Détente: Ředitel CIA Mike Pompeo se tajně sešel s Kim Čong Unem...

Détente: Ředitel CIA Mike Pompeo se tajně sešel s Kim Čong Unem v KLDR a Rusko vidí v přímém přenosu, jak musí jednat s americkými elitami, aby přistoupily na proces smíření se s realitou. Proč má Yakov Kedmi pravdu a proč na Američany platí jenom hrubá síla? Všechno se nakonec rozhodne na fotbalovém šampionátu v Rusku!

Détente: Ředitel CIA Mike Pompeo se tajně sešel s Kim Čong Unem v KLDR a Rusko vidí v přímém přenosu, jak musí jednat s americkými elitami, aby přistoupily na proces smíření se s realitou. Proč má Yakov Kedmi pravdu a proč na Američany platí jenom hrubá síla? Všechno se nakonec rozhodne na fotbalovém šampionátu v Rusku!

Situace na Korejském poloostrově má zajímavý vývoj. Média dnes přinesla informaci, že ředitel americké tajné služby CIA Mike Pompeo se potají sešel minulý týden s vůdcem Severní Koreje Kim Čong Unem v Pchjongjangu, aby společně domluvili parametry vrcholného summitu mezi mezi vůdcem KLDR a americkým prezidentem Donaldem Trumpem [1]. Ten už na to reagoval na svém Twitteru, že schůzka s Kimem bude skvělá a denuklearizace Korejského poloostrova bude skvělá jak pro USA, tak i pro KLDR. Zároveň však Donald Trump na tiskové konferenci uvedl, že USA nemají jinou možnost, než tuto schůzku zrealizovat, i když ještě donedávna americká administrativa odmítala jakékoli přímé jednání s KLDR. Všechno se změnilo s jednou událostí, a tou byla zimní olympiáda v jihokorejském Pchjongčangu. Tam se totiž něco stalo a je potřeba si opět všimnout toho, jakou roli v celé věci sehráli globalisté. A jakou roli sehraje fotbalový šampionát v Rusku.

Losování skupin FIFA šampionátu 2018 v Rusku.

Olympiády jsou válečným prostředkem globalistů beze zbraní. Jedná se o starobylý válečný nástroj z dob helénistického Řecka, kdy válečné střety mezi jednotlivými panovníky mohly být vyřešeny bez prolití krve, a to formou zápasu v olympijském kolbišti. Panovníci vyslali do zápasu své sportovce, a kdo vyhrál v řecko-římském zápasu, ten vyhrál svému pánovi válku a spor, poražená strana musela sporné území opustit a vyklidit, nebo uznat nárok vazalství a zaplatit léno.

Pokud bychom šli hlouběji do historie anglického slova “sport”, tak původ slova je ve skutečnosti ve staroslověnštině ve výrazu “spor turnaja” – turnaj na vyřešení sporů. Podobně i slovo “dolar” je odvozeno od staročeského “tolar”. Ale to jenom tak naokraj. Dostali bychom se až do starověkého Egypta, kde válečné spory mohly a také často byly urovnávány na tzv. hypodromech, jezdeckých oválech, kde vozatajové soutěžili pro své pány o vítězství. Ten, kdo vyhrál, si potom odnesl pozemkový nebo majetkový dekret poraženého a tím byl válečný spor urovnán. Stejně tak to platilo o kolbištích a jedním z nejstarších kolbišť, kde ovšem už šlo o život, byly Colossea. Ovšem pozor, je zde jeden historický lapsus, který je třeba osvětlit.

Globalisté budou válčit s neocony na šampionátu v Rusku

Moderní filmy a kultura vykreslila do našeho povědomí Colossea jako místa, kde otroci bojovali o život a zabíjeli se mezi sebou pro pobavení publika. To je sice pravda, ale to se týkalo římských Colosseí na přelomu našeho a předchozího letopočtu. Colossea mají svůj daleko starší původ v Mezopotámii a odtamtud se dostaly do Egypta, kde se jednalo o místa urovnávání sporů a první sportoviště na světě s profesionálním charakterem. Bojovníci mohli za poplatek vstoupit do arény a bojovat o výhru, buď pro sebe, ale mnohem častěji pro své pány a vladaře. Systém soudů tehdy neexistoval, rozsudky vynášel samotný vladař, nebo rada starších. Pokud hrozilo vypuknutí války a jednotlivé strany neměly peníze na postavení armád a zaplacení žoldáků, zaplatily alespoň dva bojovníky, kteří se utkali buď na hypodromu nebo v colosseu. A přesně tady se narodil sport, tedy válečné střetnutí redukované na dvě osoby nebo malé týmy hráčů, které podle dohodnutých pravidel usilují o vítězství ve válce.

Slavnostní ceremoniál losování skupin šampionátu v Rusku. Všimněte si modrých ramen, evokují židovský 7-ramenný svícen Menorah.

Vyšší procesy řízení dnes urovnávají spory a hrozby válek právě prostřednictvím řízení Olympiád a světových šampionátů. Proto si všimněte, jak obrovskou roli hraje fotbalový šampionát v Rusku. Britská královská rodina a ministři Theresy May v kauze Skripal hned po vypuknutí aféry vyslali symbol, že britská vláda nepojede do Ruska na fotbalový šampionát [2]. Mnoho lidí si řeklo, co to má proboha společného s otravou Sergeje Skripala a jeho dcery Julie?

Jenže, tento symbol právě ukazuje na důležitost velkých sportovních akcí, protože jde o skládání účtů a urovnávání sporů mezi velmocemi a vladaři. A Britové globalistům vyslali vzkaz, že neuznávají neválečné řešení sporů. Právě proto před zimní olympiádou bylo Rusko donuceno k tomu, aby poníženě pochodovalo pod bílou vlajkou v Pchjongčangu, ale Rusko pochopilo, jak fungují vyšší procesy řízení. Rusko se muselo zúčastnit a sklonit svoji hlavu před globalisty, před jejich soudním dvorem. Rusko se tím podřídilo symbolicky globalistům, ale současně tím se dostalo pod ochranu globalistů. Takže se to vyplatilo.

Američané byli na Korejském poloostrově donuceni k procesu “détente” a stalo se to během globalistické olympiády

Proto ihned po skončení olympiády bylo Rusko okamžitě znovu přijato zpátky za člena MOV, ke vzteku Američanů a některých členů českého ČOV a jisté biatlonistky, která raději na olympiádu ani nejela, a vše je zapomenuto, vše je Rusku odpuštěno. A co se stalo spolu s tím? Jihokorejská vláda, za podpory a ochrany globalistů, zahájila komě olympiády v Pchjongčangu i proces sjednocení Korejského poloostrova. A ten proces začal probíhat bez Američanů, proti vůli americké vlády, proti jejímu vzteku. Když se Američané vyvztekali a uklidnili, tak zjistili, že se jedná o proces, který nedokážou zastavit.

A když něco Američané nedokáží zastavit, tak se naopak rozhodnou k procesu připojit a ovlivnit ho. Američané tak pochopili, že musí začít jednat s KLDR a Kim Čong Un je dnes vítěz, aniž by na tom měl ale klíčovou zásluhu, protože tento proces nastartovala Olympiáda a globalisté. Jenže jedna zásluha se musí Kimovi uznat, a to je proces tvrdého odporu proti USA. Američané uvalili na KLDR stovky sankcí, ale nic to nezměnilo. Američané tak pochopili, že vládu v KLDR neporazí a to, co vidíme dnes, je proces smiřování a uvolňování, tzv. détente.

Židovský 7-ramenný svícen Menorah. Porovnejte s grafikou losování skupin šampionátu.

Dalším příkladem détente je Kuba, která odolala americkým sankcím po desítky let a Američanům nezůstalo nic jiného, než zahájit proces smiřování, protože hrozilo, že Vladimir Putin začne na Kubě obnovovat sovětské základny. Tyto příklady pouze ukazují, že Yakov Kedmi, bývalý šéf izraelské tajné služby Nativ, nemluví do větru, když o Američanech říká, že na ně platí jenom tvrdá ruka. Američané přijdou k rozumu až ve chvíli, kdy zjistí, že se musí od zbraní a raket vrátit zpátky k diplomacii, protože hrozby, rakety a sankce prostě s Ruskem nepohnou.

Jenže, v takové fázi poznání Američané zatím nejsou, pokud jde o Rusko. Americké elity si stále myslí, že pro změnu směřování Ruska stačí odstranit Putina. A tady pozor. To samé si mysleli o Fidelu Castrovi na Kubě, a to samé si mysleli o rodině Kimů v KLDR. Na Fidela Castra provedla CIA více jako stovku nezdařených atentátů, a je jisté, že se pokusí odstranit i Putina. Proto jakákoliv nemoc Vladimira Putina nebo delší odmlka a nepřítomnost na veřejnosti musí být interpretována s vysokou dávkou znepokojení.

Trumpovi je nařízeno, aby se sešel s Kimem, ale s Putinem se sejít nesmí! Tragikomedie americké zahraniční politiky

Vezměte si tu ironii a absurditu americké moci. Američtí neoconi vidí, že jim globalisté plánují sjednocení Korejského poloostrova, a tak zjistí, že musí zahájit détente a dotlačí Donalda Trumpa ke schůzce s Kimem, o kterém ještě před 4 měsíci prohlašoval, že je šílenec s jaderným arzenálem. Donald Trump se tak sejde s Kim Čong Unem, ale dosud se nesešel s Vladimirem Putinem. Chápete tu ironii? Neoconi nedovolí Trumpovi schůzku s Vladimirem Putinem, ale dovolí mu schůzku s Kimem, protože americká moc na Korejském poloostrově začíná ztrácet pozice a sankce proti KLDR nic nesvedly. Američané tak museli přistoupit na détente a procesy už nemají pod kontrolou, ty teď řídí globalisté. Jenže ve vztahu k Rusku je to jiný příběh. Neoconi stále věří, že v Rusku mohou dosáhnout svého a détente je tudíž v nedohlednu, protože odpor Ruska proti americké agresi je zatím slabý, mírný a Moskva nechává stále velký manévrovací prostor nejen Američanům, ale zejména ruským podpindos, kteří rozvrací Rusko zevnitř. To by jim na Kubě a ani v KLDR nikdy neprošlo.

Cesta, silnice, symbolizuje číslo 25. Ano, od roku 1993 uběhlo přesně 25 let od převzetí moci Borisem Jelcinem v Rusku. Odkaz na vznik jelcinovského Ruska.

Vladimir Putin nechce proti USA vytáhnout boxerské rukavice ze zjevného důvodu, protože si to teď nepřejí globalisté před nadcházejícím fotbalovým šampionátem v Rusku, který pro globalisty bude hostit Vladimir Putin. Bude se hrát o mnoho. A o sport a počet branek půjde až v úplně té poslední řadě. Vyvolat napětí a konfrontaci s USA před šampionátem by bylo nemoudré, protože je vysoká šance, že šampionát to vyřeší za Rusko, odstartuje totiž stejné procesy, jaké odstartovala olympiáda v Jižní Koreji, tzn. procesy odstavování americké moci.

Závěrem bych chtěl upozornit, abyste si všimli grafiky šampionátu v Rusku. Během losování skupin fotbalových týmů všichni Židé v Rusku viděli na obrazovce Menorah, sedmiramenný svícen. Je to jen další symbol globalistů a vzkaz neoconům (ale i vzkaz pro goyos), kdo ovládá globalizaci. A symboly globalistů jsou všude na propagačních posterech a grafikách k ruskému šampionátu. Např. nahoře grafika ukazuje červenou klikatou cestu, která tvoří číslo “25”, což je 25 let od rok 1993, kdy Boris Jelcin poslal tanky na parlament a uchopil moc v Rusku. Globalisté jsou dnes spojenci Moskvy, ale Vladimir Putin musí být opatrný, protože globalisté a chasidská Menorah o 7 ramenech půjde Rusku po krku úplně stejně jako neoconi.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Kim si momentálne o Trumpa obtiera svoje topánky. Tak bez predbežných podmienok, ha, ha,ha … Nebudú sa stačiť diviť. Bude žiadať odchod USA z regiónu a bude žiadať záruky o neútočení na KĽDR. Bude požadovať odstránenie vojenských základní v Japonsku a v JK neporušiteľnosť hraníc a garantov bude chcieť Rusko a Čínu!!! Podpíše mier s JK a za to bude požadovať zrušenie embarga. Dobe ho pripravili súdruhovia v Číne. To sa musí uznať. Kim sa tuším učí hrať šachy a to od samotného RasPutina.

Iva
Návštěvník
Iva

Nemyslím, že si kdokoliv o kohokoliv něco otírá.
Oba jsou lidmi globalistů, tudíž jednají v souladu a ve vzájemné spolupráci, podle zadaných not.

Jarek
Návštěvník
Jarek

O globalismu se hovořilo už hodně dávno a cítil jsem to jako špatnou věc , uniformita atd . Proto jsme založili antimonopolní úřad , zajimalo by mě zda ještě existuje . Asi už ne protože by to zde nemohlo vypadat tak jak vypadá . Globalismus měl být o sjednoceném volném trhu , výrobě a obchodu , tzn levnějším !!! V autě máte agregát , motor bez čísla , big mack atd vše stejné a hle dražší a dražší . Fandit globalistům a zdechnout po cestě z práce nebo neoconum a zdechnout na cestě do práce . Fakt těžká volba …

Jaris
Návštěvník
Jaris

Globaliste = Mezinarodni zid. Zjistete si komu hlavni obchodni retezce patri a budete mit jasno.

.lak
Návštěvník
.lak

Ony ty nálepky jsou zavádějící. Lepší je vědět principiální hejble a dá se tušit co od dárečků bude. http://www.zvedavec.org/nazory-7576.htm
8.4.2018 17:45

Jarek
Návštěvník
Jarek

Jaris zdravím . Mám jasno . Vadi mi rozdíl prezentace artiklů byť i politických tezí nebo ekonomických směrů v konfrontací s jejich skutečným stavem a dopadem na společnost .

Vraždící Němci
Návštěvník
Vraždící Němci
Motopes
Návštěvník
Motopes

To nebyly němci . To byli nacisté. Němci jsou naši kamarádi , koneckonců jsme jim i předali velení naší brigády v Žatci . Němci byli vždy na naší straně a proti nacistům bojovali. Bránili nás i před komunismem z ruska, bohužel byli ruskými okupanty poraženi a od té doby nás rusové okupovali a poslali sem z ruska Gottwalda a potom Husáka. . . Nebo obráceně, už nevím, musím se zítra zeptat učitelky. Ele evidenčně to tak nějak bylo. Zítra vlastně škola není, část děcekse rozhodla že jde do ZOO a další část do hospody. Ale němci to fakt jako teda nebyly. . .

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Odpověď bude přímo úměrná době, zbývající jí do důchodu.

alzax
Návštěvník
alzax

Upalování – samozřejmě zaživa – byl nejčastější způsob masového vraždění civilistů, který Němci používali na slovanských územích hlavně SSSR, Jugoslávie ..
Mj viz film “Idi i smotri” 2 díl, cca od 23:50
https://www.youtube.com/watch?v=zYIaDYRipoM

Iva
Návštěvník
Iva

Jo, přesně.
Hlavně že II. sv.v. je zcela odpuštěna a Německo jsou kámoši, zatímco Rusku je nasazována psí hlava. Tyto lži šíří účelově psychopati, co přechodně a nedopatřením získali na chvíli moc, aby si ta koryta udrželi a Západ je pochválil – netuší, že se blíží jejich neslavný konec. Tohle zlo musí skončit.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Tyhle psychopaty je nutno zlikvidovat dřív než se od nich nákaza rozleze .

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Kolik ze nam dluzi ti “kamaraten” na reparacich za skody, zpusobene NAM jejich 2. Svetovou??
Nezapomeneme!

369
Návštěvník
369

Česká televize úpí: Aeronet opět vyškolil 7 miliardového manipulanta a Hlídacípes.org vzteky zařval! http://www.skrytapravda.cz/domaci/1580-ceska-televize-upi-aeronet-opet-vyskolil-7-miliardoveho-manipulanta-a-hlidacipes-org-vzteky-zarval

369
Návštěvník
369
Jarek
Návštěvník
Jarek

Komu je potřeba se posunovat po zemi cca 1300 km/h , čemu to prospěje ? Pověz tři sta devět a šedesátko.

Iva
Návštěvník
Iva

Nikomu.
Jedině že by byli lidé dříve v práci a mohli by tak pracovat třeba ve více firmách.
Pracovat se už skoro nikomu nechce, takže by těch pár skalních mohli rychle vozit z místa na místo. Ono živit ve Francii tu černou armádu není jen tak.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Ale určitě to někomu prospěje.Čtěte pozorně: hyperLUP. . . a o tom to celé je. Na straně jedné nejsou schopni uchránit svoje základní lidská práva a na druhé malují takovéto vzdušné zámky . Vidím v tom dva základní aspekty: 1/ odvrácení pozornosti občanů od reálných problémů 2/ vybrání zálohy na projekt. Prostě HYPERLUP !

Iva
Návštěvník
Iva

Dobrá úvaha. To mne nenapadlo, myslím, že jste se trefil!

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Neco jako Projekt brnenskeho nadrazi – vzdalena varianta – v oblasti tzv. “Jizni Centrum a.s.”, registrovane sveho casu v danovem raji, kdy radobysoudruzi skoupili tyto pozemky za vyhodnou cenu (tehdy cca 3,50 Kc/m2..), a ted by je radi stejne vyhodne odprodali zpet mestu za 1000 X tolik! (viz cenova mapa…)
A pak zkuste rict, ze nepacuji ” pro lidi” 😉

raspberry
Návštěvník
raspberry

Ruský velvyslanec při OSN Vasilij Nebenzia dnes řekl v ruské televizi, že ukáže rozhovor s “chemickou obětí” z Dúmy, chlapcem Hassanem (11 let) a jeho tatínkem Omarem Diabem zástupcům členských států Rady bezpečnosti OSN. „Na příštím zasedání Rady bezpečnosti jistě najdeme způsob, jak to zobrazíme na obrazovce,“ řekl Nebenzia.

Video s chlapcem zatím zveřejnily jen britské bulvární THE SUN a THE MIRROR, s pochybnými titulky jako “FAKE VIEWS Ruská televize tvrdí…”.

https://www.thesun.co.uk/news/6089508/syria-chemical-attack-video-boy-hosed-down-russia-tv-staged/
https://www.mirror.co.uk/news/world-news/russia-claims-child-doused-liquid-12389365

Přitom už v pátek 13. dubna v 18 hodin mluvčí ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov prohlásil, že mají důkaz, že Velká Británie je přímo zapletená do inscenování provokace v Dúmě. Generálmajor Konašenkov řekl, že Londýn od 3. do 6. dubna vyvíjel silný nátlak na organizaci Bílé přilby, napojenou na povstalce, aby se předem připravená provokace odehrála co nejdříve.

“To je absurdní,” odpověděla ve 20 hodin novinářům britská zástupkyně v OSN Karen Piercová a tvrzení Moskvy označila za “evidentní lež”. “S útokem z minulé soboty nemá Británie nic společného”, řekla Piercová.
http://tass.com/defense/999641
https://www.echo24.cz/a/SLst4/rusko-obvinilo-z-chemickeho-utoku-brity-absurdni-reaguje-londyn

O několik hodin později, v noci z pátku 13. na sobotu 14. dubna, pak USA, Británie a Francie zahájily raketový útok na Sýrii s tím, že reagují na použití chemických zbraní ze strany vládních sil v Dúmě.

Teď se tyto země nemají k žádné omluvě Sýrii ani k vyvození své politické odpovědnosti. Nimrata „Nikki“ Haleyová se v OSN určitě hodí marod.

Demokracie nefunguje, protože mainstreamová média vlastní “elity” a manipulují a lžou lidem.

Iva
Návštěvník
Iva

nemají se k omluvě, protože na to nejsou zvyklí, doteď to nikdo nepožadoval a nikdy to nedělali, pro ně zákony neplatily, zpupně si zvykli na moc, nadřazenost a výsadní postavení, teď nechápou, co se děje a proč to najednou není jako dřív … dobře jim tak, však ona už je ostuda a úpadek naučí …

Jaris
Návštěvník
Jaris

Karen Piercova je permanentni mluvci v OSN za Britanii. Jeji zjev pripomina jezibabu, jenze ty byly chytre a mazane. Tahle anglicka nana je blbka na druhou.

konzerva
Návštěvník
konzerva

V gutě nacházejí chlorové nádrže z německa a dýmové granáty z města kde otrávili skřípala…. https://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201804191630-pecl.htm
Mimořádná zpráva MZV Ruska k otravě skřipala … https://cz.sputniknews.com/svet/201804197186106-MZV-Rusko-otrava-Skripal-Britanie-specialni-skluzba/
Vybombardované centrum u Damašku připravovalo léky na rakovinu…??? http://rusvesna.su/news/1524140580

Jarek
Návštěvník
Jarek

Kim a sjednocená Korea ? Zakope jadernou sekeru a kamarádi od teď až na furt ? Co řekne lidem že se spletl ? To spíš by měla jižní zpívat píseň práce , nebo ne ?

Jarek
Návštěvník
Jarek

Putin by se měl bát sedmi ramenného menorahu ? On přece drží osmiramenný co dostal od Leva Levieva . Může někdo vysvětlit ?

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jsou dva zidovske svicny. Prvni je sedmiramenny a slouzi v chramu. Ma byt vyroben ze zlata. Cislo 7 znamena symbolicky dokonalost.
Druhy je osmiramenny svicen, ktery pouzivaji zidi pri svatcich Hanukka, coz je neco obdobneho jako Vanoce. Ten muze byt vyroben z jakehokoliv kovu.
Detaily jsou na internenu.

hanns
Návštěvník
hanns

a ještě sousední Cimrmanov:
“Berlínsky súd vyslovil prekvapivý verdikt. Facebook musel odblokovať účet Gábora B. a opätovne zverejniť jeho komentár kritizujúci imigráciu, politiku Nemecka a falošné správy mainstreamových médií. Facebook sa tak ocitol medzi dvoma mlynskými kameňmi. Na jednej strane je tu tento verdikt súdu, ktorý vytvára precedens zakazujúci mazanie politicky nekorektných komentárov, na druhej strane je tu nový nemecký zákon, ktorý umožňuje uvaliť vysoké pokuty na facebook v prípade nezmazania “nenávistného komentára.”
https://www.hlavnespravy.sk/koniec-cenzury-prelomovy-verdikt-sudu-facebook-nesmie-zmazat-komentar-kriticky-voci-imigrantom-nemeckej-politike-voci-mainstreamovym-mediam/1377638