Donald Trump míří v USA k volebnímu vítězství, ale tohle nejsou volby,...

Donald Trump míří v USA k volebnímu vítězství, ale tohle nejsou volby, to je válka! Volební místnosti v Pensylvánii v okrscích s velkým počtem republikánů zůstaly zavřené, voliči odešli, protože museli do práce! Republikánští pozorovatelé ve Philadelphii nebyli vpuštěni černochem a černoškou do volební místnosti, v Georgii došlo k podivnému výpadku volebních mašin, černoši porušují zákon a agitují ve volebních místnostech za Joea Bidena a obtěžují voliče! Ve Washingtonu D.C. staví Národní garda zátarasy a pytle s pískem, očekávají se nepokoje levicových skupin a Antify před Bílým domem po vyhlášení předběžných výsledků! Volebních podvodů a nezákonností jsou hlášeny už tisíce!

Donald Trump míří v USA k volebnímu vítězství, ale tohle nejsou volby, to je válka! Volební místnosti v Pensylvánii v okrscích s velkým počtem republikánů zůstaly zavřené, voliči odešli, protože museli do práce! Republikánští pozorovatelé ve Philadelphii nebyli vpuštěni černochem a černoškou do volební místnosti, v Georgii došlo k podivnému výpadku volebních mašin, černoši porušují zákon a agitují ve volebních místnostech za Joea Bidena a obtěžují voliče! Ve Washingtonu D.C. staví Národní garda zátarasy a pytle s pískem, očekávají se nepokoje levicových skupin a Antify před Bílým domem po vyhlášení předběžných výsledků! Volebních podvodů a nezákonností jsou hlášeny už tisíce!

Ve Spojených státech před několika hodinami začaly volby amerického prezidenta, které podle očekávání vyhraje současný prezident Donald Trump, jenž podle posledních a na poslední chvíli korigovaných průzkumů má větší podporu veřejnosti v tzv. battleground states. Průzkumové agentury již o víkendu a hlavně včera večer šláply na brzdu [1] a své několik měsíců falšované průzkumy změnily, takže Joe Biden již podle nich nevede o 15 nebo 16 bodů, jak tvrdily ještě počátkem minulého týdne, ale jen o 1 až 4 body, přičemž přiznávají, že odchylka průzkumů může být až 4 procentní body v tzv. všelidovém hlasování.

Jenže, to nerozhoduje o vítězi voleb, o tom rozhoduje sbor volitelů a vítěz z celkem 538 volitelů jich musí získat alespoň 270. Různě lidnaté státy unie mají různý počet volitelů a zhruba desítka z nich má tradičně voliče republikánů a demokratů rozdělených zhruba půl napůl a každé volby se výsledky překlápí, podle toho, jak voliči mění své názory a naladění.

Volby amerického prezidenta jsou volbami o Velkém Izraeli, médiím to samozřejmě nedochází

Demokraté nemají moc šancí, jak by mohli volby vyhrát, protože Joe Biden se ukázal jako nejslabší kandidát v historii Demokratické strany, což se ukázalo včera na závěrečném shromáždění ve Philadelphii, když Bidenova manželka Jill musela svého muže odvést z okraje pódia za ruku [2], protože neslyšel výzvu k závěrečnému focení. Když jeho žena k němu přišla, Joe Biden se lekl, zapotácel a žena ho vzala za ruku a odvedla na focení. Jaký signál to vyslalo americké veřejnosti, to jistě tušíte. Joe Biden je nemocný člověk, který trpí demencí a měl by být v klidu, nemá na to, aby vedl jakýkoliv úřad ve svém věku a se svými kognitivními problémy.

Jedinou možností jak mohou demokraté myslet na vítězství, je zmanipulování voleb v Pensylvánii. Podle neveřejných průzkumů, těch skutečných, nepublikovaných, vyhraje Donald Trump právě díky Pensylvánii. Pokud se ale podaří zmařit volební účast republikánským voličům a pokud se podaří nevpustit do volebních místností republikánské pozorovatele, může se Demokratická strana pokusit volby zmanipulovat za podpory svých příznivců.

Černoši nepouští republikánské pozorovatele do volebních místností, některé naopak ani neotevřely, aby republikáni nemohli odvolit

Před několika okamžiky americká média přinesla informaci [3] o prvních incidentech v Pensylvánii. Pozorovatel z Republikánské strany nebyl vpuštěn jako pozorovatel do volební místnosti, protože černoch s černoškou mu to nedovolili, přestože měl potvrzení městské volební komise. Věc v současné chvíli podle posledních informací řeší policie a na místě se srocují členové BLM a vyhrožují policistům, že pokud povolí republikánovi, aby vstoupil do volební místnosti jako pozorovatel, vyvolá to nepokoje.

Další pozorovatel republikánů v jiném volebním okrsku nebyl vpuštěn do volební místnosti, obtloustlá černoška mu řekla, že i když je to zákon a pravidlo, tak takové pravidlo prý nestojí za to, aby se dodržovalo. Uvnitř volebních místností podle informací probíhají čachry s volebními lístky a hlasovacími kartami, místní lidé poznávají členy BLM a Antifa. Policie ve Philadelphii se bojí zasahovat. A to zdaleka není všechno.

Porušování volebního zákona všude, kam se podíváš. V hlavní roli členové BLM a policie, která se strachy neodvažuje zasahovat

Na více místech Philadelphie jsou hlášeny porušení volebního zákona, kdy u dveří visí plakáty a cedule s demokratickou kandidátkou jako reklama, republikánská samozřejmě nikde, což je nedovolené vedení kampaně v prostoru volebního místa. Policie nezasahuje, jedná se o místa s vysokou koncentrací černochů a policie se bojí vypuknutí nepokojů a rabování, které ovšem stejně vypuknou v nočních hodinách. Jinde svědek zachytil dvě osoby současně za hlasovací plentou, jedna druhé něco vysvětlovala, ovšem ve španělštině, takže se jednalo zřejmě o migranty, případně někoho z Latinské Ameriky po naturalizaci.

Další svědek zachytil, jak černoch ve volební místnosti rozdává propagační literaturu Green Deal a další materiály Demokratické strany, obchází lidi, kteří čekají ve frontě a hučí jim do hlav, že mají volit Kamalu Harris a Joea Bidena. Philadelphia je město s vysoce početnou černošskou populací, takže toto možná nepřekvapí, ale nečinnost orgánů a policie je alarmující. Další svědecké video zachytilo černošku, jak hází do volebního boxu na ulici desítky volebních obálek.

FOTO a VIDEO: Černoch hučí do voličů, Černoška rve do volební poštovní schránky desítky a desítky obálek a debilní Twitter to uvádí červenou poznámkou na “pravou míru”, že volby poštou jsou prý bezpečné…

Výpadek hlasovacích mašin v Georgii připomíná výpadek sčítacích serverů ČSÚ v roce 2017 při volbách do sněmovny

K daleko podivnější věci došlo v Georgii. Tam totiž v okrese Spalding County došlo v jeden okamžik k mohutnému výpadku několika tisíc hlasovacích mašin, po několika desítkách minut naskočily [4], ale lidé teď mají obavy, že šlo o dálkový hackerský útok, dálkové nahrání nového firmwaru, lidé mají obavy, jestli šlo o náhodu, anebo hlasy někdo elektronicky zfalšuje. Podobný výpadek nastal i v ČR v roce 2017 při parlamentních volbách, kdy vypadl sčítací server Českého statistického úřadu. Po jeho naskočení se neuvěřitelným zázrakem TOP 09 dostala do sněmovny, a to na základě skokově připsaných hlasů ze zahraničí.

Přestože to prý byla náhoda, odborníci na IT tomu moc nevěří. A k další podivnosti došlo v Českém statistickém úřadu i letos při volbách, tentokrát do senátu a do krajů, když v budově ČSÚ zrovna v den voleb a během sčítaní hlasů praskly vodovodní rozvody, budova byla zaplavená, na místě se pohybovaly hasiči a desítky dalších osob, které v budově ČSÚ během sčítaní hlasů z voleb neměly co pohledávat. Toto nejsou náhody, nevěřte tomu.

V Jeruzalémě začali příznivci “izraelského prince” Donalda Trumpa oslavovat jeho vítězství v době, kdy se v USA teprve hlasuje

Další podivnost proběhla v Izraeli v Jeruzalémě. Skupiny Trumpových příznivců jezdily v autech po městě s vlajkami USA a s volebními prapory Donalda Trumpa a hebrejsky a anglicky skandovali a oslavovali znovuzvolení Donalda Trumpa, když přitom v USA teprve volby probíhají [5]. V hebrejštině psané transparenty mně docela zaujaly, především nápis “Donald Trump – Vyvolený princ izraelský”, i když hebrejsky by se to slovo “princ” dalo přeložit také jako “vyslanec”. Bez ohledu na přesnost překladu to pouze potvrzuje, že jsou věci, které prostě jsou dopředu dané, jsou určeny, jsou zadány ke splnění a moc se s tím nedá dělat.

Příznivci Donalda Trumpa v Jeruzalémě oslavují jeho znovuzvolení v předstihu

Demokraté se budou snažit zoufale jít proti Donaldu Trumpovi, ale jít proti němu by znamenalo porazit okultní procesy řízení na této planetě. Pokud je Donald Trump princem Izraele, potom má nejvyšší ochranu Domu JHVH a rovněž Domu Sion, protože oba dva domy podléhají jednomu tělu, celosvětovému židovskému kaganátu, který ztělesňuje světovou vládu. Nakonec se ukáže, že dali Trumpovi za soupeře starce s demencí, aby budování Velkého Izraele mohlo pokračovat. Bože, to je tak průhledné. A kvůli tomu začnou hořet ulice USA, protože po půl roce lží průzkumových agentur o pohodlném vítězství Joea Bidena nikdo z liberálů porážku Joea Bidena nepřijme a neuvěří ji. Jenže, to nikoho nezajímá, protože Donald Trump má budovat v první řadě Velký Izrael, nějaké Spojené státy jsou až daleko vzadu. O tom svědčí i vojenské manévry ve Washingtonu D.C., kde Národní garda začala rozmisťovat bariéry, pytle s pískem a perimetry s žiletkovým drátem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jan
Návštěvník
Jan

Vono to asi nepůjde hrou na demokracii ale meritokratickým způsobem!

Jerrio Uchamura
Návštěvník
Jerrio Uchamura

Zajímavé, že má ten mladík na úvodní fotce jarmulku 🙂

panxyz
Návštěvník
panxyz

Je mi jedno kdo vyhraje, oba jsou to.. proste tam nemaj co delat, kazdopadne nektery fake zpravy jsou fakt husty, dlouho jsem se tak nenasmal… vcetne pana Trumpa. Lidi, neverte kazdy kachne 😉

okal
Návštěvník
okal

Demokratický model /kapitalistický/ se, již přežil a míří do historie. Budou zase rozhodovat totalitní vůdci. Protože demokracie spadla do kanálu její výsledkem jsou jen nejhorší lidské pudy.

Veselský Petr
Návštěvník
Veselský Petr

Tohle je ta nejdemokratyčtější země, která má být našim vzorem. Je to šílené prozření i když člověk tušil jaké to tam je. Nyní to bylo řečeno jasně a srozumitelně.

Sybila
Návštěvník
Sybila

Vždyť tady v Havlistanu-Asordistanu to není o nic lepší, vždyť hůni tak jako čehůni jsou všude stejní.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Veselský Petr
léta už celý svět přece ví, že USA jsou jen pozlátko na dluh, katastrofálně zadlužená země,které vedle demokracie, nikdy ani “neležela”. A hlavně, je to teroristický stát který si hraje na světového četníka a pod rouškou toho nesmyslu se snaží vykrádat nerostné bohatsví cizích suvereních států. Je to také tvrdě policejní stát s rasizmem a segreací, omezováním lidských práv, šmírováním občanů 17 tajnými službami, se zatajování pravdivých informací a potíráním svobody slova. Ano po tom podvodu na národ v 89 roce se všechno to svinstvo začalo stěhovat i k nám, díky polistopadovým vládám gaunerů, zlodějů a tunelářů kteří se tu právě s pomocí židofašistů dostali k moci.

Azor
Návštěvník
Azor

Ze slavné usa zbyde zase jen nedostavěná babylónská věž. Právě teď probíhá zmatení jazyků. Samoregulační sisifosské procesy satanské mafie určuje božská matematika ,a tu nikdo neo*čije.
Velký Izrael na americkém kontinentě je podle mne mýtus. 😕

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Azor
zcela určitě. Nejen,že nebude velký Itrael. Vzhledem k tomu co za “křídlo hajzlů” a válečných štváčů se tam dostává k moci , asi brzy nebudou ani USA.

4info
Návštěvník
4info

Nesekla se o 4 roky? Ta proroctví jsou vždycky vyjádřena hodně mlhavě. A do toho okecávání a zbožná přání vysvětlovačů 🙂

Proroctví Baby Vangy se opět připomíná: Trump se nedostane ani k prezidentskému slibu, Obama byl poslední americká hlava státu!

https://www.extra.cz/proroctvi-baby-vangy-se-opet-pripomina-trump-se-nedostane-ani-k-prezidentskemu-slibu-obama-byl-posledni-americka-hlava-statu

Správně předpověděla, kdy bude mít Amerika prvního černého prezidenta.

Ale právě Obama je podle ní posledním americkým prezidentem. Aspoň tak, jak známe Ameriku dnes. Donald Trump ani nikdo po něm se v jejích věštbách nevyskytuje.

Opravdu kvůli Islámskému státu vznikne tak velký konflikt, který rozpráší celý západní svět?

Trump bude oficiálně skládat prezidentský slib až 20. ledna 2017. Vypukne do té doby třetí světová válka? Nebo se stane tragédie tak velkého rozsahu, že Amerika nebude mít na prezidenta ani pomyšlení? Podle Baby Vangy ano.

Její vyhlídky nejsou moc veselé. Ten nejhorší celosvětový konflikt má ještě přijít! Podle jejího vidění začne ještě letos velká islámská válka, a to kvůli přílivu extremistů do Evropy. Krvavý konflikt skončí až v roce 2043 (!), a ne dobře pro nás. Západní kultura, jak ji známe, bude poražena a v Římě bude vyhlášen chalífát.

Aspoň takto analyzoval vizi Baby Vangy australský deník News. V Sydney totiž hloubkově zkoumali její proroctví a i skeptičtí odborníci určili pravdivost jejích slov na neuvěřitelných 85 %!

– V některých evropských státech stínové “chalifáty” už existují
– v Itálii taky, Itálie je zavalená migrantama a obránce Itálie soudí a zavírají do vězení

V rámci “volební noci” vysílal jeden pro-Bidenovský kanál dokument o atentátu na Regana a Kenedyho 😐

Možná se jen Amerika rozpadne na dvě unie. A ta “Demokratická” se vrhne na Rusko, ale jen poloviční silou, a dostane na prdel 🙂

Dalida
Návštěvník
Dalida

Ale veď to ako sa môžu stávať nejaké podvody a machinácie v “najvyspeljšej demokracii na svete?”
Už vidím komentáre slniečkárov ,keď to nedopadne podľa ich predstáv – “lebo Putin” .

Dáša
Návštěvník
Dáša

Putin poslal ty náhle se objevivší hlasy Bidetovi? Teeeda.

Tichý nenasírač
Návštěvník
Tichý nenasírač

Tak v Georgii vede Trump o 102 000 hlasů a šup jako zázrakem praskne potrubí v důležitém okrsku takže nemohou počítat….co mi to jen připomíná 🙂 jsem moc zvědavý na vysledky až to nějaký instalater spraví…..

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

To jsou jen porodní bolesti… to víte praskla mu voda 🙂

Bod
Návštěvník
Bod

Interaktivní mapa voleb po státech i krajích. Ty jsou zvlášť zajímavé
https://www.foxnews.com/elections/2020/general-results

Marek Nacházel
Návštěvník
Marek Nacházel

Najděte si ke čtení jiný server a nekomentujte tyhle nesmysly na Aeronetu.

4VK
Návštěvník
4VK

Možná by “pan VK” uměl vysvětlit, jakou symboliku mají pamětní mince?
Je rozdíl v symbolice mezi zlatými a stříbrnými mincemi?
Jakou symboliku má pro Američany “double-eagle”, dvojitý orel?

2020 First-Year-Of-Issue .24 Pure Gold Double Eagle $5 Coincomment image

2020 Silver Double Eagle $2comment image

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

tak v mincách se trochu vyznám, sbíral jsem je a to co zobrazujete, nemá s amerikou nic společnýho, je to “novotvar” z nějaký prdele světa, kůkových ostrovů a proč sou tam dvá vorle netuším, bo na originál amerických mincich nikdy žádný dva orli nejsou a nebyli… ano měli double eagle ale to byl hantec pro dvacetidolar… to jako že 10 eagle a 20 double eagle ale byl tam jeden vorel…
https://en.wikipedia.org/wiki/Double_eagle
to je taky mince se čtyřlístkem a taky to NIC neznamená 🙂
comment image
prostě mincovna se nudí 🙂

Dáša
Návštěvník
Dáša

Vypadá to jako poslední sbohem společnému hnízdišti. Zazvonil zvonec. Dva orlové ale poletí stejným směrem, takže nic se neděje.
Petříček projevil neochvějnou jistotu, že u nás zůstane vše při starém, co se vztahů s USA týká. Navíc bude ještě plnotučnější, když už tu je MASH.

Armica
Návštěvník
Armica

double eagle je totéž , jako orlice s dvěma hlavami. Opět jde o zakódování stejného významu. Tedy přesněji jde o výklad “vláda římská od východu k západu, od jihu k severu” a nebo ještě jinak “Řím vládne celému světu”. Orlice je totiž znak Římský (římanů) a i když lze orlici najít ve všech možných erbech států (včetně Slezka, Polska) , barvách a provedení, tak se jedná o území, které získal nějaký říman. Bohužel. Ať se líbí, nebo ne !
Rovněž se domnívám, že v případě tzv “Velký Izrael” nejde o Izrael, jak se ho opakovaně učíme po několik desetiletí užívat my, plebs, ale o název celé Země.Slovo “Liberty” pak oznamuje :
“svoboda v zemi bohem zaslíbené” (pochopitelně, to platí pro vyvolené, ne pro nás). Islands..Island je sice Island, ale dle všeho (mé osobní pátraní) odkazuje mince právě na biblické: “Budiž Země !- Je Země” a ty hradby jakoby říkaly: Země Izrael, okrášlená jako nevěsta, Nový Jerusalém!” (Jehovu šalom, sláva)
Chci jen upozornit, že satanisté ukradly skutečnému Stvořiteli naší planety projekt “překrásné nevěsty na nebesích ” a proto ,se stejná slova Boží používají i v tomto dnešním satanském projektu, neboť jak známo, Satan vede se skutečným Tvůrcem/Bohem při, že je lepší než on, Bůh. Takže nelze celou Bibli smést ze stolu s tím, že ji diktoval satan. Je od obojího a psána tak, že nezasvěcené v jazykovém babylónu mate. Jinak, každá mince a bankovka svými obrázky něco sděluje, nejde o žádný rozmar autorů.
[![Sn-mek-obrazovky-2020-11-04-165516.png]comment image)](https://postimg.cc/hQmpPH3r)