Dnes večer na SVCS o Putinově projevu v OSN, o ruské intervenci...

Dnes večer na SVCS o Putinově projevu v OSN, o ruské intervenci v Sýrii a samozřejmě o migrantech v EU

Dnes večer na SVCS o Putinově projevu v OSN, o ruské intervenci v Sýrii a samozřejmě o migrantech v EU

Ani dnes nepřijdete o pravidelný páteční rozhlasový pořad s našim šéfredaktorem na rádiu Svobodný Vysílač CS. V pravidelném čase od 19:00 dnes (02-10-2015) se bude diskutovat jednak o Putinovi a jeho zásadním projevu v OSN, který tak skandálně západní média zjednodušila, dále se probere analýza vstupu Ruska do války v Sýrii a poslední události ohledně ruských letounů, které bombardovaly pozice islamistických skupin vycvičených americkou CIA [1] a proberou se i novinky ohledně migrantů, české vlády, která sklonila hlavu a přistoupila na diktát EU. V závěru pořadu opět přijde prostor i pro telefonické dotazy posluchačů. Záloha streamu bude zde, pro případ výpadku. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu:

2015-10-02 – Studio Kladno – Host vysílání: Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK. Témata: O Putinově projevu v OSN, o ruské intervenci v Sýrii a samozřejmě o migrantech v EU. Dokument: Infiltrace do mešity na Černém Mostě. Vysíláním provází: Martin Dukát a Vítek

Stream (spusťte přehrávač níže) anebo Download

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
vivic
Návštěvník
vivic

Pane VK, prosím jen o vysvětlení-pokud přístup euroatlantického křídla ke globálnímu chudnutí je přes imigranty a tvorbu eurolidí, v čem spočívá přístup euroasijského křídla, ke kterému se přiklonil V. Putin.Díky

Vedoucí kolotoče
Editor

Transatlantické křídlo GP razí dominanci tzv. západního světa nad zbytkem planety a globální restart světové ekonomiky skrze sjednocení trhů, viz. právě dnes podepsaná Transpacifická smlouva volného obchodu (TPP). To je práce transatlantického křídla, které je pod vlivem americké a britské moci. Globální chudnutí má přinést nikoliv úsporu planetárních zdrojů surovin, ale udržitelnost nekonečného růstu HDP podle keynesiánského ekonomického modelu “oškubaného přísedícího”. Ten způsobil bankrot na bankovních trzích USA v roce 2008, protože dluhy byly nesplatitelné. Západní společnost tak musí zchudnout, aby ekonomický růst a produktivita práce byla zachována, ale lidé dostanou méně peněz a to vyrobené zboží se prodá do zemí v rámci obrovských volných trhů, TPP a později TTIP (Transatlantická zóna volného obchodu). Nová odbytiště udrží a oddálí pád keynesiánského systému. Asi o 150 let.

Euroasijské křídlo vidí problém ve vyčerpání planetárních zásob ze strany západní civilizace a je ostře proti plánu Transatlantického křídla na udržení keynesiánského modelu kapitalismu. Cílem tohoto křídla je konec petrodolaru a globální spolupráce zemí s vyrovnáváním úrovně zemí rozvojových s těmi západními, za cenu zbohatnutí rozvojových zemí (o malou část) a zchudnutí západní civilizace (o velkou část). Tím dojde ke snížení spotřeby planetárních zdrojů.

Obě křídla vidí globální chudnutí západní civilizace jako cestu k záchraně zdrojů planety, ale transatlantické křídlo chce chudnutí především chudých zemí, protože ty to nepoznají a spolu s tím nějaké, méně bolestné, chudnutí západu. Euroasisjké křídlo chce chudnutí především severní Ameriky, která nejvíce spotřebovává planetární zdroje.

Rusko je zdrojová země, která bude určovat ceny zdrojů v euroasisjkém křídle, takže Rusko je pánem situace. Rusko bude moci získat zpět svoji dominanci, zatímco USA o ní postupně ve světě přijdou. Rozhodovat totiž budou zdroje a zatímco Rusko jimi disponuje, USA už pochopili, že frakování plynu nebyla správná cesta, firmy v USA na frakování už krachují a ekonomika USA stojí a padá s petrodolarem. Mezi vnitřním prediktorem v USA (elitami) a transatlantickým křídlem GP ještě propukne velký boj o moc v zemi, protože elity v USA jsou velmi silné, opírají se o zednářské kluby, které jsou velmi mocné a soupeří s globalisty o moc.

Ukraine Bypass
Návštěvník
Ukraine Bypass

19-ti kilometrovy most spojujici Kerc na Krymu s Ruskem ma byt otevren v prosinci 2018:

Modelova animace:
https://www.youtube.com/watch?v=fppGkUsPV2U

Prubeh stavby:
https://www.facebook.com/RTvids/videos/1084876664855919/

Pametnik
Návštěvník
Pametnik

Skoda, že jste nevzpomněli v poradu nase neslavne jubileum:
Na 2.října připadá výročí začátku obsazování části československého Těšínska polskou armádou v roce 1938.