkci prezidenta. Projev, ze kterého bylo cítit loučení. Rozbor Trumpova projevu přineseme ve středu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

445
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod.

V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci.

V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky.

V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Veškeré URL linky v komentářích musí být uvedeny s popisem obsahu, např. link na video na YouTube musí v komentáři obsahovat doprovodný popis, čeho se video týká, o čem pojednává. Linky bez popisu budou považovány za spam, off topic odkazy a neplacenou reklamu.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Anna
Návštěvník
Anna

Plán se podařil Trump vykonal to co vykonat měl teď už nic nebrání dokončit to co Deep State má v plánu rozjet dokončení nového řadu světa a první co nastoli je new patriot act to znamená drtivy útlak šikana zabíjení kdy armáda Antifa vykoná co kdysi za Hitlera pochodujici nackove v ulicích tím rozpotaji zničující války v celém světě a neutesujme se stihne to už nás co tu teď žijeme 75 let dohodnuteho míru v Evropě dávno vypršel teď je evropa účelově zaplavovana teroristy kteří znají dobře svůj úkol ten úkol dobře zná i vedení EU i Trump proto nikdy nic proti Deep State neudělal. Udělal jen a jen to co mu bylo povoleno vykonat zpětným pohledem na jeho výkony si to dá lehce každý dohromady bylo nutné zbláznit davy a jako usvedcovat Deep State aby právě ti mohli uvést v platnost první krok new patriot act v platnost ostatní už pro ně bude hračkou lidi to je ta jízda která začne měnit tento svět v místo kde už nebude místo k životu jak ho doposud známe to je ta změna která nastává NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD PODLE DEEP STATE.   BŮH S NÁMI
Jen nevím jak do toho všeho zapadá ta zeď u Mexika ale to uvidíme možná uvidíme

marty
Návštěvník
marty

Donald J. Trump never exist.

Kongres vydal prohlášení, že kromě kongresmanů nesmí do budovy vstoupit žádní jiní kriminálníci.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Tak jsem měla dohledáno a skoro dopsáno, a naráz vše zmizlo … tak zdravím noční směnu dohlížitelů, a jen shrnutí krátce:
Trumpa dnes (13.1.2021) impíčovali – a to hned 2X ! – pro jistotu :
….
“Wherefore, Donald John Trump, by such conduct, has demonstrated that he will remain a threat to national security, democracy, and the Constitution if allowed to remain in office, and has acted in a manner grossly incompatible with self-governance and the rule of law. Donald John Trump thus warrants impeachment and trial, removal from office, and disqualification to hold and enjoy any office of honor, trust, or profit under the United States.: …

Trumpův mandát údajně skončil už 11.1.2021 v 19:49:00! ( a stejně tak Vice Pence – o 5 minut dříve)
– ze stránek vlády vymazán i jeho profil – životopis:comment image
https://www.state.gov/biographies/donald-j-trump/

o něco později už ani to ne – jen údržba stránek:comment image

a teď už jen přesměrování na hlavní stránku vlády… bla bla …

Takže KDO TEĎ VLÁDNE US?
Dle hierarchie následnictví, když Prezident “nemůže vykovávat úřad” , následuje Vice Prezident – ale ten údajně skončil také (viz výše), a pak “Mluvčí” (Sněmovny Representantů) … tedy: https://www.speaker.gov
a to je PELOSI – Chlupatá Nána!

Prezident Trump promluvil z Wait Hausu po dvojitém impíčmentu :
(o impíčmentu 1+2 ani slovo, vyzývá ke klidu.
https://youtu.be/bKxYB9DcbBc

Mezitím Generál Námořnictva vzkazuje Náně: pro Tebe já nebudu pracovat – já poslouchám pouze Prezidenta!
https://youtu.be/GgLhEQ-bAg4

goj
Návštěvník
goj

doporucuju vyhledejte si (nejlepe pres nesmirujici a objektivni vyhledavac duckdukgo.com), Brendon O’Connell to je REAL DEAL

perklus
Návštěvník
perklus

Zanechme snění o zázračném, na poslední chvíli udělaném obratu situace pomocí armády, těsně před inaugurací, kdy se Doník stane prezidentem, a vraťme se do reality. Abych to vysvětlil, musíme se vrátit na začátek. Vždy, když se volí nový US prezident, je samozřejmě dlouhodobě sledován a vybírán, tzv. globálním prediktorem (Pjakinův název pro údajných 22 vládců světa), nevím, zda jich tolik je , ale dozajista se někde ve Švýcarsku, či Vatikánu, VB, Holandsku nějací najdou. Samotný Trump byl vybrán už poměrně dávno, už STB psala, že o tom kdysi hovořil, že se má stát americkým prezidentem. Nakonec se jím tedy stal a samozřejmě byl jako každý nový vybraný kandidát na prezidenta instruován, poučen, co ho tak zhruba za volební období čeká, jakou agendu má propagovat a jak asi toto období skončí (mimochodem takto jsou zcela jistě instruováni i naši politici a politici dalších zemí). Předpokládejme, že tzv. globální prediktor potřebuje snížit populaci a ekonomický výkon na planetě Zemi, nebo jsme do 30 let víte kde… a jelikož si vytvořil z USA své svaly, které mu poněkud přerostly přes hlavu, musí zajistit jejich pád a potažmo pád celého západního světa -ekonomický kolaps. Trump tedy jistě moc dobře věděl, co má za úkol, sám před svým zvolením říkal, že ekonomika je v bublině, předlužená a ta bublina musí jednoho dne prasknout. Samozřejmě ale nechce být ten, o kom se v dějinách hezky psát nebude, takže na plánovanou hru přistoupil s tím, že ke konci prvního mandátu elity spustí coronavirovou krizi (,,předpovězenou” už na OH v Londýně). Ale pomocí tisku dolárků to dotáhne do konce, jako poměrně úspěšný prezident. Mimochodem tento vir stvořený zcela jistě v laboratoři je ,,velice povedený” vysoce nakažlivý a zároveň tak akorát smrtelný a sem si skoro jistý, že mají připraveny další ,,sady” tohoto viru, podle toho, jak se bude vyvíjet situace. Do dalšího volebního období se mu už samozřejmě nechtělo, proto ta fraška s falšováním voleb, hlavně šlo o to rozdělit americkou společnost, aby situace mohla přerůst možná až v občanskou válku, a protože do dalšího období jít nechce (určitě jste zaznamenali golfík a celkovou pohodičku a klídek Doníka po volbách), tak na to vybrali obětního beránka – senilního ospalého Joea. Pád USA nelze provést jen tak, vládly příliš dlouho a jejich úpadek musí být pečlivě naplánován a proveden. Proč vystoupil Trump u zdi v Texasu je evidentní. Texas bude totiž po inauguraci první odtržený stát (může se odpojit, protože se k unii přidal jako samostatný stát), k němu se později přidají další státy, protože to co rozpoutají demokraté bude naprostá divočina a paradoxně se Donald nakonec může stát prezidentem nově vzniklého státního útvaru. Takže na závěr jestli mohu poradit, tak do dvacátého ledna se zbavte všech papírových aktiv (akcie, dluhopisy…), nevěřím ani na bitcoin a jeho údajného stvořitele Satoshiho Nakamota. Jeho stvořitelé jsou podle všeho současní vládci peněz a podle mého slouží k odklonění investorů od drahých kovů, což jsou jediné historicky prověřené peníze a i kdyby byl bitcoin “čistý”, tak jste jistě zaznamenali nový čínský kvantový počítač ten si s ním hravě poradí . Snad si nikdo nemyslí, že nám nechají něco, co sami nemohou kontrolovat. Takže zkrátka veškerou vinu hodí na ospalého Joea, který to samozřejmě ,,nedá” a vedení převezme marxistická Kamala, ale už jen ve vybraných státech (Kalifornie, Oregon apod.)

.B.
Návštěvník
.B.

To mi přijde jako nejpravděpodobnější scénář. Dobře řečeno!

Anna
Návštěvník
Anna

Naprostý souhlas taky se na to tak dívám akorát závěr této světové hry vidím víc zničující

M.C.
Návštěvník
M.C.

Velmi dobře popsáno.
Z hlediska globální elity to velmi dobře zapadá do sebe. Protože globální elitě je naprosto u (_!_), jestli nějaký region uvrhne do chaosu a občanské války, to jsme už viděli mnohokrát, často v podání právě amerických tajných služeb a ozbrojených sil.
Teď jest otázka, jestli svaly nezesílily příliš. Jak občas zdůrazňuje Pjakin, globální elita řídí spíše bezstrukturně, což má velké výhody z dlouhodobého hlediska, ale je to těžkopádné v okamžiku, kdy se situace mění z hodiny na hodinu. Na řízení a koordinování akcí na velkém prostoru ,,just in time” jsou zase velmi dobře připraveni vojáci.
Lidí, kterým už řádění DS leze krkem, je po světě velmi mnoho, to nejsou jenom američtí vojáci.
A řada z těch ,,mnoha” si taky může přiložit svoje polínko.
Myslíte, že by takový bundeswehr nechtěl vidět fon Lejno a Makrelu na lavici obžalovaných, za to co provedly s Německem a jeho armádou? A celou tu multikulti skvadru s nima?
Jenže Němci se sami k ničemu nerozhoupou, jim by musel zase nějaký vůdce zavelet.

perklus
Návštěvník
perklus

Souhlasím, určitě se ve spoustě zemí v armádě, ale i na jiných postech najdou lidé, kteří to vidí podobně jako my a chtěli by to změnit. Ale, jak jste správně napsal chybí vůdce. Tady se musíme zeptat sami sebe proč. Já to vidím tak, že za prvé, ještě není tak zle, aby někdo riskoval svůj život a hlavně životy svých blízkých. Za druhé z historie víme, že takový vůdci bývají sami psychopati a sociopati, takže výsledek- z bláta do louže. Za třetí proniknout dnešní mediální mašinérií plně ovládanou globalčíky a jejich přisluhovači, je takřka nemožné, zvlášť když většina lidí jsou ,,líné a tlusté ovce, které zajímá jen facebook, celebrity apod. Paradoxně vidím jedinou šanci na změnu jenom v tom, kdyby svět upadl do stavu ala Šílený Max, kde by se znovu jakoby od začátku vytvořily komunity podobně smýšlejících lidí. Nebo ještě jedna možnost by tu byla a to, že by to ten ,,vůdce” hrál dlouhou dobu s nimi, pronikl do jejich struktury a pak otočil v náš prospěch. Poslední takový kádr byl pravděpodobně Kennedy. Ale takový se rodí jen jednou za tisíc let.

anu
Návštěvník
anu

Příspěvky Lin Wooda na síti Parler 10. ledna 2021

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/prispevky-lin-wooda-na-siti-parler-10-ledna-2021/

anaja
Návštěvník
anaja

Jak se píše výše v článku – Buď se Lin Wood zbláznil a zahodil svou kariéru do odpadkového koše, nebo … ? ….
Ten den, než LW smazali účet na Twitteru, tak také sázel jeden tvít za druhým… Kromě stručně zmíněného infa v článku výše také napsal, že pokud se mu a jeho rodině něco stane, že informace má u sebe ještě mnoho lidí a že to je jeho “bezpečnostní pojistka”, že pak budou reagovat velmi rychle… V těch jeho cca 20 tvítech to zmínil 2x….A zmiňoval se i o herci Isaacu Kappym, jeho sebevraždě (ofic. sděleno – skok z mostu 13.5.2019), že byla podivná a stala se několik dnů poté, co se snažil herec přes různé kontakty předat “něco” přímo DT. Zda se mu to povedlo a DT “to” obdržel, LW napsal, že neví …
O Issacu Kappym po delší době zadávání a hledání nalezeno toto:
https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/isaac-kappy-thor-sebevrazda.A190516_094417_filmvideo_spm
(strýček gúgl se ale snaží…)

Juraj
Návštěvník
Juraj

Na youtube je veľa videi /relevantnosť nechám na každom uvážení/ kde sa pedofília rozoberá. Je do toho namočená aj Vatikánska cirkev, pápež a iní potentáti sveta. No nakoľko ich je veľké množstvo tak asi na tom bude niečo pravdy. Napríklad:

https://www.youtube.com/watch?v=UO9epmrOYUQ

https://kk-kz.facebook.com/ChemtrailsSK/videos/p%C3%A1pe%C5%BE-franti%C5%A1ek-odstaven%C3%BD-od-moci/395876610991248/

https://www.youtube.com/watch?v=og7L-2mcqUU

https://www.youtube.com/watch?v=yo4JgjgA0uA

Marlboroman
Návštěvník
Marlboroman

WASHINGTON – Republikánsky kongresman Adam Kinzinger, ktorý v Snemovni reprezentantov zastupuje štát Illinois, predpovedá, že impeachment (ústavnú žalobu) voči americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi v stredu podporí viacero republikánov. Informovala o tom agentúra AP.
Hlasovanie o podaní ústavnej žaloby voči Trumpovi súvisí s obvineniami z “podnecovania povstania” počas minulotýždňových útokov jeho podporovateľov na budovu Kapitolu. “Ak toto nie je dôvodom na impeachment, potom neviem, čo ním je,” povedal Kinzinger.
“Toto je jeden z tých momentov, ktoré presahujú politiku,” dodal. Za impeachment zahlasujú podľa jeho slov viacerí republikáni vrátane Liz Cheneyovej, Johna Katka, Freda Uptona či Jaime Herrerovej Beutlerovej. Kinzinger nespresnil, koľko kongresmanov z Republikánskej strany zahlasuje za impeachment, no podľa neho ich bude viac ako päť spomenutých.
Stúpenci dosluhujúceho republikánskeho prezidenta vtrhli 6. januára do budovy Kapitolu a prerušili tak spoločné zasadnutie oboch komôr Kongresu, na ktorom sa potvrdzovalo víťazstvo Bidena v novembrových voľbách. Vzniknutý chaos a násilie viedli k smrti piatich ľudí vrátane jedného policajta. Trump predtým svojich priaznivcov opätovne burcoval nepodloženými obvineniami zo zmanipulovania volieb a nabádal ich, aby pochodovali ku Kapitolu. Samotný Trump popiera, že by bol nabádal svojich stúpencov na násilnosti.
Republikáni nechcú impeachment, ale vyšetriť násilnosti a pokarhať Trumpa
Republikáni v Snemovni reprezentantov v stredu navrhli, že namiesto impeachmentu voči prezidentovi Donaldovi Trumpovi by mal Kongres vytvoriť komisiu, ktorá by preskúmala minulotýždňové násilnosti v Kapitole. Ako alternatívu k impeachmentu republikáni predložili aj rezolúciu odsudzujúcu Trumpa za podnietenie nepokojov a porušenie prezidentskej prísahy. Informoval o tom spravodajský web usatoday.com.
V Snemovni sa v stredu popoludní okolo 09.00 h miestneho času (15.00 h SEČ) začala rozprava o návrhu ústavnej žaloby voči Trumpovi, ktorú predložili v pondelok demokrati. Ako prvá bola na programe debata o procedurálnych otázkach schvaľovania impeachmentu, po ktorej mala nasledovať rozprava o samotnej podstate návrhu.
Konečné hlasovanie by sa malo uskutočniť medzi 15.00 h – 16.00 h miestneho času (21.00 h – 22.00 h SEČ). Očakáva sa, že demokratmi kontrolovaná Snemovňa návrh na začatie impeachmentu schváli. Diskusiu v Snemovni reprezentantov otvorila jej kaplánka Margaret Kibbenová modlitbou “za uchopenie spravodlivosti z vlády davu”.
Cieľom komisie, ktorú navrhujú republikáni a mala by vzniknúť po vzore komisie analyzujúcej teroristické útoky z 11. septembra 2001, by bolo navrhovať spôsoby, ako v budúcnosti zabrániť podobným útokom na Kapitol. Demokrati uviedli, že útoky na budovu Kongresu dôkladne vyšetria, no Trump musí napriek tomu podľa nich podstúpiť aj proces impeachmentu. “Nemáme ani tušenia, čoho je schopný,” povedal demokrat Jim McGovern.
“Radšej než o uzdravenie Ameriky sa usilujú ju ešte viac rozdeliť,” povedal vplyvný republikán Tom Cole. Zatiaľ čo Cole odsúdil násilnosti v Kapitole a Trumpove slová označil za “neuvážené”, Kongres by sa mal podľa neho pripravovať na novú administratívu a nie snažiť sa o potrestanie tej odchádzajúcej. “Ale namiesto toho, aby sme sa ako zjednocujúca sila pohli vpred, väčšina v Snemovni (reprezentantov) sa rozhodla nás ďalej rozdeľovať,” dodal.
Podľa republikánskeho kongresmana Adama Kinzingera impeachment podporí najmenej päť republikánov. Ako alternatívu k demokratmi navrhovanej ústavnej žalobe predložili už v utorok šiesti republikánski členovia Snemovne návrh rezolúcie, ktorá ostro odsudzuje Donalda Trumpa za porušenie prezidentskej prísahy.
Tohto skutku sa mal podľa textu rezolúcie dopustiť tým, že sa pokúsil zvrátiť legitímne výsledky prezidentských volieb a že svojimi opakovanými klamstvami ohľadne volieb podnietil násilnosti v budove Kongresu. Podľa návrhu tým Trump vážne ohrozil bezpečnosť USA a ich vládnych inštitúcií. Rezolúcia predložená republikánmi potvrdzuje Joea Bidena ako víťaza novembrových prezidentských volieb.
Vedúci predstavitelia Demokratickej strany však napriek tomu trvajú na urýchlenom impeachmente: Trump je totiž podľa nich príliš nebezpečný, aby mohol zostať v úrade po zvyšok svojho mandátu. Biden sa ujme prezidentskej funkcie 20. januára.

Josef
Návštěvník
Josef

Přihlížíte masové vraždě!!! Ve čtvrtek 7. ledna 2021 začali Chazaři Babiš (66 let) a Zeman (76 let) s širokým úsměvem čistit český prostor!!!

Očkovat neschválenou, “podmínečně registrovanou” genetickou vakcínou Pfizer BioNTech nemajetné české důchodce v domovech důchodců!!!

Za 30 let ukradli veškerý český státní majetek, k tomu nesplatitelný státní dluh 2,5 bilionu korun, teď si troufají ještě víc!!! Každý policista má pravomoc je zatknout, ale nechávají je 30 let beztrestně řádit a krást!!!

Pojďme ukončit Babiše, Zemana a zločinecký parlament!!! Všichni jsou Nečeši původem z Podkarpatské Ukrajiny!!!

Obvinit z experimentů na lidech a masových vražd!!!

Hrrr na ně do Lán, Průhonic a Thunovského paláce, který české stavy zakoupily v roce 1801 pro sídlo zemského sněmu (parlamentu), dnes je jak termitiště poddolovaný únikovými chodbami!!!

Také na ulhané Kavčí hory (Kellnerova pravá ruka Petr Dvořák), Kříženeckého náměstí na Barrandově (Kellnerova NOVA, předtím Ronalda Laudera, Železný Eisenkraft & Lauder & Kellner & Petr Dvořák okradli v roce 2003 český národ o televizní licenci a 10,4 miliardy korun) a na Vinici ve Strašnicích (televizi Primu vlastní tunelářský zloděj Ivan Zach, který rozkradl a zničil se Součkem a Květem největší české sklárny a porcelánky)!!!

Pfizer a BioNTech – RNA vakcína
“Jedná se o první RNA vakcínu na světě. Ta používá malou část genetického kódu koronaviru. U RNA vakcín je problémem, že očkovací látka musí proniknout přímo do nitra buněk, mimo které nefunguje. Ani poté nemusí být imunitní odpověď dostatečně silná a je potřeba imunitní reakci posílit pomocí adjuvans. Nevýhodou RNA vakcíny ale především pro její přepravu je, že musí po cestě zůstat ochlazená na minus 70 stupňů Celsia. Každý člověk potřebuje dvě dávky, aby se stal imunním.”

Pfizer je americký farmaceutický obr z New Yorku proslulý řadou korupčních a smrtících skandálů, např. vláda Nigérie žaluje Pfizer za smrt 200 dětí, Pfizer bez souhlasu testoval na zmíněných dětech neschválený lék proti meningitidě. Firmu BioNTech založili v Německu Turci, turečtí imigranti, maželský tým Ugur Sahin a Özlem Türeciová a vyvinuli za 1 den první vakcínu ve své kariéře…

Koronavirová vakcína očkovaná Čechům byla vyvinuta za pouhý 1 den! Konkurenci to trvalo 2 dny! Kvalita “zaručena”! Pro bílé lidi to stačí….?!
https://ceskavec.com/2021/01/vakcina-proti-koronaviru-ockovana-cechum-byla-vyvinuta-za-1-den-konkurenci-to-trvalo-2-dny-kvalita-zarucena-pro-bile-lidi-to-staci

The co-founder of BioNTech designed the coronavirus vaccine it made with Pfizer in just a few hours over a single day
https://www.businessinsider.com/pfizer-biontech-vaccine-designed-in-hours-one-weekend-2020-12

Turek s manželkou – tvůrci RNA vakcíny proti koronaviru za 1 den
comment image

Kdo stojí za vakcínou proti covidu? Rodinná firma chudých tureckých imigrantů. Nyní se zařadili do žebříčku 100 nejbohatších Němců.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/gastarbeiter-biontech-vakcina-koronavirus-nemecko-turecko-migranti-vedci-sahin-tureciova-pfizer.A201110_122517_zahranicni_jhr

weissbach
Návštěvník
weissbach

Je to na nich vidět, že to dali sami dohromady a řídí to…
Bílí koně jsou v tomto podnikání nutnost. Kdyby něco, je to na koho hodit.
Klasika.

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
Znáte tu trapnou historku, kterou tak ráda vypráví Harrisová liptardům ve státech, jak když byla batole vypadla z kočárku rodičům. A když ji našla matka jak se valí po zemi, jestli něco potřebuje tak ji řekla švobodu. Kde ostatní batolata řeknou maximálně máma, táta tak Harrisová jako batole měla mnohem pestřejší slovní repertoár.comment image
Mimo to, že celá ta historka je kompletně vycucaná z prstu, navíc okopírovala tu historku od Martina Luthera Kinga.comment image
https://www.foxnews.com/politics/kamala-harris-fweedom-stroller-story-plagiarism-mlk

weissbach
Návštěvník
weissbach

Roztomilá historka. Kult osobnosti se musí pěstovat už od raného věku. Ve dvou letech už četla literaturu o osvobození utlačovaných, ve 12 odmaturovala…
A děti za pár let budou jezdit do Muzea Kamaly Harrisové.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

jestli kakamila neni trandak, tak ja jsem panna orleanska…

M.C.
Návštěvník
M.C.

Takže ona je už odmalička na hlavu padlá.

Já už mám ten pocit delší dobu, teď se to potvrdilo.
Já jsem pro změnu praštěný docela těžkým předmětem.

Herman
Návštěvník
Herman

tak mam ze dvou ruznych zdroju informaci, ze biden bude opravdu inaugurovan. Nicmene duo Biden/Harris by melo vladnout v radu dnu. A pak by se k zezlu mel vratit zase Trump. Jak to bude zrezirovano zatim netusim….

Bary
Návštěvník
Bary

Co máte za zdroje, jak důvěryhodné jsou? Musíme se modlit, aby to dobře dopadlo, protože nejde zdaleka jen o USA, ale o nás všechny. Když si představím, že NWO bude nastolen a začne diktatura, o jaké se ani Orwellovi nesnilo, tak je ve mně malá dušička…

Zelenáč
Návštěvník
Zelenáč

Herman: Jak bude zařízeno, že bude Trump vládnout, váš zdroj nesděluje? Na základě předchozích zkušeností, máte důvod věřit těm zdrojům?

.B.
Návštěvník
.B.

Ale no tak….

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Herman
taková komplikace by byla zbytečná. Jestli mají v rukou to co některé zdroje tvrdí ,určitě to vytáhnou před inaugurací. Takže mají opravdu už nejvyšší čas.

Tonda
Návštěvník
Tonda

No jiste… Ja mam zas informace ze prijede Kolumbus. Vodovodem.