Dnes večer s šéfredaktorem AE News opět na Svobodném Vysílači CS

Dnes večer s šéfredaktorem AE News opět na Svobodném Vysílači CS

Dnes večer s šéfredaktorem AE News opět na Svobodném Vysílači CS

Po 14 dnech proběhne dnes večer (pátek 07-08-2015) od 18:00h další pořad s našim šéfredaktorem na rádiu Svobodný Vysílač CS. Hovořit se bude o aktuálních tématech doma i ve světě, určitě nebude chybět diskuse o současné kritické situaci s arabskými uprchlíky v ČR a ve druhé části pořadu bude opět prostor pro telefonické a skypové dotazy posluchačů. Záznam pořadu uveřejníme posléze na konci tohoto článku, jako obvykle.

Záznam pořadu:

2015-08-07 – Studio Kladno Host vysílání: Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK. Provází: Martin Dukát, Vladimír Kapal a Soňa Zikmundová. Interakce v druhé části pořadu

Stream (spusťte přehrávač níže) anebo Download

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
bantustan
Návštěvník
bantustan
Martin Dukát
Návštěvník

Repríza pořadu nyní na Svobodném vysílači CS http://www.svobodny-vysilac.cz

spravce
Návštěvník
spravce

Včerejší diskuze na SVCS byla super, objevovaly se tam zajímavé příspěvky. 🙂 Už se mi to zdálo ucelenější než dříve.
Mimo téma, nějak se už na AEnews nemůžu nahoře přilhásit, blbne to jen na chromu nebo proběhla nějaká změna , jež mi unikla? Nebo se teď zadávájí komenty s nickem takhle zvlášť po ověření kódu, kvůli mazání příspěvků?
Dík

Pozorovatelka
Autor

“Místo jasného projevu čtu jen samá proroctví a nebeskou symboliku” – nevím, jestli můj projev je jasný, ale je můj. A k němu patří to, že se na dění ve světě dívám m.j. i nebeskou symbolikou. Na toto téma jsem zde rozepsala sérii článků, to ale neznamená, že nebeskou symboliku tahám do každého článku tak, jak jste to podal.

Nevím, jak si představujete “jasný projev”, ale pokud to pro Vás znamená pravidelné přebírání zpráv, které se objeví jinde,pak asi jste na špatné adrese, protože zde jde především o vlastní články autorů. Kdokoliv zde má prostor publikovat svůj projev, bohužel, dosud není mnoho těch, kteří by se k tomu odhodlali a kromě občasných přispěvatelů je většina článků pořád šéfredaktora VK a mých.

Svůj projev jsem Vám osvětlila a k projevu šéfredaktora řeknu jen tolik, že jsem si nikdy nevšimla nějakého kopání za Německo, ale vždy jen a jen vlastenectví.
“….náš národ je tímto serverem považován za tlupu primitivů.” , tak k tomu Vám řeknu jen tolik, že kdybych si já a věřím, že i kterýkoliv zdejší autor či redakce, něco takového jen na chvíli mysleli,i tak ten čas shrbených zad nad klávesnicí či péče o chod stránek budou věnovat čemukoliv jinému.

PS: Právě se chystám vložit video, na které v diskusi dal odkaz jeden čtenář. Odkazy na různé články a videa vnímám jako spoluúčast tvorby stránek, když už se do psaní článků každý nehrne. Vy chcete “jasný projev”, ale sám jste žádný nepředvedl ani vlastním článkem ani v diskusním příspěvku – leda že za “jasný projev” považujete kritiku druhých.

marmaris
Návštěvník
marmaris

Já jsem ve svých dřívějších příspěvcích uvedl jistě už víc jak sto odkazů na různá videa, vložil fotografie a zveřejnil v diskusích mnohé překlady. Pokud vám to nevyhovuje a píšete mi, že jsem nic takového nepředvedl, pak se tedy musím hluboce omluvit, že jsem se netrefil do vašeho vkusu. Jednak nebyl blíže specifikován a také nejsem Sibyla, abych jej dokázal jasnozřivě odhadnout. Jestliže jsem tomuto vkusu nevyhověl, pak to ještě neznamená, že jsem nic “nepředvedl”. Koukám, že je to zde jako za totality. Ať děláš, co děláš, pořád je to špatně. To se nedá nic dělat. S pánem bohem.

Pozorovatelka
Autor

Jestli jsem něco přehlédla, tak se Vám omlouvám -já jsem to myslela tak, že je něco jiného nést “kůži na trh” v diskusi a něco jiného v článku. Nevím o tom, že bych Vaše příspěvky někdy napadala tak,jako Vy jste v podstatě zesměšnil mé články, které já považuji za svůj “jasný projev” a já jsem Vás pouze vyzvala, ať svůj jasný projev také podobně prezentujete.
Rozdíl mez námi je ten, že já respektuji názor (projev) každého a kritika mi nevadí, pokud je k věci. Ale jakou diskusi mám vést s Vámi, když Váš názor je, že mými články se “server ubírá do poněkud podivných kalných vod”. A když Vás vyzvu, abyste přispěl k jeho podobě, tak reagujete: Pokud Vám to nevyhovuje…..” , “To se nedá nic dělat. S pánem bohem”.
Tohle je diskuse o ničem a myslím, že nevyhovuje vůbec nikomu, především ne těm, kteří tohle čtou, proto na Vás už nebudu reagovat.

marmaris
Návštěvník
marmaris

Žádné Vaše články jsem nezesměšnil ani nenapadl, jen jsem se zmínil o tom, že tu jsou. Vyjádřil jsem zcela prostý fakt. Kdybych chtěl Vaše články zesměšnit, vypadalo by to zcela jinak. Pouze jsem reagoval na vyjádření vašeho ředitele, kde napadá platné zákony České republiky, slovanskou vzájemnost nazývá obrozeneckým pojmem panslavismus, který lze najít dnes už pouze v Ottově slovníku naučném a tak dále. Dle jakéhosi obecného úzu články obsahující proroctví a hvězdné konstelace patří do oblasti duchovních nauk, které na politickém serveru nemají co dělat. To platí ovšem pouze v rovině “odporných” materialistických věd.
Nevšiml jsem si, že bych byl Vámi vyzván k nějakému přispívání, byl jsem pouze obviněn z toho, že jsem nic nepředvedl a také z toho, že prý jsem zvyklý na pravidelné přebírání zpráv z mainstreemu a že jsem tady na špatné adrese. Vůči tomu jsem se po právu ohradil. V důsledku toho je každému normálně myslícímu tvoru zcela jasné, že se nachází na území, kde je považován za nežádoucí plevel, proti čemuž, pokud člověk není ve tvaru ohebného červa, se zkrátka nic dělat nedá. Vzhledem ke svému akademickému vzdělání a také dvacetileté praxi krija a džnana jógy se raději dalšího komentáře zdržím. Pokud vám vadí katolické pozdravení, pak s tím zase nic nenadělám, jelikož jsem mimo jiné absolventem teologické fakulty a katolík. Děkuji Vám, že už nebudete reagovat.

xerox
Návštěvník
xerox

borcí ze svobodného vysílače studia plzeň mají jasno … chtějí jednat jménem neidentifikovatelné množiny nespokojených lidí přímo s prezidentem a prosadit jakési referendum o rozpuštění současné vlády …
http://goo.gl/w13tGq

prostě chaos jako v 89-tým občanská fóra , legitimní nástup dubčekova křídla byl odkloněn a jak to dopadlo je zřejmé … dneska osobnost která by sjednocovala veřejnost není a ani nebude , za čtvrt století dema se nenašel jediný veřejně činný respektovaný opoziční politik ekonom , který by od začátku do teď věděl co mluví …
walter komárek už nežije a jeho nepotatěné synstvo by mohlo tak maximálně prodávat v kiosku mladou frontu s koblihama …

bantustan
Návštěvník
bantustan

Slabý člověk,je vlastně většinou GOJJIM DOBYTEK,který se KOUPÍ,jako předmět na JEDNO POUŽITÍ a ODKOPNUTÍ…A takovým je 99 procent..S tím hne pouze VYŠŠÍ MOC https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

Pozorovatelka
Autor

Obě videa jsem vložila, díky za odkazy.

marmaris
Návštěvník
marmaris

Obě videa v souladu s Vaším obviněním jsou převzatá a tudíž zde nemají co dělat, jelikož jsou na špatnééé adrese. Moje videa a překlady byly převzaty ze stránek V kontaktě a jednalo se o videozáznamy svědků ostřelování Doněcka a jiných oblastí, které byly zcela autentické a bez jakéhokoliv zpracování. Překlady se týkaly výpovědí vojáků z fronty, které ještě v té době vůbec nebyly nikde zveřejňované a dle Vás je to přebírání článků??!!! Je mi z Vás skutečně velmi, ale velmi nevolno!!! Naštěstí jsem toto zveřejnil jinde, jelikož se nehodlám nečinně dívat na genocidu Slovanů na Donbase, tedy těch Slovanů, jejichž vzájemnost je dle vašeho serveru zcela nepřístojná. Fuj.

marmaris
Návštěvník
marmaris

Bylo mezi nimi mnoho videí a svědectví, která budou použita u mezinárodního soudu jako důkazy o genocidiu a zločinů proti lidskosti na straně Pravého sektoru a ATO a v současnosti už nejsou dostupné. Pohrdnout takovým materiálem, to chce opravdu otrlost pracovníka z výchovného lágru. Ble.

Pozorovatelka
Autor

Musím na Vás ještě reagovat.
Vím, že videa jsou převzatá – také jsem pod nimi uvedla, kdo jim dal české titulky, protože mám v úctě práci a čas jiných.
A teď na Vás mám dotaz, protože to nemůžu dohledat – když tak mi dejte odkazy na články – , ale podle toho, co teď píšete:Jste Vy ten, který zde pravidelně vkládal fotky a videa z jízdy Nočních vlků? Pokud ano, tak opravdu klobouk dolů před Vaší práci. Pokud to byla jiná videa, dejte mi odkaz, pod jaké články jste je vkládal.
Nevím, kde jste nabral, že tento server je antislovanský – já mám zrovna připraven ke vložení velký článek o Slovanech, který jsem našla na internetu a o kterém soudím, že stojí za šíření.
Nikde jsem nepsala, že přebíráte články a Vaše rozladěnost , ze které cítím zklamání, mě mrzí. Považuji to za nerozumění, protože lidem v Donbase a Luhansku fandím úplně stejně, jako Vy a fandí jim celý tento web.

Pozorovatelka
Autor

Ještě doplním, že jsem přesvědčená, že příští dominující kultura bude slovanská, protože jako jediná zastává hodnoty, které současný svět velmi potřebuje. A spojí se s východní filozofií, která je silně duchovní.

bantustan
Návštěvník
bantustan
D
Návštěvník
D

Super video, dík. D.