Donald Trump nerezignoval! Na webu amerického ministerstva zahraničí se na chvíli objevila...

Donald Trump nerezignoval! Na webu amerického ministerstva zahraničí se na chvíli objevila šokující informace, že mandát prezidenta Donalda Trumpa skončil již k dnešnímu dni 11-01-2021 krátce po půl osmé hodině večer středoevropského času! Za změnou webové stránky amerického ministerstva zahraničí stojí zhrzený zaměstnanec, který pozměnil biografické profily Donalda Trumpa a Mikea Pence. Jenže, to lze označit za vzpouru uvnitř vlády a Donald Trump může aktivovat Insurrection Act!

Donald Trump nerezignoval! Na webu amerického ministerstva zahraničí se na chvíli objevila šokující informace, že mandát prezidenta Donalda Trumpa skončil již k dnešnímu dni 11-01-2021 krátce po půl osmé hodině večer středoevropského času! Za změnou webové stránky amerického ministerstva zahraničí stojí zhrzený zaměstnanec, který pozměnil biografické profily Donalda Trumpa a Mikea Pence. Jenže, to lze označit za vzpouru uvnitř vlády a Donald Trump může aktivovat Insurrection Act!

Redakce Aeronetu jako první v České republice přinesla informaci o tom, že americký prezident Donald Trump, podle informací na webu amerického ministerstva zahraničí, v pondělí večer krátce po půl osmé středoevropského času rezignoval. Informace se jako první objevila na svobodné sociální síti Clouthub s odkazem na web amerického ministerstva zahraničí. Odkaz na web je zde. Informace byla nepotvrzená, nacházela se pouze na oficiálním webu amerického ministerstva zahraničí. Mohlo jít o chybu serveru, hackerský útok, ale nešlo vyloučit, že je to skutečný fakt.

Kopie webové stránky US Department of State s informací, že funkční období Donalda Trumpa skončilo 11. 01. 2021

Donald Trump měl v pondělí v 19:30 středoevropského času vystoupit v amerických televizích, ale na poslední chvíli bylo vystoupení odloženo skoro o 2 hodiny na 21:15 středoevropského času. Americký prezident má na síti Clouthub svůj nový vlastní profil [1] a na něm zatím nic o své rezignaci neoznámil.

Aktualizace 21:35 – Donald Trump nerezignoval!

Podle serveru BuzzFeed [2] se jednalo o soukromou akci zhrzeného jednotlivce, který na serveru amerického ministerstva zahraničí svévolně vymazal biografie Donalda Trumpa a Mikea Pence a nahradil je informací o tom, že jejich mandát skončil v pondělí večer. Jenže tento krok by mohl být vyhodnocen jako vzpoura uvnitř americké vlády, která opravňuje amerického prezidenta použít zmocňovací zákon na potlačení vzpoury, tzv. Insurrection Act a povolat americkou armádu. Situaci budeme nadále sledovat.

Aktualizace 22:00

Americký prezident již potřetí přesunul čas svého vystoupení v televizi. Nový termín je 12. ledna ve 21:00 hodin středoevropského času. Není jasné, proč neustále termín odsouvá. Důvodem pro odsunutí je podle informací na Clouthubu pouze něco, co je předmětem vyjednávání, které se protahuje. Jiný důvod pro odklady vystoupení není. Čeho se vyjednáváni může týkat, to není jasné. Může jít o rozhovory s veliteli sboru náčelníků, s představiteli spojeného velení, ale i jednání s ministerstvem spravedlnosti a FBI o možných krocích proti společnostem Twitter, Apple, Google a Amazon, které zahájily umlčování členů Trumpovy kampaně a přímo amerického prezidenta jako veřejně činné osoby a představitele státu, což by opět bylo možné vyhodnotit jako vzpouru s návazností na pravomoci amerického prezidenta takovou vzpouru vojensky potlačit na základě zákona Insurrection Act.

Aktualizace 23:00

Donald Trump poprvé potvrdil jednu ze spekulací, opravdu se nachází v Texasu a svůj úterní projev přednese ve 21:00 hodin v legendárním městě Alamo. Informaci přinesl server Infowars [3]. Několik posledních dnů se šířily informace na Parleru, že Donald Trump není v Bílém domě a že je v Texasu na vojenské letecké základně Dyess Air Force Base. Nyní je tato informace potvrzena a všichni s napětím očekávají, jaké informace od prezidenta v úterý večer středoevropského času zazní.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

307
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod.

V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci.

V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky.

V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Veškeré URL linky v komentářích musí být uvedeny s popisem obsahu, např. link na video na YouTube musí v komentáři obsahovat doprovodný popis, čeho se video týká, o čem pojednává. Linky bez popisu budou považovány za spam, off topic odkazy a neplacenou reklamu.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
max
Návštěvník
max

Velké divadlo.

Čtenář
Návštěvník
Čtenář

5. 8. 2019
Židé jsou zhruba rozděleni do dvou táborů – světského a náboženského. Světští Židé jsou obvykle ateisté, agnostičtí nebo jen částečně náboženští. Kdyby měli boha, byl by to Mammon, bůh peněz, takže předpokládám, že rodiny, které vlastní fontánu peněz – Federální rezervní výbor – budou jejich bohové. Po mnoho let tuto roli hrál David Rockefeller, který seděl v čele skupiny Bilderberg, Rady pro zahraniční vztahy a Trilaterální komise. Byl posledním šéfem petro-dolarového systému a jeho smrt vytvořila obrovské vakuum.
Vyplňování vakua, které zanechal, můžeme sledovat v chaosu a vnitřních rozporech v americkém politickém systému. Jeho podrštaška Henry Kissinger se o to pokusil a nedokázal ho nahradit. Rockefellerovi dědici, vedeni jeho dcerou Hillary Clintonovou (Rockefellerovou), odehrávají hořký boj od té doby, co ztratila americké „volby.“ Lépe řečeno, bitvu o krádež elektronického hlasování americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi.
Prezidentství Donalda Trumpa bylo výsledkem spojenectví mezi několika skupinami, které spojovala pouze opozice vůči pokračující Rockefellerově vládě.
Jedním z nich byla rodina Rothschildů, která nesnášela Rockefellery, kteří je během 20. století vytlačili z USA a Japonska. Proto je v kabinetu Trumpa tolik bývalých zaměstnanců Rothschilda. „Rothschild“ by měl být považován za zkratku pro skupinu aristokratických evropských rodin, které tvrdí, že pocházejí z biblického krále Davida. Lze je považovat za vůdce náboženských Židů, jejichž víra je zhruba rozdělena na frakce Tóra (Starý zákon) a Talmud (Babylonský zákon).
Druhou skupinou, která stojí za prezidentsvím Trumpa, je americko-vojensko-průmyslový komplex, kterému dominují Gnostičtí Illumináti, skupina, která se staví proti vládě pokrevních linií a upřednostňuje meritokracii.
Takže lidé stojící za zvolením Trumpa byli, jak se říká v Asii, „Stejná postel, různé sny.“ Frakce Rothschilda je tou, která tlačí Trumpa do jeho podivného pro-Izraelského postoje. Také se ho snaží provokovat, aby zahájil Armageddon tím, že ho přiměje k útoku na Írán, Severní Koreu, Sýrii, Rusko nebo kdekoli jinde. Upřímně věří, že to sešle Mesiáše.
Gnostičtí Ilumináti to považují za pověrčivý nesmysl. Chtějí zřídit meritokratickou světovou vládu. Rovněž chtějí ukončit vládu pokrevních linií. Je to skupina, která se snaží zatýkat pedofily, jako je Jeffrey Epstein, John McCain a George Bush Sr. Chtějí také obnovit republiku Spojených států amerických, která byla tajně nahrazena Spojenými státy pod kontrolou pokrevních liní, a to States of America Corporation v roce 1871.

23. 9. 2019
„Klintoni byli CIA, jejich styčný důstojník, G.H.W. Bush;“ Killery byla zplozena při okultním obřadu, údajně nejvyšším Rothschildem, a Bill, nelegitimní syn Nelsona Rockefellera byl zplozen stejně tak; tedy odtud jejich velká moc.

Čtenář
Návštěvník
Čtenář

Něco pro administrátora a ostatní čtenáře.

Mnohým z vás zřejmě také vrtá hlavou, zda je to opravdu konec, a jestli ano, co se pokazilo. Já na to kvalifikovaně odpovědět nedokážu, ale můžu podnítit diskuzi. Velký vhled do situace má pan VK, a proto jsem si říkal, že by mohlo stát za srovnání některé výňatky z reportů Benjamina Fulforda, které se chronologicky týkají prohry Clintonové, jejího původu a tím, kdo stojí za Trumpem. Český překlad jsem převzal z tadesco.org.
Bohužel se mi nepodařilo najít tu pasáž, kde se Fulford zmiňuje o tom, že Trump měl v roce 2016 vyhrát jen díky tomu, že část armádních složek zasáhla v podzemní základně v Denveru a údajně tím znemožnila to, k čemu došlo při volbách v listopadu. K elektronické krádeži, a pro měl vyhrát Trump. Nestačili prý překlopit hlasy na stranu Clitonové. Pokud tomu tak opravdu bylo, tak už by snad museli být minimálně zatčeni a Clintonová s nimi. Ale těžko říct. Je to podobné jako s Frankfurtem. Zajímavé by však bylo, že tenkrát se pokusili krádež udělat z domácí půdy, zatímco v listopadu – jako by se poučili – udělali krádež ze zahraničí. Možná na tom něco je. Ovšem proč by ti za Trumpem byli tak hloupí, že by si stejným způsobem nechali ukrást hlasy, to nevím. Nevěděli o zahraničí???

Tak tady je ten přehled střípků. Třeba je to blbost, ale pan VK na to má určitě svůj názor.

13. 2. 2017
Boj, který právě probíhá ve Spojených státech, abychom to nějak zjednodušili, je mezi utajenou státní frakcí, která stojí za Trumpem a pozůstatky státního aparátu z éry Bush / Clinton. V Číně jsou to zase tři hlavní frakce bojující mezi sebou formou sofistikovaného mocenského tance, který vyprodukuje nová spojenectví v ústřední vládě někdy kolem konce března.

31. 5. 2017
Celkové vyznění článku také nahrává podpoře obvinění NSA, že čínský prezident Xi Jinping pracuje pro Rothschildy, jelikož se velmi těsně drží lží amerických korporátních médií o Trumpovi a zdá se, že předpovídá obvinění Trumpa z „proruských tendencí“. Čínskému lidu ovšem Trump leží v žaludku, protože těžce investoval do Hillary Clintonové a byl přislíben jako odměna Japonsku, pokud by vyhrála.

15. 7. 2017
Až do nedávné doby byl tajným vůdcem planety Země David Rockefeller. Byl předsedou Bilderberg Group, Výboru po zahraniční záležitosti a Trilaterální komise. A také různých nadací. Také ovládal korporace ve skupině Fortune 500. Navíc, protože byl ženatý s italskou princeznou, Rockefeller také měl obrovský vliv na zednářskou lóži P2 ve Vatikánu, která ovládá katolickou církev a mafii. Rockefeller měl sílu ustanovit svého synovce, Billa Clintona, prezidentem a snažil se, ale nepodařilo se mu to, aby se jeho dcera, Hillary Clinton, stala prezidentkou.
Pokud Rockefeller byl č. 1 ve starých mocenských strukturách, George Bush starší byl číslo 2. Bush řídil většinu světového obchodu s narkotiky CIA se ziskem více než 2 bilióny dolarů ročně a velkou část zbrojního průmyslu. Když byl jeho syn Bush Jr. zvolen prezidentem v roce 2000, senior Bush mohl zastínit Rockefellera zorganizováním 11. září a ustanovením nacistického režimu v celých Spojených státech.
Rockefeller byl schopný získat kontrolu zpět v roce 2008 tím, že uvedl do úřadu svého domácího otroka Barack Obamu, poté, co prezidentství Bushe juniora se stalo katastrofou.
Ale Rockefellerova smrt vytvořila obrovskou mezeru v horních patrech světové moci. George Bush ztratil podporu kvůli všeobecně rozšířenému znechucení nad genocidními záměry jejich nacistických skupin. Nyní je už velmi starý a podle zdrojů mu blízkých, má problémy být si vůbec vědom něčeho. Takže Bush otec již není ani sudé číslo 2, ale i kdyby chtěl není ani číslo 3, protože jeho nacističtí následovníci už neberou v potaz jejich Führera. Nacisté dali jasně najevo, že upouštějí od světové hegemonie.
Rockefellerova smrt a hanba Bushe otce znamená, že nejvyšší úroveň západní moci je nyní v sázce.

19. 2. 2018
Zdroj Pentagonu také říká, že NSA nyní potvrdila, že americký prezident Donald Trump získal ve volbách 70 milionů hlasů, oproti 57 milionům hlasů pro Hillary Clintonovou.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Omlouvám se všem, v tento kruciální moment v USA, za mimotéma, ale tuto další levárnu toho kripla Rychetského musím komentovat okamžitě:
Rychetský:
“Základním principem všech právních systémů demokratických zemí je rovnost. Přitom všichni vědí, že to je rovnost formální, právní, ale fakticky jsou si lidé nerovni. Někdo je zdravý, někdo nemocný, chudý, bohatý a tak dále. Právní systémy se tedy snaží posunout od formální rovnosti k faktické tím, že například zvýhodňují, říká se tomu pozitivní diskriminace, tu slabší stranu.”
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/rychetsky-zvyhodneni-ockovanych-nemusi-narusit-princip-rovnosti-40347149
Tak pan Předseda Ústavního Soudu NAŠÍ země ČR (= Soud nejvyšší právní síly) právě ZÁMĚRNĚ A VĚDOMĚ překrucuje Právo Člověka, a tím i realitu skutečnosti! Je vyloučeno, aby individuum v této exklusivní pozici nebylo schopno vnímat, chápat, a rozlišit Právo od BEZPRÁVÍ!
Buď toho schopen není (např. díky pokročilé demenci), nebo tyto skryté LŽI vydává za Pravdu cíleně – jako hlásná trouba svých SpoluKriplů. V obou případech ale v takové významné pozici pro naši zemi bývalý/zapřený marx-komanč Rychetský TAM NEMÁ CO DĚLAT!

Tedy speciální oprava pro Předsedu ÚS, KTERÝ ZAMĚŇUJE POJMY:
“Základním principem všech právních systémů demokratických zemí je rovnost.” – NENÍ PRAVDA!
PRAVDOU JE, že základním principem zdravé společnosti je ROVNOST PRÁV = všichni Lidé mají stejná PŘIROZENÁ práva a možnosti. Prvním a základním Lidským Právem je Právo na život a ochranu svého zdraví!

Takže, Rychetský, pokud chceš chodit s injekčními stříkačkami demonstrativně zapíchnutými po městě, aby tě “podnikatel”(na kterého chceš přenést zodpovědnost za KONTROLU píchání!) pustil (pod hrozbou “sankcí”) do hospody na pivo – s COVID-PASEM v kapse – je to tvoje Právo!
Moje právo ale je nepíchat se, neodepírat si Kyslík maskou, chodit a jezdit po Světě kdy chci, kam chci, a s kým chci, a TY MI DO TOHO NEBUDEŠ KECAT, TY mi nemáš co “povolovat”, natož pak zakazovat či “pozitivně diskriminovat”= omezovat, sankciononat, a nebo dokonce trestat!
Můj Život je – z vůle Boží – MŮJ, a jediný, kdo o něm rozhoduje jsem JÁ!

PS.:
K tomuto tématu musím ještě doplnit zásadní informaci, která zazněla v neděli na ČÉTÉ:
Podobní kriplové se právě snaží OBEJÍT “INFORMOVANÝ SOUHLAS” s experimentálním pokusem – “vakcínou mRNA”, která MĚNÍ GENOM ČLOVĚKA NA ÚROVNI DNA, kterou se Lidem vpravuje do těla (většinou nevědomky) cizorodá neznámá látka, ke které má NĚKDO Patent – tedy je MAJETKEM NĚKOHO!
Toto OBEJITÍ “INFORMOVANÉHO SOUHLASU” by se mělo uskutečnit prostřednictvím APLIKACE Rezervačního Systému pro Očkování COVID-19.
“K očkování se bude objednávat přes internet. APPlikaci, kam se přihlásíte, Za Seniory to mohou vyplnit děti, nebo někdo, kdo ovládá Internet. Na konci by jen zatrhl políčko ´Souhlasím s Podmínkami´ – a bylo by to. Je to jednoduché, jako když nakupujete na E-shopu – také kliknete na políčko ´Souhlasím´.” – sděloval SouDruh z obrazovky !!! ( evidentně stejný kripl, jako Rychetský!)
Taková zrůdnost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rumcajs
Návštěvník
Rumcajs

Zvědavá matka
V tom případě nabízím alternativní řešení. Máme ho v rukou my lidé. Pokud potřebujete něco zničit, musíte si to představit a říci si: „čtyřicet čtyři“.

zdroj
http://energieupramene.blogspot.com/2021/01/blbec-z-xeenemunde-bill-gates-44.html

Při pohledu na tvář Rychetského vyslovte “čtyřicet čtyři”.

.comment image

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

doufam, ze uz se nikdo nedivi, proc zednar a zid, jak o sobe pravil sam milous zeman, trval na prodlouzeni statovani trockisty rychetskeho na ustavnim soudu?!?
chlapci maji zpozdeni uz nejaky rocek k naplneni nosatych cizackych noticek a tak milous s ryyyychou vse vzorne dohani rychlosti meteleskublesku.
kdepak mame zalezlou lidskopravni bojovnici, dnes senatorku a trockystku/zidobolsevicku ancu uhl-sabatovou i z celou rodinkou, kteri za lidska prava bojuji cca 1/2 stoleti?

nikdo
Návštěvník
nikdo

Nenapadá mě jiná otázka než:”Co tohle, sakra, mělo znamenat”???

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Vypadá to, že Donny právě oznámil Jelitům, že tímto (zdí) je odřezává od zdrojů, a současně zachraňuje mnoho dětí a dalších generací od toho svinstva od jejich SouDruhů Narcos, na kterém tak zbohatli…
😉

Forester_3000
Návštěvník
Forester_3000

Takže Trampík sa predsa len bol povenovať tomu plotu. Drž sa! Plota.

Anonym
Návštěvník
Anonym

Zmocňuje se mě obava, že tam oslaví zeď, kterou rozestavěli a tam se rozloučí.

Anonym
Návštěvník
Anonym

Moje angličtina není na takové úrovni, abych to vše pobral, ale prý se začínají objevovat důkazy proti demokratům?! a Pelosi se nevyplatil špinavý plán. Odkazy na zpravodajství OAN.

https://www.youtube.com/watch?v=FU2ipco2lrs
https://www.youtube.com/watch?v=TiQlnlzZdT4

Mili
Návštěvník
Mili