Donald Trump rozpoutal válku s Íránem po konzultacích s Benjaminem Netanyahuem z...

Donald Trump rozpoutal válku s Íránem po konzultacích s Benjaminem Netanyahuem z počátku prosince, za atentátem na velitele elitních íránských gard Sulejmáního tak znovu v pozadí stojí Izrael, ovšem ruce od krve si ušmudlá Trump! Pentagon nařídil okamžitou evakuaci všech Američanů z Iráku, vláda v Bagdádu hovoří o bezprecedentním aktu mezinárodního terorismu, protože Američané zabili Sulejmáního řízenými raketami odpálenými na letištní terminál mezinárodního letiště v Bagdádu! Nepřibližujte se k americkým ambasádám a konzulátům v Evropě, varují izraelské tajné služby své občany před bombovými údery na americká zastupitelství v Evropě v následujících dnech a týdnech!

Donald Trump rozpoutal válku s Íránem po konzultacích s Benjaminem Netanyahuem z počátku prosince, za atentátem na velitele elitních íránských gard Sulejmáního tak znovu v pozadí stojí Izrael, ovšem ruce od krve si ušmudlá Trump! Pentagon nařídil okamžitou evakuaci všech Američanů z Iráku, vláda v Bagdádu hovoří o bezprecedentním aktu mezinárodního terorismu, protože Američané zabili Sulejmáního řízenými raketami odpálenými na letištní terminál mezinárodního letiště v Bagdádu! Nepřibližujte se k americkým ambasádám a konzulátům v Evropě, varují izraelské tajné služby své občany před bombovými údery na americká zastupitelství v Evropě v následujících dnech a týdnech!

Donald Trump v noci na dnešek nařídil provedení teroristického úderu s posvěcením americké administrativy. Rozkazem amerického prezidenta americké letectvo provedlo údery řízenými raketami vzduch-země na vozidlo velitele íránských elitních gard Quds Kásima Sulejmáního [1]. Rakety dopadly na automobil Sulejmáního, když vyjížděl z parkoviště na mezinárodním letišti v Bagdádu v Iráku. Na letiště přiletěl z Libanonu ráno v 5 hodin společně se zástupcem velitele šíitských milicí Sil lidové mobilizace Abú Mahdím Muhandisem. Irácká televize zrovna na místě natáčela rozhovor se členy irácké delegace, která se chystala na odlet, když došlo k úderu.

Generál Kásim Sulejmání, uprostřed.

Televize tak natočila zčerstva autentické záběry roztrhaných těl v autě, které bez cenzury odvysílala do éteru. Záznam okamžitě převzala íránská státní televize. Google okamžitě uploady na YouTube smazal. O několik hodin později zaplavily ulice Teheránu stovky tisíc demonstrantů a požadují vyhlášení války Spojeným státům americkým. “Nic než válku,” skandují demonstranti v Teheránu a není jasné, jak se íránský režim zachová. Američané se dopustili aktu mezinárodního terorismu na území třetí země a za bezpečnost Sulejmáního de facto měla odpovídat irácká vláda, resp. irácká protiletadlová obrana, aby znemožnila úder na civilní mezinárodní letiště americkým letadlům. Jenže, to je pouze čirá utopie, irácká vláda svůj vzdušný prostor neovládá ani co by se za nehet vešlo. Útok prý přišel z amerických helikoptér vybavených řízenými střelami.

Pentagon nařídil evakuaci více než 10 tisíc Američanů z Iráku

Pentagon ihned po úderu nařídil evakuaci všech amerických občanů, bez ohledu na povolání a zaměstnání, z území Iráku. Těch je přibližně 10 tisíc v celé zemi. Všichni Američané mají urychleně odletět ze země nejbližším letadlem, a pokud už není místo, mají opustit Irák po zemi do Kuvajtu, Saúdské Arábie, nebo do Jordánska. Americké velvyslanectví v Bagdádu bylo evakuováno [2] již před několika dny poté, co americký dron zabil jednoho z členů místní šíitské frakce, kterou Američané obviňují ze spolupráce s Íránem. Dav rozezlených Iráčanů vtrhl na ambasádu, zdemoloval nábytek ve spodním patře, nahoře v budově a na střeše se opevnili američtí vojáci z námořní pěchoty a měli za úkol udržet své pozice, dokud nepřiletí posily helikoptérami.

Trosky generálova auta na letišti v Bagdádu.

K tomu nakonec opravdu došlo a Pentagon vyslal dva vrtulníky a přibližně 30 dalších vojáků. Civilní personál byl v té době již evakuovaný a v zahraničí. To ovšem nebylo nic ve srovnání s tím, co právě provedl Donald Trump. Generál Kásim Sulejmání je, resp. byl členem generálního štábu ozbrojených sil Íránu, tzv. Národní bezpečnostní komise, což je nejvyšší vojenský orgán. Když Američané generála zabili, podle všeho tím došlo k naplnění válečného aktu a vyhlášení války Íránu ze strany USA. Kdyby šlo o civilistu, dalo by se na to dívat jinak, ale v tomto případě byl zabit velící generál Íránu. A kde na to přišel Donald Trump?

Za atentátem na íránského generála stojí objednávka Izraele, kterou Donald Trump pouze poslušně vykonal. O úderu bylo rozhodnuto již počátkem prosince

Podle izraelských médií se na odstranění Sulejmáního dohodli společně Donald Trump a Benjamin Netanyahu během společné schůzky počátkem prosince [3]. Benjamin Netanyahu se totiž před Vánoci nechal slyšet, že okamžik zúčtování s íránským režimem se blíží. Co je třeba znovu zopakovat, to je typický proces židovského řízení, kdy Izrael dá podnět k likvidaci íránského generála, ale ruce si zašpiní gój, v tomto případě Donald Trump.

Budou to Američané, kteří teď ponesou veškerou zodpovědnost za íránskou odvetu, která může mít mnoho podob, ale smrt Sulejmáního nebude jen íránskou záležitostí, tedy předmětem nějaké oficiální íránské odvety. Tento čin motivuje různé islámské organizace k úderům proti americkým cílům po světě, včetně Evropy. Právě proto izraelské tajné služby vydaly svým občanům upozornění, aby se v Evropě a v Asii vyhýbaly americkým konzulátům a ambasádám, a to až do odvolání. Toto varování znamená, že Izrael reálně očekává bombové útoky na americká zastupitelství.

Donald Trump při tiskovce v Bílém domě, kde obhajoval atentát na Sulejmáního.

Írán však může zareagovat tak, že provede raketové útoky na americké základny v regionu, případně na americké lodě v Perském zálivu, což bude v podstatě znamenat odstartování války. Rozpoutání války s Íránem by bylo součástí procesu budování Velkého Izraele. Americká administrativa tímto činem však způsobila to, že evropští partneři se budou na USA dívat doslova jako na teroristický stát, který je zapotřebí izolovat stůj co stůj. Těmito postupy Američané ztrácí své spojence raketovou rychlostí a tento atentát na Sulejmáního pouze urychlí americkou izolaci ve světě.

Teroristický útok anebo už akt války? V každém případě jsou Spojené státy od této chvíle zemí, která provádí státem organizovaný terorismus na území svých spojenců

Nemusíme si o Íránu myslet nic dobrého, ale provádění atentátů na mezinárodním letišti v třetí zemi za pomocí řízených raket, je opravdu už přes čáru i pro ty nejservilnější spojence USA. Co když příště nějaký generál nebo nepohodlný diplomat bude na letišti v nějaké evropské zemi? To také Donald Trump dá v noci příkaz k vypálení řízené rakety na parkoviště na letišti třeba ve Frankfurtu? Import americké demokracie do Iráku skončil naprostým fiaskem, irácká vláda se s tou americkou už nesnáší natolik, že dosazené loutky se začínají proti svým americkým loutkářům bouřit. A to je pokaždé znamením naprosté idiocie a diletantismu amerických procesů řízení.

Američané zabili nejen generála, ale i herce, režiséra, filmaře a televizní íránskou celebritu. Kásim Sulejmání vedl na íránské televize také náboženské pořady a modlitby.

Donald Trump udělal tímto krokem osudovou chybu, protože nechal zabít legendu. Kásim Sulejmání je v Íránu legendou podobné slávy a věhlasu jako Arnold Schwarzengger v USA, hrál v mnoha íránských filmech postavy hrdinů, byl symbolem dobra a ochrany proti zlu, Američané po spáchání atentátu z něj udělali mučedníka, který ale nezmizí z očí, protože jeho postava se objevuje v íránských filmech a seriálech.

Prsten generála Sulejmána, vpravo záběr zbytků těla po atentátu, generálova ruka s prstenem.

Když se malé íránské děti budou za 20 let na ty filmy dívat, rodiče jim budou říkat, podívej, to je ten hrdina, kterého v roce 2020 Američané zavraždili na letišti v Bagdádu. Donald Trump už dávno nebude prezidentem, ale Íránci budou vyrůstat s nenávistí proti USA a budou provádět bombové útoky ve jménu odkazu mučedníka generála Sulejmáního. Ernesto Che Guevara byl obyčejný voják, pobočník Fidela Castra, revolucionář, sice schopný, ale nijak nevybočoval. Slavným se stal až po svém zavraždění v roce 1967 v Bolívii. Jeho vraždu si objednala americká CIA, jak jinak. Uběhlo již 53 let od smrti Che Guevary a jeho jméno je stále známé, stal se z něho symbol levicového aktivismu.

Rok dvou zmijí a import demokracie do Íránu pomocí další americké války?
Kásim Sulejmání při modlitbě.

Rok 2020 je rokem “dvou zmijí” podle kabalistické doktríny a jde o rok, který bude napuštěn jedem, který bude zabíjet. Přemýšlel jsem, co to asi může být. Uběhly 3 dny nového roku a už tu máme první možnou odpověď.

Americký prezident se zachoval jako sebevrah, který chce vehnat do války nejen USA, ale celý region v oblasti Blízkého východu. Američanům nestačilo, že už jednou byli v Íránu zostuzeni, když v roce 1979 došlo v zemi ke svržení jejich loutky Šáha a následně k zajmutí pracovníků americké ambasády na dobu 444 dní. Doslova to vypadá, že Pentagon chce po Iráku rozpoutat i válku a import “demokracie” i do Íránu.

Až dojde k nějakému útoku v Evropě na americké zastupitelství, doufám, že politici zase nebudou říkat, že se musíme semknout proti terorismu. Takové chucpe!

Terorismus je totiž od dnešního dne oficiální politikou Bílého domu. Kdokoliv se od této chvíle znelíbí americkému prezidentovi nebo izraelskému premiérovi, může teď počítat s tím, že odněkud přiletí raketa, až bude člověk cestovat autem. Válka s Íránem je v plném proudu, jenom se zatím nestřílí. Jestli nás to má uklidnit, nebo varovat, to je otázka pohledu. Vláda v Íránu teď bude řešit, jestli americké zabití člena generálního štábu íránské armády a velitele Quds je aktem války, nebo není. To je totiž mnohem důležitější otázka v této chvíli, než cokoliv jiného. Trump je nevyzpytatelný, ale totéž lze říct i o Íránu.

V prvním pořadu tohoto roku na Svobodném vysílači CS probereme nejen tuto aktuální kauzu, ale všechny zajímavosti z domova i ze světa za uplynulé dva týdny. Všichni jste srdečně zváni k poslechu mého pořadu v pravidelném čase od 19:00 hodin.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Anan
Návštěvník
Anan

Benjamin Fuford 13.1.2020: Bylo to vzdálené unesení ukrajinského dopravního letadla a jeho nasměrování s vypnutými transpondéry směrem k íránské vojenské základně, aby oklamali Íránce a oni ho tak sestřelili. (Pro ty čtenáře, kteří to náhodou nevědí, na konci 90. let minulého století byla na všech civilních dopravních linkách v USA nainstalována zařízení pro vzdálenou kontrolu, údajně jako opatření proti únosům. Tuto schopnost opakovaně zneužívá chazarská mafie pro politické účely).
Nyní se pokoušejí bezúspěšně zorganizovat změnu režimu v Íránu. Namísto toho se však podařilo probudit kritické množství lidí uvnitř západní zpravodajské a vojenské komunity, kteří si uvědomují, že vláda USA je ovládána fanatickým kultem snažícím se zahájit třetí světovou válku.

generál Lopata
Návštěvník
generál Lopata

Tak byl to terorista nebo to nebyl terorista?
Co tomu říkáte, pane Kollere?
https://www.youtube.com/watch?v=bue5JlEgBOU

Jana
Návštěvník
Jana

Jana Hybášková: …”a nakonec přijdou na řadu Peršani a Saúdové”…

Crusarder
Návštěvník
Crusarder

Swiňskej Kačer dostal od židů noty.

kvakin
Návštěvník
kvakin

Zdravim. Iran to nechá vyhnít a usa nebude mit dalsi možnost utocit. Je to jako taktika Ruska. Nenechat se vyprovokovat i za cenu ztrat na zivotech, které se stejne nevrátí. Trump je ted za idiota a usa za debily:)

Jana
Návštěvník
Jana

On byl původem Kurd? (V jedné fb diskusi zmínili íránsko-kurdského původu).

Jana
Návštěvník
Jana

Asi nebyl, to by se Kurdové na fb asi tak neradovali… aspon se mi to zdálo dle kostrbatého Google překladu z kurdštiny … a svéráznému obrázku k Novému roku na fb Y. Uzunoglu …

…”Rozhlasový program Ashti zítra večer. 07.01.2020 Diplomat a politik Yekta Uzunoglu hovoří o zabití Qasima Suleimana USA a jeho roli při zabíjení Dr. Abdurehman Qasemlu, …hry a tajné šaty za tímto incidentem?… věci, které zatím nikdo nezná, nám a veřejnosti odhalí.
Jaké změny přinese atentát na Qasima Suleimana v Iráku, Íránu, Kurdistánu a na Středním východě? Existuje strach z války mezi Íránem a USA? Jaký by byl v takové situaci dopad na Kurdistán?”

Program bude vysílán živě na Facebooku a Instagramu

Uzunoglu zmínil tohoto muže, asi byli přátelé… možná viní S. z jeho smrti…:
https://en.wikipedia.org/wiki/Abdul_Rahman_Ghassemlou

https://www.facebook.com/Dr.YektaUzunoglu

Jana
Návštěvník
Jana

Z jedné diskuse na fb Kevina Barretta (s pomocí Google překladače) … zvláštní komentáře … zvláště ten druhý

Shaji Mohammad Khan
“To vše jsou systematické eskalace. Systém 2 stran je podvod. Trump byl jmenován prezidentem, aby tuto agendu vedl proti Íránu. Byl hercem CRY (ISIS) v televizní show Apprentice, jste FIRED (Máte padáka) – Psyops na ovládání mysli (MIND CONTROL). A teď ho donutili střílet FIRE rakety na národy, aby eskalovali svou agendu. Vědí, že pokud se chystají obžalovat (impeachment) Trumpa, mohou i tak využít jeho služeb pro ilegální projekt Velkého Izraele. To je vše zinscenované – událost, kterou nám přinesly hollywoodské produkce ISIS (izraelské tajné zpravodajské služby) aka (mezinárodní placení žoldáci super vojáci)”… “Trump je outsider a je tady kvůli tomu aby ilegální Izrael (Satanyahu) prosadil svou agendu proti Íránu. Ostatní kandidáti na prezidenta 2020, nebudou moci najít důvody (lži) pro útok na Írán, pokud budou zvoleni, protože dříve lhali o # 911worldtradecenter kvůli útoku na Afghánistán a WMD kvůli invazi do Iráku, takže používají Trumpa pro svou agendu proti IRANu.”…

Jesse Khazim
“Proroctví v Hadith může být „naplněno“ stejným mužem zmíněným v Koránu jako „Trumpeta“ vždy v tomto kontextu „v den, kdy zazní Trumpeta“. Zmínil jste se o „Imam Mahdi“ a o druhém Ježíšově příchodu. Všechny tyto postavy „předpovězené“ prorokem Mohamedem jsou uspokojeny jednou postavou, tou na obrázku výše, „Trumpetou“. Co by ho však mohlo přimět, aby tento „otrok kabaly“ začal prohlašovat Jsem JEŽÍŠ, ukřižován Falešnými zprávami, který v jeden den vyrobil „dva tweety“, které oznamují „Soudný den“? To nedává žádný smysl, protože je to satanský muž, monstrum, zvíře, pan 666, satan, otrok kabaly atd. Jak by mohl náš Král na Zemi (Khalifah, Korán 2) : 30) se stát podobným Ježíši a Mahdimu v den, kdy zazní Trumpeta? Jak mohou dva tweety oznámit „Soudný den“, když jsou znameni PŘESNĚ stejné jako jaderný Armageddon způsobený izraelskou Samson Option, 66: 6?

https://www.facebook.com/shaji.m.khan/posts/2976421209048892

Krištof
Návštěvník
Krištof

Byl odhalen hlavní přívrženec vraždy Sulejmáního

https://ac24.cz/-/byl-odhalen-hlavni-privrzenec-vrazdy-sulejmaniho?redirect=%2F

Vašek
Návštěvník
Vašek

Pravda začíná vyplouvat:

Zabitím Sulejmáního Trump konečně rozmetal falešnou kauzu Russiagate
https://www.zvedavec.org/komentare/2020/01/8151-zabitim-sulejmaniho-trump-konecne-rozmetal-falesnou-kauzu-russiagate.htm

konzerva
Návštěvník
konzerva