Donald Trump se setká se spojenci v NATO. Společná armáda EU a...

Donald Trump se setká se spojenci v NATO. Společná armáda EU a Rusko

Donald Trump se setká se spojenci v NATO. Společná armáda EU a Rusko

Po vítězství Donalda Trumpa v amerických volbách ve světě zavládl především chaos, o kterém si dovolím tvrdit, že se v něm už takřka nikdo neorientuje. Dvě stě let trvající představa, že Spojené státy jsou pánem světa, dostává na frak politikou izolacionalismu a nacionalismu, prosazovanou právě D. Trumpem.  Někteří v tom vidí konec globalizace a tím tedy i porážku globalistů (většina alternativních médií) , jiní pláčou nad ztrátou vedoucí role USA ve světě (podpindosníci USA, viz pražská kavárna), další zcela nechápou (představitelé EU).

Co se ale ve skutečnosti děje?

Tady je třeba pochopit, že globalisté (GP) ve svých plánech k ovládnutí světa postupují způsobem, jako by každý den přehráli jen jeden tón určité melodie, protože jedině taková frekvence jim zaručí, že melodii co by celek (události v souvislostech) nikdo nerozpozná. A oni mohou v klidu postupovat s tím, že než si někdo jednotlivé tóny (události) pospojuje, oni budou mít nezvratně hotovo – budou lidstvo mít tam, kde jej chtějí mít.

K pochopení současnosti bychom se mohli vrátit až do velmi dávných dob (Egypt, Chetité, Babylon, vznik židovského národa, Aramejci-Arménie, Palmýra, Peršané), ale pro současnost zůstaňme u konce 2. světové války a u vytvoření tzv. bipolárního světa.

Vytvoření bipolárního světa neměli globalisté v plánu, byla to pro ně tehdy nutnost poté, co jejich plány k ovládnutí Ruska (po neúspěšném tažení na Rusko Chazary, Vatikánem  – schizma 1054 – a křižáckými výpravami, dále Švédy, Poláky, Osmany, Napoleonem, Leninem) nevyšly ani Hitlerem.

Dělení “Západ-Východ” po schizmatu 1054 

A když Stalin, ten “zrádce marxistické revoluce” hnal Hitlera až do Berlína, globalisté ve své další prohře s Ruskem (SSSR) přistoupili na kompromis: na jedné straně si pod svým vlivem ponechali část světa na západ od Prahy (přesněji od Berlína – berlínská zeď) a na druhé přistoupili na bipolární dělení světa (Jalta 1945).

USA (Roosevelt), Británie (Churchill) na straně jedné, Rusko (SSSR, Stalin) na straně druhé

Už na konci války, když bylo jasné, že Hitler byl dalším marným pokusem k ovládnutí Ruska, byl vypracován plán, že se počká padesát let (cca dvě generace), kdy se na zvěrstva fašismu zapomene tak, aby opět mohlo být velké Německo obnoveno a tažení na Rusko se mohlo zopakovat (něco o tom zde).

Mezitím se však stalo to, že vzájemné soupeření dvou stran světa dovedlo planetu na hranu plýtvání nerostnými zdroji (obzvláště ve dvacátém století – století ropy) a pro globalisty se staly nadále neudržitelnými především Spojené státy s jejich životním stylem Pax Americana. V roce 1989 proto globalisté spustily plán likvidace bipolárního světa a jejich hlavní postavou v tom byl Gorbačov, který se zasloužil o rozpad SSSR a rozpad Varšavské smlouvy. Druhým krokem má být stejný rozpad USA a rozpad NATO, mezitím však bylo nutné přeformátování Evropy –  rozložení a nové sjednocení všech evropských států tak, aby se pod jednou střechou sešly jak východní tak západní státy.  To se podařilo přes EU (a s pomocí NATO – viz Jugoslávie), přičemž v plánu bylo tyto státy zbavit nejen ruského vlivu, ale později je zbavit i amerického (!) vlivu.

A protože s odstavováním Evropy od amerického vlivu si globalisté museli dát načas (čekání na amerického prezidenta typu Gorbačov, likvidace vazeb Evropy na NATO, převádění Evropy pod vliv Číny, likvidace amerického vlivu na Blízkém východě přes ISIL atd.), od roku 1989 se svět stal unipolárním! A to znamená, že se stále více zakořeňovala představa, že globalizace a globalisté rovná se totéž, co vedoucí role USA ve světě. Tuto představu sdíleli především americké státní elity, ale sdíleli ji i všichni ti, kteří jsou dosud v šoku z volební prohry H. Clintonové!

Přitom skutečnost je taková, že H. Clintonová vyhrát nesměla právě proto, že byla vrcholnou představitelkou unipolárního světa pod vedením USA – to znamená světa, jaký si globalisté nadále nepřejí, protože v jejich zájmu nově je svět multipolární (proč, to by bylo na další psaní a to se mi sem nevejde).

Ale pojďme dál. Výhrou Donalda Trumpa mají globalisté v čele USA člověka, srovnatelného s Gorbačovem. Že USA čeká perestrojka na způsob té sovětské (a tedy i stejný rozpad USA), o tom psát rovněž nebudu a zůstaňme jen u toho, že součástí izolacionismu, prosazovaného D. Trumpem, je odstavit Evropu i od amerického vlivu.

Ponechme nyní stranou D. Trumpem zrušené dohody TIPP a TPP či jeho distanc od Merkelové a podívejme se na NATO, o kterém především je tento článek.

Brexit, Turecko, NATO, Trump

Jestli Evropa v souvislosti s Trumpem byla v něčem v největším šoku, pak jsou to jeho postoje k NATO. Stalo se tak ještě za jeho volební kampaně, kdy prohlašoval, že by zvažoval pomoc NATO pobaltským zemím”. A vybrala jsem tento text z července 2016, protože je velmi výmluvný i vzhledem k Turecku:

“Donald Trump se v rozhovoru pro The New York Times vyjádřil, že by se USA možná nepřipojily k ochraně států NATO, které by byly napadeny Ruskem. Zároveň dodal, že rozhodnutí o ochraně pobaltských států proti ruské agresi by záleželo na tom, do jaké míry tyto státy dodržují své závazky vůči USA. V rozhovoru rovněž ocenil tureckého prezidenta Erdogana za to, jak se vypořádal s pučem. ”  

Zdůrazňuji, že text je z července 2016 a to v souhrnu znamená z doby, kdy již bylo jak po brexitu, tak po neúspěšném puči v Turecku. A co mají obě události společného? Brexitem i pučem v Turecku NATO přišlo o dva nejmocnější spojence v Evropě! Odchod Camerona v Británii a nástup v podstatě loutkové vlády, která se následně přidala na stranu USA a tím se distancovala od Evropy (proto  nepřekvapuje, že T. Mayová byla prvním zahraničním představitelem, kterého D. Trump přijal) a k tomu nepovedený puč v Turecku, po kterém se Erdogan přidal na stranu Ruska, ale především učinil čistky v armádě tak, aby ji zbavil amerického vlivu. A v souhrnu jak brexit, tak puč v Turecku nebyly o ničem jiném, než o snižování amerického vlivu v Evropě, resp. o vlivu NATO v Evropě.

A nyní je čas si připomenout, jaká byla první zásadní informace, která po brexitu z EU zazněla. Kromě tichounkého přijetí “EU global strategy” o budování evropského impéria, které bude zahrnovat Blízký východ a severní Afriku, to bylo především volání, že Evropa potřebuje vlastní armádu – o obojím jsem psala zde . Do článku jsem vložila tento odkaz,  ale i odkaz na “Je brexit dobrý pro NATO?” S voláním po vlastní evropské armádě se tehdy přidali všichni, včetně našeho premiéra Sobotky. 

Ale co považuji za nejpodstatnější, ve stejné době Merkelová přišla s tím, že Německo se musí více podílet na vytváření Nového světového řádu a německá vláda tehdy přijala dokument tzv. Bílou knihu – “Bílá kniha ministerstva obrany, kterou ve středu schválila vláda Angely Merkelové a která vymezuje strategické úkoly německých ozbrojených sil.”:

“Bílá kniha také předpokládá, že Německo převezme větší zodpovědnost v rámci Severoatlantické aliance a zasadí se o posílení jejího evropského pilíře. Vláda se také přihlásila k závazku NATO, aby členské státy aliance dávaly na obranu dvě procenta hrubého domácího produktu.”

a dále cituji:

“Podle přijatého dokumentu má Německo vzhledem ke svému hospodářskému, politickému a vojenskému významu povinnost „aktivně se podílet na utváření světového řádu“. Německá armáda by se proto měla silněji než dosud podílet na mírových misích OSN a na rozdíl od minulosti by v nich měla přebírat i vedoucí úlohu.”

A teď to podstatné:

“Nový strategický plán německé armády také počítá s tím, že by se jejími členy mohli stát i cizinci. To by mělo pomoci k personálnímu posílení německých ozbrojených sil, které nyní mají zhruba 167 tisíc vojáků, což je o 3000 méně než stanovený cíl. Cílový počet se přitom má od příštího roku zvýšit o dalších 7000 vojáků.” (zdroj)

Donald Trump přijede do Evropy, bude jednat se spojenci NATO

Včera ve vysílání čt24 zazněla informace, že D. Trump společně s A. Merkelovou podpoří upevnění role NATO v Evropě, dnes se objevila zpráva, že D. Trump v květnu přijede do Evropy a setká se se spojenci NATO. Donald Trump se prozatím nijak nevyjádřil k vojenské tenchnice NATO na ruských hranicích, která tam byla přemístěna tak urychleně ještě před jeho inaugurací a celkově se k tématice NATO vyjadřuje na způsob “ani ryba ani rak”, nemluvě o tom, že kroky je zrušení NATO, jak to přdesílal, jeden aby s lucernou hledal. Myslím, že vysvětlení je jednoduché a sice takové, že NATO nebude zrušeno, ale pouze přetransformováno, a to asi tak, že vedoucí roli v něm již nebudou mít USA (jestli vůbec nějakou), ale převezme ji Německo.

NATO je dál zásadní a klíčové, shodli se D.Trump a A. Merkelová

Odchodem Británie z EU (brexit) a vymaněním se Turecka z amerického vlivu (pokus o puč v zemi s druhou největší armádou NATO), k tomu byla pouze připravována půda. Vojenská technika na hranicích Ruska tak možná po návštěvě Trumpa v Evropě jen získá nové hlavní vedení, kterému se bude hodit, že tam je.  Jestli se pak ta armáda ještě stále bude jmenovat NATO, je celkem jedno, podstatné je, proti komu má tato společná armáda EU, doplněna o cizince (možná i z Ukrajiny) sloužit….

Kdyby se tažení na Rusko Hitlerem podařilo, boj o planetární zdroje by globalistům nepřerostl přes hlavu tak, jako se to stalo po nutnosti vytvořit bipolární svět. Likvidace bipolárního světa probíhá od dob Gorbačova a pokračuje Trumpem a jedním z hlavních tónů této melodie je  brexit. Kdo chce, ať si k tomu přidá konec globalizace, což ovšem není totéž, co konec vlády globalistů – “Rozděl a panuj” se v historii vždy osvědčilo nejlépe. Podstatné ale je, že od brexitu se toto “Rozděl a panuj” nejen naplno rozjelo, ale především na jeho pozadí narůstá nacionalizace/fašizace a to současně s antisemitismem. V souhrnu tím jsme tam, kde svět byl za Hitlera. A ač jeho politika byla v úvodu jakkoliv líbivá, jejím hlavním účelem bylo tažení na Rusko.

……………………………………

A na závěr zbývá doplnit, o co nyní globalistům jde a kde chtějí lidstvo mít. Mým chápáním na novém začátku, něco jako restart lidstva, přičemž začít chtějí těmi, kteří fungují především na biologické úrovni – ale toto téma by bylo na samostatný článek. Proto skončím pragmaticky tím, že v současnosti jako nikdy v historii gůobalisté potřebují k ovládnutí světa ruské zdroje a že Evropa v tom opět má sehrát zásadní roli.  A od květnového setkání D. Trumpa se spojenci v NATO očekávám, že NATO nezanikne, ale pouze spadne po německý vliv tak, aby v něm účast USA byla minimální, resp. žádná. Čímž se jen zopakuje americký izolacionismus z doby Roosevelta, ač tentokrát to dle mého má mít ještě ten efekt, aby USA na další válce s Ruskem opět nezbohatly tak, jako za předchozích dvou.

-Pozorovatelka- 06.02.2017

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Roman
Návštěvník
Roman

Pozorovatelko dobrý den. Děkuji za Váš článek. Myslím, že do toho zapadá nějakým způsobem i změna německého mezinárodního trestního zákona (Gesetz zur Änderung des Völkerstrafgesetzbuches), ze kterého byl odstraněn § 80 trestního zákoníku (který byl prý nahrazen § 13, jímž se měl dát německý zákon do souladu s Římským statutem Mezinárodního trestního soudu). Níže přikládám texty obou zákonů. Čerpal jsem z webu http://manipulatori.cz/pravda-alternativnich-mediich-kdez-nic-nez-lez/ a prosím čtenáře, aby na mne neútočili za ten zdroj. Myslím dokonce, že informace, zveřejněné na těch stránkách mohou být pravdivé. Ale současně myslím, že vysvětlení je neúplné a že něco hrozivě důležitého skrývá.

Zrušený § 80 německého trestního zákoníku:
Kdo plánuje útočnou válku (článek 26 odstavec 1 Ústavy), na které se má podílet Spolková republika Německo, a tím přivodí pro Spolkovu republiku Německo nebezpečí války, bude potrestán odnětím svobody na doživotí nebo v trvání nejméně deseti let.

Nový § 13 německého mezinárodního trestního zákoníku:
(1) Kdo vede útočnou válku nebo se dopustí jiného útočného činu, který svou povahou, závažností a rozsahem zakládá zjevné porušení Charty Organizace spojených národů, bude potrestán odnětím svobody na doživotí nebo v trvání nejméně deseti let.
(2) Kdo plánuje, připravuje nebo zahájí útočnou válku nebo jiný útočný čin ve smyslu odstavce 1, bude potrestán odnětím svobody na doživotí nebo v trvání nejméně deseti let . […]

Pokud by někoho zajímal text onoho Římského statutu, odkaz je zde: http://www.osn.cz/wp-content/uploads/2015/04/Rimsky-statut.pdf

Pozorovatelko, prosím, jaký je Váš názor?

Děkuji Roman

P.N.
Návštěvník
P.N.

Tento clanok sa da pochopit, len ked sa zadefinuje, kto su globalisti, a to:

1. su to predstavitelia mega-multi-korporacii a mega-bank ovladajucich ekonomiku sveta? (nazor VK)
2. alebo su to od ekonomiky sveta uplne nezavisle entity, stojace mimo zavislosti od ekonomickej produkcie sveta? (nazor Pozorovatelky a Pjakina?)

Ak je odpoved c.1, clanok nedava zmysel, ak je vsak odpoved c.2 – clanok je uplne logicky…

Jan Z Rokycan
Návštěvník
Jan Z Rokycan

Dobra uvaha. Mam pro Vas jeste jednu variantu – globalisti je jen pojem “nekym” zavedeny na zmateni lidi. Zadne rozdeleni na globalisty a neglobalisty vlastne fyzicky neexistuje, je to jen na papire a v mysli lidi. Je to podobne jako termin “terorista” zacal se tak oznacovat kazdy, kdo je nepohodlny vlade toho ci onoho statu a koho je potreba zlikvidovat bez udani dukazu a duvodu. Pred rokem 2001 byste termin terorista hledal pomerne tezko.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

… ušáci nemají co nabídnout ke zobchodování , kromě zastaralých zbraní ,
a tak musí Evropa zbrojit …
… pokud chce Stropnický změnit branný zákon abychom bojovali také mimo vlastní
hranice CR , pak si hloupě myslí že se zbaví neposlušných Čechů …
… do první linie nechť nastoupí dětičky politiků v čele s mazánky z kliniky …
požadujme Referendum na Czexit a Natexit …

siri
Návštěvník
siri

Mam ten dojem, ze pokud Aeronet nejak neusmerni sva vychodiska, tak ctenari z tech ruznych vykladu GP, globalistu a narodnich elit zblbnou. Mate radi Brahmse a a Dvoraka? Tak si udelejte dvojnasobnou radost a pustte si je ze dvou repoduktoru najednou.
Jeden den otevrete AE a dovite se “ja jsem to uz davno rikal, ze Trump to mysli dobre a tady mate dukazy”, druhy den zas najdete “ja jsem to uz dlouho rikala, ze Trump to mysli spatne a tady mate dukazy”.
Pluralita je dobra, ale nevyhranenost strankam skodi. Ctenari sem chodi kvuli urcitemu obsahu, ale kdyz druhy den jim predlozite neco uplne opacneho, tak to vede jedine k mrzutosti.

jenda
Návštěvník
jenda

Máte pravdu, jsem také pokaždé velmi překvapen když slyším pana VK na Svobodném rádiu.
Právě jsem si vyslechl Trumpa v novém článku a psaní pana VK o tom jakým je Írán sponzorem terorismu… Do včerejška než jsem o tom četl na HS článek jsem nikdy nic podobného neslyšel a nečetl ani od těch největších odpůrců Íránu. Ale když to řekne Trump je to svatá pravda.
Dříve byl svatý Putin, dnes je to Trump.
Uniklo mi za co dali SS Íránu 1,7 miliardy dolarů, chtěli si je snad koupit ? Potom se nemohou divit, že nemají respekt.
Jaké je plné znění té dohody ? Pokud si dobře pamatuji už Obama chtěl válku s Íránem a Putin spor urovnal. Dnes je nespočet důkazů o tom, že IS sponzorují SAE a SSA ale všichni lžou, sponzoruje je přeci Írán. Opravdu by se jeden už po….!
Prostě vše ve starých kolejích, kdo chce PSA BÍT, hůl se vždy najde. To se nezastávám Íránu, jen jsem z těch horkých novinek v šoku. Hůl na Írák byla špatná, na Írán je dobrá.
Abych řekl pravdu řeči kmene Trumpova nerozumím. Jeden den mexického prezidenta odešle do patřičných míst, protože odmítá financovat zeď a druhý den ho miluje….?
Pořád stejné pokrytectví.
Rusko mají očividně za hordu hlupáků, které si nadlidé namažou na chleba 😀

siri
Návštěvník
siri

Spise nezli jako pokrytectvi bych to videl na slalom mezi ruznymi mocnymi klikami a take jako reakci na menici se okolnosti. Trump je obchodnik, tak obcas vypusti vejicku a kouka, co s ni provede protistrana. Revoluci bych od nej necekal, ta se zhora ani nedela, ovsem snad se mu podari svym pragmatickym pristupem zklidnit mezinarodni situaci. Totiz to, co provadeli ti pred nim a co by delala jeho protikandidatka, by zakonite muselo vest k hrozne katastrofe. Me minimalisticke hodnoceni Trupma je, ze nam snad dokaze ziskat cas, to by ve stavajici krizove situaci uplne stacilo.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Tam se nepíše, že Íránci sponzorují IS, ale že sponzorují Hizballáh, Hamás apod, čili šíitské protiizraelské ozbrojené organizace.
IS sponzorují USA, SA, SAE, Katar, podporují ho i Izraelci. Minulý týden byl na lžiDnes srdceryvný článek jak Izraelci z vrozené humánnosti na Golanských výšinách ošetřují Syřany. Už tam nenapsali, co je to za Syřany.
Podle mě je síla Íránu trochu přeceňována, kdyby nad ním nedrželi posledních 15 let ruku Rusové a Číňané, kteří neváhali Izraeli vyhrožovat čínskou jadernou odvetou za napadení Íránu, tak už s ním neokonzervy a spol. dávno udělali krátký proces.
Ano, Írán je teokratický stát, na druhou stranu je relativně liberální, tolerují tam jiná náboženství a tím, že se jedná o Peršany, kteří patří do indoevropské skupiny národů, nikoliv do arabské, tak jsou na tom o dost lépe, co se předpokladů dalšího vývoje týká.
Velmoci, pokud se domluví, tak jsou schopny držet Írán na uzdě a asi k tomu dojde, protože další mocenské centrum na BV nepotřebuje nikdo z nich. Írán by měl a mohl být regionální velmocí, garancí pro šíity a vyvažovat tak vliv sunnitské Saúdské Arábie.
Nic více.
Představy o zásobování Evropy z Íránu přes Turecko a Balkán mají dvě zásadní vady:
a) Jedná se o území, které je značně členité a hornaté, takže budování vysokokapacitních tras tímto územím nebude jednoduché, levné ani rychlé, na potrubí bude muset být zvýšený počet stanic na zvyšování tlaku a přepravní náklady budou o to vyšší.
b) Jedná se o území politicky nestabilní, kde se dají do budoucna očekávat různé problémy, což bude ohrožovat bezpečnost a plynulost dodávek – viz problémy s Ukrajinou. Anebo by se musely zainteresované státy zasadit o urovnání veškerých konfliktů a stabilizaci situace, ale to nevidím moc reálně, protože narovnání vztahů, tak aby se vášně uklidnily by muselo vrátit zpět některé kroky, učiněné v posledních 20 letech a musela by být řešena otázka Kurdů na úkor Turecka.

Trump to nebude mít jednoduché, protože předchozí prezidenti USA v této oblasti podělali co mohli. Jedna věc je, co on a jeho lidé vykládají, druhá věc je, co budou schopni prosadit a realizovat.
Představa o namazání Rusů, nebo i Číňanů na chleba je iluzorní, s nimi se bude muset tvrdě jednat a jít na mnohé kompromisy. Jeden z důvodů současných tvrdých řečí může být i zvýšení ceny těchto pozdějších kompromisů.
Putina bych klidně za téměř svatého považoval i nadále, Trump je pouze kůň americké armády. Ale pořád 100x lepší než Hitlery.

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

Já myslím, že je dobře, že je tady pluralita názorů a že to tady nevypadá jako v ČT naruby, i když články Pozorovatelky osobně moc nemusím. Jak to říkal Voltaire? “Hluboce s Vámi nesouhlasím, atd…

siri
Návštěvník
siri

Jeste dve aktualitky:
Izraelske organy zatky sefa izraelske pobocky Deutsche Bank.
Blizi se breznovy termin, kdy ma Nemecko ohlasit vznik dvourychlostni Evropy:
http://www.faz.net/aktuell/politik/inland/zukunft-der-eu-merkel-fuer-europa-der-verschiedenen-geschwindigkeiten-14837016.html
Takze uz je to venku a to primo od kanclerky. Ke zverejneni by dle jejich slov melo dojit 25. brezna, na vyroci uzavreni Rimskych dohod. Tolik alespon vice-mene solidni FAZ.

erika
Návštěvník
erika

siri,
Nikto nemá vešteckú guľu, aby vedel vopred predvídať, čo ktorý politik urobí…môžeme sa len domnievať, na základe jeho slov, no vedieť budeme až na základe jeho skutkov.
Navyše, situácia sa mení každým dňom a menia sa aj výroky a činy ľudí.
Počkajme si teda, pravda sa nakoniec vždy odhalí a je darmo špekulovať a spochybňovať niečie názory.
Ich vývoj celkom prirodzene drží krok s vývojom udalostí.

Jan Grohman
Návštěvník
Jan Grohman

Zkuste pluralitní diskusi na vyhraněných i dnes nebo novinkách! Tam jistě najdete co hledáte. Ale tam je příšerná nuda, že jó! Tady se Vám dymí líp, že jó!

nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

Mimo téma, ale důležité.
Aktuálně se šíří, že se Okamura domluvil s Babišem. Skutečnost je taková, že vedení SPD s nikým o žádné povolební spolupráci nejednalo.
Více zde: http://www.tomio.cz/aktuality/je-videt-ze-uz-zacina-volebni-kampan-nase-konkurence-zacina-sirit-nepravdy/

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

Ta předpověď o roli Německa v NATO je hodně odvážná. Brzy uvidíme, jestli se vyplní. Myslím, že je nereálné, aby se dneska někdo pokusil zmocnit se ruských surovin vnější vojenskou akcí. Jedině se to může podařit pomocí vnitřní páté kolony “podpindosniků”. Ti jsou ale po nástupu Trumpa do Bílého domu dezorientovaní (asi tak jako Pozorovatelka).
V článku mě udeřily do očí dvě věty:

” Dvě stě let trvající představa, že Spojené státy jsou pánem světa,…”

Světovou mocností se USA staly až po 2. světové válce. Předtím byla mocností číslo jedna Velká Británie, než přišla o své kolonie.

“Výhrou Donalda Trumpa mají globalisté v čele USA člověka, srovnatelného s Gorbačovem.”

Osobnostně je Trump naprosto jiný, než byl Gorbačov. A věřím, že jeho historická úloha bude rovněž jiná. Věřím, že Trump se více bude podobat Stalinovi. Mám tím na mysli, že se globalistům urve ze řetězu.

Jinak článek, kromě myšleny zmíněné v úvodu mého příspěvku, ničím nepřekvapil a neustále přežvýkává myšlenky Pjakina.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Dejte Nemcum zbrane do ruky, tak se nejdrive vyporadaji s Merkelbabou, jejimi spoluobcany s izraelskymi pasy a sabesgojimy. Pak se vrhnou na hordy muslmanu, chytnou je za fousiska a vykopnou je i s jejich babama a poterem ven mimo Nemecko. Nemci maji spoustu problemu ve vlastni zemi natoz, aby formovali jakousi chimeru evropske armady. A jeste maly dotaz. Proti komuze to budou bojovat a hlavne jak se budou domlouvat mezi sebou? Esperantem? Nebo bude mit kazdy vojak prideleneho prekladatele? Armada EU je holy nesmysl. Je to proste Babylon. Umim si predstavit, jak zleniveli gaucovi Evropani tahnou proti otuzilemu Rusku. To si nepamatuji, ze od Rusa dostali vzdy pres hubu? Jednim slovem z Evropy se stal smesny Kocourkov, ktery bude vlastnit tak leda Brankeleonovu armadu. A Branka, Branka, Branka! Chichichi!!!

kari
Návštěvník
kari

Tak co pane Trumpe, kdy v USA postavite mimo zakon satanismus? ☺

jenda
Návštěvník
jenda

Když se podíváte podrobněji na dnešní světovou politiku dostihne vás beznaděj.
Na první pohled vypadá nadějně, že se alternativní strany v Evropě dokáží spojit –
https://www.youtube.com/watch?v=H_OHYjloy30
Na straně druhé, jejich představitelé mají velmi dobré vztahy s Netanjahuem a tomu roste hřebínek, rád by spokl větší území za jakoukoliv cenu.
http://www.hlavnespravy.sk/izraelsky-premier-rokuje-v-britanii-chce-aby-uvalila-nove-sankcie-na-iran/894787
Bývalá vláda USA chtěla válku s Ruskem, s Izraelem se příliš nekamarádila.
Nová vláda údajně válku nechce ovšem Nato nestáhla od hranic s Ruskem a nově bude požadovat namísto zrušení Nata jeho větší finanční podporu a vyzbrojování a má s Izraelem netradičně dobré vztahy a podle něj i Evropská alternativa (opozice) či jak je chcete nazvat. Patriotismus je jistě víc než žádoucí v současné době, ale měl by být zdravý, nikoliv extrémně pravicový. Řecký Zlatý Úsvit a otec LePenové musí vzbuzovat přinejmenším opatrnost. Francii sic nic jiného než Lepenová nezbývá aby přežila, jinou nabídku nemá, ale obavy tu jsou.¨

Vyrábí se tu ( nemyslím, že nedopatřením) chaos ať už v politické orientaci -“pravá versus levá”, mnohé pravicové či středové strany proklamují multikulti, mnohé jsou extrémně pravicové a z levicové postihl trockismus napříč světem. Žádné z levicových nezůstalo zdravé jádro sociální spravedlnosti. Stejně tak hra na dobro a zlo.
Proto si myslím, že jsou vše jen drobné kosmetické úpravy, které pro většinu lidstva nepřinesou žádnou změnu, ba naopak. Jen se posilňuje role těch, kteří nás drží pod krkem díky finančnímu systému a nahrává se zbrojařským magnátům, protože každý chce zbrojit a být nejsilnějším.
Pokud ještě zůstal lidem selský rozum musí cítit, že toto není mírový proces.

Je to jen moje úvaha, nikomu ji nevnucuji.

Úmyslně jsem vypustil slova jako GP, Trump, Putin, neoconi a jiné, které už jaksi svazují myšlení,
protože “člověk přeci něčemu věřit musí” a za něco se “bít”.

jenda
Návštěvník
jenda

Kremeľ “ukázal zuby” novej administratíve USA

http://www.hlavnespravy.sk/kremel-ukazal-zuby-novej-administrative-usa/895042

MIROSLAV
Návštěvník
MIROSLAV

Niečo podobné som tu pred par dnami písal ohl. ,,gaucovych playstation,, vojakoch 21 storocia. Prílišná fixácia na postranné serepeticky vytvára zbytočný rádiový šum a odvádzajú od podstaty. Nibrz ako povedal Stalin ,, a koľko divízii ma pápež?,, . O kvalite armády aj tak bez ohľadu na techniku rozhoduje, kto ju ovláda a istý pán Paulus veliteľ 6 armády by vedel rozprávať, ako to dopadne keď vám chrbát kryjú neschopný idioti! Pjakin to rozpráva v každej časti, Rusko môžu poraziť iba pri zrade národnej elity!!! Rusko sa obrodzuje a pri dnešnom toku a rýchlosti informácií sa svet do 15-20 rokov neskutočne zmení. Musíme sa zmeniť mi aby sa zmenil svet ved celé je to aj tak len o nás a braneni nám naplniť náš plný ľudský potenciál. Grilujte , čítajte ,sportujte a jedzte zdravo nech sa citite dobre, lebo cítiť sa dobre úplne stačí.