Děsivá věc, o které se nemluví: Dárci krve očkovaní proti COVID-19 mohou...

Děsivá věc, o které se nemluví: Dárci krve očkovaní proti COVID-19 mohou v českých nemocnicích darovat krev již po 7 dnech od vakcinace, pokud nepociťují vedlejší příznaky a cítí se v pořádku! To však může být jen subjektivní pocit, adverzní reakce mohou probíhat bezpříznakově, varuje lékař! Grafenové častice, oxidy hliníku a spike proteiny, to všechno zůstává v lidské krvi po mnoho měsíců a dosud neexistují žádné studie, které by prozkoumaly vliv látek v mRNA vakcínách, které člověk přijal transfúzi od očkované osoby! Vakcíny neprošly hemotoxickými klinickými studiemi, které probíhají obvykle po dobu 5 let během regulérního 10-letého schvalovacího procesu běžných vakcín!

Děsivá věc, o které se nemluví: Dárci krve očkovaní proti COVID-19 mohou v českých nemocnicích darovat krev již po 7 dnech od vakcinace, pokud nepociťují vedlejší příznaky a cítí se v pořádku! To však může být jen subjektivní pocit, adverzní reakce mohou probíhat bezpříznakově, varuje lékař! Grafenové častice, oxidy hliníku a spike proteiny, to všechno zůstává v lidské krvi po mnoho měsíců a dosud neexistují žádné studie, které by prozkoumaly vliv látek v mRNA vakcínách, které člověk přijal transfúzi od očkované osoby! Vakcíny neprošly hemotoxickými klinickými studiemi, které probíhají obvykle po dobu 5 let během regulérního 10-letého schvalovacího procesu běžných vakcín!

Dnes jsme dostali do redakce několik podnětů, kde nám lidé doslova s hrůzou sdělují, že v českých nemocnicích darují očkované osoby svoji krev již velmi záhy po očkování a nikdo nedokáže zaručit, že krev očkované osoby nebude mít žádné potenciální následky pro neočkovanou osobu při transfúzi krve od očkovaného dárce. Podle zjištění naší redakce platí v českých nemocnicích praxe, že krev mohou darovat očkované osoby již 7 dní po očkování v případě mRNA vakcín Pfizer a Moderna, zatímco v případě vakcíny AstraZeneca je to možné až 28 dní po první i druhé dávce. Tyto informace jsme získali z webových stránek [1] transfuzního oddělení Fakultní nemocnice v Olomouci. Podle našeho zjištění je to podobné i v ostatních nemocnicích, mohou se lišit pouze odstupy od očkování.

Informace z webu FN Olomouc

Na zmíněném webu transfuzního oddělení FN Olomouc je možné si přečíst informace o tom, že krev mohou darovat i očkované osoby, a to v případě, že po uplynutí uvedených lhůt od očkování nepociťují žádné vedlejší příznaky. Jenže to je právě ten problém. Jak nás upozornil náš kolega lékař, člověk může mít vedlejší příznaky skryté, anebo se mohou manifestovat mnohem později než 7 dnů po očkování. Rovněž nás upozornil, že vakcíny proti COVID-19 neprošly hemotoxickými testy, protože ani nemohly.

Hemotoxické testy vakcíny probíhají po dobu 5 let během klinických zkoušek, kdy se očkovaným osobám odebírá krev v odstupech 1 měsíc až 2 roky od očkování a klinicky se sledují účinky a vlivy na příjemce krve od očkované osoby. Sleduje se především reaktance částic v darované krvi s krví příjemce. Krev od dárce obsahuje velké množství rozličných antigenů a látek, které mohou příjemci krve způsobit komplikace, proto se hemotoxickým klinickým zkouškám vakcín přikládá veliký důraz. Jenže, v tom je právě ten problém, vakcíny proti COVID-19 žádnými klinickými testy na hemotoxicitu neprošly, protože vakcíny byly uvedeny na trh koncem roku 2020 de facto 5 měsíců po jejich návrhu.

Kdyby proběhly dlouhodobé klinické studie, lidé by měli jistotu. Takhle ale je transfúze od očkované osoby s velkým otazníkem

Skandální video [2] s ještě skandálnějšími výroky šéfa amerického NIAID Anthony Fauciho, ve kterém navrhoval, jak obejít desetileté schvalování mRNA vakcín tím, že se vytvoří nějaký “rozruch”, tedy mimořádná událost ve společnosti, která dotlačí FDA k uvedení mRNA vakcín na trh bez 10-letého klinického testování, prostě odhalilo celé pozadí, které předcházelo uvedení covidových mRNA vakcín na trh.

Ve videu jasně zaznělo, že by v Číně mohla někde propuknout nějaká virová nákaza a díky mRNA by bylo možné zrychleně uvádět vakcíny na trh, přičemž tlak společnosti na rychlé vakcíny by odstranil z cesty překážku 10-letého klinického testování v rámci jednotlivých studií. Není tudíž dodnes známo, jaké účinky na očkované či jejich krví transfuzované osoby bude vakcína mít po 1 roce, po 2 letech, po 3 letech, po 5 letech nebo po 10 letech. Není to možné zjistit, protože žádné dlouhodobé studie vakcín neproběhly.

Odběr krve

Lubomír Volný, ve kterého naše redakce vkládá velké naděje v rovině politického odboje proti očkování experimentálními roztoky, je v podstatě jediným politikem v současné sněmovně českého parlamentu, který aktivně vystupuje proti tomuto šílenému vakcinačnímu teroru na široké populaci. Jenže ani on možná netuší, že právě v krevních konzervách může spočívat do budoucna časovaná hrozba. Sami se nad tím zamyslete.

Vakcíny vznikly během 5 měsíců v minulém roce. Ihned poté dostaly výjimky z naprosto všech bezpečnostních pravidel FDA v USA, ale i EMA v Evropské unii a vzápětí se těmito vakcínami začaly očkovat desítky milionů lidí po celém světě, od těch nejstarších, až po malé 5-leté děti. Chápete tu zrůdnost? Ty vakcíny neprošly žádnými klinickými testy, neprošly hemotoxickými studiemi, neprošly studiemi biogenetického dopadu na genom potomka z očkované matky, neprošly prostě vůbec ničím. Naopak, vakcíny jsou často podmiňovány, někde už dokonce mandatorizovány, jinak přicházejí sankce za odmítnutí vakcinace. Prostě za to, že odmítnete do sebe nechat vstříknout roztok, který neprošel ani 10, ani 8, ani 5, ani 3 roky klinických studií. A víte proč? Protože těmi studiemi je celá lidská populace.

Vakcíny mRNA sice mají zrychlené schválení, ale nemají klinické, ani hemotoxické studie

Podle názoru naší redakce tak nejde o program plošného očkování světové populace, ale jedná se o plošnou vivisekci, tedy plošný pokus na živých lidských subjektech v celé populaci. Naprosto neuvěřitelný monstrózní pokus, který vznikl díky panice a hysterii šířené a živené sdělovacími prostředky a mainstreamovými médii. Každý den, doslova každý den masírka o počtech nakažených, každý den nová čísla, na každém mainstreamovém webu čísla nakažených, všudypřítomná hysterie a přesvědčování, že vakcína je jedinou záchranou.

Jakmile se někdo objeví s Ivermectinem v ruce, okamžitě je diskreditován, okamžitě mažou jeho videa, anebo je kriminalizován [3], když přijde do nemocnice a chce zachránit svoji umírající maminku přineseným Ivermectinem, který však lékař odmítne pacientce podat. Tato opatření mají za úkol odstranit z dosahu obyvatelstva všechna ostatní řešení nemoci Covid-19, aby populace žila v domnění, že jedinou záchranou je vakcína, která nikdy neviděla klinické studie. To je chucpe, když se nad tím zamyslíte, že?

Vakcína mRNA

Jak nás upozornil náš kolega lékař, za normálních okolností se hemotoxické studie provádí z poloviny ve 2. a z poloviny ve 3. fázi klinických studií vakcín. Ověřují se projevy očkované krve na transfuzovanou osobu příjemce a rovněž přenos do krve plodu v děloze těhotné matky. S tím souvisí biogenetická studie, kdy se zjišťuje dopad látek vakcíny z krve osoby A na osobu B, a to skrze vektory. Vektor může být kontaktní, aerobní nebo hematický, čili krevní. Během těchto studií se především sleduje, jestli vakcína a látky z ní ovlivňují druhé osoby a do jaké míry.

A jelikož mRNA vakcíny používají tzv. spike proteiny, bude důležité vědět, jak dlouho tyto spike proteiny v krvi očkované osoby zůstávají. Stejně tak bude důležité vědět, zda-li spike proteiny stimulují jen imunitní systém, anebo i některé konkrétní lidské orgány. Hrůzným příkladem byly americké vakcíny proti chřipce od firmy MERCK, které spouštěly u lidí cukrovku, protože se ukázalo, že hliníkový nosič ve vakcíně funguje jako inhibitor žláz produkujících inzulín ve slinivce břišní.

Imunitní systém nefunguje tak, jak si většina laické veřejnosti myslí. Systém se podobá laxnímu doktorovi, který řeší věci, až když to hoří

Velká část lékařů odmítá očkování proti COVID-19 a jedná se hlavně o starší lékaře, kteří mají zkušenosti s vedlejšími projevy vakcín. Vakcinace za normálních okolností má vyprovokovat imunitní systém, aby si vytvořil vzorec k útoku na konkrétní virus, resp. jeho proteiny na povrchu lipidového obalu viru. Jenže v přírodě je to zařízeno tak, že imunitní systém nechává tělo zaplavovat viry bez jakékoliv reakce a zasahuje až v případě jejich přemnožení, s výjimkou virů, na které má imunitní systém v registru naučené vzorce – markery.

Žádný člověk tak vlastně nikdy není 100% zdravý, protože je vlastně neustále nemocný a napadán viry. Imunitní systém zasahuje jen při přemnožení virů a v tom je problém pro vakcíny. Když totiž dojde ke vstříknutí vakcíny do lidského těla, nic se nestane, protože imunitní systém si usmrcených virů ve vakcíně nevšimne. Není důvod. Tato laxnost imunitního systému je tak nežádoucí pro očkování, takže se hledaly cesty, jak vyprovokovat imunitní systém, aby si vstříknuté látky všiml zaručeně a pokaždé.

Experimentální roztoky Pfizer

A k tomu se používají jedy. Ano, dámy a pánové, jedy. Do vakcín se tak úmyslně přidávají lehce nebo více toxické částice, které mají po vstříknutí vakcíny vyvolat poplach imunitního systému kvůli otravě. A v tom je právě ten trik. Imunitní systém je sice laxní vůči virům v těle a reaguje na ně jen při přemnožení, ale ne v případě otravy. V případě toxické látky reaguje imunitní systém okamžitě a napadne toxické látky a snaží se je eliminovat pomocí svých zbraní, především fagocytů. Jenže, při tomto útoku imunitní systém narazí i na umrtvený virus a vytvoří si proti němu marker, tedy bojový vzorec, a tím se imunitní systém naučí zabíjet viry dané předlohy. Takhle to platilo pro tradiční sovětské vakcíny, která se vyráběly i v Československu před rokem 1989 v závodech SEVAK.

Aby si imunitní systém vůbec všiml vstříknuté vakcíny, je potřeba jej probudit a vyprovokovat k akci. A k tomu slouží jedy

Jenže právě s těmito jedy přimíchávanými do vakcín je problém. Nejčastěji se používají oxidy hliníku, ale nově se jako imunitní booster, tedy prostředek na posílení imunitní odezvy organismu, používá grafen, resp. rovněž jeho oxidy. Ty jsou prudce toxické v organismu a mohlo by se zdát, že grafen zaručuje vyšší a silnější odezvu imunitního systému, jinými slovy, že imunitní systém po vstříknutí roztoku spustí daleko větší poplach a alarm.

Imunitní systém totiž do svého registru ukládá markery, tedy bojové vzorce na likvidace virů, ale podle posledních studií v oboru vakcinačních látek se ukazuje, že imunitní registr každému markeru přiděluje jakési hodnocení a číslo důležitosti. Čím větší poplach imunitního systému, tím vyšší číslo důležitosti podpisový marker dostane a tím déle si tělo udrží imunitu proti danému viru. Čím menší poplach, tím kratší dobu si tělo ponechá imunitu proti danému viru z té či oné konkrétní vakcíny.

Albert Bourla, generální ředitel Pfizeru

A v tom je právě problém. Farmaceutické firmy se snaží najít látku, která vyvolá v těle prudkou odezvu imunitního systému, aby vakcinace vydržela déle. Jenže u těchto toxických látek jako je grafen je problém v tom, že imunitní systém tento trik odhalí a ihned poté smaže ze svého registru imunitní marker jako podvrh a falešný poplach. A přesně to se asi právě děje s vakcínami Covid-19 po 6 měsících. Imunitní systém zřejmě odhalil podvrh a začal očkovaným lidem mazat imunitu proti maketě tohoto viru. Booster injekce a tzv. 3. dávky mají imunitní systém překecat a přemluvit, že to není fejk, že je to opravdu virus.

Vakcíny na COVID-19 přestávají fungovat u očkovaných lidí, imunitní systém zřejmě začal odstraňovat naučený marker ze svého registru

Nová dávka má imunitní systém obalamutit, že otrava trvá, že je potřeba vést v registru imunitní marker. Imunitní systém je však opravdu dokonalý a připomíná flegmatického doktora. Laxnost imunitního systému je doprovázena vysokou podezřívavostí k fejkům a podvrhům. Jakmile imunitní systém zjistí, že nějaký virus či jed se ukázal jako málo nebezpečný, imunitní systém z registru okamžitě vymaže marker proti danému viru. A přesně tohle asi teď potkává ty slavné mRNA vakcíny. Imunitní systémy v lidech odhalují, že spike proteiny jsou podvrhy a lidé tak ztrácí imunitu a hned je napadne chřipka. Imunitní systém je laxní a chřipku neřeší.

Generální ředitel Pfizeru Albert Bourla proslul svým výrokem, že se nenechá zatím očkovat, protože nechce předbíhat frontu lidí, kteří na vakcínu čekají. Velice podezřelé, že?

Jenže tyto jedy a provokační látky v krvi zůstávají po dlouhou dobu a zatímco účinky oxidů hliníku jsou klinicky prozkoumány docela důkladně, v případě grafenu či spike proteinů to rozhodně neplatí. Pokud plánujete, že půjdete na operaci a není to akutní, vytvořte si vlastní krevní konzervy v předstihu, dohodněte se s transfuzním centrem na vytvoření vlastních krevních konzerv pro své potřeby, doporučuje náš kolega lékař.

Když potom půjdete na operaci, vyžádáte si vlastní krevní konzervy, tím se vyhnete riziku, že byste dostali krev od osoby očkované neověřenou a klinicky netestovanou vakcínou proti COVID-19. Jiná situace nastane v případě krizové události, např. po autonehodě. Tam zkrátka nemáte šanci ovlivnit, od koho dostanete krev. Každopádně odebírání krve od osob očkovaných experimentálními a dlouhodobými klinickými studiemi neprověřenými vakcínami mRNA je podle názoru našeho kolegy lékaře opravdu vysoce riskantní.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
juraj788
Návštěvník
juraj788

Ak vám to nedošlo, všetci budeme očkovaní. V anglii vraj začínajú deti očkovať sprejom do nosa. Aj ked to nie je pravda, ak pracujú na aerosole čoskoro si zo vzduchu všetci čuchneme.

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Cele me to Jen o jednom schvaleni protilatek! Jakmile po delis studii k Tomu dojde nude oficialne kovid hruzomet skonceny!😎😉☺ jeste treba vydrzet. Jsme temer pred cilovou rovinkou…

Zuz
Návštěvník
Zuz

BKP: mRNA vakcinace – neřešitelná situace, kde je záchrana? https://gloria.tv/share/yYeSEVKy4eos2hCnE4ouT8K26

Zuz
Návštěvník
Zuz

BKP: mRNA vakcinace – neřešitelná situace, kde je záchrana?https://gloria.tv/share/yYeSEVKy4eos2hCnE4ouT8K26

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Zajímavé, co se tady před volbami objevilo trollů, co napadají Volný blok, nebo ANS. Myslím, že si každý může udělat obrázek. Zřejmě espéďácká pátá kolona, co si hraje na vlastence. No vrána k vráně sedá…

zazracnedieta
Návštěvník
zazracnedieta

Ked propaganda, tak poriadna… disney natocilo dokument o Faucim a robia z neho svetoveho zachrancu a ludomila

FAUCI | Official Trailer | Disney+

https://m.youtube.com/watch?v=SwAF6sYb94s

Motopes
Návštěvník
Motopes

Přesně toto mě dneska napadlo, když jsem v autě poslouchal rádio a vychvalovali tam dárce krve. Bůh s námi, abychom nepotřebovali neplánovanou transfuzi. . .

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Motopes, naprostý souhlas!!!!!!!!!!!

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Buh nez nas, to ho to posledni co zajima Jimak chapu…to zmaknem😊

Alanis
Návštěvník
Alanis

Tak jsem zhlédl debatu – můj pocit.

comment image
To se opravdu nestydí?

Ale tohle opravdu neřekli, to jsem jen odezíral vlastním podvědmím. Je to fabulace, můj pocit z nich. Zkušenosti z toho ,jak se chovali, co řekli dříve, a co od nich očekávám.
Vyloženě subjektivní záležitost, nikomu to necpu. (Debata na Nově 17:00 – 18:20 )

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Alanis, spíše srdcem a intuici, jen srdce opravdu vidí, podvědomí funguje jinak, to se musí čistit včetně nevědomí.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Lightsaber

Asi máš pravdu. Srdcem nebo podvědomím? Nebo obojím? Sám nevím. Ale výsledek je stejný. Můj názor. 🙂

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Pěkná práce! 🙂

jorg
Návštěvník
jorg

takze skodovka stoji.
ze zprav slysime, jak porad nekde vazne vyroba chipu a ze trva nejmin 2 roky, nez se rozsiri jejich vyroba.
z toho by mohl clovek ziskat pocit, ze se to sice natahuje, ale ze casem se vse vrati do starych koleji.
ve zpravach na CT24 dnes na toto tema zesiroka hovoril nejaky pan z CVUT, pekne popsal zpusob jejich vyroby, tech. problemy s jejim rozsirenim… dokonce kratce pohovoril o tom, co vsechno v autech ovladaji…. ale porad tam chybelo to “proc ani po tolika mesicich nejsou” . ano, zvysuje se jejich spotreba, ano covid rozbil dodavatelske retezece….tohle vsechno slysime porad dokola, ale nedava to moc smysl.
nabizi se i jine vysvetleni – zastarale chipy, ktere nase skodovky take pouzivaji, se vyrobcum uz vyrabet moc nevyplati.
V clanku je vysvetleno, jak dlouho uz vyrobci odkladaji modernizaci auto elektroniky zastarale pred jiz pred 20lety. Navyseni vyroby je tak ozivovani odepsaneho konceptu, do ktereho se nikomu nechce na tech par let cpat penize.
Vyroba se zameruje hlavne na nové chipy.
Volkswagen setril na vyvoji a trochu zaspal, takze vyrobil bublinu kterou tlacil pred sebou nejmin 10 let. Az covid nas nachytal na svestkach.
https://cleantechnica.com/2021/09/26/what-you-wont-hear-or-see-in-the-news-on-the-automotive-chip-shortage/
prijde mi ze tu bublinu uz nemci nechtej prifukovat. doufam ze zjistej, ze green deal je program autodestrukce a ze vypiplany spalovaci motory jsou vlastne nejvic ekologicky

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Proč nejsou čipy?

No to je jednoduché – zavřeli v Kanadě na příkaz Američanů “čínskou princeznu” a dědičku impéria Huawey, a pokud ji nepropustí z izolace a nevrátí se zpět domů, tak čipy pro západní svět nebudou!
Vzpříčená loď v Suezu byla první akcí, a zavřený třetí největší námořní přístav světa (v Číně), další.

Je to válka mezi Čínou a západem, o které veřejnost nesmí vědět.

Josef
Návštěvník
Josef

Číňani nevyrábí čipy! Do letoška neměli ani OS do čínských mobilů (používali americký Android)!

“Aktuální obchodní válka s USA však odhalila, že na tom Čína není až tak dobře, jak by se mohlo zdát. Technologický veleobr Huawei má sice náskok v technologiích 5G, ale samotné čipy, bez kterého by jeho elektronické obvody nefungovaly, si vyrobit neumí.”

“10 největších výrobců čipů na světě, čínskou firmu mezi nimi nenajdete. V Číně se vyrábí (montuje) většina počítačů, ale čipy do nich přichází odjinud. Náročnou výrobu nejlépe zvládají Jihokorejci (Samsung, SK Hynix) a Američané (Intel, AMD, Micron, Qualcomm, Broadcomm, Apple, Nvidia, Texas Instruments) a Tchaiwan (TSMC). Čína se nyní snaží za podpory mohutných státních investic svou ztrátu dohnat.
Světovou jedničkou na poli polovodičů je jihokorejský Samsung, dvojkou americký Intel.”
https://connect.zive.cz/clanky/10-nejvetsich-vyrobcu-cipu-na-svete-cinskou-firmu-mezi-nimi-nenajdete/sc-320-a-199682/default.aspx

Tchajwanský TSMC se zaměřuje čistě na výrobu čipů a nikoli jejich vývoj. Je tak dodavatelem pro ostatní, kteří si čipy navrhují a nechávají si je u TSMC vyrobit. Klienty TSMC jsou američtí AMD, Apple, Nvidia a další. Prezident Trump nařídil TSMC v květnu 2019 a květnu 2020, že musí přestat spolupracovat s Huawei.
TSMC – Taiwan Semiconductor Manufacturing Company
Vznik: 1987, Taiwan
Sídlo: Hsinchu, Taiwan
Za pět minut dvanáct. Huawei narychlo u TSMC objednalo čipy za 17 miliard Kč!
https://mobilmania.zive.cz/clanky/za-pet-minut-dvanact-huawei-narychlo-u-tsmc-objednalo-cipy-za-17-miliard-kc/sc-3-a-1348318/default.aspx

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Země v Asii, kde se vyrábí čipy, jsou pod politickým a ekonomickým vlivem Číny, a kdo by se jim chtěl postavit, tak to se může rovnou oběsit.

Sonic
Návštěvník
Sonic

Je nad slnko jasné že s čipmi ide amíkom o brzdenie hlavne Čínskej ekonomiky. V náväznosti na to Čínska armáda chce aj silou ovládnuť Taiwan. Čínska ekonomika je síce silná,ale má veľa citlivých miest,kde sú odkázaní stále na svetovú a západnú výrobu.
Počítam že týmto ťahom dostane príležitosť aj EU a mala by sa jej chytit.

nemam
Návštěvník
nemam

Ja nedavno koupil paradni 4×4 ojetinu za hubicku. Do servisu dam 3x mene nez do noveho auta. Je to starsi analog, a to auto tim padem uz jen ziskava na hodnote. Nejaky blikatka, pipatka, hlidatka socialniho kreditu, ty at si s cipama strci za klobouk. Tohle bych s temihle buzeracnimi funkcemi nikdy nekoupil. Snad doufam, ze politici, kteri tyhle auta budou lidem vnucovat zakonem v zajmu bezpecnosti, ktere budou ridit cloveka misto toho, aby clovek ridil auto, bud brzy povymiraji na nezadouci ucinky vakcin, nebo je nekdo, komu uz o nic nejde vystrili. A to jako nejsem pro nasili, ale tak to si o to vylozene koleduje.

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

Artur
“Princezna” minulý měsíc už propuštěna

Carrie
Návštěvník
Carrie

Někde psali, že v Německu výrobci aut je vůbec v roce 2018 nebo 19 záměrně vůbec neobjednali na tento rok, neb už věděli a prý se objednávají asi 2 roky dopředu. Jinak před pár dny jsem někdo prý nabízel výrobu čipů a není zájem, myslím, že je to vše záměr na krizi všeho odpovídá tomu i dnešní zpravodajství na Primě na vánoce nic nebude.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

V Mladý Boleslavi to drhne fest už od jara, zastavili i investiční akce na obnovu of-sajt technologií. Něco jsem tam pro ně dělal, tak tři měsíce zpátky přestali reagovat, ale dokumentaci dle smlouvy zaplatili, realizace je ve hvězdách.

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Vyrabi se I bez nich, svete mediv se cena klesne a ubude kurvite k a to se vyplati!😉🙂 osobne so myslim ze tech automobilek he prehrsel takze pokrachovat by to trochu me lo.Skodovka me nezajima Uz Jen kolik let ciste Nemecka zesrana znacka🤑🤒🤕

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Mohli jsme mit monopoly na chipy, kdyby tady mysleli mozkem a new rektem ale na to I’d Jen ponelud pozde😬😑😐😕

perun
Návštěvník
perun

Děkuji panu VK za kvalitní článek.

S tou krví je to opravdu velmi vážná věc. Krev není voda.
Není náhoda, že mnoho náboženství jakoukoli transfuzi odmítá nebo nedoporučuje.
To ovšem neplatí pro upíry a mocné – malomocné tohoto světa , kteří se díky transfuzi krve od mladých lidí dožívají neuvěřitelného věku a na a ne chcípnout.

Ale máme dnes den před volbami, opět velmi důležitými, a proto mi dovolte ještě jednou shrnout moje osobní preference.

O pirátech, Burešovi, multi-koalicích, slepených z provařených stran, které zničily naši zem, nemá asi už cenu více hovořit. Včetně komunistů, kteří se celou dobu vezli na vlnách řízené opozice a pohodlných politických koryt.
Přestože i volební kalkulačky mohou být také účelově cinknuté, tak je možné si zpětně ověřit svoje odpovědi s programy jednotlivých stran.
Nemůžu si pomoct, ale mně vyšlo několikrát za sebou SPD.

Na Volného zapomeňte. Proslavil se jako obchodník s chudobou a bourač řečnických pultů bez politických zkušeností. To má být kvalifikace na vedoucího politika – zákonodárce ?? Do vlády ho nikdo stejně nepustí. Na to ten chudák nemá. Nehledě na jeho žido-feministické trio Bobo, Lipo a Volvo . Velké špatné ! Akorát je mi hrozně líto Marka Obrtela, kterého si velice vážím, že se do této party přidal.

TSS – ? liberální, všeho schopní Klausovci, kteří se nikdy nedistancovali od svého uctívaného tatíčka tuneláře, který rozvrátil celou ekonomiku a republiku spolu s kamarády z Prognosťáku , a kteří dnes ani nechtějí vystoupit z fašistické EU a zločinné NATO ??

Fízl Šlachta, který nikdy žádného miliardového tuneláře neodstíhal – a že jich tady bylo – a celých cca 30 let věrně sloužil mafiánskému kapitalismu ? Jeho jediným úspěchem bylo, že na příkaz „ shora“ odstřelil Nečase na základě nějakých „ zákonných“ odposlechů a předražených kabelek, či co ? Dneska má výsluhu, je zajištěný a směje se nám všem do ksichtu a ještě by chtěl z toho těžit, zmetek. A to nejsem žádným příznivcem pánbíčkáře Nečase , pozor !

ANS ? Vladimíra Vítová, vlastním jménem Al-Maliki Levá ??? – ověřte si to na wiki, že nekecám. Manželka komunisty z Iráku, sebestředná aktivistka z neziskovek, nula, která nikdy rukama nepracovala a která stále řeší, kdo bude v ANS šéfem a podšéfem ?

Po tom všem, co jsem tady napsal, je tady kromě SPD podle vás ještě někdo, kdo by byl opravdu schopen kopat Bureše do zadku, aby dělal to, co je třeba ??

Tonda
Návštěvník
Tonda

velice se divim, ze slavny veka pustil vas koment. ja kdykoli poslu cokoli pozitivniho na spd, nikdy se koment neukaze, u veka je povoleno pouze na spd plivat, jakmile na spd neplivete a dokonce si dovolite si napsat o nichcokoli dobreho, je s vasim komentem amen. ja volim spd, jedine. kdo voli volneho je cvok,. volny je populista ktery si umi akorat dobre delat svym divadlem reklamu.

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Toníku, na řízenou opozici, co něco tvrdí a dělá(spíše nedělá nic) pravý opak, plivanec sedí. To jsi to ještě nepochopil oč se hraje?

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Neměl bys mít místo perun napsáno TROLL, ty blbečku přechytralej?