Donald Trump a Rusko a proč Trump může vyhrát volby. Tomáš Halík...

Donald Trump a Rusko a proč Trump může vyhrát volby. Tomáš Halík a jezuité. Papež František a patriarcha Kirill

Russian President President Vladimir Putin holds up a glass during a toast at a luncheon hosted by United Nations Secretary-General Ban Ki-moon, Monday, Sept. 28, 2015, at United Nations headquarters. (AP Photo/Andrew Harnik)
Donald Trump a Rusko a proč Trump může vyhrát volby. Tomáš Halík a jezuité. Papež František a patriarcha Kirill

Jak je pro naši dobu běžné, informace o jakémkoliv dění jsou – až na výjimky – podávány a v diskusích komentovány bez hledání jakýchkoliv souvislostí. Tato ztráta periferního vidění je přesně tím, co se systému hodí  a co především mainstreamová média nejvíce živí. Jestli někdo v přehršli informací jednak souvislosti hledá, tak je to vždy “konspirátor” nehodný pozornosti, a to bez ohledu na fakt, že tzv. “konspirační” vidění vyžaduje mnohem více přemýšlení, než je papouškování zpráv ČTK (či jejich zahraničních obdob) a než držení se oficiálně nastaveného politického kurzu  – v současnosti směr “Shapiro a júesej”. Výhodou konspirátora je, že zatímco mainstream neví, co si s nějakou informací počít, konspirátor pro ni má vysvětlení – a obvykle je jen otázkou času, jestli jde jen o “konspiraci” .

Donald Trump a ochočený orel (státní elity USA?) v jeho ruce

Nejvíce zmatená situace asi nyní nastala kolem postavy Donalda Trumpa a nedá mi o ní nenapsat.  A to nejen kvůli mainstreamu, ale i kvůli nadšení, které Donald Trump vzbuzuje na tzv. alternativních webech. A protože souvislostí je spousta a hrozí, že nebudu pochopena, článek rozdělím do jednotlivých částí a k nim budu vkládat doplňující odkazy.

První část – USA a Rusko se musí stát přáteli

Asi je to neuvěřitelný fakt,  ale už v listopadu loňského roku jsem psala, že vůdcové světa (GP) právě tvoří v rámci zeměkoule dvě zcela nová “světová hřiště”, resp. týmy, přičemž jeden obléká červenomodrobílé dresy (tzv. atlantický tým) a druhý zelenožlutočerné (ostatní svět). Přesněji ale můžeme oba týmy rozdělit na křesťanský a islámský, přičemž jde o to, že právě ony dva se v současném finále mají střetnout a že z nich má vzejít celosvětová kultura. Když se podíváme na USA včetně Evropy a na Rusko, vlajky těchto zemí jsou všechny v červenomodrobílé barvě, zatímco zbytku světa jsou přiděleny jiné barvy:

Z obrázku je patrné, že USA, Evropa a Rusko jsou v rámci globálního plánu součástí jednoho týmu (opakuji, že křesťanského), ač mezi sebou od doby Stalina soupeřily, a to dokonce tak, že po neúspěšné snaze sjednotit “USA-Evropu-Rusko” Napoleonem, byl do Ruska nahnán Hitler. Tažení Hitlera by nebylo nutné, kdyby v Rusku uspěly jiné postavy – Lenin a Trockij, resp. jimi vedené pokoření Ruska přes marxismus, který byl dávno tomu naplánován pro celý svět (a to s tím, že jednou nahradí křesťanství i islám, ale o tom později). Na hřišti červenomodrobílých hráčů se Stalin a jeho potlačení marxismu (a následně fašismu, což je jen jiná obdoba sionistického socialismu) staly tím faktorem, který sjednocení “atlantického týmu” nejen neumožnil, ale dokonce vyvolal takové ekonomické a technologické soupeření původně plánovaných spoluhráčů, že pro svět se to stalo neúnosným.

Proto bylo jen otázkou času, kdy si marxisté počkají na své nové vůdce a sjednocení atlantického týmu dokončí. Zásadní postavou se stal marxista Gorbačov, po jeho nástupu do čela SSSR již všichni čekající marxisté mohli vystoupit z tzv. disidenství a od roku 89 přes ně mohlo dílo globalistů pokračovat (viz Havel, Barosso, Merkelová a další a další, kteří postupně vytvářejí ESSR, přesněji přes uprchlickou krizi zavádějí marxismus globálně).

Ovšem stále zde zůstává oříšek největší – a to spojení USA a Ruska, resp. ukončení jejich nepřátelských postojů. Kdyby po Gorbačovovi zůstal v Rusku u moci Jelcin, problém by byl jen poloviční – stačilo by marxismus zavést pouze ve zbytku Evropy a – v USA! Ale protože nástupem Putina a jeho příklonem ke stalinismu to v Rusku s marxismem opět nevyšlo a protože ekologicky je svět americkým stylem života v koncích, nezbývá, než soupeření USA-Rusko zastavit i za cenu kompromisu. Tzn. bez ohledu na Putinův odmítavý postoj k celosvětovému marxismu (NWO) ukončit nepřátelství mezi USA a Ruskem.

Odkazy k této části: článek  Další krok GP ke změně světového hřiště” , článek “Kam Evropu dovedli soudruzi s Merkelovou v čele” a především video “Pjakin – Dvě křídla globálního prediktora“.

Druhá část – skandál Hillary Clintonové a kdo je Donald Trump (a kdo Ted Cruz)

S velikým zaujetím svět sleduje americké volby a zde se dostáváme k nadšení alternativních webů, že úspěchy sklízí tzv. proruský kandidát Donald Trump. V souladu s tím, co jsem napsala výše, si dovolím tvrdit, že Donald Trump pouze plní ten úkol globalistů, aby ukončil nepřátelství mezi USA a Ruskem. Aby byla jistota, ve hře je další kandidát podobného ražení, Ted Cruz a dle mého je jistá jediná věc – že Hillary Clintonová, která zadání globalistů (GP) nepochopila, nemá ve volbách šanci. Dle mého i to je důvod, proč je její neúspěch pojištěn “odhalením” její emailové korespondence.

Ale zpět ke dvěma žhavým prezidentským kandidátům a začněme Tedem Cruzem, o kterém se moc nehovoří.

“Otec Teda Cruze bojoval spolu s Fidelem Castrem. Rafael Bienvenido Cruz, narozený v Matanzasna Kubě, bojoval spolu s Fidelem Castrem v boji za svržení diktátora Fulgencio Batisty podporovaného Spojenými státy. Batista byl svržen kubánskou revolucí Fidela Castra v r. 1959. Vláda Spojených států podporovala Batistův režim od r. 1952. Rafael Edward “Ted” Cruz se narodil v Kanadě. Otec Teda Cruze bojoval proti zájmům Spojených států se zbraní v ruce proti diktátorství Batisty podporovaného vládou Spojených států. Dnes by byl otec Teda Cruze považován za teroristu za ozbrojené vystoupení proti zájmům Spojených států.” Nepřipomíná snad Ted Cruz všechny ty marxistické soudruhy z EU?

Ted Cruz: ‘The US is in Crisis.’

A nyní Donald Trump.

Jestli někdo věřil, že miliardář jeho kalibru nebude součástí velikého soukolí tajných spolků, obzvláště zednářů, a že jeho proruská politika je pouze jeho rozhodnutím, ten dle mého musí být velmi naivní – nikdo, kdo ve společnosti něco znamená, se hledáčku tajných spolků nevyhne! Nepřekvapuje proto, že Donald Trump, jehož kořeny přes matku sahají do Skotska (pozn.: Skotsko a jeho zednářská Rosslynská kaple), je považován za člena svobodných zednářů. Wikipedie toho o něm příliš nezmiňuje a jen jako mimochodem uvádí, že studoval na University of Pennsylvania, která je považována za neprestižnější univerzitu v USA a která je součástí osmi nejprestižnějších amerických univerzit, tzv. Břečťanové ligy.  A že m.j. vyučuje jezuitství. Následujícímu citovanému textu nemusí všichni věnovat pozornost, přesto jej v souvislosti s jezuitstvím, o kterém dále bude řeč, vkládám (a nepřehlédněte jméno Manuel Barroso):

Školní vzdělání Donalda Trumpa
Proč byl vybrán Trump? Trump studoval dva roky na jezuitské škole ve Fordham a jeho syn Eric nejenže chodil do jezuitského Georgetownu, ale je členem georgetownské „Rady poradců obchodní společnosti a veřejné politické iniciativy“ (“Business Society and Public Policy Initiative Board of Advisors”).

Je zajímavé, že zbytek rady vypadá jako přehled významných osobností („kdo je kdo“ – „Who’s Who“) v kruzích vládnoucí elity a řízené opozice:
Prezident Evropské komise v letech 2004-2014, “jeho excelence” José Manuel Barroso (absolvent Georgetown

“Donald Trump byl donedávna předmětem mediálního šílenství. Vypadá to, že podstatný počet těch, kdo si vybírají alternativní zdroje informací, Trumpa podporuje. Vidí v něm něco jako rebela, který jde jak proti republikánům, tak proti demokratům (což se mj. projevilo jeho nedávným odmítavým postojem k podpoře prezidentského kandidáta jmenovaného republikány).
Mohl by Donald Trump být „pojistným kandidátem” použitým k zajištění hlasů stále rostoucího počtu nezávislých voličů, který má nevyhnutelně ukolébat občany Spojených států do falešného pocitu pozitivní politické novoty a následně prosadit jezuitský fašismus pravého křídla, vedoucí k celonárodní rasové válce podle závěti mistrů třídního adverzalismu, Synů Loyoly (Sons of Loyola)?

To je dost dobře možné a zde jsou důvody:
Trump tvrdí, že je presbyterián, ale navštěvoval dva roky jezuitskou univerzitu Fordham a pak přešel na univerzitu Pensylvánie, skrytě kontrolovanou jezuity.

Univerzita Pensylvánie byla založena různými papežskými dvorními židy, zejména nadací The Annenberg Foundation, založenou papežským rytířem (Papal Knight) a dvorním židem Walterem Hubertem Annenbergem. Annenberg v mládí krátce navštěvoval univerzitu Pensylvánie a později založil školu komunikace Annenberg School for Communication na univerzitě Pensylvánie. Pan Annenberg je rytířský komtur (Knight Commander) řádu Sv. Jiřího Velikého (Order of St. Gregory the Great).

Dvorní žid David L. Cohen je předsedou Rady pověřenců (Board of Trustees) univerzity Pensylvánie stejně jako jejím absolventem. Je také výkonným viceprezidentem Comcast. Nedávno byl jmenován dalším předsedou plánovacího výboru řízení římskokatolického světového setkání rodin (Roman Catholic World Meeting of Families)v Philadelphii (čili důvod příjezdu papeže do Philadelphie!)

Universita Pensylvánieby se dala přejmenovat na “Hofjude University” kvůli enormnímu počtu papeženských židů, kteří ji financují a řídí, přičemž opravdu celá oblast Pensylvánie je pod kontrolou římskokatolické hierarchie prostřednictvím jezuitské provinční jurisdikce nad Pensylvánií, arcibiskupa Philadelphie a biskupa z Pittsburghu ve spojení s dočasnými vedoucími členy vlády vzešlými z univerzity Pensylvánie a následujících římsko-katolických či katolíky financovaných univerzit: univerzita La Salle, univerzita Duquesne, státní univerzita Pennsylvánie, univerzita Villanova, univerzita Temple a univerzita Saint Joseph’s.

Protestanti nenavštěvují římskokatolické instituce, zejména protireformační jezuitské ústavy jako je univerzita Fordham, University, takže Trump je minimálně odpadlíkem, jestliže tak činil.Tím ale Trumpův příběh ještě nekončí. Z pěti dětí, které má, jsou u třech ve Wikipedii údaje o návštěvě následujících škol:

Donald John Trump, ml. – Alma mater: universita Pensylvánie
Ivanka Marie Trump – Alma mater: universita Pensylvánie
Eric Frederic Trump – Alma mater: univerzita Georgetown

A tady to máte; Trump má, vedle spojení jak s jezuitskou univerzitou Fordham, tak se skrytě jezuitskou univerzitou Pensylvánie (UPenn), nejméně tři děti, které jsou všechny absolventy UPenn a notoricky jezuitské Georgetown University!

Ať už bude vítězem voleb v r. 2016 Trump, Jeb Bush, Hilary Clinton nebo dokonce Bernie Sanders, všichni tito kandidáti jsou spojeni s Římem a všichni budou sloužit jen k zavedení tyranské, neorománské politiky papežství a jeho samozvaných vojáků Společenství Ježíšova.” (konec citace ze zdroje zde).

Odkaz k této části:  článek “Pseudoskandál Hillary Clintonové”

Třetí část – Tomáš Halík: “Jezuité jsou prostě skvělí chlapi, to je nejlepší řád na světě”

Nemám načteno, kdo jsou jezuité, a rozhodně proto nechci názor na Donalda Trumpa vyvozovat z toho, že on i jeho rodinní příslušníci studovali na prestižní universitě pro jezuity.  Vím jen tolik, že současný papež František je jezuita a že je to v historii první jezuita, který usedl na papežský stolec. Dále nemám ráda Tomáše Halíka (nevěřím mu ani “dobrý den” především od informace, kdy obhajoval homosexualitu i sodomii v neprospěch rodiny) a proto je pro mě řád jezuitů na pováženou právě tím, že Tomáš Halík je označuje za “nejlepší řád na světě” a to právě v souvislosti s tím, že na římský stolec zasedl jezuita:

Ale pojďme dál, proč jsou mi jezuité, a tedy jak papež František tak i jezuita Donald Trump podezřelí. A opět to souvisí s postavou Tomáše Halíka. Kromě jeho oslavy jezuitů ve videu výše a kromě toho, že nedávno v Londýně obdržel Templtonovu cenu(cenu templářů?) letos – 22. (!) června obdrží oxfordský doktorát, více zde. A u této příležitosti se objevilo foto, které velmi připomíná foto Donalda Trumpa (ač Tomáš Halík drží výra –zdroj):

Donald Trump a Rusko a proč může vyhrát volby. Tomáš Halík a jezuité. Papež František a patriarcha Kirill

Čtvrtá část – Historická událost: setkání papeže Františka a patriarchy Kirilla. Na Kubě!

Od doby tzv. velkého schizmatu 1054 , které na dobrých tisíc let  křesťanskou církev rozdělilo na východní a západní, resp. na římskokatolickou a pravoslavnou, došlo k prvnímu setkání dvou jejich hlavních představitelů. Přemýšlivým musí být jasné, že cca tisíc let trvající rozdělení nebylo tolik záležitostí církevní, jako snahou o pokoření Ruska (resp. Slovanů), které bylo naplno vyhroceno čtvrtou křižáckou výpravou, která, ač měla být vedena proti muslimům, ve skutečnosti vraždila východní křesťany. Tato snaha o genocidu především Rusů jakožto největšího slovanského národa (a především jako jediného národa, který před tisíci lety porazil Chazary) , po křižáckých výpravách vygradovala jak přes Napoleona, tak sametově přes Lenina (Trockého) a následně přes Hitlera a naposledy přes Gorbačova. Ale protože globalizátoři zřejmě pochopili, že -slovy Marxe si s tou “vzpupnou slovanskou verbeží” –  neporadí jak přes křižáky, tak ani přes marxismus i fašismus,  ve finále se vrátili tam, kde začali, ke konfliktu mezi Vatikánem a pravoslavím. Jinak řečeno – po staletích marných snah globalisté pochopili, že nelze jinak, než Rusko respektovat. I zorganizovali historické setkání papeže s ruským patriorchaou Kirillem. A jak jinak  – na Kubě, která zůstala poslední baštou marxismu…

Patriarcha Kirill na schůzku přistoupil a jak potvrdil v interview, další schůzky s papežem nevylučuje:

Rozhovor v psané verzi je zde, já z něj vyjímám tuto otázku a odpověď :

RT: Z pohledu Američanů, je dnes vztah mezi Ruskem a Spojenými státy velmi napjatý. Co si myslíte, může sjednocení křesťanů pravoslavné církve a katolické církve vést k tomu, že obě země si uvědomí, že jejich neschopnost dosáhnout dohody o klíčových otázkách může nás všechny přijít velmi draho?

Patriarcha Kirill: Musíme udělat vše, aby se radikálně změnil vztah mezi Ruskem a Spojenými státy k lepšímu. Mělo by být jasné, že existují dvě mocné země, které se mohou zničit navzájem a  že svět může být zničen pro jejich vojenské schopnosti. V žádném případě nechceme dopustit velkou válku a toto bylo tématem našeho společného rozhovoru s papežem Františkem.

K této části mám jen jeden odkaz – odkaz na obálku The Economist, které pro rok 2016 dominují tři postavy, umístěné na obrázku nejvýše – papež a ruský patriarcha na straně jedné a socha Karla Marxe na straně druhé (k tomu nepřehlédněte 1) čínskou stavbu a 2) motýly v blízkosti Slunce-“sluníčkáře”, co by symbol veliké transformace, více):

 

Pátá část – papež František i Donald Trump jsou pouze “vyšší” loutky na šachovnici globalistů

Donald Trump i papež František před sebou mají těžký úkol: jeden musí Američany i Evropany přesvědčit, že Rusko už nadále není zlo (Obama a Kerry na tom pracují), druhý musí římskokatolické křesťany přesvědčit, že pravoslaví není zlo. Nakolik si Donald Trump (resp. jeho eventualiní náhrada Ted Cruz) a nakolik papež František uvědomují, že slouží finálnímu zavedení marxismu (NWO) na celém světě, je otázka. Jisté se zdá být pouze to, že jediné Rusko na tuto hru přechodně přistoupilo – tu přes Putina, tu přes patriarchu Kirilla. Ale že ruská odpověď na zavedení celosvětového marxismu zní “Ne”, to Putin předvedl svým nedávným vyjádřením, že “Lenin pod Rusko položil atomovou bombu” – více zde).  Nic to ale nemění na faktu, že vysvětlit Američanům a Evropanům, že negativní postoj vůči Rusku je v rámci globálních zájmů (tedy přinejmenším dočasně) nadále nežádoucí, to je velmi těžký úkol. A právě ten nyní stojí před Donaldem Trumpem, ač pochybuji, že ví, “která bije”.

Na závěr video, jehož část od cca 01:05 doporučuji všem, kteří v Donaldu Trumpovi vidí tu 1) nepřítele americké politiky a 2) tu spasitele ruské politiky, protože Donald Trump není ničím jiným, než vykonavatelem globální politiky:

Komu se nechce dívat na video, zde je odkazovaná řeč Pjakina v psané podobě a to včetně propagačního videa Donalda Trumpa, o kterém Pjakin řekl:

“…dav nemůže být jednoduše přesměrován, takže GP udělal jednoduchou věc. V řízení libovolného sociálního systému musí být sledovány především negativní zpětné vazby – nikoliv jen ty kladné. „Zakážeme vjezd muslimů do USA, všichni jsou to teroristé“ , prohlásil Donald Trump, čímž navýšil kladnou vazbu obyvatel, ale zároveň mezi obyvatelstvo vnesl konfrontační prvek tím, že předvedl reálnou hrozbu náboženské války v USA. Následovala rozhořčená odpověď řady muslimských černochů a v americké společnosti nastal rozkol. Není důležité, jak tento prezidentský kandidát dopadne, důležité je informační pole, které vytvořil, dílo je dokonáno – Trump provedl úder na veškeré vazby USA s muslimským světem, reálně vyprovokoval mezinárodnostní konflikt a to vše proto, že státní elity nepochopily Obamův projev. Proto byla jeho řeč prudce zesílena a pokud to státním elitám dojde, mohou míru krvavosti konfliktu snížit, ale proces již byl spuštěn. Donald Trump nahrál reklamní video s orlem bělohlavým, což je symbol USA. Orel Trumpa lehce klovne, ale v ostatním je závislý na svém pánovi. Orel, to je strýček Sam, Trump představuje GP. Státní elita může klovat či vztekat se, ale to je tak vše”

Kdo pořád nepochopil, pak nemohu jinak,než skončit tam, kde jsem začala, tedy u ztráty periferního vidění, které bych tentokrát shrnula do jiné věty zmiňovaného článku “Tak jsme blbci, no a co…”

Ale závěr mého psaní je ten, který je shrnutý ve větě: “Od dob křesťanství lidstvo nevynalezlo lepší systém, než je marxismus”. Nakolik jsou jezuité předstupněm marxismu – tedy “ateismu, ve kterém si budou všichni rovni a kdy se všichni stanou proletáři, zatímco jim jako šedé mase bude velet jedno celosvětové politbyro, tvořené oligarchy a korporacemi”, to nechávám každému na vlastním posouzení. Za sebe vím jen jedno – z hlediska “vyššího principu vesmírného” lidstvo má být pestrobarevnou mozaikou, nikoliv šedou masou na způsob smíchaní všech barev plastelíny (či duhy -viz duhové pochody či duhové revoluce). Proto jsem na straně toho, kdo chce lidstvo jako mozaiku zachovat. A ať se dívám, jak se dívám, vidím pouze Rusko!

-Pozorovatelka- 10.3.2016

AKTUALIZACE

V diskusním komentáři uvedl čtenář Parsifal (11.3., 09:07 h) odkaz na souhrnné čtení o jezuitech, dodatečně odkaz vkládám http://www.b-a-n.cz/tdj2.html

 

-Pozorovatelka- 12.3.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
nademese
Návštěvník
nademese

Lidé prosím neutápějte se v komentářích (byť zajisté dobře míněných).V jednoduchosti je síla:
viz. nadpis tohoto článku – “Donald Trump a Rusko a proč Trump může vyhrát volby. Tomáš Halík a jezuité. Papež František a patriarcha Kirill” : jasné odpovědi:
– fanděte Trumpovi ať vyhraje volby v USA (zatím jediná vhodná alternativa), až čas ukáže jestli to bude dobře ne bo ne.
– Halík se zkompromitoval sám (vzpomeňte si na jeho rozhovory v 90tých letech v TV jako novodobého demokratického duchovního chápajícího potřeby “obyčejných” lidí a nyní se nám nějak ztratil….a mezitím káže v mešitách o multi-kulti)
– papež a patriarcha…tomu moc nerozumím, tak to raději nebudu komentovat, natož podsouvat názor.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Mohl bych se ještě zeptat, co si paní/slečna Pozorovatelka představuje pod pojmem “vyučuje jezuitství”?

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

No, zajímavej článek 😀 Musí se nechat, že Aeronet přináší originální věci, ale u tohohle fakt nevím, co si mám myslet. Přesto napíšu pár poznámek:

1. Kopou podle autorky jezuité a (žido)zednáři v současnosti za jeden “tým”? Pokud vím, v minulosti to bývali úhlavní nepřátelé a konkurenti. To už je ale dávno a uznávám, že pokud je vychvaluje Halík, není to známka ničeho dobrého 🙂

2. Ten důkazní materiál na Trumpa je podle mě nedostatečný…každá z prestižních univerzit má za sebou nějaké lidi, kteří patří k “systému”…promiňte, ale zatím to na mě působí spíš jako vratká konstrukce, aby to zapadalo do Vašeho světonázoru.

3. Co se týče Cruze, je jistě zajímavou informací, že jeho otec pomáhal Fidelovi…to ale opět není dostatečné, Cruz mě navíc jako marxista moc nepřijde. Ale uznávám, že profily obou kandidátů nemám dopodrobna nastudované.

4. Co si autorka myslí o fatimském zjevení? Jednou z proseb oné “Boží matky” (můžeme ji nazvat různě) je i výslovné zasvěcení Ruska svému Neposkvrněnému Srdci, ke kterému evidentně nedošlo, papežové se tomu vyhýbali. Jak píše sestra Lucie, vizionářka z Fatimy, v roce 1931 – ve zjevení se jí zjevil sám Kristus a stěžoval si, že k požadovanému zasvěcení Ruska Neposkvrněnému Srdci Panny Marie doposud nedošlo. „Nechtějí vyslyšet mou prosbu. Budou litovat jako francouzský král, ale už bude pozdě. Rusko rozšíří své bludy po světě a ty vyvolají války a pronásledování církve. Svatý Otec bude muset mnoho trpět.“

Forever
Návštěvník
Ereinion
Návštěvník
Ereinion

No díky za materiály – mám co číst příští minimálně týden 😀 Na všechno se ale zároveň snažím dívat střízlivě a nehledat úplně všude nějakou “konspiraci”. I když si uvědomuji, že systém je velmi mocný a lidi má na hodně místech, musím trvat na tom, že na Trumpa i Cruze toho v tomto článku je příliš málo, aby se dali dělat nějaké ukvapené závěry. Můj názor je spíš takový, že Trump je autentický, ale pokud vyhraje, bude se ho establishment snažit “obklíčit” tak, aby eliminoval co nejvíc škod. Dosadí ty správný lidi na správné pozice, poradci ho můžou různě ovlivňovat apod.

Co se týče jezuitů, tam toho vím minimum, takže se k tomu nebudu vyjadřovat. Na fatimské zjevení jsem narazil nedávno a je to podle mě velmi důležité téma, navíc příští rok od něho uplyne 100 let, takže kdo ví co čekat? Církev svůj úkol nejspíš nesplnila, takže tady se můžou dít hodně zajímavý věci…

TAK JE TO
Návštěvník
TAK JE TO

HALÍKOVA SOVA – příprava na prezidenta:
https://youtu.be/oTYU3fGI_sE

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Mám dotaz k fungování tohoto webu. Jsem pravidelným čtenářem Vašeho ctěného listu a všímám si jedné věci, které tak úplně nerozumím. Pravidelně každý měsíc požadujete po čtenářích částku 1290 eur a stejně tak pravidelně ji každý měsíc nevyberete. Pravidelně každý měsíc pak fungujete dál.
Nehodlám se zde zabývat tím, jestli částka 1290 eur odpovídá nebo neodpovídá nákladům na podobný projekt, to ať si každý přebere sám – jak je možné, že AE News stále fungují?
Jediné řešení, které mě napadá, je, že Vám zbývající částku pošle každý měsíc najednou vteřinu před uzávěrkou neznámý dobrodinec, ale to mi moc pravděpodobné nepřipadá…

kruton
Návštěvník
kruton

Skvely clanok, k tym marxistom-disidentom dam jeden priklad od nas, je to z clanku v aktualnom vydani casopisu Zem&Vek, skratena biografia Miroslava Kuseho, marxistu a podporovatela NATO a EU:

V roku 1954 ziskal titul magistra v Prahe, vstupil do KSC, v Bratislave urobil docenturu a stal sa profesorom marxistickej filozofie, neskor veduci Katedry dejin a historickeho materializmu. V roku 1967 vydal knihu Marxisticka filozofia, v Komunistickej strane viedol ideologicke oddelnie. Vyluceny zo strany v 1969 v ramci normalizacnych cistiek a zakazana pedagogicka cinnost. Stava sa disidentom.
V roku 1989 sa stal podpredsedom VPN, riaditelom Federalneho uradu pre tlac a informacie, neskor veduci Katedry politologie a rektorom univerzity Komenskeho v Bratislave. Dokonca robil kancelara pre Slovensko Havlovi v 1992. Zalzoil Centrum pre vychovu k ludskym pravam UNESCO, Slovensky helsinsky vybor, Nadaciu Simecku a Ceskoslovensky vybor europskej kulturnej nadacie.
Na zaciatku krizy na Ukrajine sa pridal k “osobnostiam”, ktore kritizuju Rusko, podpisal peticiu “Zastavme Putina”, ktora pripusta jedine spojenectvo s NATO, EU a USA…

Celkom slusny priklad vyvoja “marxistu”.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Zase jste nezklamala, výborná analýza.

Lenka B
Návštěvník
Lenka B

Je zajímavé, že na titulní straně The Economist Donald Trump není., ale je tam Bill Clinton a ještě k tomu v popředí, což mi připadá jako hodně důležitá osoba.

Forever
Návštěvník
Forever

Papež František je antipapež, stejně jako ti tři papežové před šesti sty lety v době velké krize víry v katolické papežské církvi. Tehdejší papežové taky byli nelegitimně ve své funkci. Vlastně každý kněz, biskup nebo papež, který žije v rozporu s božími přikázaními a Svatým Písmem, je nelegitimní a veškerá jeho činnost a skutky v církvi( zpověď, křty, atd.) jsou neplatné, jak kázal Jan Hus. Cituji některé Husovy výroky:

„Tak jako hejno krkavců snesli se na tuto zemi, aby vyklovali každé zrnko zlata a stříbra. Nemají slitování. Jejich srdce zjedovatěla touhou po bohatství. Se vším kupčí, všechno prodávají. Chceš pokřtít dítě? Zaplať! Chceš loupit a vraždit? Zaplať a bude ti odpuštěno. Ale pak, kdyby sám ďábel zaplatil, vstoupil by na nebesa? A za peníze takto vydřené z chudého lidu koně krásné chovají, čeleď nepotřebnou drží, v kostky hrají a na své kuběny drahé věší, zatímco Kristus chodil bos a neměl, kde by hlavu složil.“
(Z kázání)

„Nešťastným bohatstvím, v němž církev tone zjedovatělo, a otráveno je téměř všechno křesťanstvo. Psi se o kost hrýžou. Vezmi kost a přestanou.“

„Ať už je to prostý kněz, biskup a nebo sám papež, pokud žijí v hříchu, nejsou z milosti boží“

„Ne Mojžíš, ne král pozemský, ne papež! Jejich nařízení nezavazují, nejsou-li ve shodě s přikázáními Kristovými.“

Zajímavá náhoda. Uplynulo nám 600 let od upálení Jana Husa a od doby vrcholu velké krize víry v Boha a nihilismu a úpadku tradičních křesťanských hodnot v papežské církvi. Tehdy také vystoupila řada lidí na obranu křesťanských hodnot. Církev ale všechny své odpůrce radši zlikvidovala. Nakonec to vyvrcholila vyhlazovací křižáckou výpravou proti českému národu. Ale naštěstí naši předci papežskou církev porazili a zachránili existenci našeho národa a dali naději pro návrat k tradičním křesťanským hodnotám. Ten nihilismus v katolické církvi nastal už od jejího vzniku, tj. od dob zavedení (psesudo)křesťanství v Římě, a každým dnem se to jen zhoršovalo, až to vyvrcholilo v krizi v na začátku 15. století. A historie se bohužel opakuje.
Opět po 600. letech od upálení mistra Jana Husa(zajímavá náhoda) je katolická církev opět v hluboké krizi víry a dochází v ní k hlubokému nihilismu a úpadku křesťanských hodnot. Akorát, že tentokrát proti nám nepošlou křížovou výpravu, ale půlměsíční výpravu. A tentokrát to skončí islamizací západní Evropy. Naší zemi a východní Evropě se to snad vyhne.
A co se týče toho, že Halík, Duka, Vlk a spol. způsobují morální a duchovní rozklad církve – je třeba nazvat věci pravými jmény:

Halík, Duka a Vlk jsou odpadlíci od Boha a Krista, stejně jako antikristovský Vatikán

Forever
Návštěvník
Forever

“Papež” František je opravdu antipapež. A to z následujícího důvodu:

Papež Klement XIV. vydal v roce 1773 církevní dokument nejvyššího významu – bulu Dominus ac Redemptor Noster rušící jezuitský řád navždy a neodvolatelně. Já se divím tomu, že katolíkům, kteří jinak slepě věří na onoho „neomylného“ papeže, nevadí mít za papeže osobu, která porušuje papežskou bulu tím, že je členem neodvolatelně, navěky zakázaného řádu.
Pokud bychom to vzali doslovně, tak František nemůže být a není papežem, protože tím, že je členem zakázané sekty, porušuje církevní zákon.

Je důležité si uvědomit, že povinností každého jezuity je bezmezná poslušnost vůči generálu jezuitského řádu, tj. černému papeži.
A co se stane, když jezuité mají svého muže ve funkci papeže, když tento nejvyšší muž církve je v tuto chvíli podle neporušitelných zásad jezuitského řádu absolutně podřízen přímo černému papeži?!

Proto se jezuita nikdy nemohl už od vzniku jezuitského řádu stát papežem.