Do české sněmovny míří americká varianta Alt-Left globalistického hnutí Antifa v podobě...

Do české sněmovny míří americká varianta Alt-Left globalistického hnutí Antifa v podobě Pirátů. Šéf strany demonstroval v Praze s vlajkou Antify na zádech za skandování davu “Náckové, táhněte! Uprchlíci, vítejte!”

Do české sněmovny míří americká varianta Alt-Left globalistického hnutí Antifa v podobě Pirátů. Šéf strany demonstroval v Praze s vlajkou Antify na zádech za skandování davu “Náckové, táhněte! Uprchlíci, vítejte!”

V posledních týdnech před volbami v ČR se začínají v mainstreamových médiích objevovat dvě nové politické strany, které mají našlápnuto do sněmovny. Zatímco alternativa má upřené oči na SPD Tomia Okamury, na druhé straně barikády se formuje útvar, který dosud česká politika nezažila. Do poslanecké sněmovny míří ultralevicové globalistické hnutí Alt-Left financované globálně Georgem Sorosem. V České republice má tato odnož název Pirátská strana, kterou vede Ivan Bartoš, mladý politik s dredovými copánky. Poslední průzkumy, které mohou být lehce zmanipulované, jim ukazují de facto stejný nebo podobný volební potenciál jako má SPD Tomia Okamury. V médiích dostává neuvěřitelný prostor a protože vystupování pana Bartoše je distingované, na rozdíl od jeho vizáže rebela, představuje v ČR stejný proces, který proběhl ve Francii a před několika dny v Rakousku. Francouzským prezidentem se stal pohledný a mladý Emmanuel Macron. V Rakousku vyhrál parlamentní volby mladý a sympatický Sebastian Kurz. A v Česku se do sněmovny chystá mladý a charizmatický Ivan Bartoš. A tento recept funguje. Bohužel, nebo z pohledu někoho bohudík, tento systém funguje.

Ivan Bartoš, předseda Pirátů.

Americké prezidentské volby sice nenabídly mladé kandidáty, ale vyhrál Donald Trump s bujnou kšticí a milostnými avantýrami, které mužské populaci v USA imponují a jak se ukázalo ve volební statistice, stejně tak i americkým ženám. Všude je to přitom stejné. Staré strany zanikají, ve volbách mají katastrofální výsledky a do čela míří nové politické subjekty založené velmi často jako podnikatelské projekty. Dokonce i kampaně jsou tak řízeny. Lidé, kteří jdou na kandidátku, se stávají investory. Do své kandidatury musí přispět svými penězi do stranické pokladny, aby měli místo na kandidátce. To je součást globalistické teze likvidace tradičních stran a přesun k systému řízení regionů z pozice státních manažerů. Tito lidé budou z řad oligarchů. Pod nimi ovšem bude systém řízení, který bude mít podobnou strukturu, podnikatelskou a investiční. Kdo bude chtít být hejtmanem, bude muset zainvestovat své peníze do vlastní strany jako do akciové společnosti. Tady vložíš své peníze, abys mohl na kandidátku a peníze se ti vrátí, pokud budeš tvrdě pracovat a strana udělá výsledek. Pokud ne, o peníze přijdeš. To je model akciové politiky, strana se stane firmou a systém moci volným trhem.

Alternativní levice míří do českého parlamentu

Z pohledu voliče tento systém dává logický smysl. Jen ať si politici platí své náklady, zatleská mnoho lidí. A dává to smysl. Jenže pokud tento systém se rozvine, stane se něco velmi zlého, co původně bylo skryto a lidé to neviděli. Systém státního řízení se transformuje do akciového charakteru. Kdo nemá peníze, ač sebevětší vlastenec nebo odborník, nedostane se na kandidátku. Někdo namítne, že si třeba může vzít půjčku. To ano, může, pokud ale má kandidát bankovní bonitu a čím ručit. Pokud bonitu nemá, pokud už má hypotéku a závazky, banka mu další půjčku neschválí. Tento systém potom povede k tomu, že na kandidátky a do vysoké politiky se bude dostávat jenom vyšší společenská třída, elity, anebo zadlužení politici. Lidé, kteří se v budoucnu budou chtít věnovat politice, ale nebudou mít peníze anebo se nebudou chtít zadlužovat, se na kandidátky nedostanou. Postupem času povede tento zdánlivě logický systém k něčemu, co nazývám industrializací zákonodárné moci.

Ivan Bartoš a loga Good Night – White Pride.

Tento systém funguje už v USA více jak 200 let. Nikdo, kdo za sebou nemá kapitál, nemá šanci se v USA podílet na politice. V Evropě tomu dosud tak nebylo, do politiky mohl jít i obyčejný člověk, strojař, dělník, učitelka, kdokoliv. Jenže spolu s tím, jak se Evropa mění a globalisté rekonstruují charakter politické moci, začínají se stejné procesy jako v USA kopírovat i do Evropy. Jednotlivá hnutí nejen v ČR, ale i v Německu, vyhlašují potřebu změny v přístupu k vysoké politice. Politici kradnou, je třeba dělat pořádky, říká jedna strana a jeden politik v ČR. Jiná strana má našlápnuto do parlamentu a lídři kandidátek musí přispět do stranické kasy pěknou kulatou sumičkou, aby se na kandidátku dostali. Vypadá to všechno pěkně. Nádherně. Idylicky. A podíváte se i na stranu, kterou nedávno ještě nikdo neznal. Pirátský náčelník s dredy válcuje jiné politické subjekty, v průzkumech má jeho strana více procent, než mají Lidovci, TOP09 nebo ideově blízcí Zelení. A jak jejich šéf tvrdí, jedou na úsporný ekonomický režim, jejich kandidáti si všechno platí sami. A voliči jsou v extázi.

Politika v ČR míří k přechodu od parlamentní demokracie k systému státních manažerů a referend bez účasti parlamentů a zastupitelské demokracie

Jenže potom jdete do hloubky, zjišťujete procesy, které v těchto stranách probíhají a namísto ideálů vidíte hrozivé kroky, ze kterých jde děs. Jedna strana vyhodí 4 dny před volbami jednoho z mediálně známých vlastenců, nám blízkého člověka z vlastenecké frakce v ČR, my o tom napíšeme a zfanatizovaný dav věřících nás málem za článek ukřižuje, v diskusi se objevují výzvy, proč o tom píšeme před volbami a proč jsme informaci raději nezamlčeli, nepozdrželi a nepublikovali až po volbách? Jako kdyby všem lidem najednou už nešlo o hledání pravdy a o necenzurované publikování zpráv, ale o tvrdou cenzuru a prosazování zamlčování kauz až do doby, až to nebude jako prý tolik vadit. Já potom jenom nevěřícně čtu diskuse a vidím dav lidí, kteří nechtějí číst pravdivé informace, ale jenom vybrané informace, chtějí číst selektivní pravdu, která se někomu hodí do voleb. Najednou se mi ukazuje obraz, který jsem nechtěl vidět v projektoru. Dlouhá temná cesta. Po ní kráčí davy lidí, na konci cesty je muž s lampou a lidé jsou lampou vábeni ze tmy. Poslední krok před lampou je ale propast a lidé do ní padají. V ruce drží nějaké papíry. Je to snad volební fronta a lidé s volebními lístky?

Ivan Bartoš v kapuci a s vlajkou německé Antify.

Mnoho mladých lidí bude volit Ivana Bartoše a Piráty. Tragédie. Jak ukazuje video zde, které nám poslal a upozornil na něj jeden z našich čtenářů, 6. února 2016 se Ivan Bartoš zúčastnil kontra-demonstrace proti Bloku proti islámu na Hradčanech v Praze. Ve videu je zachyceno, jak Ivan Bartoš stojí v čele transparentního banneru a na zádech má vlajku Antify. Vedle stojí dívka, asi jeho přítelkyně, která pro změnu má na zádech symbol amerického hnutí Alt-Left s nápisem Good Night – White Pride (Dobrou noc, bílá pýcho!). Americká Antifa používá tato hesla proti Donaldu Trumpovi, na demonstracích proti americkým konfederalistům a na podobných akcích. Propojení americké alternativní levice s českou Pirátskou stranou je zjevné. Strana kopíruje teze z americké Antify, vítání migrantů, zmenšení státního politického aparátu, elektronizace voleb, elektronizace státu, likvidace současného systému politických stran a přesun moci do rukou lidí s odkazem na malý úsporný stát, který budou řídit malé lidové komitéty. A lidé v těchto komitétech si budou všechno hradit sami formou hrazení nákladů.

V čele průvodu pirát Bartoš a směje se demonstrantům, protože ví, že to jsou jenom loutky

Na demonstraci v Praze si všimněte v odkazovaném videu, jak se ozývá “Náckové, táhněte! Uprchlíci, vítejte!” a Ivan Bartoš se usmívá a směje se tomu. Čemu se směje? Té bezbřehé naivitě lidí, kteří skandují, protože Bartoš ví moc dobře, že se jedná o pouhé mediální divadlo, utváření informačního pole. Lidé nechtějí znát pravdu, ať je to pravda o migraci, nebo pravda o islámu, nebo pravda o zákulisí politiky. Lidé chtějí slyšet svoji pravdu, tu svoji vlastní pravdu, která je falešnou lampou na temné cestě, která přitahuje důvěřivé jako lampa přitahuje v noci můry a mouchy. Mnozí asi znáte to biblické rčení, že podle ovoce poznáte je.

Piráti přinesou do Česka migraci, je to jejich úloha. Tato strana se dostane do parlamentu jako koaliční partner pro Hnutí ANO a pro Andreje Babiše. O tom už je rozhodnuto. Nicméně Antifa je globalistické křídlo GP, je to jejich úderná pěst a pokud Babiš bude chtít do koalice Piráty, bude muset vláda dělat globalizační politiku. A o tom není rozhodnuto. Stejně tak o kontrolu nad Babišem usilují američtí Neoconi a k tomu dojde, pokud se do koalice opět dostane KDU-ČSL, ale také ČSSD, protože uplynulé 4 roky byly v ČR plně pod kontrolou amerických elit.

Tomio Okamura, předseda SPD.

Kdo bude volit Piráty, volí ve skutečnosti americkou Antifu a alternativní levici Alt-Left. A hlavně, v takovém případě volíte tvrdý sórošovský globalismus. Pokud budete volit Andreje Babiše a ANO, volíte americký národní Kissingerismus, který nyní definuje i Trumpovu zahraniční politiku. Pokud volíte SPD, volíte cestu parlamentní opozice a cestu naděje, ve které za 4 roky může Okamurova strana vyrůst a za 4 roky vyhrát volby, pokud strana nepodlehne vábení Andreje Babiše do koalice a pokud se změní systém řízení uvnitř strany, který je dnes katastrofálně špatný a chaotický, kde levá ruka neví, co dělá pravá, neodpovídání na emaily, odepisování z emailů jiným člověkem, než kterému email patří, mlčení ke kauzám, žádná tisková prohlášení k vyhazování vlastních členů ze strany pár dní před volbami atd. Bylo by to na jiný článek, ale protože už nejde o zpravodajský článek, ale o publicistiku, nechám to až na dobu po volbách, protože na zítra mám přichystaný jiný článek s jinými tématy.

Kdo se stydí za vlastence ve straně?

SPD má dobře našlápnuto, ale nesmí si znepřátelit podporovatele neuváženými kroky, třeba vyhazováním vlastenců a našich kolegů před volbami. Když jsem slyšel pana Kopala v jednom jeho projevu, že Američané pouze sklízí to, co zaseli ve věci terorismu, citoval de facto můj názor. Pouze s tím rozdílem, že já většinu teroristických útoků v USA považuji za inside jobs, ale to by bylo na jinou diskusi. A potom se dočtu, že prý je nácek a extrémista. Jenže to je i náš server, i náš Aeronet je ve 3 výročních zprávách ministerstva vnitra o extrémismu, na stejném seznamu jako pan Kopal. A na stejném seznamu je i Adam B. Bartoš z Národní demokracie.

Cesta k volbám je cestou o budoucnosti. Otázkou je, s jakými lidmi u moci?

Vyhazov pana Kopala z SPD z uvedených důvodů (extrémismus a neonacismus) je tak útokem i proti nám, proti Aeronetu, proti mně. Vyzývám dlouhou dobu k ochraně rodiny, tzn. prvního kruhu, potom k ochraně blízkých, spolupracovníků, spolustraníků (druhý kruh, kruh životního prostoru jedince) a k odporu proti sionismu, proti migraci, k ochraně bílé rasy, k odporu proti islámu (třetí kruh, kruh národa). A když podobně mluví pan Kopal, je označován za extrémistu a vyhozen z SPD? Nemám důvěru ve stranu, která si říká vlastenecká a přitom vyhazuje vlastence 4 dny před volbami. Vy, čtenáři Aeronetu, si to přeberte sami za sebe, kde stojím já, jaké principy a zásady chráním a kde stojíte vy ve chvíli, kdy máte jít k volbám. Volte srdcem, ne podle slibů a ne podle vzorů, ne podle mně.

Don’t tread on me!

Když analytik Evropských hodnot Roman Máca už o víkendu kontaktoval iDnes.cz s objevem, že uvnitř SPD je prý “nácek” Kopal, hned v pondělí ráno redaktorka iDnesu kontaktovala tajemníka SPD pana Staníka s dotazem, že co říká na to, že pan Kopal má takové výroky o 11. září 2001. A už v podvečer SPD pana Kopala vyhodila. Takový fofr se nevidí ani v nadnárodních firmách, když dojde na damage control a zametání stop po nepohodlných lidech. Druhý den vyšel na iDnes článek i s odpovědí pana Staníka a informací o vyhazovu pana Kopala. Tvrzení, že vyhazov pana Kopala se chystal delší dobu, může být pravda, ale tomu nevěřím. Nevěřím takové shodě náhod, že vyhazov přijde okamžitě několik hodin potom, co stranu SPD kontaktovala novinářka iDnesu. Tohle já znám, tomu se říká pohotovostní PR damage control. Jakmile nastane průser a média začnou bombardovat firmu dotazy, okamžitě firma člověka vyhodí a médiím už jen pošle informaci, že člověk u nich nepracuje, byl odejit atd. Neučte mně znát damage control policies.

Nešlap na mně! Symbol varování, před zradou, útiskem. The Gadsden flag.

Já osobně jako člověk se řídím heslem “Don’t tread on me!” (Nešlap na mně!), který je v USA vyobrazen na známe žluté vlajce Gadsden Flag se stočeným chřestýšem. Je symbolem odporu proti útisku a tyranii a varováním před zradou. Pokud někdo šlápne na mně, na moje blízké, na někoho z redakce, nebo z vlastenecké fronty v ČR, je to útok proti nám všem. Kolektivní obrana a kolektivní odveta. My jsme na AE News nepomáhali mediálně SPD, včetně poslední kauzy lithium, aby SPD se nám potom 4 dny před volbami odměnila tím, že vyhodí ze svých řad jednoho z našich vlastenců z frakce, zatímco lichváře si SPD ve straně nechává a dokonce je dává na kandidátky, viz. zde a video zde. Proto já jako pan VK nebudu volit SPD, strana ztratila moji důvěru. Kdo zaútočí na někoho z naší skupiny vlastenců, zaútočí tím automaticky i na mně a na náš Aeronet. Kdo se zbavuje 4 dny před volbami svých vlastenců, nelze mu věřit. Lidé budou pro Okamuru hlasovat, no logicky, my jsme mu na alternativě připravili mediální zázemí za rok a půl. Tolik hodin práce, stovky hodin psaní článků. Ale pár metrů před cílovou páskou nás zradil a šlápl na nás. Proč? Proč jsi to udělal, Tomio?

Koho volit z dalších stran?

Pokud budete volit Rozumné ve spojení s Národní demokracií, hlasujete pro jejich program oddlužení rodin s názvem Milostivé léto 2018 [1], které stojí za velkou pozornost. Jiná strana takto komplexní program oddlužení zpracovaný nemá. Pokud volíte Rozumné, hlasujete i pro pana Adama B. Bartoše (ne Ivana Bartoše) a rovněž si zaslouží pozornost, minimálně za jeho autorskou a překladatelskou literární činnost, za jeho pravé vlastenectví, národovectví, za podporu lidu na Donbasu, za statečnost, když čelí tahanicím po soudech a po výsleších kvůli svému vlastenectví. Zaslouží si důvěru. Pokud volíte SPOZ, nepřímo tím podporujete pana prezidenta Miloše Zemana. I on potřebuje podporu. Volit můžete i KSČM, což je jediná strana z parlamentu, o které jsem ochoten napsat jako o straně, která se zasazuje o pro-národní teze, což se ukázalo při mimořádné schůzi parlamentu ČR ve věci lithia. Komunisté se nebáli a stále mají sílu podporovat národní teze.

Adam B. Bartoš, lídr kandidátky Rozumných v Ústeckém kraji.

Nikdy nevolte pod vlivem emocí. Volte a hlasujte na základě lidí, kteří garantují politiku strany a její volební program. Sledujte lidi, kterými jsou vůdci stran obklopeni. Zda-li se obklopují vlastenci, národovci, nebo se jich zbavují, zda-li v jejich okolí jsou podnikatelé, oligrachové, lichváři, investiční makléři, bankéři, exekutoři, finančníci, právníci, dívejte se, jestli strana je komplexní anebo samonosná, jestli stojí na týmu lidí anebo jen na jednom člověku. Udělejte si před volbami malý test. Představte si, že vůdce strany zemřel a co bude dál? Koho dalšího ve straně znáte a kdo ho nahradí? A znáte vůbec někoho? Neumře s vůdcem celá strana i program? Jsou tam další charizmatické osobnosti, které mohou vést stranu dál a beze změny tezí? Všechny samonosné systémy řízení jsou snadno odhalitelné tímto testem. Politické strany tvoří lidé a důležité figury stojí vždy v pozadí politických stran, velkých i malých. Nehledejte ve volbách cíl, ale pouze prostředek ke změně ve společnosti.

Ta změna ale musí nejprve proběhnout v nás samotných. Třeba právě v tom, že pravda se nedá posunout o několik dnů, až bude po volbách. Lidé musí hájit pravdu nepodmíněně, ne podle toho, kdy se to zrovna hodí a kdy ne. A pamatujte, zrada je všudypřítomná. Každá strana vás může kdykoliv zradit. Sledujte symboly, znamení, náznaky podivností, podivné osoby ve vedení, podivné skupiny poradců, podivné toky na volebních účtech. A zůstaňte vždy rovní, nekřivte sami sebe před pravdou, i když pravda vám kroutí záda, když pravda bolí. Pokud to uděláte, naše práce na AE News za 3 roky byla k ničemu, protože by to znamenalo, že nic z toho, co zde analyzujeme, jste vůbec nepochopili. V pátek na Svobodném rádiu bude snad dost prostoru k probrání tématu a snad budou fungovat i telefony, aby lidé mohli volat do studia, protože jsem dostal zprávu, že dnes už prý telefony v SvR byly v provozu. Rád zodpovím vaše dotazy v interakci.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana

Na Pirátech je vidět, že jsou ovlivněni… i ten jejich krásný lídr kampaně byl pod Sorosovým vlivem:

V letech 1998 až 2006 studoval na Gymnáziu Přelouč. V této době také díky stipendiu nadace Open Society Fund dva roky strávil na Brentwood School v Essexu ve Velké Británii, kde složil i tamní maturitní zkoušku.

Mikuláš Ferjenčík

Poslanec Poslanecké sněmovny PČR
Úřadující
Ve funkci od:
21. října 2017
Zastupitel Hlavního města Praha
Úřadující
Ve funkci od:
11. října 2014
2. místopředseda
České pirátské strany
Ve funkci:
28. srpna 2010 – 25. srpna 2012

https://cs.wikipedia.org/wiki/Mikul%C3%A1%C5%A1_Ferjen%C4%8D%C3%ADk_(1987)

Anděl poselství
Návštěvník
Anděl poselství

http://www.zenska-logika.cz/sodoma-gomora-biblicka-zkaza-mest/ tohle je přesně ono o čem se mluvilo v 2015

Honzas
Návštěvník
Honzas

Když si uvědomím že 10% lidí se zachovalo jako naprostí hlupci tak je mi zle. Bartoš je totální kavárník a zástupce havlizmu jemuž, jak jsem se domníval, už dávno odzvonilo. Financování Bartoše je taky podivné, jeho cestování po neziskovkách a výkřiky o tom že jde na ně???? Na koho? Hlavně na lehkoživky putující po neziskovkách??? Ale to by musel sám na sebe.

Amus
Návštěvník
Amus

Ukázka špičkové manipulace. Někoho podrazíte a navíc uděláte ze sebe chudáka a vlastní podraz obrátíte proti němu. Ale proč ne, i u Babiše se tato taktika ukázala být úspěšnou.

torek
Návštěvník
torek

může vůbec něco rozumného vyslovit tento podvyživený člověk? Je vědecky dokázáno, že podvyživa přímo vplývá na mozkový proces myšlení. Plus sem tam nějaký joint, může tvrdě zasáhnout nejen přední, ale i zadní lalok! Bartoš je typickým příkladem, smutné…

okolojdouci
Návštěvník
okolojdouci

Globální a “podnikatelské” řízení státu?
Je přebarvený starý známý feudalismus a otrokářství. Jen se změnily “erby” (z části ani to ne), slovník a ideologický balast.
Již před STOVKAMI let fungoval “stát” na principu prodejných funkcí (lenní systém) a BEZCENNÉHO plebsu. … než se plebs začal bouřit a psychopaté, kteří byli a jsou v minoritě zjistili, že ve stávajícím početním stavu je feudalismus a jejich pozice neudržitelná a byli donuceni postupně ustoupit až například k “socíku”. Lidé, dav a majorita polevili, začali mít pocit, že “socík” je “zadarmo”, a že psychopati přestali být psychopaty a nyní za svou lenost, hloupost a zbabělost opět platí a ZAPLATÍ. Pokud budou chtít zase mít budoucnost pro sebe a své děti, pokud budou chtít zpět svou svébytnost a lidskou důstojnost MUSÍ pohnout (_!_).

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Tento pán (Jan Kopal), který byl v národoveckých kruzích (nejmenovanými osobami) podezříván z židovského původu (kvůli jeho fyziognomii), prohlásil, že by si Zeman neměl nechat diktovat z Bruselu, Washingtonu ani od Sorosových (Soros je “maďarský” Žid, vysokostupňový zednář a vazal židovské finanční rodiny Rothschildů) fondů! Ale Zeman je sám Žid a zednář, a samozřejmě, že je těmito kruhy řízen! Bohužel mnoho naivních národovců tuto (Zemana) figurku podporuje..

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Jan Kopal prolezl od 90. let snad všechna tzv. národovecká uskupení a strany. Je také mnoha lidmi kvůli jeho fyziognomii považován za Žida:
comment image

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Pane Kapal-Kádek, Kopal vypadá spíš na cikána.

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Vím, ale Cikán to není! Z největší pravděpodobností je to Žid. A co se týče Kapala, ten hebreje zřejmě miluje. Pravidelně si zve do rádia Židy: M. Kollera,
J. Baštu a B. Kurase. Do nedávna také Žida J. Schneidera, s nímž se rozhádal.

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

Adam Benjamin Bartoš je bývalý člen zednářstvem řízeného Rotary-klubu a obdivovatel Žida V. Klause (který je členem židovského zednářského řádu B´nai B´rith).
Zde je Adam Benjamin Bartoš v době, kdy byl podle svých slov ještě (?) sionistou:
comment image?w=950

Jan Kádek
Návštěvník
Jan Kádek

20. 10. 2017 – a zednářské absurdní divadlo zvané volby, začalo. I když už je dávno rozhodnuto, bez “voličského” komparzu by to “nešlo”. Jako nutné koření pak řízená média (TV) ukáží jako vzor správného OVČÁNKA devadesátiletou babičku či dědečka, kteří ve své prostotě a s chvějícíma se rukama vhazují do urny obálku… Poté pár ubohých frází mnohem mladších, kteří jako správní OVČÁNCI prohodí cosi o občanské povinnosti a divadélko je dokonáno.