Do české sněmovny míří americká varianta Alt-Left globalistického hnutí Antifa v podobě...

Do české sněmovny míří americká varianta Alt-Left globalistického hnutí Antifa v podobě Pirátů. Šéf strany demonstroval v Praze s vlajkou Antify na zádech za skandování davu “Náckové, táhněte! Uprchlíci, vítejte!”

Do české sněmovny míří americká varianta Alt-Left globalistického hnutí Antifa v podobě Pirátů. Šéf strany demonstroval v Praze s vlajkou Antify na zádech za skandování davu “Náckové, táhněte! Uprchlíci, vítejte!”

V posledních týdnech před volbami v ČR se začínají v mainstreamových médiích objevovat dvě nové politické strany, které mají našlápnuto do sněmovny. Zatímco alternativa má upřené oči na SPD Tomia Okamury, na druhé straně barikády se formuje útvar, který dosud česká politika nezažila. Do poslanecké sněmovny míří ultralevicové globalistické hnutí Alt-Left financované globálně Georgem Sorosem. V České republice má tato odnož název Pirátská strana, kterou vede Ivan Bartoš, mladý politik s dredovými copánky. Poslední průzkumy, které mohou být lehce zmanipulované, jim ukazují de facto stejný nebo podobný volební potenciál jako má SPD Tomia Okamury. V médiích dostává neuvěřitelný prostor a protože vystupování pana Bartoše je distingované, na rozdíl od jeho vizáže rebela, představuje v ČR stejný proces, který proběhl ve Francii a před několika dny v Rakousku. Francouzským prezidentem se stal pohledný a mladý Emmanuel Macron. V Rakousku vyhrál parlamentní volby mladý a sympatický Sebastian Kurz. A v Česku se do sněmovny chystá mladý a charizmatický Ivan Bartoš. A tento recept funguje. Bohužel, nebo z pohledu někoho bohudík, tento systém funguje.

Ivan Bartoš, předseda Pirátů.

Americké prezidentské volby sice nenabídly mladé kandidáty, ale vyhrál Donald Trump s bujnou kšticí a milostnými avantýrami, které mužské populaci v USA imponují a jak se ukázalo ve volební statistice, stejně tak i americkým ženám. Všude je to přitom stejné. Staré strany zanikají, ve volbách mají katastrofální výsledky a do čela míří nové politické subjekty založené velmi často jako podnikatelské projekty. Dokonce i kampaně jsou tak řízeny. Lidé, kteří jdou na kandidátku, se stávají investory. Do své kandidatury musí přispět svými penězi do stranické pokladny, aby měli místo na kandidátce. To je součást globalistické teze likvidace tradičních stran a přesun k systému řízení regionů z pozice státních manažerů. Tito lidé budou z řad oligarchů. Pod nimi ovšem bude systém řízení, který bude mít podobnou strukturu, podnikatelskou a investiční. Kdo bude chtít být hejtmanem, bude muset zainvestovat své peníze do vlastní strany jako do akciové společnosti. Tady vložíš své peníze, abys mohl na kandidátku a peníze se ti vrátí, pokud budeš tvrdě pracovat a strana udělá výsledek. Pokud ne, o peníze přijdeš. To je model akciové politiky, strana se stane firmou a systém moci volným trhem.

Alternativní levice míří do českého parlamentu

Z pohledu voliče tento systém dává logický smysl. Jen ať si politici platí své náklady, zatleská mnoho lidí. A dává to smysl. Jenže pokud tento systém se rozvine, stane se něco velmi zlého, co původně bylo skryto a lidé to neviděli. Systém státního řízení se transformuje do akciového charakteru. Kdo nemá peníze, ač sebevětší vlastenec nebo odborník, nedostane se na kandidátku. Někdo namítne, že si třeba může vzít půjčku. To ano, může, pokud ale má kandidát bankovní bonitu a čím ručit. Pokud bonitu nemá, pokud už má hypotéku a závazky, banka mu další půjčku neschválí. Tento systém potom povede k tomu, že na kandidátky a do vysoké politiky se bude dostávat jenom vyšší společenská třída, elity, anebo zadlužení politici. Lidé, kteří se v budoucnu budou chtít věnovat politice, ale nebudou mít peníze anebo se nebudou chtít zadlužovat, se na kandidátky nedostanou. Postupem času povede tento zdánlivě logický systém k něčemu, co nazývám industrializací zákonodárné moci.

Ivan Bartoš a loga Good Night – White Pride.

Tento systém funguje už v USA více jak 200 let. Nikdo, kdo za sebou nemá kapitál, nemá šanci se v USA podílet na politice. V Evropě tomu dosud tak nebylo, do politiky mohl jít i obyčejný člověk, strojař, dělník, učitelka, kdokoliv. Jenže spolu s tím, jak se Evropa mění a globalisté rekonstruují charakter politické moci, začínají se stejné procesy jako v USA kopírovat i do Evropy. Jednotlivá hnutí nejen v ČR, ale i v Německu, vyhlašují potřebu změny v přístupu k vysoké politice. Politici kradnou, je třeba dělat pořádky, říká jedna strana a jeden politik v ČR. Jiná strana má našlápnuto do parlamentu a lídři kandidátek musí přispět do stranické kasy pěknou kulatou sumičkou, aby se na kandidátku dostali. Vypadá to všechno pěkně. Nádherně. Idylicky. A podíváte se i na stranu, kterou nedávno ještě nikdo neznal. Pirátský náčelník s dredy válcuje jiné politické subjekty, v průzkumech má jeho strana více procent, než mají Lidovci, TOP09 nebo ideově blízcí Zelení. A jak jejich šéf tvrdí, jedou na úsporný ekonomický režim, jejich kandidáti si všechno platí sami. A voliči jsou v extázi.

Politika v ČR míří k přechodu od parlamentní demokracie k systému státních manažerů a referend bez účasti parlamentů a zastupitelské demokracie

Jenže potom jdete do hloubky, zjišťujete procesy, které v těchto stranách probíhají a namísto ideálů vidíte hrozivé kroky, ze kterých jde děs. Jedna strana vyhodí 4 dny před volbami jednoho z mediálně známých vlastenců, nám blízkého člověka z vlastenecké frakce v ČR, my o tom napíšeme a zfanatizovaný dav věřících nás málem za článek ukřižuje, v diskusi se objevují výzvy, proč o tom píšeme před volbami a proč jsme informaci raději nezamlčeli, nepozdrželi a nepublikovali až po volbách? Jako kdyby všem lidem najednou už nešlo o hledání pravdy a o necenzurované publikování zpráv, ale o tvrdou cenzuru a prosazování zamlčování kauz až do doby, až to nebude jako prý tolik vadit. Já potom jenom nevěřícně čtu diskuse a vidím dav lidí, kteří nechtějí číst pravdivé informace, ale jenom vybrané informace, chtějí číst selektivní pravdu, která se někomu hodí do voleb. Najednou se mi ukazuje obraz, který jsem nechtěl vidět v projektoru. Dlouhá temná cesta. Po ní kráčí davy lidí, na konci cesty je muž s lampou a lidé jsou lampou vábeni ze tmy. Poslední krok před lampou je ale propast a lidé do ní padají. V ruce drží nějaké papíry. Je to snad volební fronta a lidé s volebními lístky?

Ivan Bartoš v kapuci a s vlajkou německé Antify.

Mnoho mladých lidí bude volit Ivana Bartoše a Piráty. Tragédie. Jak ukazuje video zde, které nám poslal a upozornil na něj jeden z našich čtenářů, 6. února 2016 se Ivan Bartoš zúčastnil kontra-demonstrace proti Bloku proti islámu na Hradčanech v Praze. Ve videu je zachyceno, jak Ivan Bartoš stojí v čele transparentního banneru a na zádech má vlajku Antify. Vedle stojí dívka, asi jeho přítelkyně, která pro změnu má na zádech symbol amerického hnutí Alt-Left s nápisem Good Night – White Pride (Dobrou noc, bílá pýcho!). Americká Antifa používá tato hesla proti Donaldu Trumpovi, na demonstracích proti americkým konfederalistům a na podobných akcích. Propojení americké alternativní levice s českou Pirátskou stranou je zjevné. Strana kopíruje teze z americké Antify, vítání migrantů, zmenšení státního politického aparátu, elektronizace voleb, elektronizace státu, likvidace současného systému politických stran a přesun moci do rukou lidí s odkazem na malý úsporný stát, který budou řídit malé lidové komitéty. A lidé v těchto komitétech si budou všechno hradit sami formou hrazení nákladů.

V čele průvodu pirát Bartoš a směje se demonstrantům, protože ví, že to jsou jenom loutky

Na demonstraci v Praze si všimněte v odkazovaném videu, jak se ozývá “Náckové, táhněte! Uprchlíci, vítejte!” a Ivan Bartoš se usmívá a směje se tomu. Čemu se směje? Té bezbřehé naivitě lidí, kteří skandují, protože Bartoš ví moc dobře, že se jedná o pouhé mediální divadlo, utváření informačního pole. Lidé nechtějí znát pravdu, ať je to pravda o migraci, nebo pravda o islámu, nebo pravda o zákulisí politiky. Lidé chtějí slyšet svoji pravdu, tu svoji vlastní pravdu, která je falešnou lampou na temné cestě, která přitahuje důvěřivé jako lampa přitahuje v noci můry a mouchy. Mnozí asi znáte to biblické rčení, že podle ovoce poznáte je.

Piráti přinesou do Česka migraci, je to jejich úloha. Tato strana se dostane do parlamentu jako koaliční partner pro Hnutí ANO a pro Andreje Babiše. O tom už je rozhodnuto. Nicméně Antifa je globalistické křídlo GP, je to jejich úderná pěst a pokud Babiš bude chtít do koalice Piráty, bude muset vláda dělat globalizační politiku. A o tom není rozhodnuto. Stejně tak o kontrolu nad Babišem usilují američtí Neoconi a k tomu dojde, pokud se do koalice opět dostane KDU-ČSL, ale také ČSSD, protože uplynulé 4 roky byly v ČR plně pod kontrolou amerických elit.

Tomio Okamura, předseda SPD.

Kdo bude volit Piráty, volí ve skutečnosti americkou Antifu a alternativní levici Alt-Left. A hlavně, v takovém případě volíte tvrdý sórošovský globalismus. Pokud budete volit Andreje Babiše a ANO, volíte americký národní Kissingerismus, který nyní definuje i Trumpovu zahraniční politiku. Pokud volíte SPD, volíte cestu parlamentní opozice a cestu naděje, ve které za 4 roky může Okamurova strana vyrůst a za 4 roky vyhrát volby, pokud strana nepodlehne vábení Andreje Babiše do koalice a pokud se změní systém řízení uvnitř strany, který je dnes katastrofálně špatný a chaotický, kde levá ruka neví, co dělá pravá, neodpovídání na emaily, odepisování z emailů jiným člověkem, než kterému email patří, mlčení ke kauzám, žádná tisková prohlášení k vyhazování vlastních členů ze strany pár dní před volbami atd. Bylo by to na jiný článek, ale protože už nejde o zpravodajský článek, ale o publicistiku, nechám to až na dobu po volbách, protože na zítra mám přichystaný jiný článek s jinými tématy.

Kdo se stydí za vlastence ve straně?

SPD má dobře našlápnuto, ale nesmí si znepřátelit podporovatele neuváženými kroky, třeba vyhazováním vlastenců a našich kolegů před volbami. Když jsem slyšel pana Kopala v jednom jeho projevu, že Američané pouze sklízí to, co zaseli ve věci terorismu, citoval de facto můj názor. Pouze s tím rozdílem, že já většinu teroristických útoků v USA považuji za inside jobs, ale to by bylo na jinou diskusi. A potom se dočtu, že prý je nácek a extrémista. Jenže to je i náš server, i náš Aeronet je ve 3 výročních zprávách ministerstva vnitra o extrémismu, na stejném seznamu jako pan Kopal. A na stejném seznamu je i Adam B. Bartoš z Národní demokracie.

Cesta k volbám je cestou o budoucnosti. Otázkou je, s jakými lidmi u moci?

Vyhazov pana Kopala z SPD z uvedených důvodů (extrémismus a neonacismus) je tak útokem i proti nám, proti Aeronetu, proti mně. Vyzývám dlouhou dobu k ochraně rodiny, tzn. prvního kruhu, potom k ochraně blízkých, spolupracovníků, spolustraníků (druhý kruh, kruh životního prostoru jedince) a k odporu proti sionismu, proti migraci, k ochraně bílé rasy, k odporu proti islámu (třetí kruh, kruh národa). A když podobně mluví pan Kopal, je označován za extrémistu a vyhozen z SPD? Nemám důvěru ve stranu, která si říká vlastenecká a přitom vyhazuje vlastence 4 dny před volbami. Vy, čtenáři Aeronetu, si to přeberte sami za sebe, kde stojím já, jaké principy a zásady chráním a kde stojíte vy ve chvíli, kdy máte jít k volbám. Volte srdcem, ne podle slibů a ne podle vzorů, ne podle mně.

Don’t tread on me!

Když analytik Evropských hodnot Roman Máca už o víkendu kontaktoval iDnes.cz s objevem, že uvnitř SPD je prý “nácek” Kopal, hned v pondělí ráno redaktorka iDnesu kontaktovala tajemníka SPD pana Staníka s dotazem, že co říká na to, že pan Kopal má takové výroky o 11. září 2001. A už v podvečer SPD pana Kopala vyhodila. Takový fofr se nevidí ani v nadnárodních firmách, když dojde na damage control a zametání stop po nepohodlných lidech. Druhý den vyšel na iDnes článek i s odpovědí pana Staníka a informací o vyhazovu pana Kopala. Tvrzení, že vyhazov pana Kopala se chystal delší dobu, může být pravda, ale tomu nevěřím. Nevěřím takové shodě náhod, že vyhazov přijde okamžitě několik hodin potom, co stranu SPD kontaktovala novinářka iDnesu. Tohle já znám, tomu se říká pohotovostní PR damage control. Jakmile nastane průser a média začnou bombardovat firmu dotazy, okamžitě firma člověka vyhodí a médiím už jen pošle informaci, že člověk u nich nepracuje, byl odejit atd. Neučte mně znát damage control policies.

Nešlap na mně! Symbol varování, před zradou, útiskem. The Gadsden flag.

Já osobně jako člověk se řídím heslem “Don’t tread on me!” (Nešlap na mně!), který je v USA vyobrazen na známe žluté vlajce Gadsden Flag se stočeným chřestýšem. Je symbolem odporu proti útisku a tyranii a varováním před zradou. Pokud někdo šlápne na mně, na moje blízké, na někoho z redakce, nebo z vlastenecké fronty v ČR, je to útok proti nám všem. Kolektivní obrana a kolektivní odveta. My jsme na AE News nepomáhali mediálně SPD, včetně poslední kauzy lithium, aby SPD se nám potom 4 dny před volbami odměnila tím, že vyhodí ze svých řad jednoho z našich vlastenců z frakce, zatímco lichváře si SPD ve straně nechává a dokonce je dává na kandidátky, viz. zde a video zde. Proto já jako pan VK nebudu volit SPD, strana ztratila moji důvěru. Kdo zaútočí na někoho z naší skupiny vlastenců, zaútočí tím automaticky i na mně a na náš Aeronet. Kdo se zbavuje 4 dny před volbami svých vlastenců, nelze mu věřit. Lidé budou pro Okamuru hlasovat, no logicky, my jsme mu na alternativě připravili mediální zázemí za rok a půl. Tolik hodin práce, stovky hodin psaní článků. Ale pár metrů před cílovou páskou nás zradil a šlápl na nás. Proč? Proč jsi to udělal, Tomio?

Koho volit z dalších stran?

Pokud budete volit Rozumné ve spojení s Národní demokracií, hlasujete pro jejich program oddlužení rodin s názvem Milostivé léto 2018 [1], které stojí za velkou pozornost. Jiná strana takto komplexní program oddlužení zpracovaný nemá. Pokud volíte Rozumné, hlasujete i pro pana Adama B. Bartoše (ne Ivana Bartoše) a rovněž si zaslouží pozornost, minimálně za jeho autorskou a překladatelskou literární činnost, za jeho pravé vlastenectví, národovectví, za podporu lidu na Donbasu, za statečnost, když čelí tahanicím po soudech a po výsleších kvůli svému vlastenectví. Zaslouží si důvěru. Pokud volíte SPOZ, nepřímo tím podporujete pana prezidenta Miloše Zemana. I on potřebuje podporu. Volit můžete i KSČM, což je jediná strana z parlamentu, o které jsem ochoten napsat jako o straně, která se zasazuje o pro-národní teze, což se ukázalo při mimořádné schůzi parlamentu ČR ve věci lithia. Komunisté se nebáli a stále mají sílu podporovat národní teze.

Adam B. Bartoš, lídr kandidátky Rozumných v Ústeckém kraji.

Nikdy nevolte pod vlivem emocí. Volte a hlasujte na základě lidí, kteří garantují politiku strany a její volební program. Sledujte lidi, kterými jsou vůdci stran obklopeni. Zda-li se obklopují vlastenci, národovci, nebo se jich zbavují, zda-li v jejich okolí jsou podnikatelé, oligrachové, lichváři, investiční makléři, bankéři, exekutoři, finančníci, právníci, dívejte se, jestli strana je komplexní anebo samonosná, jestli stojí na týmu lidí anebo jen na jednom člověku. Udělejte si před volbami malý test. Představte si, že vůdce strany zemřel a co bude dál? Koho dalšího ve straně znáte a kdo ho nahradí? A znáte vůbec někoho? Neumře s vůdcem celá strana i program? Jsou tam další charizmatické osobnosti, které mohou vést stranu dál a beze změny tezí? Všechny samonosné systémy řízení jsou snadno odhalitelné tímto testem. Politické strany tvoří lidé a důležité figury stojí vždy v pozadí politických stran, velkých i malých. Nehledejte ve volbách cíl, ale pouze prostředek ke změně ve společnosti.

Ta změna ale musí nejprve proběhnout v nás samotných. Třeba právě v tom, že pravda se nedá posunout o několik dnů, až bude po volbách. Lidé musí hájit pravdu nepodmíněně, ne podle toho, kdy se to zrovna hodí a kdy ne. A pamatujte, zrada je všudypřítomná. Každá strana vás může kdykoliv zradit. Sledujte symboly, znamení, náznaky podivností, podivné osoby ve vedení, podivné skupiny poradců, podivné toky na volebních účtech. A zůstaňte vždy rovní, nekřivte sami sebe před pravdou, i když pravda vám kroutí záda, když pravda bolí. Pokud to uděláte, naše práce na AE News za 3 roky byla k ničemu, protože by to znamenalo, že nic z toho, co zde analyzujeme, jste vůbec nepochopili. V pátek na Svobodném rádiu bude snad dost prostoru k probrání tématu a snad budou fungovat i telefony, aby lidé mohli volat do studia, protože jsem dostal zprávu, že dnes už prý telefony v SvR byly v provozu. Rád zodpovím vaše dotazy v interakci.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

312 Komentářů o "Do české sněmovny míří americká varianta Alt-Left globalistického hnutí Antifa v podobě Pirátů. Šéf strany demonstroval v Praze s vlajkou Antify na zádech za skandování davu “Náckové, táhněte! Uprchlíci, vítejte!”"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Jan Novák
Návštěvník

Tak ještě dnes večer podobnej článek o Burešovi s filmem a bude to cajk.

Radek
Návštěvník

ANO pomstě.
Díky za radu, ty víš jakou 🙂

Radek
Návštěvník
PBO2
Návštěvník

Otázka zní: Kolika pytli opia a trávy američtí židáci nadopovali tu kurevskou zfetovanou dredatou zrůdu??? Kurva,proč se nenajde na takové zmrdy spravedlivá odplata????????????????????????? Mám se snad obětovat sám,do prdele? Když národ a lidé o vlastní svébytnost nestojí? A jaký by to mělo smysl a cenu,položit život,když si ani vlastního nevážíte a natož života vlastních dětí????
Vy ovce,na jihu Ukrajiny prodala lidem židovská junta půdu pod nohami! Lidi se společně s policií postavili a vyhnali tu pejzatou sběř za cenu mnoha obětí na životech!!!!
Co se zde v kolonii musí stát,aby jste se postaviline k urnám/vašim/ale se zbraní v ruce???,vy ubožáci!!!!!!!!!???

gabreta
Návštěvník
desgusting
Návštěvník

Jo,zornicky ma ten ,, leader”,, ze mensi uz to nejde ,,Stecknadelpupillen”, ale treba je jen v osvetleni.

RRR
Návštěvník

Minulý týden jsem seděl vedle skupinky ČVUŤáků. Bavili se o předmětech semestru o volbách. Byli doslova nadšení z Pirátů. Prý jsou moderní a vypadaj fajn. Chtějí je volit. Teda kromě jednoho, ten chtěl volit ODS, aby byl v politice svěží vítr. Pak si k nim přisedli další a začali se bavit o něčem jiném naštěstí.

.lak
Návštěvník

Je to vzděláním první dobrá buď sedne nějak nebo nevím je kule a tak jednají nepřemýšlí a systém to tak systematicky vyžaduje vědomě a ziskovci ví proč

minoltista.ca
Návštěvník

Kandidati piratu jedou na usporny rezim a vsechno si plati. Zajimavé. A kde na to berou? Kdo jim sype penize? Nasetrili si do prasatka z kapesného od rodicu? Nebo jsou na davkach a obchoduji s drogami? At mi nikdo nevyklada, ze tito lidé nekdy poctive pracovali.

Administrator
Admin

Tam sypou peníze neziskovky a fondy strýce Sorose. Ale mají tak malou volební kampaň, že mi nejde do hlavy, kde se berou ta jejich procenta v průzkumech. Prefabrikace to nejsou, mladí o nich fakt vědí a chtějí je volit. Ale ten nárůst preferencí je závratný.

Motopes
Návštěvník

Kde berou voliče a procenta ? Řádí hlavně na středních a vysokých školách .

.lak
Návštěvník

To je v jednoduchosti prostě ve slově “piráti které mají mnozí mladí ve spojení jako supr hlína. Podobně jako s názvem čssd kdy zjistí slovo sociální a je to pro ně jako zakletí v dobro. Lidé nemají čas ani chuť přemýšlet co za tím je a berou pojem jako fakt který tam ovšem za cedulí není.

vladimír
Návštěvník

Kotleba na slovensku měl v posledním průzkumu před volbami 0,9%. realita byla 9%, u pirátů to vidím přesně v opačném gardu. Piráti jsou jen odnož tradičních stran aby posbírala něco z těch co odejdou aby nešli do SPD, ale je nutný aby byla v parlamentu a mohla jít do koalice jako kejvátor. A to nebude pokud se napíše pravda že piráti mají s bídou 4%.

desgusting
Návštěvník

Nekdo ,ten co to ridi,pouziva efekt Janosika,nebo Robin Hood,umele,protoze ta osobnost tam neni,jen sasek.Jsou bezpochybne placeni a chyta se toho mladez,psychologicky ,,pripravena”, jsou to vsechno mustry,i je v tom to omilane Achtundsechziger, tedy,ty vzpoury v Nemecku,68,proti rodicum,autoritam,faschismu,politikum.Ti prvni,jako Janosik,zanikly s vudcem,z tehle umelych,nezbylo a nezbyde,nic,tedy,cosi horsiho.V Nemecku z toho zbyli osoby,kolaborujici nekde,co teprve dnes vidime.Cast z nich byla nahle ,,zeleni” a z jednoho vznikl ministr zahranici a ted kolaboruje nekde v USA.Tihle klauni nic neriskuji,jen si udelaji copanky,jako Janosik,ten nemeckej nosil demonstrativne tenisky.Ti,co se opravdu vzbourili a zacali vrazdit,zemreli.Kupodivu,jeden z nich zije a je ted ve vezeni ,za popirani holokaustu a buricstvi lidu,je mu znacne pres 80 ,ten ,ale je fakt buric.Proste se mustry opakuji,tedy,jsou umele ,,opakovany..Tihle se nazyvaji ,preci,Pirati,to snad nikdy ctihodne nebyvalo a co rika ten nazev? Copak je pirat opravdu? Nebo uz i tady se zmenil vyznam slova a moralni posouzeni neplati…Pirati v parlamentu,dost legracni,ne uprimne,ale posmech.

RRR
Návštěvník

Možná je platí ten, který s nima počítá do koalice …. těch pár chechtáků za bilboardy se mu po vobách zúročí, navíc když mladí se chytnou na kampaň snadno.

kaliff
Návštěvník

Pane VK moc si vážím článků co píšete a za poslední rok co jsem objevil AE news jste mi v mnoha věcech otevřel oči. Kdysi jste řekl že politika není černobílá jsou to různé odstíny šedi tak že asi těžko budeme hledat stranu která je na 100% dokonalá podle našich vlastních názorů a přesvědčení to by musel člověk kandidovat sám a volit sám sebe. Doporučujete tu KSČM, oni snad neměli nikdy žádný přešlap? Proto si nemyslím že by měl člověk na základě jedné chyby házet někoho přes palubu. Rozumní jsou fajn zatím ale nikdy nevíte co přijde a bohužel nevěřím tomu že se dostanou do parlamentu takže ty hlasy skončí u Babiše. Tak že já budu volit SPD vím že nejsou dokonalý a nedělám si iluze volím jen nejsvětlejší šedou která má šanci něco změnit.

MarBle
Návštěvník

Proč jste skeptický ohledně volebního výslesledku Rozumných? https://mapavolicu.behavio.cz/mapa/podzim. U této snad jediné detailní firmy si Rozumní stojí na osmé příčce a to není špatné.
Divíte se, že Behavio neznáte? No jasně, protože narušuje kruhy předem předpovězené a předem bulíkované čtenářům. A závěrem, pan Okamura byl rád, když po jeho vyobcování z Usvitu mohl vystoupit na demonstracích Národní demokracie. Místo poděkování jsme se dočkali vycucávání našeho programu. Ale co naděláme i ČSSD si “vypůjčila celá pasáže ze zde zmiňovaného Milostivého léta 2018. Jinak odvolatelnost politiků měl již v roce 2002 v programu pan Hannig u jeho strany Strana zdravého rozumu. Po vyhození pana Kopala z SPD nemůže slušný člověk volit toto hnutí. Lidé, spojené s hazardem se tam vyhřívají na sluníčku přízně a opravdoví vlastenci letí. FUJ FUJ FUJ !

nesehnutý
Návštěvník

To chcete kádrovat kdo je slušný a kdo ne pro vyhození Kopala? Hodně ubohý!
Byla to chyba, myslím, že někdo měl panický strach, že by díky tomuto člověku začla nějaká brutální dehonestace. Prostě se v SPD někdo podělal. Chyba, která určitě nebyla úmyslem. Nezapomeňte, že tam jsou lidé, kteří s fungováním politiky teprvé začínají a díky tomu se může chyba vyskytnout. Jak jsem psal výše, věřím, že si z toho vezmou ponaučení. Ovšem to neznamená, že celý program SPD je špatný a že už to nemá cenu.
Pokud hledáte naprostou dokonalost, hledejte Boha. U člověka ji nenajdete.

RRR
Návštěvník

KSČM bych nevolil. To už dle mého nejsou ti spořiví a národní komunisté co byli dříve, stejně jako Češi už nejsou ti odbojní Husité, co byli dříve.
Bohužel tím, že nebyla doporučena v článku jedna strana a autor couvl z podpory SPD, dojde k rozdrobení hlasů a zmenšení vlivu dnes neparlamentní opozice. Myslím že je to kontraproduktivní. Pokud nahážete hlasy do všech možných stran a ve výsledku to bude u každé nula nula nic, pak si stěžujte sami sobě, jak jste si těsně před volbami zařízli šanci.

LIKAN 1975
Návštěvník

V novodobých dějinách jde otázka: co by se stalo, kdyby Hitlera sejmu sniper?
Pokud někdo chce tak se někomu něco stane. Konspirace je úžasná věc.
Soros je jeden takový ichtyl, který je přímo stvořen pro nehodu.
ale jako zázrakem se mu nic nestává.
Piráti jsou pro mě stejní blbci jako skvoteři s Kliniky. Včera jasně ukázali jak a co si myslí o právech majitele nemovitosti.
Piráty volí pouze nevyspělí jedinec, který životní zkušenosti ještě nepobral.
Zrušit jim kapesné soc. podpory a budou mít problémy, že nebudou mít čas myslet na rozvrat Česka.

Banana boo
Návštěvník

Je tregédia, keď si niektorí ľudia myslia, či sa skôr nechajú zmanipulovať vykonštruovaným názorom, že všetci ľudia so zdravým rozumom a vlasteneckým cítením, čo nechcú vo svojej krajine kváziutečencov, teda ekonomických moslimských migrantov z blízkeho východu a afriky, ktorý páchajú v európe trestné činy,sú fašisti.Nie sú samozrejme fašisti ani rasisti, sú to normálni ľudia,či vidia a cítia, kde smeruje masová migrácia islamistov, teda do zániku európy v terajšej podobe, do zotročenia a vykynoženia pôvodných”bielych”európanov. Mladí ľudia spamätajte sa, Islam je vražedná ideológia, s náboženstvom nemá nič spoločné. Vo svojich textoch v mnohých veršoch nabáda na zabíjanie, zotročovanie. Boh je láska,láska nezabíja. Mohamed nebol Boží Syn, len hriešnik, čo zabíjal. Islam počas svojej 600 rokov trvajúcej existencie je bez pár rokov nepretržite vo vojne.Mnohí ľudia v islamských krajinách by aj v tejto chvíli sa okamžite zriekli islamu, no nemôžu, lebo by ich zabili.Nesmieme dovoliť, aby tu vo veľkom prichádzali a stavali si tu mešity. Pokiaľ počet moslimov dosiahne v krajine 6% z celk.počtu obyvateľov, tak tam sa to už potom nedá zastaviť,časom ovládnu krajinu. Ak chcete žiť v mieri a chcete aby vaše deti neboli znásilňované,zotročované, bité a zabíjané takými migrantami, tak sa musíte postaviť na odpor voči migrácii a presadzovania islamu.

blondyna
Návštěvník

Tak tohle nemuzu o tech piratech ani docist. Ja bych piraty v zivote nevolila. Uz jenom ten nazev strany. Pirati kradou, loupi, maj nezakonne praktiky a nadnesene i zabiji. Pozitivni nazev to neni, dokonce maj i cernou barvu jako oznaceni, fuj 😫. Lidr s copankem, no co je to za chlapa? Zlaty komunisti, ti by jim dali. To by mladi pirati hned tak z kriminalu nevylezli.

Banana boo
Návštěvník

Nevznikla Bartošova strana len kvôli tomu, aby odobrala možné hlasy Okamurovej SPD? Ešte opravím môj predchádzajúci koment:Islam samozrejme existuje dlhšie než 600 rokov,je to asi 1300.

MarBle
Návštěvník

Ono by stačilo, kdybyste si vyhledal na Wikipedii údaje o Pirátech a o SPD. Ušetřím Vám práci a budu citovat: Česká pirátská strana zkratka Piráti datum vzniku 17. června 2009, hnutí Svoboda a Přímá Demokracie datum vzniku 2. června 2015.

blondyna
Návštěvník

Ja nechci delat chytrou, ale v techto volbach budu fandit komunistum. Nikdo nevzyva minule casy a ty se ani nevrati. Ale komunisti dobre zastupuji zajmy Ceske republiky. I treba takova Jana Bobosikova, ktera do toho v europarlamentu videla, rekla, ze v europarlamentu nikdo nezastaval zajmy nasi zeme tak dobre, jako komunisti a vubec se za sve vyroky nestydela. Komunisti jsou silna opozice duveryhodnejsi, nez Okamura. U nej clovek nevi. Navic pusobej i v europarlamentu a kdyz zesili, pomuze jim to zastupovat zajmy nasi zeme i tam. Komunisti jsou duveryhodnou opozici. Podivejte se na kauzu litium. Kdo zastupoval nase narodni zajmy? Mimo Okamury, zase komunisti. Tak v nasi zemi jsou od prirody ulozene vzacne kovy, litium, a tezit, prodavat to a profitovat z toho bude nejaka jina zapadni zeme? Delaj si z nas srandu? Tyhle veci, jako litium a jeho zpracovani prece musi zcela bez diskuze vlastnit Cesky stat. Nikdo nam to nesmi vyrvat! . Stejne tak se nikdy nemely privatizovat dulezite statni podniky. Vemte si Skodovku. Nemci uz planuji presunuti vyroby do Nemecka. Miliardy z prijmu prace nasich lidi mesicne (mimochodem za ctvrtinu nemeckych platu) jdou do ciziny. Stali jsme se kolonii, podradnou zemi. Srovnejte si ekonomiku nasi zeme pred revoluci a dneska. Jako fakt lidi, premyslejte. V tehle volbach se mimo jine bude rozhodovat o tom, jestli nase vnucky budou nosit muslimskou burku, nebo ne. V Nemecku to maji jiste. Nemecke obchodni retezce uz v reklamnich letacich smazavaj krize z kostelu.

Pavlina
Návštěvník

Letos jsou největší vidle do politického hnoje komouši .
Mnozí se bojí ,že budou znárodňovat , je to k smíchu .
O majetek mohou přijít jen megazloději s miliardou , a u nich to nikomu
vadit nebude . To ovšem jen pokud se prošetří jak to ukradli .
Nakročeno k tomu mají ,tak jim to umožněme .

wpDiscuz