Donald Trump poskytl clonu a závěs Benjaminu Netanyahuovi, aby mohl vyhlásit plán...

Donald Trump poskytl clonu a závěs Benjaminu Netanyahuovi, aby mohl vyhlásit plán na provedení anexe palestinských území na Západním břehu Jordánu! Donald Trump utlumil očekávaný řev médií tím, že vyhodil z křesla bezpečnostního poradce Johna Boltona! Ten chtěl rezignovat už v pondělí ráno, ale Donald Trump ho požádal, aby rezignaci pozdržel až do úterý! Přesně na chvíli, kdy Benjamin Netanyahu oznamoval, že pokud vyhraje volby, provede anexi palestinských území, takže zbytek jejich území bude odříznut od Jordánska!

Donald Trump poskytl clonu a závěs Benjaminu Netanyahuovi, aby mohl vyhlásit plán na provedení anexe palestinských území na Západním břehu Jordánu! Donald Trump utlumil očekávaný řev médií tím, že vyhodil z křesla bezpečnostního poradce Johna Boltona! Ten chtěl rezignovat už v pondělí ráno, ale Donald Trump ho požádal, aby rezignaci pozdržel až do úterý! Přesně na chvíli, kdy Benjamin Netanyahu oznamoval, že pokud vyhraje volby, provede anexi palestinských území, takže zbytek jejich území bude odříznut od Jordánska!

Všechny servery alternativy včera s velkou radostí zaregistrovaly, že americký prezident Donald Trump vyrazil z křesla poradce pro národní bezpečnost válečného jestřába Johna Boltona. Z hlediska řízení procesů by se dalo očekávat, že je to dobrý signál, že Donald Trump se zbavuje neoblíbených osob. Bohužel, já toto přesvědčení nesdílím, protože informace, které začaly přicházet o pozadí tohoto kroku, ukazují na manipulaci, maskírovku a na vrtění psem s cílem odvedení mediální pozornosti. Existují pro to pádné důvody, protože se ukazuje, že vyhození Johna Boltona bylo plánováno jako turfový krok s cílem poskytnutí operačního prostoru a mediálního klidu někomu úplně jinému. Nejprve si ale musíme říct, jak se to celé seběhlo.

Benjamin Netanyahu ukazuje anektované území v modré barvě.

Včera v úterý nejprve tiskový odbor Bílého domu oznámil, že John Bolton se zúčastní tiskové konference ministra zahraničí Mikea Pompea a ministra financí Stevea Mnuchina. Tato informace vyjela z tiskového odboru dopoledne [1]. Jenže už večer na Twitteru visely od Donalda Trumpa dva tweety, že služeb Johna Boltona v Bílém domě již není potřeba a že ostře nesouhlasila s mnoha jeho doporučeními ohledně národní bezpečnosti [2].

Západní břeh se stane enklávou obklíčenou kolem dokola izraelským územím

Donald Trump tedy prý požádal Johna Boltona den předtím, tedy v pondělí, o jeho rezignaci. Jenže, to je v ostrém rozporu s programem nejen Bílého domu, kde byl včera John Bolton uvedený jako poradce prezidenta pro národní bezpečnost, který se zúčastní tiskovky Mikea Pompea a Stevena Mnuchina. A korunu tomu nasadil samotný John Bolton, který se ohradil, že by byl z funkce vyhozen, ale naopak, celé to prý bylo úplně jinak. A to je opravdu závažná informace.

Odříznutí Západního břehu od Jordánska. Celý Západní břeh se tak stane enklávou uvnitř Izraele.
Donald Trump obdržel do Johna Boltona rezignaci už v pondělí, ale požádal ho, aby s tím počkal do úterý…

Podle Johna Boltona to proběhlo tak, že on sám přišel v pondělí za Donaldem Trumpem a předal mu do ruky svoji rezignaci. Jenže, Donald Trump to odmítl a požádal ho, aby s tím počkal do úterý. Z tohoto důvodu zůstal John Bolton napsaný na seznamu lidí, kteří budou na tiskovce Pompea a Mnuchina, protože Donald Trump odmítl Boltonovu rezignaci přijmout. Pokud by byla pravda to, co Donald Trump napsal v úterý před 18. hodinou večer místního času, že Boltona vyrazil a požádal ho o rezignaci už v pondělí, potom by logicky nebyl John Bolton napsaný v programu Bílého domu na úterní tiskovku dvou ministrů. Nemusíme mít Johna Boltona v oblibě, ale tady zkrátka Trumpovo tvrzení kulhá na obě nohy. Proč nepřijal Boltonovu rezignaci už v pondělí? Jaký má význam čekat s vyhazovem poradce od příštího dne? Odpověď na tuto záhadu leží v Izraeli.

Trump odpálil informační bombu na Twitteru ve chvíli, kdy jeho přítel Bibi v Izraeli měl tiskovku s výbušnou novinkou o chystané anexi palestinských území

Izraelský premiér Benjamin Netanyahu totiž včera večer v 17.30 hodin amerického východního času, tedy ve stejnou chvíli, kdy Donald Trump spustil na svém Twitteru informační bombu, že vyhazuje Johna Boltona z funkce poradce, oznámil na tiskové konferenci nejvýbušnější zprávu za několik posledních let, že pokud jeho strana vyhraje parlamentní volby v Izraeli, jeho nová vláda provede definitivní a nevratnou anexi palestinských území na Západním břehu Jordánu, území bude oficiálně vyhlášeno izraelskou půdou a součástí izraelské otčiny [3]. Palestinci tak nadobro přijdou na Západním břehu o přístup ke státní hranici s Jordánskem. Jediné co Palestincům zůstane, bude obklíčené území, enkláva, která i obyčejnému laikovi bude připadat jako území, které nebude mít dlouhého trvání a bude dříve či později rovněž anektováno Izraelem.

Existuje dokonce informace, že John Bolton rezignoval na přímou žádost Benjamina Netanyahua s cílem odvedení tlaku z prezidenta Donalda Trumpa, aby anexe palestinských území proběhla hladce. Jde totiž o plán odříznutí Západního břehu od hranic s Jordánskem, odkud mohou proudit zbraně pro Palestince, tvrdí Netanyahu. Co asi tak plánuje Bibi s Palestinci, až budou odříznuti od hranic s jinými zeměmi a jejich území budou obklíčeny izraelským kolem dokola?

Co je dovoleno Židovi, není dovoleno Jovovi!

Evropská média mlčí, americká média mlčí, jenom pár serverů mainstreamu se lehce otřelo o toto skandální prohlášení izraelského premiéra, který chce anektovat cizí území po vyhraných volbách. Kdyby něco podobného řekl Vladimir Putin, že jestli strana Jednotné Rusko vyhraje příští volby, anektuje nějakou sousední zemi, tak by se spustil takový řev a jekot, že si to ani neumíme představit. Ovšem, když tento plán oznámí na tiskovce izraelský premiér, je všechno v klidu a všichni mlčí. Zde vidíte příklad hrozivé licoměrnosti. Jinými slovy, platí zde ono přísloví, že co je dovoleno Židovi, není dovoleno Jovovi. A co je na tom nejhorší, to je spoluúčast Donalda Trumpa na této operaci. Dole na mapě vidíte rozsah anexe, modrá barva označuje anektované území, malé oranžové území uprostřed zůstane Palestincům. Nosaté právo!

Je totiž naprosto zjevné, že Donald Trump odmítl v pondělí přijmout Boltonovu rezignaci proto, že si potřeboval načasovat oznámení této bomby přesně v moment, kdy v Izraeli Benjamin Netanyahu zahajoval tiskovou konferenci. Donald Trump totiž na Twitteru odpálil tutom informaci v čase 17:58 místního času a Netanyahuova konference začínala přesně v 17:30 hodin Trumpova místního východního času v USA. Takže je naprosto jasné, že Donald Trump nepřijal o den dříve v pondělí Boltonovu rezignaci proto, aby mohl tuto převratnou informaci odpálit až druhý den před 18. hodinou ve chvíli, kdy začínala v Izraeli tiskovka Benjamina Netanyahua. Všechna pozornost západních médií byla od té chvíle upřena na Donalda Trumpa a Johna Boltona, hrozivé prohlášení izraelského premiéra o anexi palestinských územích bylo přebito a přehlušeno informačním šumem o vyhazovu Johna Boltona.

Když si obyvatelé Krymu odhlasovali v referendu připojení k Rusku, byly z toho sankce Západu, které trvají dodnes. Když na tiskovce informuje izraelský premiér o plánu na anexi palestinských území, Západ mlčí! Takto přesně vidíte, jak funguje Židovské jařmo!

A tím je to dané, dámy a pánové. Vrtění psem a vrtění informačními médii. Odvádění pozornosti k vyhazovu neoblíbeného poradce od výbušné a skandální tiskovky izraelského premiéra, který si za cíl své volební kampaně vzal anexi palestinských území na Západním břehu. Arabské země už oznámily, že se jedná o porušení rezolucí RB OSN, že se jedná o nepřátelský krok konfiskace arabského území, že to může přerůst v novou válku. A přesně o to usilují sionisté.

Cílem je vytvoření Velkého Izraele, ale to není možné realizovat bez toho, pokud Izrael nebude vojensky napaden. Takže Izrael oznamuje tento krok o anexi s cílem vyvolat nenávist v arabských zemích, aby zaútočily na Izrael. V tom okamžiku Izrael začne křičet, že byl napaden a vysype na arabské země všechno, co bude mít k dispozici. Od konvenčních bomb, až po jaderné zbraně. A ve školách gójů v Evropě a v USA se bude vyučovat, že nebohý Izrael byl napaden zlými Araby a musel se už zase bránit proti přesile.

John Bolton a Bibi spolu v Izraeli.

A přesně takto vzniká mezi Araby nenávist proti židům, přesně z těchto důvodů. Jestlipak český ministr zahraniční Tomáš Petříček si předvolá izraelského velvyslance a předá mu protestní nótu, že česká vláda důrazně odsuzuje anexe cizích území, dokonce i takové, které proběhly na základě referenda, viz. Krym. Jestlipak české ministerstvo zahraničí bude iniciovat sankce proti Izraeli v EU, pokud izraelský premiér anexi opravdu provede po volbách?

Anebo se dočkáme jen trapného mlčení, anebo dokonce uznání takto anektovaného území? Sami si domyslete, jak to dopadne. Znovu opakuji, že osud světa se nachází v Jeruzalémě a v otázce Izraele. Národy gójů jsou nástroji židů a Židů. Obě dvě skupiny přitom usilují o Jeruzalém jako hlavní město Izraele, a obě dvě skupiny židů usilují o Velký Izrael. Pokud Netanyahu splní slib a připojí část Západního břehu k Izraeli, bude to základní krok vedoucí k rozšíření země do hranic Velkého Izraele. A vsaďte se, že žádné sankce z Česka proti Izraeli za to nikdy nepřijdou! A nejen z Česka!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Len
Návštěvník
Len

Židi, židi a chazaři – všichni jsou jedné víry a otravují celý svět. Vím, že nejde házet všechny do jednoho pytle, ale ať si ,kurňa, mezi sebou dělají pořádek. Nehodlám se stále zabývat tím, kdo ke komu patři.
Pokud to rychle neudělají, dostane se jim dalších pogromů a nebo holokaustu.

kerim
Návštěvník
kerim

v roce 1 200 před naším letopočtem židé severně nad Davidovým hlavním městem Kanaánu (Kanán) založeným druhým židovským králem Davidem 10 000let před n.l. zde založili město Jeruzalém 1 200 let před n.l. a v roce 600 před naším letopočtem toto území začali okupovat římsko perskoosmanskomuslimské hordy…římané Jeruzalém zničili a židy z města vyhnali a toto území křesťanské Palestiny do dneška okupují muslimové
….celé toto území Kanánu a Palestiny je židovské a křesťanské muslimští okupanti Kanánu – země zaslíbené zde nemají co pohledávat
…….stejně nemají osmani co pohledávat na území dnešního tak zvaného turecka které je říší byzantskou muslimský istambul není istambul ale Cařihrad kde studoval na tamní univerzitě Cyril a Metoděj-turci děvčata odvlekli do harémů staré muže a ženy vyvraždili a mladé muže vykleštili na eunuchy…ještě v minulém století vyvraždili přes 1,5 milionů Arménů..muslimové okupují sever Afriky Palestinu Kypr Bosnu Kosovo Golany…dnešní muslimové v žijící v Egyptě nejsou egypťané nemají nic společného s egyptskou kulturou pyramidami s Abú simbel s Karnakem a Luxorem ptolemaiovskou egyptskou kulturou a muslimská expanze pokračuje do EU..k dnešku muslimové dosud neuznali holocaust…a co s takovými fašisty co stále nekontrolovatelně okupují EU a stále se jim něco nelíbí a co s politiky co je živý z našich daní a mají negativní postoj k Izraeli k jedinému státu který se otevřeně brání muslimské expansi….západní vatikánská civilizace přisuzující židům ukřižování Nazareta od ukřižování židy jen degraduje na nečistý národ židy pomlouvá přisuzuje jim nemoce mor neúrodu božské zničení židovských měst Sodomy Gomory a nikoliv zničení přírodním výbuchem sopky což nezpochybňují u vatikánu oddaným Pompejím..u Pompejí souhlasí Vatikán s přírodním úkazem u Sodomy nikoliv…
….Vatikánská nenávist a zloba částečně časem od pádu Říše Byzantské kterou nechali úmyslně zničit Turky a svým křesťanům nepomohli….tak pominula u této řecké a východní pravoslavné církve a vatikánská nenávist k východním křesťanům nedosahuje výše takové výše jako nenávist k židům….a nenávist kázaná lidu vatikánci se po staletí náležitě na myšlení lidí podepsala….platí zde nadevše….že stokrát opakovaná lež se může stát pravdou a na tom vatikánci staletí pracovali a minulém století spolupracovali s Hitlerem

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

No samotným židům se do Izraelu ani moc nechce ve Švýcarsku jejich plno a špatně se vůbec nemají ! Bohužel žít vIzraelu znamená dávat do společné kasy 8-10 % svého platu tedy odevzdat státu vládě atd !

anonymka
Návštěvník
anonymka

Monika Ikema
To že Židi dávají část svého příjmu do společné kasy jim nevadí, oni tohle dělali vždy a je to pro ně normální. Většina jich to dělá i i u nás a v dalších státech, je to dobrovolné, není to povinnost, jen povinnost morální. Peníze do společné kasy obce se nedávají státu, tomu patří daně, toto jsou peníze pro rabíny, kteří drží fond pro potřebné, nebo krizové situace. Též se z toho podporují různé sociální i kulturní a sportovní akce.
To, že se mnohým evropským Židům do Izraele moc nechce, je dané tím, že oni jsou po generace již Evropany a mezi námi se jim žije docela dobře a v Izraeli by si museli zvyknout na mnohá omezení dané vírou, jiné klimatické podmínky atd. Stěhovat domov a začínat vše od vidličky znovu, to také není nic pozitivního. Liberální Židé nemají takovou potřebu dodržovat vše, jako ortodoxní a to že stát prakticky přestane fungovat v pátek odpoledne, nejsou z Evropy zvyklí.
Pod pojmem liberální si nepředstavujte žádná sociální oranžová monstra jako u nás Hamáček, oni liberalismus chápou poněkud jinak.

Až půjdete kolem kebabárny tak si uvědomte, že 10% z každého prodaného kebabu se odvádí dobrovolně mešitě. I Arabové podporují své chudší a potřebnější vrstevníky. Bohužel peníze z mešity jsou často na špatné účely.

f.g.
Návštěvník
f.g.

anonymka
Židovko, ty tady furt smrdíš?! A co se ti tu líbí?

miska
Návštěvník
miska

To je jak zabírání sudet v 1938… v ČSR

Krkowitz fon Milowit
Návštěvník
Krkowitz fon Milowit

Jasně anexe KNRÁDovo(A-DOLFovo) fiktíní země sudety(asi něco jako země Járy Cimrmana) na jihozápadě království českého když sudetské hory leží výhradně na severo východě byla ze strany VB-FR levárna na enteou ale němci možná i nejací germáni dokonce i křestančtí tam po staletí stejně jako ve Slesku a východním pRUSku skutečně žili jako většina!!!
Ale tady jde o zločineckou ideologiji extrémistů z prava i leva ješ tam coby aprtheidcpáchaj soustavnou genocidu a útisk(arabský holokaust) původního semitského obivatelstva rusko-polskými mongoli ze zbitků zlaté hordy na základě příslušnosti k Abrahámovskému náboženství to by pak stejná práva na DOMOVinu tam mněl mít (v ISlámském/židosvském dvojstátí velký IZRAEL) i ISlámský národ,Jeizidský národ,(KŘESTanský)(RUSký)Pravoslavný,(ŘEcKý)Ortodoxní(ROMA-ŘÍMský),Katolický atd. atd.a jelikoIZRAEL sám sebe neznává jak národnosta dokonce jako jediný na světě stále jede podle Norimbesrkých rasových zákonů

anonymka
Návštěvník
anonymka

Krkowitz fon Milowit
Ty vole, to se fakt po tobě nedá přečíst.

Qpt
Návštěvník
Qpt

No tak to se teď Holokausti budou muset hodně ohánět tím “Antisemitismem”,…
… aby tam nahnali co nejvíc Židů a židů z JEUropy….
… aby to celé osídlili.

Nezačíná se to podobat době před Druhou světovou, kdy se Nacisti dohodli se Sionistama, že budou vyhánět Židy do Palestiny?

Sou ty Židi blbý nebo navedený?
Že tomu svému Vůdci věří?

Jude declares war on Germany
http://www.google.com/search?q=Jude+declares+war+on+Germany&tbm=isch

Co měli Němci dělat, když jim Židi celosvětově vyhlásili válku?
A tím že ovládali banky, průmysl, trhy, media, …, tak jim škodili po celém světě.

To už nemůže být u Židů (židů) jen “Kognitivní zkreslení“,
to musí být “sociální demence”.

Neříkejte že oni tomu přepisování dějin, v době Internetu, stále věří ???

Nebo jim to “Dějiny píší vítězové” tak vlezlo na mozek?

Krkowitz fon Milowit
Návštěvník
Krkowitz fon Milowit

Tak tak,ale začíná se to podobat době před První a hlavně Druhou světovou, kdy se Sionisti a BANKsteři z CITI dohodli, že budou podporovat Narodní socilasity aby podle jim dodaných seznamý jako konečné řešení pomohli židy přísdlit na východ(do Palestiny)? A za JHVH, Židy ješ tou dobou SIONIsty ani nebyli naopak odpůrci protože mněli utkvělou představu že tzv. návrat do DOMOViny jejich náboženství před příchodem mesijáše( Jehošua zásadně neuznávaj !!!! )jim přinese velké utrpení Židů teda השואה ŠOA v jehoš období(2 SVĚTové) globálně vzato skuečně bylo zabito a nebo i zemřelo teda dohromady !!!!! caa na 6 milonů židů který je někdy propagadisty v zemích podřaných PROnárodů schválně mylně vydávané za 6 mega zabitých na rampách v HOLOKAUSTu (prosím kdo tomu věří ad tam laskavě sám běží-a až to najde pak teprve nám řekne souřadnice z GPS (ale podle našich překrucovačů zákonů ho nesmí nejen pořít ale ani spochybnit magických 6, podle Polských zas nesmí hledat Polsku a kdyš to tam přesto najde nesmí to říkat ) kde to je mi pak kouknem třeba na MAPS ale nenutít vto věřit jiný )

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Konec Izraele ante portas! 🙂

Izraelští ortodoxní Židé jsou nejrychleji rostoucí skupinou v zemi. Jsou také nejchudší v zemi, 45 procent žije pod hranicí chudoby v segregovaných komunitách. Obvykle by se dalo očekávat, že chudí podporují levici, ale ultras jsou rabínští nacionalisté a otevřeně poskytují podporu BiBi Netanjahu a jeho straně.
Dan Ben-David z Tel Avivské University nedávno varoval, že Izrael může přestat existovat v několika generacích. Poukázal na úžasně vysokou porodnost mezi ultra ortodoxními Židy a předpověděl, že na základě současných trendů budou do roku 2065 tvořit 49% izraelské populace. Ultra ortodoxní strany jsou určeny k tomu, aby ovládly Knesset během generace nebo méně.

http://www.unz.com/gatzmon/the-end-of-israel-2/

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Asi mimo misu, ale nemohu si pomoci, Satanova Synagoga slape 24-7-365 .. I v Latinske Americe ..

Neb Talmud poucuje zidy (tj. judaisty, at jsou jiz jakehokoli rasoveho, etnickeho puvodu, ackoliv chazaroidi vedou): “Kdyz zid chce cinit zlo, necht jde do mesta kde ho neznaji, a tam zlo cini.

Zde je polska chazaroidka Karp
https://www.yahoo.com/news/peru-ex-president-denied-bail-205138874.html

a tady je dalsi polska chazaroidka Masha Ofelia Taitelbaum Yoselewitz (krasne to latinske jmeno, pravda?) i s krasnym darem svych cananitskych-babylonskych-assyrskych predku, tj. zahnutou 6-kou, krasnym zahybakem ktery se stezi vejde na kameru .. Ta z vlady okradala gojimy na Costa Rice, mela dostat 96 let, soud snizil na 9, ale asi jak to vypada podle vzoru 9-11, tato satanska zruda na tomto svete z trestu vyklouzne .. Ale jen na tomto svete ..
https://www.youtube.com/watch?v=cE0RI0IwR-U

pvoda
Návštěvník
pvoda

pišete, že ale jenom na tomto světě. Zeptám se, na kterémže to nevyklouzne?

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

Ty židi žijící v Evropě a hlavně ve Švýcarsku se moc do Izraelu nehrnou ! Tam totiž na ně čeká placeni 8-10% do společné kasi každý měsíc zjejich výplaty !A stilm plno těchto nosatých vůbec nesouhlasí !

M.C.
Návštěvník
M.C.

Co na to říct?
Snad jen:
Jdu blejt, velebnosti.

anonymka
Návštěvník
anonymka

M.C.
Tenhle slogan je mi nějaký povědomý, velebnosti.

co na tom zaleZi
Návštěvník
co na tom zaleZi

Kriminalni podvod 9-11 vychazi na povrch. Neni dulezite kdo mohl byt motivovan, ale kdo z toho vytezil a tezi az dodnes beztrestne pachaje valecne zloziny.
https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/pad-tretiho-mrakodrapu-11-zari-2001-nezpusobil-ohen-nova-studie-vedcu-aljasske

anonymka
Návštěvník
anonymka

židosmrad
Trapáku, na nic lepšího se asi nezmůžeš, viď?

Jaris
Návštěvník
Jaris

anonymka
Pro doplneni vasich chabych vedomosti
https://www.youtube.com/watch?v=DOTaN5Ue9-Q