Domeček z karet se hroutí: Americký uznávaný novinář získal informace, že americká...

Domeček z karet se hroutí: Americký uznávaný novinář získal informace, že americká vláda disponuje satelitními důkazy, že let MH17 sestřelila ukrajinská protiletadlová baterie!

Domeček z karet se hroutí: Americký uznávaný novinář získal informace, že americká vláda disponuje satelitními důkazy o tom, že let MH17 sestřelila ukrajinská protiletadlová baterie!

Americký uznávaný novinář Robert Parry získal od důvěryhodného zdroje z amerických tajných služeb informace, že americká vláda disponuje satelitními záběry, které dokazují, že protiletadlová salva proti letu MH17 vyšla z ukrajinských protiletadlových pozic a z protiletadlového komplexu obsluhovaného ukrajinskými vojáky v ukrajinských uniformách [1][1a]. Informaci získal od věrohodného zdroje, který již v minulosti jej správně a korektně informoval o podobné události v jiné kauze. Kredibilita jeho zdroje je tedy podle jeho slov velmi vysoká.

http://maverickmedia.files.wordpress.com/2010/10/robert-parry.jpg

[FOTO] Americký investigativní novinář Robet Parry

Podle slov jeho informátora prý CIA stále nevyloučila možnost, že ukrajinská armáda opravdu stojí za sestřelením letu MH17, přestože se Obamova vláda této myšlence úzkostlivě brání, ale důvodem prý mohla být skutečnost, že vojáci UA byli opilí, neboť záběry že špionážního satelitu s HD rozlišením odhalily na zemi okolo vojáků rozházené předměty, které vypadaly jako lahve od alkoholu. Tady je nutné připomenout, že špionážní satelity dokážou přečíst i palcové titulky novin položených na zemi, tedy znaky a písma s výškou alespoň 1.3 cm, nicméně do médií uvolňují americké zpravodajské služby jenom snímky s nízkým rozlišením a z vyšší výšky, aby nepřátelské zpravodajské služby nevěděly, nakolik citilivé a ostré jsou americké špionážní kamery umístěné na satelitech na nízké oběžné dráze.

V kauze údajného odposlechu telefonního záznamu mezi povstalci o sestřelu letu MH17 došlo k dalšímu průlomu. Kromě toho, že již včera bylo zjištěno, že soubor byl vytvořen o den dříve, než letadlo spadlo, tak dnes navíc další analýza zjistila, že nahrávka je ke všemu sestříhána z několika různých audio záznamů [2]. Prostě podvrh jako blázen.

[VIDEO] Rozbor Parryho zprávy

Mainstream média zatím jedou svoji lobotomickou masírku a nalejvárnu pořád na jeden způsob, tedy za všechno prý může Rusko a povstalci, ale tahle teze je nejen neudržitelná, ale už i běžní konzumenti mainstreamu a obyčejní občané začínají mít pochybnosti.

-VK-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zdeněk
Návštěvník
Zdeněk

“V kauze údajného odposlechu telefonního záznamu mezi povstalci o sestřelu letu MH17 došlo k dalšímu průlomu. Kromě toho, že již včera bylo zjištěno, že soubor byl vytvořen o den dříve, než letadlo spadlo, tak dnes navíc další analýza zjistila, že nahrávka je ke všemu sestříhána z několika různých audio záznamů [2]. Prostě podvrh jako blázen.”

V tom případě Ukrajinská armáda plánovala sestřelení letadla.

Slovan
Návštěvník
Slovan

Nové informace…Velmi zajímavě se to vyvíjí
Přiznání k sestřelení MH17 na Ukrajině
29.7.14

Ukrajina: Viník se prý přiznal, co teďs připravenou propagandou? Zaměří se jiným směrem?
přidám jeden koment od
Hmm (DušanBe | 29.07.14 17:02)

Přečetl jsem to a je hustý…jako fakt hustý…díry jsou po 30mm kanonu, kterým je shodou okolností vybven i SU25. Průstřely jsou z obou stran kokpitu letadla…to by pak mohli najít i nějaké průstřely po kulkách v tělech pozůstalých. Dokumentace je jednoznačná: fotky plechů:
comment image
http://www.anderweltonline.com/fileadmin/user_upload/PDF/Cockpit-MH017.pdf
http://hat4uk.wordpress.com/2014/07/28/new-mh17-sensation-german-experts-point-finger-at-ukrainian-air-force-jets/

Ge
Návštěvník
Ge

Pro “redakci” proruskych prisluhovacu.
Ve stanovach mate “Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, ale bez sprostých formulací nebo urážek ….”
Na Vasem platku je uverejneno toto prelozeno do C J: Tetka Bielická Cigereje: Lzivy černotlamý Babrák Obama ale v tom má jasno …. ” – to vasi cenzurou proslo 🙂
Muj prispevek, ktery byl slusny, ale nekorespondoval s vysim presvedcenim neprosel – Eto vasa demokracia – Ruskaja

Ge
Návštěvník
Ge

Nepiste kriticke komentare na Russii, jejich uverejneni bude zabraneno odpovednou redakci, ktera dohlizi na postoje jednotlivych diskuteru ! Dekuji

Ge
Návštěvník
Ge

AE News (American European News) je závislý internetový zpravodajský portál připravovaný českými a slovenskými krajany žijícími v Rusku.

Slovan
Návštěvník
Slovan

Taky si myslím, že to letadlo sestřelila Ukrajinská armáda….

david
Návštěvník
david

Já myslim, že všichni Češi by jsme měli zachovat hlavně klid a nejenom my samozřejmě, co tak koukám na Německejch i třeba Britskejch servrech je to podobně názorově rozdělený jako tady a lidi, příslušníci stejnýho národa, začínaji bejt na sebe pěkně zlý, vyostřený. Nerad bych se proto dožil doby, kdy Čech bude střílet po Čechovi, jenom kvůli zájmu dvou velmocí.

Praotec
Návštěvník
Praotec

Poslední roky žiji jen touhou, až bude střílet Čech po Čechovi. Ono už se to prostě nedá vydržet. Taky máme svoje práva, třeba to na pěknou občanskou válku.

Dalibor
Návštěvník
Dalibor

Souhlas, nemůžu se dočkat až se budou češi střílet mezi sebou – resp. praví češi budou střílet ty přistěhovalé.

Oskar P.
Návštěvník
Oskar P.

Není to zase až tak dávno, kdy se tady pozabíjeli desítky miliónů lidí pro slávu jakýchsi císařů, králů a carů. Provolávali jim slávu a mávali jim z davů. Sláva císaři, tuhle vojnu musíme vyhrát.

Lubo
Návštěvník
Lubo

Myslim, ze sa za touto udalostou za par dni “zavrie voda” a zivot pojde dalej. Elita tohto sveta sa nikdy pospolitemu ludu nespovedala, nespoveda a spovedat nebude … a cierne skrinky sa bud stratia alebo sa “zisti”, ze su tak poskodene, ze sa z nich neda nic vycitat. Nie som skeptik, len si analizujem priebeh podobnych udalosti za posledne desatrocia …

SK
Návštěvník
SK

Je to tak. Kdyby se ti (my) dole měli vždy dozvědět pravdu, mír by byl neudržitelný… ☺

mihal
Návštěvník
mihal

je to to ísté ako keď tvrdili,že Sadám má biologické zbrane a aj Bashar Assad použil chem. zbrane a nakoniec to boli povstalci v Sirií a v Iraku ich tiež nenašli.Všade kde vkročili “vojska za demokraciu ” je bieda a smrť. Dúfam,že raz USA doplatia na svoju politiku a nakope im niekto poriadne zadok.

Jan
Návštěvník
Jan

Hej ty mudrc čo si z neba dpadol a si slepy alebo skorumpovaný, radšej otvor oči. A ked chceš predať nazor tak ho odvovodni prečo 🙂 to že si nam apisal dojmy od komentatora nikoho nezaujima a vyjadruj sa k teme