Dokázali jsme to! Miloš Zeman vyhrál volby, pomohla mu aktivizace nevoličů a...

Dokázali jsme to! Miloš Zeman vyhrál volby, pomohla mu aktivizace nevoličů a mohutná podpora obyčejných lidí a také české zpravodajské alternativy! Pane prezidente, gratulujeme Vám!

Dokázali jsme to! Miloš Zeman vyhrál volby, pomohla mu aktivizace nevoličů a mohutná podpora obyčejných lidí a také české zpravodajské alternativy! Pane prezidente, gratulujeme Vám!

Miloš Zeman vyhrál prezidentské volby! Již jsou sečteny všechny hlasy, včetně posledních okrsků a Jiří Drahoš přiznal v sobotu v 16:00 hodin, jen 2 hodiny po uzavření volebních místností, svoji porážku a pogratuloval Miloši Zemanovi k vítězství. České zpravodajské alternativě se podařilo zmobilizovat statisíce voličů, ale podle pozorovatelů došlo i k poměrně značné účasti nevoličů, kteří chodí k volbám jen ve chvíli, kdy cítí ohrožení své rodiny nebo státu, ve kterém žijí. To se podle všeho stalo právě v těchto volbách.

Jak už uvedli před volbami Lidové noviny v rozsáhlé volební analýze Josefa Šlerky, čtenáři Aeronetu prý rozhodnou velmi těsné prezidentské volby. Psali jsme o tom zde. Pokud analýzu pana Šlerky vezmeme vážně a ne jako mediální nadsázku, potom naši čtenáři opravdu rozhodli volby. Miloš Zeman si po sečtení hlasů připsal vítězství v poměru 51.4% v jeho prospěch, zatímco Jiří Drahoš získal přibližně 48.6% hlasů. Volební účast dosáhla 66.6% a Miloš Zeman získal o 100 tisíc hlasů více než v roce 2013, ovšem Jiří Drahoš prohrál jen o 153 tisíc hlasů, to je mnohem těsnější odstup, než jaký jsme viděli před 5 lety, kdy Miloš Zeman zvítězil nad Karlem Schwarzenbergem o půl milionu hlasů.

Prezident republiky Miloš Zeman.

Vážení čtenáři Aeronetu, dovolte mi z pozice šéfredaktora a celého realizačního týmu našeho serveru poděkovat Vám za Vaši obrovskou podporu panu prezidentovi, za Vaše mohutné sdílení článků na sociálních sítích, v emailech, v diskusích na serverech. Toto vítězství patří nejen panu prezidentu Zemanovi, ale především Vám a Vašim rodinám. Nebyli jste lhostejní, pomohli jste zachránit zemi před kandidátem, který měl za úkol vést zemi nebezpečným směrem vstříc k německému modelu akceptování migrace. Zároveň bych Vás chtěl požádat, abyste byli hrdí na to, že čtete Aeronet a že jste součástí pronárodního hnutí v České republice. Náš server je serverem pronárodním, vlasteneckým a ne v žoldu cizích mocností, Kremlu nebo Pekingu, jak se v posledních hodinách šíří hysterie na internetu, že prý Aeronet a Kreml ovlivnil po parlamentních volbách i prezidentské volby. My jsme pouze přinášeli pravdivé informace o událostech a o tom, kdo stojí za panem Drahošem a kteří lidé ho obklopují.

Blahopřání k vítězství

Gratulujeme panu Miloši Zemanovi, celému jeho týmu spolupracovníků a poradců, kteří museli čelit odporné dehonestační kampani. Vítězství je nejen Vaše, ale všech občanů dobré a pronárodní vůle v České republice! Sdílejte prosím, na znamení vítězství, tento článek na sociálních sítích, v emailech a všude, kde se nacházíte. Dnešek je dnem oslav, radosti, naděje pro budoucnost. Přiveďte své malé děti k televizní obrazovce a ukažte jim, co dokáže obyčejný lid proti neziskovkám, Pražské kavárně a havlérce, proti zfašizovaným mainstreamovým a veřejnoprávním médiím! Ať si zapamatují dnešní den. Když se spojí vůle lidu a vlastenců, národ je neporazitelný!

Záznam pátečního pořadu k prezidentské volbě na Svobodném vysílači CS

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

744 Komentářů o "Dokázali jsme to! Miloš Zeman vyhrál volby, pomohla mu aktivizace nevoličů a mohutná podpora obyčejných lidí a také české zpravodajské alternativy! Pane prezidente, gratulujeme Vám!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000

  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
tana
Návštěvník

Stále si myslím, že nejlacinější bude společný podnik s Australany, jehož daňové sídlo bude v ČR.
Co se stalo, to se stalo. Nechci dopadnout, jako australští domorodci, nezapomínejte, s kým máme tu čest. Britské impérium je Britské impérium – Indové umírali hladt, když anglické lodě odvážely jejich úrodu.
Ruské přísloví praví “nesahej na h*vno, nesmrdí”.
Uvědomte si, že za vraždu Čecha nepadl žádný trest .
Věřím Babišivým vyjednávacím schopnostem.

AntiSion
Návštěvník

“Lidi pojďte osvobodit naší Českou televizi od nepřátel naší vlasti a národa….ůnor to jistí”

Osvobodit naší Českou televizi? Ta by mohla být čistě teoreticky českého národa (naše) pouze tehdy, pokud by jí nedržela v rukou židovská klika!!! A jak známo televize jsou celosvětově v rukou sionisticko-židovské mafie!!!

konzerva
Návštěvník
konzerva
Návštěvník
R.B.
Návštěvník

Konzervo, čtete taky něco jiného, než PL? Prospělo by vám to.

Blondyna z Londyna
Návštěvník

Konzervo, to s temi Drahousovymi penezi zverejnovat v mediich, kritizovat jako sproste a zcela vulgarni, dala bych jim to ” spapat”

konzerva
Návštěvník

Havloidní odpad sorose a vency flašky v akci…. voliči zemana musí umřít.. na každou svi….se vaří voda, že…. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pul-milionu-volicu-Zemana-umre-a-nahradi-je-mladi-Priste-to-dopadne-dobre-tesi-se-Pehe-522307

M.C.
Návštěvník

Pehe se těší marně, na jeho místě bych to bral víc v klidu, pokud by se dále nervoval a rozčiloval, tak by mohl být mezi tím půl milionem.

Blondyna z Londyna
Návštěvník

Jediny Milos Zeman vyhral v CR primou volbu prezidenta. A dvakrat po sobe. Pan Pehe se z toho vzteky osypava a zavisti ohlodava 😀

M.C.
Návštěvník

Ale můžu pana Pehe(ho) uklidnit v tom, že příště to taky dopadne dobře pro náš národ a pro náš stát.
Vstanou noví bojovníci.

konzerva
Návštěvník

A do třetice..novinář prý v exekuci a hlavně kdysi musel kouřit brčko sadámovi, aby s ním udělal rozhovor a při tom 14 dni čekal v předpokoji… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jste-hnuj-a-povl-odrazil-Ovcacek-reci-ze-Zeman-onemocnel-522312

Tichý nenasírač
Návštěvník

Dovolím si vložit střípek, který dokresluje mozaiku již řešeného…..pozorovatelka má dle mého názoru daleko hlubší vhled a prosím mějte to jen jako zkratku k tomu a co ve skutečnosti jde https://www.youtube.com/watch?v=S7sU0xAKXNs

MiTra
Návštěvník

Zdravím všechny čtenáře a prosím o důkladný rozbor od pana VK děkuji
http://forum24.cz/alexandra-alvarova-lez-ma-vyhodu-je-sexy-snaz-se-siri-a-prijde-vzdycky-jako-prvni/

M.C.
Návštěvník

Nejsem sice pan VK, ale něco jsem k tomu napsal. Akorát to spadlo do processingu.

M.C.
Návštěvník

Autorka to má velmi dobře zpracováno. Psát o postupech a metodách propagandy je třeba, aby lidé nezapomínali na to, že taková věc existuje a přistupovali ke zprávám z médií kriticky.
Aby si sami sháněli informace a porovnávali je mezi sebou a s se skutečností.

Zásadně nesouhlasím pouze s tezí, že neexistuje tzv. selský rozum.
Autorka se možná pohybuje v prostředí, kde se nesetkává s lidmi obdařenými tímto typem postoje k životu, který bych nazval přirozeným skepticismem k novým, v praxi neprověřeným myšlenkám, tím spíše, když po zasazení do příslušných okolností zjevně nesedí, neodrážejí realitu buď vůbec, nebo výrazně méně, než zaužívané postoje a chápání věcí okolo. V podstatě jde o princip, že i abstraktnější pojmy a představy musí nepřerušenou logickou řadou vycházet z pozorovatelných a hmatatelných věcí okolo nás.
Ještě je možné jedno vysvětlení, a totiž, že autorka správně rozeznala, že selský rozum je hlavním nepřítelem propagandy, neboť propaganda si právě klade za cíl ovlivňovat lidi a měnit jejich názory a postoje, vůči čemuž je právě člověk se selským rozumem nejvíce rezistentní.

V zájmu úplnosti bych dodal že autorka se poněkud naivně (ve smyslu víry, že si toho čtenář nevšimne) omezuje jenom na propagandistické postupy v SSSR a v Rusku se zmínkami Islámském státu a o nacistickém Německu a jeho nechvalně proslulém ministerstvu propagandy. Úplně opomíjí použití propagandy pro dosahování vlastních politických cílů ze strany západních zemí, což celou práci shazuje z úrovně populárně odborného pojednání na jednostranně pojatý propagandistický článek. Stačilo jednou větou zmínit tzv. Dullesovu doktrínu z roku 1945, aby bylo vidět, že Valerij Gerasimov je se svými tezemi poněkud pozadu. Správně zmínila, že důležitosti propagandy ve válce si byli vědomi už staří čínští válečníci.
Pokud je to způsobeno tím, že autorka žije v Kanadě a zamoření politicko-korektním myšlením je tam takové, že by si podobným srovnáním způsobila problémy, tak tam měla zapracovat aspoň nějakou typicky českou dvousmyslnou poznámku ve stylu chytrému napověz, např. bez jmenování konkrétních lidí a zemí popsat jak vypadala a vypadá propaganda v zemích podporujících Islámský stát. Do této kolonky si každý dosadí podle míry svého chápání.

Na pravou míru bych uvedl nepřesnou informaci o kampani vedené proti zřizování cizích základen u nás a proti instalaci radaru NMD zvláště. Nevím kolik lidí na to nasadili komunisté a jak postupovali, ale podle informací, které mám, hnutí Ne základnám tvořila zhruba stovka lidí a činnost spočívala ve sběru podpisů pod petici na veřejných místech a v pořádání demonstrací.
Kromě Prahy a Brna neměli nikde početnější buňku než dva tři lidi a obcházení domácností ve stylu Svědků Jehovových nepraktikovali. Kromě skupiny okolo Jana Májíčka, která už předtím fungovala jako jakési sdružení, které se řídilo učením gurua jménem Silo nebo Solo to bylo ad hoc seskupení lidí, kteří se předtím neznali a pracovali velmi amatérskými metodami vyzbrojeni spíše nadšením pro věc než nějakými informacemi o efektivních postupech. V podstatě dělali to, na co jim stačili lidé, čas a peníze. Ale stačilo to, jak čas ukázal.

Sokratova myšlenka ,,Vím, že nic nevím” se týkala obecného poznání světa. Pokud ji chce autorka vztahovat i na odolnost člověka vůči přijímání nepravdivých informací, měla by ji jako správný vědecký pracovník v první řadě aplikovat na sebe. To je stará známá věc, že první známkou toho, že člověk dostává rozum je to, že si uvědomí rozsah vlastní nevědomosti. To měl právě Sokrates na mysli.

Závěrečnou část článku počínaje nadpisem ,,Plazí mozek, to nezní moc hrdě.” psala autorka zřejmě narychlo ráno v tramvaji, aby stihla práci odevzdat, možná ještě pod vlivem předchozího večera, protože oproti ucelené stavbě hlavní části článku jsou zde pomíchány logicky a věcně správné teze s naprosto nelogickými větami a závěry.
Anebo ji ten, komu práci odevzdala sepsul, že práce vyznívá málo multikulti, tak tam narychlo přidala pár vět, aby jí to prošlo a nemusela ji předělávat celou.

Sasin
Návštěvník

Zvědavá matko, pěkně jsem vám odpověděl. Bohužel pan vrchní neuznal za vhodné vám moji odpověď prostřednictvím předsedajícího předat. Já se domnívám, že neúcta k psaným potřebám lidí, bez nichž by asi nemělo smysl cokoli psát, by neměla být tolerována. Už s ohledem na překážky kladené k svá-bodnému přístupu a následnému výběru jen podotýkám, že rozdíl mezi selekcí v papalášské harpagondechánii tím pádem není žádný. Chci tím jen říci, dokud to jde, že takhle vypadá skutková podstata démos-grácie s nápodobností k volení menšího zla a jeho příslušenství. Proto se blboni mohou jakému-koliv zlu vymezit, vytýčit, či vzpříčit jedině svými právo-platnými, nezadatelnými nároky na potřeby každého synka a dcerky od naší mámy. Né jiné mámy. Dále se lze bránit jedině jistým podílem na neprodejné půdě po předcích, gde nosatá juris-dikce neplatí a celé to držet v hrsti jedině rovnými podíly na rozpočtu sečtenými a podělenými mezi všechny potomky rovným dílem.

Obecně:
Jednosuše proto, že nigdo od prndele nikomu neodpadl a z propagace osatních nepotřebností nemůžete nic vyhrát. V opačných případech a konečných součtech důsledků přijdete díky blboňství a egoiizmu (lakotě) o všechno, páč hru na svlíkání stále nechápete a tím se řadíte mezi poloopice, které na rozdíl od blboňů vědí gde končí loket.

Zvědava matka
Návštěvník

Jednoduse – Clovek, aby na Sve Zemi prezil svuj Zivot v Harmonii, musi spadnout z Babelove vyhlidky s falesnymi duhovymi kulisami zpatky na rodnou nabijecku, zpatky ke korenum, Pri-rozenemu, Rovnovaze a Bozi Harmonii, a znovu zacit, a nebat se 😉 vnimat vsechny barvy Svetla naseho ziveho Slunce, a jeho pravidelny rytmus…
Bude krasne na Zemi, az nebude nikdo STINIT 😉

Sasin
Návštěvník

No já myslím, že posezení ve stínu stromu není k zahození. Třeba pod kaštanem nebo ořechem a mohl by taky nějakej ten plod někomu na makovici spadnout.
Třeba místo žlutých polí by mohly být jedlé lesy, pod jejichž korunami by se eště leccos uživilo, do podzima třeba zemáky a po kmenech by se plazilo kiwi 🙂 a ty blboně, co učí lidi furt jen orat a vláčet a vykládají o oteplování by tam mohli chodit na brígádu dokud je nějakej ten strom netrefí.

https://jedly-kastan.webnode.cz/kastan-jako-potravina-i-jako-lek/

bezprezdivky
Návštěvník

Pražskej cigoš Dolínek aktuálně na grilovačce u Witowský v interview ČT24. Ten dostává pěkně vyhubováno, jak to nemají v ČSSD vůbec ideologicky pod kontrolou!

Luboš z Brna
Návštěvník
sys
Návštěvník

….německé úřady by těm vlastencům taky laskavě mohly sdělit, že válka v jejich rodné zemi již skončila.

Blondyna z Londyna
Návštěvník

No, to se to vedle v Nemecku pekne rozjizdi. A urcite ten arabas bude na obe manzelky brat takove soc davky v eurech, ze se nam o tom nezda

Richard
Návštěvník

Přesně tak, pokud bude 800€ na hlavu, tak je to 11 x 800€ = 8 800€ za měsíc (2 ženy, muž a 8 dětí). Ale stále si nejsou schopni voliči Drahoše přiznat všechno toto, co by nás velmi brzy čekalo, po jeho případném zvolení. Nechápu, kolik lidí by riskovalo životy rodiny a spoluobčanů kvůli tomu, že nemají rádi prezidenta Zemana. Řeší malichernosti a ne podstatné věci. Byl jsem velmi překvapený, kdo se postavil i ze známých osobností na ,,druhou,, stranu!!!

Hestie
Návštěvník

Počítá se až se 4manželkama a je tak mimochodem, náš p. minulý premier Sobotka těsně před koncem svého mandátu podepsal dokumenty kde dojde ke sjednocení dávek pro všechny země pro migranty
už se těším jak se u nás přepočítá ta stejná výše euro s Německem, to budou lidičky koukat, stále mají čas něco dělat, ono se to ……, že

Luboš z Brna
Návštěvník

Docela by mě zajímalo ,jestli je bigamie ,pokud má někdo v ohradě víc lam.

sys
Návštěvník
chachar
Návštěvník

To, že tyhle aplikace ve svých telefonech používají US primáti ve službě, to už tam nenapsali. Měli by je poučit jejich bezpečnostní “IT specialisté”, že takhle né. 🙂 Hlavně, že při instalaci aplikace souhlasili s podmínkami používání, např. že aplikace sleduje polohu a tím informuje ostatní uživatele.

Alan
Návštěvník

toto je sice volební podpásovka, ale legální ..
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dalsi-zemanovu-rekordni-vyhru-zhatil-v-chobotu-vysadek-mladych-volicu-z-prahy-42116?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp
mnohem zajímavější bude zkoumání hlasů ze zahraničí, které přišly z ambasád … to nevím nevím 90,28 procent pro Drahoše, to je jasné ovlivňování voleb, na to by se měl někdo do budoucna kouknout …

Motopes
Návštěvník

Ještě, že těch čechů je zahraničí tak málo . Na rozdíl od rakušanů. I když, co není , může být. Klidně třeba přes noc. 🙁

josef
Návštěvník

K těm zahraničním hlasům. V zahraničí volilo 17 471 voličů, z toho Drahoš obdržel 15 772 hlasů, což je těch 90,27%. Celkově však těch 15 722 hlasů vylepšilo Drahošovi skóre o 0,28%!