Destabilizace USA: Pouhý den po volbách veterán námořní pěchoty postřílel v klubu...

Destabilizace USA: Pouhý den po volbách veterán námořní pěchoty postřílel v klubu v Kalifornii nejméně 12 osob, zabíjel legálně drženou zbraní Cal .45 a na místě jsou prý hotová jatka, ale zase žádné fotky nebo důkazy! Okamžitě vypukly demonstrace za zákaz prodeje zbraní v USA! Demokraté “utrpěli” v úterý těsnou výhru v kongresu, ale v senátu dokonce oslabí! Trump je na koni!

Destabilizace USA: Pouhý den po volbách veterán námořní pěchoty postřílel v klubu v Kalifornii nejméně 12 osob, zabíjel legálně drženou zbraní Cal .45 a na místě jsou prý hotová jatka, ale zase žádné fotky nebo důkazy! Okamžitě vypukly demonstrace za zákaz prodeje zbraní v USA! Demokraté “utrpěli” v úterý těsnou výhru v kongresu, ale v senátu dokonce oslabí! Trump je na koni!

Ve Spojených státech skončily v noci z úterý na středu doplňovací volby do amerického kongresu a senátu. Demokratická strana plánovala ihned po drtivém vítězství, které předpovídaly znovu a opět zmanipulované americké volební průzkumy, vyvolat procesy vedoucí k impeachmentu Donalda Trumpa z funkce amerického prezidenta. Jenže volby dopadly hořkou výhrou / nevýhrou pro Demokraty, protože v kongresu budou mít jenom těsnou většinu a navíc, a to je ta nejhorší zpráva pro Demokraty, v horní komoře v senátu Demokraté dokonce oslabí a Republikáni posílí. Demokraté přitom z průzkumů byli přesvědčení, že volby se stanou obrovskou modrou lavinou Demokratů, kteří získají silnou kontrolu nad kongresem i senátem. Jenže, místo toho dopadly volby tak, že ani dnes ve čtvrtek není z několika států jasno, kdo vyhrál, protože hlasy se přepočítávají hned v několika volebních obvodech, kde to bylo velmi těsné, Republikáni si mohou teoreticky ještě polepšit.

Přestřelka na tiskovce mezi Donaldem Trumpem a Jimem Acostou ze CNN.

Cesta k impeachmentu Donalda Trumpa se uzavřela a navíc v senátu se ukazuje, že Trump přitahuje voliče. Naprostá většina republikánských kongresmanů a senátorů, kteří si pozvali Donalda Trumpa na své domovské volební mítinky ve svých státech, ve volbách uspěla, zatímco republikánští kandidáti, kteří se od Trumpa distancují, naprosto vyhořeli a skončili. Všimli si toho i redaktoři amerického mainstreamu, že Donald Trump pomohl volebním preferencím všude tam, kam přijel, což je velmi neobvyklé pro prezidenty v půlce volebního prezidentského období, kdy účasti prezidenta na volebních kampaních kongresmanů a senátorů mají ambivalentní a někdy dokonce neblahý vliv. Tyto volby ale ukázaly, že Donald Trump neztratil nic ze své volební síly a jak upozornili pozorovatelé na CNN, Republikáni si kongres prohráli sami, protože kdyby stáli jednotně za Trumpem, Demokraté by nemuseli vyhrát ani ten kongres. Posílení v senátu ukazuje, že Trump posiluje v těch místech, kde se ho republikáni nebojí a stojí za ním.

Otravné jepice ze CNN a jejich péče o hordy migrantů na cestě do USA

Nervozita Demokratů po volbách nepolevuje, ale dokonce se zesiluje. Včera na tiskové konferenci v Bílém domě vypukl skandál, když došlo k verbální přestřelce mezi Donaldem Trumpem a Jimem Acostou, reportérem ze CNN. Ten se totiž Donalda Trumpa zeptal, proč nazývá karavanu migrantů, která se blíží k hranicím USA, za invazi, když podle Acosty se jedná jen o migranty. Následovala přestřelka, kterou s českými titulky můžete vidět ve videu v úvodu tohoto článku.

Zástupce CNN de facto připomínal některé otravné jepice z České televize při tiskovkách Miloše Zemana, ovšem Donald Trump nasadil silný kalibr a ihned byl s novinářem vyřízený. Jak sami vidíte, novináři v USA omlouvají a chrání migranty a jejich nasunování do země úplně stejně, jako mainstreamoví novináři v ČR. Jsou to úplně ty stejné procesy. A protože Demokratům se nepodařilo zvítězit drtivě ve volbách a jejich výhra v kongresu a prohra v senátu se dá označit za Pyrrhovo vítězství, tak je jasné a logické, že přichází ke slovu jiné procesy řízení.

Sarah Huckabee se snaží sebrat Acostovi mikrofon, ale ten je k nezastavení.

Právě včera došlo k masakru v Kalifornii v okrese Ventura ve městě Thousand Oaks. V místním baru “College Country” se scházejí hlavně mladí lidé z okolních univerzit a členové liberálních spolků s napojením na místní univerzitní campusy, což jsou hnízda americké Antify a Demokratické strany.  Podle policie a svědků včera večer do tohoto baru vstoupil muž v maskovaném oblečení, vhodil do baru několik dýmovnic a začal střílet hosty restaurace legálně drženou zbraní kalibru .45 s obrovskou kinetickou silou. Tento kalibr se používá pro zastavení útočníků s těžkou výstrojí a neprůstřelnou vestou, proto informace hovoří o tom, že v baru to jsou hotová jatka. Policie původně uvedla jenom věk pachatele, že mu bylo 29 let, ale nyní už známe i jméno a identitu střelce.

Bývalý mariňák vletěl do klubu s pistolí a dýmovnicemi v rukách, postřílel 12 lidí a potom se zastřelil. Antifa a neoliberální spolky jsou na nohou, chystají se demonstrace proti Trumpovi

Útočnikem byl David Ian Long, bývalý veterán Marine Corps [1]. V minulosti se léčil s vážnou formou PTSD (post-traumatická stresová porucha) a tento rok u něho doma dokonce zasahovala policie a psychiatr, protože podle informací vyhrožoval sebevraždou. David Ian Long byl běloch a na místě v restauraci se zastřelil poté, co sám postřílel a zabil nejméně 12 hostů restaurace. Podle amerických médií už Antifa a studentské spolky v Kalifornii svolaly demonstrace proti Donaldu Trumpovi a Republikánské straně s cílem vynutit si zákaz prodeje zbraní v USA a zrušení 2. dodatku americké ústavy, který zaručuje právo na držení zbraní. Nic není náhoda, pouhý den po skončení voleb, které nedopadly pro liberální demokraty tak, jak bylo očekáváno, přichází další podivný útok, jehož motiv je neznámý a podobně jako v kauze střelby v Sandy Hook se znovu mluví o psychicky narušeném jedinci, který se rozhodl zabíjet.

David Ian Long, údajný střelec.

Stejně tak je divoká situace jen pár hodin po volbách i ve Washingtonu, D.C., kde Donald Trump vyzval generálního prokurátora Jeffa Sessionse k rezignaci, a ten jeho žádosti obratem vyhověl. Jeff Sessions byl oblíbencem Donalda Trumpa, ale krátce po inauguraci v roce 2017 se vztahy začaly bortit, protože Jeff Sessions odmítal ukončit vyšetřování údajného ruského ovlivňování americké prezidentské volby v roce 2016. Podle Donalda Trumpa je to hoax, který si vymyslel Deep State s cílem vyvolání impeachmentu prezidenta. Tento narativ vyšel z odhalení, že ruský velvyslanec v USA Sergej Kisljak se v roce 2016 sešel s Michaelem Flynnem, poradcem Donalda Trumpa. Toto setkání je dnes vydáváno za hlavní argument toho, že Rusové ovlivňovali volební kampaň v USA.

Trump vyrazil pár hodin po volbách generálního prokurátora, prezident chce zastavit vyšetřovací sondu o ruském vlivu a začít vyšetřovat informační úniky z Kongresu do fake news mainstreamových médií v USA

Odstranění Jeffa Sessionse je cestou k tomu, jak zastavit vyšetřování FBI, které vede Robert Mueller. Toho může odvolat z vyšetřování jenom generální prokurátor, prezident tu pravomoc nemá. Takže Donald Trump po rezignaci Jeffa Sessionse jmenuje nového generálního prokurátora. Ten by měl nejen ukončit absurdní divadlo okolo tzv. ruské stopy, ale měl by naopak nastartovat vyšetřování úniků informací z bezpečnostních kruhů v Kongresu, především z řad demokratických kongresmanů a senátorů.

Novinářům do New York Times a Washington Post totiž unikají tajné materiály z okruhu demokratických kongresmanů, kteří informace pouští ven s cílem poškodit Donalda Trumpa. Žádné volby v USA již nebudou, až teprve v listopadu 2020 ty prezidentské. Donald Trump tedy v druhé polovině svého mandátu přitlačí nejen na pilu, ale i proti Republikánské straně. Pro Donalda Trumpa je totiž včerejší výsledek tou největší výhrou, kterou dosud zažil. Dokázal se totiž v kongresu zbavit těch republikánských kongresmanů, kteří byli v opozici proti Trumpovi. A sami Republikáni teď zažili drtivý střet s realitou, že pokud nebudou stát za Donaldem Trumpem, skončí v politice. Donald Trump tak získal mohutný argument a bič na vlastní republikány v kongresu a v senátu.

Policie a studentky z kampusu, kterým se podařilo utéct z klubu.

Nelze se proto divit, že neoliberální sluníčka v USA ztrácí půdu pod nohama, protože namísto drtivé porážky Donalda Trumpa se podařilo Trumpovi svoji pozici upevnit a vyčistit vlastní stranu od kongresmanů, kteří Donalda Trumpa nechtěli a nemuseli. Každému musí být jasné, že Republikáni ve světle výsledků voleb si uvědomí, že bez Trumpa nebude žádná vláda a v roce 2020 žádná moc. A tak ani Demokratům nezbývá nic jiného, než poslat štěkací psy do Bílého domu a křičet a fňukat, že migráčci v karavaně nejsou invaze a je znovu potřeba prolévat potoky krve v médiích kvůli dalšími prý šílencovi, který šel postřílet do baru studenty, feministky a aktivisty z místních univerzit. Nezůstalo už nic, jenom pokus o destabilizaci USA a dovedení celé země k občanské válce a povstání mezi patrioty a globalisty. Že ve skutečnosti jde o boj mezi Domem Chabad a Domem Sion, to ani Američanům nevysvětlujte, nepochopili by to. Důležité je, že Trump upevnil svoji pozici ve vlastní straně a ukázal, že kdo nepůjde s ním, skončí jako ti kongresmani, kteří shořeli ve volbách před 2 dny.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kristian
Návštěvník
Kristian

Sarah Huckabee Sanders na fotce s Jim Acostou neni… je to obyčejná zamestnanka bíleho domu, která jen zbíra a podáva mikrofón.

Kristian
Návštěvník
Kristian

Sorry za skomolenou Češtinu… muj prvni jazyk je Slovenčina

Karel Čech
Návštěvník
Karel Čech

Jednoho dne vyjde slunce a Trump bude jen vzpomínkou. Bude se na něj vzpominat jako na toho, kdo zničil co mohl a o to jednodušší pozici bude mít jeho nástupce. Nastane čas obnovy.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa
Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Sledujte procesy:

Prezident Donald Trump se do dějin USA zapíše jako politik ztělesňující amerického Gorbačova. Důvody, proč je tomu tak, zveřejnil deník „Asia Times“:

https://www.hlavnespravy.sk/asia-times-trump-gorbacov-zanik-americkeho-imperia/1575822

…pěkně shrnuto to samé, co zde dávno a dávno předtím psala PP a mnozí další.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Cílem Soudruhů bude samozřejmě přenést tyto modely i k nám – za účelem odzbrojení obyvatelstva.
A že Soudruzi jsou známi jako nejlepší herci a režiséři ( i procesů) je všeobecně známo….

Putin jasně a srozumitelně ( pro chápání ještě schopné…):
“Já už jsem říkal Evropě v roce 2007, že USA rozšiřuje SVOJI JURISDIKCI i na cizí země, a nikdo to nechtěl slyšet, nikdo nic neříkal, nikdo nic neudělal, tak nechápu, čemu se dnes zástupci (“naši partňory”) těch zemí DIVÍ – mají pouze to, co oni chtěli…. Teď si to mohou vychutnat.”
Putin: I Told Europe in 2007, They Didn’t Listen, Now “Enjoy Your Meal”!
https://youtu.be/B_NIrtGEyiI

Pijack
Návštěvník
Pijack

Menší souvislost

https://zahranicni.ihned.cz/c1-66334250-plukovnik-rakouske-armady-20-let-pracoval-jako-spion-pro-rusko-dostal-temer-osm-milionu-korun-viden-si-predvolala-ruskeho-velvyslance

Jinými slovy – pokud nějaký ruský rozvědčík, voják či vědec (například ten slavný “bojovník za demokracii” Sergej Skripal z aféry Novičok, co celé roky tajně pracoval pro brity) dělá špionáž pro západní země, je to zcela normální a když se to provalí, je ihned opěvován jako hrdina co bojuje za demokracii a když nedaj bože ho v Rusku odsoudí za zradu, tak z toho ještě dokážou vytřískat politický kapitál… Když se ale úplně to samé stane v opačném gardu (tedy že nějaký rozvědčík, voják či vědec tajně maká pro Rusy) , je to zavrženihodné, nepřijatelné, dotyčný je zrádce všech zdrádců a Rusko je synonymem toho nejhoršího zla a podlosti… 🙂 No nejeblo by to ty naše servilní politiky? 🙂

Vavřinec z Besarábie
Návštěvník
Vavřinec z Besarábie

Podivuhodná náhoda, která se stane tak maximálně jednou až dvakrát za tisíc let. Několik “přeživších” střelby v kalifornském klubu již “přežilo” loňskou střelbu na koncertě v Las Vegas. Několik “přeživších” bylo příslušníky amerických vojenských sil (mariňáci, NAVY seals), prý díky výcviku a rychlému rozpoznání střelby pomáhali zachraňovat “tančící děcka”. Rovněž vybraní svědci mluvící na kamery TV upouštěli perly typu: “Jako dcera mariňáka jsem hned poznala, že se jedná o střelbu…” K tomu pachatel- voják US. Army. Kde se tam vzala taková koncentrace vojenských sil mezi děcky campusu?? A stejné to bylo i před půl rokem při střelbě na Floridské škole – mladistvý pachatel z vojenské přípravky US Army, vybraní svědci mluvící do TV a následně aktivisté – nejznámější asi David Hogg https://en.wikipedia.org/wiki/David_Hogg_(activist). Syn agenta FBI. Mimochodem, na školu ve Floridě se přestěhovali pár měsíců předtím a zrovna z Kalifornie. K tomu ještě jeho spolužačka z rodiny “policistů po několik generací”. Zdá se, že v US vzniká profesionální vrstva aktérů těchto střeleckých událostí. Přežijí Las Vegas a hurá do Kalifornie.

Jinak jediné záběry z klubu neukazují nic, klasické zmatené mávání mobilem, je slyšet střelbu, ale klub včetně tanečního podia je zcela prázdný. Kam se tak rychle poděl dav těch stovek návštěvníků, obsluhy atd? Kde jsou těla raněných? /// Naopak, z vnějších záznamů televizních společností je ještě slyšet střelba – přitom vizuálně to na ulici vypadá, že už je dávno půl hodiny či více po akci. (Dle svědků se střelba odehrála během 30 vteřin – pachatel měl dva zásobníky po 15 ranách).To tu TV střelbu do záznamů namontovali pro ilustraci? Podivné.jd

Plukovník Žitný
Návštěvník
Plukovník Žitný

Svět chce být stále klamán.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Královna Alžběta II. zakázala Meghan Markle nosit ruské smaragdy — nejspis slo o sperky ruske carevny. https://cz.sputniknews.com/svet/201811098436856-Alzbeta-Druha-Markle-tiara-smaragdy-zakaz/

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

A nikdo se neptá, jak přišla Alžběta ke šperkům ruské carevny? 😉

LOSTRIS
Návštěvník
LOSTRIS

Část carova pokladu byla uložena do britských bank odkud se již nikdy do Ruska nevrátila…tak asi takto. A jiná část byla ukradena slavnými českými legionáři vlakem dovezena až do Prahy. část musel dát Masaryk(který byl do plánu zcizení ruského pokladu zasvěcen a souhlasil) Britům za to, že nám dovolili si laskavě založit vlastní stát. Za ten zbytek Masaryk první republiku vybudoval, za nakradené. my Rusku dlužíme více než si myslíme.

Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

Trump má pravda! Je to invaze jako do EU! Spontáně se přeci cca milion lidí nedá do pohybu, to musí mít organizaci a také peníze. Stejným způsobem bude organizovaný migrační “útok” do USA!! O střelci je celkem zbytečné hovořit, je to obraz, jací lidé jsou převážně u armády, kam jde kvalifikovaným způsobem ohodnocený “odpad” společnosti, který se jinde neuchytí!!

Pijack
Návštěvník
Pijack

Výhodou americké populace je, že skoro každý vlastní zbraň. Kdyby došlo k nejhoršímu, tak ti prostí lidé zbraně prostě vytáhnou a s těmi parazity se mazlit nebudou. My jsme v kaši. Evropani jsou už zháčkaní a rozmazlení. Neumím si představit napomádovaného a zženštilého žabožrouta jak sype dávku do muslimů 🙂 Ti už prohráli. Ameračani jsou v mentalitě úplně někde jinde. Udrželi si právo vlastnit zbraně. Závidím.

Paw
Návštěvník
Paw

O to prave jde a bude jeste mnoho obeti, teroristickych nez se zdari ODZBROJIT plne populaci a zavest okupaci afroarabskych a jihoamerickych okupantu. Jiz jsou zorganizovani pripraveni na hranicich na invazi.

smrdutá mrtvola V.H.
Návštěvník
smrdutá mrtvola V.H.

“kalibru .45 s obrovskou kinetickou silou. Tento kalibr se používá pro zastavení útočníků s těžkou výstrojí a neprůstřelnou vestou,”
-pistole má celkem normální energii, protože střela je sice větší, ale letí pomaleji, a hadrovou neprůstřelnou vestu neprostřelí už vůbec. Něco jinýho je ráže Tokarev 7,62, která se stejnou energií má mnohem větší průraznost. Právě díky menšímu průměru střely. Pistole .45 je vhodná i pro ženské.

—-
http://forum24.cz/kureci-maso-agrofertu-zajistili-v-lidlu-kontrolori-zapachalo-bylo-zkazene/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Mňam mňam, vybrané masíčko z polské kafilerky.