Donald Trump se rýsuje jako kandidát globalistů. Stopy útoku na TV Prima...

Donald Trump se rýsuje jako kandidát globalistů. Stopy útoku na TV Prima vedou k Bilderbergu. CIA útočí na Zemana přes Ukrajinu a českou havlérku!

Donald Trump se rýsuje jako kandidát globalistů. Stopy útoku na TV Prima vedou k Bilderbergu. CIA útočí na Zemana přes Ukrajinu a českou havlérku!

Dnešní premiéra dalšího vysílání našeho šéfredaktora VK na Svobodném rádiu se ponese v duchu tří hlavních témat. Události z posledních dní v USA ukazují, že Donald Trump se stále více profiluje jako kandidát euro-asijského křídla globalistů, k překvapení mnoha lidí, nejen podporovatelů jeho kampaně. Jeho politické směřování se stále více soustředí na zpřetrhání tzv. trans-atlantických vazeb. Druhé téma se bude zabývat mediálním útokem Roberta Břešťana a jeho serveru Hlídací pes proti televizi Prima. Více zde. Náš šéfredaktor zjistil, že čeští novináři a neziskovka, která jim uděluje ceny, má napojení na skupinu Bilderberg. Třetí téma se bude zabývat kauzou ukrajinského štvavého videa proti Zemanovi. O tom, jak scénář dehonestačního dokumentu připravovala ukrajinská SBU ve spolupráci s bývalým operativcem CIA v Libanonu.

Pokud máte dnes večer od 19:00 hodin čas a chuť, jste srdečně zváni k poslechu. Záznam pořadu najdete o několik hodin později dole pod touto pozvánkou.

Záložní streamy:

http://station.voscast.com/56ced8a796dd7/

http://svobodneradio.listen2myradio.com

http://studiokladnosvobod.wix.com/mysite

http://svobodneradiocz.Caster.fm/

Záznam pořadu

Speciální pozvánka na středu 8.6.2016 ve 20:00 hod.

Studio Kladno –  ŽIVĚ – O čem se mluví

Diskuzní pořad s exkluzivními hosty: Ľubomír Huďo a Norbert Lichtner

Provázet budou: Martin Dukát a Soňa Zikmundová

Na Svobodném rádiu: www.svobodne-radio.cz

Záložní streamy budou stejné jako ty výše uvedené.

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
AndyW
Návštěvník
AndyW

Zemana bych moc neobhajoval, vzdyt ten je taky ve vleku buchvi koho, a tim nemyslim Ruska. Je to podporovatel arcioligarchy Babise. Tim u me osobne skoncil. Dalo by se rict ze se odkopal. Kdokoliv kdo pomaha stbakovi, je u me zmrd. sorry ze to tak pisu, ale Zemana sem do te doby respektoval, ale tohle proste nezkousnu.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Tak nevím, nevím, ale začíná to vypadat, že po vyhlášení toho stanného práva tam na ty volby ani nedojde, a Hussein O. nám sem napoTřetí, pokud nebude mít jiné Starosti, dotlačí TTIP.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

CIA
Od konce druhé světové války Ústřední zpravodajská služba byla hlavní silou v USA a zahraniční sdělovací prostředky, že vyvíjí značný vliv na to, co veřejnost vidí, slyší a čte pravidelně.

publicistů a novinářů CIA stejně tak budou tvrdit, že mají málo, pokud vůbec, vztahy, přesto málokdy uznal historie jejich intimní spolupráce označuje daleko jiný příběh – opravdu, ten, který mediální historici se zdráhají vyšetřovat.
Když vážně cvičil, novinářské profese zahrnuje shromažďování informací o osobách, národní prostředí, události a problémy.

Teoreticky takové informace informuje lidi o jejich světě, a tím posiluje “demokracie”.

To je přesně ten důvod, proč zpravodajské organizace a jednotliví novináři využit jako aktiva podle zpravodajských agentur, a jak zkušenosti německý novinář Udo Ulfkotte (položka 47 níže) naznačují, tato praxe je přinejmenším stejně rozšířený dnes jako tomu bylo v době vrcholící studená válka. Vezměme si zástěrky z volebních podvodů v roce 2000 a 2004, události z 11. září 2001, invazí Afghánistánu a Iráku, destabilizace Sýrie a vytvoření “ISIS ”
.http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_cia32.htm

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Tak jsem po čase kousek pustil – a Kapal do toho mektá a blafe ještě víc než dříve. Tak jsem to zas vypnul. Kdyby Kapal držel chlebárnu když mluví VK a pak žvanil v souvislém čase, dalo by se to v záznamu přeskočit a pak zas poslouchat VK. Jenže Kapal do toho prasí a hnusí furt. To se nedá.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Bilderberg Group působí jako,

“Tajný globální think-tank”, s původním záměrem “provázat vlády a ekonomiky v Evropě a Severní Americe uprostřed studené války.” [4]
Na počátku roku 1950, nejvyšší evropské elity spolupracoval s vybranými americkými elity tvořit skupinu Bilderberg ve snaze spojit nejvlivnějších lidí z obou stran Atlantiku, aby zálohám příčina “atlanticismu” a “globalismu.”

Seznam účastníků byli obvyklí podezřelí:

top politici
mezinárodní obchodníci
bankéři
Představitelé think tanků a nadací
špičkových akademiků a představitelé vysokých škol
diplomaté
mediálními magnáty
vojenští činitelé,
http://www.bibliotecapleyades.net/esp_sociopol_bilderberg.htm

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Uz delsi dobu mam pocit, ze to bude “radikalni” Trump, kdo vyresi problém evropy s rostouci islamizaci. Avsak nebude to zadarmo. Evropa bude muset pristoupit na podminky globalistu. Trump je v rukach globalistu neco jako byl Raegan …tvrdy, neuprosny, vychytraly.

pedros
Návštěvník
pedros

Prý nejčtenější novinky nasadili hlídacího psa do přehledu denního tisku hned pod blesk a i dnes!Zaujímavá novinka.

titus
Návštěvník
titus

Už to začalo ( http://goo.gl/uQM24k , http://goo.gl/a4xmQt , http://goo.gl/EROZmz). Hlavně zase nenaletět … : – (

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Mě fascinuje, jak si někdo může myslet, že by Ti za scénou vůbec umožnili někomu, kdo neplní jejich plán (pochopitelně smíšený s jinými víceméně fiktivními nebo bezvýznamnými problémy, aby vznikla iluze plurality), kandidovat v US prezidentských volbách. 🙂 To, že se někdo chová jako blbý buran, neznamená, že je to lidový kandidát nezávislý na elitách. (Což samozřejmě neplatí jen o USA. Ale to už raději nebudu rozmazávat.)

pedros
Návštěvník
pedros

jinskej,tys nekoupil banán?hm…